RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 484 466 14 4 750 20 5 20 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM00:59:527300:10:251400:32:5736.4200:43:221300:16:3000:00:0000:00:00
2 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:00:453100:09:384200:33:5035.4700:43:282900:17:1700:00:0000:00:00
3 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:524800:09:573400:33:4035.6400:43:372700:17:1500:00:0000:00:00
4 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:04:131000:09:0310100:36:2033.0300:45:2311400:18:5000:00:0000:00:00
5 1132EDGAR RUESCAS URBINAFLOR DE TRIATLOCDM01:05:105000:09:588700:36:0033.3300:45:5813900:19:1200:00:0000:00:00
6 4388EUDALD BOSCH CARREIRASINDEPENDENTCDM01:06:057200:10:2413700:37:1832.1700:47:427600:18:2300:00:0000:00:00
7 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:06:278700:10:3211400:36:4332.6800:47:1514000:19:1200:00:0000:00:00
8 1390JUAN GONZALEZ GARCIAFLOR DE TRIATLOCDM01:06:402600:09:2913100:37:0732.3300:46:3619800:20:0400:00:0000:00:00
9 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.E. SANT GERVASICDM01:07:0910900:10:5810600:36:2732.9200:47:2517700:19:4400:00:0000:00:00
10 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM01:07:293000:09:3525500:40:3929.5200:50:142800:17:1500:00:0000:00:00
11 1027JOAN REIXACH ABRILCLUB NATACIO OLOTCDM01:08:2015000:11:2712600:36:5932.4500:48:2619000:19:5400:00:0000:00:00
12 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:09:1916200:11:4613200:37:0832.3200:48:5421900:20:2500:00:0000:00:00
13 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:10:012500:09:2925700:40:4029.5100:50:0918800:19:5200:00:0000:00:00
14 2135FRANCISCO JAVIER GRIMA GAC.N. REUS PLOMSCDM01:10:4220000:12:2419900:39:1230.6100:51:3613100:19:0600:00:0000:00:00
15 7132MARC FONT PILLICENCIA DE DIACDM01:11:2318300:12:0225300:40:3429.5800:52:3610600:18:4700:00:0000:00:00
16 2095ELOI COMPTA TARAFACLUB NATACIO BANYOLESCDM01:11:3024900:12:5418200:38:3931.0500:51:3319300:19:5700:00:0000:00:00
17 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM01:13:0622000:12:3820500:39:2130.5000:51:5927400:21:0700:00:0000:00:00
18 5908MARIO HUGUET SAN AGUSTINCLUB NATACIO BARCELONACDM01:13:089700:10:4123500:40:1329.8400:50:5433600:22:1400:00:0000:00:00
19 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM01:13:4214000:11:2024000:40:2129.7400:51:4132500:22:0100:00:0000:00:00
20 4669ALEJANDRO MOLINA MUÑOZC.N. MATAROCDM01:13:4430300:13:4821900:39:4830.1500:53:3620100:20:0800:00:0000:00:00
21 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM01:17:1821700:12:3426400:40:5729.3000:53:3138900:23:4700:00:0000:00:00
22 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:21:1234200:14:1637500:45:4526.2301:00:0127900:21:1100:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3224GUILLEM MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISAJNM00:56:26100:08:31700:32:0737.3600:40:38400:15:4800:00:0000:00:00
2 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANJNM00:59:483500:09:471100:32:4036.7300:42:273300:17:2100:00:0000:00:00
3 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM01:00:022300:09:251700:33:0436.2900:42:294200:17:3300:00:0000:00:00
4 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:481400:09:154600:34:0935.1400:43:243700:17:2400:00:0000:00:00
5 3236ENRIC BOLDU ROIGC.E. RAYOTEAMJNM01:00:493300:09:413700:33:4535.5600:43:263500:17:2300:00:0000:00:00
6 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:01:013200:09:394300:34:0035.2900:43:393400:17:2200:00:0000:00:00
7 3992MARÇAL GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESJNM01:01:297600:10:274900:34:1934.9700:44:461800:16:4300:00:0000:00:00
8 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM01:03:494500:09:556900:35:0634.1900:45:0111200:18:4800:00:0000:00:00
9 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:04:058500:10:316200:34:5634.3500:45:279600:18:3800:00:0000:00:00
10 851ALBERT BERROCAL CABALLEROABSOLUT SPORTJNM01:04:566200:10:158400:35:5333.4400:46:0810800:18:4800:00:0000:00:00
11 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:06:2013100:11:1410700:36:2832.9100:47:429800:18:3800:00:0000:00:00
12 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:06:3012100:11:096400:35:0034.2900:46:0921600:20:2100:00:0000:00:00
13 4998JOEL BOSCH GUERREROTGCBINNJNM01:07:4211700:11:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
14 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM01:07:482800:09:3121500:39:4130.2400:49:129500:18:3600:00:0000:00:00
15 549ALEX DIAZ LEONCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:08:5211200:11:0218500:38:4131.0200:49:4313200:19:0900:00:0000:00:00
16 2971RAUL LARROSA CASTANC.N. REUS PLOMSJNM01:08:5823000:12:4212800:37:0532.3600:49:4713700:19:1100:00:0000:00:00
17 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:09:549200:10:3617000:38:1931.3200:48:5526500:20:5900:00:0000:00:00
18 8006MIGUEL BASTIDA DE MIGUELSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:13:3416600:11:4826100:40:4829.4100:52:3626300:20:5800:00:0000:00:00
19 5902MANEL CARCELLER SERRANOC.N. MATAROJNM01:13:4526600:13:1121100:39:3030.3800:52:4127100:21:0400:00:0000:00:00
20 2889ADRIÀ COSTA SANTAMARIAABSOLUT SPORTJNM01:15:4611500:11:0425100:40:3129.6200:51:3539600:24:1100:00:0000:00:00
21 7131SERGIO RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAJNM01:15:5234000:14:1323100:40:0729.9100:54:2030100:21:3200:00:0000:00:00
22 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM01:16:231200:09:1138900:46:1425.9600:55:2526100:20:5800:00:0000:00:00
23 1293ALEX CARRERAS LORENZOCLUB TRIBANDA TRIATLOJNM01:17:0636900:14:4822900:40:0429.9500:54:5233500:22:1400:00:0000:00:00
24 2872PAU BERNABÉ CONSTANSTEAM CALELLA TRIATHLONJNM01:17:3521300:12:3228000:41:2229.0100:53:5438500:23:4100:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5682ARNAU MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISASUB23M00:57:15600:08:48300:31:5237.6600:40:401600:16:3500:00:0000:00:00
2 919ALEXIS DUPUYTRICBMSUB23M00:58:061100:09:052600:33:1836.0400:42:23300:15:4300:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:58:361500:09:151800:33:0436.2900:42:191000:16:1700:00:0000:00:00
4 5941ERIK GUILLEM STENINGER GAFLOR DE TRIATLOSUB23M00:58:51900:09:012900:33:2835.8600:42:291100:16:2200:00:0000:00:00
5 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:58:552200:09:241600:33:0036.3600:42:241400:16:3100:00:0000:00:00
6 8005NIL RIUDAVETS VICTORYFERRER HOTELS - M3TSUB23M00:59:051600:09:152300:33:1136.1600:42:261700:16:3900:00:0000:00:00
7 8003ANTONI LLULL AMERFLOR DE TRIATLOSUB23M00:59:231900:09:172100:33:0836.2200:42:252100:16:5800:00:0000:00:00
8 4103ARNAU SERRADESANFERM BRUCC.N. VIC-ETBSUB23M00:59:294600:09:551000:32:3436.8500:42:292200:17:0000:00:0000:00:00
9 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:182900:09:344000:33:4935.4900:43:232000:16:5500:00:0000:00:00
10 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOSUB23M01:00:206400:10:192000:33:0736.2400:43:261900:16:5400:00:0000:00:00
11 1189ALBERT SABATER MOLLC.E. PICORNELLSUB23M01:01:095100:10:023200:33:3735.7000:43:394000:17:3000:00:0000:00:00
12 2462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ C.E. PICORNELLSUB23M01:01:271300:09:142800:33:2635.8900:42:4010700:18:4700:00:0000:00:00
13 3086GERARD LOPEZ GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:02:287100:10:236300:34:5734.3300:45:202400:17:0800:00:0000:00:00
14 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:02:4512500:11:113600:33:4235.6100:44:535600:17:5200:00:0000:00:00
15 1619MARC GARCIA SERRASC.E. RAYOTEAMSUB23M01:02:507000:10:235500:34:3234.7500:44:555800:17:5500:00:0000:00:00
16 8001ANGEL GARCÍA-CASILLAS DELC.N. SABADELLSUB23M01:04:287900:10:296500:35:0134.2700:45:3012100:18:5800:00:0000:00:00
17 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:04:289100:10:356100:34:5434.3800:45:2912300:18:5900:00:0000:00:00
18 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:05:2911300:11:029400:36:1333.1300:47:156800:18:1400:00:0000:00:00
19 384ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTSUB23M01:05:3910700:10:569900:36:1533.1000:47:117900:18:2800:00:0000:00:00
20 258JORDI CARRASCO BALDÓFLOR DE TRIATLOSUB23M01:05:414000:09:516800:35:0634.1900:44:5723900:20:4400:00:0000:00:00
21 1167MARC MIRABALL GOMEZCLUB TRIATLO PROSANSUB23M01:06:1310100:10:5012000:36:4932.5900:47:398700:18:3400:00:0000:00:00
22 665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGC.N. CATALUNYASUB23M01:06:2217100:11:537100:35:1634.0300:47:0914200:19:1300:00:0000:00:00
23 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:07:5616300:11:4614900:37:3931.8700:49:258500:18:3100:00:0000:00:00
24 3941TONI RUS FERNÁNDEZCLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:08:1542900:16:092500:33:1336.1300:49:2211700:18:5300:00:0000:00:00
25 1403JORDI FORTIÀ BATALLÉTGCBINNSUB23M01:08:2117800:11:5911800:36:4832.6100:48:4716200:19:3400:00:0000:00:00
26 3000JOSEP MOLINS ANGULOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVSUB23M01:09:2513500:11:1618000:38:3731.0700:49:5315800:19:3200:00:0000:00:00
27 5755ALEX VERA GUZMANDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23M01:09:3616700:11:4812400:36:5532.5100:48:4325300:20:5300:00:0000:00:00
28 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:3818000:12:0017500:38:2831.2000:50:2813500:19:1000:00:0000:00:00
29 2859ADRIÀ MITJÀ CABEZOSTEAM CALELLA TRIATHLONSUB23M01:10:1416500:11:4713000:37:0732.3300:48:5429100:21:2000:00:0000:00:00
30 1917OLEGUER BOSCH CARREIRASINDEPENDENTSUB23M01:10:152700:09:3019800:39:1030.6400:48:4030400:21:3500:00:0000:00:00
31 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:11:2027600:13:1917200:38:2331.2600:51:4216900:19:3800:00:0000:00:00
32 7103JOEL GARCÍA MACHADO LLICENCIA DE DIASUB23M01:13:0023200:12:4417900:38:3631.0900:51:2030700:21:4000:00:0000:00:00
33 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:18:2919300:12:1835900:44:4426.8300:57:0229700:21:2700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M01:01:116300:10:172200:33:0836.2200:43:255200:17:4600:00:0000:00:00
2 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:068600:10:313800:33:4735.5200:44:1810900:18:4800:00:0000:00:00
3 2815JOAN CARLES CASTELLA MARCTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:03:3617600:11:581200:32:4236.7000:44:4011900:18:5600:00:0000:00:00
4 204LLIBERT FORTUNY I CENDRAFERRER HOTELS - M3TV1M01:03:395400:10:106000:34:4834.4800:44:5810100:18:4100:00:0000:00:00
5 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:03:591800:09:178000:35:4333.6000:45:0012400:18:5900:00:0000:00:00
6 3675JOSE SANCHEZ SIERRAGRUP ESPORTIU ESTEVEV1M01:04:4017200:11:536700:35:0434.2200:46:574900:17:4300:00:0000:00:00
7 686SERGI MIRÓ PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:04:589600:10:395600:34:3434.7200:45:1317800:19:4500:00:0000:00:00
8 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M01:05:4519400:12:197700:35:3533.7200:47:545400:17:5100:00:0000:00:00
9 2566JOAN CARLES GARCIA CARPENC.N. SABADELLV1M01:05:5114800:11:269000:36:0933.2000:47:357200:18:1600:00:0000:00:00
10 3221RUBÈN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:06:2216000:11:447400:35:2433.9000:47:0814400:19:1400:00:0000:00:00
11 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:06:4612800:11:1310200:36:2033.0300:47:3314100:19:1300:00:0000:00:00
12 1789JORDI CASANOVA CLUSELLSCLUB NATACIO BANYOLESV1M01:06:4818700:12:0610500:36:2632.9400:48:327000:18:1600:00:0000:00:00
13 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1114700:11:259200:36:1233.1500:47:3716000:19:3400:00:0000:00:00
14 322ROBERT MAYORAL SERRANOINDEPENDENTV1M01:07:125900:10:1416500:38:0131.5700:48:1512000:18:5700:00:0000:00:00
15 2640CARLES GARCIA DELGADOC.N. SANTA PERPETUAV1M01:07:1220800:12:2910900:36:3732.7700:49:066300:18:0600:00:0000:00:00
16 1266MARC MAJÓS CULLELLC.N. CATALUNYAV1M01:07:2213900:11:2010000:36:1633.0900:47:3617900:19:4600:00:0000:00:00
17 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV1M01:07:4517000:11:5214100:37:2532.0700:49:178100:18:2800:00:0000:00:00
18 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:08:0513000:11:1417100:38:2031.3000:49:348400:18:3100:00:0000:00:00
19 239JOSEP MARTI COROMINASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:08:0718800:12:0714200:37:2632.0600:49:338800:18:3400:00:0000:00:00
20 372NICOLAS SAENZ BRIASCOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:1223300:12:449700:36:1533.1000:48:5914300:19:1300:00:0000:00:00
21 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:5312200:11:0916900:38:1031.4400:49:1915900:19:3400:00:0000:00:00
22 2064LAURIO PERDIGUERO MORALESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:08:5712400:11:1011600:36:4432.6700:47:5427000:21:0300:00:0000:00:00
23 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:09:1224700:12:5314500:37:3032.0000:50:2311300:18:4900:00:0000:00:00
24 893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:09:2016900:11:5215300:37:4131.8400:49:3318000:19:4700:00:0000:00:00
25 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:10:0129300:13:4012200:36:5232.5500:50:3215400:19:2900:00:0000:00:00
26 233JUAN ANTONIO CRESPOCLUB ESPORTIU Z5V1M01:10:0432900:14:0415500:37:4631.7700:51:506900:18:1400:00:0000:00:00
27 368MIQUEL MORALES ROLDANCERDANYOLA CHV1M01:10:0818100:12:0115100:37:4031.8600:49:4122300:20:2700:00:0000:00:00
28 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:10:0814100:11:2116200:37:5731.6200:49:1825100:20:5000:00:0000:00:00
29 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:10:139400:10:3816800:38:0831.4700:48:4629800:21:2700:00:0000:00:00
30 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M01:10:3523500:12:4616300:37:5831.6100:50:4418500:19:5100:00:0000:00:00
31 5719OSCAR FERNANDEZ CARROC.A. LES TORTUGUESV1M01:10:3624500:12:5215800:37:5231.6900:50:4418700:19:5200:00:0000:00:00
32 1492MARC LUENGO BLANCOC.E.T. DISTANCEV1M01:10:4015700:11:3620600:39:2230.4800:50:5817300:19:4200:00:0000:00:00
33 358JUAN GONZÁLEZ ARIASCLUB ATLETISME OLESAV1M01:10:4030100:13:4710400:36:2332.9800:50:1022700:20:3000:00:0000:00:00
34 2154ARNAU PALOU VICENSC.N. SWIMFASTER TRIATLOV1M01:11:1526000:13:0517800:38:3231.1400:51:3716700:19:3800:00:0000:00:00
35 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:11:2840000:15:2119100:38:5330.8600:54:142600:17:1400:00:0000:00:00
36 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:3115900:11:4319500:39:0830.6600:50:5123300:20:4000:00:0000:00:00
37 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:11:3330200:13:4711900:36:4832.6100:50:3526200:20:5800:00:0000:00:00
38 2355CARLES TABERNE BARRI C.A. LES TORTUGUESV1M01:12:0028400:13:3022000:39:4830.1500:53:1810300:18:4200:00:0000:00:00
39 8036MARC LLENSA BOULLICENCIA DE DIAV1M01:12:1027300:13:1718600:38:4231.0100:51:5920400:20:1100:00:0000:00:00
40 2077JORDI IZQUIERDO MARTINEZG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M01:12:2322800:12:4228100:41:2329.0000:54:057300:18:1800:00:0000:00:00
41 289OSCAR TORRES LLORENTEC.N. MATAROV1M01:12:2821400:12:3319700:39:1030.6400:51:4324200:20:4500:00:0000:00:00
42 2768ARTEMI NAVARRO VIVASTGCBINNV1M01:12:4426500:13:1014000:37:2432.0900:50:3433100:22:1000:00:0000:00:00
43 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1M01:13:378300:10:3031100:42:2228.3200:52:5224300:20:4500:00:0000:00:00
44 5369DAVID QUER GUICHTGCBINNV1M01:13:5224000:12:4923000:40:0429.9500:52:5326600:20:5900:00:0000:00:00
45 1200EDUARDO POLO CASTROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:14:4539500:15:1922800:40:0329.9600:55:2214800:19:2300:00:0000:00:00
46 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:4528000:13:2625400:40:3429.5800:54:0024100:20:4500:00:0000:00:00
47 1631SERGIO ARTERO MARTINEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:14:5022200:12:3926900:41:1029.1500:53:4926800:21:0100:00:0000:00:00
48 1578FRANCESC OTEO MARTÍNU.C. SANT CUGATV1M01:14:5715300:11:3027700:41:1829.0600:52:4833000:22:0900:00:0000:00:00
49 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:15:0734500:14:2020800:39:2630.4300:53:4629200:21:2100:00:0000:00:00
50 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:15:2025700:13:0124100:40:2529.6900:53:2632100:21:5400:00:0000:00:00
51 2210MARC LLOVERA SUBIRATSU.C. SANT CUGATV1M01:15:3035800:14:4122400:39:5730.0400:54:3825200:20:5200:00:0000:00:00
52 5703ALBERTO SALVANS TORREDEMEC.E. VILA OLIMPICAV1M01:15:4725000:12:5530200:41:5828.5900:54:5325600:20:5400:00:0000:00:00
53 790MARCOS PÉREZ REDONDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:16:3723600:12:4634000:43:3527.5300:56:2120900:20:1600:00:0000:00:00
54 8016DANIEL MORENO SERRANOLLICENCIA DE DIAV1M01:18:2942600:16:0527100:41:1129.1400:57:1628100:21:1300:00:0000:00:00
55 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M01:18:5938900:15:1132400:42:5227.9900:58:0325900:20:5600:00:0000:00:00
56 8034DAVID RIBE MASDEULLICENCIA DE DIAV1M01:19:1127000:13:1428600:41:3528.8600:54:4940100:24:2200:00:0000:00:00
57 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:19:3727500:13:1933100:43:1027.8000:56:2937000:23:0800:00:0000:00:00
58 7133DANIEL DELPUERTOLLICENCIA DE DIAV1M01:19:5944800:17:2931700:42:3328.2001:00:0219400:19:5700:00:0000:00:00
59 8022ISMAEL SANTACRUZ VERALLICENCIA DE DIAV1M01:20:3724800:12:5336100:44:4726.8000:57:4036200:22:5700:00:0000:00:00
60 7111ALEX JUANEDA APORTALLICENCIA DE DIAV1M01:22:0240300:15:2632700:43:0027.9100:58:2638100:23:3600:00:0000:00:00
61 1361VICENÇ COMBALÍA MARTÍNEZCLUB TRIATLO ATLESV1M01:22:0832800:14:0239200:46:2525.8501:00:2730800:21:4100:00:0000:00:00
62 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:22:1729600:13:4239800:46:4225.7001:00:2432000:21:5300:00:0000:00:00
63 5352TONI TORTOSA PEREZTEAM CALELLA TRIATHLONV1M01:22:2939900:15:2134600:44:0127.2600:59:2236700:23:0700:00:0000:00:00
64 7126SALVADOR ORDOÑEZLLICENCIA DE DIAV1M01:23:4737200:14:5438200:45:5026.1801:00:4436600:23:0300:00:0000:00:00
65 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:24:0628700:13:3340400:46:5825.5501:00:3138000:23:3500:00:0000:00:00
66 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M01:24:1743400:16:1936500:45:0226.6501:01:2136000:22:5600:00:0000:00:00
67 293NACHO NADAL PÉREZTRIDIRV1M01:26:0236800:14:4740700:47:0125.5201:01:4839700:24:1400:00:0000:00:00
68 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:26:1538200:15:0236200:44:5126.7600:59:5343300:26:2200:00:0000:00:00
69 8010FERNANDO BARINGUE ZABALALLICENCIA DE DIAV1M01:26:5342300:16:0139500:46:3125.8001:02:3240000:24:2100:00:0000:00:00
70 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M01:27:1340200:15:2644200:50:2723.7901:05:5329000:21:2000:00:0000:00:00
71 8037MARK ANTHONY BELTRAN WALSLLICENCIA DE DIAV1M01:27:2640800:15:3439900:46:4425.6801:02:1841500:25:0800:00:0000:00:00
72 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:28:1128600:13:3143400:49:2224.3101:02:5342000:25:1800:00:0000:00:00
73 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M01:28:2221200:12:3244000:50:2023.8401:02:5242500:25:3000:00:0000:00:00
74 1109FRANCESCO FERROC.E. VILA OLIMPICAV1M01:29:0540400:15:2741400:47:3825.1901:03:0543100:26:0000:00:0000:00:00
75 1025MIQUEL UBEDA MASCARELLA CLUB NATACIO OLOTV1M01:29:1442700:16:0640900:47:1625.3901:03:2243000:25:5200:00:0000:00:00
76 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:32:0431500:13:5344700:51:0423.5001:04:5744300:27:0700:00:0000:00:00
77 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:32:4246100:19:5338000:45:4926.1901:05:4243900:27:0000:00:0000:00:00
78 4902MANEL MORENOINDEPENDENTV1M01:36:5443900:16:4845100:52:0623.0301:08:5444700:28:0000:00:0000:00:00
79 7122CARLOS ANGEL TENA DE LOS LLICENCIA DE DIAV1M01:37:5345000:17:3044900:51:5823.0901:09:2844900:28:2500:00:0000:00:00
80 1417ALEX DÍAZ CAPELLACLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:44:4340900:15:3545600:54:4521.9201:10:2046100:34:2300:00:0000:00:00
81 2039LLUÍS SOLDEVILA VILASISINDEPENDENTV1M01:56:2546400:21:2146001:01:2619.5301:22:4746000:33:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:04:1610400:10:525800:34:4134.6000:45:3310500:18:4300:00:0000:00:00
2 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:08:2924300:12:5113300:37:1332.2400:50:047700:18:2500:00:0000:00:00
3 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:11:5822400:12:4116700:38:0731.4800:50:4827800:21:1000:00:0000:00:00
4 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:13:4631700:13:5419400:39:0530.7000:52:5924700:20:4700:00:0000:00:00
5 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:14:5838400:15:0721200:39:3330.3400:54:4021300:20:1800:00:0000:00:00
6 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:16:0223800:12:4820200:39:1630.5600:52:0439300:23:5800:00:0000:00:00
7 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:19:3326700:13:1235600:44:3326.9400:57:4531600:21:4800:00:0000:00:00
8 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:20:1927400:13:1829100:41:4628.7300:55:0441800:25:1500:00:0000:00:00
9 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M01:20:3836600:14:4727900:41:2229.0100:56:0940500:24:2900:00:0000:00:00
10 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:21:3737900:15:0035200:44:1827.0900:59:1834100:22:1900:00:0000:00:00
11 8041MARTÍ VERGÉS ALLENDELLICENCIA DE DIAV2M01:22:0035000:14:2535500:44:3226.9500:58:5736500:23:0300:00:0000:00:00
12 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:22:1034900:14:2538400:45:5926.1001:00:2431500:21:4600:00:0000:00:00
13 786XAVIER LLADÓ MANAUTAINDEPENDENTV2M01:23:0337800:14:5837000:45:2526.4201:00:2335300:22:4000:00:0000:00:00
14 8046JAVIER CONDOMINES CONCELLLLICENCIA DE DIAV2M01:24:0941600:15:5439400:46:2925.8201:02:2331300:21:4600:00:0000:00:00
15 5914JOSEP SOLE RODRIGUEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:26:1540100:15:2438500:46:0226.0701:01:2640900:24:4900:00:0000:00:00
16 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:29:3146000:18:4341900:48:0624.9501:06:4935400:22:4200:00:0000:00:00
17 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:30:3445600:17:3941300:47:3725.2001:05:1641900:25:1800:00:0000:00:00
18 2688TONI RIBELLES GOMEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:30:3932000:13:5739600:46:3225.7901:00:2945700:30:1000:00:0000:00:00
19 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M01:32:2838800:15:1045200:52:5922.6501:08:0939900:24:1900:00:0000:00:00
20 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:33:4340500:15:2838600:46:0326.0601:01:3145800:32:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M01:23:4930000:13:4637100:45:3826.3000:59:2440300:24:2500:00:0000:00:00
2 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:26:5844300:17:1238100:45:4926.1901:03:0139200:23:5700:00:0000:00:00
3 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:28:4444700:17:2642700:48:5024.5701:06:1634700:22:2800:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:09:466500:10:2018400:38:4031.0300:49:0024400:20:4600:00:0000:00:00
2 27ÈLIA IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:09:535200:10:0621300:39:3330.3400:49:3920700:20:1400:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:10:536900:10:2222300:39:5330.0900:50:1523200:20:3800:00:0000:00:00
4 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISACDF01:12:3510000:10:5021000:39:2930.3900:50:1933900:22:1600:00:0000:00:00
5 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:12:434300:09:5431200:42:2428.3000:52:1822000:20:2500:00:0000:00:00
6 1844MIREIA ALVAREZ MATALLANAC.N. MATAROCDF01:14:2912300:11:0927000:41:1029.1500:52:1933200:22:1000:00:0000:00:00
7 7115ANA MORALES VILAMAJOLLICENCIA DE DIACDF01:14:4811000:11:0128400:41:3228.8900:52:3333800:22:1500:00:0000:00:00
8 1839JÚLIA RAJA GUBAUC.N. MATAROCDF01:14:4922300:12:4027500:41:1529.0900:53:5525500:20:5400:00:0000:00:00
9 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF01:14:5026400:13:1028700:41:3628.8500:54:4619700:20:0400:00:0000:00:00
10 6187MARINA LLADÓ PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF01:17:1410800:10:5836000:44:4526.8200:55:4330000:21:3100:00:0000:00:00
11 6101BERTA GRATACÓS MARZOCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:23:5710500:10:5339300:46:2525.8500:57:1843600:26:3900:00:0000:00:00
12 2214POLINA KUZYAKINA ALEXANDFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF01:26:589900:10:4940800:47:0925.4500:57:5845400:29:0000:00:0000:00:00
13 6281BERTA SANTOS JUIDIASCLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:0711900:11:0842900:48:5724.5101:00:0544800:28:0200:00:0000:00:00
14 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF01:28:108200:10:3044300:50:3423.7301:01:0444100:27:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF01:14:496100:10:1531600:42:2928.2500:52:4432700:22:0500:00:0000:00:00
2 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:16:2015400:11:3029800:41:5428.6400:53:2435900:22:5600:00:0000:00:00
3 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:075600:10:1133900:43:3427.5400:53:4537400:23:2200:00:0000:00:00
4 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:20:3113600:11:1739100:46:2325.8700:57:4035600:22:5100:00:0000:00:00
5 892ESTEFANIA CHAMORRO I PADITGCBINNJNF01:26:1338000:15:0040300:46:5625.5701:01:5639800:24:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONFERRER HOTELS - M3TSUB23F01:04:364900:09:588500:35:5733.3800:45:5510200:18:4100:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F01:11:418000:10:2926800:41:0829.1700:51:3719900:20:0400:00:0000:00:00
3 6263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZTGCBINNSUB23F01:17:5528500:13:3134800:44:0727.2000:57:3821200:20:1700:00:0000:00:00
4 6267MONICA ESTIVAL GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:24:2539600:15:1937700:45:4626.2201:01:0537200:23:2000:00:0000:00:00
5 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:25:018400:10:3043700:49:4724.1001:00:1740800:24:4400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:09:1812600:11:1115900:37:5331.6800:49:0420800:20:1400:00:0000:00:00
2 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F01:14:575500:10:1029600:41:5028.6900:52:0036100:22:5700:00:0000:00:00
3 5038ADELAIDA CABO PAVIAC.A. LES TORTUGUESV1F01:17:4628200:13:2724800:40:2929.6400:53:5639100:23:5000:00:0000:00:00
4 1987JOANA MARTINEZ CARRIONC.N. MATAROV1F01:18:5919100:12:1031500:42:2628.2800:54:3640200:24:2300:00:0000:00:00
5 5019CORAL MONTAÑA PONSACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:19:0331900:13:5632100:42:4328.0900:56:3934400:22:2400:00:0000:00:00
6 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:21:5537400:14:5637400:45:4226.2601:00:3828700:21:1700:00:0000:00:00
7 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZINDEPENDENTV1F01:23:4441300:15:5137300:45:3926.2901:01:3033700:22:1400:00:0000:00:00
8 55SONIA RODRIGUEZ FRAMISCLUB TRIATLO BLANESV1F01:24:0638300:15:0634700:44:0227.2500:59:0841100:24:5800:00:0000:00:00
9 3526ANNA RIERA CARRERASCLUB TRIATLO BLANESV1F01:25:2539300:15:1741500:47:4625.1201:03:0334200:22:2200:00:0000:00:00
10 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:26:4836400:14:4441100:47:3525.2201:02:1940400:24:2900:00:0000:00:00
11 3555PAULA SCHMIDTPRAT TRIATLO 1994V1F01:28:2136700:14:4742200:48:1424.8801:03:0142100:25:2000:00:0000:00:00
12 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:2141200:15:4737600:45:4526.2301:01:3244500:27:4900:00:0000:00:00
13 2930JUDITH DIAZ BATLLECLUB NATACIO SITGESV1F01:29:3715800:11:3945400:53:1722.5201:04:5640700:24:4100:00:0000:00:00
14 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:31:1044500:17:2442500:48:3324.7201:05:5741600:25:1300:00:0000:00:00
15 7104NURI QUINTANALLICENCIA DE DIAV1F01:32:1243000:16:0944500:50:3523.7201:06:4442400:25:2800:00:0000:00:00
16 8028M JOSE GOMEZ GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:32:5543700:16:3043800:49:5224.0601:06:2243500:26:3300:00:0000:00:00
17 3565RAQUEL SANTANO CARRETEROC.A. LES TORTUGUESV1F01:33:3043300:16:1842600:48:4324.6301:05:0145100:28:2900:00:0000:00:00
18 8039ROSAR RUIZLLICENCIA DE DIAV1F01:35:1739200:15:1545000:52:0423.0501:07:1944600:27:5800:00:0000:00:00
19 1404ROSER GARCIA ARMENGOLCLUB TRI5UV1F01:45:4346200:20:0245800:56:2721.2601:16:2945600:29:1400:00:0000:00:00
20 8027ELISABET CAMA COSTALLICENCIA DE DIAV1F01:47:1543600:16:2846101:01:4519.4301:18:1345500:29:0200:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2150EULÀLIA CALVERAS AUGÉTGCBINNV2F01:21:1141900:15:5635300:44:2027.0701:00:1625800:20:5500:00:0000:00:00
2 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:21:3623900:12:4839700:46:4025.7100:59:2832900:22:0800:00:0000:00:00
3 1320PILAR ROYO OLLERCLUB TRIATLO ATLESV2F01:24:3532600:14:0142300:48:2224.8101:02:2333300:22:1200:00:0000:00:00
4 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:26:5838100:15:0242000:48:1324.8901:03:1538600:23:4300:00:0000:00:00
5 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:30:2544000:16:4941700:47:5925.0101:04:4842600:25:3700:00:0000:00:00
6 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:31:1943500:16:2743900:49:5624.0301:06:2341000:24:5600:00:0000:00:00
7 114LIDIA URBAN MURILLOC.E. RAYOTEAMV2F01:32:1242200:16:0144100:50:2223.8301:06:2342900:25:4900:00:0000:00:00
8 8035MONTSE SUBIRANA CODINA LLICENCIA DE DIAV2F01:34:3539400:15:1944600:50:3923.6901:05:5845200:28:3700:00:0000:00:00
9 107AIDA GRAU VENTURAC.A. LES TORTUGUESV2F01:40:3544400:17:1845500:54:2222.0701:11:4045300:28:5500:00:0000:00:00
10 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:44:0240600:15:3145700:55:5421.4701:11:2545900:32:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 160FRANCESC GODOY CONTRERASFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:55:55200:08:31400:32:0137.4800:40:32100:15:2300:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:56:41500:08:48100:31:4737.7600:40:35700:16:0600:00:0000:00:00
3 2426IÑAKI BALDELLOU VERDEJOCLUB NATACIO MINORISAABM00:56:45400:08:37600:32:0737.3600:40:44600:16:0100:00:0000:00:00
4 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM00:57:13300:08:36800:32:1037.3100:40:461200:16:2700:00:0000:00:00
5 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:57:19800:08:56200:31:4937.7200:40:451500:16:3400:00:0000:00:00
6 3078ALBERT MORENO MOLINSC.A. IGUALADAABM00:58:043700:09:50900:32:3336.8700:42:23200:15:4100:00:0000:00:00
7 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM00:59:386800:10:211500:33:0036.3600:43:21900:16:1700:00:0000:00:00
8 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:59:424200:09:533500:33:4035.6400:43:33800:16:0900:00:0000:00:00
9 559PAU MORENO MARTINC.N. VIC-ETBABM00:59:452000:09:191900:33:0536.2700:42:243200:17:2100:00:0000:00:00
10 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM01:00:076700:10:203900:33:4835.5000:44:08500:15:5900:00:0000:00:00
11 383DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM01:00:102100:09:202400:33:1236.1400:42:324600:17:3800:00:0000:00:00
12 637JOHN MANUEL GALINDO ROONETRICBMABM01:00:341700:09:153100:33:2935.8400:42:445300:17:5000:00:0000:00:00
13 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:525800:10:14500:32:0437.4200:42:189000:18:3400:00:0000:00:00
14 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:135300:10:072700:33:2036.0000:43:275100:17:4600:00:0000:00:00
15 2456JEREMIE CLEMENTFLOR DE TRIATLOABM01:01:163400:09:424100:33:5035.4700:43:325000:17:4400:00:0000:00:00
16 4984RICARD COSTA PUIGPELATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:01:414100:09:523300:33:3935.6600:43:316700:18:1000:00:0000:00:00
17 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:01:477500:10:271300:32:5136.5300:43:188200:18:2900:00:0000:00:00
18 2042JAUME FREIJO MADAULACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:02:127400:10:255100:34:2334.9000:44:483600:17:2400:00:0000:00:00
19 639ALBERT FERNANDEZ CANOFLOR DE TRIATLOABM01:02:158100:10:295700:34:3734.6700:45:062500:17:0900:00:0000:00:00
20 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM01:02:269800:10:454500:34:0835.1600:44:534300:17:3300:00:0000:00:00
21 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM01:02:3410300:10:524700:34:1235.0900:45:043900:17:3000:00:0000:00:00
22 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM01:02:4011600:11:053000:33:2835.8600:44:336400:18:0700:00:0000:00:00
23 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:02:489000:10:344400:34:0535.2100:44:396500:18:0900:00:0000:00:00
24 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAW3TRIBCNABM01:02:548800:10:335200:34:2634.8500:44:595700:17:5500:00:0000:00:00
25 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:02:553800:09:508100:35:4733.5400:45:373000:17:1800:00:0000:00:00
26 3447FERRAN BALCELLS PICARTCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:02:579300:10:364800:34:1834.9900:44:546100:18:0300:00:0000:00:00
27 177ELOI MORAGUES PAÑELLAC.N. CATALUNYAABM01:03:0411400:11:035300:34:2934.8000:45:324100:17:3200:00:0000:00:00
28 756VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM01:03:223900:09:519100:36:1133.1600:46:023100:17:2000:00:0000:00:00
29 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:4113300:11:165000:34:2034.9500:45:366200:18:0500:00:0000:00:00
30 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:03:47000:00:00000:00:000.0000:46:064700:17:4100:00:0000:00:00
31 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:04:066000:10:147200:35:1734.0100:45:319300:18:3500:00:0000:00:00
32 3148JORDI RIERA VARGASC.E. RAYOTEAMABM01:04:0912700:11:135400:34:2934.8000:45:427800:18:2700:00:0000:00:00
33 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:04:126600:10:206600:35:0434.2200:45:2411100:18:4800:00:0000:00:00
34 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:2612000:11:085900:34:4534.5300:45:538600:18:3300:00:0000:00:00
35 311ALBERT ARIAS GASCHCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:3815100:11:307900:35:4333.6000:47:133800:17:2500:00:0000:00:00
36 1038PAU NUALART NIETOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:05:023600:09:497300:35:2233.9300:45:1118600:19:5100:00:0000:00:00
37 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:18700:08:4917400:38:2631.2200:47:156000:18:0300:00:0000:00:00
38 974JONATHAN LÓPEZ GARCIACLUB NATACIO SALLENTABM01:05:2211100:11:0111000:36:3932.7400:47:404800:17:4200:00:0000:00:00
39 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:2614600:11:247800:35:4033.6400:47:047500:18:2200:00:0000:00:00
40 2922JOSEP BADIA CALDERONGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:05:3917700:11:587000:35:0634.1900:47:049400:18:3500:00:0000:00:00
41 2086ISIDRO OT PADILLACLUB TRIATLO CASTELLBISBAABM01:05:4114200:11:228200:35:4933.5000:47:118300:18:3000:00:0000:00:00
42 833DANIEL CAMPOS HUERTASCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:06:1024200:12:509600:36:1433.1200:49:042300:17:0600:00:0000:00:00
43 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:114700:09:5612300:36:5332.5400:46:4914700:19:2200:00:0000:00:00
44 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:06:128900:10:3410800:36:3632.7900:47:1012600:19:0200:00:0000:00:00
45 2987MARC ARMENGOD RUIZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:06:1317300:11:548600:36:0033.3300:47:547400:18:1900:00:0000:00:00
46 1179ALBERT BONILLA SOLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:06:307700:10:2710300:36:2133.0100:46:4817500:19:4200:00:0000:00:00
47 8024FRANCESC CORS FINESTRESLLICENCIA DE DIAABM01:06:4615200:11:3011300:36:4132.7100:48:119200:18:3500:00:0000:00:00
48 2361XAVIER DIAZ BADIAC.A. LES TORTUGUESABM01:06:5214500:11:239300:36:1233.1500:47:3514500:19:1700:00:0000:00:00
49 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:07:022400:09:2716400:37:5831.6100:47:2516500:19:3700:00:0000:00:00
50 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM01:07:1514300:11:2213400:37:1432.2300:48:369900:18:3900:00:0000:00:00
51 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:07:2713800:11:1914700:37:3431.9400:48:539100:18:3400:00:0000:00:00
52 2926ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM01:07:3732400:13:598800:36:0333.2900:50:024500:17:3500:00:0000:00:00
53 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:3910200:10:5114800:37:3731.9000:48:2813600:19:1100:00:0000:00:00
54 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:07:4021500:12:3412100:36:5032.5800:49:247100:18:1600:00:0000:00:00
55 1270MARC MONTALBAN ESPAÑOLC.E. VILA OLIMPICAABM01:07:4111800:11:0714600:37:3431.9400:48:4112500:19:0000:00:0000:00:00
56 2176DAVID ALDEA PERONAC.E. PICORNELLABM01:07:4419500:12:219500:36:1333.1300:48:3413300:19:1000:00:0000:00:00
57 3130MARC CANETABSOLUT SPORTABM01:07:4515600:11:3311700:36:4732.6200:48:2015000:19:2500:00:0000:00:00
58 3903MARC CIRERA CASELLASC.N. REUS PLOMSABM01:07:4727100:13:168300:35:5133.4700:49:0710000:18:4000:00:0000:00:00
59 1474DAVID MONTAÑEZ LLADOSCLUB TRIATLO PROSANABM01:07:587800:10:2818800:38:4730.9400:49:1510400:18:4300:00:0000:00:00
60 2985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTCLUB NATACIO SITGESABM01:07:5816400:11:467600:35:3233.7700:47:1823400:20:4000:00:0000:00:00
61 5895ALEJANDRO GARCIA GIMENEZCLUB NATACIO BARCELONAABM01:08:0517500:11:5811100:36:3932.7400:48:3715100:19:2800:00:0000:00:00
62 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:08:1016800:11:5111500:36:4332.6800:48:3416400:19:3600:00:0000:00:00
63 8042XAVIER CLERIES VILAMAJOLLICENCIA DE DIAABM01:08:1120600:12:287500:35:2433.9000:47:5221400:20:1900:00:0000:00:00
64 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:08:2718500:12:0412500:36:5532.5100:48:5915200:19:2800:00:0000:00:00
65 5989ALBERT SOLA COLOMERAPRAT TRIATLO 1994ABM01:08:3419000:12:0913500:37:1532.2100:49:2413400:19:1000:00:0000:00:00
66 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBMABM01:08:3522100:12:399800:36:1533.1000:48:5417100:19:4100:00:0000:00:00
67 1524DAVID GARCIA JIMENEZVILADECANS TRIATLOABM01:09:1229500:13:4216100:37:5731.6200:51:394400:17:3300:00:0000:00:00
68 971ALEIX SELLARÉS GONZALEZCLUB NATACIO SALLENTABM01:09:1925400:12:5714300:37:2732.0400:50:2411800:18:5500:00:0000:00:00
69 4433SERGI PUJABET SOLANICHC.A. IGUALADAABM01:09:3123100:12:448900:36:0533.2600:48:4923600:20:4200:00:0000:00:00
70 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:09:3923700:12:4719200:39:0130.7600:51:485500:17:5100:00:0000:00:00
71 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:09:4025200:12:5514400:37:2832.0300:50:2314600:19:1700:00:0000:00:00
72 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM01:09:4213400:11:1620100:39:1530.5700:50:3113800:19:1100:00:0000:00:00
73 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:09:5522700:12:4215600:37:4831.7500:50:3014900:19:2500:00:0000:00:00
74 3081MARCO GAMEZ COBOSC.N. MATAROABM01:09:5824100:12:4911200:36:4032.7300:49:2922400:20:2900:00:0000:00:00
75 5748JOSÉ BARTOLOMÉ AVILÉSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:10:0327900:13:2412700:37:0232.4000:50:2616600:19:3700:00:0000:00:00
76 3049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:10:1421800:12:3515400:37:4331.8200:50:1819200:19:5600:00:0000:00:00
77 3189SERGIO VILLAMISAR VARELATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM01:10:1621900:12:3516000:37:5431.6600:50:2918100:19:4700:00:0000:00:00
78 989ROGER SEGUI SARDATRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABM01:10:3335100:14:2816600:38:0331.5400:52:315900:18:0200:00:0000:00:00
79 8047JUAN IGNACIO PIERAS MARTÍLLICENCIA DE DIAABM01:10:4819700:12:2321600:39:4730.1600:52:109700:18:3800:00:0000:00:00
80 1351JACINT HITOS CARMONACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:10:5320900:12:3012900:37:0532.3600:49:3528800:21:1800:00:0000:00:00
81 1353JOSE RAMON VIDAL GONZALEZTGCBINNABM01:10:5717900:11:5915700:37:4931.7300:49:4827700:21:0900:00:0000:00:00
82 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:11:1031200:13:5115000:37:3931.8700:51:3017000:19:4000:00:0000:00:00
83 802ORIOL SANTACREU ESCANDELLCLUB NATACIO CALDESABM01:11:1718200:12:0217700:38:3231.1400:50:3423800:20:4300:00:0000:00:00
84 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:11:1820400:12:2720400:39:1730.5500:51:4416100:19:3400:00:0000:00:00
85 1357LUIS NUÑEZ PINEDAW3TRIBCNABM01:11:2715500:11:3222100:39:5230.1000:51:2419600:20:0300:00:0000:00:00
86 8023RUBEN ARIAS MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM01:11:2821000:12:3017300:38:2531.2400:50:5522800:20:3300:00:0000:00:00
87 1922FRAN ARJONA MEJIASINDEPENDENTABM01:11:3321100:12:3120700:39:2430.4600:51:5516800:19:3800:00:0000:00:00
88 796ROBERT MONTALVO CUMICLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:11:3436500:14:4718100:38:3731.0700:53:246600:18:1000:00:0000:00:00
89 2105MANUEL VILLALBA URISELC.A. XALOCABM01:11:4221600:12:3419600:39:1030.6400:51:4419500:19:5800:00:0000:00:00
90 5950JOSE GARCIA CUENCACLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:11:4722500:12:4122500:40:0129.9900:52:4212900:19:0500:00:0000:00:00
91 962KEVIN GÓMEZ MARTINEZ TRICBMABM01:11:4713200:11:1624200:40:2629.6800:51:4220000:20:0500:00:0000:00:00
92 5454JONATHAN BERROCAL LOPEZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:11:5233200:14:0613600:37:1732.1900:51:2322600:20:2900:00:0000:00:00
93 2650JONATHAN MENDEZ LÓPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:12:1135200:14:2919000:38:4930.9100:53:1811600:18:5300:00:0000:00:00
94 1501PEP GUBERN NOUVILASDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM01:12:1220300:12:2623600:40:1529.8100:52:4115600:19:3100:00:0000:00:00
95 5894GUILLEM QUER BURCHCLUB NATACIO BANYOLESABM01:12:3120500:12:2718300:38:4031.0300:51:0729500:21:2400:00:0000:00:00
96 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:4128900:13:3520300:39:1630.5600:52:5118400:19:5000:00:0000:00:00
97 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:4318600:12:0526700:41:0729.1900:53:1215700:19:3100:00:0000:00:00
98 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:4410600:10:5525200:40:3229.6100:51:2728600:21:1700:00:0000:00:00
99 964XAVIER ORTIZ GEREZTGCBINNABM01:13:1130500:13:5019300:39:0430.7200:52:5421100:20:1700:00:0000:00:00
100 1563ADRIÀ PÉREZ DE ROZAS ARGIC.A. LES TORTUGUESABM01:13:2133500:14:0817600:38:2931.1800:52:3724000:20:4400:00:0000:00:00
101 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:13:2329800:13:4323400:40:1129.8600:53:5415300:19:2900:00:0000:00:00
102 7120MARIO RIERA ALONSOLLICENCIA DE DIAABM01:13:2435400:14:2913900:37:2332.1000:51:5230200:21:3200:00:0000:00:00
103 2219DAVID LEMOS ARIZATRIATLO PALLEJAABM01:13:2625600:13:0025900:40:4529.4500:53:4517200:19:4100:00:0000:00:00
104 537DANI CUENCA SOLDADO C.E.T. DISTANCEABM01:13:2733000:14:0423700:40:1729.7900:54:2113000:19:0600:00:0000:00:00
105 1665JOSE MANUEL PÉREZ BESTUÉCLUB TRIATLO PROSANABM01:13:2832100:13:5821800:39:4830.1500:53:4617600:19:4200:00:0000:00:00
106 2786RAUL GONZALEZ LOPEZINDEPENDENTABM01:13:5729000:13:3528300:41:3128.9000:55:0611500:18:5100:00:0000:00:00
107 1245JUAN MANUEL FUENTES DIAZTG TRIATLO SITGESABM01:14:0431300:13:5227400:41:1429.1000:55:0612200:18:5800:00:0000:00:00
108 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:14:0426900:13:1325800:40:4329.4700:53:5620200:20:0800:00:0000:00:00
109 5958BERNAT VINYALS VILARNAUC.A. IGUALADAABM01:14:1532500:14:0020900:39:2730.4200:53:2724800:20:4800:00:0000:00:00
110 4962ANDREU JAILE ANDRESC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:2234600:14:2018900:38:4830.9300:53:0828300:21:1400:00:0000:00:00
111 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:14:2427700:13:2026300:40:5529.3300:54:1520300:20:0900:00:0000:00:00
112 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOW3TRIBCNABM01:14:3626100:13:0629400:41:4828.7100:54:5417400:19:4200:00:0000:00:00
113 8043OSCAR PÉREZ ARAUJOLLICENCIA DE DIAABM01:14:3918400:12:0431000:42:1528.4000:54:1921500:20:2000:00:0000:00:00
114 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:14:3925800:13:0124300:40:2629.6800:53:2728000:21:1200:00:0000:00:00
115 8014DAVID SANCHEZ CALDERERLLICENCIA DE DIAABM01:14:4519900:12:2331800:42:3328.2000:54:5618300:19:4900:00:0000:00:00
116 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM01:14:5031400:13:5218700:38:4530.9700:52:3733400:22:1300:00:0000:00:00
117 2666MARC CASADEMONT FONTC.T. LA BISBAL D´EMPORDAABM01:14:5214400:11:2322200:39:5330.0900:51:1638200:23:3600:00:0000:00:00
118 1076JORDI MARTÍ SAN JOSÉC.E. RAYOTEAMABM01:14:5632200:13:5926600:41:0529.2100:55:0418900:19:5200:00:0000:00:00
119 5890ANIOL BASSOLS SANSCLUB NATACIO OLOTABM01:15:0216100:11:4523200:40:0929.8900:51:5436900:23:0800:00:0000:00:00
120 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:15:0738600:15:0826200:40:5529.3300:56:0312800:19:0400:00:0000:00:00
121 882ANTONI CASANOVAS BERGESCERDANYOLA CHABM01:15:1226200:13:0724400:40:2629.6800:53:3330600:21:3900:00:0000:00:00
122 2767DAMIÀ LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM01:15:1425900:13:0329000:41:4228.7800:54:4522500:20:2900:00:0000:00:00
123 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:15:2633300:14:0621700:39:4730.1600:53:5330300:21:3300:00:0000:00:00
124 7109RUSSELL GOMEZ MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:15:2828300:13:2827300:41:1329.1100:54:4124600:20:4700:00:0000:00:00
125 957PAU SÁNCHEZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:15:3737600:14:5724500:40:2729.6700:55:2420600:20:1300:00:0000:00:00
126 1049JOSÉ JUAN MURCIA NICOLÁSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:15:4218900:12:0828500:41:3528.8600:53:4332200:21:5900:00:0000:00:00
127 5767XAVI PALAU BALASCHCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4422900:12:4230900:42:1328.4200:54:5524900:20:4900:00:0000:00:00
128 3383JOSE LUIS GARZON LANDABASCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4435700:14:3323300:40:1029.8800:54:4326700:21:0100:00:0000:00:00
129 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:15:4537500:14:5722700:40:0229.9800:54:5924500:20:4600:00:0000:00:00
130 8025DANIEL BLASCO MEDIAVILLALLICENCIA DE DIAABM01:15:5831100:13:5120000:39:1330.6000:53:0435800:22:5400:00:0000:00:00
131 4787SANTIAGO MOLINA ALAMOSCERDANYOLA CHABM01:16:0112900:11:1436900:45:1226.5500:56:2616300:19:3500:00:0000:00:00
132 312XAVI SALAZAR SANTIAGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:16:0534700:14:2326000:40:4529.4500:55:0826000:20:5700:00:0000:00:00
133 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM01:16:0627800:13:2130700:42:0828.4800:55:2923100:20:3700:00:0000:00:00
134 605HECTOR MEDRANO MARTINEZTRI+9 EL MASNOUABM01:16:0619600:12:2230400:42:0028.5700:54:2231100:21:4400:00:0000:00:00
135 8021GIOVANNI JURADOLLICENCIA DE DIAABM01:16:2430600:13:5030300:42:0028.5700:55:5022900:20:3400:00:0000:00:00
136 4527PAU SOLANO GÓMEZCLUB TRITRAININGABM01:16:2529100:13:3627600:41:1829.0600:54:5429900:21:3100:00:0000:00:00
137 593SERGI MENDOZA MARTINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:16:3217400:11:5732300:42:5128.0000:54:4831000:21:4400:00:0000:00:00
138 2454DAVID DESQUENS PALACIOSCLUB NATACIO CALDESABM01:16:3632300:13:5929900:41:5528.6300:55:5423700:20:4200:00:0000:00:00
139 538XAVIER ROIG CANELLESITRIATLETES SOLIDARISABM01:16:5031000:13:5130600:42:0528.5100:55:5625400:20:5400:00:0000:00:00
140 7121ION SAN MARTIN OLASAGASTILLICENCIA DE DIAABM01:16:5031600:13:5429700:41:5228.6600:55:4627200:21:0400:00:0000:00:00
141 431CRISTIAN MONTERO CLOPESTRICBMABM01:16:5330400:13:4930500:42:0528.5100:55:5426400:20:5900:00:0000:00:00
142 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM01:16:5826300:13:1028200:41:3028.9200:54:4034000:22:1800:00:0000:00:00
143 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM01:16:5929400:13:4025600:40:4029.5100:54:2035200:22:3900:00:0000:00:00
144 8038JAUME GONZALEZ CANTOSLLICENCIA DE DIAABM01:16:5936200:14:4333300:43:1227.7800:57:5512700:19:0400:00:0000:00:00
145 1502JOAN VILÀ SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:17:0933400:14:0729500:41:4828.7100:55:5528500:21:1400:00:0000:00:00
146 8008SERGI MIQUEL FARRELLICENCIA DE DIAABM01:17:2334800:14:2434900:44:1127.1600:58:3511000:18:4800:00:0000:00:00
147 5250ANTONI RIGOL URGELLESCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:3232700:14:0131300:42:2528.2900:56:2627300:21:0600:00:0000:00:00
148 5663FRANCESC CUADRAT CRUZOPTIMS CLUB TRIATLOABM01:17:4235600:14:3032200:42:4728.0500:57:1721800:20:2500:00:0000:00:00
149 5514CARLOS RECIO GALOBARDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:17:4443200:16:1722600:40:0229.9800:56:1929600:21:2500:00:0000:00:00
150 7127JORDI RIOS MONTEROLLICENCIA DE DIAABM01:17:4720200:12:2633700:43:2927.6000:55:5531900:21:5200:00:0000:00:00
151 8033GERMAN SANCHEZ NIBEYROLLICENCIA DE DIAABM01:18:1330700:13:5028800:41:3728.8300:55:2735500:22:4600:00:0000:00:00
152 7106DAVID MORCILLO JIMENEZLLICENCIA DE DIAABM01:18:3135900:14:4224900:40:2929.6400:55:1137300:23:2000:00:0000:00:00
153 5750JAUME GRANÉ SÁNCHEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:18:3225300:12:5635100:44:1727.1000:57:1328900:21:1900:00:0000:00:00
154 4422GERARD QUER GUICHTGCBINNABM01:18:5329200:13:3833800:43:3327.5500:57:1130900:21:4200:00:0000:00:00
155 8030VICTOR HERNANDEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:19:0829900:13:4533400:43:2127.6800:57:0632600:22:0200:00:0000:00:00
156 1135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRETRIATLO PALLEJAABM01:19:1641500:15:5332500:42:5727.9400:58:5022200:20:2600:00:0000:00:00
157 7114JONATHAN SALVADOR CAMINERLLICENCIA DE DIAABM01:19:2933800:14:1033200:43:1127.7900:57:2132800:22:0800:00:0000:00:00
158 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM01:19:3337000:14:5429300:41:4628.7300:56:4035700:22:5300:00:0000:00:00
159 8040ALEXIS SEGARRALLICENCIA DE DIAABM01:19:3435300:14:2934200:43:4327.4500:58:1229400:21:2200:00:0000:00:00
160 8019ALBERTO GOMEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:4642800:16:0827200:41:1129.1400:57:1934600:22:2700:00:0000:00:00
161 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:19:5033700:14:1030800:42:1128.4500:56:2137700:23:2900:00:0000:00:00
162 2836OMAR CHENTAF BOIXTG TRIATLO SITGESABM01:19:5028100:13:2740200:46:5425.5901:00:2115500:19:2900:00:0000:00:00
163 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:20:3730800:13:5132000:42:4228.1000:56:3339500:24:0400:00:0000:00:00
164 2075ALBERT PANELLA UBEDATGCBINNABM01:20:4139100:15:1234300:43:4327.4500:58:5531400:21:4600:00:0000:00:00
165 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:20:4235500:14:2935700:44:3626.9100:59:0530500:21:3700:00:0000:00:00
166 8017ALEX CATALAN SANTANACHLLICENCIA DE DIAABM01:20:4343800:16:3623800:40:1929.7600:56:5539000:23:4800:00:0000:00:00
167 8020JAVIER MARTINEZ CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:20:4441700:15:5535000:44:1527.1201:00:1023000:20:3400:00:0000:00:00
168 5379DAVID PUIG ALAYC.N. SWIMFASTER TRIATLOABM01:20:4531800:13:5635400:44:2527.0200:58:2134300:22:2400:00:0000:00:00
169 8007ALBERT VIDALLLICENCIA DE DIAABM01:21:1034300:14:1832900:43:0827.8200:57:2638700:23:4400:00:0000:00:00
170 8002ALVARO FUENTES GONZALEZTRICAM - VILLAVICIOSAABM01:21:2733600:14:0935800:44:4226.8500:58:5135100:22:3600:00:0000:00:00
171 5314SERGIO RUBIO SOLAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:21:3445300:17:3630100:41:5728.6100:59:3332400:22:0100:00:0000:00:00
172 7125PAU SAMPIETRO FABREGASLLICENCIA DE DIAABM01:21:4642400:16:0331900:42:4028.1300:58:4336400:23:0300:00:0000:00:00
173 2180JOAN CONESA BALAGUÉCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:22:5539700:15:2036700:45:0326.6401:00:2334900:22:3200:00:0000:00:00
174 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:22:5722600:12:4141600:47:5225.0701:00:3334500:22:2400:00:0000:00:00
175 2144SERGIO PULIDO PIÑAC. TRIATLO MONTORNESABM01:23:1944200:17:0428900:41:3728.8300:58:4140600:24:3800:00:0000:00:00
176 5475JOAN GONZALEZ MARTINEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:24:2045200:17:3637900:45:4926.1901:03:2525700:20:5500:00:0000:00:00
177 7110DAVID SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:24:2136100:14:4338700:46:0526.0401:00:4837900:23:3300:00:0000:00:00
178 938CARLES NAVARRO MONTOYAINDEPENDENTABM01:24:2833100:14:0542400:48:2324.8001:02:2832300:22:0000:00:0000:00:00
179 2059BORJA MARTÍ PÉREZTRICBMABM01:24:2941000:15:3840600:47:0125.5201:02:3931700:21:5000:00:0000:00:00
180 7107JAVIER NAVARRO MONTOYALLICENCIA DE DIAABM01:24:4434400:14:1941000:47:1825.3701:01:3736800:23:0700:00:0000:00:00
181 534VICTOR VALVERDE RIVASTEAM CALELLA TRIATHLONABM01:25:0842500:16:0332600:42:5827.9300:59:0143200:26:0700:00:0000:00:00
182 7129FERRAN ESCRIGAS CAÑAMERASLLICENCIA DE DIAABM01:25:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
183 7116ALBERT GONZALEZ ALBALLICENCIA DE DIAABM01:25:2728800:13:3440000:46:4625.6601:00:2041400:25:0700:00:0000:00:00
184 7108PABLO BETRÁN LÁZAGALLICENCIA DE DIAABM01:25:3541100:15:4238800:46:0926.0001:01:5138800:23:4400:00:0000:00:00
185 1223IGNASI CERDÀ EMBUENACLUB TRIATLO ATLESABM01:26:0243100:16:1138300:45:5126.1701:02:0239400:24:0000:00:0000:00:00
186 3302JONATAN CARDENAS PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:26:2042100:15:5840500:47:0025.5301:02:5837500:23:2200:00:0000:00:00
187 7117GUILLERMO RISTOL PLASENCILLICENCIA DE DIAABM01:27:1139000:15:1143500:49:2724.2701:04:3835000:22:3300:00:0000:00:00
188 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINAC. TRIATLO MONTORNESABM01:27:1345500:17:3943200:49:2124.3201:07:0020500:20:1300:00:0000:00:00
189 8009RAÜL LARA BLAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1040700:15:3337200:45:3826.3001:01:1143800:26:5900:00:0000:00:00
190 7130PIERRE MALCHAIRLLICENCIA DE DIAABM01:30:5244100:16:5241200:47:3525.2201:04:2743400:26:2500:00:0000:00:00
191 5791XAVIER BASTER ROBIRALTAC.A. XALOCABM01:31:2437300:14:5643600:49:3924.1701:04:3543700:26:4900:00:0000:00:00
192 7102SAMUEL CUEVA CANOLLICENCIA DE DIAABM01:31:3544600:17:2440100:46:5225.6001:04:1644400:27:1900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:06:094400:09:5515200:37:4031.8600:47:358900:18:3400:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:295700:10:1213800:37:2232.1100:47:3419100:19:5500:00:0000:00:00
3 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF01:10:2414900:11:2625000:40:3029.6300:51:568000:18:2800:00:0000:00:00
4 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:11:239500:10:3824700:40:2829.6500:51:0621000:20:1700:00:0000:00:00
5 4088AINA PICAS ZORRILLAC.N. REUS PLOMSABF01:12:0823400:12:4521400:39:3430.3300:52:1918200:19:4900:00:0000:00:00
6 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:13:1519200:12:1423900:40:2029.7500:52:3423500:20:4100:00:0000:00:00
7 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF01:14:1620700:12:2927800:41:2129.0200:53:5022100:20:2600:00:0000:00:00
8 6129LORENA ESTEBAN PATOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:14:5819800:12:2329200:41:4628.7300:54:0925000:20:4900:00:0000:00:00
9 2927IVANA PERALTA LUCCHINIC.N. MATAROABF01:15:3330900:13:5124600:40:2829.6500:54:1928400:21:1400:00:0000:00:00
10 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:16:0420100:12:2531400:42:2628.2800:54:5128200:21:1300:00:0000:00:00
11 1832CARLA PLAYA CAVALLEC.N. SABADELLABF01:17:2938700:15:0930000:41:5628.6200:57:0521700:20:2400:00:0000:00:00
12 3566SARA DE DIEGO NAVARRACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:18:2926800:13:1334400:43:5427.3300:57:0729300:21:2200:00:0000:00:00
13 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF01:19:0524400:12:5236800:45:1226.5500:58:0426900:21:0100:00:0000:00:00
14 4008MIRIAM COMAS SERRATTGCBINNABF01:20:2134100:14:1632800:43:0727.8300:57:2336300:22:5800:00:0000:00:00
15 6166LAURA GONZALEZ ARANDAC.E. VILA OLIMPICAABF01:20:4638500:15:0733000:43:0827.8200:58:1534800:22:3100:00:0000:00:00
16 5062ANA FUENTES GONZÀLEZTEAM CALELLA TRIATHLONABF01:21:0336300:14:4326500:40:5929.2800:55:4242200:25:2100:00:0000:00:00
17 6138SARA DELPUEYO CASANOVAC.E. RAYOTEAMABF01:21:3233900:14:1234100:43:4227.4600:57:5438300:23:3800:00:0000:00:00
18 5059ROSER PLADEVALL IZARDC.N. SABADELLABF01:21:5324600:12:5334500:43:5427.3300:56:4741300:25:0600:00:0000:00:00
19 6227LAURA RAMIREZ LOZANOGRUP ESPORTIU ESTEVEABF01:22:2327200:13:1641800:48:0025.0001:01:1627500:21:0700:00:0000:00:00
20 8012ANA MORACHO VELASCOLLICENCIA DE DIAABF01:22:2625500:13:0037800:45:4726.2100:58:4738400:23:3900:00:0000:00:00
21 1820ELI COLOMER GALLARDO TRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:22:2625100:12:5539000:46:1725.9300:59:1237100:23:1400:00:0000:00:00
22 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:22:3241400:15:5236300:44:5626.7101:00:4831200:21:4400:00:0000:00:00
23 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:22:4941800:15:5533500:43:2127.6800:59:1637800:23:3300:00:0000:00:00
24 6062MIRIAM CATALÁN GILC.E. RAYOTEAMABF01:22:5529700:13:4333600:43:2827.6100:57:1142700:25:4400:00:0000:00:00
25 757MARTA SABATER MARTOSCLUB TRITRAININGABF01:24:0213700:11:1743300:49:2124.3201:00:3837600:23:2400:00:0000:00:00
26 6228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZC.E. VILA OLIMPICAABF01:24:1145900:18:0436400:45:0026.6701:03:0427600:21:0700:00:0000:00:00
27 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:25:4837700:14:5736600:45:0326.6401:00:0042800:25:4800:00:0000:00:00
28 8013DAVINIA PALACIOS MACAYOLLICENCIA DE DIAABF01:26:2836000:14:43000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 6133ESTER DE LA FUENTE ALMEIDC.E. VILA OLIMPICAABF01:29:5039800:15:2043100:49:1524.3701:04:3541700:25:1500:00:0000:00:00
30 7113LESLI PEREZLLICENCIA DE DIAABF01:30:2242000:15:5743000:48:5724.5101:04:5442300:25:2800:00:0000:00:00
31 1950BEA RODRIGUEZ RODRIGUEZASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:31:1145100:17:3444800:51:4623.1801:09:2031800:21:5100:00:0000:00:00
32 8032ANA PEÑALBA CACERESLLICENCIA DE DIAABF01:31:4345700:17:4842800:48:5224.5601:06:4041200:25:0300:00:0000:00:00
33 2879MERITXELL SOLER RODRIGOCLUB TRIATLO ATLESABF01:32:0045400:17:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
34 1448LAIA GÓMEZ GIRONÈSITRIATLETES SOLIDARISABF01:32:3337100:14:5444400:50:3423.7301:05:2844000:27:0500:00:0000:00:00
35 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:33:1445800:17:5442100:48:1424.8801:06:0844200:27:0600:00:0000:00:00
36 1333ELIZABETH CABELLO GILCLUB TRIATLO ATLESABF01:39:1044900:17:2945300:53:1522.5401:10:4445000:28:2600:00:0000:00:00
37 8011MOUNA TAIFILLICENCIA DE DIAABF01:58:0746300:21:2045900:59:5820.0101:21:1846200:36:4900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32