RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
142 318 284 22 12 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M03:34:50900:12:101802:09:3433.3402:21:44601:13:0600:01:1900:01:01
2 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M03:46:594700:13:343902:13:5332.2702:27:273901:19:3200:01:3600:01:13
3 8020ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M03:47:262400:12:506302:19:1631.0202:32:061301:15:2000:01:2600:00:52
4 4594ORIOL ALONSO SERRANOCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:09:2611300:15:0215902:31:5528.4402:46:577701:22:2900:05:0900:01:24
5 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:0413100:15:2414402:29:0728.9702:44:3111701:25:3300:02:2100:00:54
6 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M04:15:362800:12:5312902:27:1429.3402:40:0718401:35:2900:01:5900:00:44
7 5177SANTI POCH CARTAÑACLUB TRIATLO MALGRATSUB23M04:20:2415400:16:0011802:26:0729.5702:42:0721101:38:1700:03:0100:01:13
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M03:38:133500:13:102402:10:3233.0902:23:421101:14:3100:02:2100:01:00
2 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M03:38:164400:13:211602:08:5133.5302:22:121901:16:0400:03:0400:01:01
3 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M03:40:09200:11:222202:10:1533.1702:21:372901:18:3200:01:4400:00:51
4 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M03:40:5210500:14:54902:06:5434.0402:21:483601:19:0400:02:1100:00:40
5 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:41:065300:13:452302:10:2333.1302:24:082101:16:5800:02:1200:01:29
6 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M03:41:531100:12:221302:07:4833.8002:20:107101:21:4300:01:3200:01:18
7 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:45:105700:13:562002:09:5033.2702:23:466601:21:2400:02:4000:00:57
8 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:46:391900:12:394002:14:1832.1702:26:574201:19:4200:02:1100:01:08
9 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:47:114000:13:163802:13:5132.2702:27:074801:20:0400:02:5100:00:54
10 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:50:46400:11:313302:12:4932.5302:24:2012301:26:2600:02:0800:00:00
11 7008MANUEL CALATAYUD HAROLLICENCIA DE DIAV1M03:51:005900:14:004302:15:3731.8502:29:376501:21:2300:02:4100:01:02
12 5193JORDI CEBRIA ARMENGOLTGCBINNV1M03:52:4112700:15:214802:17:2531.4402:32:464501:19:5500:04:4100:01:01
13 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M03:54:4117100:16:1110402:24:0829.9702:40:191001:14:2200:03:0600:01:00
14 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M03:55:2817000:16:114502:16:4831.5802:32:597801:22:2900:02:4900:01:58
15 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M03:55:3012000:15:077302:20:4030.7102:35:474301:19:4300:02:3500:01:00
16 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV1M03:56:0211900:15:075402:18:4731.1302:33:547401:22:0800:02:0100:01:19
17 2895TONI MANCHÓN GONZÁLEZESSENCIAL TRIATLOV1M03:56:4711700:15:065102:18:1631.2402:33:228601:23:2500:02:0500:01:24
18 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M03:56:585400:13:463102:12:4232.5502:26:2814901:30:3000:02:1800:00:44
19 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRONVELO MATARO CLUB CICLISV1M03:57:1014200:15:455602:18:5431.1002:34:397901:22:3100:03:0600:00:53
20 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:57:287100:14:123702:13:1132.4402:27:2314801:30:0500:01:4600:00:43
21 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M03:58:486800:14:107102:20:3130.7402:34:419101:24:0700:02:4300:01:21
22 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M03:58:561500:12:305502:18:5131.1102:31:2113101:27:3500:02:0300:00:53
23 5197ESTEBAN ANTEQUERA GUERRERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:59:4024200:18:064402:16:0831.7302:34:1411401:25:2600:03:0200:01:38
24 673RAUL RAMIREZ ROLDANCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M03:59:4715200:15:5910502:24:1429.9502:40:134001:19:3400:04:5500:01:00
25 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:00:0524300:18:104602:17:2031.4602:35:3010001:24:3500:03:2900:01:20
26 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M04:00:31800:12:0712502:27:0229.3802:39:096401:21:2200:02:3900:01:03
27 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:00:547200:14:155802:18:5831.0902:33:1313301:27:4100:02:0000:01:28
28 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M04:01:0715300:16:0011302:25:1129.7602:41:114601:19:5600:02:4800:05:02
29 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M04:02:083100:12:5910902:24:4029.8602:37:399601:24:2900:02:5300:01:38
30 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:02:247600:14:267002:20:2330.7702:34:4913201:27:3500:03:1400:00:52
31 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTGCBINNV1M04:03:058100:14:3311902:26:0929.5602:40:427601:22:2300:03:1000:01:19
32 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAV1M04:03:0817600:16:1613502:28:1829.1302:44:343001:18:3400:03:2300:01:03
33 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNV1M04:04:0512600:15:196102:19:1031.0402:34:2914301:29:3600:03:4100:01:19
34 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:04:3919400:16:439902:23:3730.0802:40:209401:24:1900:05:2500:01:49
35 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M04:04:5416100:16:0611502:25:2529.7102:41:318501:23:2300:03:0200:00:00
36 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:06:0918500:16:2613402:28:1829.1302:44:446801:21:2500:03:4600:01:54
37 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:06:249400:14:4012002:26:1029.5602:40:5011901:25:3400:03:2200:01:25
38 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M04:07:0323200:17:3610802:24:3729.8702:42:1310301:24:5000:04:1000:01:10
39 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:07:2415700:16:048902:22:0230.4202:38:0614001:29:1800:03:4800:01:53
40 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M04:07:4112200:15:1013302:28:0929.1602:43:199501:24:2200:04:1500:01:06
41 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:08:467700:14:2916702:33:2428.1602:47:536001:20:5300:06:3600:02:08
42 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:09:0323600:17:488602:21:4730.4702:39:3514201:29:2800:03:2600:01:25
43 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTEV1M04:09:3111100:15:007202:20:3830.7202:35:3817501:33:5300:03:4000:01:10
44 1325MARC FERRER DASQUENSC.A. LES TORTUGUESV1M04:10:4727800:26:235902:18:5931.0802:45:2211301:25:2500:02:4800:01:56
45 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M04:13:2515900:16:0516302:32:3028.3302:48:3510201:24:5000:02:0900:00:55
46 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:14:263800:13:1418002:35:5627.7002:49:1011001:25:1600:02:1500:01:26
47 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M04:14:539500:14:4211202:25:0929.7602:39:5118101:35:0200:01:4800:01:18
48 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M04:15:056200:14:055302:18:4231.1502:32:4723101:42:1800:02:3100:01:31
49 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M04:15:1022900:17:2620002:39:4627.0402:57:122501:17:5800:04:4100:01:02
50 1421MIQUEL TEIXIDO JULIANC.N. SABADELLV1M04:15:518600:14:3510102:23:4030.0702:38:1520501:37:3600:02:4600:01:39
51 422OSCAR BARRIENTOS PELLICERASS ESPORTIVA ROCKETSV1M04:16:0922100:17:1419302:38:2427.2702:55:385401:20:3100:06:0500:01:35
52 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M04:16:2614900:15:5411702:25:4929.6302:41:4317901:34:4300:02:2800:01:04
53 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:16:3426600:19:529302:23:0230.2002:42:5417301:33:4000:02:4700:01:09
54 3985RAFAEL SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:16:4915500:16:0113902:28:4429.0502:44:4516001:32:0400:03:1500:00:00
55 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M04:17:0217800:16:1916902:33:3728.1202:49:5612801:27:0600:04:2000:01:49
56 7021OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M04:17:3319900:16:519702:23:3030.1002:40:2120201:37:1200:02:4500:01:47
57 1003CARLOS MARTÍNEZ ARETXABALESSENCIAL TRIATLOV1M04:17:4120200:16:5314802:29:4928.8402:46:4215101:30:5900:05:1200:02:09
58 4404ALBERTO MARTIN TORONDELCLUB NATACIO CALDESV1M04:17:504900:13:3615302:31:1628.5602:44:5216401:32:5800:04:1600:05:19
59 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M04:18:1312100:15:0813102:27:5829.2002:43:0618201:35:0700:03:5800:01:28
60 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:18:3816300:16:0712102:26:1729.5302:42:2419301:36:1400:02:4100:01:19
61 7026MARTI MASO JUANMIQUELLLICENCIA DE DIAV1M04:19:2217700:16:1719102:38:1227.3102:54:2910501:24:5300:05:3400:02:35
62 3551ABRAHAM LOPEZ ODENACLUB TRIATLO CORNELLAV1M04:19:2813000:15:2315102:30:4528.6602:46:0817001:33:2000:03:1200:01:02
63 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDIENTEV1M04:19:4913400:15:3215402:31:2328.5402:46:5516301:32:5400:02:3300:01:43
64 8016XAVIER GONZALEZ ROMEROLLICENCIA DE DIAV1M04:20:1710900:14:5814002:28:4529.0402:43:4319501:36:3400:03:1200:00:44
65 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M04:21:2010000:14:4815502:31:2328.5402:46:1118301:35:0900:03:5100:02:28
66 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:22:0826000:19:1115802:31:4528.4702:50:5615301:31:1200:05:4000:01:10
67 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M04:22:0825500:18:5420402:40:5426.8502:59:487501:22:2000:06:5700:02:27
68 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M04:22:4714500:15:5218402:36:1627.6502:52:0815001:30:3900:06:0900:02:13
69 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:23:136000:14:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
70 5372DAVID SANGLAS PUNTIC.N. VIC-ETBV1M04:23:1314600:15:5417602:35:2427.8002:51:1815901:31:5500:03:4500:01:45
71 2417RAFAEL ALVAREZ ALVAREZTRI+9 EL MASNOUV1M04:23:3919700:16:4518902:36:5427.5302:53:3914501:30:0000:05:1000:02:01
72 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:25:1213300:15:2816802:33:3628.1302:49:0419101:36:0800:04:0500:00:59
73 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:25:2510600:14:5515702:31:3828.4902:46:3321301:38:5200:03:4200:01:15
74 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:27:4520400:16:5518702:36:3127.6002:53:2617601:34:1900:04:5200:01:58
75 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:27:5625400:18:4516102:32:1528.3702:51:0019901:36:5600:04:5400:01:17
76 2669DAVID SANCHEZ JUSTOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:27:5718600:16:2618102:35:5727.7002:52:2318501:35:3400:03:3200:01:22
77 7015JAIME RIBAS JIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:28:1823700:17:4814302:29:0528.9802:46:5322701:41:2500:05:2600:03:14
78 7013PIERRE SAMUELLLICENCIA DE DIAV1M04:29:1126700:20:0714602:29:3828.8702:49:4521701:39:2600:04:3400:01:36
79 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M04:29:1927500:21:4114902:29:5628.8102:51:3720601:37:4200:04:2000:01:48
80 3807AARON GONZALEZ CANADESTGCBINNV1M04:29:4220300:16:5419402:38:2727.2602:55:2117701:34:2100:04:3200:01:58
81 3041JOSE TOVAR LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M04:30:1120500:16:5919202:38:2327.2802:55:2218001:34:4900:03:5200:01:05
82 7012XAVIER ARGÜELLO DAVILALLICENCIA DE DIAV1M04:32:0021600:17:1017202:34:3427.9502:51:4422201:40:1600:02:5800:01:47
83 3381JUAN PABLO VALLE GARCIAVILADECANS TRIATLOV1M04:32:1616000:16:0523702:46:2425.9603:02:2914401:29:4700:03:0900:01:22
84 5576DIDAC XIFREU GONZALEZINDEPENDIENTEV1M04:32:3220800:17:0124202:47:3625.7803:04:3713401:27:5500:08:0400:01:46
85 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M04:33:2218300:16:2423202:45:0826.1603:01:3215801:31:5000:05:0100:02:00
86 7003JOSÉ IGNACIO BAGÜESTE BLALLICENCIA DE DIAV1M04:34:4524600:18:2016402:32:4828.2702:51:0823501:43:3700:04:2900:01:01
87 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M04:36:548500:14:3514102:28:5829.0002:43:3326601:53:2100:03:3300:01:46
88 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATV1M04:38:1819800:16:4921002:41:5726.6702:58:4621801:39:3200:04:5300:01:20
89 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M04:39:3319000:16:3823402:45:2126.1303:01:5920401:37:3400:05:3700:03:14
90 8009JORDI PRADELLS GEREZLLICENCIA DE DIAV1M04:40:1623500:17:4121902:42:4126.5503:00:2222101:39:5400:05:4000:02:17
91 2555JAIME CUEVAS LABRADORINDEPENDIENTEV1M04:40:1926100:19:2824302:47:3825.7703:07:0616901:33:1300:06:1400:01:43
92 8014MARÇAL PEDRALS MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1M04:40:5623900:17:5522802:44:0426.3303:01:5921401:38:5700:05:2000:02:30
93 7002NESTOR GINER LLORENSLLICENCIA DE DIAV1M04:41:1014700:15:5419802:39:2927.0902:55:2324601:45:4700:03:3600:02:03
94 1080RAMON CASADEVALL SALACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:41:4818900:16:3025102:49:2225.5103:05:5218801:35:5600:03:5500:01:27
95 4641VICENÇ GASCON SANCHEZCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M04:42:118200:14:3421502:42:1926.6102:56:5324301:45:1800:05:0000:01:51
96 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:5924000:18:0222202:43:1926.4503:01:2122901:41:3800:04:0600:01:28
97 8017RAÜL CAVALLER I BRAVOLLICENCIA DE DIAV1M04:44:4710800:14:5624502:48:1925.6703:03:1522801:41:3200:03:3800:01:25
98 8011JOSE LOPEZ COEDOLLICENCIA DE DIAV1M04:45:4425600:18:5621602:42:2526.6003:01:2124001:44:2300:06:2100:01:39
99 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:47:5826800:20:1125702:51:2025.2103:11:3119401:36:2700:08:2300:03:34
100 7020DAVID ALMODÓVAR MORALESLLICENCIA DE DIAV1M04:48:5321500:17:0922402:43:5326.3603:01:0225301:47:5100:04:5100:03:12
101 8015LLUIS ARMENGOL DULCETLLICENCIA DE DIAV1M04:49:4825800:19:0823002:44:3326.2503:03:4124701:46:0700:05:2400:02:31
102 7001JAVIER GUERRICO GAZPIOLLICENCIA DE DIAV1M04:51:0921400:17:0723602:46:1325.9903:03:2025201:47:4900:03:4300:01:58
103 2117DANIEL MORENO SERRANOU.C. SANT CUGATV1M04:53:1627600:23:4723302:45:1226.1503:08:5923901:44:1700:05:1700:02:45
104 4294ANTONIO FRANCO MATENCIOC.E.E. SANT GERVASIV1M04:53:3527200:20:5320702:41:4026.7203:02:3326201:51:0200:03:5200:01:43
105 5189JORGE SCHENONEINDEPENDIENTEV1M04:55:5923000:17:3024402:48:1625.6703:05:4625801:50:1300:05:3000:02:16
106 4190TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M04:58:2627700:24:2017002:33:5328.0702:58:1327102:00:1300:04:0500:03:01
107 3955TONI GONZALEZ RODRIGUEZONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:00:1612900:15:2326903:04:0623.4703:19:2922301:40:4700:06:0900:01:33
108 8003DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M05:04:4125100:18:3326703:01:0923.8503:19:4224201:44:5900:04:5200:01:56
109 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRATRI2WINV1M05:04:4725900:19:1026302:55:2624.6203:14:3625701:50:1100:05:2800:03:37
110 8007MAURICIO SLAVNERLLICENCIA DE DIAV1M05:07:358400:14:3424902:49:0525.5503:03:3927602:03:5600:03:5800:01:46
111 7028PERE FONTLLICENCIA DE DIAV1M05:12:3127300:21:0026603:00:4923.8903:21:4926001:50:4200:09:0500:06:04
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M03:39:274300:13:183502:12:5532.5002:26:13701:13:1400:02:0800:00:50
2 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M03:43:532300:12:493402:12:5032.5202:25:392701:18:1400:01:5100:01:01
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M03:57:5513700:15:396002:19:0131.0802:34:408401:23:1500:02:3300:01:06
4 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M04:00:3112800:15:236602:19:5030.8902:35:1311101:25:1800:02:3700:00:54
5 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M04:05:4412500:15:1811002:24:4529.8402:40:0312001:25:4100:04:2600:01:35
6 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M04:11:0221100:17:0312602:27:0329.3802:44:0612701:26:5600:03:3100:01:05
7 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:25:016300:14:0622702:44:0026.3402:58:0612601:26:5500:04:0300:02:43
8 2045LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV2M04:34:4420700:17:0121202:42:0126.6602:59:0218601:35:4200:04:2400:01:39
9 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M04:35:0915800:16:0522102:43:0426.4902:59:0918901:36:0000:05:5400:01:59
10 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M04:40:0017500:16:1616602:33:2428.1602:49:4025901:50:2000:05:0100:01:43
11 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:40:0920100:16:5219902:39:4027.0602:56:3223601:43:3700:08:5900:02:06
12 8023MIGUEL ANGEL RÍOS SANCHEZLLICENCIA DE DIAV2M04:40:1624800:18:2520902:41:5726.6703:00:2222001:39:5400:07:5000:02:20
13 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:41:3814100:15:4424102:47:2625.8003:03:1021201:38:2800:09:0100:02:37
14 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO LHOSPITALETV2M04:42:1422300:17:1620502:41:0026.8302:58:1623801:43:5800:05:0500:02:28
15 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV2M04:43:5020900:17:0223502:45:4426.0703:02:4622501:41:0400:03:4500:01:54
16 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M04:47:1318800:16:2916502:33:1528.1902:49:4426901:57:2900:03:0500:01:52
17 8006JORDI SAINZ-ROZAS HURTADOLLICENCIA DE DIAV2M04:53:22000:00:00000:00:000.0003:16:0520301:37:1700:00:0000:02:10
18 7010THOMAS MELLEWIGTLLICENCIA DE DIAV2M05:03:1625200:18:3726803:01:4823.7603:20:2523301:42:5100:07:2200:02:55
19 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ RIBERACLUB CICLISTA BANYOLESV2M05:03:5316700:16:1027503:08:0422.9703:24:1421901:39:3900:06:3500:01:27
20 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M05:19:3117300:16:1223802:46:2625.9603:02:3828102:16:5300:03:4100:00:00
21 7006QUIM GASCH YAGÜE LLICENCIA DE DIAV2M05:25:265600:13:5027403:06:3723.1503:20:2727802:04:5900:05:2500:02:39
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CATALANC.N. CATALUNYAV3M05:13:4626200:19:4124802:49:0425.5503:08:4527902:05:0100:04:1600:03:37
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F04:34:209300:14:4021802:42:3426.5702:57:1420101:37:0600:02:4800:01:04
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F04:17:1716800:16:1113202:28:0229.1802:44:1316601:33:0400:01:3600:01:24
2 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F04:33:3318000:16:2024702:48:3625.6203:04:5613601:28:3700:02:5300:01:48
3 5196TIPHAINE ANDERBOUHRC.A. LES TORTUGUESV1F04:46:3124700:18:2325402:50:0825.3903:08:3120901:38:0000:05:5400:01:39
4 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO LHOSPITALETV1F04:48:1523800:17:4922602:43:5826.3503:01:4724901:46:2800:03:5500:01:22
5 7017IMMA COLLELL VERDGUELLICENCIA DE DIAV1F04:57:2924500:18:1925902:52:4125.0203:11:0025001:46:2900:04:4800:02:24
6 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F04:58:2011600:15:0526402:57:3724.3203:12:4224501:45:3800:03:2800:01:51
7 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F05:05:569700:14:4426102:52:4725.0003:07:3127001:58:2500:03:1000:03:03
8 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F05:21:4426300:19:4327303:06:0023.2303:25:4326801:56:0100:05:2400:01:19
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F05:03:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F05:20:5724400:18:1827603:09:4422.7703:28:0226501:52:5500:04:0400:01:30
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F05:26:5827000:20:3427003:04:1123.4503:24:4527202:02:1300:06:5300:02:18
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM03:20:49100:11:20101:59:2936.1602:10:49101:10:0000:01:2700:01:04
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:26:46000:00:00000:00:000.0002:14:04401:12:4200:00:0000:00:37
3 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM03:29:26300:11:22702:05:4034.3802:17:02301:12:2400:01:2400:00:48
4 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM03:29:51700:11:44202:02:3835.2302:14:221501:15:2900:01:1800:00:46
5 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM03:30:03600:11:341102:07:1333.9602:18:47201:11:1600:01:1800:01:05
6 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM03:32:381400:12:291202:07:1433.9502:19:43501:12:5500:02:0500:01:18
7 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM03:32:511300:12:24502:05:0434.5402:17:281401:15:2300:01:1500:01:06
8 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:33:392900:12:54602:05:0434.5402:17:581601:15:4100:01:1400:01:11
9 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOABM03:36:171600:12:31302:03:1735.0402:15:485301:20:2900:01:2600:00:46
10 2792ALBERTO CASADO AROCAFLOR DE TRIATLOABM03:36:313200:13:00402:04:3734.6702:17:373301:18:5400:01:4300:01:02
11 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM03:37:21500:11:32802:05:4034.3802:17:124901:20:0900:01:5300:00:53
12 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM03:38:526400:14:081902:09:5033.2702:23:581201:14:5400:01:5000:01:13
13 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM03:40:176700:14:101002:07:0633.9902:21:163501:19:0100:02:0000:01:06
14 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:40:242100:12:441702:09:0233.4802:21:463201:18:3800:01:3500:01:08
15 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM03:41:091700:12:311402:07:5433.7802:20:255701:20:4400:01:4500:01:08
16 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM03:41:382200:12:481502:08:2533.6402:21:135201:20:2500:01:1700:00:45
17 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM03:41:471200:12:224102:15:2931.8902:27:51801:13:5600:01:3500:01:39
18 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM03:42:054500:13:242102:10:0533.2102:23:293101:18:3600:01:1800:00:42
19 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:42:502000:12:402502:10:3233.0902:23:124101:19:3800:01:4200:00:37
20 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM03:44:00000:00:00000:00:000.0002:27:422001:16:1800:00:0000:01:15
21 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:44:1710700:14:562802:11:2632.8702:26:222401:17:5500:02:0300:00:00
22 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:45:132600:12:512702:11:0232.9702:23:536301:21:2000:01:3800:01:08
23 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM03:46:1510400:14:533002:12:1532.6702:27:083701:19:0700:01:4600:01:15
24 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM03:47:24000:00:00000:00:000.0002:27:573801:19:2700:00:0000:02:00
25 8019ENEKO ABAURREA ARAMBURUHIRUKI VALLE DE EGUES TRIABM03:47:40000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
26 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM03:47:533000:12:565702:18:5531.1002:31:511701:16:0200:01:2700:01:08
27 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:319000:14:384202:15:3131.8802:30:092801:18:2200:04:1900:01:22
28 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:49:244100:13:172602:10:3933.0702:23:5611501:25:2800:02:1900:01:16
29 5640JOSEP BOATELLA BRAVOINDEPENDIENTEABM03:49:4312300:15:144702:17:2131.4502:32:352201:17:0800:01:4200:01:11
30 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM03:50:479600:14:432902:11:5932.7302:26:428901:24:0500:02:3000:00:53
31 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM03:51:194600:13:295002:17:5631.3202:31:254401:19:5400:01:5400:00:50
32 5896SALVADOR GRAN ESTEVECAMBRILS CLUB TRIATLOABM03:51:244800:13:363602:12:5732.4902:26:3310401:24:5100:02:2500:00:52
33 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM03:51:2813500:15:348102:21:3330.5202:37:07901:14:2100:03:0600:00:00
34 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OC.E. KATOA BARCELONAABM03:53:162500:12:514902:17:4031.3802:30:318101:22:4500:02:0600:01:12
35 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM03:54:457500:14:228002:21:2330.5602:35:453401:19:0000:01:3800:01:06
36 8018DAVID MARTÍNEZ GARCÍALLICENCIA DE DIAABM03:54:5411500:15:035202:18:1831.2402:33:217001:21:3300:03:1300:01:27
37 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM03:55:007300:14:197402:20:4230.7002:35:014701:19:5900:02:3900:00:43
38 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLO PROSANABM03:55:078800:14:376702:19:5130.8902:34:285601:20:3900:02:2800:00:53
39 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM03:55:163700:13:128702:21:4730.4702:34:595101:20:1700:02:1500:01:05
40 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNC.E. CERDANYOLA A.T.ABM03:56:236600:14:107902:21:1030.6002:35:206101:21:0300:02:3500:00:58
41 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM03:56:3521800:17:128202:21:3430.5202:38:462301:17:4900:03:2400:02:29
42 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM03:57:265100:13:406902:20:1030.8202:33:508701:23:3600:02:2500:00:49
43 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM03:58:588300:14:348802:21:5030.4602:36:248001:22:3400:02:1000:01:51
44 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM03:59:049800:14:459202:22:5530.2302:37:406701:21:2400:02:5400:01:41
45 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM03:59:185500:13:489802:23:3630.0802:37:247201:21:5400:02:0900:01:09
46 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:59:256900:14:119002:22:0930.3902:36:208301:23:0500:03:0300:01:49
47 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM03:59:375200:13:423202:12:4532.5402:26:2716801:33:1000:02:3600:00:56
48 184JOSE MANUEL GARCIA MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:5513800:15:419502:23:2230.1302:39:035901:20:5200:03:1800:02:13
49 5771MARC RIBO AVILACAMBRILS CLUB TRIATLOABM04:00:4419500:16:459402:23:1330.1602:39:585801:20:4600:03:3600:01:46
50 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:00:4510100:14:497802:21:0830.6102:35:5710101:24:4800:02:2000:00:54
51 7009RUBEN DE LA FUENTE RODRÍGLLICENCIA DE DIAABM04:00:538700:14:378502:21:4430.4802:36:219901:24:3200:02:5200:01:51
52 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:551800:12:3510202:23:4930.0402:36:249801:24:3100:02:1600:00:54
53 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM04:01:5210300:14:5311602:25:4329.6502:40:366201:21:1600:04:0700:01:08
54 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:02:087000:14:129602:23:2730.1202:37:399701:24:2900:00:0000:00:52
55 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:02:4420000:16:5213002:27:3829.2602:44:302601:18:1400:02:4600:02:32
56 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM04:03:4325000:18:276202:19:1531.0202:37:4212201:26:0100:03:1600:00:00
57 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM04:04:519900:14:4710702:24:3129.8902:39:1811601:25:3300:03:2900:00:57
58 4549XAVIER MATARIN SANCHEZCLUB NATACIO RUBIABM04:04:5511000:15:0014702:29:3928.8702:44:395001:20:1600:03:0200:05:31
59 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:05:103300:13:0118302:36:0727.6702:49:081801:16:0200:02:1900:01:07
60 7027ZÍGOR CUE AJACLUB DEPORTIVO BILBAOABM04:05:2216200:16:0710302:24:0130.0002:40:0810801:25:1400:02:1400:00:41
61 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:06:2422000:17:1312702:27:0929.3602:44:227301:22:0200:02:0600:01:14
62 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM04:06:583400:13:0611102:25:0229.7902:38:0813701:28:5000:02:1800:00:47
63 4415DAVID PALACIOS PIQUERESCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:0621700:17:1213602:28:2429.1102:45:366901:21:3000:02:5800:00:48
64 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:2125700:18:587602:20:5830.6502:39:5613001:27:2500:02:1500:01:22
65 8008JACOB SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM04:07:3114300:15:4610002:23:4030.0702:39:2613501:28:0500:02:0600:00:45
66 2772ADRIA VILLALON VELATGCBINNABM04:08:102700:12:528302:21:4030.4902:34:3217201:33:3800:03:1400:01:40
67 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:08:193600:13:119102:22:1830.3602:35:2916201:32:5000:03:2100:01:05
68 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:08:295000:13:368402:21:4430.4802:35:2016701:33:0900:01:4100:01:01
69 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:08:3821200:17:0412202:26:1829.5302:43:2210901:25:1600:02:1000:01:12
70 5179ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM04:09:487400:14:2111402:25:2229.7202:39:4314701:30:0500:03:2300:01:14
71 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:10:201000:12:1412402:26:5729.4002:39:1115201:31:0900:02:1100:01:54
72 5745BERNAT BAS PUJOLS BAS PUJC.E. KATOA BARCELONAABM04:10:366100:14:0216202:32:2728.3402:46:299001:24:0700:03:1400:01:30
73 5202ALBERT VALLS FRANCISCOCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:11:4117200:16:127502:20:5130.6702:37:0317801:34:3800:04:1400:01:48
74 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM04:12:105800:13:5817502:35:1427.8302:49:128201:22:5800:03:0300:00:51
75 4049JOSEP MARIA GÜERA MARTINEC.E. KATOA BARCELONAABM04:13:1623300:17:3914202:28:5829.0002:46:3712501:26:3900:03:5900:01:43
76 4391PERE MUSSOLL ARTIGASTRICBM-CALELLAABM04:13:4912400:15:1614502:29:2528.9102:44:4113901:29:0800:03:3800:01:32
77 8010DANIEL GALINDO MOLESLLICENCIA DE DIAABM04:14:0314800:15:5412302:26:5529.4002:42:4915401:31:1400:03:2400:01:02
78 8001NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM04:14:2125300:18:3915002:30:0828.7702:48:4711801:25:3400:04:1800:01:29
79 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM04:15:0318700:16:2813702:28:3129.0902:44:5914601:30:0400:02:5600:01:30
80 1403JORDI FORTIA BATALLETGCBINNABM04:15:057800:14:3015602:31:3628.5002:46:0613801:28:5900:02:0100:05:33
81 4186JORDI MUÑOZ PULIDOTRICBM-CALELLAABM04:15:4719600:16:456502:19:4830.9002:36:3321601:39:1400:04:1100:00:59
82 4589RICARDO MARROQUI VICENTECLUB TRIATLO CORNELLAABM04:16:5513200:15:2510602:24:3029.9002:39:5520001:37:0000:02:1400:01:19
83 5188ADRIA FERRER MARTINEZCLUB NATACIO BANYOLESABM04:17:108000:14:3315202:30:4828.6502:45:2115701:31:4900:05:2600:01:59
84 7018JONATAN SANTOS TRIGO LLICENCIA DE DIAABM04:18:3120600:16:5913802:28:3229.0802:45:3116501:33:0000:05:0400:02:07
85 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:19:2214000:15:4316002:32:0028.4202:47:4315501:31:3900:03:0700:01:08
86 69JAVIER ELIZALDE HEREDIATEAM CALELLA TRIATHLONABM04:19:349200:14:3912802:27:1229.3502:41:5120701:37:4300:02:5900:00:49
87 7024ABEL TRIOLA PUIGDEVALLLLICENCIA DE DIAABM04:24:3517400:16:1321702:42:2626.6002:58:3912101:25:5600:02:5900:01:59
88 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:25:3316600:16:1022902:44:2326.2803:00:3310701:25:0000:04:3200:01:39
89 5296MIGUEL PEREZ NOGUERASESSENCIAL TRIATLOABM04:28:4216500:16:0817402:34:4927.9002:50:5720801:37:4500:04:1000:02:53
90 5696EDUARD VERA GONZALEZTRI+9 EL MASNOUABM04:29:3824100:18:0317302:34:4727.9102:52:5019701:36:4800:05:3600:01:43
91 8002OLIVER MORGADE TOLEDOLLICENCIA DE DIAABM04:30:3816900:16:1120302:40:3726.9002:56:4817401:33:5000:05:2300:02:27
92 7011SERGI NICOLAS LLICENCIA DE DIAABM04:30:4718200:16:2218502:36:1727.6402:52:3921001:38:0800:02:5700:01:04
93 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM04:30:4915000:15:5717902:35:5127.7202:51:4821501:39:0100:02:2100:01:21
94 5127JOSE MARIA PUJADAS ZURITACLUB PROAMABM04:31:3115100:15:5925502:50:3425.3303:06:3310601:24:5800:05:5000:02:04
95 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:33:1222800:17:2521402:42:1326.6302:59:3817101:33:3400:03:3500:01:43
96 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM04:33:3313600:15:3618802:36:4027.5702:52:1622601:41:1700:02:5400:01:30
97 2675DANIEL RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM04:35:2219100:16:3921302:42:0826.6402:58:4719601:36:3500:03:0300:01:07
98 4881PACO VÁZQUEZ BADÍACLUB TRIATLO SANT FELIUABM04:36:5418400:16:2619002:38:1027.3102:54:3623201:42:1800:02:5000:01:17
99 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:37:1816400:16:0720202:40:2326.9402:56:3022401:40:4800:02:4600:01:31
100 1215CARLES VELASCO PERARNAUC.T. DEVOURING KILOMETERSABM04:37:2723400:17:3922502:43:5526.3503:01:3418701:35:5300:05:2000:03:24
101 3068ANGEL LAZARO ESCUDERTRI+9 EL MASNOUABM04:41:3819200:16:4122002:42:5926.5102:59:4023001:41:5800:03:3800:02:28
102 1009SAMUEL CIFUENTES SEGURACLUB TRITRAININGABM04:43:5718100:16:2125802:51:2625.2003:07:4719201:36:1000:05:5600:03:45
103 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:48:097900:14:3225002:49:1225.5303:03:4424101:44:2500:03:5200:01:35
104 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:50:4626900:20:1522302:43:3226.4203:03:4725101:46:5900:04:4100:02:15
105 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM04:51:2522400:17:1920602:41:2326.7702:58:4226301:52:4300:03:4800:03:25
106 4494ADAM KOGUTCLUB PROAMABM04:53:4922200:17:1526002:52:4425.0103:09:5923701:43:5000:05:1600:02:40
107 2767DAMIA LARENA SANTIAGOCLUB TRIATLO ATLESABM04:53:5817900:16:2023102:44:4826.2103:01:0826401:52:5000:05:0900:03:44
108 1170ROBERT FLORES SERRANOW3TRIBCNABM04:54:3014400:15:4925302:49:2725.4903:05:1625601:49:1400:04:0000:00:00
109 7016JORDI BAEZA SUBIRANALLICENCIA DE DIAABM05:02:5123100:17:3621102:41:5926.6702:59:3527502:03:1600:04:5900:02:36
110 7019VICTOR MANUEL RUIZ RUIZLLICENCIA DE DIAABM05:13:1619300:16:4227203:05:5023.2503:22:3226101:50:4400:04:4500:03:03
111 8012MARC ESTEVE GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:15:1226400:19:4626202:52:5324.9903:12:3927302:02:3300:03:3700:01:10
112 7004JAVIER MERLO GRAULLICENCIA DE DIAABM05:51:4727100:20:4427703:18:3821.7503:39:2228002:12:2500:06:4100:03:34
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:55:3310200:14:496802:20:0530.8402:34:545501:20:3900:02:5700:00:55
2 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF03:57:563900:13:156402:19:1831.0102:32:3311201:25:2300:01:4300:01:17
3 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:00:504200:13:177702:21:0530.6202:34:2212401:26:2800:01:2900:00:52
4 5237ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:14:5013900:15:4117702:35:2627.7902:51:078801:23:4300:01:5200:05:15
5 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF04:16:5011200:15:0117102:34:3427.9502:49:3512901:27:1500:03:1500:01:12
6 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF04:17:5522700:17:2318602:36:2027.6302:53:439301:24:1200:04:4500:01:34
7 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:20:038900:14:3718202:36:0027.6902:50:3714101:29:2600:02:1500:01:17
8 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROC.E. KATOA BARCELONAABF04:20:0722500:17:1919602:38:3727.2402:55:569201:24:1100:03:2400:01:14
9 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:23:1511400:15:0317802:35:3227.7802:50:3516101:32:4000:02:4000:01:09
10 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF04:26:106500:14:0920102:40:1426.9602:54:2315601:31:4700:02:0400:01:52
11 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF04:38:4221900:17:1319502:38:3627.2402:55:4923401:42:5300:02:2400:01:02
12 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF04:38:579100:14:3824002:47:2325.8103:02:0119801:36:5600:03:2400:01:12
13 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF04:41:2721000:17:0224602:48:2525.6503:05:2719001:36:0000:02:3600:01:35
14 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF04:42:5211800:15:0619702:38:5127.2002:53:5725501:48:5500:02:2400:01:01
15 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF04:45:3224900:18:2620802:41:4626.7103:00:1224401:45:2000:04:4200:00:58
16 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:51:4315600:16:0325202:49:2225.5103:05:2524801:46:1800:03:4500:01:43
17 6099LORENA CARREÑO NAVARROC.E.E. SANT GERVASIABF04:51:5821300:17:0723902:46:5725.8803:04:0425401:47:5400:02:5900:01:20
18 4854LAURA MARTINEZ BUCARDOTGCBINNABF05:03:4022600:17:2325602:51:0125.2603:08:2426701:55:1600:02:2500:01:56
19 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF05:24:5026500:19:5126503:00:2323.9503:20:1427702:04:3600:03:3700:01:19
20 5090ELISABET MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:30:1127400:21:3927103:05:4123.2703:27:2027402:02:5100:03:5100:02:25

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32