RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
393 372 17 4 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 02:48:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG00:55:49
25558SERGI MATAS LARGO00:56:07
31997ADRIA MUÑOZ ILLANA00:56:10

2. - TRICBM-CALELLA - 02:48:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:55:56
22337NADIR BOURAS MOUSSAOUI00:56:09
3926DANI BLANCHART LOPEZ00:56:16

3. - PRAT TRIATLO 1994 - 02:49:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:56:12
24169NIL RIUDAVETS VICTORY00:56:40
31436IVAN LIMIA BOO00:56:43

4. - C.E.T. DISTANCE - 02:51:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:55:39
21580ANTOLI FAURIA TORRENT00:57:55
31710MARTI SENDER PRADOS00:58:23

5. - C.N. VIC-ETB - 02:53:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU00:55:43
21464MARC GRACIA ALOY00:58:37
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA00:59:18

6. - FLOR DE TRIATLO - 02:55:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
18030ALBERT SABATER MOLL00:58:03
24667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:58:20
31493JOAN ALARCON VILA00:58:56

7. - C.E. RAYOTEAM - 02:56:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
12911ADAN HIDALGO AGUILAR00:58:32
23930DIEGO MORAL MARTEL00:58:47
31588NACHO VILLARRUEL 00:59:01

8. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 02:57:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15904ENZO MONTEFUSCO DEL PINO00:57:48
25903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINO00:58:27
33326SERGI SAEZ DAMAS01:01:38

9. - CLUB NATACIO BANYOLES - 02:58:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA00:56:17
21283JOAN REIXACH ABRIL00:58:45
33989ROGER VILLAR ARJONA01:03:00

10. - C. TRIATLO MONTORNES - 02:58:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
1993LUIS ARIAS GARCIA00:56:45
23201SERGIO JURADO GOMEZ00:59:30
34166FRANCISCO ROLDAN MARTINEZ01:01:57

11. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 03:00:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
12321VICTOR AGUILERA REVUELTA00:55:35
2785ROGER MANYA VALENZUELA00:56:06
34583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VARGAS01:09:13

12. - CLUB TRIATLO CORNELLA - 03:01:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
15450FRANCESC ESCOLA RUIZ00:57:13
25770MARC ZARAGOZA CARBALLIDO01:00:37
34102SALVADOR IBAÑEZ VARGAS 01:03:21

13. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 03:03:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11813DAVID RODRIGUEZ PEREZ00:58:46
23324JOAN LLAVERIA VIDIELLA01:02:22
32946NARCIS DOMINGO MAS01:02:29

14. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:03:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
14201BRU CALPE CAPELLADES00:58:51
2441DAVID BAELL OLIVERAS 01:01:18
35879ROGER PETIT GOZALVEZ01:03:30

15. - C.A. IGUALADA - 03:04:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
15233ALBERT SOLE SALCEDO00:59:01
2754JOSEP MARTINEZ CORTES01:01:50
34655JORDI JOSE BARRERA01:03:10

16. - CLUB NATACIO SITGES - 03:04:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13177MARC FIGUERAS GRABULOSA01:01:05
24858RAFAEL LLAMAS URBANO01:01:47
3362RODRIGO CARRIL MORALES01:02:00

17. - CLUB VO2 TEAM - 03:05:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
12788SERGI PUIGMAL OROZCO00:57:49
22744RAIMON SANJAUME I FARRES01:03:26
33971JORDI MAÑE CRUZ01:04:31

18. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:06:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11574ERIK MERINO ALAMINOS00:56:32
23073ARNAU MONZONIS ADAME01:03:01
33752JAVIER GONZALEZ SOTOS01:06:32

19. - TRANSTRIATLON - 03:06:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:01:41
21145NACHO ALCARAZ RUBIO01:02:29
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:02:30

20. - TGCBINN - 03:06:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET01:00:02
22820DIEGO CAMPOS MEDRANO01:01:27
32785OSCAR DONIGA FRAILE01:05:15

21. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:08:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:58:40
24594ORIOL ALONSO SERRANO01:04:57
33258JAIME ESCOLANO FERNANDEZ01:05:21

22. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:09:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDAN01:01:53
22846ANDRES JIMENEZ PEÑA01:02:02
32325GABRIEL HUGUET LLULL01:05:28

23. - VILADECANS TRIATLO - 03:09:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
11524DAVID GARCIA JIMENEZ01:00:31
22739YAGO PUIG HIDALGO01:03:09
32675DANIEL RODRIGUEZ MATA01:06:14

24. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:10:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVAN BUSTOS LARA01:01:35
23283DAVID MARTINEZ FERNANDEZ 01:02:56
32635JAVIER VERA01:05:30

25. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:11:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
13020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:02:25
2163ENRIC ALTAYO VINYALS01:04:02
3886ALVARO CLERICO RODES01:05:31

26. - C.N. BADALONA - 03:13:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRACIA00:55:31
22691HECTOR BARROSO DEL OJO01:07:52
34290ALBERT ARBONES ALBA01:09:39

27. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:15:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
12804VICENTE BLASCO LUZ01:01:17
23844FEDE HABA MARTINEZ01:06:37
34566ALEJANDRO RAHALI VICENTE01:07:27

28. - C.N. SABADELL - 03:19:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13170ARNAU CASTRO GARCIA01:04:15
23173MARC DONIGA MARTINEZ01:05:48
31013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:09:41

29. - CLUB PROAM - 03:20:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14393JORDI ALBA ROBLEDO01:00:52
2567ENRIQUE GARCIA ABADIA01:05:35
33613IVAN SIMON I BIRBA01:13:54

30. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:21:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
13763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAIN01:00:34
25980GONZALO GARCIA GUTIERREZ01:05:31
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:14:55

31. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:21:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRE OT PADILLA01:04:44
22445VICTOR ARGUEDAS RODRIGUEZ01:05:53
34572MARCO ANTONIO BRAVO MORALES01:10:47

32. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:23:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12854MARC ARRIAZA I BOSCH01:01:18
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:06:12
34306VICTOR SANCHEZ OLMO01:16:09

33. - C.E. CERDANYOLA A.T. - 03:24:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11652JOAN RODRIGUEZ GOMEZ01:05:10
24073POL ROMEO SANTIAGO01:06:35
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:13:11

34. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:26:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12875XAVIER CELMA GAMO01:06:00
21198ALBERT BARRACHINA MORENO01:06:45
33758TONI RODA NOGUERA01:13:40

35. - W3TRIBCN - 03:28:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1231SERGI MARTI CERA 01:06:53
2173JORDI OLIVELLA PUJOL01:08:57
34161ANGEL MANCEBO ALVAREZ01:13:04

36. - TRI+9 EL MASNOU - 03:29:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA01:05:42
2662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ01:09:17
32417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZ01:14:07

37. - TEAM TRIRELAY - 03:29:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:02:13
24260FERNANDO DIETSHCE01:02:20
34101ADRIA PEREZ LLORENS01:24:50

38. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:32:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
13474XAVI DE BLAS GONZALEZ01:04:05
25592AGUSTI OLIVERA01:10:40
34499JOSE RUBEN CRISTO GODOY01:17:18

39. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:32:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:08:55
24000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:10:27
34610WILLIAM GISPERT JONES01:13:27

40. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:41:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
14548OSCAR RODRIGUEZ PEREZ01:08:50
23659MANEL GARCIA FERRER01:16:06
34533JOSE LUIS GARCIA CUENCA01:16:06

41. - C.E. NO TE PARES - 03:44:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA00:58:56
24576JUAN MANUEL HERRERA JIMENEZ01:22:03
32152ENRIQUE FONTOBA ESPIMAL01:23:23

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32