RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
228 216 12 0 5 16 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2092ELOI CABEZAS GARCIACLUB MEDINA TRIATLOJNM01:22:261600:19:066800:53:4117.8801:12:472100:09:3900:00:0000:00:00
2 6037JORDI ROVIRALLICENCIA DE DIAJNM01:24:369400:22:273800:50:2519.0401:12:5212100:11:4400:00:0000:00:00
3 5941ERIK GUILLEM STENINGER GACLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:27:263100:20:189900:56:3316.9801:16:516400:10:3500:00:0000:00:00
4 7023JOSEP MARIA PLANELL BARCOLLICENCIA DE DIAJNM01:28:2610000:22:447900:54:4317.5401:17:278900:10:5900:00:0000:00:00
5 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCC.N. PRAT-TRIATLOJNM01:31:2810900:23:119800:56:3216.9801:19:4312300:11:4500:00:0000:00:00
6 5608ARNAU PAGÈS LÓPEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:32:374600:20:4813101:02:1115.4401:22:592000:09:3800:00:0000:00:00
7 274XAVI SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADJNM01:36:3613900:24:0811800:59:3316.1201:23:4116400:12:5500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2455XAVIER JOVE RIARTCERRR IGUALADASUB23M01:11:15300:18:05600:44:0321.7901:02:08500:09:0700:00:0000:00:00
2 1574ERIK MERINO ALAMINOSC.N. REUS PLOMSSUB23M01:14:48400:18:121900:47:2620.2401:05:38700:09:1000:00:0000:00:00
3 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSSUB23M01:14:581700:19:081400:46:4720.5201:05:55300:09:0300:00:0000:00:00
4 7044SERGI CARDONA ROSANASFEECSUB23M01:19:583900:20:402300:48:3619.7501:09:167000:10:4200:00:0000:00:00
5 5715JOSEP CASAS CASANOVACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:21:594100:20:434000:50:5718.8401:11:404700:10:1900:00:0000:00:00
6 566JOSEP TERMENS NADALCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:24:075500:21:065600:52:4418.2001:13:504400:10:1700:00:0000:00:00
7 3254DAVID LASCORZ MORENOA.E. EVASION RUNNING SUB23M01:24:246900:21:484500:51:5818.4701:13:466600:10:3800:00:0000:00:00
8 421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CATALUNYASUB23M01:26:136700:21:417300:53:5817.7901:15:396300:10:3400:00:0000:00:00
9 7039GERARD FUMANYA SALVANSLLICENCIA DE DIASUB23M01:29:499300:22:269500:56:1017.0901:18:369600:11:1300:00:0000:00:00
10 6009NACHO VILANOVALLICENCIA DE DIASUB23M01:31:118500:22:0910800:57:3716.6601:19:4610500:11:2500:00:0000:00:00
11 2142ORIOL GOMEZ FELIUC. ATLETISME MONTORNESSUB23M01:32:2111600:23:2010100:56:5016.8901:20:1013900:12:1100:00:0000:00:00
12 929BERNAT BERTRAN RECASENSC.E. TRIATHLONBCNSUB23M01:32:594200:20:4313201:02:1115.4401:22:543500:10:0500:00:0000:00:00
13 6010ALFRED JUAN INIESTALLICENCIA DE DIASUB23M01:40:1310600:23:0015501:06:0614.5201:29:069300:11:0700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRAT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:13:36900:18:40800:45:1121.2501:03:512300:09:4500:00:0000:00:00
2 346XAVI PADROS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:14:26800:18:391100:46:2920.6501:05:081100:09:1800:00:0000:00:00
3 6031ARNAU JULIÀ BONMATÍLLICENCIA DE DIAV1M01:14:422300:19:36900:45:5020.9501:05:26900:09:1600:00:0000:00:00
4 5967LLUÍS FIGOLS MORALCLUB TRIATLO LLUÇANESV1M01:16:202100:19:331800:47:1020.3501:06:431900:09:3700:00:0000:00:00
5 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:18:442900:20:142200:48:2219.8501:08:363900:10:0800:00:0000:00:00
6 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:20:214300:20:452700:49:2619.4201:10:114000:10:1000:00:0000:00:00
7 244JOSEP A. PEREZ MARINCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:21:133400:20:203200:50:0019.2001:10:208300:10:5300:00:0000:00:00
8 374DOMINGO ROIG VAZQUEZDISTANCE LA SALLEV1M01:21:553000:20:154100:51:3318.6201:11:483800:10:0700:00:0000:00:00
9 1302RUBEN CAMINAL SALLENTCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:22:225700:21:093900:50:4818.9001:11:575400:10:2500:00:0000:00:00
10 1211ISIDRE GUIXA MARTICERRR IGUALADAV1M01:22:234000:20:424300:51:4018.5801:12:223200:10:0100:00:0000:00:00
11 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:24:026800:21:434600:52:0718.4201:13:504200:10:1200:00:0000:00:00
12 5899JOSEP LLEONART SUBIRANADISTANCE LA SALLEV1M01:24:026200:21:314200:51:4018.5801:13:118000:10:5100:00:0000:00:00
13 153JOSEP MARIA ALSINA COSTASOC ATLETICA CORBERAV1M01:24:024800:20:514700:52:1018.4001:13:019000:11:0100:00:0000:00:00
14 5223ORIOL CASTELLS MILLETC.A. IGUALADAV1M01:25:226000:21:227100:53:4817.8401:15:104300:10:1200:00:0000:00:00
15 709GERMÀ BARROSO I PUJOLINDEPENDENTV1M01:25:344900:20:527400:53:5917.7801:14:517100:10:4300:00:0000:00:00
16 6036FRANCESC FERRER PÉREZFEECV1M01:25:376100:21:276400:53:2617.9701:14:537200:10:4400:00:0000:00:00
17 4686FERRAN FRANQUESA SENTIASC.N. VIC-ETBV1M01:25:408400:22:095500:52:4118.2201:14:507900:10:5000:00:0000:00:00
18 5771FRANCESC XAVIER ALSINA FCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M01:26:1810700:23:074400:51:5318.5001:15:0010000:11:1800:00:0000:00:00
19 7033JAVI SANCHEZ DOMINGUEZFEECV1M01:26:274500:20:478600:55:1317.3901:16:005600:10:2700:00:0000:00:00
20 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:26:4310400:22:595000:52:2818.3001:15:279700:11:1600:00:0000:00:00
21 2995JORDI CARPI POLACERRR IGUALADAV1M01:27:385100:20:5310000:56:3416.9701:17:274100:10:1100:00:0000:00:00
22 5910TONI ROQUE PUIGTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV1M01:28:599200:22:228900:55:2117.3401:17:439800:11:1600:00:0000:00:00
23 1612ENRIC MARTINEZ LARAC.N. VIC-ETBV1M01:29:519900:22:439600:56:1817.0501:19:017800:10:5000:00:0000:00:00
24 3997CARLES GARCIA PANTRIGOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M01:30:4512200:23:319100:55:3017.3001:19:0112200:11:4400:00:0000:00:00
25 5582OSCAR GOMEZ ROSICHINDEPENDENTV1M01:31:2519400:26:543600:50:2419.0501:17:1819400:14:0700:00:0000:00:00
26 1516JESÚS LOPEZ SANTOSCLUB NATACIÓ SITGESV1M01:32:4614000:24:1110600:57:1816.7501:21:299900:11:1700:00:0000:00:00
27 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:33:1111500:23:2010700:57:3616.6701:20:5614100:12:1500:00:0000:00:00
28 1258ALBERT JIMENEZ ESTRADASOC ATLETICA CORBERAV1M01:33:5511400:23:1911100:58:2016.4601:21:3914200:12:1600:00:0000:00:00
29 867SANTI BARRERA MARTTNEZC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:33:5817000:25:3311200:58:3416.3901:24:072700:09:5100:00:0000:00:00
30 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTACLUB BE HEALTHY NOVARTISV1M01:34:1910800:23:0912200:59:5916.0001:23:089400:11:1100:00:0000:00:00
31 7030SERGI CARRERAS CASADOLLICENCIA DE DIAV1M01:35:4211900:23:2512701:01:4515.5501:25:106000:10:3200:00:0000:00:00
32 2207SERGI RODRIGUEZ GIMENEZCERDANYOLA CHV1M01:36:2416000:24:5811300:58:5216.3101:23:5015500:12:3400:00:0000:00:00
33 3948MARIO LOBERA VIZCAINOSOC ATLETICA CORBERAV1M01:37:508200:22:0714801:04:3614.8601:26:439200:11:0700:00:0000:00:00
34 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV1M01:38:1313200:23:5713701:02:5415.2601:26:5110200:11:2200:00:0000:00:00
35 5891JAUME MESQUIDA FEBRERCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:40:1411300:23:1715101:05:5214.5701:29:099100:11:0500:00:0000:00:00
36 6004JORDI MASSÓ TORREDEMERLLICENCIA DE DIAV1M01:43:2218000:25:5414501:04:1714.9301:30:1117400:13:1100:00:0000:00:00
37 2605GABRIEL PUIG ROMAGOSAC.N. PRAT-TRIATLOV1M01:44:2619700:27:0514101:03:4815.0501:30:5318400:13:3300:00:0000:00:00
38 7024RUBEN AMAT TARRAMERALLICENCIA DE DIAV1M01:44:3218800:26:3914901:04:4014.8501:31:1917500:13:1300:00:0000:00:00
39 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M01:45:2213300:23:5717001:08:3713.9901:32:3415800:12:4800:00:0000:00:00
40 7025JAVIER BAQUEDANO LÓPEZFEECV1M01:45:5416500:25:1416501:07:5414.1401:33:0815700:12:4600:00:0000:00:00
41 387ANTONIO ENCINAS GAMEZINDEPENDENTV1M01:46:3611800:23:2517801:10:1813.6601:33:4316200:12:5300:00:0000:00:00
42 7042XAVIER SUÑE PRIETOLLICENCIA DE DIAV1M01:51:4518500:26:2218901:12:2613.2501:38:4816500:12:5700:00:0000:00:00
43 7022JESUS GARCIA RAMIREZLLICENCIA DE DIAV1M01:53:0319200:26:4418601:12:0013.3301:38:4419900:14:1900:00:0000:00:00
44 6012JORDI GARSIA SINYOLLLICENCIA DE DIAV1M01:58:0420000:27:4719501:15:3912.6901:43:2620200:14:3800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2482ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:24:165400:21:055700:52:4818.1801:13:535100:10:2300:00:0000:00:00
2 960LLUIS PONS I CASALSTOT VICI EN BICI CLUB ESPV2M01:24:418100:22:044800:52:1718.3601:14:214900:10:2000:00:0000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:217200:21:527200:53:5117.8301:15:436700:10:3800:00:0000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:26:416400:21:377600:54:1317.7101:15:508200:10:5100:00:0000:00:00
5 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:27:438600:22:117500:54:0117.7701:16:1210800:11:3100:00:0000:00:00
6 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:28:228700:22:128000:54:4417.5401:16:5610600:11:2600:00:0000:00:00
7 5948XAVIER SALA PUJOLC.T. S.J. ABADESSESV2M01:32:1412100:23:3010400:57:0116.8401:20:3112000:11:4300:00:0000:00:00
8 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV2M01:41:4815800:24:4714701:04:3214.8801:29:1915100:12:2900:00:0000:00:00
9 6021ANTONI FELIU SALALLICENCIA DE DIAV2M01:41:5617800:25:4413501:02:4515.3001:28:2918200:13:2700:00:0000:00:00
10 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M01:42:4314500:24:2015401:05:5714.5601:30:1714900:12:2600:00:0000:00:00
11 6025LLUÍS FUMANYA PUJOLLLICENCIA DE DIAV2M01:44:1716800:25:3015301:05:5614.5601:31:2616100:12:5100:00:0000:00:00
12 3182ANTONI ISASI-ISASMENDIDISTANCE LA SALLEV2M01:45:4515400:24:4316001:06:5914.3301:31:4219200:14:0300:00:0000:00:00
13 7028XAVIER FERRER BALLESTERLLICENCIA DE DIAV2M01:55:4417600:25:4219901:16:5912.4701:42:4117000:13:0300:00:0000:00:00
14 975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDC.N. CATALUNYAV2M02:04:4020500:29:0920101:21:2611.7901:50:3519300:14:0500:00:0000:00:00
15 7036XAVIER VICENTE ALEMANYFEECV2M02:14:0019900:27:3221101:32:1810.4001:59:5019500:14:1000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 971EDUARD ESPRIU FULLAC.N. CATALUNYAV3M02:00:3121400:32:1418801:12:1413.2901:44:2820900:16:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1827MARINA CASTELLS CODINACLUB TRIATLO LLEIDA JNF02:06:2320600:29:0920201:22:2011.6601:51:2920300:14:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 59QUERALT RIBA HERNANDEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23F01:42:3612500:23:3516301:07:1814.2601:30:5311900:11:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLDISTANCE LA SALLEV1F01:30:2512300:23:338800:55:1917.3501:18:5211000:11:3300:00:0000:00:00
2 5147NURIA LAUCO MARTÍNEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:30:3912400:23:349200:55:3217.2901:19:0610900:11:3300:00:0000:00:00
3 4022ALESSIA BERTOLINOC.E. PENEDES COSTA DAURADV1F01:42:5116300:25:0215701:06:1514.4901:31:1711100:11:3400:00:0000:00:00
4 1888PAULA DE LA CUESTAC.T. S.J. ABADESSESV1F01:43:5518200:26:0315001:05:1414.7201:31:1715600:12:3800:00:0000:00:00
5 7045ISABEL OLIVÁN MORENOLLICENCIA DE DIAV1F01:47:0214300:24:1617901:11:0313.5101:35:1911800:11:4300:00:0000:00:00
6 5172MONICA OLIVER HERREROC.N. PRAT-TRIATLOV1F01:52:0420400:28:2717201:09:2013.8501:37:4719800:14:1700:00:0000:00:00
7 1884MONICA CORNUDELLA QUINTANC.N. PRAT-TRIATLOV1F02:10:4621300:32:0120401:22:4811.5901:54:4920700:15:5700:00:0000:00:00
8 5004ISA RAMOS DA PENATRIATLO L´HOSPITALETV1F02:27:0821500:33:1621201:37:129.8802:10:2821100:16:4000:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SÍLVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:05:5119100:26:4320901:25:1111.2701:51:5419000:13:5700:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:10:03500:18:24100:42:4722.4401:01:11200:08:5200:00:0000:00:00
2 3834JORDI GRAU SOGASC. ATLETISME MONTORNESABM01:10:15100:18:03200:43:0822.2601:01:11400:09:0400:00:0000:00:00
3 5897ERIK DIAZ MARTÍN C.N. REUS PLOMSABM01:10:56200:18:04500:44:0221.8001:02:06100:08:5000:00:0000:00:00
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:11:491200:18:51300:43:1522.2001:02:062200:09:4300:00:0000:00:00
5 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:12:321400:18:58700:44:0921.7401:03:071300:09:2500:00:0000:00:00
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:12:571800:19:12400:43:5921.8301:03:112500:09:4600:00:0000:00:00
7 741FRANCESC JOVE RIARTC.E. BLUE MOTORS PONTSABM01:14:41700:18:371600:46:5620.4501:05:33600:09:0800:00:0000:00:00
8 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:14:511100:18:491300:46:4620.5301:05:351000:09:1600:00:0000:00:00
9 5392DANI BORDALLO ROVIRACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:15:061000:18:481500:46:5320.4801:05:411400:09:2500:00:0000:00:00
10 2119PAU GONZALEZ TORC.N. VIC-ETBABM01:15:071500:19:021200:46:4620.5301:05:481200:09:1900:00:0000:00:00
11 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:16:202500:19:481700:46:5620.4501:06:441800:09:3600:00:0000:00:00
12 881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:16:373300:20:191000:46:2820.6601:06:472600:09:5000:00:0000:00:00
13 2524JORDI RIAL COMELLASC.N. REUS PLOMSABM01:16:391300:18:532100:48:1719.8801:07:101600:09:2900:00:0000:00:00
14 1469MARC SOLE  AMETLLERCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:17:59600:18:313500:50:1419.1101:08:45800:09:1400:00:0000:00:00
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:042800:20:102000:48:0919.9401:08:192400:09:4500:00:0000:00:00
16 923ENRIQUE SANTAMARIA MARTINC.N. MOLINS DE REIABM01:18:061900:19:292500:49:0719.5501:08:361700:09:3000:00:0000:00:00
17 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:18:112000:19:322600:49:1019.5301:08:421500:09:2900:00:0000:00:00
18 1054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:19:012700:20:032400:48:5619.6201:08:593400:10:0200:00:0000:00:00
19 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:19:102400:19:402900:49:2919.4001:09:093300:10:0100:00:0000:00:00
20 218CARLOS ANTONES POYCLUB NATACIO SITGESABM01:20:043600:20:302800:49:2819.4101:09:583700:10:0600:00:0000:00:00
21 1377MARTI BIGORDA VILLALVAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:20:283800:20:353000:49:3619.3501:10:114600:10:1700:00:0000:00:00
22 1298EDUARD PALAU BORREGUEROCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:21:085200:21:033100:49:3719.3501:10:405800:10:2800:00:0000:00:00
23 7018ALEIX PRAT UBACHFEECABM01:21:094700:20:503700:50:2419.0501:11:143000:09:5500:00:0000:00:00
24 796OLIVER GARRIDO LUQUECLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:22:232200:19:355800:52:5718.1301:12:322800:09:5100:00:0000:00:00
25 5951OSCAR YANEZ ORPICLUB MEDINA TRIATLOABM01:22:277800:21:573300:50:0619.1601:12:035300:10:2400:00:0000:00:00
26 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSABM01:23:116500:21:393400:50:0919.1401:11:4810300:11:2300:00:0000:00:00
27 6030ARNAU MARTÍNEZ MURLLICENCIA DE DIAABM01:23:543700:20:326100:53:1618.0201:13:483600:10:0600:00:0000:00:00
28 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRIATLO SABADELLABM01:24:363500:20:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
29 3717ROMÁN IGLESIAS VERNETC.N. REUS PLOMSABM01:24:505000:20:536000:53:0818.0701:14:017600:10:4900:00:0000:00:00
30 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:24:535900:21:205400:52:3918.2301:13:598500:10:5400:00:0000:00:00
31 1548ISRAEL SANCHEZ RAMOSINDEPENDENTABM01:24:583200:20:198100:54:4517.5301:15:042900:09:5400:00:0000:00:00
32 3877ANDREU GARCIA QUINTANILLACLUB FIT GYMABM01:25:032600:19:568400:55:0717.4201:15:033100:10:0000:00:0000:00:00
33 7043BRUNO PAZ PALANQUESLLICENCIA DE DIAABM01:25:215800:21:157000:53:4617.8501:15:014800:10:2000:00:0000:00:00
34 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM01:25:327700:21:564900:52:2418.3201:14:209500:11:1200:00:0000:00:00
35 6035DAVID ITARTE BELLESFEECABM01:25:435300:21:056700:53:4017.8901:14:458800:10:5800:00:0000:00:00
36 7034XAVIER MARIN MORALLICENCIA DE DIAABM01:25:557000:21:496300:53:2517.9701:15:146900:10:4100:00:0000:00:00
37 3896JORDI FONT CORRIUSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:25:557400:21:545900:53:0818.0701:15:028400:10:5300:00:0000:00:00
38 7038OSCAR FERRANDO MARIMONLLICENCIA DE DIAABM01:25:597900:21:576500:53:2917.9501:15:266200:10:3300:00:0000:00:00
39 7035DAVID TORRESCASANA SANTAULLICENCIA DE DIAABM01:26:009700:22:365300:52:3518.2601:15:117500:10:4900:00:0000:00:00
40 5907RAMSÉS MORENO RUIPÉREZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:047600:21:566900:53:4517.8601:15:415200:10:2300:00:0000:00:00
41 143LLUIS TORROELLA PARERAT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:26:29000:00:00000:00:000.0001:15:437400:10:4600:00:0000:00:00
42 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:26:325600:21:078500:55:0817.4101:16:154500:10:1700:00:0000:00:00
43 5785JESUS SORROCHE GOMERACLUB NATACIO MINORISAABM01:26:437300:21:537800:54:2717.6301:16:205000:10:2300:00:0000:00:00
44 6013ALEX ROY TORNERLLICENCIA DE DIAABM01:26:469800:22:436600:53:3617.9101:16:195700:10:2700:00:0000:00:00
45 217RAIMON CORRALES OROBITGINDEPENDENTABM01:26:596600:21:396200:53:2117.9901:15:0012900:11:5900:00:0000:00:00
46 5923ENRIC PORTET LOZANOCLUB FIT GYMABM01:27:084400:20:479300:55:4917.2001:16:366100:10:3200:00:0000:00:00
47 6020JEREMY MARTINEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:27:099600:22:365200:52:3518.2601:15:1112800:11:5800:00:0000:00:00
48 3258RAUL CANOVAS CRUZCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:28:129000:22:178300:55:0417.4301:17:218100:10:5100:00:0000:00:00
49 585ABEL MORA LIZANACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:28:2813100:23:535100:52:2918.2901:16:2213400:12:0600:00:0000:00:00
50 7015XAVI ALMELA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:5611000:23:137700:54:2117.6601:17:3410100:11:2200:00:0000:00:00
51 2087NESTOR NICOLAU RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABM01:29:2710100:22:538200:54:5117.5001:17:4411700:11:4300:00:0000:00:00
52 774LUIS ESTRELLA PASTORCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:29:526300:21:3210900:57:5316.5901:19:255500:10:2700:00:0000:00:00
53 3139RAUL CASTRO MARTINCLUB A.C.E. TRIATLO BOMBEABM01:30:028300:22:0810500:57:1716.7601:19:256500:10:3700:00:0000:00:00
54 1749JOSE MARIA GARCIA SANCHEZCLUB TRIATLO LLEIDA ABM01:30:5510300:22:589700:56:2217.0301:19:2011300:11:3500:00:0000:00:00
55 5440RAÚL SÁNCHEZ GARCÍACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:32:0215100:24:339400:56:0017.1401:20:3310700:11:2900:00:0000:00:00
56 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM01:32:2811700:23:2310300:57:0016.8401:20:2313100:12:0500:00:0000:00:00
57 5956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMACLUB TRIATLO SABADELLABM01:32:3012000:23:3010200:56:5216.8801:20:2213600:12:0800:00:0000:00:00
58 613RAUL GARCIA MOLINAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM01:32:319100:22:1911500:59:2316.1701:21:427700:10:4900:00:0000:00:00
59 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:33:2511200:23:1511600:59:2516.1601:22:407300:10:4500:00:0000:00:00
60 2664DAVID OTAL DE SANROMÀCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:34:169500:22:3311400:59:2016.1801:21:5314600:12:2300:00:0000:00:00
61 5995FRANCESC ALBUERA REVERTÉCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:34:327100:21:4912301:00:5215.7701:22:4112600:11:5100:00:0000:00:00
62 2134JAVIER DIONISIO GUIBERTEAC. ATLETISME MONTORNESABM01:34:3510200:22:5711700:59:3216.1301:22:2913500:12:0600:00:0000:00:00
63 3085MARC GUARDIOLA LUCASC.N. BADALONAABM01:35:238800:22:1513401:02:3715.3301:24:525900:10:3100:00:0000:00:00
64 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:35:3412900:23:4911900:59:5116.0401:23:4012700:11:5400:00:0000:00:00
65 6002JOAN PUIG SABATÉLLICENCIA DE DIAABM01:36:5413500:24:0012401:01:1415.6801:25:1411500:11:4000:00:0000:00:00
66 2492LLUIS SALARICH LABORDENADISTANCE LA SALLEABM01:37:2815300:24:4212000:59:5216.0401:24:3416300:12:5400:00:0000:00:00
67 742JORDI COSTA SUBIRANAC.A. IGUALADAABM01:37:5311100:23:1413301:02:1315.4301:25:2715000:12:2600:00:0000:00:00
68 6011IÑAKI SALTOR CAMEROLLICENCIA DE DIAABM01:38:1014400:24:1612801:01:4915.5301:26:0513200:12:0500:00:0000:00:00
69 3836JOFRE CIURANS MALLORQUINT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:38:3413800:24:0712901:02:1015.4401:26:1714300:12:1700:00:0000:00:00
70 3934FAUSTINO LORENZO ZAZOC.N. PRAT-TRIATLOABM01:39:4214900:24:2313001:02:1115.4401:26:3417200:13:0800:00:0000:00:00
71 638PAU CABANES MONTCUSIFACVAC TRIATLOABM01:39:5513000:23:5114601:04:2214.9101:28:1311600:11:4200:00:0000:00:00
72 2931CARLES DOZ MENDOZACAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:39:588000:22:0316101:07:0014.3301:29:038700:10:5500:00:0000:00:00
73 352ISMAEL VICENTE JOYERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:40:0716900:25:3212601:01:1815.6601:26:5017900:13:1700:00:0000:00:00
74 7040DANIEL GIL ALCÁZARLLICENCIA DE DIAABM01:40:1414100:24:1314301:03:5315.0301:28:0613700:12:0800:00:0000:00:00
75 6038DANIEL SANCHEZ GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM01:40:5013400:24:0014201:03:5315.0301:27:5316600:12:5700:00:0000:00:00
76 2526JORDI LOBATO TORREÑOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:41:2210500:23:0015601:06:1314.5001:29:1313800:12:0900:00:0000:00:00
77 3826ANTONI JANDULA NOGUERACLUB NATACIO MINORISAABM01:41:3615600:24:4613901:03:3515.1001:28:2117700:13:1500:00:0000:00:00
78 395MARCOS DÍAZ JIMÉNEZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:42:0615200:24:4214401:04:0914.9601:28:5117600:13:1500:00:0000:00:00
79 6028MANUEL LARA PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:42:1012600:23:3915901:06:4314.3901:30:2212500:11:4800:00:0000:00:00
80 6026JAVIER TRENCHS ALFONSOLLICENCIA DE DIAABM01:43:1115900:24:5415201:05:5414.5701:30:4814500:12:2300:00:0000:00:00
81 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM01:43:2915000:24:2916401:07:2514.2401:31:5411200:11:3500:00:0000:00:00
82 5970DAVID NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:43:3613600:24:0316601:07:5614.1301:31:5911400:11:3700:00:0000:00:00
83 3831JORDI RUIZ MUÑOZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:44:1313700:24:0516801:08:0314.1101:32:0813300:12:0500:00:0000:00:00
84 7016JOSE ANTONIO ALBARRAL MARLLICENCIA DE DIAABM01:44:5917200:25:3615801:06:2214.4701:31:5816800:13:0100:00:0000:00:00
85 7027IAN PÉREZ LOZANOLLICENCIA DE DIAABM01:46:5718100:25:5516901:08:1114.0801:34:0616000:12:5100:00:0000:00:00
86 6027DAVID MARTINEZ LINARESLLICENCIA DE DIAABM01:47:3917400:25:3816701:07:5914.1201:33:3719100:14:0200:00:0000:00:00
87 7037DAVID COLOM VIVESLLICENCIA DE DIAABM01:49:5317500:25:3818301:11:1213.4801:36:5016900:13:0300:00:0000:00:00
88 6008DAVID CRUZ IGLESIASLLICENCIA DE DIAABM01:50:4216200:24:5919001:13:1813.1001:38:1714800:12:2500:00:0000:00:00
89 6005VICTOR FERNANDEZ RODRIGUELLICENCIA DE DIAABM01:50:4216100:24:5919101:13:1913.0901:38:1814700:12:2400:00:0000:00:00
90 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM01:50:4318700:26:3817601:09:4413.7701:36:2220000:14:2100:00:0000:00:00
91 6019JOSEP MATA RAFECASLLICENCIA DE DIAABM01:51:1218900:26:4118501:11:5813.3401:38:3915300:12:3300:00:0000:00:00
92 7041MARC ABRIL CÒDOLLLICENCIA DE DIAABM01:51:2317700:25:4218101:11:1013.4901:36:5220100:14:3100:00:0000:00:00
93 1029RAMON LUIS GOMEZ PLANASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:51:3818400:26:2118401:11:4213.3901:38:0318600:13:3500:00:0000:00:00
94 7017ABILIO HENRIQUE FERREIRA LLICENCIA DE DIAABM01:51:4420300:28:2317701:10:0013.7101:38:2318100:13:2100:00:0000:00:00
95 6016LLORENÇ VENDRELL BARBERANLLICENCIA DE DIAABM01:51:5520700:29:2417401:09:4113.7801:39:0515900:12:5000:00:0000:00:00
96 7029JORDI PAGEO PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:53:0116600:25:2319301:13:5912.9801:39:2218700:13:3900:00:0000:00:00
97 7032JAVIER GORDILLO CABELLOLLICENCIA DE DIAABM01:53:2517900:25:4719401:14:1812.9201:40:0518000:13:2000:00:0000:00:00
98 6022ADIL VOZMEDIANO BOSCHLLICENCIA DE DIAABM01:53:4012800:23:4419601:15:4412.6801:39:2819700:14:1200:00:0000:00:00
99 6024DANIEL GARCIA CAYUELALLICENCIA DE DIAABM01:53:4020100:28:2018001:11:0913.4901:39:2919600:14:1100:00:0000:00:00
100 6018MANUEL MESTRE DEL RIOLLICENCIA DE DIAABM01:54:1520800:29:2417501:09:4113.7801:39:0520500:15:1000:00:0000:00:00
101 6015SERGI MUÑOZ MARTIN DE LALLICENCIA DE DIAABM01:55:1719300:26:4518701:12:0513.3201:38:5021000:16:2700:00:0000:00:00
102 6014PAU ALONSO ZAGUIRRELLICENCIA DE DIAABM01:55:4016400:25:1119801:16:5612.4801:42:0718300:13:3300:00:0000:00:00
103 1590ORIOL PRAT SENDRAC.T. PARETS DEL VALLESABM01:56:5914800:24:2220001:19:0212.1501:43:2418500:13:3500:00:0000:00:00
104 6003GERMAN PEÑALLICENCIA DE DIAABM02:06:0318600:26:3520701:24:0911.4101:50:4420600:15:1900:00:0000:00:00
105 6029JORDI MAESTRE PRIETOLLICENCIA DE DIAABM02:10:4017100:25:3520301:22:2411.6501:47:5921400:22:4100:00:0000:00:00
106 7019RAUL ALBARRAL MARTINLLICENCIA DE DIAABM02:11:0820200:28:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
107 6033LUIS GONZALEZ COLETLLICENCIA DE DIAABM02:12:2721200:30:5920801:24:3911.3401:55:3821200:16:4900:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOC.N. REUS PLOMSABF01:28:027500:21:558700:55:1317.3901:17:088600:10:5400:00:0000:00:00
2 5138LAURA TERRADAS ILLC.N. PRAT-TRIATLOABF01:30:5512700:23:419000:55:2717.3101:19:0812400:11:4700:00:0000:00:00
3 77MARIONA CATEDRA FERRANDOC.T. S.J. ABADESSESABF01:35:1915700:24:4611000:58:0316.5401:22:4915200:12:3000:00:0000:00:00
4 5003SUSANNA MOLAS CASACUBERTAC.N. PRAT-TRIATLOABF01:35:528900:22:1513801:02:5715.2501:25:126800:10:4000:00:0000:00:00
5 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF01:36:1114200:24:1412100:59:5616.0201:24:1013000:12:0100:00:0000:00:00
6 1952MONTSE OLIVEROS OLIVEROSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:40:0517300:25:3612501:01:1815.6601:26:5417300:13:1100:00:0000:00:00
7 1957BARBARA GINER HINTERMAYERC.N. PRAT-TRIATLOABF01:40:3416700:25:2813601:02:5115.2701:28:1914000:12:1500:00:0000:00:00
8 4088AINA PICAS ZORRILLACLUB TRIATLO LLUÇANESABF01:40:5215500:24:4514001:03:4515.0601:28:3014400:12:2200:00:0000:00:00
9 7026NÚRIA DE JORGE ARTELLSLLICENCIA DE DIAABF01:42:4914700:24:2216201:07:0314.3201:31:2510400:11:2400:00:0000:00:00
10 5158MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABF01:48:5119500:26:5917101:08:3713.9901:35:3617800:13:1500:00:0000:00:00
11 5161LAURA LOPEZ CABRERAC.N. REUS PLOMSABF01:49:5219000:26:4317301:09:2813.8201:36:1118800:13:4100:00:0000:00:00
12 1826LIDIA BORRAS GARCIAC.A. IGUALADAABF01:52:0319800:27:0918201:11:1113.4901:38:2018900:13:4300:00:0000:00:00
13 70NEUS ESTRANY RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:53:3319600:27:0019201:13:3213.0601:40:3216700:13:0100:00:0000:00:00
14 5155FRANCESCA PONS BENAGAM C.T. S.J. ABADESSESABF01:55:1018300:26:0619701:15:5712.6401:42:0317100:13:0700:00:0000:00:00
15 6032LAURA MAS TUDÓLLICENCIA DE DIAABF02:00:1914600:24:2120501:23:2511.5101:47:4615400:12:3300:00:0000:00:00
16 7021PILAR MARTINEZ GOMEZLLICENCIA DE DIAABF02:11:4321100:30:2620601:23:4711.4601:54:1321300:17:3000:00:0000:00:00
17 6001NEUS PARDO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABF02:15:4521000:29:4521001:30:0210.6601:59:4720800:15:5800:00:0000:00:00
18 5189MARLENE OVEJERO LAINC.E. PENEDES COSTA DAURADABF02:29:4520900:29:3721301:45:019.1402:14:3820400:15:0700:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32