RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
272 267 5 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:57:492500:16:07600:32:5936.3800:49:062900:08:4300:00:3400:00:34
2 3261LLUIS ROPERO TAPIACLUB TRIATLÓ LLEIDACDM00:59:382800:16:125700:34:5334.4000:51:051800:08:3300:00:5100:00:34
3 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:00:534100:16:295300:34:4534.5300:51:148000:09:3900:00:4900:00:42
4 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:01:416100:17:225500:34:5134.4300:52:137000:09:2800:00:4300:00:43
5 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:257800:17:549200:36:1233.1500:54:065400:09:1900:00:4600:00:52
6 1420DIDAC PURTI GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:0410500:18:2313600:38:2231.2800:56:4512400:10:1900:01:0100:00:56
7 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLOCDM01:08:0614000:19:2013000:38:1231.4100:57:3214400:10:3400:00:4700:00:43
8 558RUBEN GARCIA TALLANTEC.N. SABADELLCDM01:11:3319800:20:4714400:38:4530.9700:59:3221400:12:0100:01:0100:01:00
9 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESCDM01:12:3415300:19:4217800:41:1329.1101:00:5520100:11:3900:00:4600:00:40
10 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:14:0013300:19:1722100:44:1527.1201:03:3213700:10:2800:00:5700:00:58
11 1777MARC DEL VALLE RIUSC.E. PENEDES MARITIMCDM01:14:4122000:21:5216000:39:5630.0501:01:4823900:12:5300:00:5100:00:54
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:57:411600:15:581500:33:2135.9800:49:191000:08:2200:00:3900:00:41
2 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:57:503600:16:20400:32:5436.4700:49:142500:08:3600:00:3800:00:38
3 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM00:59:513500:16:205200:34:4234.5800:51:023400:08:4900:00:4000:00:34
4 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:01:455100:16:517300:35:3233.7700:52:236200:09:2200:00:4700:00:44
5 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:01:478100:17:573900:34:2134.9300:52:187100:09:2900:00:5400:00:45
6 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:03:176300:17:3210000:36:2432.9700:53:566100:09:2100:00:4500:00:40
7 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:03:476400:17:349800:36:2033.0300:53:549200:09:5300:00:4600:00:46
8 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:08:0518400:20:2410900:36:4132.7100:57:0516800:11:0000:00:5000:00:44
9 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:09:1512800:18:5915900:39:5530.0600:58:5412700:10:2100:00:0000:00:00
10 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:09:2913600:19:1916300:40:0529.9400:59:2410600:10:0500:01:4900:00:40
11 5537ALEX GONZALEZ RAMIREZABSOLUT SPORTJNM01:11:5013700:19:1919500:42:3128.2201:01:5010100:10:0000:00:5900:00:54
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:50300:15:06100:32:2936.9400:47:35900:08:1500:00:3100:00:33
2 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M00:57:091100:15:471800:33:2335.9500:49:10200:07:5900:00:3000:00:34
3 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOSUB23M00:57:281000:15:472100:33:3535.7300:49:22300:08:0600:00:3800:00:43
4 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:57:361800:15:581000:33:0836.2200:49:061700:08:3000:00:2900:00:34
5 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:432700:16:12500:32:5536.4600:49:072600:08:3600:00:4000:00:34
6 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:442000:15:591400:33:2036.0000:49:191400:08:2500:00:4100:00:41
7 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M00:57:451500:15:571300:33:1536.0900:49:121900:08:3300:00:3600:00:36
8 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:59:53900:15:467100:35:2533.8800:51:112800:08:4200:00:4800:00:40
9 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:00:003700:16:215900:35:0534.2000:51:262200:08:3400:00:4400:01:00
10 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:00:285200:16:523100:34:1035.1200:51:026700:09:2600:00:3900:00:37
11 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:01:306200:17:274700:34:3634.6800:52:036900:09:2700:00:4700:00:38
12 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:01:436600:17:384800:34:3634.6800:52:147400:09:2900:01:0600:00:47
13 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:253000:16:1814500:38:5330.8600:55:115200:09:1400:00:4100:00:51
14 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:05:5914800:19:3510200:36:2632.9400:56:019800:09:5800:00:5200:00:52
15 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M01:07:2815900:19:5111500:37:1232.2600:57:0313400:10:2500:00:5000:00:42
16 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:08:5710300:18:2117100:40:4729.4200:59:088800:09:4900:00:4700:00:54
17 2913FERNANDO ALONSO DEL CORRAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:12:3418700:20:2515700:39:4830.1501:00:1322500:12:2100:01:0800:01:07
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2930MARIO MAZANA NERIZPRAT DISTANCE TRIATLOV1M00:57:00100:15:062800:33:5635.3600:49:02100:07:5800:00:3100:00:32
2 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:383100:16:19200:32:2936.9400:48:483600:08:5000:00:3700:00:38
3 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M00:59:584300:16:344400:34:3134.7700:51:053700:08:5300:00:4000:00:36
4 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:01:413300:16:199300:36:1533.1000:52:344700:09:0700:00:4100:00:44
5 685ALEX GIL  NAVARROC.E. PICORNELLV1M01:01:538300:17:583700:34:1934.9700:52:177900:09:3600:00:4600:00:48
6 5632CARLOS ROPERO LOBATOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:01:545900:17:206500:35:2133.9500:52:415100:09:1300:00:4800:01:06
7 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:01:554400:16:3710500:36:2832.9100:53:053500:08:5000:01:1000:01:22
8 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:02:237200:17:484600:34:3534.7000:52:2310300:10:0000:00:5700:00:51
9 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:379000:18:034200:34:2534.8700:52:2811300:10:0900:00:4300:00:47
10 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:03:116000:17:2210600:36:3032.8800:53:525500:09:1900:00:5900:00:50
11 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:03:438200:17:579500:36:1733.0700:54:147300:09:2900:00:4800:00:57
12 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:03:5610100:18:206900:35:2333.9100:53:4311800:10:1300:00:5700:00:46
13 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:04:058800:18:029100:36:0933.2000:54:119300:09:5400:00:5300:00:59
14 2751JOAN MARZO CLUSELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:109700:18:178800:36:0633.2400:54:238600:09:4700:00:4400:00:34
15 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:448900:18:0211000:36:4232.7000:54:4410200:10:0000:00:4600:00:40
16 6002JOAQUIM COTS DALMAULLICENCIA DE DIAV1M01:05:147900:17:5511800:37:3131.9900:55:268700:09:4800:01:0400:01:07
17 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:219400:18:1212700:37:5031.7200:56:025600:09:1900:01:0300:00:42
18 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:06:279100:18:0713100:38:1431.3900:56:2110700:10:0600:01:2000:01:04
19 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M01:06:3816500:19:599400:36:1733.0700:56:1612800:10:2200:01:1600:01:05
20 6001SERGIO MALDONADO CUBOLLICENCIA DE DIAV1M01:06:4512200:18:4512000:37:3131.9900:56:1613800:10:2900:01:1800:01:33
21 3796OSCAR GUIMERA LACAMBRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:07:2713200:19:1712300:37:3631.9100:56:5314500:10:3400:01:2400:00:58
22 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:08:0013900:19:2013400:38:1831.3300:57:3812900:10:2200:01:0300:00:48
23 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:059800:18:1814200:38:3931.0500:56:5717600:11:0800:00:4900:01:00
24 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:08:1914100:19:2113900:38:3531.1000:57:5613000:10:2300:00:4500:01:02
25 4843JOAN VILLARREAL CINTASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:08:2212900:19:0015400:39:3630.3000:58:368400:09:4600:00:5700:00:48
26 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:3012400:18:5014800:39:0230.7400:57:5214800:10:3800:01:0300:01:01
27 1799KIKO CARMONA CEREZOCASBOI TRIATLOV1M01:09:0915400:19:4313700:38:3031.1700:58:1316500:10:5600:01:0300:01:24
28 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:10:0716900:20:0215000:39:1130.6300:59:1316400:10:5400:00:4900:00:48
29 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:10:2715100:19:4116100:39:5930.0100:59:4015400:10:4700:00:4400:00:52
30 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M01:11:0414300:19:2417700:41:1329.1101:00:3713500:10:2700:01:4600:01:08
31 5849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICASBOI TRIATLOV1M01:11:0415500:19:4516800:40:2629.6801:00:1116100:10:5300:01:1800:00:54
32 3115PAU DURAN VILACLUB NATACIO SITGESV1M01:11:2816800:20:0116600:40:1029.8801:00:1118100:11:1700:01:1200:00:58
33 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:13:2720900:21:0916900:40:4029.5101:01:4919800:11:3800:00:5800:00:54
34 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:14:1314200:19:2120500:42:5927.9201:02:2020800:11:5300:01:2500:01:14
35 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:1621000:21:1318800:41:5028.6901:03:0317800:11:1300:01:0700:01:06
36 3760JOAN LLUÍS SOLANS PÉREZCERRR IGUALADAV1M01:14:3716300:19:5621600:43:4427.4401:03:4016600:10:5700:01:4600:01:28
37 7014AUGUST CATALAN BAIGESLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0718300:20:2319700:42:3728.1601:03:0021800:12:0700:01:0900:00:57
38 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:17:1718100:20:2323800:45:2226.4501:05:4519400:11:3200:01:3200:01:12
39 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:17:3521300:21:2220400:42:5727.9401:04:1924700:13:1600:00:5100:01:12
40 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV1M01:18:1123900:22:4720200:42:5327.9801:05:4023100:12:3100:01:5300:01:48
41 1594JAVIER BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:19:3923200:22:2921300:43:2827.6101:05:5725200:13:4200:01:2800:01:16
42 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3924000:22:5423500:45:0626.6101:08:0023600:12:3900:01:1300:01:15
43 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:23:0524800:23:1624500:46:0726.0201:09:2325400:13:4200:01:4200:01:29
44 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:26:1426400:26:5822600:44:4626.8101:11:4426000:14:3000:01:1400:01:06
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:255600:17:145800:35:0334.2400:52:174800:09:0800:00:4300:00:46
2 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:1512500:18:5511400:37:0832.3200:56:0311700:10:1200:01:0900:00:58
3 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:10:2412700:18:5717500:40:5529.3300:59:5214300:10:3200:00:4200:00:46
4 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:10:5720800:20:5815100:39:1630.5601:00:1415300:10:4300:01:0800:00:48
5 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:10:5818600:20:2514600:38:5430.8500:59:1920000:11:3900:00:4700:00:42
6 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:11:0917300:20:0616700:40:2029.7501:00:2615200:10:4300:01:0400:01:01
7 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4316100:19:5323300:44:5826.6901:04:5116000:10:5200:00:5000:00:43
8 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:1324600:23:0618400:41:3828.8201:04:4425900:14:2900:00:5000:00:56
9 6006ROBERTO PEREZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M01:19:4624300:22:5621400:43:3327.5501:06:2924800:13:1700:01:4000:01:16
10 7008BART CHAMORRO SERRANOLLICENCIA DE DIAV2M01:25:2019700:20:4622900:44:5226.7501:05:3826700:19:4200:01:2400:02:22
11 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:27:0526500:27:3123000:44:5526.7201:12:2626100:14:3900:01:2300:01:03
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:2523300:22:3212400:37:3731.9001:00:0922200:12:1600:01:1300:01:04
2 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:18:1724200:22:5620600:43:0327.8701:05:5922400:12:1800:01:1000:01:05
3 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:2723100:22:2823400:45:0226.6501:07:3024000:12:5700:01:1800:01:16
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:15:3319900:20:4719800:42:4328.0901:03:3021600:12:0300:01:0000:00:52
2 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:4723600:22:3522300:44:2427.0301:06:5923700:12:4800:01:1000:00:53
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:02:468400:17:586400:35:1833.9900:53:167500:09:3000:00:3700:00:45
2 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:06:4310700:18:2314000:38:3631.0900:56:598200:09:4400:00:4900:00:38
3 3576PAULA LOPEZ CASTILLOCASBOI TRIATLOSUB23F01:15:5619500:20:4021200:43:2727.6201:04:0720700:11:4900:01:0900:00:56
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:07:3014600:19:3112100:37:3431.9400:57:0513300:10:2500:00:3700:00:43
2 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:10:5017700:20:1615800:39:5530.0601:00:1114900:10:3900:00:4200:00:36
3 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:12:5715000:19:4119900:42:4828.0401:02:2913600:10:2800:00:5800:00:50
4 3542EVA PEREZ TRUJILLOCASBOI TRIATLOV1F01:13:3018900:20:2619100:42:0128.5601:02:2717000:11:0300:01:1800:01:01
5 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:13:3020500:20:5518200:41:3328.8801:02:2816900:11:0200:01:2000:01:03
6 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:14:1218800:20:2520000:42:4928.0301:03:1416700:10:5800:01:1900:00:55
7 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:1621500:21:3318300:41:3628.8501:03:0917400:11:0700:01:2400:01:06
8 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:2419000:20:3021900:44:0127.2601:04:3116200:10:5300:00:3900:00:37
9 7018MERCE GALBANY FUSTELLICENCIA DE DIAV1F01:17:0319600:20:4522700:44:5126.7601:05:3618900:11:2700:01:3300:01:00
10 119ELENA ALCOVER SAGRERACLUB TRIATLO BLANESV1F01:17:2518000:20:2224800:46:2625.8401:06:4814600:10:3700:01:1500:01:15
11 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:18:0022300:22:0122000:44:0427.2301:06:0521000:11:5500:01:0400:01:00
12 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F01:18:0122100:21:5822500:44:4026.8701:06:3818700:11:2300:01:1600:01:23
13 1866ANTONIA CANO ALARCÓNCASBOI TRIATLOV1F01:19:3518200:20:2325400:47:3825.1901:08:0119500:11:3400:01:2500:00:59
14 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:0524500:23:0624900:46:3025.8101:09:3623000:12:2900:00:5300:00:59
15 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:22:4323400:22:3325300:47:3525.2201:10:0823400:12:3500:01:0600:01:07
16 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:22:5325500:24:2224700:46:1725.9301:10:3922100:12:1400:01:2600:00:42
17 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:30:5426600:27:5425200:47:2825.2801:15:2226300:15:3200:01:2600:01:08
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5778MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:17:5421900:21:5122400:44:3226.9501:06:2319200:11:3100:01:5600:01:09
2 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:3722500:22:0325700:49:5524.0401:11:5819900:11:3900:01:3200:01:22
3 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:4123500:22:3326200:51:0823.4701:13:4124100:13:0000:01:5600:01:25
4 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:0025900:25:0626400:52:2122.9201:17:2725000:13:3300:01:4700:01:29
5 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:40:1826700:29:4726600:54:1522.1201:24:0226500:16:1600:02:1700:01:46
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:57:14700:15:272200:33:3535.7300:49:02800:08:1200:00:3000:00:32
2 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:21200:15:063000:34:0735.1700:49:13400:08:0800:00:2900:00:36
3 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:57:25500:15:272500:33:4935.4900:49:16500:08:0900:00:3100:00:37
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:27600:15:272700:33:5135.4500:49:18600:08:0900:00:3300:00:44
5 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:57:301300:15:481900:33:3035.8200:49:18700:08:1200:00:3800:00:41
6 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:311400:15:57900:33:0436.2900:49:011600:08:3000:00:3700:00:29
7 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM00:57:343800:16:21300:32:3936.7500:49:002000:08:3400:00:3400:00:31
8 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM00:57:421200:15:482000:33:3135.8000:49:191300:08:2300:00:4300:00:42
9 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:432200:15:591700:33:2235.9600:49:211200:08:2200:00:3600:00:42
10 1175JORDI GONZALEZ FARREC.E. PICORNELLABM00:57:472600:16:08700:33:0336.3100:49:112400:08:3600:00:4100:00:36
11 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:57:472300:16:001200:33:1336.1300:49:132100:08:3400:00:3600:00:40
12 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:481700:15:581600:33:2235.9600:49:201500:08:2800:00:4100:00:40
13 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:58:022400:16:031100:33:1036.1800:49:133200:08:4900:00:3700:00:38
14 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:07800:15:282600:33:5035.4700:49:183300:08:4900:00:3300:00:39
15 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:58:221900:15:592300:33:3835.6800:49:373000:08:4500:00:3900:00:55
16 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:58:242900:16:16800:33:0436.2900:49:204400:09:0400:00:3800:00:44
17 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:58:29400:15:262900:34:0635.1900:49:324000:08:5700:00:3300:00:52
18 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:59:372100:15:596200:35:1634.0300:51:151100:08:2200:01:2800:00:40
19 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:59:423400:16:205100:34:4234.5800:51:022700:08:4000:00:4100:00:37
20 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:59:454700:16:413500:34:1635.0200:50:573100:08:4800:00:3900:00:29
21 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:59:554800:16:413600:34:1834.9900:50:593800:08:5600:00:3900:00:36
22 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:00:034500:16:394100:34:2534.8700:51:044200:08:5900:00:5400:00:39
23 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:054900:16:423800:34:2134.9300:51:034300:09:0200:00:4200:00:36
24 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:103900:16:265000:34:4034.6200:51:064500:09:0400:00:3600:00:37
25 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:135400:17:132400:33:4135.6300:50:545300:09:1900:00:3100:00:32
26 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:164600:16:404500:34:3134.7700:51:114600:09:0500:00:4600:00:41
27 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:004200:16:338400:35:5233.4600:52:252300:08:3500:00:4900:00:48
28 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM01:01:235300:17:096300:35:1734.0100:52:263900:08:5700:00:5300:00:50
29 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:01:277400:17:524000:34:2234.9200:52:145000:09:1300:00:3700:00:43
30 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:287500:17:523200:34:1135.1000:52:036300:09:2500:00:3800:00:39
31 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:326800:17:394300:34:2734.8300:52:066800:09:2600:00:5600:00:44
32 518AMADEU BOSCH BRILLASCASBOI TRIATLOABM01:01:345500:17:146000:35:0934.1400:52:234900:09:1100:00:5000:00:48
33 7007JOSEP CORONADO GONFAUSLLICENCIA DE DIAABM01:01:484000:16:299600:36:2033.0300:52:494100:08:5900:01:0400:00:58
34 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM01:01:493200:16:198600:36:0433.2700:52:236500:09:2600:00:3800:00:52
35 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:01:507000:17:405400:34:4934.4700:52:295800:09:2100:00:5600:00:50
36 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:02:026500:17:355600:34:5234.4200:52:277800:09:3500:00:3800:00:47
37 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:02:048700:18:013400:34:1435.0500:52:158900:09:4900:00:3900:00:43
38 2975RAMON TOMAS CASTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:217100:17:434900:34:3934.6300:52:229900:09:5900:01:0500:00:36
39 2294BERNAT VALLS MATEULA SALLE SPORTABM01:02:239300:18:123300:34:1235.0900:52:2410000:09:5900:00:4100:00:50
40 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:355700:17:156100:35:1034.1200:52:2511500:10:1000:00:3700:00:49
41 356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCIC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:146900:17:398700:36:0633.2400:53:457200:09:2900:00:5800:00:45
42 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:1911400:18:307000:35:2433.9000:53:546400:09:2500:00:5900:00:50
43 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:03:207700:17:537800:35:4433.5800:53:378100:09:4300:00:4900:00:35
44 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:249600:18:158000:35:4833.5200:54:035900:09:2100:01:0500:00:57
45 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:266700:17:3810300:36:2732.9200:54:056000:09:2100:01:0100:00:54
46 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:2810800:18:236600:35:2133.9500:53:448300:09:4400:00:4000:00:39
47 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:03:345800:17:1911100:36:4432.6700:54:037600:09:3100:00:4100:00:51
48 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:03:368500:17:588100:35:4833.5200:53:469000:09:5000:00:4400:00:40
49 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:03:4010400:18:226700:35:2233.9300:53:449400:09:5600:00:5100:00:41
50 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:497600:17:538500:35:5833.3600:53:519600:09:5800:00:3400:00:44
51 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM01:03:5111000:18:267500:35:3933.6600:54:058500:09:4600:00:5000:00:53
52 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:03:5311200:18:277200:35:3033.8000:53:579500:09:5600:00:3800:00:51
53 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:009500:18:157900:35:4733.5400:54:029700:09:5800:01:1300:00:52
54 751EDUARDO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:129900:18:198200:35:4933.5000:54:0810500:10:0400:00:5700:00:59
55 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:04:128000:17:569000:36:0733.2300:54:0311400:10:0900:00:4200:00:55
56 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:2410200:18:208300:35:5033.4900:54:1012000:10:1400:00:4200:00:56
57 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM01:04:337300:17:5010400:36:2732.9200:54:1712100:10:1600:00:4100:00:51
58 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:3711100:18:277700:35:4133.6300:54:0813900:10:2900:01:0300:00:59
59 4476CARLES SERRANO GUASCHC.E. PICORNELLABM01:04:475000:16:4314100:38:3831.0600:55:216600:09:2600:00:5300:00:46
60 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:1612300:18:479900:36:2133.0100:55:0811200:10:0800:00:5300:00:45
61 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:05:2811300:18:2911200:36:4932.5900:55:1811600:10:1000:01:0400:00:44
62 6005JOSEP NIETO PEDESCOLLLLICENCIA DE DIAABM01:05:3512600:18:559700:36:2033.0300:55:1512500:10:2000:00:5300:00:43
63 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:5015700:19:466800:35:2333.9100:55:0915000:10:4100:00:4400:00:39
64 2547MIGUEL ANGEL JIMENEZ GARCCASBOI TRIATLOABM01:06:0212100:18:4510800:36:4032.7300:55:2514700:10:3700:01:1800:00:55
65 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:06:0911700:18:3712800:37:5931.5900:56:367700:09:3300:01:0900:00:45
66 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:1114400:19:297400:35:3433.7400:55:0317500:11:0800:00:5100:00:44
67 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANTRIATLO PALLEJAABM01:06:179200:18:1113300:38:1631.3600:56:279100:09:5000:00:4900:00:41
68 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM01:06:1811900:18:4013500:38:1831.3300:56:585700:09:2000:01:0400:01:17
69 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:06:2313400:19:1810700:36:4032.7300:55:5813200:10:2500:01:1000:00:50
70 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:06:2510900:18:2612600:37:4231.8300:56:0812200:10:1700:00:5900:00:48
71 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:06:3314900:19:3610100:36:2532.9500:56:0114200:10:3200:00:5600:00:51
72 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE SPORTABM01:06:5017200:20:057600:35:4133.6300:55:4617100:11:0400:00:4800:00:41
73 7011XAVI ALMELA MATINEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:0615600:19:468900:36:0633.2400:55:5217900:11:1400:00:0000:00:00
74 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:07:1213100:19:1111900:37:3131.9900:56:4214000:10:3000:01:0800:00:48
75 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:07:5511600:18:3614700:38:5530.8400:57:3113100:10:2400:01:0500:00:44
76 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:08:1711800:18:3915200:39:2030.5100:57:5912300:10:1800:01:2800:01:07
77 1583ALBERT FERRER CABANASC.E. PICORNELLABM01:08:2417500:20:1311300:36:5132.5600:57:0418400:11:2000:01:0100:01:23
78 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:08:3316400:19:5813200:38:1531.3700:58:1312600:10:2000:00:5100:00:51
79 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:08:3617000:20:0311600:37:1232.2600:57:1518600:11:2100:00:4700:00:49
80 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:08:5114700:19:3213800:38:3131.1600:58:0315500:10:4800:01:0600:01:08
81 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:0516000:19:5111700:37:2032.1400:57:1120900:11:5400:00:5700:00:52
82 5867CARLOS OLIVARES GONZALEZCASBOI TRIATLOABM01:09:1214500:19:2915300:39:3030.3800:58:5911900:10:1300:01:2200:01:06
83 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM01:09:2611500:18:3517200:40:4929.4000:59:2410400:10:0200:00:5000:00:58
84 5735JORDI PEREZ DELGADOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:09:3416600:20:0014300:38:4530.9700:58:4515600:10:4900:01:0400:00:58
85 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:09:348600:18:0118000:41:2728.9500:59:2810800:10:0600:01:1100:00:46
86 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANDACLUB NATACIO SITGESABM01:09:3510000:18:1917600:41:0929.1600:59:2811000:10:0700:00:5900:01:07
87 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:3916200:19:5512200:37:3531.9300:57:3021900:12:0900:00:4900:00:43
88 6009ALEX GONZALEZ DE JESUSLLICENCIA DE DIAABM01:09:4716700:20:0014900:39:0530.7000:59:0515100:10:4200:01:1700:01:22
89 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:09:5013500:19:1815500:39:4030.2500:58:5815900:10:5200:01:1100:00:59
90 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:10:1713800:19:1915600:39:4030.2500:58:5918300:11:1800:00:4200:00:43
91 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:10:2620000:20:4812500:37:4231.8300:58:3021100:11:5600:00:4600:00:54
92 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:10:2719200:20:3512900:38:0731.4800:58:4220300:11:4500:01:0500:01:05
93 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:11:4612000:18:4119300:42:1628.3901:00:5715700:10:4900:01:0400:00:50
94 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:11:5320600:20:5616400:40:0629.9301:01:0215800:10:5100:01:0200:01:23
95 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM01:12:3717600:20:1516500:40:0929.8901:00:2422000:12:1300:00:5300:00:52
96 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:12:4917400:20:1218500:41:4328.7701:01:5516300:10:5400:01:0800:00:56
97 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:13:0720700:20:5817300:40:4929.4001:01:4718500:11:2000:01:0700:00:49
98 2718XAVIER PAREDES FORTUNYABSOLUT SPORTABM01:13:1019100:20:3218100:41:3328.8801:02:0517300:11:0500:01:1000:01:01
99 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:1620200:20:4917400:40:5529.3301:01:4419300:11:3200:01:1000:00:51
100 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM01:13:2217100:20:0419000:42:0028.5701:02:0418200:11:1800:00:5800:01:02
101 5678TONI NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:14:1615200:19:4121000:43:2527.6401:03:0617700:11:1000:00:5700:00:58
102 7015XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAABM01:14:1919300:20:3519400:42:3028.2401:03:0518000:11:1400:01:2700:01:10
103 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM01:15:1919400:20:4020700:43:1127.7901:03:5119000:11:2800:01:3100:01:04
104 6010SAAD LAHLOULLICENCIA DE DIAABM01:15:2117900:20:2219600:42:3528.1801:02:5722800:12:2400:00:4400:00:59
105 6004JORDI RODRÍGUEZ LUMBIARRELLICENCIA DE DIAABM01:15:5722700:22:1218600:41:4428.7501:03:5621300:12:0100:01:1300:01:47
106 6007IBAN LAFUENTE RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:16:3322600:22:1118700:41:4728.7201:03:5823200:12:3500:01:0900:01:15
107 7006DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAABM01:16:4821800:21:4820300:42:5627.9501:04:4421700:12:0400:01:1400:01:12
108 7005ROSSEND ESPLUGALLICENCIA DE DIAABM01:16:4922200:21:5820100:42:4928.0301:04:4721500:12:0200:01:1300:01:16
109 6011ISAIAS FRANÇA DA SILVALLICENCIA DE DIAABM01:17:5321700:21:4021700:43:5127.3701:05:3122700:12:2200:02:0100:01:57
110 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB TRITRAININGABM01:18:5820300:20:5324000:45:3726.3101:06:3022900:12:2800:01:3000:01:20
111 7017JUAN JIMÉNEZ GRANADOSLLICENCIA DE DIAABM01:19:4724100:22:5621500:43:3827.5001:06:3424400:13:1300:01:4200:01:20
112 7012XAVIER ARRIBAS CASANOVALLICENCIA DE DIAABM01:21:5022900:22:2123700:45:1226.5501:07:3325800:14:1700:01:2800:01:37
113 7003SERGI TORRES HUETELLICENCIA DE DIAABM01:23:0524900:23:1624600:46:0926.0001:09:2525100:13:4000:01:3300:01:27
114 7004IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAABM01:23:0525000:23:1624300:45:5526.1301:09:1125500:13:5400:01:3300:01:13
115 6003CONRAD PORTÉ PLANAS LLICENCIA DE DIAABM01:23:1025600:24:2320900:43:1527.7501:07:3826400:15:3200:00:0000:00:00
116 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:23:4524700:23:1225100:47:1825.3701:10:3024500:13:1500:01:2900:01:18
117 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM01:23:5821200:21:2126100:50:3723.7101:11:5821200:12:0000:01:1400:01:43
118 3642ALEX DE LA FUENTE CEREZOC.E. PENEDES MARITIMABM01:24:1315800:19:4926000:50:2423.8101:10:1325600:14:0000:00:5500:00:54
119 7016ÀLEX CENTELLES PARDOLLICENCIA DE DIAABM01:29:0922800:22:1526700:54:3721.9701:16:5222300:12:1700:01:0500:01:05
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:09:5413000:19:0617000:40:4129.5000:59:4710900:10:0700:00:4900:00:54
2 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:10:5418500:20:2416200:39:5930.0101:00:2314100:10:3100:00:4700:00:48
3 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOINDEPENDENTABF01:11:4410600:18:2320800:43:1327.7701:01:3611100:10:0800:01:1200:01:07
4 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:14:0021100:21:1717900:41:1929.0401:02:3618800:11:2400:00:5900:01:09
5 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:14:2920400:20:5318900:42:0028.5701:02:5319700:11:3600:00:5800:00:53
6 4011GEMMA MARTINEZ QUIRANTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:16:3623800:22:4219200:42:0828.4801:04:5020500:11:4600:01:0000:00:51
7 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF01:16:4120100:20:4922200:44:1727.1001:05:0619600:11:3500:01:2400:01:08
8 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:17:4622400:22:0321800:43:5827.2901:06:0120400:11:4500:00:4900:00:51
9 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:18:0321600:21:3923100:44:5526.7201:06:3419100:11:2900:01:0400:01:10
10 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF01:18:2821400:21:3323600:45:1126.5601:06:4420200:11:4400:01:4600:01:24
11 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:18:5924400:22:5821100:43:2627.6301:06:2423300:12:3500:01:1500:01:07
12 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:19:0323000:22:2222800:44:5226.7501:07:1420600:11:4900:00:4100:00:51
13 5768MONICA DE LA ENCINA LOPC.E. PICORNELLABF01:20:3923700:22:3624200:45:4226.2601:08:1822600:12:2100:01:0800:01:08
14 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:21:5425100:23:5223900:45:2626.4101:09:1823500:12:3600:01:4600:01:13
15 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:22:5025200:24:0824100:45:3826.3001:09:4624200:13:0400:00:5800:01:02
16 5036CAROL MACETRIATLO L´HOSPITALETABF01:22:5617800:20:2026300:51:3123.2901:11:5117200:11:0500:01:3200:01:17
17 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:23:1025800:25:0423200:44:5726.7001:10:0124300:13:0900:00:5800:00:53
18 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:23:1025400:24:2124400:45:5826.1101:10:1923800:12:5100:01:0700:00:53
19 5189MARLENE OVEJERO LAINC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:24:1925300:24:1625000:46:4825.6401:11:0424600:13:1500:01:0600:00:58
20 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:27:2425700:24:5225500:48:5024.5701:13:4225300:13:4200:01:2100:01:04
21 1913CRISTINA GONZALEZ RAIGONTRIATLO L´HOSPITALETABF01:28:3926200:25:4325600:49:3424.2101:15:1724900:13:2200:02:1300:01:19
22 7013MIREIA MALO LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:29:4526100:25:2825900:50:1423.8901:15:4225700:14:0300:01:2000:01:22
23 5100ROSALIA MANSILLA MONTES CASBOI TRIATLOABF01:31:4526000:25:2425800:50:0423.9701:15:2826600:16:1700:01:2000:01:06
24 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:35:0126300:26:2126500:53:3022.4301:19:5126200:15:1000:01:3100:01:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32