RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
142 318 284 22 12 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM03:20:49100:11:20101:59:2936.1602:10:49101:10:0000:01:2700:01:04
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:26:46000:00:00000:00:000.0002:14:04401:12:4200:00:0000:00:37
3 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM03:29:26300:11:22702:05:4034.3802:17:02301:12:2400:01:2400:00:48
4 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM03:29:51700:11:44202:02:3835.2302:14:221501:15:2900:01:1800:00:46
5 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM03:30:03600:11:341102:07:1333.9602:18:47201:11:1600:01:1800:01:05
6 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM03:32:381400:12:291202:07:1433.9502:19:43501:12:5500:02:0500:01:18
7 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM03:32:511300:12:24502:05:0434.5402:17:281401:15:2300:01:1500:01:06
8 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:33:392900:12:54602:05:0434.5402:17:581601:15:4100:01:1400:01:11
9 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M03:34:50900:12:101802:09:3433.3402:21:44601:13:0600:01:1900:01:01
10 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOABM03:36:171600:12:31302:03:1735.0402:15:485301:20:2900:01:2600:00:46
11 2792ALBERTO CASADO AROCAFLOR DE TRIATLOABM03:36:313200:13:00402:04:3734.6702:17:373301:18:5400:01:4300:01:02
12 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM03:37:21500:11:32802:05:4034.3802:17:124901:20:0900:01:5300:00:53
13 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M03:38:133500:13:102402:10:3233.0902:23:421101:14:3100:02:2100:01:00
14 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M03:38:164400:13:211602:08:5133.5302:22:121901:16:0400:03:0400:01:01
15 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM03:38:526400:14:081902:09:5033.2702:23:581201:14:5400:01:5000:01:13
16 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M03:39:274300:13:183502:12:5532.5002:26:13701:13:1400:02:0800:00:50
17 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M03:40:09200:11:222202:10:1533.1702:21:372901:18:3200:01:4400:00:51
18 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM03:40:176700:14:101002:07:0633.9902:21:163501:19:0100:02:0000:01:06
19 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:40:242100:12:441702:09:0233.4802:21:463201:18:3800:01:3500:01:08
20 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M03:40:5210500:14:54902:06:5434.0402:21:483601:19:0400:02:1100:00:40
21 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:41:065300:13:452302:10:2333.1302:24:082101:16:5800:02:1200:01:29
22 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM03:41:091700:12:311402:07:5433.7802:20:255701:20:4400:01:4500:01:08
23 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM03:41:382200:12:481502:08:2533.6402:21:135201:20:2500:01:1700:00:45
24 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM03:41:471200:12:224102:15:2931.8902:27:51801:13:5600:01:3500:01:39
25 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M03:41:531100:12:221302:07:4833.8002:20:107101:21:4300:01:3200:01:18
26 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM03:42:054500:13:242102:10:0533.2102:23:293101:18:3600:01:1800:00:42
27 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:42:502000:12:402502:10:3233.0902:23:124101:19:3800:01:4200:00:37
28 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M03:43:532300:12:493402:12:5032.5202:25:392701:18:1400:01:5100:01:01
29 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM03:44:00000:00:00000:00:000.0002:27:422001:16:1800:00:0000:01:15
30 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:44:1710700:14:562802:11:2632.8702:26:222401:17:5500:02:0300:00:00
31 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:45:105700:13:562002:09:5033.2702:23:466601:21:2400:02:4000:00:57
32 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:45:132600:12:512702:11:0232.9702:23:536301:21:2000:01:3800:01:08
33 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM03:46:1510400:14:533002:12:1532.6702:27:083701:19:0700:01:4600:01:15
34 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:46:391900:12:394002:14:1832.1702:26:574201:19:4200:02:1100:01:08
35 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M03:46:594700:13:343902:13:5332.2702:27:273901:19:3200:01:3600:01:13
36 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:47:114000:13:163802:13:5132.2702:27:074801:20:0400:02:5100:00:54
37 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM03:47:24000:00:00000:00:000.0002:27:573801:19:2700:00:0000:02:00
38 8020ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M03:47:262400:12:506302:19:1631.0202:32:061301:15:2000:01:2600:00:52
39 8019ENEKO ABAURREA ARAMBURUHIRUKI VALLE DE EGUES TRIABM03:47:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
40 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM03:47:533000:12:565702:18:5531.1002:31:511701:16:0200:01:2700:01:08
41 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:319000:14:384202:15:3131.8802:30:092801:18:2200:04:1900:01:22
42 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:49:244100:13:172602:10:3933.0702:23:5611501:25:2800:02:1900:01:16
43 5640JOSEP BOATELLA BRAVOINDEPENDIENTEABM03:49:4312300:15:144702:17:2131.4502:32:352201:17:0800:01:4200:01:11
44 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:50:46400:11:313302:12:4932.5302:24:2012301:26:2600:02:0800:00:00
45 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM03:50:479600:14:432902:11:5932.7302:26:428901:24:0500:02:3000:00:53
46 7008MANUEL CALATAYUD HAROLLICENCIA DE DIAV1M03:51:005900:14:004302:15:3731.8502:29:376501:21:2300:02:4100:01:02
47 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM03:51:194600:13:295002:17:5631.3202:31:254401:19:5400:01:5400:00:50
48 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM03:51:244800:13:363602:12:5732.4902:26:3310401:24:5100:02:2500:00:52
49 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM03:51:2813500:15:348102:21:3330.5202:37:07901:14:2100:03:0600:00:00
50 5193JORDI CEBRIA ARMENGOLTGCBINNV1M03:52:4112700:15:214802:17:2531.4402:32:464501:19:5500:04:4100:01:01
51 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OC.E. KATOA BARCELONAABM03:53:162500:12:514902:17:4031.3802:30:318101:22:4500:02:0600:01:12
52 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M03:54:4117100:16:1110402:24:0829.9702:40:191001:14:2200:03:0600:01:00
53 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM03:54:457500:14:228002:21:2330.5602:35:453401:19:0000:01:3800:01:06
54 8018DAVID MARTÍNEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABM03:54:5411500:15:035202:18:1831.2402:33:217001:21:3300:03:1300:01:27
55 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM03:55:007300:14:197402:20:4230.7002:35:014701:19:5900:02:3900:00:43
56 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLO PROSANABM03:55:078800:14:376702:19:5130.8902:34:285601:20:3900:02:2800:00:53
57 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM03:55:163700:13:128702:21:4730.4702:34:595101:20:1700:02:1500:01:05
58 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M03:55:2817000:16:114502:16:4831.5802:32:597801:22:2900:02:4900:01:58
59 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M03:55:3012000:15:077302:20:4030.7102:35:474301:19:4300:02:3500:01:00
60 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:55:3310200:14:496802:20:0530.8402:34:545501:20:3900:02:5700:00:55
61 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV1M03:56:0211900:15:075402:18:4731.1302:33:547401:22:0800:02:0100:01:19
62 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNC.E. CERDANYOLA A.T.ABM03:56:236600:14:107902:21:1030.6002:35:206101:21:0300:02:3500:00:58
63 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM03:56:3521800:17:128202:21:3430.5202:38:462301:17:4900:03:2400:02:29
64 2895TONI MANCHÓN GONZÁLEZESSENCIAL TRIATLOV1M03:56:4711700:15:065102:18:1631.2402:33:228601:23:2500:02:0500:01:24
65 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M03:56:585400:13:463102:12:4232.5502:26:2814901:30:3000:02:1800:00:44
66 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRONVELO MATARO CLUB CICLISV1M03:57:1014200:15:455602:18:5431.1002:34:397901:22:3100:03:0600:00:53
67 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM03:57:265100:13:406902:20:1030.8202:33:508701:23:3600:02:2500:00:49
68 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:57:287100:14:123702:13:1132.4402:27:2314801:30:0500:01:4600:00:43
69 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M03:57:5513700:15:396002:19:0131.0802:34:408401:23:1500:02:3300:01:06
70 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF03:57:563900:13:156402:19:1831.0102:32:3311201:25:2300:01:4300:01:17
71 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M03:58:486800:14:107102:20:3130.7402:34:419101:24:0700:02:4300:01:21
72 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M03:58:561500:12:305502:18:5131.1102:31:2113101:27:3500:02:0300:00:53
73 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM03:58:588300:14:348802:21:5030.4602:36:248001:22:3400:02:1000:01:51
74 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM03:59:049800:14:459202:22:5530.2302:37:406701:21:2400:02:5400:01:41
75 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM03:59:185500:13:489802:23:3630.0802:37:247201:21:5400:02:0900:01:09
76 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:59:256900:14:119002:22:0930.3902:36:208301:23:0500:03:0300:01:49
77 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM03:59:375200:13:423202:12:4532.5402:26:2716801:33:1000:02:3600:00:56
78 5197ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:59:4024200:18:064402:16:0831.7302:34:1411401:25:2600:03:0200:01:38
79 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M03:59:4715200:15:5910502:24:1429.9502:40:134001:19:3400:04:5500:01:00
80 184JOSE MANUEL GARCIA MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:5513800:15:419502:23:2230.1302:39:035901:20:5200:03:1800:02:13
81 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:00:0524300:18:104602:17:2031.4602:35:3010001:24:3500:03:2900:01:20
82 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M04:00:3112800:15:236602:19:5030.8902:35:1311101:25:1800:02:3700:00:54
83 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M04:00:31800:12:0712502:27:0229.3802:39:096401:21:2200:02:3900:01:03
84 5771MARC RIBO AVILACAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:00:4419500:16:459402:23:1330.1602:39:585801:20:4600:03:3600:01:46
85 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:00:4510100:14:497802:21:0830.6102:35:5710101:24:4800:02:2000:00:54
86 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:00:504200:13:177702:21:0530.6202:34:2212401:26:2800:01:2900:00:52
87 7009RUBEN DE LA FUENTE RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM04:00:538700:14:378502:21:4430.4802:36:219901:24:3200:02:5200:01:51
88 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:00:547200:14:155802:18:5831.0902:33:1313301:27:4100:02:0000:01:28
89 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:551800:12:3510202:23:4930.0402:36:249801:24:3100:02:1600:00:54
90 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M04:01:0715300:16:0011302:25:1129.7602:41:114601:19:5600:02:4800:05:02
91 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM04:01:5210300:14:5311602:25:4329.6502:40:366201:21:1600:04:0700:01:08
92 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M04:02:083100:12:5910902:24:4029.8602:37:399601:24:2900:02:5300:01:38
93 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:02:087000:14:129602:23:2730.1202:37:399701:24:2900:00:0000:00:52
94 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:02:247600:14:267002:20:2330.7702:34:4913201:27:3500:03:1400:00:52
95 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:02:4420000:16:5213002:27:3829.2602:44:302601:18:1400:02:4600:02:32
96 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTGCBINNV1M04:03:058100:14:3311902:26:0929.5602:40:427601:22:2300:03:1000:01:19
97 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M04:03:0817600:16:1613502:28:1829.1302:44:343001:18:3400:03:2300:01:03
98 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM04:03:4325000:18:276202:19:1531.0202:37:4212201:26:0100:03:1600:00:00
99 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNV1M04:04:0512600:15:196102:19:1031.0402:34:2914301:29:3600:03:4100:01:19
100 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:04:3919400:16:439902:23:3730.0802:40:209401:24:1900:05:2500:01:49
101 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM04:04:519900:14:4710702:24:3129.8902:39:1811601:25:3300:03:2900:00:57
102 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M04:04:5416100:16:0611502:25:2529.7102:41:318501:23:2300:03:0200:00:00
103 4549XAVIER MATARIN SANCHEZCLUB NATACIO RUBIABM04:04:5511000:15:0014702:29:3928.8702:44:395001:20:1600:03:0200:05:31
104 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:05:103300:13:0118302:36:0727.6702:49:081801:16:0200:02:1900:01:07
105 7027ZÍGOR CUE AJACLUB DEPORTIVO BILBAOABM04:05:2216200:16:0710302:24:0130.0002:40:0810801:25:1400:02:1400:00:41
106 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M04:05:4412500:15:1811002:24:4529.8402:40:0312001:25:4100:04:2600:01:35
107 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:06:0918500:16:2613402:28:1829.1302:44:446801:21:2500:03:4600:01:54
108 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:06:2422000:17:1312702:27:0929.3602:44:227301:22:0200:02:0600:01:14
109 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:06:249400:14:4012002:26:1029.5602:40:5011901:25:3400:03:2200:01:25
110 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM04:06:583400:13:0611102:25:0229.7902:38:0813701:28:5000:02:1800:00:47
111 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M04:07:0323200:17:3610802:24:3729.8702:42:1310301:24:5000:04:1000:01:10
112 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:0621700:17:1213602:28:2429.1102:45:366901:21:3000:02:5800:00:48
113 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:2125700:18:587602:20:5830.6502:39:5613001:27:2500:02:1500:01:22
114 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:07:2415700:16:048902:22:0230.4202:38:0614001:29:1800:03:4800:01:53
115 8008JACOB SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM04:07:3114300:15:4610002:23:4030.0702:39:2613501:28:0500:02:0600:00:45
116 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M04:07:4112200:15:1013302:28:0929.1602:43:199501:24:2200:04:1500:01:06
117 2772ADRIA VILLALON VELATGCBINNABM04:08:102700:12:528302:21:4030.4902:34:3217201:33:3800:03:1400:01:40
118 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:08:193600:13:119102:22:1830.3602:35:2916201:32:5000:03:2100:01:05
119 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:08:295000:13:368402:21:4430.4802:35:2016701:33:0900:01:4100:01:01
120 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:08:3821200:17:0412202:26:1829.5302:43:2210901:25:1600:02:1000:01:12
121 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:08:467700:14:2916702:33:2428.1602:47:536001:20:5300:06:3600:02:08
122 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:09:0323600:17:488602:21:4730.4702:39:3514201:29:2800:03:2600:01:25
123 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:09:2611300:15:0215902:31:5528.4402:46:577701:22:2900:05:0900:01:24
124 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTEV1M04:09:3111100:15:007202:20:3830.7202:35:3817501:33:5300:03:4000:01:10
125 5179ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM04:09:487400:14:2111402:25:2229.7202:39:4314701:30:0500:03:2300:01:14
126 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:0413100:15:2414402:29:0728.9702:44:3111701:25:3300:02:2100:00:54
127 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:10:201000:12:1412402:26:5729.4002:39:1115201:31:0900:02:1100:01:54
128 5745BERNAT BAS PUJOLS BAS PUJC.E. KATOA BARCELONAABM04:10:366100:14:0216202:32:2728.3402:46:299001:24:0700:03:1400:01:30
129 1325MARC FERRER DASQUENSC.A. LES TORTUGUESV1M04:10:4727800:26:235902:18:5931.0802:45:2211301:25:2500:02:4800:01:56
130 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M04:11:0221100:17:0312602:27:0329.3802:44:0612701:26:5600:03:3100:01:05
131 5202ALBERT VALLS FRANCISCOCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:11:4117200:16:127502:20:5130.6702:37:0317801:34:3800:04:1400:01:48
132 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM04:12:105800:13:5817502:35:1427.8302:49:128201:22:5800:03:0300:00:51
133 4049JOSEP MARIA GÜERA MARTINEC.E. KATOA BARCELONAABM04:13:1623300:17:3914202:28:5829.0002:46:3712501:26:3900:03:5900:01:43
134 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M04:13:2515900:16:0516302:32:3028.3302:48:3510201:24:5000:02:0900:00:55
135 4391PERE MUSSOLL ARTIGASTRICBM-CALELLAABM04:13:4912400:15:1614502:29:2528.9102:44:4113901:29:0800:03:3800:01:32
136 8010DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM04:14:0314800:15:5412302:26:5529.4002:42:4915401:31:1400:03:2400:01:02
137 8001NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM04:14:2125300:18:3915002:30:0828.7702:48:4711801:25:3400:04:1800:01:29
138 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:14:263800:13:1418002:35:5627.7002:49:1011001:25:1600:02:1500:01:26
139 5237ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:14:5013900:15:4117702:35:2627.7902:51:078801:23:4300:01:5200:05:15
140 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M04:14:539500:14:4211202:25:0929.7602:39:5118101:35:0200:01:4800:01:18
141 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM04:15:0318700:16:2813702:28:3129.0902:44:5914601:30:0400:02:5600:01:30
142 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM04:15:057800:14:3015602:31:3628.5002:46:0613801:28:5900:02:0100:05:33
143 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M04:15:056200:14:055302:18:4231.1502:32:4723101:42:1800:02:3100:01:31
144 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:15:1022900:17:2620002:39:4627.0402:57:122501:17:5800:04:4100:01:02
145 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M04:15:362800:12:5312902:27:1429.3402:40:0718401:35:2900:01:5900:00:44
146 4186JORDI MUÑOZ PULIDOTRICBM-CALELLAABM04:15:4719600:16:456502:19:4830.9002:36:3321601:39:1400:04:1100:00:59
147 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANC.N. SABADELLV1M04:15:518600:14:3510102:23:4030.0702:38:1520501:37:3600:02:4600:01:39
148 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M04:16:0922100:17:1419302:38:2427.2702:55:385401:20:3100:06:0500:01:35
149 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M04:16:2614900:15:5411702:25:4929.6302:41:4317901:34:4300:02:2800:01:04
150 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:16:3426600:19:529302:23:0230.2002:42:5417301:33:4000:02:4700:01:09
151 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:16:4915500:16:0113902:28:4429.0502:44:4516001:32:0400:03:1500:00:00
152 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF04:16:5011200:15:0117102:34:3427.9502:49:3512901:27:1500:03:1500:01:12
153 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM04:16:5513200:15:2510602:24:3029.9002:39:5520001:37:0000:02:1400:01:19
154 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M04:17:0217800:16:1916902:33:3728.1202:49:5612801:27:0600:04:2000:01:49
155 5188ADRIA FERRER MARTINEZCLUB NATACIO BANYOLESABM04:17:108000:14:3315202:30:4828.6502:45:2115701:31:4900:05:2600:01:59
156 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F04:17:1716800:16:1113202:28:0229.1802:44:1316601:33:0400:01:3600:01:24
157 7021OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M04:17:3319900:16:519702:23:3030.1002:40:2120201:37:1200:02:4500:01:47
158 1003CARLOS MARTÍNEZ ARETXABALESSENCIAL TRIATLOV1M04:17:4120200:16:5314802:29:4928.8402:46:4215101:30:5900:05:1200:02:09
159 4404ALBERTO MARTIN TORONDELCLUB NATACIO CALDESV1M04:17:504900:13:3615302:31:1628.5602:44:5216401:32:5800:04:1600:05:19
160 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF04:17:5522700:17:2318602:36:2027.6302:53:439301:24:1200:04:4500:01:34
161 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M04:18:1312100:15:0813102:27:5829.2002:43:0618201:35:0700:03:5800:01:28
162 7018JONATAN SANTOS TRIGO LLICENCIA DE DIAABM04:18:3120600:16:5913802:28:3229.0802:45:3116501:33:0000:05:0400:02:07
163 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:18:3816300:16:0712102:26:1729.5302:42:2419301:36:1400:02:4100:01:19
164 7026MARTI MASO JUANMIQUELLLICENCIA DE DIAV1M04:19:2217700:16:1719102:38:1227.3102:54:2910501:24:5300:05:3400:02:35
165 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:19:2214000:15:4316002:32:0028.4202:47:4315501:31:3900:03:0700:01:08
166 3551ABRAHAM LOPEZ ODENACLUB TRIATLO CORNELLAV1M04:19:2813000:15:2315102:30:4528.6602:46:0817001:33:2000:03:1200:01:02
167 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:19:349200:14:3912802:27:1229.3502:41:5120701:37:4300:02:5900:00:49
168 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDIENTEV1M04:19:4913400:15:3215402:31:2328.5402:46:5516301:32:5400:02:3300:01:43
169 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:20:038900:14:3718202:36:0027.6902:50:3714101:29:2600:02:1500:01:17
170 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROC.E. KATOA BARCELONAABF04:20:0722500:17:1919602:38:3727.2402:55:569201:24:1100:03:2400:01:14
171 8016XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M04:20:1710900:14:5814002:28:4529.0402:43:4319501:36:3400:03:1200:00:44
172 5177SANTI POCH CARTAÑACLUB TRIATLO MALGRATSUB23M04:20:2415400:16:0011802:26:0729.5702:42:0721101:38:1700:03:0100:01:13
173 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M04:21:2010000:14:4815502:31:2328.5402:46:1118301:35:0900:03:5100:02:28
174 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M04:22:0825500:18:5420402:40:5426.8502:59:487501:22:2000:06:5700:02:27
175 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:22:0826000:19:1115802:31:4528.4702:50:5615301:31:1200:05:4000:01:10
176 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M04:22:4714500:15:5218402:36:1627.6502:52:0815001:30:3900:06:0900:02:13
177 5372DAVID SANGLAS PUNTIC.N. VIC-ETBV1M04:23:1314600:15:5417602:35:2427.8002:51:1815901:31:5500:03:4500:01:45
178 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:23:136000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
179 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:23:1511400:15:0317802:35:3227.7802:50:3516101:32:4000:02:4000:01:09
180 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M04:23:3919700:16:4518902:36:5427.5302:53:3914501:30:0000:05:1000:02:01
181 7024ABEL TRIOLA PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM04:24:3517400:16:1321702:42:2626.6002:58:3912101:25:5600:02:5900:01:59
182 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:25:016300:14:0622702:44:0026.3402:58:0612601:26:5500:04:0300:02:43
183 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:25:1213300:15:2816802:33:3628.1302:49:0419101:36:0800:04:0500:00:59
184 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:25:2510600:14:5515702:31:3828.4902:46:3321301:38:5200:03:4200:01:15
185 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:25:3316600:16:1022902:44:2326.2803:00:3310701:25:0000:04:3200:01:39
186 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF04:26:106500:14:0920102:40:1426.9602:54:2315601:31:4700:02:0400:01:52
187 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:27:4520400:16:5518702:36:3127.6002:53:2617601:34:1900:04:5200:01:58
188 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:27:5625400:18:4516102:32:1528.3702:51:0019901:36:5600:04:5400:01:17
189 2669DAVID SANCHEZ JUSTOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:27:5718600:16:2618102:35:5727.7002:52:2318501:35:3400:03:3200:01:22
190 7015JAIME RIBAS JIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:28:1823700:17:4814302:29:0528.9802:46:5322701:41:2500:05:2600:03:14
191 5296MIGUEL PEREZ NOGUERASESSENCIAL TRIATLOABM04:28:4216500:16:0817402:34:4927.9002:50:5720801:37:4500:04:1000:02:53
192 7013PIERRE SAMUELLLICENCIA DE DIAV1M04:29:1126700:20:0714602:29:3828.8702:49:4521701:39:2600:04:3400:01:36
193 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M04:29:1927500:21:4114902:29:5628.8102:51:3720601:37:4200:04:2000:01:48
194 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM04:29:3824100:18:0317302:34:4727.9102:52:5019701:36:4800:05:3600:01:43
195 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNV1M04:29:4220300:16:5419402:38:2727.2602:55:2117701:34:2100:04:3200:01:58
196 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M04:30:1120500:16:5919202:38:2327.2802:55:2218001:34:4900:03:5200:01:05
197 8002OLIVER MORGADE TOLEDOLLICENCIA DE DIAABM04:30:3816900:16:1120302:40:3726.9002:56:4817401:33:5000:05:2300:02:27
198 7011SERGI NICOLAS LLICENCIA DE DIAABM04:30:4718200:16:2218502:36:1727.6402:52:3921001:38:0800:02:5700:01:04
199 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM04:30:4915000:15:5717902:35:5127.7202:51:4821501:39:0100:02:2100:01:21
200 5127JOSE MARIA PUJADAS ZURITACLUB PROAMABM04:31:3115100:15:5925502:50:3425.3303:06:3310601:24:5800:05:5000:02:04
201 7012XAVIER ARGÜELLO DAVILALLICENCIA DE DIAV1M04:32:0021600:17:1017202:34:3427.9502:51:4422201:40:1600:02:5800:01:47
202 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M04:32:1616000:16:0523702:46:2425.9603:02:2914401:29:4700:03:0900:01:22
203 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDIENTEV1M04:32:3220800:17:0124202:47:3625.7803:04:3713401:27:5500:08:0400:01:46
204 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:33:1222800:17:2521402:42:1326.6302:59:3817101:33:3400:03:3500:01:43
205 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M04:33:2218300:16:2423202:45:0826.1603:01:3215801:31:5000:05:0100:02:00
206 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F04:33:3318000:16:2024702:48:3625.6203:04:5613601:28:3700:02:5300:01:48
207 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM04:33:3313600:15:3618802:36:4027.5702:52:1622601:41:1700:02:5400:01:30
208 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F04:34:209300:14:4021802:42:3426.5702:57:1420101:37:0600:02:4800:01:04
209 2045LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV2M04:34:4420700:17:0121202:42:0126.6602:59:0218601:35:4200:04:2400:01:39
210 7003JOSÉ IGNACIO BAGÜESTE BLALLICENCIA DE DIAV1M04:34:4524600:18:2016402:32:4828.2702:51:0823501:43:3700:04:2900:01:01
211 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M04:35:0915800:16:0522102:43:0426.4902:59:0918901:36:0000:05:5400:01:59
212 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM04:35:2219100:16:3921302:42:0826.6402:58:4719601:36:3500:03:0300:01:07
213 4881PACO VÁZQUEZ BADÍACLUB TRIATLO SANT FELIUABM04:36:5418400:16:2619002:38:1027.3102:54:3623201:42:1800:02:5000:01:17
214 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M04:36:548500:14:3514102:28:5829.0002:43:3326601:53:2100:03:3300:01:46
215 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:37:1816400:16:0720202:40:2326.9402:56:3022401:40:4800:02:4600:01:31
216 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM04:37:2723400:17:3922502:43:5526.3503:01:3418701:35:5300:05:2000:03:24
217 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATV1M04:38:1819800:16:4921002:41:5726.6702:58:4621801:39:3200:04:5300:01:20
218 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF04:38:4221900:17:1319502:38:3627.2402:55:4923401:42:5300:02:2400:01:02
219 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF04:38:579100:14:3824002:47:2325.8103:02:0119801:36:5600:03:2400:01:12
220 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M04:39:3319000:16:3823402:45:2126.1303:01:5920401:37:3400:05:3700:03:14
221 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M04:40:0017500:16:1616602:33:2428.1602:49:4025901:50:2000:05:0100:01:43
222 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:40:0920100:16:5219902:39:4027.0602:56:3223601:43:3700:08:5900:02:06
223 8009JORDI PRADELLS GEREZLLICENCIA DE DIAV1M04:40:1623500:17:4121902:42:4126.5503:00:2222101:39:5400:05:4000:02:17
224 8023MIGUEL ANGEL RÍOS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M04:40:1624800:18:2520902:41:5726.6703:00:2222001:39:5400:07:5000:02:20
225 2555JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDIENTEV1M04:40:1926100:19:2824302:47:3825.7703:07:0616901:33:1300:06:1400:01:43
226 8014MARÇAL PEDRALS MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M04:40:5623900:17:5522802:44:0426.3303:01:5921401:38:5700:05:2000:02:30
227 7002NESTOR GINER LLORENSLLICENCIA DE DIAV1M04:41:1014700:15:5419802:39:2927.0902:55:2324601:45:4700:03:3600:02:03
228 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF04:41:2721000:17:0224602:48:2525.6503:05:2719001:36:0000:02:3600:01:35
229 3068ANGEL LAZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM04:41:3819200:16:4122002:42:5926.5102:59:4023001:41:5800:03:3800:02:28
230 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:41:3814100:15:4424102:47:2625.8003:03:1021201:38:2800:09:0100:02:37
231 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:41:4818900:16:3025102:49:2225.5103:05:5218801:35:5600:03:5500:01:27
232 4641VICENÇ GASCON SANCHEZCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M04:42:118200:14:3421502:42:1926.6102:56:5324301:45:1800:05:0000:01:51
233 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M04:42:1422300:17:1620502:41:0026.8302:58:1623801:43:5800:05:0500:02:28
234 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF04:42:5211800:15:0619702:38:5127.2002:53:5725501:48:5500:02:2400:01:01
235 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:5924000:18:0222202:43:1926.4503:01:2122901:41:3800:04:0600:01:28
236 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M04:43:5020900:17:0223502:45:4426.0703:02:4622501:41:0400:03:4500:01:54
237 1009SAMUEL CIFUENTES SEGURACLUB TRITRAININGABM04:43:5718100:16:2125802:51:2625.2003:07:4719201:36:1000:05:5600:03:45
238 8017RAÜL CAVALLER I BRAVOLLICENCIA DE DIAV1M04:44:4710800:14:5624502:48:1925.6703:03:1522801:41:3200:03:3800:01:25
239 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF04:45:3224900:18:2620802:41:4626.7103:00:1224401:45:2000:04:4200:00:58
240 8011JOSE LOPEZ COEDOLLICENCIA DE DIAV1M04:45:4425600:18:5621602:42:2526.6003:01:2124001:44:2300:06:2100:01:39
241 5196TIPHAINE ANDERBOUHRC.A. LES TORTUGUESV1F04:46:3124700:18:2325402:50:0825.3903:08:3120901:38:0000:05:5400:01:39
242 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M04:47:1318800:16:2916502:33:1528.1902:49:4426901:57:2900:03:0500:01:52
243 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:47:5826800:20:1125702:51:2025.2103:11:3119401:36:2700:08:2300:03:34
244 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:48:097900:14:3225002:49:1225.5303:03:4424101:44:2500:03:5200:01:35
245 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO LHOSPITALETV1F04:48:1523800:17:4922602:43:5826.3503:01:4724901:46:2800:03:5500:01:22
246 7020DAVID ALMODÓVAR MORALESLLICENCIA DE DIAV1M04:48:5321500:17:0922402:43:5326.3603:01:0225301:47:5100:04:5100:03:12
247 8015LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M04:49:4825800:19:0823002:44:3326.2503:03:4124701:46:0700:05:2400:02:31
248 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:50:4626900:20:1522302:43:3226.4203:03:4725101:46:5900:04:4100:02:15
249 7001JAVIER GUERRICO GAZPIOLLICENCIA DE DIAV1M04:51:0921400:17:0723602:46:1325.9903:03:2025201:47:4900:03:4300:01:58
250 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM04:51:2522400:17:1920602:41:2326.7702:58:4226301:52:4300:03:4800:03:25
251 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:51:4315600:16:0325202:49:2225.5103:05:2524801:46:1800:03:4500:01:43
252 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF04:51:5821300:17:0723902:46:5725.8803:04:0425401:47:5400:02:5900:01:20
253 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M04:53:1627600:23:4723302:45:1226.1503:08:5923901:44:1700:05:1700:02:45
254 8006JORDI SAINZ-ROZAS HURTADOLLICENCIA DE DIAV2M04:53:22000:00:00000:00:000.0003:16:0520301:37:1700:00:0000:02:10
255 4294ANTONIO FRANCO MATENCIOC.E.E. SANT GERVASIV1M04:53:3527200:20:5320702:41:4026.7203:02:3326201:51:0200:03:5200:01:43
256 4494ADAM KOGUTCLUB PROAMABM04:53:4922200:17:1526002:52:4425.0103:09:5923701:43:5000:05:1600:02:40
257 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM04:53:5817900:16:2023102:44:4826.2103:01:0826401:52:5000:05:0900:03:44
258 1170ROBERT FLORES SERRANOW3TRIBCNABM04:54:3014400:15:4925302:49:2725.4903:05:1625601:49:1400:04:0000:00:00
259 5189JORGE SCHENONEINDEPENDIENTEV1M04:55:5923000:17:3024402:48:1625.6703:05:4625801:50:1300:05:3000:02:16
260 7017IMMA COLLELL VERDGUELLICENCIA DE DIAV1F04:57:2924500:18:1925902:52:4125.0203:11:0025001:46:2900:04:4800:02:24
261 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F04:58:2011600:15:0526402:57:3724.3203:12:4224501:45:3800:03:2800:01:51
262 4190TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M04:58:2627700:24:2017002:33:5328.0702:58:1327102:00:1300:04:0500:03:01
263 3955TONI GONZALEZ RODRIGUEZONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:00:1612900:15:2326903:04:0623.4703:19:2922301:40:4700:06:0900:01:33
264 7016JORDI BAEZA SUBIRANALLICENCIA DE DIAABM05:02:5123100:17:3621102:41:5926.6702:59:3527502:03:1600:04:5900:02:36
265 7010THOMAS MELLEWIGTLLICENCIA DE DIAV2M05:03:1625200:18:3726803:01:4823.7603:20:2523301:42:5100:07:2200:02:55
266 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F05:03:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
267 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF05:03:4022600:17:2325602:51:0125.2603:08:2426701:55:1600:02:2500:01:56
268 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M05:03:5316700:16:1027503:08:0422.9703:24:1421901:39:3900:06:3500:01:27
269 8003DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M05:04:4125100:18:3326703:01:0923.8503:19:4224201:44:5900:04:5200:01:56
270 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRATRI2WINV1M05:04:4725900:19:1026302:55:2624.6203:14:3625701:50:1100:05:2800:03:37
271 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F05:05:569700:14:4426102:52:4725.0003:07:3127001:58:2500:03:1000:03:03
272 8007MAURICIO SLAVNERLLICENCIA DE DIAV1M05:07:358400:14:3424902:49:0525.5503:03:3927602:03:5600:03:5800:01:46
273 7028PERE FONTLLICENCIA DE DIAV1M05:12:3127300:21:0026603:00:4923.8903:21:4926001:50:4200:09:0500:06:04
274 7019VICTOR MANUEL RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:13:1619300:16:4227203:05:5023.2503:22:3226101:50:4400:04:4500:03:03
275 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M05:13:4626200:19:4124802:49:0425.5503:08:4527902:05:0100:04:1600:03:37
276 8012MARC ESTEVE GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:15:1226400:19:4626202:52:5324.9903:12:3927302:02:3300:03:3700:01:10
277 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M05:19:3117300:16:1223802:46:2625.9603:02:3828102:16:5300:03:4100:00:00
278 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F05:20:5724400:18:1827603:09:4422.7703:28:0226501:52:5500:04:0400:01:30
279 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F05:21:4426300:19:4327303:06:0023.2303:25:4326801:56:0100:05:2400:01:19
280 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF05:24:5026500:19:5126503:00:2323.9503:20:1427702:04:3600:03:3700:01:19
281 7006QUIM GASCH YAGÜE LLICENCIA DE DIAV2M05:25:265600:13:5027403:06:3723.1503:20:2727802:04:5900:05:2500:02:39
282 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F05:26:5827000:20:3427003:04:1123.4503:24:4527202:02:1300:06:5300:02:18
283 5090ELISABET MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:30:1127400:21:3927103:05:4123.2703:27:2027402:02:5100:03:5100:02:25
284 7004JAVIER MERLO GRAULLICENCIA DE DIAABM05:51:4727100:20:4427703:18:3821.7503:39:2228002:12:2500:06:4100:03:34


NF 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:14:30002:16:3231.6402:31:02000:00:0000:02:4700:01:07
NF 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM00:00:00000:12:56002:33:5828.0602:46:54000:00:0000:02:5800:02:24
NF 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:00:00000:17:06002:39:3827.0602:56:44000:00:0000:03:1100:01:23
NF 5003IVETTE ABASCAL CAMBRASTGCBINNABF00:00:00000:18:21000:00:000.0000:00:00000:00:0000:04:4800:00:00
NF 7022JON PRADALLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:14:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:3900:00:00
NF 7025GUILLERMO BALLESTER VILARLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:26:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:1800:00:00
NF 8005MIREIA AYALA DEFAUS LLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:19:05000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:4000:00:00
NF 8021ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKABM00:00:00000:03:39002:08:2233.6502:12:01000:00:0000:01:2800:00:00
NF 8022LUCAS TEJADA DOMINGUEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:19:29000:00:000.0000:00:00000:00:0000:06:1700:00:00
NF 6007MARTA MARTIN MORATACLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:00:00000:18:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:1200:00:00
NF 6219MIRIAM EGIDO BAYODCLUB TRIATLO ATLESV1F00:00:00000:17:16002:55:1224.6603:12:28000:00:0000:03:5300:01:25
NF 7005ALEJANDRO GUTIÉRREZ MARQULLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:20:50003:17:0621.9203:37:56000:00:0000:07:1800:02:48
NF 7007ERNEST DAM CASASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:18:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:2200:00:00
NF 5946JOSEP M CASTELLO BALAGUECLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00
NF 8013LUIS DAUNIS MENDAÑALLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:15:21002:47:5225.7303:03:13000:00:0000:07:5000:03:07
NF 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:00:00000:17:32002:42:1326.6302:59:45000:00:0000:04:3200:01:59
NF 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:14:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4600:00:00
NF 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM00:00:00000:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4600:00:00
NF 3879SERGIO SOTO RIVERAC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:12:27002:36:2327.6202:48:50000:00:0000:02:4200:01:03
NF 3421MANUEL VICENTE AIRATRIATLO LHOSPITALETV1M00:00:00000:19:53002:34:3127.9602:54:24000:00:0000:04:2800:01:28
NF 3755ARCADIO CAMUÑEZ LOPEZCLUB TRITRAININGABM00:00:00000:15:57002:42:3726.5702:58:34000:00:0000:05:2400:02:03
NF 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:13:13002:10:3733.0702:23:50000:00:0000:02:1800:00:50


DQ 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM03:27:10000:11:35002:06:2434.1802:17:59001:09:1100:01:1700:01:16
DQ 993LUIS ARIAS GARCIAC. TRIATLO MONTORNESABM03:29:36000:04:56002:11:2032.8902:16:16001:13:2000:02:0000:00:47
DQ 4503CHEMA MUÑOZ ORDOÑEZCLUB PROAMABM03:44:50000:02:52002:11:1632.9102:14:08001:30:4200:03:0700:01:22
DQ 5225MARC SOLER BLASCOTEAM CALELLA TRIATHLONV1M04:01:08000:04:19002:29:4328.8502:34:02001:27:0600:02:3200:05:15
DQ 5125EDUARDO BLANCOCLUB PROAMV2M04:15:45000:06:52002:19:3830.9402:26:30001:49:1500:06:3300:03:02
DQ 4685JOSE ANTONIO TIRADO LARGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:16:26000:07:43002:33:1828.1802:41:01001:35:2500:03:4600:02:14
DQ 4508EDUARD ALVAREZ BALLESTERCLUB PROAMABM04:18:57000:03:49002:46:0626.0102:49:55001:29:0200:05:1600:01:56
DQ 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M04:25:03000:06:42002:43:2326.4402:50:05001:34:5800:03:0400:01:06
DQ 158JUAN LOPEZ CHAVESW3TRIBCNV2M04:26:42000:08:24002:45:0226.1802:53:26001:33:1600:03:5100:01:48
DQ 3824ROMAN JANE NOBLOMC.E.T. DISTANCEV2M04:29:29000:05:11002:37:0627.5002:42:17001:47:1200:04:2100:02:29
DQ 5517DAVID VIVAR LABRADORCLUB NATACIO BANYOLESV1M04:32:49000:07:16002:45:5326.0402:53:09001:39:4000:06:3800:02:31
DQ 1400EDU DOMENECH RUBIC.E.T. DISTANCEV1M04:36:37000:07:21002:39:3927.0602:47:00001:49:3700:04:4500:02:47


NP 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M
NP 5240BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F
NP 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 5073LAURENT HELSEMANSCLUB PROAMABM
NP 5078ORLANDO HERNANDEZCLUB PROAMABM
NP 7023SILVIA MONTSERRAT VIDALLLICENCIA DE DIAABF
NP 8004DAVID TRIGO TEJEROLLICENCIA DE DIAABM
NP 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M
NP 7014AURELIEN SCHILLESLLICENCIA DE DIAABM
NP 5535JORDI TURON SERRAC.T. DEVOURING KILOMETERSV1M
NP 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM
NP 1134ANTONI RIBAS I ARENASC.N. MATAROV2M
NP 1209JORDI MOLINS ROMEROW3TRIBCNV1M
NP 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M
NP 1490EDUARD GOMEZ MUNEC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M
NP 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM
NP 3681JOAN MARC GRUART BIGASINDEPENDIENTEABM
NP 3002ALEXIS HERVAS GINERTRICBM-CALELLAV1M
NP 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M
NP 1953DAVID HIDALGO VILAINDEPENDIENTEV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32