RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 280 0 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5177LAURA GIMENO NOGUERINDEPENDENTCDF00:40:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1824CLAUDIA LUNA BONACHC.N. MATAROJNF00:31:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7054MIREIA AYALA DEFAUSLLICENCIA DE DIAABF00:39:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5181LEONOR FONT BALDUQUC.E. PICORNELLABF00:33:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5RAQUEL DEL AGUILA BTRIATLO BCN-TRIFORFUNABF00:36:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 5119OLGA PONS BOSCHC.E. PICORNELLABF00:37:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 5179PAULA HUERTAS CASTECLUB ESPORTIU SHISSEABF00:38:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 5182MÒNICA SARDÀ CIVILTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMABF00:39:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 4038JUDIT ZARAGOZA RODRC.N. MATAROABF00:39:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 5176ANNA MONCADA ARANDATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:44:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 56ANNA PLANAS GARCIATRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF00:44:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 7033SORAYA GIL PÉREZLLICENCIA DE DIAABF00:47:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 6017ARIADNA CIÉRCOLES QLLICENCIA DE DIAABF00:50:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 6010LAIA EJARQUE CORTESLLICENCIA DE DIAABF00:51:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1940ANNA ROVIRA GARRIDOCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF00:31:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5081MARIA MARTINEZ CORC.E. PICORNELLABF00:34:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 6020ELISABET ARRIBAS DOLLICENCIA DE DIAABF00:39:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 6038MIRIAM GARCIA HEREDLLICENCIA DE DIAABF00:41:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 5062ANA FUENTES GONZÀLECLUB ESPORTIU TEAM CALELLABF00:42:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 1885MAMEN ROMAN MARINC.N. TERRASSA-CICLES MOREABF00:42:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 1896ESTER VALLEJO I COSC.N. VIC-ETBABF00:42:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 5056JULIA MANDAÑA CODINBARCELONA DRAGONS TRIATHLABF00:44:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 5180ESTHER LARROSA MONTTG TRIATLO SITGESABF00:45:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 5175ANA MARÍN BLANCOA.E. EVASION RUNNING ABF00:47:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6001MARIA BARTOLI MIRALLLICENCIA DE DIAABF00:33:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 7040RAQUEL GARCIA SANSLLICENCIA DE DIAABF00:43:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7023CRISTINA GUERRA QUELLICENCIA DE DIAABF00:44:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 7022YOLANDA VIDAL SEGUÍLLICENCIA DE DIAABF00:47:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1831LAIA SALVADOR LLADOC.N. MATAROV1F00:39:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 126BLANCA TRENAS HINOJTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1F00:40:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7038MARTA PASCASIO ROURLLICENCIA DE DIAV1F00:44:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 3569CRISTINA CASACUBERTCLUB TRI5UV1F00:47:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4067HELENA CANOVAS MORECLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F00:40:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 1823ROSA GONZALEZ DEL OCLUB 226 LONG DISTANCEV1F00:47:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4012MARIA JORDÀ ESCODASBR OPEN TEAMV2F00:41:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 3562MARIA DAVILA RUEDATRIATLO BCN-TRIFORFUNV2F00:52:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5741GUILLERMO CORTIJO RC.N. MATAROCDM00:31:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 5646RAUL LOPEZ MARTINEZC.N. MATAROCDM00:32:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 5757ALBERT RUZ QUADRADAC.N. MATAROCDM00:35:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2094RAUL LARROSA CASTANC.N. TARRACOCDM00:36:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2896ORIOL BARBANY BOFILCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:28:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 4303GUIM GORGUES POBLETCLUB GASSS TRIATLOJNM00:29:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 5976ALEX MATESANZ SALVATRIATLO BCN-TRIFORFUNJNM00:32:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 514TOMAS CALDAS CASAÑAC.N. MATAROJNM00:33:37000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 3057HECTOR CANOVAS GARCCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 547ALEX MARTÍNEZ AVILAVILADECANS TRIATLOJNM00:35:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 3178POL FERNÁNDEZ LOSADC.N. PRAT-TRIATLOCDM00:36:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2501MANEL TORRENTALLE TDISTANCE LA SALLEJNM00:36:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 588ORIOL RODRÍGUEZ I GCLUB NATACIO BARCELONACDM00:36:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 505ORIOL FARRE I BOSCHC.N. MATAROJNM00:37:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 5980JAIME BROTONS DAVILTRIATLO BCN-TRIFORFUNCDM00:42:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 808JORDI GARCIA GRÀCIAFASTTRIATLON CLUBSUB23M00:27:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 1084GUILLEM ROJAS MORENCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M00:28:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 2096PABLO LOPEZ MARTINEC.N. MATAROSUB23M00:29:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 7044LUIS ARIAS GARCIALLICENCIA DE DIASUB23M00:31:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 7037JORDI MESAS BROSALLICENCIA DE DIASUB23M00:31:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 4716MARC ROMEA PUJOLCLUB ESPORTIU TEAM CALELLSUB23M00:32:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 7053OSCAR GONZALEZ GARCLLICENCIA DE DIASUB23M00:33:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 4198DAVID TRUNAS VILLALC.E. NO TE PARESSUB23M00:35:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2647FERRAN CONILLERA VIFASTTRIATLON CLUBABM00:35:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 410QUIM NICOLAU JORDASBR OPEN TEAMSUB23M00:35:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 7017SERGIO DE GRACIA MALLICENCIA DE DIAABM00:36:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 6024JOAN VILA VILALLICENCIA DE DIASUB23M00:37:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 7039JOAN BALLESCA VILERLLICENCIA DE DIASUB23M00:38:44000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 6012FERRAN SERRANO DIAZLLICENCIA DE DIAABM00:41:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 5940ALBERT DE LA TORRE C.T. PARETS DEL VALLESSUB23M00:42:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4870ISAM MOUNIR EL MRABCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:28:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 729LUCAS VALLEJO GONZTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:29:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 329GERARD MOLIST PALOMINDEPENDENTABM00:29:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 5523JOAN CUCURELL RAVETCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:29:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 6002RICARD BURSET BUIRELLICENCIA DE DIAABM00:30:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 4130JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON CLUBABM00:30:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 1772MARC ABULI LLUCHC.E. PICORNELLABM00:31:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 5205PEP LAFONT BOLDUCLUB ESPORTIU BONASPORTABM00:31:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 491MARC MAZZEI BARCELOC.N. MATAROABM00:32:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 6014TONI MARTIN MUÑOZLLICENCIA DE DIAABM00:32:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 4905FRANCESC TORRESCLUB TRI5UABM00:32:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 4545DIDAC MORENO ROCABECLUB TRI5UABM00:32:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 4756TONI ZAMORA GONZALECLUB 226 LONG DISTANCEABM00:33:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 2797POL CHERTO SARRETINDEPENDENTABM00:33:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 529JOAN SOTOS SANTANDECLUB ESPORTIU SHISSEABM00:34:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 441JOSEP VIÑAS SELVATRIDIRABM00:34:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 3314ERNESTO PEREZ CATALCEMEABM00:35:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 419LLUIS BORRÁS CONTREINDEPENDENTABM00:36:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB TRIATLO BLANESABM00:36:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 6022POL BELTRAN CUNILLICENCIA DE DIAABM00:36:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 2963ORIOL MARTINEZ BAQUCERDANYOLA CHABM00:37:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 6026ALEIX OLIVELLICENCIA DE DIAABM00:37:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 5620ALBERT COMAS TABLADC.E. TRIBIKE CABRILSABM00:37:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 6033PERE LOPEZ TARROJALLICENCIA DE DIAABM00:37:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 3141BORJA PARRA ALBARESA.E. EVASION RUNNING ABM00:37:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 6003ROGER FERRETE CARBOLLICENCIA DE DIAABM00:38:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 6028SERGIO PINA GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:38:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 6016JAVIER NOTARIO PEICLLICENCIA DE DIAABM00:38:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 4297AGUSTIN COMAS EVANGC.E. TRIBIKE CABRILSABM00:38:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 7036JORDI NAVARRO MARTILLICENCIA DE DIAABM00:38:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 7042MARC DE LA IGLESIA LLICENCIA DE DIAABM00:39:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 7019RUBÉN MARTÍNEZ BUDILLICENCIA DE DIAABM00:40:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 622DANI NAFRIA CORTADEFASTTRIATLON CLUBABM00:40:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 6011ALAN CAPARROS GONZALLICENCIA DE DIAABM00:41:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 2179ALEIX CAMINAL BOBETCLUB TRITRAININGABM00:42:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 5979ALEJANDRO CAROL CAMTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:42:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3707ROMAN KESSLERINDEPENDENTABM00:28:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 7065LUCAS CHIRICOLLICENCIA DE DIAABM00:29:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 2098MARC ROVIRA DOÑATEC.N. MATAROABM00:30:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2611JORDI PLANAS MARTINTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABM00:30:56000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 2836DANI PEDRO HUERTAFASTTRIATLON CLUBABM00:30:58000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 7031ALBERT SASOT VAÑOLLICENCIA DE DIAABM00:31:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 363ALEX ZANUY FANALSC.N. PRAT-TRIATLOABM00:31:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 328JAUME AGUILERA LOPECLUB TRIATLO SPARTRIANSABM00:31:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 523JAVIER GOMEZ GUTIERCLUB TRI5UABM00:31:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 1627JAVIER CARVAJAL PICC.E. RAYOTEAMABM00:31:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 5524SERGI RIO MIRATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:32:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 603CARLOS AZNAR SABADC. ATLETISME MONTORNESABM00:32:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 469RUBEN RODRIGUEZ SEGCLUB ESPORTIU SHISSEABM00:32:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM00:33:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 3712JORDI MONSERRAT TAC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 728ALBERTO VIZCAINO NC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 3745JOSEP ORIOL CANALS CLUB VO2ABM00:34:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 4490IGNASI FREIXA FURIOC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:34:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 1090RICARD MARI FERRERC.E. PICORNELLABM00:34:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 3204ORIOL MERCADE CANALC.E. TRIATHLONBCN PROBIKEABM00:34:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 2161DAVID GONZALEZ LOPECLUB NÀUTIC MASNOUABM00:34:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 362RODRIGO CARRIL MORACLUB NATACIO SITGESABM00:34:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 5550GERMAN AGUD BORBONINDEPENDENTABM00:35:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 1307ALEXANDRE SALDES BACLUB TRIATLO SPARTRIANSABM00:35:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 2694ORIOL PONS MARQUESA.E. EVASION RUNNING ABM00:36:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 7068CARLOS ARGÜELLO FERLLICENCIA DE DIAABM00:36:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 4985PAU BLASCO CERVERAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:36:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 6021CARLOS LOPEZ GARCIALLICENCIA DE DIAABM00:38:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 225MOHAMED ADNAN FASSIINDEPENDENTABM00:38:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 554ENRIC SELVA SOLDEVIC.N. VIC-ETBABM00:39:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 6004IVÁN RAMOS GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM00:39:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 5332ALBERT SERRA ROMEUB.B. TRIATLO L´AMETLLA DEABM00:39:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 7024JOSE A. GONZALEZ LOLLICENCIA DE DIAABM00:39:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3225XAVIER ESTRADERA MAC.N. SANTA PERPETUAABM00:40:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 2841IVAN HIDALGO CABALLFASTTRIATLON CLUBABM00:40:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 7056PEDRO IBÁÑEZ MOLEROLLICENCIA DE DIAABM00:42:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 3888XAVIER SANZ GARCIAC.E. TRIATHLONBCNABM00:44:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 6039JOAN SACRISTAN DIEZLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 7063FERRAN PEGENAUTE GRLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3785MARC MARIN GINESTATRIATLO JOVENT 79ABM00:28:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 3052JORDI ROYES YUBEROCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:29:57000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 5764SERGIO BEJARANO CABCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:30:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 518AMADEU BOSCH BRILLACLUB ATLETISME SANT BOIABM00:30:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3166SERGIO GONZALEZ SANTRIENJOY TEAMABM00:30:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 6044ADRIAN ANDRES VAZQULLICENCIA DE DIAABM00:30:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 2640CARLES GARCIA DELGAC.T. S.J. ABADESSESABM00:30:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2850GABRIEL GUTIERREZ MCLUB ESPORTIU TEAM CALELLABM00:30:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 7002JAVIER DE LA FUENTECLUB TRIATLÓ BASILISCUSABM00:30:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2332TONI AZOR ALVAREZINDEPENDENTABM00:31:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 817ORIOL GOMEZ PARECLUB NAUTIC MASNOUABM00:31:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 3154DANIEL SANCHEZ COBOCLUB BE HEALTHY NOVARTISABM00:31:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 3020FRANCISCO COLLE PERWEFEEL TEAMABM00:31:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 6008RAULT SAMLLICENCIA DE DIAABM00:32:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 477GONÇAL LÓPEZ VALORTRIATLO JOVENT 79ABM00:32:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 3926RUBEN SERNA APARICCLUB TRI5UABM00:32:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 3356JUANJO HERNANDEZ SOINDEPENDENTABM00:32:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 5618OSCAR PASTOR IGLESIC.E. RAYOTEAMABM00:32:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 7051ANGEL GABAS POLOLLICENCIA DE DIAABM00:32:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 3734VÍCTOR APARICIO PALC.N. PRAT-TRIATLOABM00:32:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 3492CARLOS GIMENEZ HOC.E. PICORNELLABM00:33:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 1456JAUME DE DIAGO CALLTRIATLO BCN-TRIFORFUNABM00:33:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 5879XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESABM00:33:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 3129ORIOL RUBIO CARBOCLUB 226 LONG DISTANCEABM00:33:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 5373JAVIER MIMOSO MORENCERDANYOLA CHABM00:34:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 3927ROBERTO MORGADOCLUB TRI5UABM00:34:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 1171JOAN CARRASCO REVERC.N. SABADELLABM00:34:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 5385XAVIER GALLARDO ROMC.N. SABADELLABM00:34:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 2446GERARD VIVO ESCUDERCERDANYOLA CHABM00:34:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 650FRANK ALONSO PAILLICLUB ESPORTIU IBERABM00:35:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 4235FERRAN CANALS COMASCLUB ATLETISME SANT BOIABM00:35:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 3282ROGER BERNAT MACIAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:35:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 2947DIEGO RODRIGUEZ CATCERDANYOLA CHABM00:35:27000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 3664ESTEVE MENENDEZ BARCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 6040JORDI GARCIA AVILALLICENCIA DE DIAABM00:36:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 525MANUEL GONZALEZ TRICLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:36:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 6007RICARDO SILESLLICENCIA DE DIAABM00:36:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 5459RAIMON GARRIGACLUB ESPORTIU BONASPORTABM00:36:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 6027SEBASTIEN MIRABELLLICENCIA DE DIAABM00:37:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 7021JORDI NOMDEDEU HERNLLICENCIA DE DIAABM00:37:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 5492JOSÉ MA. RODRÍGUEZ CLUB ATLETIC TORELLO - TRABM00:37:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 2592ISAAC GARCIA TOROTRIATLO RUNNING VIGIAABM00:37:31000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 6013SERGIO DE FELIPE DILLICENCIA DE DIAABM00:37:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
44 451ALFONS BLAS SÁNCHEZC.E. VILA OLIMPICAABM00:38:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
45 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:38:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
46 7049JESÚS DE ANTONIO ROLLICENCIA DE DIAABM00:38:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
47 1504RICARD TORRES PUIGHCLUB VO2ABM00:38:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
48 7048VICTOR RASTRILLALLICENCIA DE DIAABM00:38:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
49 414GONZALO CRESPO CONDCLUB TRITRAININGABM00:38:50000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAABM00:39:00000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
51 2248JEROEN MEIJSCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:39:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
52 2591JOSE LUIS MORENO RACERDANYOLA CHABM00:39:20000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
53 2315HECTOR MOLINA GIMENC.E. WHERE IS THE LIMIT ?ABM00:39:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
54 551RAUL CONTIJOCH ALONC.N. MATAROABM00:39:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
55 534XAVI BALLART SERRALCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
56 3038ALBERT CAROZ SEGURATRIATLO RUNNING VIGIAABM00:39:54000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
57 6031JORDI RUBIO RUIZLLICENCIA DE DIAABM00:40:22000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
58 6030XAVIER PASCUAL CASTLLICENCIA DE DIAABM00:40:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
59 6019MARC NAVAL EGEALLICENCIA DE DIAABM00:40:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
60 7027RAUL PEREZ ANDRESLLICENCIA DE DIAABM00:41:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
61 2116JUAN LUIS RODRIGUEZC.E. NO TE PARESABM00:41:21000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
62 4596MARC BOSCH CAÑASDISTANCE LA SALLEABM00:41:39000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
63 7032MARIO GRACIA ADALIDLLICENCIA DE DIAABM00:42:07000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
64 5927LLUIS CIRERA ANTONINDEPENDENTABM00:42:10000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
65 6005IBAN CAVERO RAFARTLLICENCIA DE DIAABM00:42:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
66 7062RICARD SOLAN RODRIGLLICENCIA DE DIAABM00:46:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4387LLUIS VILLARO CAPDECLUB NATACIO MINORISAV1M00:28:51000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 2923MARC TORO GARCIACLUB ESPORTIU TEAM CALELLV1M00:29:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7030DANIEL FERNANDEZ MULLICENCIA DE DIAV1M00:29:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 2001SANTI COLLELL LLEONB.B. TRIATLÓ L´AMETLLA DEV1M00:30:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 2749XAVIER ANTEQUERA SÀMARESME TRIATLO CLUBV1M00:30:16000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 1513ERIC BESORA MOLINSTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:30:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 2642JORDI BONILLA GONZATRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:30:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 488JOAN FABRE JORDANC.N. BADALONAV1M00:30:42000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M00:32:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 2447GREGORY FIERENSCERDANYOLA CHV1M00:32:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M00:32:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 4218JORDI TORREJON GONZCLUB NATACIO CALDESV1M00:33:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 3180DIEGO NAVARRO GALIATRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:33:38000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 404OSCAR ORELLANA CODICLUB TRI5UV1M00:33:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 3173DAVID NEIRA PLATRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:34:03000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
16 690ALBERT ROBLEDA C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:34:12000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
17 7057GABRIEL MENESES BENLLICENCIA DE DIAV1M00:34:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
18 243DAVID VERGES MARTÍNCLUB VO2V1M00:34:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
19 662JORDI SAMANIEGO MUÑCLUB NÀUTIC MASNOUV1M00:34:53000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
20 1332JOSE ANTONIO LOPEZ C.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:35:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
21 5871ALVARO LECHUGA SAPIC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:35:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
22 7016CARLES MASSANA MICOLLICENCIA DE DIAV1M00:35:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
23 6041MANU NOFUENTES GUILLLICENCIA DE DIAV1M00:36:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
24 5892JORDI GAMBIN GARCIATRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:36:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
25 3600DANIEL MIRÓ FUENTESCEMEV1M00:36:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
26 5939JOAN ANTONI MARTÍNECLUB ATLETISME SANT BOIV1M00:36:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
27 2427JORDI GONZALEZ BAROCEMEV1M00:36:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
28 2157JOSE DAVID FERNANDEC.E. SISTRELLSV1M00:37:11000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
29 7043MIGUEL ÁNGEL GÓMEZLLICENCIA DE DIAV1M00:37:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
30 4629JAUME CAÑAS BERNABEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M00:37:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
31 4304MANUEL MONTES MESACERDANYOLA CHV1M00:38:01000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
32 5822ÓSCAR WONG RODRÍGUCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M00:38:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
33 3131GUILLEM MASDEU SARRINDEPENDENTV1M00:38:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
34 251FRAN VIEDMA RUSINDEPENDENTV1M00:39:05000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
35 6023JORDI VERGÉS CEDÓLLICENCIA DE DIAV1M00:39:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
36 4663JOSEP CAMPO VILLEGAC.E. WHERE IS THE LIMIT ?V1M00:39:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
37 7046JUAN FERNÁNDEZ RODRLLICENCIA DE DIAV1M00:40:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
38 6029ENRIQUE PALOMERO NOLLICENCIA DE DIAV1M00:40:33000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
39 3440MIQUEL JODAR CORRERTRIATLO L´HOSPITALETV1M00:40:36000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
40 7061CARLES CIRERA SOLERLLICENCIA DE DIAV1M00:40:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
41 7034QUIM ROY GARCIALLICENCIA DE DIAV1M00:43:25000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
42 1418PERE RAMONEDA BONASINDEPENDENTV1M00:45:49000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
43 6018DAVID JIMENEZ RAFARLLICENCIA DE DIAV1M00:51:28000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7064KIKO CARMONA CEREZOLLICENCIA DE DIAV1M00:31:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 490ALBERT LOPEZ ANTONC.T. S.J. ABADESSESV1M00:32:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 158JUAN LOPEZ CHAVESTRIATLO RUNNING VIGIAV1M00:32:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 308JORDI COROMINES PAGINDEPENDENTV1M00:33:23000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 915JOSEP MARIA MORENO TRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV1M00:34:32000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 173JORDI OLIVELLA PUJOTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:34:43000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 7026JORDI RIBAS RENIULLICENCIA DE DIAV1M00:34:55000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:35:09000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2519DAVID ROMANCE VILARCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:35:41000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 6025XAVIER DÍAZ NIETOLLICENCIA DE DIAV1M00:37:26000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 174JUAN CARLOS DEL ESTTRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:38:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 462RAFAEL GIMENO GARCIINDEPENDENTV1M00:40:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 4420ALBERTO DAVIDCLUB TRI5UV1M00:40:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
14 4531CESAR LUIS HERRERO TRIATLO BCN-TRIFORFUNV1M00:42:15000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
15 7055IVAN TORRECILLA RUILLICENCIA DE DIAV1M00:44:06000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2861RICARDO MONASTERIO C.E. TRIATHLONBCNV2M00:33:29000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
2 2869PEDRO TALAVERA ROMECLUB GASSS TRIATLOV2M00:33:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
3 7041RAMON MESAS RICARTLLICENCIA DE DIAV2M00:34:08000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
4 4161ANGEL MANCEBO ALVARTRIATLO BCN-TRIFORFUNV2M00:34:48000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
5 3804CLAUDIO MONTEFUSCO CERDANYOLA CHV2M00:35:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
6 3787JOSÉ MANUEL FIGUEICLUB NATACIO MINORISAV2M00:35:18000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
7 5425RICARDO MELERO QUIÑC.E. RAYOTEAMV2M00:36:47000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
8 2321HECTOR VENTEO FERNAC.N. BADALONAV2M00:37:04000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
9 2819JORDI CLARET PRIMSBR OPEN TEAMV2M00:38:02000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
10 7045PACO MÉNDEZ SERRANOLLICENCIA DE DIAV2M00:38:14000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
11 5981FRANCISCO MARTORELLINDEPENDENTV2M00:38:45000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
12 2255JOSE VIZCAYA GRAVECLUB 226 LONG DISTANCEV2M00:47:19000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
13 162ALFREDO SALDON ROJACLUB NÀUTIC MASNOUV2M00:50:24000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2240JAUME GUBERN BOIXC.N. BADALONAV2M00:37:30000:00:00000:00:00000:00:00000:00:000:00:000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32