RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 280 0 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO ROMEUC.N. MATAROCDM00:31:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM00:32:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM00:35:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3178POL FERNÁNDEZ LOSADAC.N. PRAT-TRIATLOCDM00:36:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM00:36:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 588ORIOL RODRÍGUEZ I GONZALECLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 5980JAIME BROTONS DAVILATRIATLO BCN-TRIFORFUNCDM00:42:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2896ORIOL BARBANY BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:28:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:29:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 5976ALEX MATESANZ SALVADOTRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM00:32:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 514TOMAS CALDAS CASAÑASC.N. MATAROJNM00:33:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3057HECTOR CANOVAS GARCIACLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM00:35:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 2501MANEL TORRENTALLE TUSETDISTANCE LA SALLEJNM00:36:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM00:37:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:27:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 1084GUILLEM ROJAS MORENOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M00:28:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 2096PABLO LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROSUB23M00:29:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 7044LUIS ARIAS GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M00:31:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 7037JORDI MESAS BROSALLICENCIA DE DIASUB23M00:31:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 4716MARC ROMEA PUJOLCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M00:32:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 7053OSCAR GONZALEZ GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M00:33:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 4198DAVID TRUNAS VILLALOBOSC.E. NO TE PARESSUB23M00:35:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M00:35:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 6024JOAN VILA VILALLICENCIA DE DIASUB23M00:37:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 7039JOAN BALLESCA VILERTLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:44000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 5940ALBERT DE LA TORRE JIMÉNEC.T. PARETS DEL VALLESSUB23M00:42:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4387LLUIS VILLARO CAPDEVILACLUB NATACIO MINORISAV1M00:28:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M00:29:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7030DANIEL FERNANDEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M00:29:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2001SANTI COLLELL LLEONARTB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M00:30:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 2749XAVIER ANTEQUERA SÀNCHEZMARESME TRIATLO CLUBV1M00:30:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:30:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 2642JORDI BONILLA GONZALEZTRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:30:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 488JOAN FABRE JORDANC.N. BADALONAV1M00:30:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 7064KIKO CARMONA CEREZOLLICENCIA DE DIAV1M00:31:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:32:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M00:32:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M00:32:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 158JUAN LOPEZ CHAVESTRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:32:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M00:32:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 308JORDI COROMINES PAGESINDEPENDENTV1M00:33:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 4218JORDI TORREJON GONZALEZCLUB NATACIO CALDESV1M00:33:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 3180DIEGO NAVARRO GALIANOTRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:33:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 404OSCAR ORELLANA CODINACLUB TRI5UV1M00:33:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 3173DAVID NEIRA PLATRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:34:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 690ALBERT ROBLEDA C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:34:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 7057GABRIEL MENESES BENITEZLLICENCIA DE DIAV1M00:34:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 243DAVID VERGES MARTÍNEZCLUB VO2V1M00:34:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 915JOSEP MARIA MORENO FURNERTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:34:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 173JORDI OLIVELLA PUJOLTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:34:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZCLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:34:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 7026JORDI RIBAS RENIULLICENCIA DE DIAV1M00:34:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 1332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:35:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV1M00:35:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 5871ALVARO LECHUGA SAPIÑAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:35:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 2519DAVID ROMANCE VILARDELLCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:35:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 7016CARLES MASSANA MICOLLICENCIA DE DIAV1M00:35:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 6041MANU NOFUENTES GUILLENLLICENCIA DE DIAV1M00:36:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 5892JORDI GAMBIN GARCIATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:36:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M00:36:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 5939JOAN ANTONI MARTÍNEZ MEDICLUB ATLETISME SANT BOIV1M00:36:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M00:36:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTC.E. SISTRELLSV1M00:37:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 6025XAVIER DÍAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV1M00:37:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 7043MIGUEL ÁNGEL GÓMEZ CABRALLICENCIA DE DIAV1M00:37:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:37:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M00:38:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 5822ÓSCAR WONG RODRÍGUEZ CLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M00:38:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 3131GUILLEM MASDEU SARRETINDEPENDENTV1M00:38:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:38:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M00:39:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 6023JORDI VERGÉS CEDÓLLICENCIA DE DIAV1M00:39:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 4663JOSEP CAMPO VILLEGASC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:39:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 7046JUAN FERNÁNDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M00:40:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 462RAFAEL GIMENO GARCIAINDEPENDENTV1M00:40:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 6029ENRIQUE PALOMERO NOGUERASLLICENCIA DE DIAV1M00:40:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 4420ALBERTO DAVIDCLUB TRI5UV1M00:40:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 3440MIQUEL JODAR CORREROTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:40:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
53 7061CARLES CIRERA SOLERLLICENCIA DE DIAV1M00:40:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 4531CESAR LUIS HERRERO TORRESTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:42:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 7034QUIM ROY GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:43:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
56 7055IVAN TORRECILLA RUIZLLICENCIA DE DIAV1M00:44:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 1418PERE RAMONEDA BONASTREINDEPENDENTV1M00:45:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 6018DAVID JIMENEZ RAFARTLLICENCIA DE DIAV1M00:51:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO VIVESC.E. TRIATHLONBCNV2M00:33:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 2869PEDRO TALAVERA ROMEROCLUB GASSS TRIATLOV2M00:33:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7041RAMON MESAS RICARTLLICENCIA DE DIAV2M00:34:08000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 4161ANGEL MANCEBO ALVAREZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M00:34:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3804CLAUDIO MONTEFUSCO MASIPCERDANYOLA CHV2M00:35:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 3787JOSÉ MANUEL FIGUEIRA GOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:35:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 5425RICARDO MELERO QUIÑONEROC.E. RAYOTEAMV2M00:36:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2321HECTOR VENTEO FERNANDEZC.N. BADALONAV2M00:37:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M00:37:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M00:38:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 7045PACO MÉNDEZ SERRANOLLICENCIA DE DIAV2M00:38:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 5981FRANCISCO MARTORELL FERNAINDEPENDENTV2M00:38:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M00:47:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 162ALFREDO SALDON ROJASCLUB NÀUTIC MASNOUV2M00:50:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERAINDEPENDENTCDF00:40:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHERAC.N. MATAROJNF00:31:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F00:39:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 126BLANCA TRENAS HINOJOSATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F00:40:37000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 4067HELENA CANOVAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F00:40:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 7038MARTA PASCASIO ROURALLICENCIA DE DIAV1F00:44:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3569CRISTINA CASACUBERTA THIÓCLUB TRI5UV1F00:47:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 1823ROSA GONZALEZ DEL OLMOCLUB 226 LONG DISTANCEV1F00:47:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F00:41:23000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F00:52:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABETCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:28:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM00:28:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 3707ROMAN KESSLERINDEPENDENTABM00:28:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 729LUCAS VALLEJO GONZALEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:29:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 329GERARD MOLIST PALOMERASINDEPENDENTABM00:29:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 7065LUCAS CHIRICOLLICENCIA DE DIAABM00:29:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 5523JOAN CUCURELL RAVETLLATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:29:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 3052JORDI ROYES YUBEROCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:29:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 6002RICARD BURSET BUIREULLICENCIA DE DIAABM00:30:05000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 5764SERGIO BEJARANO CABALLEROCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:30:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:30:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 518AMADEU BOSCH BRILLASCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:30:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSTRIENJOY TEAMABM00:30:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 4130JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON CLUBABM00:30:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 6044ADRIAN ANDRES VAZQUEZLLICENCIA DE DIAABM00:30:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 2640CARLES GARCIA DELGADOC.T. S.J. ABADESSESABM00:30:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 2850GABRIEL GUTIERREZ MUÑOZCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:30:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 7002JAVIER DE LA FUENTE LLOPICLUB TRIATLÓ BASILISCUSABM00:30:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 2611JORDI PLANAS MARTINEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:30:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 2836DANI PEDRO HUERTAFASTTRIATLON CLUBABM00:30:58000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 7031ALBERT SASOT VAÑOLLICENCIA DE DIAABM00:31:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 2332TONI AZOR ALVAREZINDEPENDENTABM00:31:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM00:31:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 328JAUME AGUILERA LOPEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM00:31:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM00:31:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 5205PEP LAFONT BOLDUCLUB ESPORTIU BONASPORTABM00:31:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM00:31:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 523JAVIER GOMEZ GUTIERREZCLUB TRI5UABM00:31:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 1627JAVIER CARVAJAL PICHELC.E. RAYOTEAMABM00:31:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM00:31:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 3020FRANCISCO COLLE PEREIRAWEFEEL TEAMABM00:31:55000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 6008RAULT SAMLLICENCIA DE DIAABM00:32:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 477GONÇAL LÓPEZ VALORTRIATLO JOVENT 79ABM00:32:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3926RUBEN SERNA APARICIOCLUB TRI5UABM00:32:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 3356JUANJO HERNANDEZ SOLERINDEPENDENTABM00:32:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:32:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 491MARC MAZZEI BARCELOC.N. MATAROABM00:32:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 6014TONI MARTIN MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM00:32:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM00:32:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 603CARLOS AZNAR SABADOC. ATLETISME MONTORNESABM00:32:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 5618OSCAR PASTOR IGLESIASC.E. RAYOTEAMABM00:32:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 7051ANGEL GABAS POLOLLICENCIA DE DIAABM00:32:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 4545DIDAC MORENO ROCABERTCLUB TRI5UABM00:32:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 3734VÍCTOR APARICIO PALOMARC.N. PRAT-TRIATLOABM00:32:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB ESPORTIU SHISSEABM00:32:57000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 4756TONI ZAMORA GONZALEZCLUB 226 LONG DISTANCEABM00:33:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM00:33:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 3712JORDI MONSERRAT TALTAVULC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 728ALBERTO VIZCAINO NICOLASC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 3492CARLOS GIMENEZ HOYASC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 1456JAUME DE DIAGO CALLAOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:33:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 5879XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESABM00:33:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
53 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM00:33:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM00:33:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 529JOAN SOTOS SANTANDERCLUB ESPORTIU SHISSEABM00:34:14000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
56 441JOSEP VIÑAS SELVATRIDIRABM00:34:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 3745JOSEP ORIOL CANALS RODONCLUB VO2ABM00:34:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:34:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
59 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:34:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
60 3204ORIOL MERCADE CANALSC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM00:34:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
61 5373JAVIER MIMOSO MORENOCERDANYOLA CHABM00:34:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 2161DAVID GONZALEZ LOPEZCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:34:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
63 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM00:34:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
64 3927ROBERTO MORGADOCLUB TRI5UABM00:34:53000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
65 1171JOAN CARRASCO REVERTEC.N. SABADELLABM00:34:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
66 5385XAVIER GALLARDO ROMANC.N. SABADELLABM00:34:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
67 2446GERARD VIVO ESCUDEROCERDANYOLA CHABM00:34:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
68 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM00:35:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
69 650FRANK ALONSO PAILLISSECLUB ESPORTIU IBERABM00:35:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
70 4235FERRAN CANALS COMASCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:35:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
71 3282ROGER BERNAT MACIANC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:35:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
72 2647FERRAN CONILLERA VILARFASTTRIATLON CLUBABM00:35:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
73 2947DIEGO RODRIGUEZ CATALANCERDANYOLA CHABM00:35:27000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
74 1307ALEXANDRE SALDES BARBERACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM00:35:41000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
75 3664ESTEVE MENENDEZ BARTOMEUCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
76 3314ERNESTO PEREZ CATALANCEMEABM00:35:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
77 419LLUIS BORRÁS CONTRERASINDEPENDENTABM00:36:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
78 6040JORDI GARCIA AVILALLICENCIA DE DIAABM00:36:11000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
79 525MANUEL GONZALEZ TRINIDADCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:36:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
80 6007RICARDO SILESLLICENCIA DE DIAABM00:36:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
81 2694ORIOL PONS MARQUESA.E. EVASION RUNNING ABM00:36:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
82 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM00:36:33000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
83 5459RAIMON GARRIGACLUB ESPORTIU BONASPORTABM00:36:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
84 7017SERGIO DE GRACIA MANCEÑIDLLICENCIA DE DIAABM00:36:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
85 7068CARLOS ARGÜELLO FERRERLLICENCIA DE DIAABM00:36:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
86 6022POL BELTRAN CUNILLICENCIA DE DIAABM00:36:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
87 4985PAU BLASCO CERVERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:36:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
88 2963ORIOL MARTINEZ BAQUEROCERDANYOLA CHABM00:37:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
89 6027SEBASTIEN MIRABELLLICENCIA DE DIAABM00:37:03000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
90 6026ALEIX OLIVELLICENCIA DE DIAABM00:37:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
91 7021JORDI NOMDEDEU HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM00:37:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
92 5620ALBERT COMAS TABLADOC.E. TRIBIKE CABRILSABM00:37:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
93 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ MUÑOZCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:37:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
94 6033PERE LOPEZ TARROJALLICENCIA DE DIAABM00:37:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
95 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM00:37:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
96 3141BORJA PARRA ALBARESA.E. EVASION RUNNING ABM00:37:38000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
97 6013SERGIO DE FELIPE DIAZLLICENCIA DE DIAABM00:37:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
98 6003ROGER FERRETE CARBONELLLLICENCIA DE DIAABM00:38:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
99 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:38:04000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
100 6028SERGIO PINA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:38:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
101 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:38:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
102 6016JAVIER NOTARIO PEICASLLICENCIA DE DIAABM00:38:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
103 6021CARLOS LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:38:26000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
104 7049JESÚS DE ANTONIO RODRÍGUELLICENCIA DE DIAABM00:38:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
105 4297AGUSTIN COMAS EVANGELISTAC.E. TRIBIKE CABRILSABM00:38:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
106 7036JORDI NAVARRO MARTINLLICENCIA DE DIAABM00:38:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
107 1504RICARD TORRES PUIGHERMANACLUB VO2ABM00:38:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
108 7048VICTOR RASTRILLALLICENCIA DE DIAABM00:38:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
109 225MOHAMED ADNAN FASSI TEMIMINDEPENDENTABM00:38:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
110 414GONZALO CRESPO CONDECLUB TRITRAININGABM00:38:50000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
111 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM00:39:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
112 554ENRIC SELVA SOLDEVILAC.N. VIC-ETBABM00:39:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
113 7042MARC DE LA IGLESIA PEREZLLICENCIA DE DIAABM00:39:09000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
114 2248JEROEN MEIJSCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:39:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
115 6004IVÁN RAMOS GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM00:39:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
116 2591JOSE LUIS MORENO RAMIREZCERDANYOLA CHABM00:39:20000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
117 2315HECTOR MOLINA GIMENEZC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:39:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
118 5332ALBERT SERRA ROMEUB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM00:39:24000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
119 551RAUL CONTIJOCH ALONSOC.N. MATAROABM00:39:28000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
120 534XAVI BALLART SERRALLONGACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:45000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
121 7024JOSE A. GONZALEZ LOPEZLLICENCIA DE DIAABM00:39:51000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
122 3038ALBERT CAROZ SEGURATRIATLO RUNNING VIGIAABM00:39:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
123 7019RUBÉN MARTÍNEZ BUDIALLICENCIA DE DIAABM00:40:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
124 6031JORDI RUBIO RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:40:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
125 6030XAVIER PASCUAL CASTELLETLLICENCIA DE DIAABM00:40:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
126 3225XAVIER ESTRADERA MASGRAUC.N. SANTA PERPETUAABM00:40:31000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
127 6019MARC NAVAL EGEALLICENCIA DE DIAABM00:40:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
128 622DANI NAFRIA CORTADELLASFASTTRIATLON CLUBABM00:40:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
129 2841IVAN HIDALGO CABALLEROFASTTRIATLON CLUBABM00:40:49000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
130 6012FERRAN SERRANO DIAZLLICENCIA DE DIAABM00:41:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
131 7027RAUL PEREZ ANDRESLLICENCIA DE DIAABM00:41:19000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
132 2116JUAN LUIS RODRIGUEZ MATEOC.E. NO TE PARESABM00:41:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
133 6011ALAN CAPARROS GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:41:32000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
134 4596MARC BOSCH CAÑASDISTANCE LA SALLEABM00:41:39000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
135 7056PEDRO IBÁÑEZ MOLEROLLICENCIA DE DIAABM00:42:01000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
136 2179ALEIX CAMINAL BOBETCLUB TRITRAININGABM00:42:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
137 7032MARIO GRACIA ADALIDLLICENCIA DE DIAABM00:42:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
138 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM00:42:10000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
139 6005IBAN CAVERO RAFART LLICENCIA DE DIAABM00:42:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
140 5979ALEJANDRO CAROL CAMPRECIOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:42:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
141 3888XAVIER SANZ GARCIAC.E. TRIATHLONBCNABM00:44:48000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
142 7062RICARD SOLAN RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
143 6039JOAN SACRISTAN DIEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
144 7063FERRAN PEGENAUTE GRISLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF00:31:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5181LEONOR FONT BALDUQUEC.E. PICORNELLABF00:33:15000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 6001MARIA BARTOLI MIRALLESLLICENCIA DE DIAABF00:33:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 5081MARIA MARTINEZ CORELLANOC.E. PICORNELLABF00:34:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF00:36:16000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF00:37:54000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 5179PAULA HUERTAS CASTEJONCLUB ESPORTIU SHISSEABF00:38:21000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 6020ELISABET ARRIBAS DOMINGUELLICENCIA DE DIAABF00:39:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 7054MIREIA AYALA DEFAUSLLICENCIA DE DIAABF00:39:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 5182MÒNICA SARDÀ CIVILTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABF00:39:18000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 4038JUDIT ZARAGOZA RODRIGUEZC.N. MATAROABF00:39:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 6038MIRIAM GARCIA HEREDIALLICENCIA DE DIAABF00:41:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 5062ANA FUENTES GONZÀLEZCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF00:42:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF00:42:29000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 1896ESTER VALLEJO I COSTAC.N. VIC-ETBABF00:42:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 7040RAQUEL GARCIA SANSLLICENCIA DE DIAABF00:43:06000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 5056JULIA MANDAÑA CODINABARCELONA DRAGONS TRIATHLABF00:44:07000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:44:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 5176ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:44:12000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 7023CRISTINA GUERRA QUEROLLLICENCIA DE DIAABF00:44:56000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF00:45:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 5175ANA MARÍN BLANCOA.E. EVASION RUNNING ABF00:47:02000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 7033SORAYA GIL PÉREZLLICENCIA DE DIAABF00:47:22000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 7022YOLANDA VIDAL SEGUÍLLICENCIA DE DIAABF00:47:30000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 6017ARIADNA CIÉRCOLES QUINTANLLICENCIA DE DIAABF00:50:47000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 6010LAIA EJARQUE CORTESLLICENCIA DE DIAABF00:51:25000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32