RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
272 267 5 0 5 20 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON CLUB - 02:50:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
17001LUCAS MOLA DIAZ00:55:50
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:57:14
3201AARON PAGES URBANO00:57:36

2. - PRAT DISTANCE TRIATLO - 02:51:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
12930MARIO MAZANA NERIZ00:57:00
2344ALEX LLAVERIA JIMENEZ00:57:09
3626ROBERT ZSOLT BUDAI00:57:27

3. - C.E. PICORNELL - 02:53:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1178JOAN MONTGUILLOT HERNANDO00:57:25
21175JORDI GONZALEZ FARRE00:57:47
31090RICARD MARI FERRER00:58:24

4. - C.N. MATARO - 02:55:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11587ALEJANDRO CORTIJO ROMEU00:57:41
2313DAVID ROVIRA DOÑATE00:57:43
34690ORIOL GILI RICO00:59:45

5. - C.N. VIC-ETB - 02:55:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
14825ARNAU PERICAS FIGUERAS00:57:34
22217NIL MASNOU NOGUE00:57:43
3835RAMON SALVANS ISERN01:00:13

6. - CERDANYOLA CH - 02:57:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
1639ALBERT FERNANDEZ CANO00:57:30
22046TONI LLULL AMER00:57:45
34652ANTONIO GARCIA GARCIA01:02:23

7. - C.N. TARRACO - 02:59:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
15221IGNACIO FERNANDEZ JARILLO00:57:28
23982RAFA PRADO GARCIA01:00:10
35203JORGE DE ANDRES SANCHEZ01:01:41

8. - CERRR IGUALADA - 03:00:01
LLOCDORSALNOMTEMPS
14289LLUIS SIMÓN BENET00:59:42
2803XAVIER ROCA DALMAU01:00:03
35635RICARD ALVAREZ HERMS01:00:16

9. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:00:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
1366JOAQUIM JORDI ITURRALDE SOLER00:57:38
21493JOAN ALARCÓN VILA01:01:00
33154DANIEL SANCHEZ COBO01:01:32

10. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:00:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11068EDUARD RUIZ ANGLADA00:59:55
24414ALBERTO DIAZ LOPEZ01:00:05
34415BENJAMIN LATORRE DESCANE01:00:28

11. - CLUB GASSS TRIATLO - 03:00:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14303GUIM GORGUES POBLET00:57:50
2407JOAN WAGER PONS01:00:53
34730CARLOS GRACIA CALET01:02:04

12. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:02:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11363TONI PALLARES GRIMA00:57:31
23167EMILIO SAMPEDRO GONZALEZ01:01:28
31556TONI MONTERO ROMERO01:03:56

13. - ABSOLUT SPORT - 03:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
1838DANIEL VELASCO GARCIA00:58:22
21247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:02:02
33035ARTURO CHUECA ESTERUELAS01:03:17

14. - CLUB ATLETIC TORELLO - TRIATLO - 03:04:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11187ANGEL SERRAT GARCIA00:57:47
25581ALBERTO CARRASCO GARCIA01:02:35
3377XAVIER CODONY RUAIX01:03:49

15. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:05:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
13261LLUIS ROPERO TAPIA00:59:38
25632CARLOS ROPERO LOBATO01:01:54
35995FRANCESC ALBUERA REVERTÉ01:03:53

16. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 03:06:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
11490CARLES SUMARROCA BOIX01:00:00
23758TONI RODA NOGUERA01:03:19
35708RAÚL PÉREZ GONZÁLEZ01:03:24

17. - UNIO ATLETICA RUBI - 03:06:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
12957ORIOL ARGUDO CAMPS00:59:37
2714SANTI SANCHEZ ALMAZAN01:02:37
34773FRANK GARCIA SOLER01:04:44

18. - CASBOI TRIATLO - 03:07:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13076DAVID GIL MOLDES00:59:58
2518AMADEU BOSCH BRILLAS01:01:34
32547MIGUEL ANGEL JIMENEZ GARCIA01:06:02

19. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 03:08:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON00:57:44
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS01:03:28
31420DIDAC PURTI GRAU01:07:04

20. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 03:08:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15976ALEX MATESANZ SALVADO01:01:47
22601JAVIER IZQUIERDO DEL ARCO01:01:50
31456JAUME DE DIAGO CALLAO01:05:16

21. - C.N. SABADELL - 03:10:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
13456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:59:53
24373ALBERT VALBUENA RODRIGUEZ01:03:51
34918ABEL MORENO DOMINGUEZ01:06:25

22. - C.A. IGUALADA - 03:11:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1754JOSEP MARTINEZ CORTES00:58:29
24343JOAN MONTANER SOLÀ01:06:23
32919RAMON LLADO RIBA01:06:27

23. - C.E. PENEDES MARITIM - 03:13:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
13254DAVID LASCORZ MORENO01:01:43
21503DAVID ALONSO VAZQUEZ01:03:36
35742ALEX VERA GUZMAN01:08:05

24. - C.E. PENEDES COSTA DAURADA - 03:14:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1356MIGUEL ÁNGEL CASTRO GARCIA01:03:14
2862MANUEL LARA PASCUAL01:03:26
3274XAVI SERRANO COLL01:07:28

25. - CLUB NATACIO SITGES - 03:14:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
1362RODRIGO CARRIL MORALES01:04:12
2751EDUARDO ALCARAZ RUBIO01:04:12
31145NACHO ALCARAZ RUBIO01:06:11

26. - LA SALLE SPORT - 03:15:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
12294BERNAT VALLS MATEU01:02:23
21773FERRAN GIONES VALLS01:06:18
33820EMILIO LINCOLN VILAPLANA01:06:50

27. - TG TRIATLO SITGES - 03:16:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
13218SERGI RIBA MASSANA01:03:40
23089IVAN SANCHEZ ALCARAZ01:04:33
33134ENRIC CASTELLOTE TOST01:07:55

28. - CLUB TRIATLO SABADELL - 03:26:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1886ALVARO CLERICO RODES01:01:25
22751JOAN MARZO CLUSELLAS01:04:10
3965LINO MONGE MIRO01:20:27

29. - TRIATLO L´HOSPITALET - 03:26:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
13184TONI GONZALEZ MUÑOZ01:06:09
23725ANDOR CANOVAS ALCALDE01:08:17
32363ENDIKA RUIZ LLAMOSAS01:11:46

30. - C. BCN TRIATHLON TOTAL3 - 03:28:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
1307JORDI MARCO JORDAN 01:05:59
24546SERGI MOLERO CALVO01:08:19
34629JAUME CAÑAS BERNABEU01:14:16

31. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 03:48:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
13305MANUEL MORENO CADENAS01:10:57
22495PAU NOGUERA SALMERON01:14:00
3564JUAN BORRELL MARTIN01:23:05

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32