RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
249 209 203 5 1 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF01:07:081200:08:595700:38:5030.9000:47:492500:19:1900:00:0000:00:00
2 22DOLÇA OLLE GATELLTRICBM-CALELLAABF01:07:532600:09:374300:38:0731.4800:47:443700:20:0900:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:08:001000:08:585400:38:4630.9500:47:444000:20:1600:00:0000:00:00
4 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:12:252400:09:347900:41:2029.0300:50:546400:21:3100:00:0000:00:00
5 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:12:532500:09:346900:40:0229.9800:49:3611100:23:1700:00:0000:00:00
6 6080JUDIT UGAS MERINOASS ESPORTIVA ROCKETSJNF01:13:028700:11:346300:39:2730.4200:51:017500:22:0100:00:0000:00:00
7 5297ARIADNA ARISÓ VILANOVAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:14:241500:09:079000:42:3128.2200:51:389300:22:4600:00:0000:00:00
8 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF01:18:1110600:12:119700:43:1427.7600:55:259500:22:4600:00:0000:00:00
9 6171MIREIA PRAT VILACLUB ATLETIC TORELLO - TRABF01:18:13000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
10 7130EMILIA SABASTIAN ESTRUBIALLICENCIA DE DIAABF01:19:3015900:14:029200:42:4228.1000:56:449600:22:4600:00:0000:00:00
11 6244ESTHER DOMINGO NIETOC.N. SABADELLV1F01:19:4412300:12:579500:43:1127.7900:56:0812100:23:3600:00:0000:00:00
12 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:20:0214000:13:3110300:43:3927.4900:57:1010100:22:5200:00:0000:00:00
13 6073VICTORIA LEON RODRIGUEZC.N. VIC-ETBV1F01:20:0413200:13:0811100:44:0627.2100:57:149900:22:5000:00:0000:00:00
14 5342ALBA PUJOL ISIDROC.N. MATAROABF01:20:159400:11:5012300:45:2126.4600:57:1110600:23:0400:00:0000:00:00
15 2229MARTA MARTIN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUISUB23F01:20:535100:10:3012200:45:2126.4600:55:5114400:25:0200:00:0000:00:00
16 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:21:586000:10:5512500:45:3026.3700:56:2515200:25:3300:00:0000:00:00
17 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF01:22:555900:10:5313700:46:4825.6400:57:4114800:25:1400:00:0000:00:00
18 5062ANA FUENTES GONZALEZTEAM TRIRELAYABF01:23:0714500:13:398300:41:3828.8200:55:1717700:27:5000:00:0000:00:00
19 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:23:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
20 5010IRENE MELINA ARAQUE BEKKITEAM TRIRELAYABF01:24:2513600:13:2814200:47:2725.2901:00:5512000:23:3000:00:0000:00:00
21 4940ELENA ROS RIERACLUB TRIATLO ARENYSABF01:24:5011900:12:5214000:47:0025.5300:59:5214100:24:5800:00:0000:00:00
22 5404ALBA BARROSO MONTOROC.N. MATAROCDF01:24:5810700:12:1316000:48:4424.6201:00:5712800:24:0100:00:0000:00:00
23 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F01:25:1315400:13:5413900:46:5825.5501:00:5213100:24:2100:00:0000:00:00
24 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:26:017400:11:1715700:48:3324.7200:59:5016100:26:1100:00:0000:00:00
25 5134MONTSERRAT DOMINGUEZ CUAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:26:2815700:13:5614900:47:5125.0801:01:4713800:24:4100:00:0000:00:00
26 5549HELENA MARINA RODRIGO SANTRICBM-CALELLACDF01:27:325400:10:3517300:50:2723.7901:01:0216600:26:3000:00:0000:00:00
27 8029EVA ROCA GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:28:1617600:14:5718100:51:1423.4201:06:117800:22:0500:00:0000:00:00
28 7131CRISTINE GARCIALLICENCIA DE DIAV1F01:29:1314100:13:3115100:47:5425.0501:01:2517600:27:4800:00:0000:00:00
29 3231BERTA BRUGUERA LOPEZTRICBM-CALELLACDF01:30:206100:10:5618200:51:1723.4001:02:1318000:28:0700:00:0000:00:00
30 7119ANNA JORDÀ MASLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:3510400:12:0417600:50:5223.5901:02:5618200:28:3900:00:0000:00:00
31 5540LAIA TARRIDA GARCIAC.N. VILAFRANCA CDF01:32:2610000:11:5518000:51:1123.4501:03:0618500:29:2000:00:0000:00:00
32 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:33:2016600:14:1716900:49:5624.0301:04:1318400:29:0700:00:0000:00:00
33 5306MARTA DOMINGUEZTRICBM-CALELLACDF01:34:1112100:12:5617700:50:5723.5501:03:5319100:30:1800:00:0000:00:00
34 8040MERCÈ MANDRET PEÑARANDALLICENCIA DE DIAABF01:35:2418400:15:3517200:50:2123.8301:05:5618600:29:2800:00:0000:00:00
35 4272ROSA JIMENEZ MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F01:35:4919500:16:4918500:52:1922.9401:09:0816800:26:4100:00:0000:00:00
36 5332HELENA VIERBÜCHER INFIESTTRICBM-CALELLAABF01:38:2015200:13:5019100:54:4721.9001:08:3718700:29:4300:00:0000:00:00
37 8045ROSA RUIZLLICENCIA DE DIAV2F01:38:4515600:13:5518900:53:3122.4201:07:2619300:31:1900:00:0000:00:00
38 3145VERONICA JIMENEZ ATENCIAC.E. MEDITERRANIABF01:39:2716500:14:1219400:57:0521.0201:11:1718100:28:1000:00:0000:00:00
39 3583MARIA DOLORS LOPEZ GOMEZCLUB NATACIO VALLDOREIXV2F01:43:1715100:13:4819800:57:5520.7201:11:4319700:31:3400:00:0000:00:00
40 8030SILVIA GARCÍA MARCLLICENCIA DE DIAV1F01:43:4819000:16:1019600:57:2720.8901:13:3719000:30:1100:00:0000:00:00
41 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:44:1818000:15:1319700:57:3820.8201:12:5119600:31:2700:00:0000:00:00
42 7111MARTA LAO MARZOLLICENCIA DE DIAABF01:48:0417400:14:4820101:01:2519.5401:16:1319800:31:5100:00:0000:00:00
43 7122GEMMA FUSTER ANGLADALLICENCIA DE DIAABF01:48:4717700:14:5719901:01:0819.6301:16:0519900:32:4200:00:0000:00:00
44 5344MARIANA FRAGA SUBTILTRI+9 EL MASNOUABF01:48:5120000:20:3419300:56:5421.0901:17:2819400:31:2300:00:0000:00:00


NF 4698PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLSUB23F00:00:00000:09:34000:44:4126.8600:54:15000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7109NATHALIE SADAKALLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:16:37000:59:3320.1501:16:10000:00:0000:00:0000:00:00




NP 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF
NP 3165MONTSE SUBIRANA CODINAC.N. VIC-ETBV2F
NP 5406SARA VALLMAJOR I RALC.N. MATAROSUB23F
NP 8002SARAH LEPINELLICENCIA DE DIAV1F
NP 8006VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF
NP 8008MARIA ANGUITA BENETLLICENCIA DE DIAABF
NP 8011ANNA ILLA GALERALLICENCIA DE DIAJNF
NP 8013MONICA MEJIA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1F
NP 4677ALBA TRULLOLS MALDONADOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDF
NP 5048MIRIAM MURILLO BLAZQUEZC.E. RAYOTEAMSUB23F
NP 3511CHARI GONZALEZ CORTESGOO SPORT CLUBV2F
NP 3555PAULA SCHMIDTI3 TRIATHLONV1F
NP 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF
NP 2818ROSA MARIA ABAD SEGURACLUB TRIATLO MALGRATABF
NP 8020CRISTINA ANTONIO MANJÓNLLICENCIA DE DIAABF
NP 8025MARIA MARIÑOLLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32