RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 484 466 14 4 750 20 5 20 15

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:30:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
140ANNA FLAQUER PORTI01:06:09
260ANABEL GRACIA GARASA01:09:18
36129LORENA ESTEBAN PATO01:14:58

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:36:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
164GEMMA DIAZ RUIZ01:10:53
26214SOFIA AGUAYO MAURI01:11:41
34003TANIA GUERRA ROMERO01:14:16

3. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:43:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13579ANNA SUBIRANA FRIGOLA01:11:23
234JUDITH ANDUJAR PIÑOL01:13:15
35019CORAL MONTAÑA PONSA01:19:03

4. - C.A. IGUALADA - 03:44:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
127ÈLIA IBARRA CAZORLA01:09:53
26254JUDIT IBARRA CAZORLA01:12:43
33584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORÓS01:21:36

5. - C.N. MATARO - 03:44:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
11844MIREIA ALVAREZ MATALLANA01:14:29
21839JÚLIA RAJA GUBAU01:14:49
32927IVANA PERALTA LUCCHINI01:15:33

6. - C.N. SABADELL - 03:47:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
16238PAULA GUERRERO RUSIÑOL01:14:49
26080JUDIT UGAS MERINO01:14:50
31832CARLA PLAYA CAVALLE01:17:29

7. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:50:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
15108MARIA ESPINOSA DEL ALBA01:16:20
24002LARA AZNAR BELTRAN01:17:07
36187MARINA LLADÓ PASTOR01:17:14

8. - TGCBINN - 03:59:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
16263EVA MARTÍN-MORENO JIMÉNEZ01:17:55
24008MIRIAM COMAS SERRAT01:20:21
32150EULÀLIA CALVERAS AUGÉ01:21:11

9. - C.E. VILA OLIMPICA - 04:07:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
16166LAURA GONZALEZ ARANDA01:20:46
26043ALICIA CONDE LÓPEZ01:22:49
36228SANDRA GÓMEZ FERNÁNDEZ01:24:11

10. - C.E. RAYOTEAM - 04:16:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
16138SARA DELPUEYO CASANOVA01:21:32
26062MIRIAM CATALÁN GIL01:22:55
3114LIDIA URBAN MURILLO01:32:12

11. - CLUB NATACIO SITGES - 04:17:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14093EVA PEREZ DEL RIO01:21:55
26141SERENA SERRA MASÓ01:25:48
32930JUDITH DIAZ BATLLE01:29:37

12. - CLUB TRIATLO BLANES - 04:18:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
155SONIA RODRIGUEZ FRAMIS01:24:06
23526ANNA RIERA CARRERAS01:25:25
34016SILVIA GARCIA XIFRÉ01:29:21

13. - CLUB NATACIO BANYOLES - 04:20:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
16101BERTA GRATACÓS MARZO01:23:57
26281BERTA SANTOS JUIDIAS01:28:07
36280ANNA PADRES KEITA01:28:10

14. - TG TRIATLO SITGES - 04:22:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
16153SANDRA CUELLO01:22:32
26092MERITXELL NOGUERA OTERO01:26:48
36040MARTA MARIN BLANCO01:33:14

15. - C.A. LES TORTUGUES - 04:31:51
LLOCDORSALNOMTEMPS
15038ADELAIDA CABO PAVIA01:17:46
23565RAQUEL SANTANO CARRETERO01:33:30
3107AIDA GRAU VENTURA01:40:35

16. - CLUB TRIATLO ATLES - 04:35:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
11320PILAR ROYO OLLER01:24:35
22879MERITXELL SOLER RODRIGO01:32:00
31333ELIZABETH CABELLO GIL01:39:10

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32