RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 484 466 14 4 750 20 5 20 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 02:49:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
1160FRANCESC GODOY CONTRERAS00:55:55
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:56:41
3493ANDRES EDUARDO DIAZ00:57:19

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 02:50:26
LLOCDORSALNOMTEMPS
13224GUILLEM MONTIEL MORENO00:56:26
22426IÑAKI BALDELLOU VERDEJO00:56:45
35682ARNAU MONTIEL MORENO00:57:15

3. - TRICBM - 02:57:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1919ALEXIS DUPUY00:58:06
25558SERGI MATAS LARGO00:58:55
3637JOHN MANUEL GALINDO ROONEY01:00:34

4. - FLOR DE TRIATLO - 02:58:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:58:51
28003ANTONI LLULL AMER00:59:23
34475POL GIMENO FONQUERNIE01:00:20

5. - C.N. VIC-ETB - 03:00:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14103ARNAU SERRADESANFERM BRUCH00:59:29
2559PAU MORENO MARTIN00:59:45
3835RAMON SALVANS ISERN01:00:52

6. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:01:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:00:18
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:00:45
34795POL CLEMENTE GONZALEZ01:00:48

7. - C.E. PICORNELL - 03:02:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO00:59:42
21189ALBERT SABATER MOLL01:01:09
32462ARITZ RODRÍGUEZ ÁLVAREZ 01:01:27

8. - C.E.T. DISTANCE - 03:04:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI00:59:38
21311LUCAS CHIRICO01:01:47
3363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:02:48

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:06:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1806JOAQUIM GARCIA ROMERA00:58:36
24779FERRAN ANGUERA GARCIA01:02:34
3686SERGI MIRÓ PUIGVENTOS01:04:58

10. - W3TRIBCN - 03:06:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:01:13
2809ORIOL PADRÓS VERA01:02:26
35976ALEX MATESANZ SALVADO01:02:45

11. - C.A. IGUALADA - 03:07:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13078ALBERT MORENO MOLINS00:58:04
23649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:02:55
32304SAMUEL DELGADO NIETO01:06:12

12. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:07:17
LLOCDORSALNOMTEMPS
11084GUILLEM ROJAS MORENO00:57:13
2311ALBERT ARIAS GASCH01:04:38
34206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGUEZ01:05:26

13. - C.E. RAYOTEAM - 03:07:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13236ENRIC BOLDU ROIG01:00:49
21619MARC GARCIA SERRAS01:02:50
33148JORDI RIERA VARGAS01:04:09

14. - CLUB GASSS TRIATLO CERDANYOLA - 03:09:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1407JOAN WAGER PONS00:59:48
24730CARLOS GRACIA CALET01:03:41
3833DANIEL CAMPOS HUERTAS01:06:10

15. - ABSOLUT SPORT - 03:10:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
1383DANIEL VELASCO GARCIA01:00:10
2851ALBERT BERROCAL CABALLERO01:04:56
3384ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:05:39

16. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:11:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12042JAUME FREIJO MADAULA01:02:12
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:04:13
31038PAU NUALART NIETO01:05:02

17. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:13:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO01:00:07
22855ANTONIO ROLDAN GOMEZ01:05:18
31479DANIEL ALARCON VILA01:07:39

18. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:14:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14984RICARD COSTA PUIGPELAT01:01:41
23447FERRAN BALCELLS PICART01:02:57
33000JOSEP MOLINS ANGULO01:09:25

19. - C.N. SABADELL - 03:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
12539POL FARELL GONZALO01:03:49
28001ANGEL GARCÍA-CASILLAS DEL RIEGO01:04:28
32566JOAN CARLES GARCIA CARPENA01:05:51

20. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:14:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA01:02:40
24947ALBERTO MONTES OLIVA01:04:12
32941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:07:45

21. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:15:07
LLOCDORSALNOMTEMPS
14876PATRICIO ROSSI01:04:26
22993IVÁN BUSTOS LARA01:04:28
32987MARC ARMENGOD RUIZ01:06:13

22. - CLUB TRIATLO PROSAN - 03:16:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13086GERARD LOPEZ GOMEZ01:02:28
21167MARC MIRABALL GOMEZ01:06:13
31474DAVID MONTAÑEZ LLADOS01:07:58

23. - C.N. CATALUNYA - 03:16:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1177ELOI MORAGUES PAÑELLA01:03:04
2665CARLOS GONZALEZ-TARRIO AGUILAR01:06:22
31266MARC MAJÓS CULLELL01:07:22

24. - C.N. MATARO - 03:17:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15741GUILLERMO CORTIJO ROMEU01:00:02
22926ORIOL BRUGUERA SUPERVIA01:07:37
33081MARCO GAMEZ COBOS01:09:58

25. - CLUB NATACIO SALLENT - 03:18:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1756VICTOR ESTEPA FONTANA01:03:22
2974JONATHAN LÓPEZ GARCIA01:05:22
3971ALEIX SELLARÉS GONZALEZ01:09:19

26. - CLUB NATACIO BANYOLES - 03:19:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13992MARÇAL GRATACÓS MARZO01:01:29
21789JORDI CASANOVA CLUSELLS01:06:48
32095ELOI COMPTA TARAFA01:11:30

27. - TGCBINN - 03:23:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12828XEVI GALLART GARANGOU01:07:15
24998JOEL BOSCH GUERRERO01:07:42
31403JORDI FORTIÀ BATALLÉ01:08:21

28. - CLUB NATACIO SITGES - 03:23:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:07:11
22985ALEJANDRO MONTAÑÉS VICENTE01:07:58
3372NICOLAS SAENZ BRIASCO01:08:12

29. - C.N. REUS PLOMS - 03:23:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15872ALBERT TORRES CARLES 01:06:46
23903MARC CIRERA CASELLAS01:07:47
32971RAUL LARROSA CASTAN01:08:58

30. - TEAM CALELLA TRIATHLON - 03:24:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12815JOAN CARLES CASTELLA MARCHAN01:03:36
22859ADRIÀ MITJÀ CABEZOS01:10:14
33049CRISTIAN MARTINEZ SANCHEZ01:10:14

31. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:27:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12791DANIEL RATERA RAMOS01:04:05
21720MARC NIETO JUSTRIBO01:06:27
3593SERGI MENDOZA MARTIN01:16:32

32. - TG TRIATLO SITGES - 03:27:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
12863MARC ORELLANA01:07:56
21228JOAN CARLES BLANCH CABAU01:09:39
33141BORJA PARRA ALBARES01:09:55

33. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:29:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1549ALEX DIAZ LEON01:08:52
22064LAURIO PERDIGUERO MORALES01:08:57
3796ROBERT MONTALVO CUMI01:11:34

34. - C.A. LES TORTUGUES - 03:29:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
12361XAVIER DIAZ BADIA01:06:52
25719OSCAR FERNANDEZ CARRO01:10:36
32355CARLES TABERNE BARRI 01:12:00

35. - TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES - 03:33:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1893FRANCISCO ABARCA GONZÁLEZ01:09:20
23189SERGIO VILLAMISAR VARELA01:10:16
32955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PUERTO01:13:46

36. - C.E. VILA OLIMPICA - 03:38:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
11270MARC MONTALBAN ESPAÑOL01:07:41
21200EDUARDO POLO CASTRO01:14:45
35703ALBERTO SALVANS TORREDEMER01:15:47

37. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 03:38:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES01:05:45
25486DAVID URETA LÓPEZ01:15:26
35663FRANCESC CUADRAT CRUZ01:17:42

38. - CERDANYOLA CH - 03:41:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
1368MIQUEL MORALES ROLDAN01:10:08
2882ANTONI CASANOVAS BERGES01:15:12
34787SANTIAGO MOLINA ALAMOS01:16:01

39. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:46:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:08:29
24985PAU ARENAS PUJOL01:18:29
32520ANTONIO MARTOS GARCIA01:19:33

40. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 03:47:13
LLOCDORSALNOMTEMPS
13383JOSE LUIS GARZON LANDABASO01:15:44
25767XAVI PALAU BALASCH01:15:44
33398RAÚL PIÑA CASTET01:15:45

41. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:48:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11351JACINT HITOS CARMONA01:10:53
21293ALEX CARRERAS LORENZO01:17:06
33352TOMAS CORREDOR PEREZ01:20:19

42. - CLUB NATACIO OLOT - 03:52:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11027JOAN REIXACH ABRIL01:08:20
25890ANIOL BASSOLS SANS01:15:02
31025MIQUEL UBEDA MASCARELLA 01:29:14

43. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 03:59:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15454JONATHAN BERROCAL LOPEZ01:11:52
25314SERGIO RUBIO SOLA01:21:34
33302JONATAN CARDENAS PEREZ01:26:20

44. - TRIATLO PALLEJA - 04:01:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12219DAVID LEMOS ARIZA01:13:26
21135JOSÉ ANTONIO MATEO GUERRERO01:19:16
33831DAVID GARCIA FERRI01:28:22

45. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:03:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
12767DAMIÀ LARENA SANTIAGO01:15:14
21361VICENÇ COMBALÍA MARTÍNEZ01:22:08
31223IGNASI CERDÀ EMBUENA01:26:02

46. - C.A. XALOC - 04:06:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12105MANUEL VILLALBA URISEL01:11:42
2839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVI01:23:49
35791XAVIER BASTER ROBIRALTA01:31:24

47. - C.E.E. SANT GERVASI - 04:07:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1600SERGI MARTINEZ VALENTIN01:07:09
25591CARLOS GARCIA LOPEZ01:29:31
32688TONI RIBELLES GOMEZ01:30:39

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32