RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
502 444 434 3 7 750 20 5 32 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. MATARO - 03:12:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:03:38
2366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER01:04:06
3282LLUIS LOPEZ CUADRADAS01:04:31

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:13:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
12426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO01:00:10
2457AMAND REDONDO BRUNET01:05:47
31195JORDI VIDAL MONCUNILL01:07:53

3. - TRICBM - 03:13:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:02:09
24870ISAM MOUNIR EL MRABET01:03:01
31463ADRIA RIERA GOMEZ01:08:44

4. - CLUB TRI5U - 03:21:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12018PAU CAPDEVILA VERA01:06:08
25974AARON CATALAN PEREA01:07:21
32630CARLES PONS PEREZ01:08:11

5. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:24:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:04:52
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:07:25
31730ERNEST SERRED MARTINEZ01:12:09

6. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:26:15
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:03:45
21120ISIDRE ALBA OJEDA01:09:53
31477ANTONI PAREJA CARRILLO01:12:37

7. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:26:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:07:23
2513DANIEL CALVERAS CARDONA01:08:13
33902EDUARD SEGURA FLIX01:11:18

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:27:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO01:06:49
21287JORDI MIRO I PEREZ01:09:59
33020FRANCISCO COLLE PEREIRA01:10:56

9. - CLUB NATACIO SITGES - 03:27:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:08:38
23218SERGI RIBA MASSANA01:09:15
32985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTE01:10:00

10. - C.N. REUS PLOMS - 03:28:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:06:28
25594MARC SANCHO ESPASA01:08:47
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:13:31

11. - CLUB NATACIO OLOT - 03:33:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:04:41
2460IHOR PRISSIAJNYI01:05:46
32286ADRIA ESCAPA MASO01:23:23

12. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:35:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
13625CINTO DOMENECH01:06:18
21493JOAN ALARCÓN VILA01:08:59
35744DANIEL ROMERO MARTÍNEZ01:19:59

13. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:35:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1944MARC BUSQUETS SANS01:08:36
24472MARC BATLLE BASART01:11:47
34390SANTIAGO LLAUGER GISPERT01:14:56

14. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:35:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
1830SALVADOR PEREZ CAYUELA01:09:55
2937EDUARDO CAMPANARIO GALAN01:11:04
31162MARC LABRADA BOSCH01:14:30

15. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:36:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:09:58
23979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ01:12:24
31834ORIOL MELERO AMBLÀS01:13:52

16. - C.A. LES TORTUGUES - 03:37:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12364XAVIER GARCIA NARANJO 01:11:19
25719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:13:03
32355CARLES TABERNE BARRI 01:13:35

17. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:38:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12464KAY ECKELT01:06:40
22014RAFAEL BEAUS IRANZO01:11:10
33333ELOI ARGILAGA VIVES01:21:02

18. - T3R TRIATLO - 03:41:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
15245ABEL JOVÉ DOLZ01:12:51
24273NICOLÁS DIAZ EXPOSITO01:13:43
3264GONZALO MARCHENA MARSET01:15:14

19. - CLUB TRIATLO CASTELLBISBAL - 03:42:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12086ISIDRO OT PADILLA01:07:06
22989ALFONSO PLAZA GIMENEZ01:13:45
32087IBAN CONESA LARA01:21:46

20. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 03:44:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15446ROGER SALVADOR GIMENO01:14:22
25413KILIAN GUTIÉRREZ GARCÍA01:15:10
34000ERIK GUTIERREZ FERNANDEZ01:15:19

21. - C.E. NO TE PARES - 03:44:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1829ADRIAN ASENSIO TOBARRA01:06:34
23990ANDRES GUERRERO SANCHEZ01:11:38
3443AMADOR OLIVARES DE LA OSA01:26:44

22. - CLUB TRIATLO I´M TRI TEAM - 03:46:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1186SERGIO MENA FUNCIA01:10:52
23399ERIC DÍEZ SANTIAGO01:11:57
3445JAVIER DÍAZ RODRÍGUEZ01:23:32

23. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:47:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
14112ALEJANDRO TORO TOMAS01:12:31
24347FRANCISCO JOSE JARAICES JIMENEZ01:14:25
31327ANTONIO ENCINAS GAMEZ01:20:42

24. - ITRIATLETES SOLIDARIS - 03:54:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
13808VICTOR LANGREO CERDÁN01:10:22
2538XAVIER ROIG CANELLES01:15:17
33058CARLOS HERRERA UVIÑA01:29:15

25. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:57:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
15323LUIS ROMERO PORTA01:16:34
22726ALBERTO MESTRE CARRASCO01:19:06
33980JORDI SANZ GARCIA01:21:41

26. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:58:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
11677ISMAEL MARTINEZ MARTINEZ01:14:46
24402SERGIO FUENTES ROSALES01:18:56
35982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJO01:24:48

27. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:59:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1557DAVID GARCIA CRUZ01:16:20
22981JESUS DEL RIO GABAS01:21:33
3706DAVID RODRIGUEZ VIDAL01:21:42

28. - CLUB TRIASME TRIATLO - 04:06:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
14229OSCAR TORRADES LOPEZ01:15:01
21569DANIEL MARIN SÁNCHEZ01:16:39
3508DAVID BALAGUER LÓPEZ01:34:30

29. - CLUB PROAM - 04:06:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15610ADRIAN LOPEZ VIDAL01:16:37
24337ORIOL MARTI ALTES01:17:43
3232JOSEP MARÍA FRAILE 01:32:33

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32