RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
79 347 344 0 3 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:32:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
13890ERNEST LOPEZ PUIGVERT00:52:30
23446JORDI MONTRAVETA MOYA00:52:44
3300ALBERT PARREÑO SAMPER00:52:56
42028DEHEZ AMAURY00:54:07

2. - C.E. RAYOTEAM - 03:38:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:53:13
25509ROGER CAMPRUBI GALLET00:54:23
33785MARC MARIN GINESTA00:54:43
41529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEZ00:56:11

3. - C.E.T. DISTANCE - 03:38:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:54:17
24850ALEIX BIEL BOLAÑO00:54:30
32606JOSEP VILADOMS BELLART00:54:46
41311LUCAS CHIRICO00:55:02

4. - TRICBM-CALELLA - 03:38:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
13289VICTOR MANUEL DEL CORRAL MORALES00:52:52
24870ISAM MOUNIR EL MRABET00:53:59
35558SERGI MATAS LARGO00:56:00
42337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:56:08

5. - C.N. MATARO - 03:39:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1976ALBERT JIMENEZ GARCES00:54:40
22708VICENÇ CASTELLA SERRA00:54:45
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA00:55:04
4366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:55:26

6. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:43:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1214ARNAU MARTINEZ MUR00:54:26
21218HERIBERT CUBELLS I CUBELLS00:54:58
35492MARC GALLARDO LOMBARTE00:56:41
43191EDU MASSO GRABULOSA00:57:40

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:45:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:52:57
23327MARCEL GUAL ANDUJAR00:56:34
3705DAVID RIVERO PEREZ00:56:50
43020FRANCISCO COLLE PEREIRA00:58:44

8. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:45:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
11512JOAN MERCADE CUADRAT00:54:24
23466SERGI JURADO FOIX00:54:47
32375JOEL FARRÀ CALVET00:55:19
43866ALBERT CODINA URGELÉS01:01:19

9. - CLUB TRI5U - 03:47:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
12792ALBERTO CASADO AROCA00:54:40
22018PAU CAPDEVILA VERA00:56:34
33841JORDI MIRANDA ALFRANCA00:56:54
42514JORDI MARTIN TARRÉS00:59:05

10. - CLUB VO2 TEAM - 03:47:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:54:51
24241RICARD BOIX00:55:45
35529JOAN BASSEDA PERADALTA00:57:24
49022ALEJANDRO SANZ MARTIN00:59:24

11. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:48:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
12495PAU NOGUERA SALMERON00:53:59
22303JOSE LUIS VALERO MORON00:57:20
31195JORDI VIDAL MONCUNILL00:57:34
4457AMAND REDONDO BRUNET00:59:13

12. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:48:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13244JORDI TRUYOLS MORETÓ00:55:29
24342JAUME GONZALEZ INSENSE00:57:02
33046DAVID JURADO GUILLEN00:57:11
43201SERGIO JURADO GOMEZ00:58:28

13. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:48:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:55:43
22612ABEL ALMODOVAR MORALES00:56:33
33167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ00:57:18
4746SERGIO MATA ASEJO00:58:39

14. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:49:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO00:54:36
24947ALBERTO MONTES OLIVA00:57:06
32650JONATHAN MENDEZ LÓPEZ00:58:33
41631SERGIO ARTERO MARTINEZ00:59:31

15. - C.N. VIC-ETB - 03:51:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12119PAU GONZALEZ TOR00:55:16
24465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:56:14
32216JORDI RIVAS GÓMEZ00:59:20
4391JOSEP ANTONI DE LA MORA COSTAS01:00:26

16. - TRIATLO FISIORUTPUJOL.COM - 03:52:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12476JOSÉ LUIS CRUZ INFANTES00:56:29
23362LLUÍS VALL-LLOSERA NOGUÉ00:57:23
3989ROGER SEGUI SARDA00:58:18
44490IGNASI FREIXA FURIO00:59:52

17. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:52:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS00:55:51
21710MARTI SENDER PRADOS00:56:51
31707RUBEN JIMENEZ PICAZO00:56:53
41259RUBÉN MOLINA RUIZ01:03:20

18. - CERDANYOLA CH - 03:53:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
13958JORDI LINARES HERNANDEZ00:57:03
24652ANTONIO GARCIA GARCIA00:57:29
3517GUILLERMO GARCIA MARCOS00:58:11
43016ORIOL MARTINEZ BAQUERO01:00:18

19. - CLUB TRIATLÓ BAIX MONTSENY - 03:53:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:57:03
21426GENIS PURTI GRAU00:57:30
35903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:57:30
45627MARTI MONFERRER BARBERÀ01:01:21

20. - FLOR DE TRIATLÓ - 03:54:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
12515JORDI MUELA CASTRO00:56:56
22462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 00:56:57
31493JOAN ALARCON VILA00:58:51
41479DANIEL ALARCON VILA01:01:23

21. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:56:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
1673RAUL RAMIREZ ROLDAN00:56:51
21557DÍDAC DOMINGO CARRASCOSA00:57:37
35896SALVADOR GRAN ESTEVE00:58:31
42946NARCÍS DOMINGO MAS01:03:08

22. - TRI+9 EL MASNOU - 03:56:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
15382VICTOR OLIVIER ADRASTE00:56:46
2817ORIOL GOMEZ PARE00:58:25
32183GERMAN GARROTE BORRULL00:59:08
42430JUAN PEDRO GROULT ROCA01:01:49

23. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:56:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
15681ROGER GUAL RUIZ00:56:59
24730CARLOS GRACIA CALET00:57:02
32999FRANCISCO JAVIER TORRES PINO00:58:38
43108SERGI CATALÁN YÁÑEZ01:04:17

24. - VILADECANS TRIATLO - 03:59:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ00:57:15
25601FRANCISCO CARO GARCÍA01:00:31
32675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:00:37
42739YAGO PUIG HIDALGO01:00:42

25. - CLUB TRIATLÓ ATLES - 03:59:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
11164FRANCESC CAPÓ MOLL00:58:47
23334GREGORIO SAINZ PARDO00:58:47
32424MARC CARRERAS SALINAS00:59:23
43369ROGER SALVADOR MONNER01:02:28

26. - C.N. CATALUNYA - 04:00:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
1177ELOI MORAGUES PAÑELLA00:57:01
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:00:16
31078SERGI PI BOLTA01:00:28
45776JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQUEZ01:02:47

27. - CLUB ESPORTIU Z5 - 04:01:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1233JUAN ANTONIO CRESPO00:59:34
24876PATRICIO ROSSI00:59:51
35253CRISTIAN NAVARRO MARCOS01:00:32
44906NOEL MUÑOZ NADAL01:01:12

28. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 04:01:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12854MARC ARRIAZA I BOSCH00:56:55
21552ALBERTO PRADOS CORREDOR00:57:39
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:02:45
44347FRANCISCO JOSE JARAICES JIMENEZ01:04:19

29. - TGCBINN - 04:02:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
13312ALBERT LOPEZ MUÑOZ00:57:04
25230MARC FRAGOSO BRUIX00:58:38
32828XEVI GALLART GARANGOU00:59:45
41349ALBERT GARCIA BORRÀS01:06:48

30. - C.N. BADALONA - 04:03:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12694JAVIER BERTOS GONZÁLEZ00:58:38
23017CARLOS RIQUELME PALACIO00:58:49
32693ALEX VERA GUZMAN01:02:09
43087FR. XAVIER PI HEREDIA01:03:25

31. - TRANSTRIATLON - 04:03:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ00:59:16
2156LUCIANO FISCHER01:00:48
3569DAVID ORPI FERNANDEZ01:01:25
41145NACHO ALCARAZ RUBIO01:01:37

32. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 04:03:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12929ANDREU HUIZINGA POL00:58:07
23657JORDI CHECA TRABAL00:59:09
32796JOAN ESCARRABILL TIO01:02:37
42151ÈRIC GAY JIMÉNEZ01:03:27

33. - T3R TRIATLO - 04:03:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO00:57:59
29043MARÇAL PEDRENY01:00:45
34273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO01:01:41
41064JORDI PUIGDOLLERS NABAU01:02:58

34. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:03:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12306PAU CAROL ADROHER00:58:09
2707ENRIC FERRAN BENNSTROM00:59:29
32095ELOI COMPTA TARAFA01:01:51
45894GUILLEM QUER BURCH01:04:04

35. - C.E. NO TE PARES - 04:05:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:55:07
25959ARNAU NÁJERA SANTANDREU00:59:12
33339SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDO01:05:24
42235SERGI BUYOLO FREITAS01:05:42

36. - C.A. IGUALADA - 04:05:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLÉ SALCEDO00:58:28
22580GERARD BATET XAUS01:01:14
35223ORIOL CASTELLS MILLET01:02:44
42919RAMON LLADO RIBA01:03:21

37. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:06:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15925CARLES RAMOS ABELLAN00:58:26
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:02:19
32593IAGO RUBIO LUNA01:02:19
44416JOSEP MARIA CANAL TOR01:03:00

38. - CLUB NATACIO SITGES - 04:06:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13177MARC FIGUERAS GRABULOSA01:00:27
24858RAFAEL LLAMAS URBANO01:00:52
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:02:20
42759MARC GASPAR GUARDIOLA01:02:50

39. - C.N. REUS PLOMS - 04:06:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
14912MARC BOVÉ BALLESTE00:57:52
2618RAUL LORENZO MASEDA00:58:26
35594MARC SANCHO ESPASA01:00:06
42135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAMEZ01:10:22

40. - PRAT TRIATLO 1994 - 04:09:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1937EDUARDO CAMPANARIO GALAN00:59:28
21146NOÉ RODIGUEZ LUQUE01:00:13
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:01:18
41262ANGEL CANO AUÑON01:08:20

41. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:09:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
11172CARLES ALCARAZ RUIZ00:56:21
2464ADRIAN OLMO MORA01:02:37
33024FRANCISCO JAVIER VEGA GUEDES01:04:19
42451DANIEL MUÑOZ CAROD01:06:09

42. - CLUB TRIATLO PROSAN - 04:09:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15946JOSEP M CASTELLÓ BALAGUÉ00:56:53
22385POL VAQUE PIEDRAFITA00:57:47
3461ANGEL VIDAL BOLDÚ01:00:36
42260EDUARDO LOPEZ LAZCANO01:14:15

43. - C.E.E. SANT GERVASI - 04:11:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
15592AGUSTÍ OLIVERA00:58:02
22626DAVID MARTÍN BARRERO01:01:20
3777ANTONIO M. ARCO TORRES01:04:26
4419ANDRÉS GARCÍA RODRÍGUEZ01:07:56

44. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 04:12:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:57:09
23844FEDERICO HABA MARTINEZ01:02:51
33914JOEL MOYANO HERRERO01:06:16
45486DAVID URETA LÓPEZ01:06:39

45. - ABSOLUT SPORT - 04:13:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13130MARC CANET00:58:05
22499ALEX MARTÍNEZ RUIZ01:03:23
32889ADRIÀ COSTA SANTAMARIA01:05:13
43064CARLOS VERANO GONZÁLEZ01:06:19

46. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 04:13:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA00:57:43
22761CARLES BLANCO CONDE00:58:19
32445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:07:03
42989ALFONSO PLAZA GIMENEZ01:10:33

47. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:16:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1163ENRIC ALTAYO VINYALS00:57:46
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:03:40
32733MARC LORENZO01:06:56
42231JOSE REY GIMENEZ01:07:40

48. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 04:17:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15988XAVIER LÓPEZ ALONSO01:02:42
23297SERGI ALIAGA TORRENS01:03:55
33298TONI ORTEGA GARCIA01:03:56
41449ALBERT GISBERT BRULL01:06:52

49. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 04:21:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA01:02:07
2720JOSEP LLANO TOURÍS01:02:25
32875XAVIER CELMA GAMO01:05:01
41712GHISLAIN ALBAN VARAINE01:12:09

50. - GOO SPORT CLUB - 04:24:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12560VICTOR PARRA FRANQUET01:03:30
2386RAFAEL RUIZ DELGADO01:04:40
32561DANI BRAVO SIERRA01:07:45
41757LLUIS BORRAS CONTRERAS01:08:05

51. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 04:24:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13011MANUEL LARA PASCUAL 00:58:14
22271IAN PEREZ LOZANO00:58:20
34479DANIEL SERRANO COLL01:04:04
4775PACO CHAVEZ RODRIGUEZ01:24:05

52. - C.E. VILA OLIMPICA - 04:28:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12344ALEJANDRO SANCHEZ LIMON01:03:37
21476XAVIER NAVARRO CIURANA01:06:11
32466JOSE LUIS HERNANDEZ ORDAX01:09:10
45703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:09:22

53. - U.C. SANT CUGAT - 04:30:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12210MARC LLOVERA SUBIRATS01:00:20
23357BERTRAN GUASCH PARERA01:08:05
33340MARC URIARTE CULLERÉ01:10:55
42350MARC MELICH SEBASTIAN01:11:35

54. - TG TRIATLO SITGES - 04:31:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:04:53
29067JOSE ANTONIO ITARTE SAN GIL01:04:53
33063MARCOS IÑIGO PARRA ALBARES01:06:07
43389RAMON BARRULL GUIU01:16:05

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32