RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
228 216 12 0 5 16 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.N. REUS PLOMS - 03:40:42
LLOCDORSALNOMTEMPS
15897ERIK DIAZ MARTÍN 01:10:56
21574ERIK MERINO ALAMINOS01:14:48
33894MARC CASANOVA SOLA01:14:58

2. - CLUB MEDINA TRIATLO - 03:40:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:11:49
23614ROBERTO FIDALGO LOPEZ01:12:32
3881RUBÉN LEÓN BLAZQUEZ01:16:37

3. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 03:44:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:12:57
25392DANI BORDALLO ROVIRA01:15:06
35967LLUÍS FIGOLS MORAL01:16:20

4. - C.N. VIC-ETB - 03:45:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
1346XAVI PADROS FRANQUESA01:14:26
22119PAU GONZALEZ TOR01:15:07
3831ALBERT TARTER BRAVO01:16:20

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 03:54:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
11265ALBERT CAMPS SERRA01:13:36
2436JORDI BONET NIETO01:14:51
3143LLUIS TORROELLA PARERA01:26:29

6. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:57:21
LLOCDORSALNOMTEMPS
11469MARC SOLE  AMETLLER01:17:59
21054MARCELO ESTEBAN REYMUNDI PEREYRA01:19:01
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:20:21

7. - CERRR IGUALADA - 04:01:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12455XAVIER JOVE RIART01:11:15
21211ISIDRE GUIXA MARTI01:22:23
32995JORDI CARPI POLA01:27:38

8. - C. ATLETISME MONTORNES - 04:17:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
13834JORDI GRAU SOGAS01:10:15
22142ORIOL GOMEZ FELIU01:32:21
32134JAVIER DIONISIO GUIBERTEAU01:34:35

9. - CLUB A.C.E. TRIATLO BOMBERS BARCELONA JG - 04:19:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
11298EDUARD PALAU BORREGUERO01:21:08
23258RAUL CANOVAS CRUZ01:28:12
3774LUIS ESTRELLA PASTOR01:29:52

10. - CLUB NATACIÓ SITGES - 04:19:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
1218CARLOS ANTONES POY01:20:04
23828XAVI VIVES VILA01:26:32
31516JESÚS LOPEZ SANTOS01:32:46

11. - DISTANCE LA SALLE - 04:23:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1374DOMINGO ROIG VAZQUEZ01:21:55
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:24:02
32492LLUIS SALARICH LABORDENA01:37:28

12. - CLUB TRIATLO L´EIX DE NAVAS - 04:24:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1693DAVID LOPEZ RUIZ01:24:53
2585ABEL MORA LIZANA01:28:28
33997CARLES GARCIA PANTRIGO01:30:45

13. - SOC ATLETICA CORBERA - 04:24:56
LLOCDORSALNOMTEMPS
1153JOSEP MARIA ALSINA COSTA01:24:02
2161LLUÍS AMAT TARDIU01:27:43
3435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:33:11

14. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 04:30:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE01:18:04
25440RAÚL SÁNCHEZ GARCÍA01:32:02
32931CARLES DOZ MENDOZA01:39:58

15. - C.A. IGUALADA - 04:31:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
15223ORIOL CASTELLS MILLET01:25:22
2789JOSE ROQUE RIOS CUADROS01:28:22
3742JORDI COSTA SUBIRANA01:37:53

16. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:37:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13919SERGI ESCRIU MATEU01:24:36
25956MARIÀ GÀLVEZ I VALDERRAMA01:32:30
35891JAUME MESQUIDA FEBRER01:40:14

17. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 04:41:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
15941ERIK GUILLEM STENINGER GARÇON01:27:26
25608ARNAU PAGÈS LÓPEZ01:32:37
32526JORDI LOBATO TORREÑO01:41:22

18. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 04:41:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
1796OLIVER GARRIDO LUQUE01:22:23
24112ALEJANDRO TORO TOMAS01:35:34
35970DAVID NAVARRO CANTOS01:43:36

19. - C.N. PRAT-TRIATLO - 04:45:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
14703GERARD JOSEP ALCALDE GASCON01:31:28
2867SANTI BARRERA MARTTNEZ01:33:58
33934FAUSTINO LORENZO ZAZO01:39:42

20. - C.N. CATALUNYA - 05:31:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1421OSCAR RODRIGUEZ JIMENEZ01:26:13
2971EDUARD ESPRIU FULLA02:00:31
3975MIQUEL ANGEL SIMON BARALDES02:04:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32