RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
502 444 434 3 7 750 20 5 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:04:412200:10:562800:35:4733.5400:46:431300:17:5800:00:0000:00:00
2 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:04:451700:10:463100:35:5633.4000:46:421400:18:0300:00:0000:00:00
3 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:06:11900:10:178600:38:2831.2000:48:45700:17:2600:00:0000:00:00
4 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:07:251500:10:448000:38:0631.5000:48:502300:18:3500:00:0000:00:00
5 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM01:08:471800:10:468100:38:0831.4700:48:546800:19:5300:00:0000:00:00
6 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:09:48400:09:599400:38:5130.8900:48:5012000:20:5800:00:0000:00:00
7 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:12:035000:11:5611700:39:4630.1800:51:429000:20:2100:00:0000:00:00
8 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:12:0911100:13:2510000:39:0030.7700:52:256000:19:4400:00:0000:00:00
9 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:14:007400:12:4311900:39:4930.1400:52:3214800:21:2800:00:0000:00:00
10 8101IÑIGO CAMARERO ALLITRIATLON ANTSOAINCDM01:14:507700:12:4615500:41:2928.9300:54:159900:20:3500:00:0000:00:00
11 7190EDUARDO MARTÍNEZ MÁRQUEZLLICENCIA DE DIACDM01:17:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 4110ALEX CATALÁN RAMIREZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:18:2013600:13:5117800:42:2228.3200:56:1318000:22:0700:00:0000:00:00
13 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:21:2412500:13:3528000:45:5626.1200:59:3117200:21:5300:00:0000:00:00
14 985POL SIMÓN SÁNCHEZINDEPENDENTCDM01:22:5515600:14:1432400:47:3825.1901:01:5212400:21:0300:00:0000:00:00
15 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:27:035200:11:5842000:55:0621.7801:07:047100:19:5900:00:0000:00:00
16 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:28:013900:11:3632500:47:3925.1800:59:1541100:28:4600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:02:181200:10:30800:34:4834.4800:45:18400:17:0000:00:0000:00:00
2 5884ROGER MIRABET BULLICHCLUB TRIATLO PROSANJNM01:02:39700:10:161000:35:0434.2200:45:20600:17:1900:00:0000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:03:38300:09:511800:35:2233.9300:45:132000:18:2500:00:0000:00:00
4 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:523700:11:321200:35:0834.1600:46:401700:18:1200:00:0000:00:00
5 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:11:102900:11:2312700:40:0329.9600:51:265900:19:4400:00:0000:00:00
6 7189RUBÉN GONZÁLEZ MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:15:4911600:13:2716000:41:3528.8600:55:0210700:20:4700:00:0000:00:00
7 7185POL SENDINO CULLARELLICENCIA DE DIAJNM01:27:1626200:15:5826300:45:2626.4101:01:2434300:25:5200:00:0000:00:00
8 7144JORDI VILOSA MUSTARÓSLLICENCIA DE DIAJNM01:29:3935200:17:4337900:50:5323.5801:08:3612300:21:0300:00:0000:00:00
9 7146JOAN BURGAS VARGASLLICENCIA DE DIAJNM01:30:0535100:17:4220400:43:1327.7701:00:5541600:29:1000:00:0000:00:00
10 361MARC AVILA SANSBARCELONA PISTA CLUB ESPOJNM01:31:5533900:17:3233600:48:1624.8601:05:4835300:26:0700:00:0000:00:00
11 4654ALBERT PLAZA CARMONATRICBMJNM01:35:0630400:16:4838600:51:1223.4401:08:0038000:27:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:04:033500:11:281600:35:1734.0100:46:45500:17:1800:00:0000:00:00
2 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:05:363100:11:251400:35:1234.0900:46:373600:18:5900:00:0000:00:00
3 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:06:086000:12:112200:35:3033.8000:47:412100:18:2700:00:0000:00:00
4 620MARC MARTIN CLOTATRICBMSUB23M01:10:0813100:13:446100:37:1032.2900:50:544200:19:1400:00:0000:00:00
5 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:11:046200:12:169900:39:0030.7700:51:166500:19:4800:00:0000:00:00
6 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:11:3313800:13:548900:38:3531.1000:52:293800:19:0400:00:0000:00:00
7 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSINDEPENDENTSUB23M01:13:215100:11:5710900:39:2530.4400:51:2217600:21:5900:00:0000:00:00
8 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:14:3012100:13:2917400:42:0828.4800:55:373100:18:5300:00:0000:00:00
9 8105CARLES BLANCO CONDELLICENCIA DE DIASUB23M01:15:5631800:17:0613900:40:4329.4700:57:491500:18:0700:00:0000:00:00
10 8027AARON CARRASCO ALVAREZLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:5725400:15:4618100:42:2628.2800:58:126100:19:4500:00:0000:00:00
11 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:18:227800:12:4822200:43:5027.3800:56:3816000:21:4400:00:0000:00:00
12 8031ADRIÀ BARÓ BIOSCALLICENCIA DE DIASUB23M01:21:0432000:17:0718900:42:3428.1900:59:4114200:21:2300:00:0000:00:00
13 7139CARLOS SORIANO DOMINGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:32:2439200:18:4130800:46:4525.6701:05:2637700:26:5800:00:0000:00:00
14 7155MARÇAL SORIANOLLICENCIA DE DIASUB23M01:35:4339300:18:4534400:48:4724.6001:07:3240200:28:1100:00:0000:00:00
15 418LLUIS PASCUAL RUZINDEPENDENTSUB23M01:39:4339100:18:4139200:51:3823.2401:10:1941800:29:2400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:03:211000:10:181300:35:1034.1200:45:28900:17:5300:00:0000:00:00
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SC.N. MATAROV1M01:04:062500:10:57500:34:2234.9200:45:192700:18:4700:00:0000:00:00
3 282LLUIS LOPEZ CUADRADASC.N. MATAROV1M01:04:31800:10:171700:35:1833.9900:45:353200:18:5600:00:0000:00:00
4 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M01:05:312300:10:572900:35:5133.4700:46:482500:18:4300:00:0000:00:00
5 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:06:284800:11:532400:35:3633.7100:47:293500:18:5900:00:0000:00:00
6 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:06:364300:11:435400:36:5732.4800:48:401200:17:5600:00:0000:00:00
7 2640CARLES GARCIA DELGADOC.N. SANTA PERPETUAV1M01:06:488200:12:572700:35:4133.6300:48:381600:18:1000:00:0000:00:00
8 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:555800:12:073400:35:5733.3800:48:042900:18:5100:00:0000:00:00
9 322ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M01:07:012100:10:533900:36:0833.2100:47:017200:20:0000:00:0000:00:00
10 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:07:374200:11:425700:37:0532.3600:48:472800:18:5000:00:0000:00:00
11 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:07:53500:10:035100:36:4032.7300:46:4313000:21:1000:00:0000:00:00
12 513DANIEL CALVERAS CARDONACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:136300:12:184900:36:3132.8600:48:495000:19:2400:00:0000:00:00
13 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:386500:12:214600:36:2033.0300:48:416900:19:5700:00:0000:00:00
14 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M01:09:202000:10:506000:37:1032.2900:48:0013600:21:2000:00:0000:00:00
15 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:09:4110500:13:202500:35:3633.7100:48:5610400:20:4500:00:0000:00:00
16 7137JESÚS SALIDO ARJONALLICENCIA DE DIAV1M01:09:4814600:14:01300:32:3936.7500:46:4023600:23:0800:00:0000:00:00
17 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:537900:12:503300:35:5733.3800:48:4712700:21:0600:00:0000:00:00
18 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:10:3410100:13:187200:37:4031.8600:50:585600:19:3600:00:0000:00:00
19 3020FRANCISCO COLLE PEREIRACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:10:5614300:13:576500:37:1532.2100:51:125800:19:4400:00:0000:00:00
20 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:11:1815400:14:105900:37:0732.3300:51:177400:20:0100:00:0000:00:00
21 8067ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M01:11:273300:11:2713700:40:3629.5600:52:035200:19:2400:00:0000:00:00
22 8077DAVID VERDURALLICENCIA DE DIAV1M01:12:027500:12:4411400:39:4130.2400:52:255700:19:3700:00:0000:00:00
23 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:12:0410700:13:227900:38:0231.5500:51:2410200:20:4000:00:0000:00:00
24 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:12:4020500:15:066200:37:1232.2600:52:189100:20:2200:00:0000:00:00
25 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:12:415400:12:0010700:39:1430.5900:51:1414700:21:2700:00:0000:00:00
26 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:13:0316700:14:257400:37:4831.7500:52:1311200:20:5000:00:0000:00:00
27 1951DAVID LLOP ROIGINDEPENDENTV1M01:13:247300:12:429700:38:5530.8400:51:3716400:21:4700:00:0000:00:00
28 2060CESAR LAZAROINDEPENDENTV1M01:13:3019500:14:5510400:39:1130.6300:54:065300:19:2400:00:0000:00:00
29 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:13:3520800:15:0810200:39:0830.6600:54:164400:19:1900:00:0000:00:00
30 4273NICOLÁS DIAZ EXPOSITOT3R TRIATLOV1M01:13:4315200:14:078300:38:1431.3900:52:2113900:21:2200:00:0000:00:00
31 2989ALFONSO PLAZA GIMENEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:13:4513900:13:559500:38:5330.8600:52:4811800:20:5700:00:0000:00:00
32 5446ROGER SALVADOR GIMENOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:14:2222500:15:228500:38:2731.2100:53:499700:20:3300:00:0000:00:00
33 264GONZALO MARCHENA MARSETT3R TRIATLOV1M01:15:1413700:13:529800:39:0030.7700:52:5219200:22:2200:00:0000:00:00
34 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:15:293800:11:3316400:41:4528.7400:53:1818400:22:1100:00:0000:00:00
35 557DAVID GARCIA CRUZTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:16:208800:13:0516300:41:4028.8000:54:4515300:21:3500:00:0000:00:00
36 660JOAN MANUEL ROVIRA MELEROTRICBMV1M01:16:4820000:14:5711000:39:2630.4300:54:2319600:22:2500:00:0000:00:00
37 2783ARCADI VILÀ SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:16:5712900:13:417300:37:4631.7700:51:2732900:25:3000:00:0000:00:00
38 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:16:5914100:13:5616800:41:5728.6100:55:5312600:21:0600:00:0000:00:00
39 4711ANTONIO ROMERO BELTRANCERRR IGUALADAV1M01:17:1917000:14:2512400:40:0329.9600:54:2821800:22:5100:00:0000:00:00
40 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:17:4311000:13:2515100:41:2329.0000:54:4822200:22:5500:00:0000:00:00
41 7170SANTI RIERA GOMEZLLICENCIA DE DIAV1M01:18:3024200:15:3612100:39:5230.1000:55:2823000:23:0200:00:0000:00:00
42 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:18:3016800:14:2515900:41:3428.8700:55:5920000:22:3100:00:0000:00:00
43 8050OSCAR QUILES CLOSALLICENCIA DE DIAV1M01:20:0320400:15:0625300:44:5426.7301:00:007600:20:0300:00:0000:00:00
44 8095PERE FRANCITORRA FERRERLLICENCIA DE DIAV1M01:20:168700:13:0320900:43:1927.7000:56:2227000:23:5400:00:0000:00:00
45 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M01:20:2736300:18:0017200:42:0728.4901:00:078800:20:2000:00:0000:00:00
46 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:20:3030600:16:5017300:42:0728.4900:58:5715200:21:3300:00:0000:00:00
47 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:20:4234400:17:3617100:42:0528.5100:59:4112100:21:0100:00:0000:00:00
48 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTV1M01:21:0238300:18:335500:37:0332.3900:55:3632700:25:2600:00:0000:00:00
49 8099ANDREU ARROYO SAMSÓLLICENCIA DE DIAV1M01:21:1823800:15:3219900:43:0627.8400:58:3820900:22:4000:00:0000:00:00
50 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:21:439100:13:1227700:45:5426.1400:59:0620500:22:3700:00:0000:00:00
51 8079JOSE DIEGO PARRADO SOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:21:5228300:16:2114900:41:2229.0100:57:4328400:24:0900:00:0000:00:00
52 446ÀLEX GARCIA MARTÍNEZTRICBMV1M01:22:018600:13:0322300:43:5627.3100:56:5931700:25:0200:00:0000:00:00
53 8097DANIEL PEGENAUTE SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:22:2628400:16:2114300:40:5729.3000:57:1832000:25:0800:00:0000:00:00
54 3265FRANCISCO JAVIER CASAS MAC.E. TREVOL LLEIDAV1M01:22:4312200:13:3026500:45:3226.3500:59:0225500:23:4100:00:0000:00:00
55 7135SALVADOR ORDOÑEZ CHICALLICENCIA DE DIAV1M01:23:1127800:16:1724000:44:2826.9901:00:4519700:22:2600:00:0000:00:00
56 4790MANUEL SÁNCHEZ-VILLANUEVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:23:2122100:15:2121600:43:3827.5000:58:5929200:24:2200:00:0000:00:00
57 425SERGIO SÁNCHEZ PEDROSAC.E.E. SANT GERVASIV1M01:23:5237100:18:1525100:44:5126.7601:03:0610500:20:4600:00:0000:00:00
58 2006SEBASTIAN SALMERON ORTIZINDEPENDENTV1M01:24:0230200:16:4620800:43:1727.7201:00:0327500:23:5900:00:0000:00:00
59 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:24:0525600:15:5022500:43:5727.3000:59:4728800:24:1800:00:0000:00:00
60 1361VICENÇ COMBALÍA MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:24:2318400:14:3930500:46:4125.7101:01:2023200:23:0300:00:0000:00:00
61 7184CHRISTIAN RECODER SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3124100:15:3323800:44:2527.0200:59:5830300:24:3300:00:0000:00:00
62 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:24:3328700:16:2421100:43:2427.6500:59:4830800:24:4500:00:0000:00:00
63 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:24:5115500:14:1329900:46:3425.7701:00:4727900:24:0400:00:0000:00:00
64 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:25:0518300:14:3831900:47:2325.3301:02:0123300:23:0400:00:0000:00:00
65 8043RAÚL RODRÍGUEZ ROSALLICENCIA DE DIAV1M01:25:2336700:18:0629000:46:1225.9701:04:1812500:21:0500:00:0000:00:00
66 7178DANIEL GONZÁLEZ VAZ-ROMERLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3929700:16:4127800:45:5526.1301:02:3623100:23:0300:00:0000:00:00
67 8009ADOLFO FLORES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:4015700:14:1628800:46:0926.0001:00:2532300:25:1500:00:0000:00:00
68 5455RUBÉN MORENO BURGUÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:25:4732800:17:2024300:44:3026.9701:01:5027200:23:5700:00:0000:00:00
69 7140ALEXANDER HERNÁNDEZ COLINLLICENCIA DE DIAV1M01:26:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
70 5905IVAN GONZALEZ VIDALTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:26:5915800:14:1726600:45:3226.3500:59:4938200:27:1000:00:0000:00:00
71 532CARLES BOU MIRÓCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:27:1021100:15:1026000:45:2526.4201:00:3536500:26:3500:00:0000:00:00
72 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M01:27:1237300:18:1922400:43:5627.3101:02:1531400:24:5700:00:0000:00:00
73 8104XAVI QUERALT LLICENCIA DE DIAV1M01:27:2515000:14:0523900:44:2527.0200:58:3041300:28:5500:00:0000:00:00
74 8010JORDI SOLA LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:27:4927300:16:1330700:46:4425.6801:02:5731100:24:5200:00:0000:00:00
75 7142JOAN RAMON CATALÀ REYLLICENCIA DE DIAV1M01:28:0622200:15:2128700:46:0926.0001:01:3036700:26:3600:00:0000:00:00
76 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:28:0812000:13:2934200:48:4324.6301:02:1234500:25:5600:00:0000:00:00
77 8089JUANMA OLIVARES ARAZOLALLICENCIA DE DIAV1M01:28:3618900:14:4436300:49:4524.1201:04:2928100:24:0700:00:0000:00:00
78 3058CARLOS HERRERA UVIÑAITRIATLETES SOLIDARISV1M01:29:1535800:17:4831500:47:0325.5001:04:5129300:24:2400:00:0000:00:00
79 5440DAVID ARTEAGA MONTEJOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:29:5819900:14:5734100:48:4024.6601:03:3735900:26:2100:00:0000:00:00
80 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:30:0627700:16:1532900:47:5325.0601:04:0834900:25:5800:00:0000:00:00
81 8088MARTÍ MAÑAS NADALLLICENCIA DE DIAV1M01:31:3439500:19:0236500:49:4824.1001:08:5021000:22:4400:00:0000:00:00
82 7143JORGE MARTINEZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAV1M01:32:0837000:18:1436900:49:5624.0301:08:1027400:23:5800:00:0000:00:00
83 8096ROBERT SANZ LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:32:1442800:23:5324800:44:4426.8301:08:3725100:23:3700:00:0000:00:00
84 7186ANTONIO MANUEL OTS RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:0240400:19:3032700:47:4325.1501:07:1334200:25:4900:00:0000:00:00
85 7171DAVID MORILLA DENIALLICENCIA DE DIAV1M01:34:0841700:21:0729400:46:1625.9401:07:2337100:26:4500:00:0000:00:00
86 8103JULIÀ MATESANZ COPADOLLICENCIA DE DIAV1M01:34:3826100:15:5739400:51:4423.2001:07:4137600:26:5700:00:0000:00:00
87 8039FERRAN JIMÉNEZ HERNÀNDEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:35:1938500:18:3740000:52:0823.0201:10:4530400:24:3400:00:0000:00:00
88 459DANNY LANGEC.A. LES TORTUGUESV1M01:36:0041300:20:0029600:46:2625.8401:06:2641900:29:3400:00:0000:00:00
89 8102VINICIO TOBAR MACIASLLICENCIA DE DIAV1M01:36:1938000:18:2940100:52:1023.0001:10:3933400:25:4000:00:0000:00:00
90 8040FABRICE BOYERLLICENCIA DE DIAV1M01:40:5642900:25:2738800:51:1423.4201:16:4128700:24:1500:00:0000:00:00
91 1385JOSEP SOLA PUIGTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M01:44:3837900:18:2842400:55:4821.5101:14:1642200:30:2200:00:0000:00:00
92 5885JAN RAMIREZ RUIZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:46:1432100:17:0925600:45:0726.6001:02:1642900:43:5800:00:0000:00:00
93 8015QUIM PÉREZ MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAV1M01:50:4942400:22:3441200:53:4322.3401:16:1742800:34:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:05:473200:11:251900:35:2533.8800:46:503400:18:5700:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:09:554500:11:456400:37:1532.2100:49:0011400:20:5500:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:589700:13:157500:37:5231.6900:51:073000:18:5100:00:0000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:594900:11:565800:37:0732.3300:49:0311600:20:5600:00:0000:00:00
5 4532EDUARD GARGALLO RENOMCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:11:578300:13:0011300:39:3730.2900:52:374600:19:2000:00:0000:00:00
6 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:13:3113400:13:486700:37:1932.1600:51:0719500:22:2400:00:0000:00:00
7 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:16:0813500:13:499100:38:4031.0300:52:2925300:23:3900:00:0000:00:00
8 8036JUAN GARCIA GALLEGOLLICENCIA DE DIAV2M01:17:3911800:13:2714500:41:0229.2400:54:2923900:23:1000:00:0000:00:00
9 8087JOAQUIN SANGENIS VATHJELLICENCIA DE DIAV2M01:18:1210200:13:1915000:41:2229.0100:54:4124700:23:3100:00:0000:00:00
10 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:19:2022000:15:2018400:42:3128.2200:57:5115000:21:2900:00:0000:00:00
11 4934ENRIC RIBERA PUJALSINDEPENDENTV2M01:19:4621200:15:1118500:42:3228.2100:57:4317900:22:0300:00:0000:00:00
12 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:21:0216500:14:2418600:42:3328.2000:56:5728000:24:0500:00:0000:00:00
13 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:21:3325800:15:5219800:43:0327.8700:58:5520600:22:3800:00:0000:00:00
14 8044CRISTOBAL LOPEZ BLANCASLLICENCIA DE DIAV2M01:21:3424000:15:3330300:46:3825.7301:02:114900:19:2300:00:0000:00:00
15 2545JOSE MANUEL JIMENEZ MARTIINDEPENDENTV2M01:24:3127900:16:1822100:43:4827.4001:00:0629400:24:2500:00:0000:00:00
16 8007GERARDO BLANCO RAMIREZLLICENCIA DE DIAV2M01:24:4531200:17:0025700:45:0726.6001:02:0720700:22:3800:00:0000:00:00
17 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:25:5118000:14:3424400:44:3226.9500:59:0637200:26:4500:00:0000:00:00
18 8057IGNASI TEIXIDÓ I GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:26:1838200:18:3028100:45:5726.1201:04:2716900:21:5100:00:0000:00:00
19 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:26:3937600:18:2220000:43:0827.8201:01:3032200:25:0900:00:0000:00:00
20 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M01:26:4433700:17:3126800:45:3626.3201:03:0725000:23:3700:00:0000:00:00
21 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:27:0033100:17:2419600:43:0127.9001:00:2536400:26:3500:00:0000:00:00
22 2411AGUSTI QUINTILLA RIBASC.N. SABADELLV2M01:27:2223000:15:2728200:45:5926.1001:01:2634600:25:5600:00:0000:00:00
23 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:27:4340700:19:4418700:42:3328.2001:02:1732800:25:2600:00:0000:00:00
24 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV2M01:27:4522300:15:2237300:50:1023.9201:05:3218600:22:1300:00:0000:00:00
25 5828MIGUEL PEREZ NUÑEZTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:28:2127200:16:1132600:47:4325.1501:03:5429600:24:2700:00:0000:00:00
26 7145CARLES VILOSA BUXÓLLICENCIA DE DIAV2M01:30:3036100:17:5338100:51:0123.5201:08:5415400:21:3600:00:0000:00:00
27 8006DAVID PUENTE SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:31:0439900:19:0529500:46:2625.8401:05:3133100:25:3300:00:0000:00:00
28 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:31:1732700:17:1832000:47:2425.3201:04:4236600:26:3500:00:0000:00:00
29 8001FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:31:3623100:15:2838400:51:1123.4501:06:3931500:24:5700:00:0000:00:00
30 1312NARCIS COMBIS COLOMERCLUB NATACIO BANYOLESV2M01:31:5224400:15:3833000:47:5825.0201:03:3640500:28:1600:00:0000:00:00
31 232JOSEP MARÍA FRAILE CLUB PROAMV2M01:32:3320600:15:0838300:51:0223.5101:06:1036000:26:2300:00:0000:00:00
32 508DAVID BALAGUER LÓPEZCLUB TRIASME TRIATLOV2M01:34:3042100:22:0730100:46:3525.7601:08:4234100:25:4800:00:0000:00:00
33 8024RAIMON PONS SALALLICENCIA DE DIAV2M01:34:5339700:19:0435300:49:2224.3101:08:2636200:26:2700:00:0000:00:00
34 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:37:0941900:21:4534300:48:4424.6201:10:2936800:26:4000:00:0000:00:00
35 697ANTONIO REYES GALVEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:37:1142300:22:1234700:48:5424.5401:11:0635100:26:0500:00:0000:00:00
36 3316JOSEP ANTON CARDOSO JIMÉCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M01:38:4940600:19:4330400:46:4125.7101:06:2442500:32:2500:00:0000:00:00
37 3743JAVIER NICOLAS GARCIACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:40:1040500:19:4238500:51:1223.4401:10:5441700:29:1600:00:0000:00:00
38 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRICBMV2M01:40:4942600:23:1041000:53:3822.3701:16:4827700:24:0100:00:0000:00:00
39 8012JOSE MANUEL JIMENEZ GONZALLICENCIA DE DIAV2M01:41:2742700:23:5036700:49:5024.0801:13:4039300:27:4700:00:0000:00:00
40 8052MIQEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:43:1242000:22:0041400:53:5222.2801:15:5238500:27:2000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:22:3920900:15:0919700:43:0227.8900:58:1129900:24:2800:00:0000:00:00
2 7156JORDI LABORILLICENCIA DE DIAV3M01:26:1621600:15:1623000:44:1027.1700:59:2637300:26:5000:00:0000:00:00
3 535LUCAS CANELO INFANTESCLUB ESPAI ESPORT WELLNESV3M01:34:1238400:18:3334800:48:5524.5301:07:2837000:26:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:222400:10:5712300:39:5430.0800:50:519500:20:3100:00:0000:00:00
2 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:20:303000:11:2425800:45:0826.5900:56:3227300:23:5800:00:0000:00:00
3 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:22:215700:12:0532100:47:2825.2800:59:3321300:22:4800:00:0000:00:00
4 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:29:412800:11:1838000:50:5523.5701:02:1338800:27:2800:00:0000:00:00
5 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:29:4115900:14:1833100:47:5925.0101:02:1738600:27:2400:00:0000:00:00
6 6217PAULA FERNANDEZ BACERRAT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:30:2837400:18:2020300:43:1127.7901:01:3141400:28:5700:00:0000:00:00
7 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:42:1317800:14:3241700:54:0922.1601:08:4142700:33:3200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UJNF01:24:4219300:14:5331200:46:5225.6001:01:4522500:22:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F01:18:5613000:13:4219400:42:5827.9300:56:4018800:22:1600:00:0000:00:00
2 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:21:329400:13:1424500:44:3526.9200:57:4925700:23:4300:00:0000:00:00
3 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:24:2619200:14:5221500:43:3727.5100:58:2934800:25:5700:00:0000:00:00
4 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:27:3431900:17:0726100:45:2626.4101:02:3331600:25:0100:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:21:5217400:14:2826400:45:3226.3501:00:0017000:21:5200:00:0000:00:00
2 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F01:23:1025000:15:4320100:43:0827.8200:58:5128900:24:1900:00:0000:00:00
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:4022800:15:2520200:43:0827.8200:58:3331800:25:0700:00:0000:00:00
4 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:24:5028500:16:2329100:46:1225.9701:02:3518700:22:1500:00:0000:00:00
5 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:26:0329400:16:3629700:46:2925.8201:03:0522700:22:5800:00:0000:00:00
6 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:27:1334300:17:3516700:41:5628.6200:59:3139200:27:4200:00:0000:00:00
7 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:27:2032200:17:0927300:45:4426.2401:02:5329700:24:2700:00:0000:00:00
8 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:28:2231500:17:0431400:46:5825.5501:04:0229000:24:2000:00:0000:00:00
9 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:30:0131300:17:0130600:46:4125.7101:03:4235800:26:1900:00:0000:00:00
10 8046IVÓN SEGURA CHIONGLLICENCIA DE DIAV1F01:30:5527000:16:1034600:48:4924.5801:04:5934700:25:5600:00:0000:00:00
11 8053ALICIA RODRIGUEZ MARCOSLLICENCIA DE DIAV1F01:31:5931000:16:5535200:49:2124.3201:06:1633800:25:4300:00:0000:00:00
12 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:32:0037200:18:1633300:48:0924.9201:06:2533200:25:3500:00:0000:00:00
13 6128MARTA FERNANDEZ ROST3R TRIATLOV1F01:32:0434500:17:3634500:48:4824.5901:06:2433500:25:4000:00:0000:00:00
14 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:33:1133400:17:2937400:50:1123.9101:07:4033000:25:3100:00:0000:00:00
15 8049NURIA RAMIREZ PRATLLICENCIA DE DIAV1F01:33:1340300:19:2737000:49:5824.0201:09:2526300:23:4800:00:0000:00:00
16 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F01:33:3338900:18:3940800:53:3322.4101:12:1213800:21:2100:00:0000:00:00
17 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:33:5133500:17:3033400:48:1124.9001:05:4140100:28:1000:00:0000:00:00
18 8106ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:34:4830900:16:5435000:49:1024.4101:06:0441000:28:4400:00:0000:00:00
19 8074MARISA RUIZ MARTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1341000:19:5440400:52:2222.9201:12:1622400:22:5700:00:0000:00:00
20 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:36:1934900:17:4040600:52:2922.8601:10:0935500:26:1000:00:0000:00:00
21 6182ANA MARCO ESCUDEROINDEPENDENTV1F01:36:2031100:17:0039600:51:5223.1401:08:5238900:27:2800:00:0000:00:00
22 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:38:0836800:18:0838700:51:1323.4301:09:2141200:28:4700:00:0000:00:00
23 7177MARIAN MUÑOZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAV1F01:44:1328200:16:2142700:56:3721.2001:12:5842400:31:1500:00:0000:00:00
24 7131ANNA STUBBSLLICENCIA DE DIAV1F01:45:0739000:18:4141100:53:3922.3701:12:2042600:32:4700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8002CHARI GONZÁLEZ CORTÉSLLICENCIA DE DIAV2F01:22:3321000:15:1022800:44:0427.2300:59:1424100:23:1900:00:0000:00:00
2 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:26:2924900:15:4133200:47:5925.0101:03:4021500:22:4900:00:0000:00:00
3 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:34:1238800:18:3935700:49:2724.2701:08:0635200:26:0600:00:0000:00:00
4 8025MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F01:38:5836200:17:5739900:52:0323.0501:10:0041500:28:5800:00:0000:00:00
5 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:40:4938600:18:3841500:53:5922.2301:12:3740400:28:1200:00:0000:00:00
6 3583MARIA DOLORS LOPEZ GOMEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:41:3830700:16:5341900:54:1622.1101:11:0942300:30:2900:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:43:0138100:18:2941800:54:1022.1501:12:3942100:30:2200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM01:00:10100:09:18600:34:3034.7800:43:48100:16:2200:00:0000:00:00
2 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:02:09200:09:472300:35:3533.7200:45:22300:16:4700:00:0000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBMABM01:03:014400:11:43900:34:5234.4200:46:35200:16:2600:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:03:061400:10:41700:34:3134.7700:45:121100:17:5400:00:0000:00:00
5 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:03:451900:10:48400:34:1834.9900:45:062400:18:3900:00:0000:00:00
6 460IHOR PRISSIAJNYICLUB NATACIO OLOTABM01:05:464100:11:414000:36:1433.1200:47:55800:17:5100:00:0000:00:00
7 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:06:063600:11:301100:35:0834.1600:46:385400:19:2800:00:0000:00:00
8 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM01:06:189000:13:111500:35:1334.0700:48:241000:17:5400:00:0000:00:00
9 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:06:343400:11:273600:36:0333.2900:47:303900:19:0400:00:0000:00:00
10 2464KAY ECKELTFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:405500:12:003200:35:5633.4000:47:562600:18:4400:00:0000:00:00
11 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:491100:10:204500:36:2033.0300:46:408100:20:0900:00:0000:00:00
12 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:06:575900:12:094800:36:2832.9100:48:371800:18:2000:00:0000:00:00
13 8080DAVID PÉREZ REYESLLICENCIA DE DIAABM01:07:0521400:15:14200:31:3937.9100:46:538400:20:1200:00:0000:00:00
14 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:07:067200:12:383700:36:0333.2900:48:411900:18:2500:00:0000:00:00
15 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM01:07:097600:12:463000:35:5333.4400:48:392200:18:3000:00:0000:00:00
16 5974AARON CATALAN PEREACLUB TRI5UABM01:07:211300:10:344100:36:1533.1000:46:499600:20:3200:00:0000:00:00
17 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:07:235600:12:014700:36:2033.0300:48:213700:19:0200:00:0000:00:00
18 298LLUIS MAILLO MAILLOCLUB TRITRAININGABM01:07:426600:12:284300:36:1733.0700:48:453300:18:5700:00:0000:00:00
19 2461PELAYO CORONADO BLASCOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:07:489300:13:142100:35:2933.8200:48:434000:19:0500:00:0000:00:00
20 4836ROGER ALBALADEJO CASTANYDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:08:055300:11:595200:36:4232.7000:48:415100:19:2400:00:0000:00:00
21 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM01:08:119600:13:152600:35:3633.7100:48:514800:19:2000:00:0000:00:00
22 2514JORDI MARTIN TARRÉSCLUB TRI5UABM01:08:158100:12:513800:36:0433.2700:48:554500:19:2000:00:0000:00:00
23 944MARC BUSQUETS SANSTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:08:36600:10:129000:38:3831.0600:48:506300:19:4600:00:0000:00:00
24 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:08:449900:13:162000:35:2633.8700:48:427500:20:0200:00:0000:00:00
25 7183OSCAR SUBIRATS REBULLLLICENCIA DE DIAABM01:08:5435400:17:43100:28:2642.2000:46:0921100:22:4500:00:0000:00:00
26 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:596400:12:206900:37:3032.0000:49:504100:19:0900:00:0000:00:00
27 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:09:157000:12:334200:36:1633.0900:48:499300:20:2600:00:0000:00:00
28 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM01:09:466700:12:314400:36:1733.0700:48:4811900:20:5800:00:0000:00:00
29 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:10:004600:11:475300:36:5532.5100:48:4213400:21:1800:00:0000:00:00
30 3808VICTOR LANGREO CERDÁNITRIATLETES SOLIDARISABM01:10:2210600:13:216800:37:2632.0600:50:475500:19:3500:00:0000:00:00
31 186SERGIO MENA FUNCIACLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:10:522700:11:107700:37:5531.6500:49:0516200:21:4700:00:0000:00:00
32 2364XAVIER GARCIA NARANJO C.A. LES TORTUGUESABM01:11:1915300:14:085600:37:0432.3700:51:127900:20:0700:00:0000:00:00
33 3990ANDRES GUERRERO SANCHEZC.E. NO TE PARESABM01:11:3814200:13:576600:37:1732.1900:51:149200:20:2400:00:0000:00:00
34 7157AITOR BENAVENT CABAÑASLLICENCIA DE DIAABM01:11:401600:10:4411200:39:3130.3700:50:1514500:21:2500:00:0000:00:00
35 4472MARC BATLLE BASARTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:11:4716100:14:205000:36:3932.7400:50:5910900:20:4800:00:0000:00:00
36 3399ERIC DÍEZ SANTIAGOCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:11:5711700:13:277100:37:3931.8700:51:0611300:20:5100:00:0000:00:00
37 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:12:214700:11:5010500:39:1130.6300:51:0113500:21:2000:00:0000:00:00
38 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM01:12:2414700:14:028800:38:3431.1100:52:366600:19:4800:00:0000:00:00
39 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:12:3118200:14:387000:37:3831.8900:52:168500:20:1500:00:0000:00:00
40 1477ANTONI PAREJA CARRILLOCLUB TRIATLO BLANESABM01:12:376100:12:158200:38:1231.4100:50:2718200:22:1000:00:0000:00:00
41 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:12:5117100:14:268400:38:1631.3600:52:428000:20:0900:00:0000:00:00
42 3065MARC SANTORO MESTRESCLUB TRIATLÓ TARRAGONAABM01:12:5712700:13:369600:38:5430.8500:52:309400:20:2700:00:0000:00:00
43 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:13:196800:12:3112800:40:1029.8800:52:4110100:20:3800:00:0000:00:00
44 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:13:3916400:14:237600:37:5431.6600:52:1714000:21:2200:00:0000:00:00
45 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANABARCELONA PISTA CLUB ESPOABM01:13:4611200:13:266300:37:1532.2100:50:4123400:23:0500:00:0000:00:00
46 1834ORIOL MELERO AMBLÀSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:13:524000:11:4012000:39:4930.1400:51:2919300:22:2300:00:0000:00:00
47 8060ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZLLICENCIA DE DIAABM01:13:5719400:14:5410600:39:1330.6000:54:076700:19:5000:00:0000:00:00
48 390MIGUEL ANGEL PEREZ SERRAJINDEPENDENTABM01:14:0011500:13:2713500:40:3329.5900:54:007300:20:0000:00:0000:00:00
49 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:2511400:13:2710300:39:0930.6500:52:3616700:21:4900:00:0000:00:00
50 4994XAVIER RIERA MARGARITCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:14:3018600:14:417800:38:0131.5700:52:4216500:21:4800:00:0000:00:00
51 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM01:14:408500:13:0211100:39:2830.4100:52:3018300:22:1000:00:0000:00:00
52 1677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:4614000:13:5513600:40:3429.5800:54:298600:20:1700:00:0000:00:00
53 3108SERGI CATALÁN YÁÑEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:14:4817200:14:2713000:40:1429.8300:54:417800:20:0700:00:0000:00:00
54 4390SANTIAGO LLAUGER GISPERTTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:14:5614400:13:5812500:40:0329.9600:54:0111500:20:5500:00:0000:00:00
55 8091JORDI HERNÁNDEZ MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:15:0112400:13:3416200:41:4028.8000:55:146400:19:4700:00:0000:00:00
56 4229OSCAR TORRADES LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:15:0114800:14:0212900:40:1029.8800:54:1211000:20:4900:00:0000:00:00
57 5413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:15:1013200:13:4513800:40:3929.5200:54:2410600:20:4600:00:0000:00:00
58 7147AITOR OLMOLLICENCIA DE DIAABM01:15:159800:13:1615200:41:2628.9600:54:429800:20:3300:00:0000:00:00
59 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM01:15:1717900:14:3212600:40:0329.9600:54:3510300:20:4200:00:0000:00:00
60 4000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:15:1917300:14:2711500:39:4330.2100:54:1012900:21:0900:00:0000:00:00
61 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:267100:12:369300:38:5030.9000:51:2627600:24:0000:00:0000:00:00
62 8071LLUIS VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:16:0625900:15:543500:36:0033.3300:51:5428600:24:1200:00:0000:00:00
63 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:1712600:13:3614100:40:5229.3600:54:2816800:21:4900:00:0000:00:00
64 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:3420300:15:0517700:42:1428.4100:57:194300:19:1500:00:0000:00:00
65 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:16:3729000:16:2914000:40:4829.4100:57:174700:19:2000:00:0000:00:00
66 1569DANIEL MARIN SÁNCHEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:16:3917700:14:3115800:41:3228.8900:56:0310000:20:3600:00:0000:00:00
67 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:16:5622600:15:2210800:39:1630.5600:54:3819000:22:1800:00:0000:00:00
68 507RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. RAYOTEAMABM01:17:2510000:13:1815600:41:3028.9200:54:4820300:22:3700:00:0000:00:00
69 1459ALFREDO CARO HUESOTRICBMABM01:17:2925500:15:4915700:41:3028.9200:57:198200:20:1000:00:0000:00:00
70 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:17:2914500:13:5814400:40:5729.3000:54:5520200:22:3400:00:0000:00:00
71 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM01:17:3315100:14:0516100:41:3628.8500:55:4117100:21:5200:00:0000:00:00
72 8108MARC WYNEKEN GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3320700:15:0814700:41:1129.1400:56:1913100:21:1400:00:0000:00:00
73 8023ALEX PLAYÀ CASULLERASLLICENCIA DE DIAABM01:17:3321900:15:2010100:39:0730.6800:54:2723500:23:0600:00:0000:00:00
74 8038PABLO SÁNCHEZ ARRIBASLLICENCIA DE DIAABM01:17:5419700:14:5615300:41:2928.9300:56:2514900:21:2900:00:0000:00:00
75 7153ROGER SALVADOR MONNERLLICENCIA DE DIAABM01:18:0630800:16:5314600:41:0929.1600:58:027700:20:0400:00:0000:00:00
76 7160PAU BLASCO CERVERALLICENCIA DE DIAABM01:18:2619800:14:5619200:42:4128.1100:57:3711100:20:4900:00:0000:00:00
77 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:3126600:16:0817000:42:0428.5300:58:128700:20:1900:00:0000:00:00
78 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:5617500:14:2919500:43:0127.9000:57:3014600:21:2600:00:0000:00:00
79 433CARLOS RUIZ SIERRACLUB TRITRAININGABM01:19:0519000:14:4622900:44:0927.1800:58:558300:20:1000:00:0000:00:00
80 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:19:0616000:14:1913100:40:1629.8000:54:3530200:24:3100:00:0000:00:00
81 7149LUC CARDONALLICENCIA DE DIAABM01:19:3721800:15:1918300:42:3028.2400:57:4916600:21:4800:00:0000:00:00
82 8055SERGIO ASENSIO GILLLICENCIA DE DIAABM01:19:3721500:15:1520600:43:1527.7500:58:3012800:21:0700:00:0000:00:00
83 7172ELEAZAR PRIETO FUILLERATLLICENCIA DE DIAABM01:19:4311900:13:2824900:44:4426.8300:58:1215100:21:3100:00:0000:00:00
84 8093TOMÁS ZÚÑIGA CHODILLLICENCIA DE DIAABM01:19:4734100:17:3411600:39:4630.1800:57:2019800:22:2700:00:0000:00:00
85 2980MARC CABISTAÑ BARRIENDOSINDEPENDENTABM01:19:508400:13:0124100:44:2826.9900:57:2919100:22:2100:00:0000:00:00
86 7151GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:19:5031400:17:0115400:41:2928.9300:58:3013700:21:2000:00:0000:00:00
87 8085ANGELO GONZALES FERRINGLLICENCIA DE DIAABM01:19:5833800:17:3113200:40:1829.7800:57:4918100:22:0900:00:0000:00:00
88 5744DANIEL ROMERO MARTÍNEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:19:5930500:16:4916500:41:4728.7200:58:3614300:21:2300:00:0000:00:00
89 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM01:20:0127100:16:1017600:42:1328.4200:58:2315600:21:3800:00:0000:00:00
90 8065PACO VÁZQUEZ BADÍALLICENCIA DE DIAABM01:20:0620100:15:0013400:40:3029.6300:55:3030500:24:3600:00:0000:00:00
91 8084JAVIER LORENTE DÍEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:1224700:15:4117500:42:1328.4200:57:5418900:22:1800:00:0000:00:00
92 8034MARC LORENZOLLICENCIA DE DIAABM01:20:1612300:13:3120700:43:1727.7200:56:4824500:23:2800:00:0000:00:00
93 7179GONZALO SANZ PINOLLICENCIA DE DIAABM01:20:2532900:17:2113300:40:2729.6700:57:4820400:22:3700:00:0000:00:00
94 7133VÍCTOR PALOMARESLLICENCIA DE DIAABM01:20:3627400:16:1316600:41:5028.6900:58:0320100:22:3300:00:0000:00:00
95 439JORDI FERNANDEZ ROSINDEPENDENTABM01:20:4816300:14:2321300:43:3127.5800:57:5422100:22:5400:00:0000:00:00
96 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM01:20:5716600:14:2423600:44:2227.0500:58:4618500:22:1100:00:0000:00:00
97 3333ELOI ARGILAGA VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:21:029500:13:1414200:40:5329.3500:54:0737400:26:5500:00:0000:00:00
98 7166JAVIER NAVARRO MONTOYALLICENCIA DE DIAABM01:21:0518800:14:4322600:43:5927.2800:58:4219400:22:2300:00:0000:00:00
99 8070ANTONIO CASTRO MAESTRELLICENCIA DE DIAABM01:21:0723700:15:3118200:42:2828.2600:57:5923700:23:0800:00:0000:00:00
100 8037DANIEL FERNANDEZ LUNALLICENCIA DE DIAABM01:21:2324500:15:3821900:43:4727.4100:59:2517400:21:5800:00:0000:00:00
101 631JORDI ESPANYOL MARTININDEPENDENTABM01:21:248900:13:0623200:44:1527.1200:57:2127800:24:0300:00:0000:00:00
102 3980JORDI SANZ GARCIACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:21:4134600:17:3718000:42:2528.2901:00:0215900:21:3900:00:0000:00:00
103 706DAVID RODRIGUEZ VIDALTRIATLO L´HOSPITALETABM01:21:4210800:13:2324200:44:3026.9700:57:5326400:23:4900:00:0000:00:00
104 2087IBAN CONESA LARACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:21:4627500:16:1423400:44:1727.1001:00:3113200:21:1500:00:0000:00:00
105 8100MARC PUXENCHLLICENCIA DE DIAABM01:21:5529800:16:4218800:42:3428.1900:59:1620800:22:3900:00:0000:00:00
106 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:22:1133000:17:2125200:44:5226.7501:02:137000:19:5800:00:0000:00:00
107 7188ENRIC LORENTE VENTURALLICENCIA DE DIAABM01:22:1227600:16:1524700:44:3926.8801:00:5413300:21:1800:00:0000:00:00
108 468ERIC MARTINEZ GURREAT3R TRIATLOABM01:22:1931700:17:0521200:43:2827.6101:00:3316100:21:4600:00:0000:00:00
109 8068GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:22:3121300:15:1227100:45:4326.2501:00:5515500:21:3600:00:0000:00:00
110 456ELÍAS ACEÑA MARTÍNEZCLUB TRIATLO MALGRATABM01:22:5218500:14:3930000:46:3425.7701:01:1315800:21:3900:00:0000:00:00
111 8109SONIA ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:22:5541500:20:348700:38:2931.1800:59:0326900:23:5200:00:0000:00:00
112 2286ADRIA ESCAPA MASOCLUB NATACIO OLOTABM01:23:2310900:13:2323300:44:1727.1000:57:4033900:25:4300:00:0000:00:00
113 445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMABM01:23:3212800:13:4128400:46:0726.0200:59:4825800:23:4400:00:0000:00:00
114 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:23:4514900:14:0527400:45:4526.2300:59:5027100:23:5500:00:0000:00:00
115 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM01:23:5639400:18:5721000:43:2127.6801:02:1815700:21:3800:00:0000:00:00
116 622JURANDIR GENUINOTRICBMABM01:23:5935500:17:4317900:42:2528.2901:00:0826700:23:5100:00:0000:00:00
117 5769JAUME RUIZ-RUANO MARCOSESSENCIAL TRIATLOABM01:24:0132300:17:1419000:42:3928.1400:59:5328300:24:0800:00:0000:00:00
118 8032MARCOS LOPEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:24:0422400:15:2227500:45:4526.2301:01:0722600:22:5700:00:0000:00:00
119 4685JOSE ANTONIO TIRADO LARGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:24:0831600:17:0421700:43:3927.4901:00:4324400:23:2500:00:0000:00:00
120 7152FERNANDO HOYAS GILLLICENCIA DE DIAABM01:24:4528900:16:2931800:47:1925.3601:03:4811700:20:5700:00:0000:00:00
121 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:24:4835300:17:4323100:44:1427.1301:01:5721900:22:5100:00:0000:00:00
122 2338MIQUEL BATLLE DILMECLUB NATACIO OLOTABM01:25:0716200:14:2131700:47:1025.4401:01:3124900:23:3600:00:0000:00:00
123 7163CRISTIAN ALBUIXECH SAMPERLLICENCIA DE DIAABM01:25:2733300:17:2925500:44:5826.6901:02:2722900:23:0000:00:0000:00:00
124 8092ANGEL GAZAPO BURGOSLLICENCIA DE DIAABM01:25:2829900:16:4329200:46:1525.9501:02:5819900:22:3000:00:0000:00:00
125 7181MARC BRONCHAL MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:25:2923500:15:3125900:45:1926.4801:00:5030600:24:3900:00:0000:00:00
126 5293JOAN VALL CUBILLASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:25:4934800:17:4023700:44:2227.0501:02:0226200:23:4700:00:0000:00:00
127 938CARLES NAVARRO MONTOYAINDEPENDENTABM01:26:0430300:16:4727000:45:4026.2801:02:2725200:23:3700:00:0000:00:00
128 8086MIGUEL HERNANDEZ HIDALGOLLICENCIA DE DIAABM01:26:1032600:17:1722700:44:0327.2401:01:2031000:24:5000:00:0000:00:00
129 8056OSCAR GUTIERREZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:26:1623200:15:2927600:45:5326.1501:01:2231300:24:5400:00:0000:00:00
130 8048CARLOS MORRONDO CERVERO LLICENCIA DE DIAABM01:26:3029600:16:3931600:47:0525.4901:03:4421200:22:4600:00:0000:00:00
131 7175ÓSCAR FERNÁNDEZ CIVIETAINDEPENDENTABM01:26:3232400:17:1526200:45:2626.4101:02:4126600:23:5100:00:0000:00:00
132 7150DANIEL POLONIO ESTEPALLICENCIA DE DIAABM01:26:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
133 596ALBERT SALA JOFREINDEPENDENTABM01:27:0835700:17:4729800:46:3125.8001:04:1821600:22:5000:00:0000:00:00
134 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:27:1033200:17:2526900:45:3826.3001:03:0328200:24:0700:00:0000:00:00
135 8030IGNASI SERRANO DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:27:1835000:17:4131100:46:4925.6301:04:3021400:22:4800:00:0000:00:00
136 5469JOAN BORRAS GALLELC.E. VILA OLIMPICAABM01:27:3523900:15:3228500:46:0826.0101:01:4034400:25:5500:00:0000:00:00
137 8019MANUEL GARCIA LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:27:4424300:15:3724600:44:3926.8801:00:1639000:27:2800:00:0000:00:00
138 8003ÒSCAR HERRERA CONSTANSLLICENCIA DE DIAABM01:27:4440900:19:5020500:43:1427.7601:03:0430700:24:4000:00:0000:00:00
139 477FRANCESC SAGET FERNANDEZCLUB NATACIO BANYOLESABM01:28:0229300:16:3430200:46:3525.7601:03:0931200:24:5300:00:0000:00:00
140 7164ANTONIO JOSE BENITO PELLILLICENCIA DE DIAABM01:28:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
141 7191OSCAR CRUZ VEGALLICENCIA DE DIAABM01:28:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
142 681DAVID MASFERRER MONTEROTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM01:28:1735600:17:4627200:45:4326.2501:03:2930900:24:4800:00:0000:00:00
143 2088ISIDRE LORENZO COSPCLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:28:2713300:13:4839500:51:4623.1801:05:3422000:22:5300:00:0000:00:00
144 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:28:5432500:17:1625400:44:5526.7201:02:1136900:26:4300:00:0000:00:00
145 7162CARLOS ROCA CARREÑOLLICENCIA DE DIAABM01:29:0523400:15:3034900:49:0624.4401:04:3630000:24:2900:00:0000:00:00
146 3093MARC SANJUAN SAEZINDEPENDENTABM01:29:0540200:19:1433900:48:2824.7601:07:4214100:21:2300:00:0000:00:00
147 7167MARC CALDINO MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:29:2329500:16:3739300:51:4323.2001:08:2012200:21:0300:00:0000:00:00
148 7141ELÍAS PEDRAZA BERENGUERLLICENCIA DE DIAABM01:29:2926700:16:0836000:49:3124.2301:05:3926500:23:5000:00:0000:00:00
149 7136ALEX TOLOSA LLICENCIA DE DIAABM01:30:5919100:14:4938200:51:0223.5101:05:5132100:25:0800:00:0000:00:00
150 7148DANIEL BARRAGÁN CARRASCOSLLICENCIA DE DIAABM01:31:2233600:17:3135600:49:2624.2801:06:5729500:24:2500:00:0000:00:00
151 8021AMIN AISSATI TAADOULLICENCIA DE DIAABM01:31:3436600:18:0426700:45:3326.3401:03:3739900:27:5700:00:0000:00:00
152 8005JORDI SALALLICENCIA DE DIAABM01:31:3835900:17:5037200:50:0923.9301:07:5925400:23:3900:00:0000:00:00
153 8059JOAQUÍN CARRASCO ESCOBARLLICENCIA DE DIAABM01:31:5938700:18:3835900:49:2924.2501:08:0726800:23:5200:00:0000:00:00
154 8098FRANCESC FOIXENCH VILAGRALLICENCIA DE DIAABM01:32:0628000:16:1936200:49:3724.1901:05:5635600:26:1000:00:0000:00:00
155 7168PAU PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:32:4124800:15:4141600:54:0122.2201:09:4222800:22:5900:00:0000:00:00
156 8058AGUSTÍN ALDAZÁBAL GILLLICENCIA DE DIAABM01:33:0526800:16:0836400:49:4724.1001:05:5538100:27:1000:00:0000:00:00
157 8033ALEJANDRO MADRID CRESPOLLICENCIA DE DIAABM01:33:4939600:19:0337500:50:1623.8701:09:1930100:24:3000:00:0000:00:00
158 8061AGUSTÍN VIQUE GARROTELLICENCIA DE DIAABM01:34:2428100:16:2035800:49:2824.2601:05:4840600:28:3600:00:0000:00:00
159 7169ALEJANDRO MARTÍNEZ RAMOSLLICENCIA DE DIAABM01:35:0022700:15:2439000:51:3323.2801:06:5740000:28:0300:00:0000:00:00
160 7138ÈRIC VIDAL CALAFLLICENCIA DE DIAABM01:36:4220200:15:0441300:53:5022.2901:08:5439400:27:4800:00:0000:00:00
161 8075ÓSCAR RODRIGÁLVAREZ MORENLLICENCIA DE DIAABM01:39:0734700:17:3940700:52:4422.7601:10:2340800:28:4400:00:0000:00:00
162 8041FRANCESC ROMAN LLICENCIA DE DIAABM01:39:4134000:17:3342500:55:5621.4501:13:2935700:26:1200:00:0000:00:00
163 8016DAVID PASTOR COMALLICENCIA DE DIAABM01:40:1142200:22:1040900:53:3422.4001:15:4429800:24:2700:00:0000:00:00
164 8029MIQUEL RODAS MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:41:2037500:18:2242300:55:3321.6001:13:5538700:27:2500:00:0000:00:00
165 8062CARLOS IGLESIAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM01:44:3936000:17:5042900:59:1920.2301:17:0939100:27:3000:00:0000:00:00
166 4792RAUL PÉREZ MARTÍNEZTG TRIATLO SITGESABM01:46:4342500:23:0142200:55:3021.6201:18:3140300:28:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:11:082600:11:0211800:39:4630.1800:50:488900:20:2000:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:12:136900:12:3312200:39:5430.0800:52:276200:19:4600:00:0000:00:00
3 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:12:489200:13:139200:38:4830.9300:52:0110800:20:4700:00:0000:00:00
4 3566SARA DE DIEGO NAVARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:18:1011300:13:2719300:42:5627.9500:56:2316300:21:4700:00:0000:00:00
5 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:18:4710400:13:2021400:43:3427.5400:56:5417300:21:5300:00:0000:00:00
6 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:19:4428600:16:2316900:41:5728.6100:58:2014400:21:2400:00:0000:00:00
7 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:19:4721700:15:1814800:41:2029.0300:56:3823800:23:0900:00:0000:00:00
8 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:2518700:14:4321800:43:4327.4500:58:2617500:21:5900:00:0000:00:00
9 6076OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:20:4616900:14:2523500:44:2027.0700:58:4517700:22:0100:00:0000:00:00
10 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:21:2910300:13:1928900:46:0926.0000:59:2817800:22:0100:00:0000:00:00
11 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:21:4925200:15:4519100:42:4028.1300:58:2524300:23:2400:00:0000:00:00
12 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:22:4226300:15:5922000:43:4827.4000:59:4722300:22:5500:00:0000:00:00
13 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:26:1525100:15:4325000:44:5126.7601:00:3433600:25:4100:00:0000:00:00
14 701MARTA FONT BELMONTETRIATLO L´HOSPITALETABF01:26:2026000:15:5528300:46:0426.0501:01:5929100:24:2100:00:0000:00:00
15 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRI5UABF01:26:2517600:14:3034000:48:3824.6701:03:0824000:23:1700:00:0000:00:00
16 8047DAVINIA PALACIOS MACAYOLLICENCIA DE DIAABF01:27:1325700:15:5129300:46:1525.9501:02:0631900:25:0700:00:0000:00:00
17 1321JÉSSICA ROJAS RODRÍGUEZCLUB TRIATLO ATLESABF01:27:3118100:14:3535100:49:1424.3701:03:4925600:23:4200:00:0000:00:00
18 7173VERONIKA JERMOLINALLICENCIA DE DIAABF01:27:3622900:15:2628600:46:0826.0101:01:3435000:26:0200:00:0000:00:00
19 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:27:4429100:16:3032200:47:2925.2701:03:5925900:23:4500:00:0000:00:00
20 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:28:0030000:16:4527900:45:5626.1201:02:4132600:25:1900:00:0000:00:00
21 8083MIRIAM FREIXES TOMASLLICENCIA DE DIAABF01:28:0723300:15:3031300:46:5825.5501:02:2833300:25:3900:00:0000:00:00
22 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:28:1426900:16:1030900:46:4525.6701:02:5532500:25:1900:00:0000:00:00
23 7176DANIELA BOILLICENCIA DE DIAABF01:28:3926500:16:0631000:46:4625.6601:02:5234000:25:4700:00:0000:00:00
24 1319YVONNE KONAN KÜHLMANNCLUB TRIATLO ATLESABF01:29:1924600:15:3937100:50:0923.9301:05:4824600:23:3100:00:0000:00:00
25 8073LAIA RAMOS AROCALLICENCIA DE DIAABF01:29:3534200:17:3433800:48:2824.7601:06:0224800:23:3300:00:0000:00:00
26 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEINDEPENDENTABF01:30:1323600:15:3132300:47:3125.2501:03:0238300:27:1100:00:0000:00:00
27 8076VANESSA GUIRADO ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:30:1840000:19:1233500:48:1624.8601:07:2821700:22:5000:00:0000:00:00
28 7174OLGA NELYUDOVALLICENCIA DE DIAABF01:30:3930100:16:4637700:50:3123.7501:07:1724200:23:2200:00:0000:00:00
29 4036JUDITH PÉREZ SANSALONIT3R TRIATLOABF01:31:0940100:19:1432800:47:4425.1401:06:5828500:24:1100:00:0000:00:00
30 7134MARIA GIJÓNLLICENCIA DE DIAABF01:31:2119600:14:5535500:49:2624.2801:04:2137900:27:0000:00:0000:00:00
31 8094LAIA MONTOLIU MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4725300:15:4540300:52:1722.9501:08:0226000:23:4500:00:0000:00:00
32 2918MARTA CUARTERO GUERRERO INDEPENDENTABF01:32:4239800:19:0436800:49:5224.0601:08:5626100:23:4600:00:0000:00:00
33 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:32:4728800:16:2936600:49:4824.1001:06:1736300:26:3000:00:0000:00:00
34 8081MARINA NICOLAU ARTÉSLLICENCIA DE DIAABF01:33:018000:12:5038900:51:2723.3201:04:1740900:28:4400:00:0000:00:00
35 8078AMANDA MARTIN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF01:33:3126400:16:0440200:52:1222.9901:08:1632400:25:1500:00:0000:00:00
36 8069NORA KASPARIANLLICENCIA DE DIAABF01:34:0036500:18:0336100:49:3224.2301:07:3536100:26:2500:00:0000:00:00
37 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB NATACIO CORNELLAABF01:34:1629200:16:3239800:52:0223.0601:08:3433700:25:4200:00:0000:00:00
38 8064VANESSA MARTÍNEZ FORTESLLICENCIA DE DIAABF01:35:0941600:20:4233700:48:1724.8501:08:5935400:26:1000:00:0000:00:00
39 1848MERITXELL LÓPEZ DE LA ROSCLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:35:3937700:18:2335400:49:2424.2901:07:4739500:27:5200:00:0000:00:00
40 8107AROLA CLARAMUNT VERGARALLICENCIA DE DIAABF01:37:0640800:19:4737600:50:2323.8201:10:1037500:26:5600:00:0000:00:00
41 679MARTA ASSENS GONZÁLEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:37:3936900:18:1140500:52:2822.8701:10:3937800:27:0000:00:0000:00:00
42 7161MARIA BATLLO COLLLLICENCIA DE DIAABF01:37:5036400:18:0239700:51:5523.1101:09:5739600:27:5300:00:0000:00:00
43 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:37:5937800:18:2639100:51:3823.2401:10:0439700:27:5500:00:0000:00:00
44 533SARA ALBIOLCLUB PROAMABF01:38:2941200:19:5937800:50:3523.7201:10:3439800:27:5500:00:0000:00:00
45 7158ANNA RODRIGUEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABF01:43:3541100:19:5542600:56:2821.2501:16:2338400:27:1200:00:0000:00:00
46 8011CATRI GNLLICENCIA DE DIAABF01:46:4241800:21:3742100:55:0821.7701:16:4542000:29:5700:00:0000:00:00
47 7132KARINA LOPEZ ROBLESLLICENCIA DE DIAABF01:46:4641400:20:2942800:57:3920.8201:18:0840700:28:3800:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32