RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
272 267 5 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7001LUCAS MOLA DIAZFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:55:50300:15:06100:32:2936.9400:47:35900:08:150:00:000:00:00
2 2930MARIO MAZANA NERIZPRAT DISTANCE TRIATLOV1M00:57:00100:15:062800:33:5635.3600:49:02100:07:580:00:000:00:00
3 344ALEX LLAVERIA JIMENEZPRAT DISTANCE TRIATLOSUB23M00:57:091100:15:471800:33:2335.9500:49:10200:07:590:00:000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON CLUBABM00:57:14700:15:272200:33:3535.7300:49:02800:08:120:00:000:00:00
5 2433VICTOR ALVAREZ DE LA CRUZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:57:21200:15:063000:34:0735.1700:49:13400:08:080:00:000:00:00
6 178JOAN MONTGUILLOT HERNANDOC.E. PICORNELLABM00:57:25500:15:272500:33:4935.4900:49:16500:08:090:00:000:00:00
7 626ROBERT ZSOLT BUDAIPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:27600:15:272700:33:5135.4500:49:18600:08:090:00:000:00:00
8 5221IGNACIO FERNANDEZ JARILLOC.N. TARRACOSUB23M00:57:281000:15:472100:33:3535.7300:49:22300:08:060:00:000:00:00
9 639ALBERT FERNANDEZ CANOCERDANYOLA CHABM00:57:301300:15:481900:33:3035.8200:49:18700:08:120:00:000:00:00
10 1363TONI PALLARES GRIMACLUB TRIATLO VALLIRANAABM00:57:311400:15:57900:33:0436.2900:49:011600:08:300:00:000:00:00
11 4825ARNAU PERICAS FIGUERASC.N. VIC-ETBABM00:57:343800:16:21300:32:3936.7500:49:002000:08:340:00:000:00:00
12 201AARON PAGES URBANOFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:57:361800:15:581000:33:0836.2200:49:061700:08:300:00:000:00:00
13 366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:57:383100:16:19200:32:2936.9400:48:483600:08:500:00:000:00:00
14 1587ALEJANDRO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROJNM00:57:411600:15:581500:33:2135.9800:49:191000:08:220:00:000:00:00
15 5593ADRIA NAVARRO PUIGDEVALLFASTTRIATLON CLUBABM00:57:421200:15:482000:33:3135.8000:49:191300:08:230:00:000:00:00
16 313DAVID ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:57:432200:15:591700:33:2235.9600:49:211200:08:220:00:000:00:00
17 2217NIL MASNOU NOGUEC.N. VIC-ETBSUB23M00:57:432700:16:12500:32:5536.4600:49:072600:08:360:00:000:00:00
18 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:57:442000:15:591400:33:2036.0000:49:191400:08:250:00:000:00:00
19 2046TONI LLULL AMERCERDANYOLA CHSUB23M00:57:451500:15:571300:33:1536.0900:49:121900:08:330:00:000:00:00
20 1175JORDI GONZALEZ FARREC.E. PICORNELLABM00:57:472600:16:08700:33:0336.3100:49:112400:08:360:00:000:00:00
21 1187ANGEL SERRAT GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:57:472300:16:001200:33:1336.1300:49:132100:08:340:00:000:00:00
22 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:57:481700:15:581600:33:2235.9600:49:201500:08:280:00:000:00:00
23 3446JORDI MONTRAVETA MOYAP.C. CERVERA-TRIATLOCDM00:57:492500:16:07600:32:5936.3800:49:062900:08:430:00:000:00:00
24 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:57:503600:16:20400:32:5436.4700:49:142500:08:360:00:000:00:00
25 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:58:022400:16:031100:33:1036.1800:49:133200:08:490:00:000:00:00
26 2391CARLOS GALINDO ROONEYPRAT DISTANCE TRIATLOABM00:58:07800:15:282600:33:5035.4700:49:183300:08:490:00:000:00:00
27 838DANIEL VELASCO GARCIAABSOLUT SPORTABM00:58:221900:15:592300:33:3835.6800:49:373000:08:450:00:000:00:00
28 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:58:242900:16:16800:33:0436.2900:49:204400:09:040:00:000:00:00
29 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:58:29400:15:262900:34:0635.1900:49:324000:08:570:00:000:00:00
30 2957ORIOL ARGUDO CAMPSUNIO ATLETICA RUBIABM00:59:372100:15:596200:35:1634.0300:51:151100:08:220:00:000:00:00
31 3261LLUIS ROPERO TAPIACLUB TRIATLÓ LLEIDACDM00:59:382800:16:125700:34:5334.4000:51:051800:08:330:00:000:00:00
32 4289LLUIS SIMÓN BENETCERRR IGUALADAABM00:59:423400:16:205100:34:4234.5800:51:022700:08:400:00:000:00:00
33 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM00:59:454700:16:413500:34:1635.0200:50:573100:08:480:00:000:00:00
34 3250VÍCTOR AGUILERA REVUELTAFASTTRIATLON CLUBJNM00:59:513500:16:205200:34:4234.5800:51:023400:08:490:00:000:00:00
35 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:59:53900:15:467100:35:2533.8800:51:112800:08:420:00:000:00:00
36 1068EDUARD RUIZ ANGLADACLUB TRIATLO BLANESABM00:59:554800:16:413600:34:1834.9900:50:593800:08:560:00:000:00:00
37 3076DAVID GIL MOLDESCASBOI TRIATLOV1M00:59:584300:16:344400:34:3134.7700:51:053700:08:530:00:000:00:00
38 1490CARLES SUMARROCA BOIXCLUB TRIBANDA TRIATLOSUB23M01:00:003700:16:215900:35:0534.2000:51:262200:08:340:00:000:00:00
39 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:00:034500:16:394100:34:2534.8700:51:044200:08:590:00:000:00:00
40 4414ALBERTO DIAZ LOPEZCLUB TRIATLO BLANESABM01:00:054900:16:423800:34:2134.9300:51:034300:09:020:00:000:00:00
41 3982RAFA PRADO GARCIAC.N. TARRACOABM01:00:103900:16:265000:34:4034.6200:51:064500:09:040:00:000:00:00
42 835RAMON SALVANS ISERNC.N. VIC-ETBABM01:00:135400:17:132400:33:4135.6300:50:545300:09:190:00:000:00:00
43 5635RICARD ALVAREZ HERMSCERRR IGUALADAABM01:00:164600:16:404500:34:3134.7700:51:114600:09:050:00:000:00:00
44 4415BENJAMIN LATORRE DESCANECLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:00:285200:16:523100:34:1035.1200:51:026700:09:260:00:000:00:00
45 407JOAN WAGER PONSCLUB GASSS TRIATLOCDM01:00:534100:16:295300:34:4534.5300:51:148000:09:390:00:000:00:00
46 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:004200:16:338400:35:5233.4600:52:252300:08:350:00:000:00:00
47 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM01:01:235300:17:096300:35:1734.0100:52:263900:08:570:00:000:00:00
48 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:01:255600:17:145800:35:0334.2400:52:174800:09:080:00:000:00:00
49 1459ELIAS ARJONA PURIFICACIONCLUB FIT GYMABM01:01:277400:17:524000:34:2234.9200:52:145000:09:130:00:000:00:00
50 3167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:01:287500:17:523200:34:1135.1000:52:036300:09:250:00:000:00:00
51 2802RAMON FIGUERAS MONERCLUB ATLETIC PALAFRUGELLSUB23M01:01:306200:17:274700:34:3634.6800:52:036900:09:270:00:000:00:00
52 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:01:326800:17:394300:34:2734.8300:52:066800:09:260:00:000:00:00
53 518AMADEU BOSCH BRILLASCASBOI TRIATLOABM01:01:345500:17:146000:35:0934.1400:52:234900:09:110:00:000:00:00
54 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M01:01:413300:16:199300:36:1533.1000:52:344700:09:070:00:000:00:00
55 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM01:01:416100:17:225500:34:5134.4300:52:137000:09:280:00:000:00:00
56 3254DAVID LASCORZ MORENOC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:01:436600:17:384800:34:3634.6800:52:147400:09:290:00:000:00:00
57 1619MARC GARCIA SERRASGAVA TRIATLOJNM01:01:455100:16:517300:35:3233.7700:52:236200:09:220:00:000:00:00
58 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM01:01:478100:17:573900:34:2134.9300:52:187100:09:290:00:000:00:00
59 7007JOSEP CORONADO GONFAUSLLICENCIA DE DIAABM01:01:484000:16:299600:36:2033.0300:52:494100:08:590:00:000:00:00
60 5726JONATHAN GALÁN CARRACEDOFASTTRIATLON CLUBABM01:01:493200:16:198600:36:0433.2700:52:236500:09:260:00:000:00:00
61 2601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:01:507000:17:405400:34:4934.4700:52:295800:09:210:00:000:00:00
62 685ALEX GIL  NAVARROC.E. PICORNELLV1M01:01:538300:17:583700:34:1934.9700:52:177900:09:360:00:000:00:00
63 5632CARLOS ROPERO LOBATOCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:01:545900:17:206500:35:2133.9500:52:415100:09:130:00:000:00:00
64 651JUAN VALSERA  ROBLESCLUB CICLISTA BANYOLESV1M01:01:554400:16:3710500:36:2832.9100:53:053500:08:500:00:000:00:00
65 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERABSOLUT SPORTABM01:02:026500:17:355600:34:5234.4200:52:277800:09:350:00:000:00:00
66 4730CARLOS GRACIA CALETCLUB GASSS TRIATLOABM01:02:048700:18:013400:34:1435.0500:52:158900:09:490:00:000:00:00
67 2975RAMON TOMAS CASTELLACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:02:217100:17:434900:34:3934.6300:52:229900:09:590:00:000:00:00
68 2294BERNAT VALLS MATEULA SALLE SPORTABM01:02:239300:18:123300:34:1235.0900:52:2410000:09:590:00:000:00:00
69 4652ANTONIO GARCIA GARCIACERDANYOLA CHV1M01:02:237200:17:484600:34:3534.7000:52:2310300:10:000:00:000:00:00
70 5581ALBERTO CARRASCO GARCIACLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:02:355700:17:156100:35:1034.1200:52:2511500:10:100:00:000:00:00
71 714SANTI SANCHEZ ALMAZANUNIO ATLETICA RUBIV1M01:02:379000:18:034200:34:2534.8700:52:2811300:10:090:00:000:00:00
72 30LAURA GOMEZ RAMONC.N. SABADELLSUB23F01:02:468400:17:586400:35:1833.9900:53:167500:09:300:00:000:00:00
73 2642JORDI BONILLA GONZALEZA.D. RUNNING VIGIAV1M01:03:116000:17:2210600:36:3032.8800:53:525500:09:190:00:000:00:00
74 356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCIC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:146900:17:398700:36:0633.2400:53:457200:09:290:00:000:00:00
75 3035ARTURO CHUECA ESTERUELASABSOLUT SPORTJNM01:03:176300:17:3210000:36:2432.9700:53:566100:09:210:00:000:00:00
76 3758TONI RODA NOGUERACLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:1911400:18:307000:35:2433.9000:53:546400:09:250:00:000:00:00
77 2911ADAN HIDALGO AGUILARTRIATLO AMICS DE RIUDOMSABM01:03:207700:17:537800:35:4433.5800:53:378100:09:430:00:000:00:00
78 5708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:03:249600:18:158000:35:4833.5200:54:035900:09:210:00:000:00:00
79 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:03:257800:17:549200:36:1233.1500:54:065400:09:190:00:000:00:00
80 862MANUEL LARA PASCUALC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:03:266700:17:3810300:36:2732.9200:54:056000:09:210:00:000:00:00
81 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:03:2810800:18:236600:35:2133.9500:53:448300:09:440:00:000:00:00
82 2216JORDI RIVAS GÓMEZC.N. VIC-ETBABM01:03:345800:17:1911100:36:4432.6700:54:037600:09:310:00:000:00:00
83 1503DAVID ALONSO VAZQUEZC.E. PENEDES MARITIMABM01:03:368500:17:588100:35:4833.5200:53:469000:09:500:00:000:00:00
84 3218SERGI RIBA MASSANATG TRIATLO SITGESABM01:03:4010400:18:226700:35:2233.9300:53:449400:09:560:00:000:00:00
85 172XAVIER MARTIN ENSENYATC.E. PICORNELLV1M01:03:438200:17:579500:36:1733.0700:54:147300:09:290:00:000:00:00
86 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM01:03:476400:17:349800:36:2033.0300:53:549200:09:530:00:000:00:00
87 377XAVIER CODONY RUAIXCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:03:497600:17:538500:35:5833.3600:53:519600:09:580:00:000:00:00
88 4373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZC.N. SABADELLABM01:03:5111000:18:267500:35:3933.6600:54:058500:09:460:00:000:00:00
89 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:03:5311200:18:277200:35:3033.8000:53:579500:09:560:00:000:00:00
90 1556TONI MONTERO ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:03:5610100:18:206900:35:2333.9100:53:4311800:10:130:00:000:00:00
91 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:04:009500:18:157900:35:4733.5400:54:029700:09:580:00:000:00:00
92 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:04:058800:18:029100:36:0933.2000:54:119300:09:540:00:000:00:00
93 2751JOAN MARZO CLUSELLASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:04:109700:18:178800:36:0633.2400:54:238600:09:470:00:000:00:00
94 751EDUARDO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:04:129900:18:198200:35:4933.5000:54:0810500:10:040:00:000:00:00
95 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:04:128000:17:569000:36:0733.2300:54:0311400:10:090:00:000:00:00
96 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:2410200:18:208300:35:5033.4900:54:1012000:10:140:00:000:00:00
97 822ORIOL DURAN DURANC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:253000:16:1814500:38:5330.8600:55:115200:09:140:00:000:00:00
98 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZTG TRIATLO SITGESABM01:04:337300:17:5010400:36:2732.9200:54:1712100:10:160:00:000:00:00
99 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:04:3711100:18:277700:35:4133.6300:54:0813900:10:290:00:000:00:00
100 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M01:04:448900:18:0211000:36:4232.7000:54:4410200:10:000:00:000:00:00
101 4476CARLES SERRANO GUASCHC.E. PICORNELLABM01:04:475000:16:4314100:38:3831.0600:55:216600:09:260:00:000:00:00
102 6002JOAQUIM COTS DALMAULLICENCIA DE DIAV1M01:05:147900:17:5511800:37:3131.9900:55:268700:09:480:00:000:00:00
103 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM01:05:1612300:18:479900:36:2133.0100:55:0811200:10:080:00:000:00:00
104 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M01:05:219400:18:1212700:37:5031.7200:56:025600:09:190:00:000:00:00
105 932JONATAN NIETO JIMÉNEZ C.E. PICORNELLABM01:05:2811300:18:2911200:36:4932.5900:55:1811600:10:100:00:000:00:00
106 6005JOSEP NIETO PEDESCOLLLLICENCIA DE DIAABM01:05:3512600:18:559700:36:2033.0300:55:1512500:10:200:00:000:00:00
107 3657JORDI CHECA TRABALCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM01:05:5015700:19:466800:35:2333.9100:55:0915000:10:410:00:000:00:00
108 307JORDI MARCO JORDAN C. BCN TRIATHLON TOTAL3SUB23M01:05:5914800:19:3510200:36:2632.9400:56:019800:09:580:00:000:00:00
109 2547MIGUEL ANGEL JIMENEZ GARCCASBOI TRIATLOABM01:06:0212100:18:4510800:36:4032.7300:55:2514700:10:370:00:000:00:00
110 3184TONI GONZALEZ MUÑOZTRIATLO L´HOSPITALETABM01:06:0911700:18:3712800:37:5931.5900:56:367700:09:330:00:000:00:00
111 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESABM01:06:1114400:19:297400:35:3433.7400:55:0317500:11:080:00:000:00:00
112 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:1512500:18:5511400:37:0832.3200:56:0311700:10:120:00:000:00:00
113 2559JUAN JOSE MARTINEZ FERNANTRIATLO PALLEJAABM01:06:179200:18:1113300:38:1631.3600:56:279100:09:500:00:000:00:00
114 1773FERRAN GIONES VALLSLA SALLE SPORTABM01:06:1811900:18:4013500:38:1831.3300:56:585700:09:200:00:000:00:00
115 4343JOAN MONTANER SOLÀC.A. IGUALADAABM01:06:2313400:19:1810700:36:4032.7300:55:5813200:10:250:00:000:00:00
116 4918ABEL MORENO DOMINGUEZC.N. SABADELLABM01:06:2510900:18:2612600:37:4231.8300:56:0812200:10:170:00:000:00:00
117 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:06:279100:18:0713100:38:1431.3900:56:2110700:10:060:00:000:00:00
118 5998VICENT DOMÈNECH FERRIC.E. NO TE PARESABM01:06:3314900:19:3610100:36:2532.9500:56:0114200:10:320:00:000:00:00
119 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M01:06:3816500:19:599400:36:1733.0700:56:1612800:10:220:00:000:00:00
120 3518ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON CLUBSUB23F01:06:4310700:18:2314000:38:3631.0900:56:598200:09:440:00:000:00:00
121 6001SERGIO MALDONADO CUBOLLICENCIA DE DIAV1M01:06:4512200:18:4512000:37:3131.9900:56:1613800:10:290:00:000:00:00
122 3820EMILIO LINCOLN VILAPLANALA SALLE SPORTABM01:06:5017200:20:057600:35:4133.6300:55:4617100:11:040:00:000:00:00
123 1420DIDAC PURTI GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDM01:07:0410500:18:2313600:38:2231.2800:56:4512400:10:190:00:000:00:00
124 7011XAVI ALMELA MATINEZLLICENCIA DE DIAABM01:07:0615600:19:468900:36:0633.2400:55:5217900:11:140:00:000:00:00
125 3222JOAN CASTELLANOS ALCAZARC.N. VILAFRANCA VBSPORTSABM01:07:1213100:19:1111900:37:3131.9900:56:4214000:10:300:00:000:00:00
126 3796OSCAR GUIMERA LACAMBRAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:07:2713200:19:1712300:37:3631.9100:56:5314500:10:340:00:000:00:00
127 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADSUB23M01:07:2815900:19:5111500:37:1232.2600:57:0313400:10:250:00:000:00:00
128 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON CLUBV1F01:07:3014600:19:3112100:37:3431.9400:57:0513300:10:250:00:000:00:00
129 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM01:07:5511600:18:3614700:38:5530.8400:57:3113100:10:240:00:000:00:00
130 1039CARLES SABATER CASALSC.N. SABADELLV1M01:08:0013900:19:2013400:38:1831.3300:57:3812900:10:220:00:000:00:00
131 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:059800:18:1814200:38:3931.0500:56:5717600:11:080:00:000:00:00
132 5742ALEX VERA GUZMANC.E. PENEDES MARITIMJNM01:08:0518400:20:2410900:36:4132.7100:57:0516800:11:000:00:000:00:00
133 2906ROGER MUÑOZ I ALEJANDROCLUB GASSS TRIATLOCDM01:08:0614000:19:2013000:38:1231.4100:57:3214400:10:340:00:000:00:00
134 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM01:08:1711800:18:3915200:39:2030.5100:57:5912300:10:180:00:000:00:00
135 4546SERGI MOLERO CALVOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:08:1914100:19:2113900:38:3531.1000:57:5613000:10:230:00:000:00:00
136 4843JOAN VILLARREAL CINTASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:08:2212900:19:0015400:39:3630.3000:58:368400:09:460:00:000:00:00
137 1583ALBERT FERRER CABANASC.E. PICORNELLABM01:08:2417500:20:1311300:36:5132.5600:57:0418400:11:200:00:000:00:00
138 3883JOSÉ MANUEL SANTAMARIA ROUNIO ATLETICA RUBIV1M01:08:3012400:18:5014800:39:0230.7400:57:5214800:10:380:00:000:00:00
139 3636JORGE EDWARD RODRIGUEZ COPRAT DISTANCE TRIATLOABM01:08:3316400:19:5813200:38:1531.3700:58:1312600:10:200:00:000:00:00
140 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:08:3617000:20:0311600:37:1232.2600:57:1518600:11:210:00:000:00:00
141 3906ORIOL PONS BONJORNC.T. S.J. ABADESSESABM01:08:5114700:19:3213800:38:3131.1600:58:0315500:10:480:00:000:00:00
142 3899ALBERT MAS MONTAÑÉSCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:08:5710300:18:2117100:40:4729.4200:59:088800:09:490:00:000:00:00
143 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:09:0516000:19:5111700:37:2032.1400:57:1120900:11:540:00:000:00:00
144 1799KIKO CARMONA CEREZOCASBOI TRIATLOV1M01:09:0915400:19:4313700:38:3031.1700:58:1316500:10:560:00:000:00:00
145 5867CARLOS OLIVARES GONZALEZCASBOI TRIATLOABM01:09:1214500:19:2915300:39:3030.3800:58:5911900:10:130:00:000:00:00
146 2429GIL SALVANS TORRASC.N. VIC-ETBJNM01:09:1512800:18:5915900:39:5530.0600:58:5412700:10:210:00:000:00:00
147 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM01:09:2611500:18:3517200:40:4929.4000:59:2410400:10:020:00:000:00:00
148 3830ANTONIO LARA CASADOC.N. SABADELLJNM01:09:2913600:19:1916300:40:0529.9400:59:2410600:10:050:00:000:00:00
149 3809ENRIQUE MIR FUERTESFASTTRIATLON CLUBABM01:09:348600:18:0118000:41:2728.9500:59:2810800:10:060:00:000:00:00
150 5735JORDI PEREZ DELGADOCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:09:3416600:20:0014300:38:4530.9700:58:4515600:10:490:00:000:00:00
151 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANDACLUB NATACIO SITGESABM01:09:3510000:18:1917600:41:0929.1600:59:2811000:10:070:00:000:00:00
152 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLOABM01:09:3916200:19:5512200:37:3531.9300:57:3021900:12:090:00:000:00:00
153 6009ALEX GONZALEZ DE JESUSLLICENCIA DE DIAABM01:09:4716700:20:0014900:39:0530.7000:59:0515100:10:420:00:000:00:00
154 2945JAVIER BUILL VILCHESUNIO ATLETICA RUBIABM01:09:5013500:19:1815500:39:4030.2500:58:5815900:10:520:00:000:00:00
155 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF01:09:5413000:19:0617000:40:4129.5000:59:4710900:10:070:00:000:00:00
156 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M01:10:0716900:20:0215000:39:1130.6300:59:1316400:10:540:00:000:00:00
157 3119RAÚL HINOJOSA GONZÁLEZABSOLUT SPORTABM01:10:1713800:19:1915600:39:4030.2500:58:5918300:11:180:00:000:00:00
158 1071TONI GRACIA MARTÍNFASTTRIATLON CLUBV2M01:10:2412700:18:5717500:40:5529.3300:59:5214300:10:320:00:000:00:00
159 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM01:10:2620000:20:4812500:37:4231.8300:58:3021100:11:560:00:000:00:00
160 462RAFAEL GIMENO GARCIAC.T. S.J. ABADESSESV1M01:10:2715100:19:4116100:39:5930.0100:59:4015400:10:470:00:000:00:00
161 5975TONI PAREJA CARDEALTRIATLO OLESAABM01:10:2719200:20:3512900:38:0731.4800:58:4220300:11:450:00:000:00:00
162 1937MONTSERRAT CINCA PATOPRAT DISTANCE TRIATLOV1F01:10:5017700:20:1615800:39:5530.0601:00:1114900:10:390:00:000:00:00
163 4045IRENE RODRIGUEZ GUELLCLUB TRIATLO BLANESABF01:10:5418500:20:2416200:39:5930.0101:00:2314100:10:310:00:000:00:00
164 3305MANUEL MORENO CADENASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M01:10:5720800:20:5815100:39:1630.5601:00:1415300:10:430:00:000:00:00
165 3791LLUIS FUMANYA PUJOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M01:10:5818600:20:2514600:38:5430.8500:59:1920000:11:390:00:000:00:00
166 5849JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICASBOI TRIATLOV1M01:11:0415500:19:4516800:40:2629.6801:00:1116100:10:530:00:000:00:00
167 2445JOSE RAMON RIBES GUTIERRECLUB NATACIO RUBIV1M01:11:0414300:19:2417700:41:1329.1101:00:3713500:10:270:00:000:00:00
168 680JOSÉ ANTONIO GALLARDO PÁMTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:11:0917300:20:0616700:40:2029.7501:00:2615200:10:430:00:000:00:00
169 3115PAU DURAN VILACLUB NATACIO SITGESV1M01:11:2816800:20:0116600:40:1029.8801:00:1118100:11:170:00:000:00:00
170 558RUBEN GARCIA TALLANTEC.N. SABADELLCDM01:11:3319800:20:4714400:38:4530.9700:59:3221400:12:010:00:000:00:00
171 5770JUDITH LÓPEZ CANCHOINDEPENDENTABF01:11:4410600:18:2320800:43:1327.7701:01:3611100:10:080:00:000:00:00
172 2363ENDIKA RUIZ LLAMOSASTRIATLO L´HOSPITALETABM01:11:4612000:18:4119300:42:1628.3901:00:5715700:10:490:00:000:00:00
173 5537ALEX GONZALEZ RAMIREZABSOLUT SPORTJNM01:11:5013700:19:1919500:42:3128.2201:01:5010100:10:000:00:000:00:00
174 2412DAVID AMOR EXPOSITOC.N. SABADELLABM01:11:5320600:20:5616400:40:0629.9301:01:0215800:10:510:00:000:00:00
175 2498JUAN MANUEL BORRAS VIDALCLUB TRIATLO VALLIRANAV3M01:12:2523300:22:3212400:37:3731.9001:00:0922200:12:160:00:000:00:00
176 2913FERNANDO ALONSO DEL CORRAC.E. PENEDES MARITIMSUB23M01:12:3418700:20:2515700:39:4830.1501:00:1322500:12:210:00:000:00:00
177 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESCDM01:12:3415300:19:4217800:41:1329.1101:00:5520100:11:390:00:000:00:00
178 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OABSOLUT SPORTABM01:12:3717600:20:1516500:40:0929.8901:00:2422000:12:130:00:000:00:00
179 1165MANUEL RIVERA PÉREZC.E. PICORNELLABM01:12:4917400:20:1218500:41:4328.7701:01:5516300:10:540:00:000:00:00
180 5160EVA PUPIM GETEC.T. S.J. ABADESSESV1F01:12:5715000:19:4119900:42:4828.0401:02:2913600:10:280:00:000:00:00
181 3984TONI MUÑOZ MARTÍNEZC.N. SABADELLABM01:13:0720700:20:5817300:40:4929.4001:01:4718500:11:200:00:000:00:00
182 2718XAVIER PAREDES FORTUNYABSOLUT SPORTABM01:13:1019100:20:3218100:41:3328.8801:02:0517300:11:050:00:000:00:00
183 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM01:13:1620200:20:4917400:40:5529.3301:01:4419300:11:320:00:000:00:00
184 5220DANIEL PUJOLÀ CAÑELLASCERRR IGUALADAABM01:13:2217100:20:0419000:42:0028.5701:02:0418200:11:180:00:000:00:00
185 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:13:2720900:21:0916900:40:4029.5101:01:4919800:11:380:00:000:00:00
186 3542EVA PEREZ TRUJILLOCASBOI TRIATLOV1F01:13:3018900:20:2619100:42:0128.5601:02:2717000:11:030:00:000:00:00
187 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:13:3020500:20:5518200:41:3328.8801:02:2816900:11:020:00:000:00:00
188 1961NURIA LLAGOSTERA PAJUELOPRAT DISTANCE TRIATLOABF01:14:0021100:21:1717900:41:1929.0401:02:3618800:11:240:00:000:00:00
189 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM01:14:0013300:19:1722100:44:1527.1201:03:3213700:10:280:00:000:00:00
190 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F01:14:1218800:20:2520000:42:4928.0301:03:1416700:10:580:00:000:00:00
191 2954XAVI FONT BALLUSINDEPENDENTV1M01:14:1314200:19:2120500:42:5927.9201:02:2020800:11:530:00:000:00:00
192 5094MARI CARMEN BALLESTERO PRCLUB TRIATLO VALLIRANAV1F01:14:1621500:21:3318300:41:3628.8501:03:0917400:11:070:00:000:00:00
193 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:14:1621000:21:1318800:41:5028.6901:03:0317800:11:130:00:000:00:00
194 5678TONI NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:14:1615200:19:4121000:43:2527.6401:03:0617700:11:100:00:000:00:00
195 7015XAVI DE BUSTOS MAÑÉLLICENCIA DE DIAABM01:14:1919300:20:3519400:42:3028.2401:03:0518000:11:140:00:000:00:00
196 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:14:2920400:20:5318900:42:0028.5701:02:5319700:11:360:00:000:00:00
197 3760JOAN LLUÍS SOLANS PÉREZCERRR IGUALADAV1M01:14:3716300:19:5621600:43:4427.4401:03:4016600:10:570:00:000:00:00
198 1777MARC DEL VALLE RIUSC.E. PENEDES MARITIMCDM01:14:4122000:21:5216000:39:5630.0501:01:4823900:12:530:00:000:00:00
199 7014AUGUST CATALAN BAIGESLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0718300:20:2319700:42:3728.1601:03:0021800:12:070:00:000:00:00
200 2278XAVIER PALAU CAPELLC.T. PARETS DEL VALLESABM01:15:1919400:20:4020700:43:1127.7901:03:5119000:11:280:00:000:00:00
201 6010SAAD LAHLOULLICENCIA DE DIAABM01:15:2117900:20:2219600:42:3528.1801:02:5722800:12:240:00:000:00:00
202 1818MARTA CUSIDO USTRELLC.T. S.J. ABADESSESV1F01:15:2419000:20:3021900:44:0127.2601:04:3116200:10:530:00:000:00:00
203 5177LAURA GIMENO NOGUERAC.T. S.J. ABADESSESCDF01:15:3319900:20:4719800:42:4328.0901:03:3021600:12:030:00:000:00:00
204 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:15:4316100:19:5323300:44:5826.6901:04:5116000:10:520:00:000:00:00
205 3576PAULA LOPEZ CASTILLOCASBOI TRIATLOSUB23F01:15:5619500:20:4021200:43:2727.6201:04:0720700:11:490:00:000:00:00
206 6004JORDI RODRÍGUEZ LUMBIARRELLICENCIA DE DIAABM01:15:5722700:22:1218600:41:4428.7501:03:5621300:12:010:00:000:00:00
207 6007IBAN LAFUENTE RUBIOLLICENCIA DE DIAABM01:16:3322600:22:1118700:41:4728.7201:03:5823200:12:350:00:000:00:00
208 4011GEMMA MARTINEZ QUIRANTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABF01:16:3623800:22:4219200:42:0828.4801:04:5020500:11:460:00:000:00:00
209 5196NURIA BOFILL GUAÑABENSC.E. PICORNELLABF01:16:4120100:20:4922200:44:1727.1001:05:0619600:11:350:00:000:00:00
210 7006DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAABM01:16:4821800:21:4820300:42:5627.9501:04:4421700:12:040:00:000:00:00
211 7005ROSSEND ESPLUGALLICENCIA DE DIAABM01:16:4922200:21:5820100:42:4928.0301:04:4721500:12:020:00:000:00:00
212 7018MERCE GALBANY FUSTELLICENCIA DE DIAV1F01:17:0319600:20:4522700:44:5126.7601:05:3618900:11:270:00:000:00:00
213 2394JOSE SANDÁ PAZOSTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:17:1718100:20:2323800:45:2226.4501:05:4519400:11:320:00:000:00:00
214 119ELENA ALCOVER SAGRERACLUB TRIATLO BLANESV1F01:17:2518000:20:2224800:46:2625.8401:06:4814600:10:370:00:000:00:00
215 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M01:17:3521300:21:2220400:42:5727.9401:04:1924700:13:160:00:000:00:00
216 5014NOELIA GALLARDO LINARESCLUB TRIATLO BLANESABF01:17:4622400:22:0321800:43:5827.2901:06:0120400:11:450:00:000:00:00
217 6011ISAIAS FRANÇA DA SILVALLICENCIA DE DIAABM01:17:5321700:21:4021700:43:5127.3701:05:3122700:12:220:00:000:00:00
218 5778MONTSERRAT PEREZ AYALACERDANYOLA CHV2F01:17:5421900:21:5122400:44:3226.9501:06:2319200:11:310:00:000:00:00
219 3559SUSANNA SÁEZ CATLLÀCERRR IGUALADAV1F01:18:0022300:22:0122000:44:0427.2301:06:0521000:11:550:00:000:00:00
220 5154EVA LAMELA IZQUIERDOTG TRIATLO SITGESV1F01:18:0122100:21:5822500:44:4026.8701:06:3818700:11:230:00:000:00:00
221 5746EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESABF01:18:0321600:21:3923100:44:5526.7201:06:3419100:11:290:00:000:00:00
222 5968DAVID DOMINGUEZ CASASTG TRIATLO SITGESV1M01:18:1123900:22:4720200:42:5327.9801:05:4023100:12:310:00:000:00:00
223 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:18:1724200:22:5620600:43:0327.8701:05:5922400:12:180:00:000:00:00
224 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF01:18:2821400:21:3323600:45:1126.5601:06:4420200:11:440:00:000:00:00
225 419LLUIS BORRÁS CONTRERASCLUB TRITRAININGABM01:18:5820300:20:5324000:45:3726.3101:06:3022900:12:280:00:000:00:00
226 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF01:18:5924400:22:5821100:43:2627.6301:06:2423300:12:350:00:000:00:00
227 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF01:19:0323000:22:2222800:44:5226.7501:07:1420600:11:490:00:000:00:00
228 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:1324600:23:0618400:41:3828.8201:04:4425900:14:290:00:000:00:00
229 1866ANTONIA CANO ALARCÓNCASBOI TRIATLOV1F01:19:3518200:20:2325400:47:3825.1901:08:0119500:11:340:00:000:00:00
230 1594JAVIER BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:19:3923200:22:2921300:43:2827.6101:05:5725200:13:420:00:000:00:00
231 6006ROBERTO PEREZ CARRASCOLLICENCIA DE DIAV2M01:19:4624300:22:5621400:43:3327.5501:06:2924800:13:170:00:000:00:00
232 7017JUAN JIMÉNEZ GRANADOSLLICENCIA DE DIAABM01:19:4724100:22:5621500:43:3827.5001:06:3424400:13:130:00:000:00:00
233 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF01:19:4723600:22:3522300:44:2427.0301:06:5923700:12:480:00:000:00:00
234 965LINO MONGE MIROCLUB TRIATLO SABADELLV3M01:20:2723100:22:2823400:45:0226.6501:07:3024000:12:570:00:000:00:00
235 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:20:3924000:22:5423500:45:0626.6101:08:0023600:12:390:00:000:00:00
236 5768MONICA DE LA ENCINA LOPC.E. PICORNELLABF01:20:3923700:22:3624200:45:4226.2601:08:1822600:12:210:00:000:00:00
237 7012XAVIER ARRIBAS CASANOVALLICENCIA DE DIAABM01:21:5022900:22:2123700:45:1226.5501:07:3325800:14:170:00:000:00:00
238 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF01:21:5425100:23:5223900:45:2626.4101:09:1823500:12:360:00:000:00:00
239 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:0524500:23:0624900:46:3025.8101:09:3623000:12:290:00:000:00:00
240 1972ANTONIA VERA FERNANDEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:22:4323400:22:3325300:47:3525.2201:10:0823400:12:350:00:000:00:00
241 5131NEUS PARDO SANCHEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:22:5025200:24:0824100:45:3826.3001:09:4624200:13:040:00:000:00:00
242 5129JANA HROMCOVÁ BIELAINDEPENDENTV1F01:22:5325500:24:2224700:46:1725.9301:10:3922100:12:140:00:000:00:00
243 5036CAROL MACETRIATLO L´HOSPITALETABF01:22:5617800:20:2026300:51:3123.2901:11:5117200:11:050:00:000:00:00
244 7003SERGI TORRES HUETELLICENCIA DE DIAABM01:23:0524900:23:1624600:46:0926.0001:09:2525100:13:400:00:000:00:00
245 7004IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAABM01:23:0525000:23:1624300:45:5526.1301:09:1125500:13:540:00:000:00:00
246 564JUAN BORRELL MARTINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:23:0524800:23:1624500:46:0726.0201:09:2325400:13:420:00:000:00:00
247 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF01:23:1025800:25:0423200:44:5726.7001:10:0124300:13:090:00:000:00:00
248 6003CONRAD PORTÉ PLANAS LLICENCIA DE DIAABM01:23:1025600:24:2320900:43:1527.7501:07:3826400:15:320:00:000:00:00
249 4063ALESSANDRA HUERTA DEL VECTG TRIATLO SITGESABF01:23:1025400:24:2124400:45:5826.1101:10:1923800:12:510:00:000:00:00
250 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:23:3722500:22:0325700:49:5524.0401:11:5819900:11:390:00:000:00:00
251 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM01:23:4524700:23:1225100:47:1825.3701:10:3024500:13:150:00:000:00:00
252 2468JORDI LARIOS SANCHISABSOLUT SPORTABM01:23:5821200:21:2126100:50:3723.7101:11:5821200:12:000:00:000:00:00
253 3642ALEX DE LA FUENTE CEREZOC.E. PENEDES MARITIMABM01:24:1315800:19:4926000:50:2423.8101:10:1325600:14:000:00:000:00:00
254 5189MARLENE OVEJERO LAINC.E. PENEDES COSTA DAURADABF01:24:1925300:24:1625000:46:4825.6401:11:0424600:13:150:00:000:00:00
255 7008BART CHAMORRO SERRANOLLICENCIA DE DIAV2M01:25:2019700:20:4622900:44:5226.7501:05:3826700:19:420:00:000:00:00
256 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M01:26:1426400:26:5822600:44:4626.8101:11:4426000:14:300:00:000:00:00
257 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:26:4123500:22:3326200:51:0823.4701:13:4124100:13:000:00:000:00:00
258 3790JAUME CAROL RUBAUTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M01:27:0526500:27:3123000:44:5526.7201:12:2626100:14:390:00:000:00:00
259 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:27:2425700:24:5225500:48:5024.5701:13:4225300:13:420:00:000:00:00
260 1913CRISTINA GONZALEZ RAIGONTRIATLO L´HOSPITALETABF01:28:3926200:25:4325600:49:3424.2101:15:1724900:13:220:00:000:00:00
261 7016ÀLEX CENTELLES PARDOLLICENCIA DE DIAABM01:29:0922800:22:1526700:54:3721.9701:16:5222300:12:170:00:000:00:00
262 7013MIREIA MALO LOPEZLLICENCIA DE DIAABF01:29:4526100:25:2825900:50:1423.8901:15:4225700:14:030:00:000:00:00
263 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F01:30:5426600:27:5425200:47:2825.2801:15:2226300:15:320:00:000:00:00
264 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:31:0025900:25:0626400:52:2122.9201:17:2725000:13:330:00:000:00:00
265 5100ROSALIA MANSILLA MONTES CASBOI TRIATLOABF01:31:4526000:25:2425800:50:0423.9701:15:2826600:16:170:00:000:00:00
266 5174MARTA DE LA TORRE ESTAPÉCERRR IGUALADAABF01:35:0126300:26:2126500:53:3022.4301:19:5126200:15:100:00:000:00:00
267 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F01:40:1826700:29:4726600:54:1522.1201:24:0226500:16:160:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32