RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
502 444 434 3 7 750 20 5 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:11:082600:11:0211800:39:4630.1800:50:488900:20:2000:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:11:222400:10:5712300:39:5430.0800:50:519500:20:3100:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF01:12:136900:12:3312200:39:5430.0800:52:276200:19:4600:00:0000:00:00
4 4095EMANUELA VENTURELLIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:12:489200:13:139200:38:4830.9300:52:0110800:20:4700:00:0000:00:00
5 3566SARA DE DIEGO NAVARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:18:1011300:13:2719300:42:5627.9500:56:2316300:21:4700:00:0000:00:00
6 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:18:4710400:13:2021400:43:3427.5400:56:5417300:21:5300:00:0000:00:00
7 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F01:18:5613000:13:4219400:42:5827.9300:56:4018800:22:1600:00:0000:00:00
8 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:19:4428600:16:2316900:41:5728.6100:58:2014400:21:2400:00:0000:00:00
9 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF01:19:4721700:15:1814800:41:2029.0300:56:3823800:23:0900:00:0000:00:00
10 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:2518700:14:4321800:43:4327.4500:58:2617500:21:5900:00:0000:00:00
11 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:20:303000:11:2425800:45:0826.5900:56:3227300:23:5800:00:0000:00:00
12 6076OPAL ROBLES ZENDRERACLUB TRI5UABF01:20:4616900:14:2523500:44:2027.0700:58:4517700:22:0100:00:0000:00:00
13 4069SARAI NARBONA CONEJEROCLUB PROAMABF01:21:2910300:13:1928900:46:0926.0000:59:2817800:22:0100:00:0000:00:00
14 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZCLUB TRIATLO I´M TRI TEAMSUB23F01:21:329400:13:1424500:44:3526.9200:57:4925700:23:4300:00:0000:00:00
15 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:21:4925200:15:4519100:42:4028.1300:58:2524300:23:2400:00:0000:00:00
16 5140MARIBEL GABÁS POLOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1F01:21:5217400:14:2826400:45:3226.3501:00:0017000:21:5200:00:0000:00:00
17 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:22:215700:12:0532100:47:2825.2800:59:3321300:22:4800:00:0000:00:00
18 8002CHARI GONZÁLEZ CORTÉSLLICENCIA DE DIAV2F01:22:3321000:15:1022800:44:0427.2300:59:1424100:23:1900:00:0000:00:00
19 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:22:4226300:15:5922000:43:4827.4000:59:4722300:22:5500:00:0000:00:00
20 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F01:23:1025000:15:4320100:43:0827.8200:58:5128900:24:1900:00:0000:00:00
21 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:4022800:15:2520200:43:0827.8200:58:3331800:25:0700:00:0000:00:00
22 2227LAIA NAVARRO ANGULOCLUB ESPORTIU Z5SUB23F01:24:2619200:14:5221500:43:3727.5100:58:2934800:25:5700:00:0000:00:00
23 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UJNF01:24:4219300:14:5331200:46:5225.6001:01:4522500:22:5700:00:0000:00:00
24 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:24:5028500:16:2329100:46:1225.9701:02:3518700:22:1500:00:0000:00:00
25 5187MARTA COLODRÓN BELÍOINDEPENDENTV1F01:26:0329400:16:3629700:46:2925.8201:03:0522700:22:5800:00:0000:00:00
26 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:26:1525100:15:4325000:44:5126.7601:00:3433600:25:4100:00:0000:00:00
27 701MARTA FONT BELMONTETRIATLO L´HOSPITALETABF01:26:2026000:15:5528300:46:0426.0501:01:5929100:24:2100:00:0000:00:00
28 6154MARIA SANCHEZ CORTESCLUB TRI5UABF01:26:2517600:14:3034000:48:3824.6701:03:0824000:23:1700:00:0000:00:00
29 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:26:2924900:15:4133200:47:5925.0101:03:4021500:22:4900:00:0000:00:00
30 8047DAVINIA PALACIOS MACAYOLLICENCIA DE DIAABF01:27:1325700:15:5129300:46:1525.9501:02:0631900:25:0700:00:0000:00:00
31 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:27:1334300:17:3516700:41:5628.6200:59:3139200:27:4200:00:0000:00:00
32 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:27:2032200:17:0927300:45:4426.2401:02:5329700:24:2700:00:0000:00:00
33 1321JÉSSICA ROJAS RODRÍGUEZCLUB TRIATLO ATLESABF01:27:3118100:14:3535100:49:1424.3701:03:4925600:23:4200:00:0000:00:00
34 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:27:3431900:17:0726100:45:2626.4101:02:3331600:25:0100:00:0000:00:00
35 7173VERONIKA JERMOLINALLICENCIA DE DIAABF01:27:3622900:15:2628600:46:0826.0101:01:3435000:26:0200:00:0000:00:00
36 5064BERTA HIJOS GAGOC.E. VILA OLIMPICAABF01:27:4429100:16:3032200:47:2925.2701:03:5925900:23:4500:00:0000:00:00
37 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:28:0030000:16:4527900:45:5626.1201:02:4132600:25:1900:00:0000:00:00
38 8083MIRIAM FREIXES TOMASLLICENCIA DE DIAABF01:28:0723300:15:3031300:46:5825.5501:02:2833300:25:3900:00:0000:00:00
39 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:28:1426900:16:1030900:46:4525.6701:02:5532500:25:1900:00:0000:00:00
40 2887MÓNICA DOMINGUEZ HERNÁNDECLUB ESPORTIU Z5V1F01:28:2231500:17:0431400:46:5825.5501:04:0229000:24:2000:00:0000:00:00
41 7176DANIELA BOILLICENCIA DE DIAABF01:28:3926500:16:0631000:46:4625.6601:02:5234000:25:4700:00:0000:00:00
42 1319YVONNE KONAN KÜHLMANNCLUB TRIATLO ATLESABF01:29:1924600:15:3937100:50:0923.9301:05:4824600:23:3100:00:0000:00:00
43 8073LAIA RAMOS AROCALLICENCIA DE DIAABF01:29:3534200:17:3433800:48:2824.7601:06:0224800:23:3300:00:0000:00:00
44 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:29:4115900:14:1833100:47:5925.0101:02:1738600:27:2400:00:0000:00:00
45 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:29:412800:11:1838000:50:5523.5701:02:1338800:27:2800:00:0000:00:00
46 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:30:0131300:17:0130600:46:4125.7101:03:4235800:26:1900:00:0000:00:00
47 5186CRISTINA SÁNCHEZ FERNÁNDEINDEPENDENTABF01:30:1323600:15:3132300:47:3125.2501:03:0238300:27:1100:00:0000:00:00
48 8076VANESSA GUIRADO ROMEROLLICENCIA DE DIAABF01:30:1840000:19:1233500:48:1624.8601:07:2821700:22:5000:00:0000:00:00
49 6217PAULA FERNANDEZ BACERRAT-BIKES CLUB TRIATLOCDF01:30:2837400:18:2020300:43:1127.7901:01:3141400:28:5700:00:0000:00:00
50 7174OLGA NELYUDOVALLICENCIA DE DIAABF01:30:3930100:16:4637700:50:3123.7501:07:1724200:23:2200:00:0000:00:00
51 8046IVÓN SEGURA CHIONGLLICENCIA DE DIAV1F01:30:5527000:16:1034600:48:4924.5801:04:5934700:25:5600:00:0000:00:00
52 4036JUDITH PÉREZ SANSALONIT3R TRIATLOABF01:31:0940100:19:1432800:47:4425.1401:06:5828500:24:1100:00:0000:00:00
53 7134MARIA GIJÓNLLICENCIA DE DIAABF01:31:2119600:14:5535500:49:2624.2801:04:2137900:27:0000:00:0000:00:00
54 8094LAIA MONTOLIU MONTESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4725300:15:4540300:52:1722.9501:08:0226000:23:4500:00:0000:00:00
55 8053ALICIA RODRIGUEZ MARCOSLLICENCIA DE DIAV1F01:31:5931000:16:5535200:49:2124.3201:06:1633800:25:4300:00:0000:00:00
56 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:32:0037200:18:1633300:48:0924.9201:06:2533200:25:3500:00:0000:00:00
57 6128MARTA FERNANDEZ ROST3R TRIATLOV1F01:32:0434500:17:3634500:48:4824.5901:06:2433500:25:4000:00:0000:00:00
58 2918MARTA CUARTERO GUERRERO INDEPENDENTABF01:32:4239800:19:0436800:49:5224.0601:08:5626100:23:4600:00:0000:00:00
59 6044GINA CANSECO RIBASC.E. VILA OLIMPICAABF01:32:4728800:16:2936600:49:4824.1001:06:1736300:26:3000:00:0000:00:00
60 8081MARINA NICOLAU ARTÉSLLICENCIA DE DIAABF01:33:018000:12:5038900:51:2723.3201:04:1740900:28:4400:00:0000:00:00
61 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:33:1133400:17:2937400:50:1123.9101:07:4033000:25:3100:00:0000:00:00
62 8049NURIA RAMIREZ PRATLLICENCIA DE DIAV1F01:33:1340300:19:2737000:49:5824.0201:09:2526300:23:4800:00:0000:00:00
63 8078AMANDA MARTIN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF01:33:3126400:16:0440200:52:1222.9901:08:1632400:25:1500:00:0000:00:00
64 749MARIONA SOLER CAIRÓGOO SPORT CLUBV1F01:33:3338900:18:3940800:53:3322.4101:12:1213800:21:2100:00:0000:00:00
65 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:33:5133500:17:3033400:48:1124.9001:05:4140100:28:1000:00:0000:00:00
66 8069NORA KASPARIANLLICENCIA DE DIAABF01:34:0036500:18:0336100:49:3224.2301:07:3536100:26:2500:00:0000:00:00
67 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:34:1238800:18:3935700:49:2724.2701:08:0635200:26:0600:00:0000:00:00
68 2093CARLOTA AGUILERA ORDÓÑEZCLUB NATACIO CORNELLAABF01:34:1629200:16:3239800:52:0223.0601:08:3433700:25:4200:00:0000:00:00
69 8106ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:34:4830900:16:5435000:49:1024.4101:06:0441000:28:4400:00:0000:00:00
70 8064VANESSA MARTÍNEZ FORTESLLICENCIA DE DIAABF01:35:0941600:20:4233700:48:1724.8501:08:5935400:26:1000:00:0000:00:00
71 8074MARISA RUIZ MARTOSLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1341000:19:5440400:52:2222.9201:12:1622400:22:5700:00:0000:00:00
72 1848MERITXELL LÓPEZ DE LA ROSCLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:35:3937700:18:2335400:49:2424.2901:07:4739500:27:5200:00:0000:00:00
73 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:36:1934900:17:4040600:52:2922.8601:10:0935500:26:1000:00:0000:00:00
74 6182ANA MARCO ESCUDEROINDEPENDENTV1F01:36:2031100:17:0039600:51:5223.1401:08:5238900:27:2800:00:0000:00:00
75 8107AROLA CLARAMUNT VERGARALLICENCIA DE DIAABF01:37:0640800:19:4737600:50:2323.8201:10:1037500:26:5600:00:0000:00:00
76 679MARTA ASSENS GONZÁLEZTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABF01:37:3936900:18:1140500:52:2822.8701:10:3937800:27:0000:00:0000:00:00
77 7161MARIA BATLLO COLLLLICENCIA DE DIAABF01:37:5036400:18:0239700:51:5523.1101:09:5739600:27:5300:00:0000:00:00
78 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:37:5937800:18:2639100:51:3823.2401:10:0439700:27:5500:00:0000:00:00
79 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:38:0836800:18:0838700:51:1323.4301:09:2141200:28:4700:00:0000:00:00
80 533SARA ALBIOLCLUB PROAMABF01:38:2941200:19:5937800:50:3523.7201:10:3439800:27:5500:00:0000:00:00
81 8025MARTA FORN OSSORIOLLICENCIA DE DIAV2F01:38:5836200:17:5739900:52:0323.0501:10:0041500:28:5800:00:0000:00:00
82 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:40:4938600:18:3841500:53:5922.2301:12:3740400:28:1200:00:0000:00:00
83 3583MARIA DOLORS LOPEZ GOMEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:41:3830700:16:5341900:54:1622.1101:11:0942300:30:2900:00:0000:00:00
84 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:42:1317800:14:3241700:54:0922.1601:08:4142700:33:3200:00:0000:00:00
85 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:43:0138100:18:2941800:54:1022.1501:12:3942100:30:2200:00:0000:00:00
86 7158ANNA RODRIGUEZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAABF01:43:3541100:19:5542600:56:2821.2501:16:2338400:27:1200:00:0000:00:00
87 7177MARIAN MUÑOZ CABALLEROLLICENCIA DE DIAV1F01:44:1328200:16:2142700:56:3721.2001:12:5842400:31:1500:00:0000:00:00
88 7131ANNA STUBBSLLICENCIA DE DIAV1F01:45:0739000:18:4141100:53:3922.3701:12:2042600:32:4700:00:0000:00:00
89 8011CATRI GNLLICENCIA DE DIAABF01:46:4241800:21:3742100:55:0821.7701:16:4542000:29:5700:00:0000:00:00
90 7132KARINA LOPEZ ROBLESLLICENCIA DE DIAABF01:46:4641400:20:2942800:57:3920.8201:18:0840700:28:3800:00:0000:00:00






NP 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF
NP 6221LAURA MARTÍN CANOCLUB ESPORTIU Z5ABF
NP 8042VERONICA JIMENEZ ATENCIALLICENCIA DE DIAABF
NP 8082ANNA ROS QUERALTOLLICENCIA DE DIAABF
NP 6014ELISABET SANCHEZ EXPOSITOC.A. LES TORTUGUESABF
NP 7159CRISTINA BASSOLS CANUDASLLICENCIA DE DIAABF
NP 432ESTER ANGUITA JIMÉNEZGOO SPORT CLUBV1F
NP 8008HELENA DE FELIPE SEMPERELLICENCIA DE DIAV1F
NP 1404ROSER GARCIA ARMENGOLCLUB TRI5UV1F
NP 1624VANESSA ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF
NP 8063MARTA MIRÓN MARTÍNEZLLICENCIA DE DIAABF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32