RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
496 393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM00:56:091300:16:181200:31:3336.1300:47:51500:08:1800:00:3500:00:50
2 1283JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO BANYOLESCDM00:58:453700:17:201900:31:5635.7000:49:167400:09:2900:00:3900:00:47
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM00:59:336100:17:512900:32:1635.3300:50:076600:09:2600:00:0000:00:52
4 4004MARC PEREZ FLORESL3SCOLA SANT JUSTCDM01:00:437900:18:265300:32:5834.5800:51:245900:09:1900:00:0000:01:02
5 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:03:0112200:19:097800:34:0233.5000:53:1110900:09:5000:00:0000:00:57
6 2757GERARD AGUSTINA RIBERACLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:304100:17:2212800:35:4931.8300:53:1115600:10:1900:00:3900:01:24
7 5879ROGER PETIT GOZALVEZCLUB NATACIO BARCELONACDM01:03:308500:18:3411900:35:3132.1000:54:056500:09:2500:00:0000:01:11
8 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:04:1513300:19:1811500:35:2532.1900:54:437900:09:3200:00:0000:00:53
9 4526JOEL ALCARAZ PEREZTRANSTRIATLONCDM01:04:4113600:19:237200:33:5433.6300:53:1724900:11:2400:00:0000:00:58
10 1652JOAN RODRIGUEZ GOMEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:05:1010100:18:5213500:35:5931.6800:54:5115800:10:1900:00:0000:01:00
11 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:06:099900:18:5016600:37:1230.6500:56:0213200:10:0700:00:0000:00:57
12 4073POL ROMEO SANTIAGOC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:06:3516000:19:5413900:36:0531.5900:55:5917500:10:3600:00:0000:01:32
13 3277JOEL JARO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5CDM01:06:3614700:19:3817000:37:2030.5400:56:589200:09:3800:00:4400:00:54
14 4659FERRAN ALVAREZ FONTCLUB NATACIO BANYOLESCDM01:07:3413800:19:2615600:36:4131.0800:56:0725200:11:2700:00:0000:01:19
15 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM01:07:5913700:19:2417400:37:2430.4800:56:4822700:11:1100:00:0000:00:44
16 4091ALBERT MAJO RODRIGOCLUB ESPORTIU TRIKIDSCDM01:08:4315600:19:4918900:38:2729.6500:58:1616500:10:2700:00:0000:00:56
17 4548OSCAR RODRIGUEZ PEREZCLUB TRIATLO BLANESCDM01:08:5024300:21:5916500:37:0630.7300:59:0510400:09:4500:00:4900:01:18
18 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:12:0024500:21:5921100:39:2728.9001:01:2617300:10:3400:00:5500:01:25
19 3806AYOUB EL OUAHBITRICBM-CALELLACDM01:12:2317300:20:2322100:39:5528.5601:00:1829300:12:0500:00:4200:00:48
20 4232MARTI CERVANTES CABASTRICBM-CALELLACDM01:12:2320100:20:4821800:39:4228.7201:00:3028200:11:5300:00:4300:01:06
21 3427IGOR PEREA FLORESTRANSTRIATLONCDM01:12:2418600:20:3224500:41:0327.7701:01:3519500:10:4900:01:1400:02:03
22 4538ARNAU GOMEZ CATALACLUB ESPORTIU Z5CDM01:12:2719100:20:3524200:40:5227.9001:01:2721000:11:0000:00:4800:01:24
23 4592XAVI DUEÑAS CASAMAYORCLUB ESPORTIU Z5CDM01:14:2723200:21:4524300:40:5327.8801:02:3827900:11:4900:01:0800:01:00
24 2734NIL IBAÑEZ PINAL3SCOLA SANT JUSTCDM01:14:5127500:22:4022000:39:5328.5801:02:3329900:12:1800:00:5100:01:18
25 4558ROGER GOMEZ PEREZC.E. CERDANYOLA A.T.CDM01:15:3022800:21:3926700:42:3326.7901:04:1224000:11:1800:01:2300:01:05
26 7082FERRAN RUSIÑOL BIGASLLICENCIA DE DIACDM01:15:4923400:21:5025200:41:4127.3501:03:3130000:12:1800:00:4600:02:30
27 3804ALEIX PALMA AUBANELLTRICBM-CALELLACDM01:16:1117100:20:2131000:45:3625.0001:05:5714900:10:1400:00:5500:00:52
28 4671DANI MALAGON GONZALEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:16:1423600:21:5329000:43:3926.1201:05:3218200:10:4200:00:4900:01:14
29 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:18:5917900:20:2931900:46:3024.5201:06:5928800:12:0000:01:0700:01:14
30 4101ADRIA PEREZ LLORENSTEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:24:5026600:22:3234300:50:0822.7401:12:4029600:12:1000:02:0200:02:11
31 4536ALEIX GOMEZ MOYATEAM CALELLA TRIATHLONCDM01:25:5130200:23:1734200:49:5122.8701:13:0831500:12:4300:01:0400:01:07
32 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:26:1433400:25:2033500:49:1223.1701:14:3227400:11:4200:00:5700:02:32
33 4007TEO SILGUERO GARCIATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:0837000:33:2735900:59:0519.2901:32:3235800:15:3600:00:5500:01:39
34 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:48:2736900:33:2735600:56:2020.2401:29:4736200:18:4000:00:5900:01:15
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO BANYOLESJNM00:56:171200:16:161100:31:3236.1500:47:481300:08:2900:00:3600:00:49
2 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIFLOR DE TRIATLOJNM00:58:201500:16:282700:32:1435.3700:48:429100:09:3800:00:4600:00:44
3 1710MARTI SENDER PRADOSC.E.T. DISTANCEJNM00:58:233000:17:123100:32:2135.2400:49:332600:08:5000:00:3900:00:55
4 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM01:00:377600:18:214300:32:4534.8100:51:067600:09:3100:00:0000:00:48
5 5594MARC SANCHO ESPASAFLOR DE TRIATLOJNM01:04:135900:17:5012000:35:3232.0800:53:2220200:10:5100:00:3800:01:00
6 4464MARC TEIXIDOR VILARASSACLUB NATACIO BANYOLESJNM01:04:459300:18:4013200:35:5431.7500:54:3413900:10:1100:00:0000:00:48
7 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:05:4811300:18:5916000:36:4431.0300:55:4312900:10:0500:00:0000:01:28
8 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:06:0015400:19:4615100:36:2231.3500:56:0811300:09:5200:00:0000:01:42
9 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:09:138200:18:3124400:40:5627.8500:59:2710500:09:4600:00:0000:00:44
10 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:12:5525300:22:1422800:40:1728.3001:02:3116200:10:2400:01:2000:01:30
11 8013XAVIER BOTER VERALLICENCIA DE DIAJNM01:16:3227400:22:4028700:43:3026.2101:06:1016000:10:2200:02:0800:02:23
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2321VICTOR AGUILERA REVUELTAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:55:35200:15:511500:31:4036.0000:47:31100:08:0400:00:3700:00:35
2 3236ENRIC BOLDU ROIGFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:55:49400:16:001400:31:3736.0600:47:37300:08:1200:00:3100:00:39
3 785ROGER MANYA VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M00:56:06300:15:59000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
4 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M00:56:07700:16:141300:31:3336.1300:47:47600:08:2000:00:3600:00:49
5 4362ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROSUB23M00:56:12800:16:141000:31:3136.1700:47:451100:08:2700:00:3800:00:50
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M00:56:142300:16:43200:30:5936.7900:47:421500:08:3200:00:3700:00:40
7 926DANI BLANCHART LOPEZTRICBM-CALELLASUB23M00:56:161400:16:28500:31:1536.4800:47:431700:08:3300:00:3900:00:40
8 4169NIL RIUDAVETS VICTORYPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:56:40500:16:001600:31:4435.9200:47:443600:08:5600:00:3200:00:47
9 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:482200:16:412300:32:0135.6100:48:424700:09:0600:00:3800:00:48
10 8030ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:034000:17:221800:31:5335.7600:49:152500:08:4800:00:3400:00:40
11 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:58:272000:16:412400:32:0735.5000:48:489500:09:3900:00:3900:00:52
12 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:58:514800:17:293600:32:3534.9900:50:042300:08:4700:00:4000:00:44
13 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:59:013500:17:144100:32:4334.8400:49:574300:09:0400:00:4200:00:45
14 3177MARC FIGUERAS GRABULOSACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:01:058600:18:344700:32:5034.7200:51:249900:09:4100:00:0000:00:57
15 2854MARC ARRIAZA I BOSCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M01:01:183400:17:135900:33:2134.1800:50:3418700:10:4400:00:4300:01:13
16 441DAVID BAELL OLIVERAS CLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:01:187500:18:207500:33:5633.6000:52:163900:09:0200:00:0000:00:48
17 2993IVAN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:356200:17:598700:34:2133.1900:52:205300:09:1500:00:0000:01:01
18 3989ROGER VILLAR ARJONACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:009100:18:399700:34:5332.6800:53:327100:09:2800:00:0000:00:49
19 4121GERARD ROMAGOS VILACLUB NATACIO BANYOLESSUB23M01:03:5913100:19:188400:34:1733.2500:53:3516100:10:2400:01:0900:00:55
20 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:04:576700:18:1417600:37:4230.2400:55:563800:09:0100:00:0000:01:12
21 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:10:0420800:20:5819100:38:3329.5700:59:3117000:10:3300:01:1200:01:03
22 2580GERARD BATET XAUSC.A. IGUALADASUB23M01:10:0615500:19:4619900:38:5929.2400:58:4524700:11:2100:00:4500:01:08
23 4610WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:13:2718200:20:3126400:42:1926.9401:02:5017700:10:3700:01:3400:01:12
24 4552HECTOR NAVARRO GRANADOSVILADECANS TRIATLOSUB23M01:13:4923000:21:4225100:41:4027.3601:03:2216600:10:2700:01:1500:01:12
25 7089CARLOS SORIANO DOMINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:1627100:22:3627300:42:5526.5601:05:3127700:11:4500:02:1100:01:17
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4663JOSEP VIÑOLAS CRUAÑASTRIFANATICS CLUB ESPORTIUV1M00:57:201000:16:151700:31:4835.8500:48:035500:09:1700:00:4000:00:55
2 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:58:402900:17:09000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
3 1529FRANCISCO JOSE SILVA LOPEC.E. RAYOTEAMV1M00:59:364200:17:244400:32:4634.7900:50:106900:09:2600:00:3900:00:58
4 2414ROBERT PARDO ROVIRAC.N. VIC-ETBV1M00:59:403800:17:215700:33:1134.3500:50:324900:09:0800:00:3900:01:16
5 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M01:00:026500:18:134900:32:5134.7000:51:043700:08:5800:00:0000:00:48
6 4393JORDI ALBA ROBLEDOCLUB PROAMV1M01:00:528900:18:363400:32:3235.0400:51:0810100:09:4400:00:0000:00:49
7 2804VICENTE BLASCO LUZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:01:176400:18:136400:33:4233.8300:51:556400:09:2200:00:0000:00:37
8 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M01:01:501800:16:409600:34:5332.6800:51:3315200:10:1700:00:5400:02:06
9 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:01:587300:18:169200:34:3532.9600:52:514800:09:0700:00:0000:01:21
10 4260FERNANDO DIETSHCETEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:02:205700:17:5011100:35:2132.2500:53:115000:09:0900:00:0000:01:01
11 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO SABADELLV1M01:02:258400:18:347300:33:5533.6100:52:2911900:09:5600:00:0000:00:57
12 1145NACHO ALCARAZ RUBIOTRANSTRIATLONV1M01:02:2915800:19:513300:32:2835.1100:52:1913600:10:1000:00:4100:00:57
13 2946NARCIS DOMINGO MASCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:02:295500:17:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 372NICOLAS SAENZ BRIASCOTRANSTRIATLONV1M01:02:3010400:18:556200:33:3134.0100:52:2612800:10:0400:00:0000:00:59
15 2744RAIMON SANJAUME I FARRESCLUB VO2 TEAMV1M01:03:2610300:18:538900:34:2733.0900:53:2013100:10:0600:00:0000:01:02
16 163ENRIC ALTAYO VINYALSCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:026600:18:1414300:36:1131.5100:54:259000:09:3700:00:0000:00:53
17 3474XAVI DE BLAS GONZALEZC.E.E. SANT GERVASIV1M01:04:0516600:19:597100:33:5433.6300:53:5314300:10:1200:00:0000:01:11
18 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:04:0914800:19:3810200:34:5932.5900:54:377800:09:3200:00:5100:01:01
19 3971JORDI MAÑE CRUZCLUB VO2 TEAMV1M01:04:319400:18:4514500:36:1731.4200:55:027300:09:2900:00:0000:00:59
20 8031MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:04:3313000:19:1710100:34:5832.6000:54:1515400:10:1800:00:0000:00:43
21 591JAUME ARANDA MARTINCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:05:0512700:19:1213000:35:5331.7700:55:0512400:10:0000:00:0000:01:26
22 3059RUBEN MORENTE ROBLESJOVENTUT ATLETICA MONTCADV1M01:05:0513500:19:2215200:36:2331.3300:55:456200:09:2000:00:0000:01:12
23 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M01:05:1516100:19:5611800:35:3032.1100:55:2610700:09:4900:01:0400:00:53
24 3157ORIOL ANGULO ROIGTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:258800:18:3516700:37:1430.6200:55:498700:09:3600:00:0000:01:03
25 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:3016200:19:5611400:35:2432.2000:55:2013500:10:1000:00:0000:00:52
26 2635JAVIER VERACLUB ESPORTIU Z5V1M01:05:3013200:19:1814900:36:2031.3800:55:3811100:09:5200:00:0000:00:55
27 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB PROAMV1M01:05:3512500:19:1116300:36:5130.9400:56:028200:09:3300:01:2100:01:25
28 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESV1M01:05:4619000:20:3510000:34:5832.6000:55:3314600:10:1300:01:0500:00:53
29 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:06:0416700:20:1211200:35:2332.2200:55:3516800:10:2900:00:4100:01:08
30 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:06:1219700:20:459500:34:4532.8100:55:3018400:10:4200:00:5300:00:59
31 3752JAVIER GONZALEZ SOTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:06:3224100:21:588600:34:1933.2200:56:1715000:10:1500:01:1900:01:06
32 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:06:3715000:19:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:1700:00:00
33 1198ALBERT BARRACHINA MORENOCLUB TRIBANDA TRIATLOV1M01:06:4517800:20:2711700:35:2932.1300:55:5619900:10:4900:00:4800:01:14
34 1972JUAN JOSE CARBALLO NAVARRC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:06:599200:18:4018500:38:1229.8400:56:5213300:10:0700:00:0000:01:06
35 3395JOSE MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:07:1810500:18:5518400:38:1029.8700:57:0514500:10:1300:00:0000:01:33
36 4566ALEJANDRO RAHALI VICENTEOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:07:2720000:20:4712100:35:3532.0400:56:2221500:11:0500:01:2700:01:05
37 7094QUIM COOPER JORDANLLICENCIA DE DIAV1M01:07:5019400:20:4314800:36:2031.3800:57:0319100:10:4700:01:2000:01:11
38 3335JOAN FERRE BALMONTRANSTRIATLONV1M01:07:5314300:19:3319000:38:3029.6100:58:0310800:09:5000:01:2900:01:17
39 3527IÑAKI CUSCOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M01:08:0230100:23:155500:33:0534.4600:56:2027500:11:4200:01:0400:01:17
40 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M01:09:1720900:20:5816400:37:0030.8100:57:5824300:11:1900:01:0300:01:17
41 3026JOSE RAMON GONZALEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:09:4820600:20:5417800:37:5230.1100:58:4621300:11:0200:00:5800:01:32
42 8009XAVIER FUENTES BLANCOLLICENCIA DE DIAV1M01:10:1620200:20:4919700:38:5629.2800:59:4516900:10:3100:01:2900:01:39
43 5592AGUSTI OLIVERAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:4019300:20:4021000:39:2328.9501:00:0317600:10:3700:01:0900:01:19
44 8023CARLOS AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:10:4919500:20:4321200:39:2728.9001:00:1018000:10:3900:01:1700:01:55
45 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDIENTEV1M01:11:0124000:21:5718100:37:5730.0400:59:5422000:11:0700:01:1200:01:05
46 3432ADAM GOLDTHORPCERCLE SABADELLES 1856V1M01:11:4320300:20:5122400:40:1028.3801:01:0118500:10:4200:01:4800:01:32
47 3502IVAN TIZON TRAGACETETRANSTRIATLONV1M01:11:5623100:21:4420700:39:1529.0401:00:5920500:10:5700:01:0000:00:59
48 3292VICENT PASCUAL COLOMERCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:11:5923700:21:5321300:39:3328.8201:01:2617100:10:3300:01:2200:01:29
49 8011MANUEL JIMENEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:1214900:19:3926500:42:2026.9301:01:5914700:10:1300:01:5300:02:17
50 8012JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:12:3922400:21:2722700:40:1428.3301:01:4120700:10:5800:01:5500:01:25
51 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAV1M01:13:2127200:22:3919800:38:5729.2701:01:3627800:11:4500:01:3200:01:41
52 5589JOAN BARBANY BUFIC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:2325600:22:2322500:40:1028.3801:02:3320000:10:5000:00:5200:01:04
53 4152ANDREU MESAS DONNAYC.N. VIC-ETBV1M01:13:4729900:23:1419400:38:4229.4601:01:5628100:11:5100:00:5700:00:56
54 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M01:14:0723300:21:4924700:41:1327.6601:03:0221800:11:0500:01:2700:01:22
55 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDIENTEV1M01:14:1826300:22:3222200:40:0428.4501:02:3627200:11:4200:01:3100:01:14
56 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:2821500:21:0523200:40:2528.2101:01:3032100:12:5800:00:5000:02:30
57 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:5527800:22:4824000:40:4727.9501:03:3524600:11:2000:01:1800:01:14
58 4578ROGER AVILES PAMIESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:15:4325400:22:2125600:41:4927.2601:04:1026200:11:3300:01:4400:02:10
59 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0628000:22:4825700:41:5027.2501:04:3825500:11:2800:00:5900:01:06
60 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:16:0724400:21:5926800:42:3926.7301:04:3825700:11:2900:00:4800:00:54
61 4499JOSE RUBEN CRISTO GODOYC.E.E. SANT GERVASIV1M01:17:1827000:22:3528800:43:3026.2101:06:0523100:11:1300:01:4400:01:34
62 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:19:1926400:22:3230800:45:1825.1701:07:5025800:11:2900:01:4900:01:23
63 8014MOISÉS CALVO GARCÍALLICENCIA DE DIAV1M01:20:4933700:25:5027500:42:5626.5501:08:4629000:12:0300:01:5200:01:50
64 8018ORIOL SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0233900:26:0927000:42:5126.6001:09:0032200:13:0200:01:2200:01:39
65 4576JUAN MANUEL HERRERA JIMENC.E. NO TE PARESV1M01:22:0328700:23:0231300:45:5224.8501:08:5432700:13:0900:01:2000:02:30
66 8022ANDRES ORTIZ MENDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2835300:27:0429300:43:5725.9401:11:0130500:12:2700:01:4500:01:46
67 4409SANTI GÜELL HERNÁNDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:25:3433800:26:0930300:44:5425.3901:11:0335200:14:3100:01:3500:01:28
68 7072OSCAR PULIDO SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0036400:28:3127900:43:1926.3201:11:5034700:14:1000:01:3900:01:19
69 7087JORDI SARDINA BRENCHATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0234500:26:3130600:44:5925.3401:11:3035300:14:3200:01:2300:01:31
70 8016CARLES QUERALT PARELLADALLICENCIA DE DIAV1M01:26:1533300:25:1933600:49:1323.1601:14:3227600:11:4300:01:0000:02:34
71 7096JORDI AMAYA BARBELLICENCIA DE DIAV1M01:26:5434400:26:2531400:46:1124.6801:12:3635000:14:1800:02:2000:02:45
72 8017JORDI BORONATLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2635900:27:3332400:46:5724.2801:14:3034400:13:5600:01:5500:01:08
73 7079JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1835800:27:3133000:48:0423.7201:15:3533600:13:4300:02:0900:01:39
74 8001CARLES SERRA CAMPAMÀLLICENCIA DE DIAV1M01:29:5125000:22:1235500:55:4620.4401:17:5828300:11:5300:02:1200:01:59
75 7074JOSÉ MARIA OCHO NORYELLICENCIA DE DIAV1M01:30:4135700:27:2933900:49:2323.0801:16:5233900:13:4900:02:5100:02:55
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV2M01:02:1315700:19:512500:32:1035.4400:52:0114400:10:1200:00:0000:00:51
2 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M01:02:318000:18:298800:34:2433.1400:52:539300:09:3800:00:0000:00:41
3 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:4010700:18:566700:33:5033.6900:52:4611600:09:5400:00:0000:01:10
4 5357PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:05:0714500:19:3611000:35:2032.2600:54:5613800:10:1100:00:0000:01:24
5 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:05:3112100:19:0815000:36:2131.3600:55:2912500:10:0200:00:0000:01:15
6 760ENRIC BALAÑA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:06:2518500:20:3210900:35:2032.2600:55:5217200:10:3300:01:1200:01:19
7 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:2821400:21:0315500:36:4131.0800:57:4418600:10:4400:01:0800:01:05
8 173JORDI OLIVELLA PUJOLW3TRIBCNV2M01:08:5720700:20:5617500:37:3630.3200:58:3216400:10:2500:01:5800:01:21
9 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:10:2423500:21:5117100:37:2330.4900:59:1422500:11:1000:01:3100:00:57
10 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:11:5424600:22:0120200:39:0829.1301:01:0918900:10:4500:01:1800:01:15
11 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZW3TRIBCNV2M01:13:0422300:21:2422900:40:1728.3001:01:4124800:11:2300:01:2600:01:40
12 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:13:4524800:22:0723300:40:2628.1901:02:3322900:11:1200:01:5700:01:31
13 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:14:1025200:22:1323700:40:4128.0201:02:5423700:11:1600:01:1600:01:50
14 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M01:14:2926200:22:2923800:40:4128.0201:03:1024200:11:1900:01:2600:01:36
15 7086MODESTO HERRERO MARTINLLICENCIA DE DIAV2M01:16:0321200:21:0029100:43:4826.0301:04:4823400:11:1500:02:0400:02:14
16 8005JORDI LUCIA OLIVERASLLICENCIA DE DIAV2M01:16:2230300:23:1726300:42:1826.9501:05:3519200:10:4700:01:3100:02:16
17 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:17:2826500:22:3226600:42:2126.9201:04:5331000:12:3500:01:4200:02:20
18 4584DAVID SANDOVAL CUENCACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:17:3229700:23:12000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 5312FEDE MARTINEZ RODRIGUEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANV2M01:18:2529100:23:0729200:43:5126.0001:06:5825300:11:2700:01:3200:01:15
20 4614XAVIER SÁNCHEZ PÉREZCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:1317700:20:2732000:46:4124.4201:07:0829200:12:0500:01:2000:01:17
21 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:19:5731900:24:3727800:43:1226.3901:07:4929400:12:0800:02:4700:02:09
22 3849GERARDO BLANCO RAMIREZCLUB NATACIO RUBIV2M01:20:2327300:22:4030900:45:1925.1601:07:5930400:12:2400:02:5600:02:25
23 1239DANIEL FOLCH CASTELLSC.E.E. SANT GERVASIV2M01:20:5424900:22:1032800:47:3223.9801:09:4222800:11:1200:02:1300:02:42
24 8024BLAS GARCIA DEL TOROLLICENCIA DE DIAV2M01:36:5536200:28:2834900:51:1922.2201:19:4736100:17:0800:01:0600:01:29
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVC.E. CERDANYOLA A.T.V3M01:13:1122600:21:3324100:40:4927.9301:02:2219600:10:4900:02:2200:01:22
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDIENTEV3M01:21:4732800:25:0829700:44:0925.8201:09:1730900:12:3000:01:2400:01:13
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2724HELENA MORAGAS MOLINAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:01:1210000:18:515800:33:1734.2500:52:084400:09:0400:00:0000:00:46
2 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:07:2919900:20:4613800:36:0331.6200:56:4918100:10:4000:00:3800:00:52
3 3276MARIA CASALS MOJICACLUB NATACIO BARCELONACDF01:08:0311000:18:5820400:39:1229.0800:58:1011400:09:5300:00:0000:00:45
4 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:08:1821700:21:1013100:35:5331.7700:57:0323600:11:1500:00:4800:01:00
5 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:13:0922100:21:1521500:39:3528.8001:00:5030100:12:1900:01:0500:01:45
6 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:19:3628200:22:5230700:45:0725.2701:07:5926700:11:3700:00:4900:01:15
7 4560SHANIA LOPEZ JIMENEZC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:20:0022900:21:3931700:46:2624.5501:08:0528500:11:5500:01:1100:02:18
8 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:4136100:28:0327200:42:5426.5701:10:5733700:13:4400:00:5500:00:53
9 4582SOFIA YAN BALLESTEROS CASC.E. CERDANYOLA A.T.CDF01:26:0732600:25:0332900:47:3623.9501:12:3933300:13:2800:01:1700:01:50
10 3107ELISABETH VINE FABRECLUB NATACIO BANYOLESCDF01:26:2934700:26:3331800:46:2924.5201:13:0233100:13:2700:01:0600:01:02
11 4163AÏNARA SANDOVAL AMATCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:26:5831400:24:1033300:48:5623.3001:13:0634000:13:5200:01:1300:02:31
12 3816FEDERICA RIAL GIRIBALDITRANSTRIATLONCDF01:29:4834600:26:3333800:49:1723.1301:15:5034500:13:5800:01:0200:01:14
13 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:47:4136800:33:2635800:58:5819.3301:32:2435600:15:1700:00:5900:01:29
14 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:49:4336700:31:4936001:01:3418.5201:33:2336000:16:2000:01:5000:01:29
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59MARTA ROMANCE OMSASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:01:4112000:19:075100:32:5434.6500:52:019800:09:4000:00:0000:00:41
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:04:2212600:19:1112900:35:5231.7800:55:036100:09:1900:00:0000:00:54
3 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:19:2928800:23:0429800:44:1125.8001:07:1529700:12:1400:00:5000:01:30
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:05:5018000:20:309800:34:5532.6500:55:2516300:10:2500:00:5800:00:47
2 8027JUDIT JANER HIDALGOASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:14:5630900:23:4320800:39:1629.0301:02:5928700:11:5700:00:4800:01:04
3 3753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONASUB23F01:16:1728900:23:0524900:41:1727.6101:04:2228400:11:5500:00:5100:00:56
4 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:17:3928600:23:0028200:43:2526.2601:06:2523200:11:1400:00:5900:01:16
5 3799TEIA MANTE SOLACLUB NATACIO BANYOLESSUB23F01:28:0631100:23:5734400:50:2022.6501:14:1733800:13:4900:02:2700:03:25
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3053LAURENCE PRIGENTCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:10:4521100:20:5919300:38:3929.5000:59:3822100:11:0700:00:4400:01:05
2 4093EVA PEREZ DEL RIOTRANSTRIATLONV1F01:12:2822200:21:1623400:40:2728.1801:01:4318800:10:4500:00:5200:00:57
3 6145SANDRA DENISE JONES RODRITRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1F01:14:5428400:22:5723000:40:1828.2901:03:1527000:11:3900:01:2300:01:23
4 2334PATRICIA PERPINYA COMPTECAMBRILS CLUB TRIATLOV1F01:15:0825900:22:2524800:41:1427.6501:03:3925600:11:2900:02:0000:01:12
5 3501MIRIAM CODINA CASTILLOC.N. BADALONAV1F01:15:2425700:22:2426200:42:0327.1101:04:2720400:10:5700:01:1500:00:58
6 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:17:2630000:23:1527600:43:0226.4901:06:1722400:11:0900:01:2200:01:05
7 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:22:5831700:24:3131200:45:4324.9401:10:1431700:12:4400:01:1500:01:46
8 6092MERITXELL NOGUERA OTEROCLUB NATACIO SITGESV1F01:23:3333100:25:1631100:45:3724.9901:10:5331400:12:4000:01:3800:01:33
9 4660QUERALT PINYOL BROSC.N. VIC-ETBV1F01:24:2432700:25:0731600:46:1224.6801:11:1932400:13:0500:01:1200:01:13
10 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:24:3936000:27:4728300:43:2626.2501:11:1333000:13:2600:01:2600:01:01
11 7085ANGELINA DIAZ GONGORALLICENCIA DE DIAV1F01:26:5831600:24:2634100:49:4522.9101:14:1131900:12:4700:01:4300:01:52
12 2930JUDITH DIAZ BATLLETRANSTRIATLONV1F01:27:0432000:24:4033700:49:1623.1401:13:5632600:13:0800:01:1300:01:24
13 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F01:28:5534300:26:2133400:49:0423.2301:15:2533400:13:3000:01:3000:01:41
14 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:31:5834100:26:1435100:51:5021.9901:18:0434200:13:5400:01:2300:01:44
15 4554IRENE RAMOSC.E.E. SANT GERVASIV1F01:33:4134900:26:5235300:52:3621.6701:19:2834900:14:1300:01:4400:02:05
16 2211ANA CLAROS GARCÍAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F01:37:4735600:27:2335700:56:3120.1701:23:5434100:13:5300:02:1200:03:48
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:1726000:22:2629900:44:2025.7101:06:4625900:11:3100:01:2300:01:17
2 2150EULALIA CALVERAS AUGETGCBINNV2F01:18:4721300:21:0028900:43:3426.1701:04:3434800:14:1300:01:1800:02:09
3 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:2935200:27:0430000:44:3425.5801:11:3835400:14:5100:01:3900:01:32
4 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F01:34:3436300:28:3134800:51:1122.2701:19:4235500:14:5200:00:5600:01:03
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRACIAC.N. BADALONAABM00:55:31100:15:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3800:00:00
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:55:391100:16:15600:31:1636.4600:47:31200:08:0800:00:3600:00:35
3 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM00:55:432100:16:41100:30:4637.0500:47:27400:08:1600:00:3500:00:29
4 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM00:55:56600:16:13800:31:1936.4000:47:321000:08:2400:00:3800:00:34
5 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:101900:16:40300:31:0636.6600:47:46900:08:2400:00:3600:00:40
6 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:121600:16:37400:31:1236.5400:47:49800:08:2300:00:3600:00:47
7 1574ERIK MERINO ALAMINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:56:32000:00:00000:00:000.0000:47:412900:08:5100:00:0000:00:48
8 4520VILLY GORDON CASTILLOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:56:351700:16:38900:31:2536.2900:48:031600:08:3200:00:4000:01:01
9 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM00:56:43900:16:152000:31:5635.7000:48:111400:08:3200:00:3700:01:09
10 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM00:56:452400:16:43700:31:1836.4200:48:012000:08:4400:00:4000:00:52
11 5450FRANCESC ESCOLA RUIZCLUB TRIATLO CORNELLAABM00:57:132800:17:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:3600:00:00
12 2788SERGI PUIGMAL OROZCOCLUB VO2 TEAMABM00:57:493600:17:142200:31:5935.6400:49:131800:08:3600:00:0000:00:42
13 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM00:57:553300:17:132100:31:5835.6600:49:112100:08:4400:00:3600:00:39
14 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM00:58:324300:17:243000:32:1835.2900:49:422700:08:5000:00:3700:01:06
15 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM00:58:372600:17:054000:32:4234.8600:49:472800:08:5000:00:3900:00:38
16 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM00:58:463200:17:134800:32:5134.7000:50:041900:08:4200:00:4000:00:45
17 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM00:58:474500:17:255200:32:5534.6300:50:201200:08:2700:00:4100:01:03
18 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:58:544400:17:243800:32:3834.9300:50:023000:08:5200:00:4100:00:49
19 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM00:58:563900:17:214600:32:4734.7700:50:082400:08:4800:00:4200:00:51
20 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM00:58:564600:17:263700:32:3534.9900:50:013300:08:5500:00:4300:00:47
21 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM00:59:012700:17:066300:33:3333.9800:50:39700:08:2200:00:5700:01:20
22 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM00:59:065300:17:422800:32:1535.3500:49:575100:09:0900:00:3800:00:48
23 4107ROGER GABARRO SOLEA.E. BLANCAFORT - TRIATLOABM00:59:134700:17:293500:32:3335.0200:50:025200:09:1100:00:3800:00:47
24 4230JAVIER CANO ADALIDCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM00:59:175000:17:314200:32:4434.8300:50:154000:09:0200:00:4400:00:56
25 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM00:59:185100:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4400:00:00
26 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFLOR DE TRIATLOABM00:59:273100:17:135600:33:1134.3500:50:244200:09:0300:00:3600:01:16
27 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:304900:17:313900:32:4034.9000:50:116000:09:1900:00:4000:00:51
28 5778JAVIER RODRIGUEZ MILLANFLOR DE TRIATLOABM00:59:365800:17:503200:32:2435.1900:50:146300:09:2200:00:3800:00:59
29 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:59:565600:17:502600:32:1135.4200:50:0111800:09:5500:00:0000:00:54
30 7095ADRIA COLL TECULLLICENCIA DE DIAABM01:00:077800:18:254500:32:4734.7700:51:123500:08:5500:00:0000:00:55
31 2922JOSEP BADIA CALDERONINDEPENDIENTEABM01:00:228700:18:345000:32:5334.6700:51:273400:08:5500:00:0000:01:07
32 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:00:315200:17:406500:33:4533.7800:51:254600:09:0600:00:0000:00:59
33 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:00:347100:18:155400:33:0134.5300:51:165600:09:1800:00:0000:00:52
34 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:01:207000:18:147700:34:0133.5100:52:154500:09:0500:00:0000:00:51
35 2820DIEGO CAMPOS MEDRANOTGCBINNABM01:01:276900:18:148200:34:1133.3500:52:254100:09:0200:00:0000:00:55
36 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:01:382500:17:0212500:35:4231.9300:52:443100:08:5400:00:3900:01:05
37 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTRANSTRIATLONABM01:01:419500:18:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
38 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:01:479800:18:496000:33:2234.1700:52:118800:09:3600:00:0000:00:47
39 3808VICTOR LANGREO CERDANTRIATLO LHOSPITALETABM01:01:537400:18:178500:34:1833.2400:52:355700:09:1800:00:0000:01:09
40 4166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:5710600:18:566100:33:2534.1100:52:218900:09:3600:00:0000:00:55
41 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:02:007200:18:158100:34:1133.3500:52:268400:09:3400:00:0000:01:03
42 2846ANDRES JIMENEZ PEÑATRIATLO LHOSPITALETABM01:02:029600:18:456900:33:5133.6800:52:366800:09:2600:00:0000:01:03
43 8004FRANKY TOLRA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:217700:18:219000:34:3033.0400:52:517500:09:3000:00:0000:01:17
44 3324JOAN LLAVERIA VIDIELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:226000:17:5010400:35:0632.4800:52:566700:09:2600:00:0000:01:14
45 5935RAUL CEJUDO ALBAC. TRIATLO MONTORNESABM01:02:255400:17:4612700:35:4531.8900:53:313200:08:5400:00:3800:01:13
46 2017SERGIO CARA QUEROC.T. PARETS DEL VALLESABM01:02:2610800:18:567900:34:0333.4800:52:597000:09:2700:00:0000:00:48
47 2439MARC MOLINA ROIGCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:3012800:19:127600:33:5933.5500:53:115800:09:1900:00:0000:01:00
48 8020VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:02:5211800:19:038300:34:1333.3200:53:168600:09:3600:00:0000:01:00
49 3283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ CLUB ESPORTIU Z5ABM01:02:5613400:19:196600:33:4533.7800:53:0411200:09:5200:00:0000:00:47
50 2739YAGO PUIG HIDALGOVILADECANS TRIATLOABM01:03:0911200:18:599300:34:3632.9500:53:358300:09:3400:00:0000:01:01
51 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:03:1011600:19:028000:34:1033.3700:53:1212100:09:5800:00:0000:00:59
52 4102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS CLUB TRIATLO CORNELLAABM01:03:2112300:19:099100:34:3233.0100:53:419600:09:4000:00:0000:00:59
53 2687MARC MAS RABIONETINDEPENDIENTEABM01:03:4514600:19:377400:33:5633.6000:53:3314100:10:1200:00:4900:00:49
54 4529JOSEP MARÍA NOVELLAS COLLCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:116800:18:1412600:35:4331.9200:53:5714800:10:1400:00:0000:01:11
55 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:1315100:19:459400:34:4032.8800:54:2510600:09:4800:00:4000:00:46
56 1204JORGE CASTRO ALVAREZC.E. RAYOTEAMABM01:04:189000:18:3814100:36:0831.5500:54:468100:09:3200:00:0000:01:09
57 1019SIMON FASIELLOC.E. RAYOTEAMABM01:04:218300:18:3414400:36:1631.4300:54:507700:09:3100:00:0000:00:56
58 2706ALBERT MOLERA VILAINDEPENDIENTEABM01:04:3414100:19:3110600:35:0932.4300:54:4011700:09:5400:00:5300:01:05
59 2086ISIDRE OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:04:4411400:19:0013600:36:0131.6500:55:0110000:09:4300:00:0000:01:01
60 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:05:118100:18:2912200:35:3632.0200:54:0521900:11:0600:00:0000:01:00
61 3258JAIME ESCOLANO FERNANDEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:05:2110900:18:5716100:36:4631.0100:55:439400:09:3800:01:3300:01:07
62 2325GABRIEL HUGUET LLULLTRIATLO LHOSPITALETABM01:05:2814200:19:3314200:36:1031.5200:55:4310200:09:4500:01:3500:01:05
63 5980GONZALO GARCIA GUTIERREZC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM01:05:3117500:20:2510300:35:0232.5400:55:2712700:10:0400:01:1400:00:52
64 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:4111700:19:0312300:35:3632.0200:54:3921100:11:0200:00:0000:01:01
65 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:05:4212400:19:0916800:37:1730.5800:56:265400:09:1600:00:0000:01:00
66 5985ENRIC GONZALEZ MASSAGUECLUB TRIATLO SABADELLABM01:05:4314000:19:3015700:36:4131.0800:56:118000:09:3200:00:0000:00:58
67 7075JOSÉ MANUEL RODRÍGUEZ PELLICENCIA DE DIAABM01:05:5111100:18:5816900:37:1830.5600:56:168500:09:3500:02:0200:02:42
68 2445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:5312900:19:1616200:36:4631.0100:56:0211000:09:5100:01:0600:01:15
69 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:06:0014400:19:3514600:36:1931.3900:55:5413000:10:0600:01:1800:01:12
70 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:06:0815900:19:5312400:35:4031.9600:55:3317400:10:3500:00:0000:01:10
71 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:06:1417200:20:2113300:35:5631.7300:56:1712000:09:5700:01:0100:01:10
72 4531ALEX CASTAÑO CUELLARCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:06:169700:18:4815800:36:4231.0600:55:3019000:10:4600:00:0000:01:23
73 5464RUBEN LUIS MARTINEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:06:1617400:20:2413400:35:5831.7000:56:2211500:09:5400:00:5100:01:04
74 4613RAFA MARTÍNEZ SANTOSTGCBINNABM01:06:4810200:18:5218000:37:5630.0500:56:4812300:10:0000:01:3100:01:28
75 231SERGI MARTI CERA W3TRIBCNABM01:06:5320400:20:5210700:35:1332.3700:56:0519400:10:4800:01:0000:01:31
76 8028MIGUEL ANGEL FERNANDEZ GOTRITRAIN4YOU O2-CABBERTYABM01:07:0318700:20:3214700:36:1931.3900:56:5114000:10:1200:00:4400:00:53
77 4451DAVID MARTINEZ FERRERTGCBINNABM01:07:1113900:19:2717300:37:2430.4800:56:5115900:10:2000:00:0000:01:01
78 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:07:1611500:19:0117900:37:5630.0500:56:5715700:10:1900:00:0000:01:55
79 3051POL MESTRE LUCASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:07:2322500:21:3011300:35:2432.2000:56:5416700:10:2900:00:5500:01:45
80 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:2919800:20:46000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:4100:00:00
81 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:07:4516400:19:5715900:36:4431.0300:56:4121400:11:0400:01:1100:01:13
82 2691HECTOR BARROSO DEL OJOC.N. BADALONAABM01:07:52000:00:00000:00:000.0000:57:3515300:10:1700:00:0000:02:19
83 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM01:08:0819600:20:4415400:36:3331.1900:57:1720100:10:5100:00:4900:01:15
84 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:08:3516900:20:2019200:38:3529.5500:58:559700:09:4000:01:2400:01:36
85 5957JAVIER CASTAN ROMEROJOVENTUT ATLETICA MONTCADABM01:08:3717600:20:2518300:38:0129.9900:58:2613700:10:1100:01:3200:01:33
86 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM01:08:5118900:20:3417200:37:2430.4800:57:5820300:10:5300:01:2500:00:53
87 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:08:5521800:21:1114000:36:0631.5800:57:1726800:11:3800:00:5100:01:21
88 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:09:2018800:20:3318200:37:5830.0300:58:3119800:10:4900:01:3000:01:31
89 4290ALBERT ARBONES ALBAC.N. BADALONAABM01:09:3919200:20:3719500:38:4429.4300:59:2115500:10:1800:01:1300:01:25
90 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:09:4115300:19:4620500:39:1329.0700:58:5918300:10:4200:00:0000:01:11
91 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:10:2721600:21:1018700:38:1929.7500:59:2920600:10:5800:01:0000:00:58
92 4572MARCO ANTONIO BRAVO MORALCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:10:4717000:20:2021700:39:3828.7600:59:5819700:10:4900:01:1600:01:16
93 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:10:5421000:20:5820900:39:1829.0101:00:1617800:10:3800:01:1800:01:02
94 3981GERARD COMIS LOZANOC.E.T. DISTANCEABM01:11:2222000:21:1320300:39:0929.1201:00:2220900:11:0000:01:0900:01:14
95 7077ROBERT MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:11:3222700:21:3720100:39:0829.1301:00:4519300:10:4700:01:1900:01:23
96 3477CARLOS HERVERA TORRESPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:1324200:21:5820000:39:0129.2201:00:5923300:11:1400:00:5900:01:01
97 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:4029000:23:0620600:39:1529.0401:02:2124400:11:1900:01:1600:01:26
98 3613IVAN SIMON I BIRBACLUB PROAMABM01:13:5427600:22:4121400:39:3528.8001:02:1626900:11:3800:01:1300:01:19
99 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:14:0726800:22:3323500:40:2728.1801:03:0022200:11:0700:01:2000:01:20
100 4113ALEIX CALAFELL PUIGINDEPENDIENTEABM01:14:2029400:23:0821600:39:3628.7901:02:4426600:11:3600:00:4500:01:08
101 2111DANIEL FERNANDEZ LUNAVILADECANS TRIATLOABM01:14:2429600:23:0922600:40:1328.3501:03:2221200:11:0200:01:5000:01:16
102 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:3425100:22:1324600:41:0527.7501:03:1823800:11:1600:00:5400:01:50
103 4119CARLOS REYES NAVARROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:14:5130500:23:2621900:39:4428.6901:03:1027100:11:4100:01:2400:01:21
104 2472JORDI CALVO CERVERAC. TRIATLO MONTORNESABM01:15:1530400:23:2323100:40:2128.2501:03:4426000:11:3100:01:5000:02:12
105 7078CARLOS ALCAIDE ORTIZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5621900:21:1328600:43:2826.2301:04:4123500:11:1500:01:4100:01:18
106 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0627900:22:4826100:42:0127.1301:04:4923900:11:1700:01:2900:01:15
107 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:0727700:22:4725500:41:4827.2701:04:3526100:11:3200:00:4500:00:57
108 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:16:0923900:21:5627700:43:0826.4301:05:0421600:11:0500:01:3800:01:35
109 862JORDI LLAVERIA VIDIELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:16:4829800:23:1423600:40:4028.0301:03:5432000:12:5400:01:2500:01:57
110 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0730600:23:2928500:43:2826.2301:06:5722600:11:1000:01:5800:01:21
111 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM01:18:0726100:22:2829600:44:0625.8501:06:3426300:11:3300:01:2400:01:11
112 4590DAVID JAIME FERNANDEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:18:0828500:22:5927100:42:5326.5801:05:5229800:12:1600:01:1700:01:09
113 8019SERGI IGUALADA ARROYOLLICENCIA DE DIAABM01:18:5632100:24:5425800:41:5327.2201:06:4729500:12:0900:02:0000:01:17
114 2226JURI FARRUS ROCACLUB NATACIO SITGESABM01:20:0831800:24:3227400:42:5626.5501:07:2831200:12:4000:00:5200:01:07
115 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM01:20:3832200:24:5828000:43:1926.3201:08:1730200:12:2100:01:3300:02:02
116 684GERARD FRANCH MARGARITINDEPENDIENTEABM01:21:4731500:24:1330400:44:5425.3901:09:0731300:12:4000:01:2300:01:01
117 8025ALEX ESTEPA LANASPA LLICENCIA DE DIAABM01:22:4429500:23:0932300:46:4924.3501:09:5831800:12:4600:02:1100:02:06
118 2152ENRIQUE FONTOBA ESPIMALC.E. NO TE PARESABM01:23:2330800:23:4233100:48:0523.7101:11:4726500:11:3600:02:2200:01:23
119 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:23:4232400:25:0131500:46:1124.6801:11:1230800:12:3000:01:3300:01:50
120 1694JOSEPH GUILLEN GONZALEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM01:24:0234200:26:2030500:44:5825.3501:11:1831600:12:4400:01:2900:01:18
121 7073DANIEL POZO MONTELL LLICENCIA DE DIAABM01:27:2835400:27:1932100:46:4624.3801:14:0532900:13:2300:02:5300:01:56
122 8010ERICK PIERRE VALDEZ MAGUILLICENCIA DE DIAABM01:30:3633200:25:1735000:51:2422.1801:16:4134300:13:5500:02:2700:02:28
123 7083NICOLÁS SUÁREZ ROSESLLICENCIA DE DIAABM01:30:4833600:25:5035200:52:2121.7801:18:1131100:12:3700:01:3400:01:25
124 8008GUILLEM FERNÁNDEZ COMPTELLICENCIA DE DIAABM01:30:5235100:26:5934500:50:2522.6101:17:2433200:13:2800:01:4900:01:39
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 106ANNA GODOY CONTRERASINDEPENDIENTEABF01:00:496300:18:136800:33:5033.6900:52:032200:08:4600:00:0000:00:43
2 4574ANNA ROVIRA GARRIDOTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:02:2611900:19:067000:33:5233.6600:52:587200:09:2800:00:0000:00:44
3 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:05:1016500:19:5811600:35:2732.1600:55:2510300:09:4500:00:0000:00:42
4 5119OLGA PONS BOSCHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:05:3516800:20:1710800:35:1932.2800:55:3612200:09:5900:00:4600:00:58
5 1894SARA CARMONA HERNANDOCLUB ESPORTIU Z5ABF01:05:3518100:20:319900:34:5732.6200:55:2813400:10:0700:00:4600:00:46
6 21AIDA FABREGA ARGERICHC.N. MATAROABF01:05:5218400:20:3210500:35:0832.4500:55:4014200:10:1200:00:4900:01:00
7 6246ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:06:2015200:19:4515300:36:3231.2000:56:1712600:10:0300:00:0000:00:52
8 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF01:08:5816300:19:5718800:38:2229.7100:58:1917900:10:3900:00:0000:00:48
9 2673ARIADNA GONZALEZ FUSTERC.N. BADALONAABF01:10:4928100:22:5013700:36:0231.6400:58:5228600:11:5700:01:3600:01:35
10 4295GEMMA ANGUERA SARRETCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:12:1629200:23:0717700:37:5130.1201:00:5824100:11:1800:00:5100:00:59
11 25ALBA MARTINEZ DE LA CRUZCLUB ESPORTIU Z5ABF01:12:3118300:20:3125300:41:4427.3201:02:1515100:10:1600:00:4800:01:05
12 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:13:4720500:20:5325900:41:5427.2101:02:4720800:11:0000:01:1300:01:21
13 4588MARTA LLAMAS LUCEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:14:1524700:22:0523900:40:4627.9601:02:5125100:11:2400:01:1700:01:28
14 3047AÏNA GÜELL LLURBACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:14:1731300:24:0519600:38:5229.3301:02:5724500:11:2000:01:1500:00:56
15 6141SERENA SERRA MASOTRANSTRIATLONABF01:14:3223800:21:5325000:41:3127.4601:03:2422300:11:0800:00:4800:01:09
16 3295MARIA ARGUIMBAU ANGLADAASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:14:4129300:23:0822300:40:0928.3901:03:1725000:11:2400:00:4800:01:05
17 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:16:3432300:25:0018600:38:1629.7901:03:1632800:13:1800:01:3800:01:56
18 3293AIDA APARISI MUÑOZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:17:0726700:22:3328100:43:2226.2901:05:5523000:11:1200:01:1700:01:28
19 4412MARIA MARCO TERRAESCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:17:1530700:23:3025400:41:4427.3201:05:1428900:12:0100:00:5900:01:11
20 2324SARA ARGERICH BERGADÀTRIATLO LHOSPITALETABF01:17:3631200:23:5726000:41:5727.1801:05:5427300:11:4200:01:2100:01:33
21 3726JULIA LLONCH ABELLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:18:0225500:22:2330100:44:3425.5801:06:5721700:11:0500:01:2800:02:11
22 5104DESIREE VIDAL COMASC.N. BADALONAABF01:18:1228300:22:5528400:43:2726.2401:06:2228000:11:5000:00:5500:00:47
23 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:19:1326900:22:3430200:44:3425.5801:07:0829100:12:0500:01:1900:01:24
24 4609CRISTINA TABAS JUANC.A. IGUALADAABF01:20:5525800:22:2532600:47:0224.2401:09:2725400:11:2800:01:2800:01:42
25 4591TATIANA SERRANO CORADOCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:21:2332500:25:0129500:43:5825.9301:08:5930300:12:2400:01:3700:01:18
26 4612ANNIA CASTILLO NIELLTGCBINNABF01:21:5534000:26:1126900:42:4126.7101:08:5232300:13:0300:01:4600:01:21
27 2818ROSA MARIA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF01:22:2531000:23:5032500:46:5924.2601:10:4926400:11:3600:01:3000:01:37
28 3740ANA LOPEZ BARRERACLUB TRIATLO CORNELLAABF01:23:5435000:26:5229400:43:5725.9401:10:4932500:13:0500:01:1700:02:22
29 5666SILVIA GILES MARTÍNCLUB TRIATLO CORNELLAABF01:24:5732900:25:0932700:47:2024.0801:12:2930600:12:2800:01:0400:01:13
30 4050YASMINA ZVERC.E.E. SANT GERVASIABF01:26:3133500:25:3732200:46:4724.3701:12:2434600:14:0700:02:0200:01:37
31 4158ANABEL PRIETO BONILLAC. TRIATLO MONTORNESABF01:28:4033000:25:1334700:50:5822.3701:16:1130700:12:2900:01:3400:01:37
32 7088JULIA TUDOSE TUDOSELLICENCIA DE DIAABF01:31:1335500:27:2234000:49:2623.0601:16:4835100:14:2500:02:1100:01:56
33 4165GEORGINA CALLEJON MARTINECLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:33:5334800:26:5135400:53:2821.3201:20:1933500:13:3400:02:1200:01:52
34 3814CRISTINA PRADOS RUIZC.N. BADALONAABF01:35:3336500:30:5333200:48:4923.3501:19:4235900:15:5100:01:3300:01:56
35 4419VERONICA JUANOLA MESEGUERC. TRIATLO MONTORNESABF01:36:5536600:30:5334600:50:4022.5001:21:3335700:15:2200:01:3500:01:56

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32