RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
209 203 5 1 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:12:252400:09:347900:41:2029.0300:50:546400:21:3100:00:0000:00:00
2 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:12:532500:09:346900:40:0229.9800:49:3611100:23:1700:00:0000:00:00
3 5549HELENA MARINA RODRITRICBM-CALELLACDF01:27:325400:10:3517300:50:2723.7901:01:0216600:26:3000:00:0000:00:00
4 3231BERTA BRUGUERA LOPETRICBM-CALELLACDF01:30:206100:10:5618200:51:1723.401:02:1318000:28:0700:00:0000:00:00
5 5540LAIA TARRIDA GARCIAC.N. VILAFRANCA CDF01:32:2610000:11:5518000:51:1123.4501:03:0618500:29:2000:00:0000:00:00
6 5306MARTA DOMINGUEZTRICBM-CALELLACDF01:34:1112100:12:5617700:50:5723.5501:03:5319100:30:1800:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2337NADIR BOURAS MOUSSATRICBM-CALELLACDM01:00:18500:08:46700:34:4134.600:43:27300:16:5100:00:0000:00:00
2 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:04:502200:09:192200:36:2632.9400:45:452100:19:0500:00:0000:00:00
3 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM01:08:362100:09:174000:37:5331.6800:47:106300:21:2600:00:0000:00:00
4 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:355500:10:375300:38:4231.0100:49:195900:21:1600:00:0000:00:00
5 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:11:524000:10:182600:36:3432.8200:46:5214200:25:0000:00:0000:00:00
6 3803ORIOL JUHE SERRANOTRICBM-CALELLACDM01:12:398400:11:293700:37:4531.7900:49:1411600:23:2500:00:0000:00:00
7 3438JOSEP SALOMON PAGESINDEPENDIENTECDM01:14:087100:11:1410800:43:5727.300:55:112000:18:5700:00:0000:00:00
8 4234JOAN JIMENEZ FLORESTRICBM-CALELLACDM01:14:5313100:13:077200:40:0929.8900:53:167000:21:3700:00:0000:00:00
9 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:15:412800:09:519900:43:1627.7300:53:078900:22:3400:00:0000:00:00
10 4621CARLOS HITA MARTOSC.N. TERRASSACDM01:20:208800:11:3612400:45:2626.4100:57:0211200:23:1800:00:0000:00:00
11 4220MARÇAL ROIG MOLLFULTRICBM-CALELLACDM01:30:0111300:12:3518700:53:0422.6101:05:3913200:24:2200:00:0000:00:00
12 7123SERGI SABATER GRATALLICENCIA DE DIACDM01:38:2213300:13:1117800:50:5823.5401:04:0920100:34:1300:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:08:001000:08:585400:38:4630.9500:47:444000:20:1600:00:0000:00:00
2 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:13:028700:11:346300:39:2730.4200:51:017500:22:0100:00:0000:00:00
3 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:22:555900:10:5313700:46:4825.6400:57:4114800:25:1400:00:0000:00:00
4 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:23:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 5404ALBA BARROSO MONTORC.N. MATAROCDF01:24:5810700:12:1316000:48:4424.6201:00:5712800:24:0100:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5551FIDEL DIAZ C.E.T. DISTANCEJNM00:59:49300:08:17800:35:0434.2200:43:21100:16:2800:00:0000:00:00
2 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:07:194200:10:192900:36:3932.7400:46:584500:20:2100:00:0000:00:00
3 4463POL PEÑA GONZALEZC.N. MATAROCDM01:07:515600:10:373600:37:2732.0400:48:043300:19:4700:00:0000:00:00
4 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM01:09:027700:11:194600:38:1431.3900:49:332800:19:2900:00:0000:00:00
5 5083ANIOL FLORIACH MARFC.N. MATAROCDM01:11:253400:09:576800:39:5630.0500:49:536500:21:3200:00:0000:00:00
6 5627MARTI MONFERRER BARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:11:4610900:12:175500:38:4930.9100:51:064700:20:4000:00:0000:00:00
7 4110ALEX CATALAN RAMIREC.N. TERRASSAJNM01:12:158100:11:255000:38:2731.2100:49:528600:22:2300:00:0000:00:00
8 5434POL PEREZ RODRIGUEZC.N. MATAROJNM01:12:51800:08:536500:39:4130.2400:48:3413000:24:1700:00:0000:00:00
9 7132RUBEN RUIZ MARTINLLICENCIA DE DIAJNM01:15:31900:08:5411800:44:5426.7300:53:487100:21:4300:00:0000:00:00
10 3915MARC PARERA CORNEYCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:17:1110800:12:1610000:43:2227.6700:55:386800:21:3300:00:0000:00:00
11 2446YAGO DURAN BASTRICBM-CALELLACDM01:19:158600:11:329800:43:1527.7500:54:4713400:24:2800:00:0000:00:00
12 329ADRIA NAVARRETE JIMCLUB TRIATLO BAIX MONTSENJNM01:19:449800:11:5412900:45:4526.2300:57:397700:22:0500:00:0000:00:00
13 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:21:0213700:13:2912100:45:1626.5100:58:458200:22:1700:00:0000:00:00
14 776PAU VELASCO MENDEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDM01:25:444800:10:2313000:46:1425.9600:56:3718300:29:0700:00:0000:00:00
15 7126RODRIGO PLAZALLICENCIA DE DIAJNM01:26:4616200:14:0916800:49:5324.0601:04:029200:22:4400:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5297ARIADNA ARISÓ VILANFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:14:241500:09:079000:42:3128.2200:51:389300:22:4600:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:20:535100:10:3012200:45:2126.4600:55:5114400:25:0200:00:0000:00:00
3 7119ANNA JORDÀ MASLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3510400:12:0417600:50:5223.5901:02:5618200:28:3900:00:0000:00:00
4 5332HELENA VIERBÜCHER ITRICBM-CALELLAABF01:38:2015200:13:5019100:54:4721.901:08:3718700:29:4300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23M01:00:251300:09:01500:34:2234.9200:43:23400:17:0200:00:0000:00:00
2 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:03:523100:09:551500:35:5833.3600:45:53900:17:5900:00:0000:00:00
3 5904ENZO MONTEFUSCO DELCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:04:133500:10:011000:35:3933.6600:45:401500:18:3300:00:0000:00:00
4 5903BRUNO MONTEFUSCO DECLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:04:154400:10:201800:36:1533.100:46:35800:17:4000:00:0000:00:00
5 3297SERGI ALIAGA TORRENASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:06:191700:09:082700:36:3532.800:45:434600:20:3600:00:0000:00:00
6 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:07:111400:09:062500:36:3232.8500:45:386700:21:3300:00:0000:00:00
7 7106MIQUEL GUASCH REGADLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:1619100:16:15100:33:2435.9300:49:396900:21:3700:00:0000:00:00
8 8028NIL SIRERA I CABRÉLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:545000:10:298400:41:4128.7900:52:103200:19:4400:00:0000:00:00
9 7120ARNAU MARTÍN GRATACLLICENCIA DE DIASUB23M01:28:2211800:12:5014800:47:4725.1101:00:3717500:27:4500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:07:081200:08:595700:38:5030.900:47:492500:19:1900:00:0000:00:00
2 3CARMINA CANDELLERO C.E.T. DISTANCEABF01:18:1110600:12:119700:43:1427.7600:55:259500:22:4600:00:0000:00:00
3 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:24:5011900:12:5214000:47:0025.5300:59:5214100:24:5800:00:0000:00:00
4 8040MERCÈ MANDRET PEÑARLLICENCIA DE DIAABF01:35:2418400:15:3517200:50:2123.8301:05:5618600:29:2800:00:0000:00:00
5 7122GEMMA FUSTER ANGLADLLICENCIA DE DIAABF01:48:4717700:14:5719901:01:0819.6301:16:0519900:32:4200:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:18100:07:51400:34:1135.100:42:02500:17:1600:00:0000:00:00
2 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:07:126800:11:083900:37:5131.700:48:591100:18:1300:00:0000:00:00
3 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:07:584500:10:202000:36:2133.0100:46:416100:21:1700:00:0000:00:00
4 7127ABDIEL OSCAR CABALLLLICENCIA DE DIAABM01:08:502700:09:474200:38:0031.5800:47:475500:21:0300:00:0000:00:00
5 1552ALBERTO PRADOS CORRCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:10:397800:11:214900:38:2331.2600:49:445300:20:5500:00:0000:00:00
6 5542LLUÍS PUIGDEFÀBREGATRICBM-CALELLAABM01:12:0910500:12:085200:38:4031.0300:50:486200:21:2100:00:0000:00:00
7 5330LLUIS CRIADO RUEDACLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:13:359200:11:477500:40:3829.5300:52:255700:21:1000:00:0000:00:00
8 7118GUILLERMO MARCETLLICENCIA DE DIAABM01:24:5213000:13:0512600:45:4026.2800:58:4516000:26:0700:00:0000:00:00
9 8032MARTÍ FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:26:1814900:13:4613100:46:1725.9301:00:0316300:26:1500:00:0000:00:00
10 8017LUIS MIGUEL DE LAMOLLICENCIA DE DIAABM01:31:0818500:15:4715800:48:3524.701:04:2217000:26:4600:00:0000:00:00
11 8014EDGAR VARGAS SANZLLICENCIA DE DIAABM01:35:3319300:16:3119000:53:5122.2801:10:2214700:25:1100:00:0000:00:00
12 8041DANIEL GARCÍA LINARLLICENCIA DE DIAABM01:36:0120100:22:5417400:50:3923.6901:13:338700:22:2800:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 22DOLÇA OLLE GATELLTRICBM-CALELLAABF01:07:532600:09:374300:38:0731.4800:47:443700:20:0900:00:0000:00:00
2 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:18:13000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7130EMILIA SABASTIAN ESLLICENCIA DE DIAABF01:19:3015900:14:029200:42:4228.100:56:449600:22:4600:00:0000:00:00
4 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:0214000:13:3110300:43:3927.4900:57:1010100:22:5200:00:0000:00:00
5 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:20:159400:11:5012300:45:2126.4600:57:1110600:23:0400:00:0000:00:00
6 3145VERONICA JIMENEZ ATC.E. MEDITERRANIABF01:39:2716500:14:1219400:57:0521.0201:11:1718100:28:1000:00:0000:00:00
7 7111MARTA LAO MARZOLLICENCIA DE DIAABF01:48:0417400:14:4820101:01:2519.5401:16:1319800:31:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:59:31200:07:51300:34:1135.100:42:02700:17:2900:00:0000:00:00
2 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:05:041800:09:142400:36:3032.8800:45:442600:19:2000:00:0000:00:00
3 4870ISAM MOUNIR EL MRABTRICBM-CALELLAABM01:05:106600:11:063100:36:4332.6800:47:49600:17:2100:00:0000:00:00
4 1580ANTOLI FAURIA TORREC.E.T. DISTANCEABM01:06:304100:10:191700:36:1033.1800:46:293400:20:0100:00:0000:00:00
5 286SERGIO MENA FUNCIAC.E.T. DISTANCEABM01:09:342300:09:302800:36:3632.7900:46:0611800:23:2800:00:0000:00:00
6 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:10:079700:11:526000:39:0730.6800:50:592300:19:0800:00:0000:00:00
7 8047VICTOR PORCAR TREMPLLICENCIA DE DIAABM01:13:227600:11:197600:40:4729.4200:52:066000:21:1600:00:0000:00:00
8 4960BORJA SANTAMARIA AITRIDIRABM01:20:0112600:13:0211200:44:0827.1900:57:1010000:22:5100:00:0000:00:00
9 8046RAMON MASPONSLLICENCIA DE DIAABM01:21:5711400:12:3612800:45:4426.2400:58:2012200:23:3700:00:0000:00:00
10 7112POL REBENAQUE LAGUNLLICENCIA DE DIAABM01:22:4517300:14:3812000:45:0726.600:59:4510300:23:0000:00:0000:00:00
11 4740ANGEL LEON DE DALMACLUB TRITRAININGABM01:24:0914600:13:3911700:44:5226.7500:58:3115500:25:3800:00:0000:00:00
12 8019MANEL PARELLADA ROULLICENCIA DE DIAABM01:24:309000:11:4114500:47:4025.1700:59:2114600:25:0900:00:0000:00:00
13 8038SERGIO OJETE CLAVIJLLICENCIA DE DIAABM01:24:3616700:14:2513600:46:4625.6601:01:1111500:23:2500:00:0000:00:00
14 7121ALVARO DE DIEGOLLICENCIA DE DIAABM01:25:2111000:12:1717000:50:0323.9801:02:2010400:23:0100:00:0000:00:00
15 7135RUBÉN LÓPEZ BRAVOLLICENCIA DE DIAABM01:43:4917000:14:3220001:01:1919.5701:15:5117900:27:5800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5062ANA FUENTES GONZALETEAM TRIRELAYABF01:23:0714500:13:398300:41:3828.8200:55:1717700:27:5000:00:0000:00:00
2 5010IRENE MELINA ARAQUETEAM TRIRELAYABF01:24:2513600:13:2814200:47:2725.2901:00:5512000:23:3000:00:0000:00:00
3 5344MARIANA FRAGA SUBTITRI+9 EL MASNOUABF01:48:5120000:20:3419300:56:5421.0901:17:2819400:31:2300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM01:00:091100:08:58600:34:2434.8800:43:22200:16:4700:00:0000:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:01:131600:09:08200:33:4435.5700:42:521300:18:2100:00:0000:00:00
3 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:01:54400:08:24900:35:1534.0400:43:391200:18:1500:00:0000:00:00
4 328MIQUEL SOLEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:03:433000:09:541100:35:4533.5700:45:391000:18:0400:00:0000:00:00
5 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:05:213800:10:143200:36:4432.6700:46:581400:18:2300:00:0000:00:00
6 944MARC BUSQUETS SANSTEAM TRIRELAYABM01:05:26600:08:483500:37:0632.3500:45:542900:19:3200:00:0000:00:00
7 8044BORJA COSTA ROJOTRIATLON ARTEIXOABM01:05:353700:10:093000:36:4332.6800:46:521800:18:4300:00:0000:00:00
8 3341JORDI CANTO CESPEDECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:06:333200:09:571400:35:5233.4600:45:494800:20:4400:00:0000:00:00
9 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:09:294300:10:202100:36:2332.9800:46:439400:22:4600:00:0000:00:00
10 5122ISAAC SANCHEZ DELGAC.E. PENEDES MARITIMABM01:10:307000:11:125900:38:5830.800:50:104300:20:2000:00:0000:00:00
11 4406JORDI CANOVAS RIPOLTRICBM-CALELLAABM01:11:3810300:12:027000:40:0829.900:52:102700:19:2800:00:0000:00:00
12 5888ISAAC IGLESIAS MOLITEAM TRIRELAYABM01:11:398300:11:273800:37:5131.700:49:188500:22:2100:00:0000:00:00
13 4533JOSE LUIS GARCIA CUCLUB TRIATLO BLANESABM01:11:398900:11:386600:39:4430.200:51:224100:20:1700:00:0000:00:00
14 1434MARCEL FONTANILLAS CLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:12:194600:10:216700:39:5130.1100:50:127900:22:0700:00:0000:00:00
15 7125ESTEBAN JOAQUIN MARLLICENCIA DE DIAABM01:12:418000:11:257300:40:2629.6800:51:515000:20:5000:00:0000:00:00
16 7116XAVI FONT ALEMANYLLICENCIA DE DIAABM01:15:119100:11:459600:43:1327.7700:54:583900:20:1300:00:0000:00:00
17 4306VICTOR SANCHEZ OLMOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:1113900:13:307400:40:3129.6200:54:015600:21:1000:00:0000:00:00
18 8031GERARD FARRÀ PORCELLLICENCIA DE DIAABM01:15:216200:10:588500:41:4728.7200:52:459000:22:3600:00:0000:00:00
19 7117ÀNGEL PIZARRO RUIZLLICENCIA DE DIAABM01:17:3212900:13:0510400:43:4227.4600:56:474900:20:4500:00:0000:00:00
20 8033OLEGUER FARRERA SALLLICENCIA DE DIAABM01:17:5211700:12:498800:42:1528.400:55:049700:22:4800:00:0000:00:00
21 794JOFRE JOVELLAR ORTECLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM01:20:1613800:13:2910200:43:3927.4900:57:0810800:23:0800:00:0000:00:00
22 3233MIKEL LAKA URQUIDITEAM TRIRELAYABM01:20:2812000:12:559300:42:5327.9800:55:4813700:24:4000:00:0000:00:00
23 8042GUILLEM ROSADO BATLLLICENCIA DE DIAABM01:21:1212700:13:0313400:46:3625.7500:59:396600:21:3300:00:0000:00:00
24 7108JOSEP MARIA MINGUELLLICENCIA DE DIAABM01:24:5712500:13:0013500:46:3625.7500:59:3614900:25:2100:00:0000:00:00
25 8022ERIC UREÑA ESCUDEROLLICENCIA DE DIAABM01:25:159900:11:5515500:48:1924.8401:00:1414300:25:0100:00:0000:00:00
26 8027PAOLO FELICELLICENCIA DE DIAABM01:26:5112800:13:0416700:49:5024.0801:02:5412700:23:5700:00:0000:00:00
27 7128GEOVANNI ALFONSO IBLLICENCIA DE DIAABM01:29:4419900:18:5910600:43:4327.4501:02:4217200:27:0200:00:0000:00:00
28 3287IVAN RAMOS GALLEGOTRI2WINABM01:29:4418300:15:1815600:48:2224.8101:03:4015900:26:0400:00:0000:00:00
29 7113JULIO MARTINEZ ESCRLLICENCIA DE DIAABM01:31:4818900:16:0914600:47:4425.1401:03:5317800:27:5500:00:0000:00:00
30 8001JAVIER GRANADOS ALCLLICENCIA DE DIAABM01:33:0914300:13:3816600:49:3624.1901:03:1418900:29:5500:00:0000:00:00
31 5183TONI CASANOVAS SANCINDEPENDIENTEABM01:33:2918200:15:1618300:51:3023.301:06:4616900:26:4300:00:0000:00:00
32 8015PERE LUCIO SUBIRACHLLICENCIA DE DIAABM01:33:3313500:13:2019200:54:5021.8801:08:1015000:25:2300:00:0000:00:00
33 2322AGUSTIN ALDAZABAL GINDEPENDIENTEABM01:36:0016900:14:3017900:51:1023.4501:05:4019200:30:2000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6244ESTHER DOMINGO NIETC.N. SABADELLV1F01:19:4412300:12:579500:43:1127.7900:56:0812100:23:3600:00:0000:00:00
2 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:586000:10:5512500:45:3026.3700:56:2515200:25:3300:00:0000:00:00
3 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:26:017400:11:1715700:48:3324.7200:59:5016100:26:1100:00:0000:00:00
4 7131CRISTINE GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:29:1314100:13:3115100:47:5425.0501:01:2517600:27:4800:00:0000:00:00
5 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:35:4919500:16:4918500:52:1922.9401:09:0816800:26:4100:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2991ANTONI CAPELL BUENDC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:05:125300:10:351600:36:0133.3200:46:361600:18:3600:00:0000:00:00
2 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:05:152000:09:161200:35:4733.5400:45:033800:20:1200:00:0000:00:00
3 4260FERNANDO DIETSHCETEAM TRIRELAYV1M01:05:555200:10:321900:36:1733.0700:46:492200:19:0600:00:0000:00:00
4 1579JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:06:41700:08:524400:38:0731.4800:46:593000:19:4200:00:0000:00:00
5 4687FRANCISCO JESUS TOMCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:153600:10:033400:36:5132.5600:46:544400:20:2100:00:0000:00:00
6 1551GERARD BAELLA ESPLACLUB TRIATLO SERRADELLS AV1M01:08:226900:11:095100:38:3731.0700:49:461700:18:3600:00:0000:00:00
7 1479DANIEL ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOV1M01:09:044900:10:263300:36:4832.6100:47:147200:21:5000:00:0000:00:00
8 7134MATIAS CICCIMARRALLICENCIA DE DIAV1M01:11:346500:11:036400:39:3230.3500:50:355400:20:5900:00:0000:00:00
9 5925CARLES RAMOS ABELLACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:4714700:13:426100:39:1630.5600:52:581900:18:4900:00:0000:00:00
10 4081ERNEST AGUILAR SORIC.N. SABADELLV1M01:12:042900:09:536200:39:2330.4700:49:169800:22:4800:00:0000:00:00
11 5516DANIEL VAQUE NUÑEZC.E. KATOA BARCELONAV1M01:12:395700:10:417700:41:0729.1900:51:485200:20:5100:00:0000:00:00
12 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:4412200:12:565600:38:5030.900:51:467400:21:5800:00:0000:00:00
13 8048JAUME ANGULO PUERTALLICENCIA DE DIAV1M01:15:2910100:12:008000:41:2628.9600:53:267600:22:0300:00:0000:00:00
14 790MARCOS PÉREZ REDONDCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1M01:16:449600:11:528200:41:2828.9400:53:2011300:23:2400:00:0000:00:00
15 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:069500:11:519400:42:5827.9300:54:498100:22:1700:00:0000:00:00
16 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:17:068200:11:268600:41:4828.7100:53:1412500:23:5200:00:0000:00:00
17 446ALEX GARCIA MARTINETRICBM-CALELLAV1M01:21:116400:11:0011500:44:3526.9200:55:3515400:25:3600:00:0000:00:00
18 8043JACOBO LÓPEZ CAÑADALLICENCIA DE DIAV1M01:22:5416000:14:0412700:45:4326.2500:59:4710700:23:0700:00:0000:00:00
19 8037ORIOL ROGÉ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:24:3716400:14:1216400:49:1224.3901:03:245800:21:1300:00:0000:00:00
20 8016OSCAR GUTIERREZ FERLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4614200:13:3713200:46:3125.801:00:0813600:24:3800:00:0000:00:00
21 8034MOISES PRATLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0217900:15:0215000:47:5125.0801:02:5310900:23:0900:00:0000:00:00
22 7124OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:28:0717200:14:3716200:49:0424.4601:03:4113300:24:2600:00:0000:00:00
23 4827JOSE GALLARDO ALONSC.N. MATAROV1M01:29:3711500:12:4317500:50:4323.6601:03:2616200:26:1100:00:0000:00:00
24 8036NACHO ALSAMORA ESTELLICENCIA DE DIAV1M01:30:4817100:14:3616500:49:2224.3101:03:5817100:26:5000:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6073VICTORIA LEON RODRIC.N. VIC-ETBV1F01:20:0413200:13:0811100:44:0627.2100:57:149900:22:5000:00:0000:00:00
2 8029EVA ROCA GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:28:1617600:14:5718100:51:1423.4201:06:117800:22:0500:00:0000:00:00
3 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:33:2016600:14:1716900:49:5624.0301:04:1318400:29:0700:00:0000:00:00
4 8030SILVIA GARCÍA MARCLLICENCIA DE DIAV1F01:43:4819000:16:1019600:57:2720.8901:13:3719000:30:1100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M01:05:533300:09:571300:35:5033.4900:45:473500:20:0600:00:0000:00:00
2 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:09:015800:10:464100:37:5731.6200:48:434200:20:1800:00:0000:00:00
3 4869DAVID VIUDEZ RUBIOTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:11:337500:11:174800:38:2331.2600:49:407300:21:5300:00:0000:00:00
4 4126JAVIER BUISAN GUARGC.E. CERDANYOLA A.T.V1M01:14:277200:11:1410700:43:5427.3300:55:082400:19:1900:00:0000:00:00
5 2109CARLOS CARDERO GARCINDEPENDIENTEV1M01:15:299300:11:488100:41:2628.9600:53:148000:22:1500:00:0000:00:00
6 5116CHRISTIAN RECODER SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:3310200:12:0011000:44:0227.2500:56:028800:22:3100:00:0000:00:00
7 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:18:417300:11:1511300:44:0927.1800:55:2411000:23:1700:00:0000:00:00
8 1069JAVIER SIERRA SILESC.N. MATAROV1M01:20:0711100:12:2510900:44:0127.2600:56:2612300:23:4100:00:0000:00:00
9 5161JOSE ANTONIO PINILINDEPENDIENTEV1M01:20:2613400:13:1910500:43:4227.4600:57:0111400:23:2500:00:0000:00:00
10 8023ADOLFO FLORES GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:25:288500:11:3114400:47:3825.1900:59:0916400:26:1900:00:0000:00:00
11 4904JUAN MANUEL MENDOZAC.N. SABADELLV1M01:27:2715000:13:4715900:48:3624.6901:02:2314500:25:0400:00:0000:00:00
12 8039JAUME COSTA CARMONALLICENCIA DE DIAV1M01:29:0018800:16:0516100:49:0324.4601:05:0812400:23:5200:00:0000:00:00
13 5339JAVIER BASART SANCHTRICBM-CALELLAV1M01:30:0019200:16:2715200:48:002501:04:2715300:25:3300:00:0000:00:00
14 8018JOAN-MARC LLÀCER I LLICENCIA DE DIAV1M01:30:4015800:13:5917100:50:2023.8401:04:1916500:26:2100:00:0000:00:00
15 7107GERMAN GUERRERO LARLLICENCIA DE DIAV1M01:37:5619800:18:0618400:52:1522.9701:10:2117400:27:3500:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5134MONTSERRAT DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:26:2815700:13:5614900:47:5125.0801:01:4713800:24:4100:00:0000:00:00
2 8045ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV2F01:38:4515600:13:5518900:53:3122.4201:07:2619300:31:1900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:06:321900:09:152300:36:2632.9400:45:415100:20:5100:00:0000:00:00
2 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:08:594700:10:225800:38:5430.8500:49:163100:19:4300:00:0000:00:00
3 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M01:09:246300:10:594700:38:1831.3300:49:173600:20:0700:00:0000:00:00
4 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:486700:11:074500:38:1231.4100:49:1911900:23:2900:00:0000:00:00
5 8035CARLES VENTURA BERTLLICENCIA DE DIAV2M01:24:0112400:12:5911900:45:0326.6400:58:0215800:25:5900:00:0000:00:00
6 3198ANTONIO BERMUDO MORSBR OPEN TEAMV2M01:26:2618100:15:1613300:46:3225.7901:01:4813500:24:3800:00:0000:00:00
7 8004JUAN CARLOS ADAME SLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3217500:14:5013800:46:5525.5801:01:4513900:24:4700:00:0000:00:00
8 7129JUAN CARLOS AMAROLLICENCIA DE DIAV2M01:26:3217800:15:0114300:47:3625.2101:02:3712600:23:5500:00:0000:00:00
9 7114MIGUEL CASTILLO MOZLLICENCIA DE DIAV2M01:27:2019600:16:5314700:47:4625.1201:04:399100:22:4100:00:0000:00:00
10 7115TOMÀS MEGÍA PORCUNALLICENCIA DE DIAV2M01:27:2016300:14:1015400:48:1224.901:02:2214000:24:5800:00:0000:00:00
11 8021HUGO FRANCO MOSQUELLICENCIA DE DIAV2M01:44:1819700:18:0518800:53:2122.4901:11:2620000:32:5200:00:0000:00:00
12 509LLUIS REMON CASTELLC.N. MOLINS DE REIV2M01:44:3118700:15:5819500:57:0621.0201:13:0419500:31:2700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:1315400:13:5413900:46:5825.5501:00:5213100:24:2100:00:0000:00:00
2 3583MARIA DOLORS LOPEZ CLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:43:1715100:13:4819800:57:5520.7201:11:4319700:31:3400:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7110THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV2M01:16:2115300:13:517100:40:0929.8900:54:008400:22:2100:00:0000:00:00
2 8010AMADEU HERMOSO MEDALLICENCIA DE DIAV2M01:16:3911200:12:337800:41:0829.1700:53:4110200:22:5800:00:0000:00:00
3 2861RICARDO MONASTERIO FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M01:18:0314800:13:458700:41:5828.5900:55:438300:22:2000:00:0000:00:00
4 8026SANTI ROVIRA OBRADOLLICENCIA DE DIAV2M01:19:2311600:12:448900:42:2328.3100:55:0712900:24:1600:00:0000:00:00
5 2269MANEL COLL FREIXANEINDEPENDIENTEV2M01:25:1416800:14:2811600:44:4726.800:59:1515700:25:5900:00:0000:00:00
6 8005JOSE ANT RAMIREZ PELLICENCIA DE DIAV2M01:26:2915500:13:5516300:49:0624.4401:03:0111700:23:2800:00:0000:00:00
7 8024JOSÉ MANUEL JIMÉNELLICENCIA DE DIAV2M01:30:3319400:16:4515300:48:002501:04:4515600:25:4800:00:0000:00:00
8 890JOSEP MARIA CASAJUACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:36:5816100:14:0918600:53:0122.6301:07:1018800:29:4800:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:16:003900:10:179100:42:4028.1300:52:5710500:23:0300:00:0000:00:00
2 2629LLUIS BARNAUS OBIOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV3M01:21:247900:11:2110100:43:3227.5700:54:5316700:26:3100:00:0000:00:00
3 1015GUILLERMO PALUZIE AC.E. VILA OLIMPICAV3M01:30:2518600:15:5614100:47:1525.401:03:1117300:27:1400:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:44:1818000:15:1319700:57:3820.8201:12:5119600:31:2700:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:23:3814400:13:3811400:44:2826.9900:58:0615100:25:3200:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32