RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
280 280 0 0 5 19 2 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB ESPORTIU TEAM CALELLA TRIATHLON - 01:25:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14870ISAM MOUNIR EL MRABET00:28:11
21084GUILLEM ROJAS MORENO00:28:18
32923MARC TORO GARCIA00:29:24

2. - FASTTRIATLON CLUB - 01:29:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
1808JORDI GARCIA GRÀCIA00:27:50
24130JUAN JOSE MUÑOZ GARCIA00:30:39
32836DANI PEDRO HUERTA00:30:58

3. - C.N. MATARO - 01:30:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
12096PABLO LOPEZ MARTINEZ00:29:01
22098MARC ROVIRA DOÑATE00:30:24
35741GUILLERMO CORTIJO ROMEU00:31:28

4. - TRIATLO BCN-TRIFORFUN - 01:35:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1729LUCAS VALLEJO GONZALEZ00:29:00
25976ALEX MATESANZ SALVADO00:32:42
31456JAUME DE DIAGO CALLAO00:33:34

5. - CLUB ATLETISME SANT BOI - 01:35:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15764SERGIO BEJARANO CABALLERO00:30:09
2518AMADEU BOSCH BRILLAS00:30:24
34235FERRAN CANALS COMAS00:35:13

6. - CLUB TRI5U - 01:36:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
1523JAVIER GOMEZ GUTIERREZ00:31:26
23926RUBEN SERNA APARICIO00:32:12
34905FRANCESC TORRES00:32:30

7. - TRIATLO RUNNING VIGIA - 01:36:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
12642JORDI BONILLA GONZALEZ00:30:23
2158JUAN LOPEZ CHAVES00:32:40
33180DIEGO NAVARRO GALIANO00:33:38

8. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:37:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12896ORIOL BARBANY BOFILL00:28:47
2434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:33:00
33057HECTOR CANOVAS GARCIA00:35:17

9. - C.E. PICORNELL - 01:37:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
11772MARC ABULI LLUCH00:31:16
23492CARLOS GIMENEZ HOYAS00:33:15
33712JORDI MONSERRAT TALTAVULL00:33:15

10. - CLUB NATACIO CALDES - 01:39:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA00:32:02
24218JORDI TORREJON GONZALEZ00:33:29
35879XAVI VALLRIBERA RIERA00:33:38

11. - C.N. PRAT-TRIATLO - 01:40:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
1363ALEX ZANUY FANALS00:31:06
23734VÍCTOR APARICIO PALOMAR00:32:54
33178POL FERNÁNDEZ LOSADA00:36:04

12. - CLUB NÀUTIC MASNOU - 01:41:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1817ORIOL GOMEZ PARE00:31:24
22161DAVID GONZALEZ LOPEZ00:34:46
3662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ00:34:53

13. - C.E. RAYOTEAM - 01:41:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11627JAVIER CARVAJAL PICHEL00:31:41
25618OSCAR PASTOR IGLESIAS00:32:40
35425RICARDO MELERO QUIÑONERO00:36:47

14. - CERDANYOLA CH - 01:42:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
12447GREGORY FIERENS00:32:35
25373JAVIER MIMOSO MORENO00:34:40
32446GERARD VIVO ESCUDERO00:34:59

15. - C.E. WHERE IS THE LIMIT ? - 01:44:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1690ALBERT ROBLEDA 00:34:12
21332JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANDEZ00:35:05
33282ROGER BERNAT MACIAN00:35:19

16. - C.N. BADALONA - 01:45:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
1488JOAN FABRE JORDAN00:30:42
22321HECTOR VENTEO FERNANDEZ00:37:04
32240JAUME GUBERN BOIX00:37:30

17. - CLUB VO2 - 01:47:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13745JOSEP ORIOL CANALS RODON00:34:22
2243DAVID VERGES MARTÍNEZ00:34:28
31504RICARD TORRES PUIGHERMANAL00:38:40

18. - CEME - 01:49:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
13314ERNESTO PEREZ CATALAN00:35:48
23600DANIEL MIRÓ FUENTES00:36:41
32427JORDI GONZALEZ BARO00:36:49

19. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:51:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
13664ESTEVE MENENDEZ BARTOMEU00:35:47
2525MANUEL GONZALEZ TRINIDAD00:36:13
3534XAVI BALLART SERRALLONGA00:39:45

20. - C.E. TRIATHLONBCN - 01:52:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
12861RICARDO MONASTERIO VIVES00:33:29
23204ORIOL MERCADE CANALS00:34:38
33888XAVIER SANZ GARCIA00:44:48

21. - CLUB 226 LONG DISTANCE - 01:54:12
LLOCDORSALNOMTEMPS
14756TONI ZAMORA GONZALEZ00:33:06
23129ORIOL RUBIO CARBO00:33:47
32255JOSE VIZCAYA GRAVE00:47:19

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32