RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
496 393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:13:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
12724HELENA MORAGAS MOLINA01:01:12
245LAIA CONESA I MUR01:05:50
36246ELISE MAURY01:06:20

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:21:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
164GEMMA DIAZ RUIZ01:04:22
250LAIA DIAZ RUIZ01:08:18
343CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOMEZ01:08:58

3. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:31:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
159MARTA ROMANCE OMS01:01:41
23295MARIA ARGUIMBAU ANGLADA01:14:41
38027JUDIT JANER HIDALGO01:14:56

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:32:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15119OLGA PONS BOSCH01:05:35
24664BRENDA TEIXIDO SARAROLS01:13:09
34588MARTA LLAMAS LUCERO01:14:15

5. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:35:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11894SARA CARMONA HERNANDO01:05:35
225ALBA MARTINEZ DE LA CRUZ01:12:31
32227LAIA NAVARRO ANGULO01:17:39

6. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:41:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14295GEMMA ANGUERA SARRET01:12:16
23047AÏNA GÜELL LLURBA01:14:17
32334PATRICIA PERPINYA COMPTE01:15:08

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:43:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13276MARIA CASALS MOJICA01:08:03
23753MARIA JOSÉ MOJICA BAQUERO01:16:17
36187MARINA LLADO PASTOR01:19:29

8. - C.A. IGUALADA - 03:44:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15148AÏDA SOLA HERNANDEZ01:05:10
23584ASSUMPTA CASTELLTORT AMOROS01:18:17
34609CRISTINA TABAS JUAN01:20:55

9. - C.N. BADALONA - 03:44:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12673ARIADNA GONZALEZ FUSTER01:10:49
23501MIRIAM CODINA CASTILLO01:15:24
35104DESIREE VIDAL COMAS01:18:12

10. - TRANSTRIATLON - 03:54:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
14093EVA PEREZ DEL RIO01:12:28
26141SERENA SERRA MASO01:14:32
32930JUDITH DIAZ BATLLE01:27:04

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:59:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14601ASUNCION BOSCA NAVARRO01:16:34
26163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑA01:19:13
36092MERITXELL NOGUERA OTERO01:23:33

12. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 04:02:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
14412MARIA MARCO TERRAES01:17:15
24591TATIANA SERRANO CORADO01:21:23
33740ANA LOPEZ BARRERA01:23:54

13. - TGCBINN - 04:09:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12150EULALIA CALVERAS AUGE01:18:47
24612ANNIA CASTILLO NIELL01:21:55
34087JACQUELINE CAMOS WIEWEL01:28:55

14. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:09:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13726JULIA LLONCH ABELLA01:18:02
22871MARTA PASCASIO ROURA01:22:58
34158ANABEL PRIETO BONILLA01:28:40

15. - C.N. VIC-ETB - 04:16:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
16073VICTORIA LEON RODRIGUEZ01:17:26
24660QUERALT PINYOL BROS01:24:24
33165MONTSE SUBIRANA CODINA01:34:34

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32