RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
249 209 203 5 1 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:18100:07:51400:34:1135.1000:42:02500:17:1600:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:31200:07:51300:34:1135.1000:42:02700:17:2900:00:0000:00:00
3 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:59:49300:08:17800:35:0434.2200:43:21100:16:2800:00:0000:00:00
4 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:00:091100:08:58600:34:2434.8800:43:22200:16:4700:00:0000:00:00
5 2337NADIR BOURAS MOUSSAOUITRICBM-CALELLACDM01:00:18500:08:46700:34:4134.6000:43:27300:16:5100:00:0000:00:00
6 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:00:251300:09:01500:34:2234.9200:43:23400:17:0200:00:0000:00:00
7 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:01:131600:09:08200:33:4435.5700:42:521300:18:2100:00:0000:00:00
8 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:54400:08:24900:35:1534.0400:43:391200:18:1500:00:0000:00:00
9 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:433000:09:541100:35:4533.5700:45:391000:18:0400:00:0000:00:00
10 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:03:523100:09:551500:35:5833.3600:45:53900:17:5900:00:0000:00:00
11 5904ENZO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:04:133500:10:011000:35:3933.6600:45:401500:18:3300:00:0000:00:00
12 5903BRUNO MONTEFUSCO DEL PINOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:04:154400:10:201800:36:1533.1000:46:35800:17:4000:00:0000:00:00
13 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:502200:09:192200:36:2632.9400:45:452100:19:0500:00:0000:00:00
14 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:05:041800:09:142400:36:3032.8800:45:442600:19:2000:00:0000:00:00
15 4870ISAM MOUNIR EL MRABETTRICBM-CALELLAABM01:05:106600:11:063100:36:4332.6800:47:49600:17:2100:00:0000:00:00
16 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:05:125300:10:351600:36:0133.3200:46:361600:18:3600:00:0000:00:00
17 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:05:152000:09:161200:35:4733.5400:45:033800:20:1200:00:0000:00:00
18 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:05:213800:10:143200:36:4432.6700:46:581400:18:2300:00:0000:00:00
19 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:05:26600:08:483500:37:0632.3500:45:542900:19:3200:00:0000:00:00
20 8044BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:05:353700:10:093000:36:4332.6800:46:521800:18:4300:00:0000:00:00
21 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:533300:09:571300:35:5033.4900:45:473500:20:0600:00:0000:00:00
22 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:05:555200:10:321900:36:1733.0700:46:492200:19:0600:00:0000:00:00
23 3297SERGI ALIAGA TORRENSASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:06:191700:09:082700:36:3532.8000:45:434600:20:3600:00:0000:00:00
24 1580ANTOLI FAURIA TORRENTC.E.T. DISTANCEABM01:06:304100:10:191700:36:1033.1800:46:293400:20:0100:00:0000:00:00
25 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:06:321900:09:152300:36:2632.9400:45:415100:20:5100:00:0000:00:00
26 3341JORDI CANTO CESPEDESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:333200:09:571400:35:5233.4600:45:494800:20:4400:00:0000:00:00
27 1579JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:06:41700:08:524400:38:0731.4800:46:593000:19:4200:00:0000:00:00
28 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:07:081200:08:595700:38:5030.9000:47:492500:19:1900:00:0000:00:00
29 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:111400:09:062500:36:3232.8500:45:386700:21:3300:00:0000:00:00
30 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:07:126800:11:083900:37:5131.7000:48:591100:18:1300:00:0000:00:00
31 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:153600:10:033400:36:5132.5600:46:544400:20:2100:00:0000:00:00
32 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:07:194200:10:192900:36:3932.7400:46:584500:20:2100:00:0000:00:00
33 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:07:515600:10:373600:37:2732.0400:48:043300:19:4700:00:0000:00:00
34 22DOLÇA OLLE GATELLTRICBM-CALELLAABF01:07:532600:09:374300:38:0731.4800:47:443700:20:0900:00:0000:00:00
35 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:584500:10:202000:36:2133.0100:46:416100:21:1700:00:0000:00:00
36 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:08:001000:08:585400:38:4630.9500:47:444000:20:1600:00:0000:00:00
37 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:08:226900:11:095100:38:3731.0700:49:461700:18:3600:00:0000:00:00
38 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:08:362100:09:174000:37:5331.6800:47:106300:21:2600:00:0000:00:00
39 7127ABDIEL OSCAR CABALLERO SALLICENCIA DE DIAABM01:08:502700:09:474200:38:0031.5800:47:475500:21:0300:00:0000:00:00
40 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:594700:10:225800:38:5430.8500:49:163100:19:4300:00:0000:00:00
41 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:09:015800:10:464100:37:5731.6200:48:434200:20:1800:00:0000:00:00
42 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:09:027700:11:194600:38:1431.3900:49:332800:19:2900:00:0000:00:00
43 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:09:044900:10:263300:36:4832.6100:47:147200:21:5000:00:0000:00:00
44 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:246300:10:594700:38:1831.3300:49:173600:20:0700:00:0000:00:00
45 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:294300:10:202100:36:2332.9800:46:439400:22:4600:00:0000:00:00
46 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:09:342300:09:302800:36:3632.7900:46:0611800:23:2800:00:0000:00:00
47 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:10:079700:11:526000:39:0730.6800:50:592300:19:0800:00:0000:00:00
48 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM01:10:307000:11:125900:38:5830.8000:50:104300:20:2000:00:0000:00:00
49 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:355500:10:375300:38:4231.0100:49:195900:21:1600:00:0000:00:00
50 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:397800:11:214900:38:2331.2600:49:445300:20:5500:00:0000:00:00
51 7106MIQUEL GUASCH REGADALLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1619100:16:15100:33:2435.9300:49:396900:21:3700:00:0000:00:00
52 5083ANIOL FLORIACH MARFAC.N. MATAROCDM01:11:253400:09:576800:39:5630.0500:49:536500:21:3200:00:0000:00:00
53 4869DAVID VIUDEZ RUBIOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:11:337500:11:174800:38:2331.2600:49:407300:21:5300:00:0000:00:00
54 7134MATIAS CICCIMARRALLICENCIA DE DIAV1M01:11:346500:11:036400:39:3230.3500:50:355400:20:5900:00:0000:00:00
55 4406JORDI CANOVAS RIPOLLTRICBM-CALELLAABM01:11:3810300:12:027000:40:0829.9000:52:102700:19:2800:00:0000:00:00
56 5888ISAAC IGLESIAS MOLISTTEAM TRIRELAYABM01:11:398300:11:273800:37:5131.7000:49:188500:22:2100:00:0000:00:00
57 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:11:398900:11:386600:39:4430.2000:51:224100:20:1700:00:0000:00:00
58 5627MARTI MONFERRER BARBERÀCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:11:4610900:12:175500:38:4930.9100:51:064700:20:4000:00:0000:00:00
59 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:4714700:13:426100:39:1630.5600:52:581900:18:4900:00:0000:00:00
60 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:11:524000:10:182600:36:3432.8200:46:5214200:25:0000:00:0000:00:00
61 8028NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:545000:10:298400:41:4128.7900:52:103200:19:4400:00:0000:00:00
62 4081ERNEST AGUILAR SORIANOC.N. SABADELLV1M01:12:042900:09:536200:39:2330.4700:49:169800:22:4800:00:0000:00:00
63 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGAS HORTTRICBM-CALELLAABM01:12:0910500:12:085200:38:4031.0300:50:486200:21:2100:00:0000:00:00
64 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM01:12:158100:11:255000:38:2731.2100:49:528600:22:2300:00:0000:00:00
65 1434MARCEL FONTANILLAS PUIGDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:194600:10:216700:39:5130.1100:50:127900:22:0700:00:0000:00:00
66 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:12:252400:09:347900:41:2029.0300:50:546400:21:3100:00:0000:00:00
67 5516DANIEL VAQUE NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:12:395700:10:417700:41:0729.1900:51:485200:20:5100:00:0000:00:00
68 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:12:398400:11:293700:37:4531.7900:49:1411600:23:2500:00:0000:00:00
69 7125ESTEBAN JOAQUIN MARQUESLLICENCIA DE DIAABM01:12:418000:11:257300:40:2629.6800:51:515000:20:5000:00:0000:00:00
70 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:486700:11:074500:38:1231.4100:49:1911900:23:2900:00:0000:00:00
71 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:12:51800:08:536500:39:4130.2400:48:3413000:24:1700:00:0000:00:00
72 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:12:532500:09:346900:40:0229.9800:49:3611100:23:1700:00:0000:00:00
73 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:13:028700:11:346300:39:2730.4200:51:017500:22:0100:00:0000:00:00
74 8047VICTOR PORCAR TREMPSLLICENCIA DE DIAABM01:13:227600:11:197600:40:4729.4200:52:066000:21:1600:00:0000:00:00
75 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:359200:11:477500:40:3829.5300:52:255700:21:1000:00:0000:00:00
76 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:4412200:12:565600:38:5030.9000:51:467400:21:5800:00:0000:00:00
77 3438JOSEP SALOMON PAGESPETITINDEPENDIENTECDM01:14:087100:11:1410800:43:5727.3000:55:112000:18:5700:00:0000:00:00
78 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:14:241500:09:079000:42:3128.2200:51:389300:22:4600:00:0000:00:00
79 4126JAVIER BUISAN GUARGAC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:14:277200:11:1410700:43:5427.3300:55:082400:19:1900:00:0000:00:00
80 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:14:5313100:13:077200:40:0929.8900:53:167000:21:3700:00:0000:00:00
81 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:1113900:13:307400:40:3129.6200:54:015600:21:1000:00:0000:00:00
82 7116XAVI FONT ALEMANYLLICENCIA DE DIAABM01:15:119100:11:459600:43:1327.7700:54:583900:20:1300:00:0000:00:00
83 8031GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM01:15:216200:10:588500:41:4728.7200:52:459000:22:3600:00:0000:00:00
84 8048JAUME ANGULO PUERTALLICENCIA DE DIAV1M01:15:2910100:12:008000:41:2628.9600:53:267600:22:0300:00:0000:00:00
85 2109CARLOS CARDERO GARCIAINDEPENDIENTEV1M01:15:299300:11:488100:41:2628.9600:53:148000:22:1500:00:0000:00:00
86 7132RUBEN RUIZ MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:15:31900:08:5411800:44:5426.7300:53:487100:21:4300:00:0000:00:00
87 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:15:412800:09:519900:43:1627.7300:53:078900:22:3400:00:0000:00:00
88 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:16:003900:10:179100:42:4028.1300:52:5710500:23:0300:00:0000:00:00
89 7110THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV2M01:16:2115300:13:517100:40:0929.8900:54:008400:22:2100:00:0000:00:00
90 8010AMADEU HERMOSO MEDALLALLICENCIA DE DIAV2M01:16:3911200:12:337800:41:0829.1700:53:4110200:22:5800:00:0000:00:00
91 790MARCOS PÉREZ REDONDOCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:16:449600:11:528200:41:2828.9400:53:2011300:23:2400:00:0000:00:00
92 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:068200:11:268600:41:4828.7100:53:1412500:23:5200:00:0000:00:00
93 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:069500:11:519400:42:5827.9300:54:498100:22:1700:00:0000:00:00
94 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:17:1110800:12:1610000:43:2227.6700:55:386800:21:3300:00:0000:00:00
95 7117ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3212900:13:0510400:43:4227.4600:56:474900:20:4500:00:0000:00:00
96 8033OLEGUER FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:17:5211700:12:498800:42:1528.4000:55:049700:22:4800:00:0000:00:00
97 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:18:0314800:13:458700:41:5828.5900:55:438300:22:2000:00:0000:00:00
98 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF01:18:1110600:12:119700:43:1427.7600:55:259500:22:4600:00:0000:00:00
99 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:18:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
100 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:3310200:12:0011000:44:0227.2500:56:028800:22:3100:00:0000:00:00
101 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:18:417300:11:1511300:44:0927.1800:55:2411000:23:1700:00:0000:00:00
102 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:19:158600:11:329800:43:1527.7500:54:4713400:24:2800:00:0000:00:00
103 8026SANTI ROVIRA OBRADORSLLICENCIA DE DIAV2M01:19:2311600:12:448900:42:2328.3100:55:0712900:24:1600:00:0000:00:00
104 7130EMILIA SABASTIAN ESTRUBIALLICENCIA DE DIAABF01:19:3015900:14:029200:42:4228.1000:56:449600:22:4600:00:0000:00:00
105 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:19:4412300:12:579500:43:1127.7900:56:0812100:23:3600:00:0000:00:00
106 329ADRIA NAVARRETE JIMENEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:19:449800:11:5412900:45:4526.2300:57:397700:22:0500:00:0000:00:00
107 4960BORJA SANTAMARIA AIRATRIDIRABM01:20:0112600:13:0211200:44:0827.1900:57:1010000:22:5100:00:0000:00:00
108 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:0214000:13:3110300:43:3927.4900:57:1010100:22:5200:00:0000:00:00
109 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:20:0413200:13:0811100:44:0627.2100:57:149900:22:5000:00:0000:00:00
110 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:20:0711100:12:2510900:44:0127.2600:56:2612300:23:4100:00:0000:00:00
111 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:20:159400:11:5012300:45:2126.4600:57:1110600:23:0400:00:0000:00:00
112 794JOFRE JOVELLAR ORTEGACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:20:1613800:13:2910200:43:3927.4900:57:0810800:23:0800:00:0000:00:00
113 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:20:208800:11:3612400:45:2626.4100:57:0211200:23:1800:00:0000:00:00
114 5161JOSE ANTONIO PINILLA MORINDEPENDIENTEV1M01:20:2613400:13:1910500:43:4227.4600:57:0111400:23:2500:00:0000:00:00
115 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM TRIRELAYABM01:20:2812000:12:559300:42:5327.9800:55:4813700:24:4000:00:0000:00:00
116 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:20:535100:10:3012200:45:2126.4600:55:5114400:25:0200:00:0000:00:00
117 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:21:0213700:13:2912100:45:1626.5100:58:458200:22:1700:00:0000:00:00
118 446ALEX GARCIA MARTINEZTRICBM-CALELLAV1M01:21:116400:11:0011500:44:3526.9200:55:3515400:25:3600:00:0000:00:00
119 8042GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:21:1212700:13:0313400:46:3625.7500:59:396600:21:3300:00:0000:00:00
120 2629LLUIS BARNAUS OBIOLSCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:21:247900:11:2110100:43:3227.5700:54:5316700:26:3100:00:0000:00:00
121 8046RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:21:5711400:12:3612800:45:4426.2400:58:2012200:23:3700:00:0000:00:00
122 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:586000:10:5512500:45:3026.3700:56:2515200:25:3300:00:0000:00:00
123 7112POL REBENAQUE LAGUNALLICENCIA DE DIAABM01:22:4517300:14:3812000:45:0726.6000:59:4510300:23:0000:00:0000:00:00
124 8043JACOBO LÓPEZ CAÑADASLLICENCIA DE DIAV1M01:22:5416000:14:0412700:45:4326.2500:59:4710700:23:0700:00:0000:00:00
125 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:22:555900:10:5313700:46:4825.6400:57:4114800:25:1400:00:0000:00:00
126 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF01:23:0714500:13:398300:41:3828.8200:55:1717700:27:5000:00:0000:00:00
127 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:3814400:13:3811400:44:2826.9900:58:0615100:25:3200:00:0000:00:00
128 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:23:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
129 8035CARLES VENTURA BERTRALLLICENCIA DE DIAV2M01:24:0112400:12:5911900:45:0326.6400:58:0215800:25:5900:00:0000:00:00
130 4740ANGEL LEON DE DALMAUCLUB TRITRAININGABM01:24:0914600:13:3911700:44:5226.7500:58:3115500:25:3800:00:0000:00:00
131 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM TRIRELAYABF01:24:2513600:13:2814200:47:2725.2901:00:5512000:23:3000:00:0000:00:00
132 8019MANEL PARELLADA ROURALLICENCIA DE DIAABM01:24:309000:11:4114500:47:4025.1700:59:2114600:25:0900:00:0000:00:00
133 8038SERGIO OJETE CLAVIJOLLICENCIA DE DIAABM01:24:3616700:14:2513600:46:4625.6601:01:1111500:23:2500:00:0000:00:00
134 8037ORIOL ROGÉ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:24:3716400:14:1216400:49:1224.3901:03:245800:21:1300:00:0000:00:00
135 8016OSCAR GUTIERREZ FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4614200:13:3713200:46:3125.8001:00:0813600:24:3800:00:0000:00:00
136 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:24:5011900:12:5214000:47:0025.5300:59:5214100:24:5800:00:0000:00:00
137 7118GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM01:24:5213000:13:0512600:45:4026.2800:58:4516000:26:0700:00:0000:00:00
138 7108JOSEP MARIA MINGUELLA PIMLLICENCIA DE DIAABM01:24:5712500:13:0013500:46:3625.7500:59:3614900:25:2100:00:0000:00:00
139 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:24:5810700:12:1316000:48:4424.6201:00:5712800:24:0100:00:0000:00:00
140 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:1315400:13:5413900:46:5825.5501:00:5213100:24:2100:00:0000:00:00
141 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDIENTEV2M01:25:1416800:14:2811600:44:4726.8000:59:1515700:25:5900:00:0000:00:00
142 8022ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:159900:11:5515500:48:1924.8401:00:1414300:25:0100:00:0000:00:00
143 7121ALVARO DE DIEGOLLICENCIA DE DIAABM01:25:2111000:12:1717000:50:0323.9801:02:2010400:23:0100:00:0000:00:00
144 8023ADOLFO FLORES GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:25:288500:11:3114400:47:3825.1900:59:0916400:26:1900:00:0000:00:00
145 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:25:444800:10:2313000:46:1425.9600:56:3718300:29:0700:00:0000:00:00
146 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:26:017400:11:1715700:48:3324.7200:59:5016100:26:1100:00:0000:00:00
147 8034MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0217900:15:0215000:47:5125.0801:02:5310900:23:0900:00:0000:00:00
148 8032MARTÍ FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:26:1814900:13:4613100:46:1725.9301:00:0316300:26:1500:00:0000:00:00
149 3198ANTONIO BERMUDO MORASBR OPEN TEAMV2M01:26:2618100:15:1613300:46:3225.7901:01:4813500:24:3800:00:0000:00:00
150 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:26:2815700:13:5614900:47:5125.0801:01:4713800:24:4100:00:0000:00:00
151 8005JOSE ANT RAMIREZ PEREZLLICENCIA DE DIAV2M01:26:2915500:13:5516300:49:0624.4401:03:0111700:23:2800:00:0000:00:00
152 8004JUAN CARLOS ADAME SILESLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3217500:14:5013800:46:5525.5801:01:4513900:24:4700:00:0000:00:00
153 7129JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3217800:15:0114300:47:3625.2101:02:3712600:23:5500:00:0000:00:00
154 7126RODRIGO PLAZALLICENCIA DE DIAJNM01:26:4616200:14:0916800:49:5324.0601:04:029200:22:4400:00:0000:00:00
155 8027PAOLO FELICELLICENCIA DE DIAABM01:26:5112800:13:0416700:49:5024.0801:02:5412700:23:5700:00:0000:00:00
156 7114MIGUEL CASTILLO MOZOLLICENCIA DE DIAV2M01:27:2019600:16:5314700:47:4625.1201:04:399100:22:4100:00:0000:00:00
157 7115TOMÀS MEGÍA PORCUNALLICENCIA DE DIAV2M01:27:2016300:14:1015400:48:1224.9001:02:2214000:24:5800:00:0000:00:00
158 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M01:27:2715000:13:4715900:48:3624.6901:02:2314500:25:0400:00:0000:00:00
159 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:27:325400:10:3517300:50:2723.7901:01:0216600:26:3000:00:0000:00:00
160 7124OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:28:0717200:14:3716200:49:0424.4601:03:4113300:24:2600:00:0000:00:00
161 8029EVA ROCA GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:28:1617600:14:5718100:51:1423.4201:06:117800:22:0500:00:0000:00:00
162 7120ARNAU MARTÍN GRATACÓSLLICENCIA DE DIASUB23M01:28:2211800:12:5014800:47:4725.1101:00:3717500:27:4500:00:0000:00:00
163 8039JAUME COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:29:0018800:16:0516100:49:0324.4601:05:0812400:23:5200:00:0000:00:00
164 7131CRISTINE GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:29:1314100:13:3115100:47:5425.0501:01:2517600:27:4800:00:0000:00:00
165 4827JOSE GALLARDO ALONSOC.N. MATAROV1M01:29:3711500:12:4317500:50:4323.6601:03:2616200:26:1100:00:0000:00:00
166 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:29:4418300:15:1815600:48:2224.8101:03:4015900:26:0400:00:0000:00:00
167 7128GEOVANNI ALFONSO IBARRA OLLICENCIA DE DIAABM01:29:4419900:18:5910600:43:4327.4501:02:4217200:27:0200:00:0000:00:00
168 5339JAVIER BASART SANCHEZTRICBM-CALELLAV1M01:30:0019200:16:2715200:48:0025.0001:04:2715300:25:3300:00:0000:00:00
169 4220MARÇAL ROIG MOLLFULLEDATRICBM-CALELLACDM01:30:0111300:12:3518700:53:0422.6101:05:3913200:24:2200:00:0000:00:00
170 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:30:206100:10:5618200:51:1723.4001:02:1318000:28:0700:00:0000:00:00
171 1015GUILLERMO PALUZIE AVILAC.E. VILA OLIMPICAV3M01:30:2518600:15:5614100:47:1525.4001:03:1117300:27:1400:00:0000:00:00
172 8024JOSÉ MANUEL JIMÉNEZ GONZLLICENCIA DE DIAV2M01:30:3319400:16:4515300:48:0025.0001:04:4515600:25:4800:00:0000:00:00
173 8018JOAN-MARC LLÀCER I ESCAMILLICENCIA DE DIAV1M01:30:4015800:13:5917100:50:2023.8401:04:1916500:26:2100:00:0000:00:00
174 8036NACHO ALSAMORA ESTEBANLLICENCIA DE DIAV1M01:30:4817100:14:3616500:49:2224.3101:03:5817100:26:5000:00:0000:00:00
175 8017LUIS MIGUEL DE LAMO IGLESLLICENCIA DE DIAABM01:31:0818500:15:4715800:48:3524.7001:04:2217000:26:4600:00:0000:00:00
176 7119ANNA JORDÀ MASLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3510400:12:0417600:50:5223.5901:02:5618200:28:3900:00:0000:00:00
177 7113JULIO MARTINEZ ESCRIBANOLLICENCIA DE DIAABM01:31:4818900:16:0914600:47:4425.1401:03:5317800:27:5500:00:0000:00:00
178 5540LAIA TARRIDA GARCIAC.N. VILAFRANCA CDF01:32:2610000:11:5518000:51:1123.4501:03:0618500:29:2000:00:0000:00:00
179 8001JAVIER GRANADOS ALCOCEBALLICENCIA DE DIAABM01:33:0914300:13:3816600:49:3624.1901:03:1418900:29:5500:00:0000:00:00
180 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:33:2016600:14:1716900:49:5624.0301:04:1318400:29:0700:00:0000:00:00
181 5183TONI CASANOVAS SANCHEZINDEPENDIENTEABM01:33:2918200:15:1618300:51:3023.3001:06:4616900:26:4300:00:0000:00:00
182 8015PERE LUCIO SUBIRACHSLLICENCIA DE DIAABM01:33:3313500:13:2019200:54:5021.8801:08:1015000:25:2300:00:0000:00:00
183 5306MARTA DOMINGUEZTRICBM-CALELLACDF01:34:1112100:12:5617700:50:5723.5501:03:5319100:30:1800:00:0000:00:00
184 8040MERCÈ MANDRET PEÑARANDALLICENCIA DE DIAABF01:35:2418400:15:3517200:50:2123.8301:05:5618600:29:2800:00:0000:00:00
185 8014EDGAR VARGAS SANZLLICENCIA DE DIAABM01:35:3319300:16:3119000:53:5122.2801:10:2214700:25:1100:00:0000:00:00
186 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:35:4919500:16:4918500:52:1922.9401:09:0816800:26:4100:00:0000:00:00
187 2322AGUSTIN ALDAZABAL GILINDEPENDIENTEABM01:36:0016900:14:3017900:51:1023.4501:05:4019200:30:2000:00:0000:00:00
188 8041DANIEL GARCÍA LINARESLLICENCIA DE DIAABM01:36:0120100:22:5417400:50:3923.6901:13:338700:22:2800:00:0000:00:00
189 890JOSEP MARIA CASAJUANA I VCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:5816100:14:0918600:53:0122.6301:07:1018800:29:4800:00:0000:00:00
190 7107GERMAN GUERRERO LARALLICENCIA DE DIAV1M01:37:5619800:18:0618400:52:1522.9701:10:2117400:27:3500:00:0000:00:00
191 5332HELENA VIERBÜCHER INFIESTTRICBM-CALELLAABF01:38:2015200:13:5019100:54:4721.9001:08:3718700:29:4300:00:0000:00:00
192 7123SERGI SABATER GRATACOSLLICENCIA DE DIACDM01:38:2213300:13:1117800:50:5823.5401:04:0920100:34:1300:00:0000:00:00
193 8045ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV2F01:38:4515600:13:5518900:53:3122.4201:07:2619300:31:1900:00:0000:00:00
194 3145VERONICA JIMENEZ ATENCIAC.E. MEDITERRANIABF01:39:2716500:14:1219400:57:0521.0201:11:1718100:28:1000:00:0000:00:00
195 3583MARIA DOLORS LOPEZ GOMEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:43:1715100:13:4819800:57:5520.7201:11:4319700:31:3400:00:0000:00:00
196 8030SILVIA GARCÍA MARCLLICENCIA DE DIAV1F01:43:4819000:16:1019600:57:2720.8901:13:3719000:30:1100:00:0000:00:00
197 7135RUBÉN LÓPEZ BRAVOLLICENCIA DE DIAABM01:43:4917000:14:3220001:01:1919.5701:15:5117900:27:5800:00:0000:00:00
198 8021HUGO FRANCO MOSQUERALLICENCIA DE DIAV2M01:44:1819700:18:0518800:53:2122.4901:11:2620000:32:5200:00:0000:00:00
199 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:44:1818000:15:1319700:57:3820.8201:12:5119600:31:2700:00:0000:00:00
200 509LLUIS REMON CASTELLANOSC.N. MOLINS DE REIV2M01:44:3118700:15:5819500:57:0621.0201:13:0419500:31:2700:00:0000:00:00
201 7111MARTA LAO MARZOLLICENCIA DE DIAABF01:48:0417400:14:4820101:01:2519.5401:16:1319800:31:5100:00:0000:00:00
202 7122GEMMA FUSTER ANGLADALLICENCIA DE DIAABF01:48:4717700:14:5719901:01:0819.6301:16:0519900:32:4200:00:0000:00:00
203 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:48:5120000:20:3419300:56:5421.0901:17:2819400:31:2300:00:0000:00:00


NF 600SERGI MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCEJNM00:00:00000:09:48000:45:5826.1100:55:46000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:00:00000:09:34000:44:4126.8600:54:15000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM00:00:00000:10:57000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM00:00:00000:10:17000:36:3332.8300:46:50000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7109NATHALIE SADAKALLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:16:37000:59:3320.1501:16:10000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 7133FEDERICO SCARABINO LLICENCIA DE DIASUB23M00:57:06100:04:18900:35:0534.2000:39:23900:17:4300:00:0000:00:00


NP 4772NIL ROIG AGEACLUB NATACIO OLOTCDM
NP 7101SERGI CAMBERO VIEJOLLICENCIA DE DIAABM
NP 7102FRANCISCO RIVERA DIAZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7103CARLOS CORULLON TRINCADOLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7104PEDRO AYALA MOLINALLICENCIA DE DIAV2M
NP 7105DAVID CANOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 203ERIC MONTEMAYOR MASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM
NP 288DAVID FERNANDEZ FUGAROLESCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M
NP 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF
NP 5337MARÇAL FERRER FONTTRICBM-CALELLASUB23M
NP 5338JOSEP MARIA (TXUSE) RAMIRTRICBM-CALELLAV2M
NP 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM
NP 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F
NP 3316JOSEP ANTON CARDOSO JIMÉCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV2M
NP 669MARC GISPERT GIRONINDEPENDIENTEABM
NP 5406SARA VALLMAJOR I RALC.N. MATAROSUB23F
NP 8002SARAH LEPINELLICENCIA DE DIAV1F
NP 8003FABRICE LEPINELLICENCIA DE DIAV1M
NP 8006VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF
NP 8007FRANCESC FONTANILLASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8008MARIA ANGUITA BENETLLICENCIA DE DIAABF
NP 8009ALBERTO DIAZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 8011ANNA ILLA GALERALLICENCIA DE DIAJNF
NP 8012LLUIS RIGAT SALSELLICENCIA DE DIAV2M
NP 8013MONICA MEJIA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1F
NP 4460ALEX PONS SOLEW3TRIBCNV1M
NP 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 1463ADRIA RIERA GOMEZTRICBM-CALELLAABM
NP 4239SERGI RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 4246DAVID RAMIREZ GUILLAMONTRICBM-CALELLACDM
NP 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F
NP 3511CHARI GONZALEZ CORTESGOO SPORT CLUBV2F
NP 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F
NP 3875MIQUEL GONZALEZ VIÑASTRICBM-CALELLAV1M
NP 3889OSCAR GOMEZ FERNANDEZTRIATLO JOVENT 79ABM
NP 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 2783ARCADI VILA SERRATCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV2M
NP 2818ROSA MARIA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF
NP 8020CRISTINA ANTONIO MANJÓNLLICENCIA DE DIAABF
NP 8025MARIA MARIÑOLLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32