RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
318 284 22 12 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F04:34:209300:14:4021802:42:3426.5702:57:1420101:37:0600:02:4800:01:04
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 844DANIEL LUCENA BUSTOC.E.T. DISTANCEABM03:32:511300:12:24502:05:0434.5402:17:281401:15:2300:01:1500:01:06
2 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M03:34:50900:12:101802:09:3433.3402:21:44601:13:0600:01:1900:01:01
3 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOABM03:36:171600:12:31302:03:1735.0402:15:485301:20:2900:01:2600:00:46
4 2792ALBERTO CASADO AROCFLOR DE TRIATLOABM03:36:313200:13:00402:04:3734.6702:17:373301:18:5400:01:4300:01:02
5 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M03:46:594700:13:343902:13:5332.2702:27:273901:19:3200:01:3600:01:13
6 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMABM03:47:24000:00:00000:00:00002:27:573801:19:2700:00:0000:02:00
7 8020ALBERT SABATER MOLLFLOR DE TRIATLOSUB23M03:47:262400:12:506302:19:1631.0202:32:061301:15:2000:01:2600:00:52
8 4594ORIOL ALONSO SERRANCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M04:09:2611300:15:0215902:31:5528.4402:46:577701:22:2900:05:0900:01:24
9 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:0413100:15:2414402:29:0728.9702:44:3111701:25:3300:02:2100:00:54
10 1070JOAN GOMILA ANGLADAG. E. ESPORTIU GIRONI GEISUB23M04:15:362800:12:5312902:27:1429.3402:40:0718401:35:2900:01:5900:00:44
11 5177SANTI POCH CARTAÑACLUB TRIATLO MALGRATSUB23M04:20:2415400:16:0011802:26:0729.5702:42:0721101:38:1700:03:0100:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:00:504200:13:177702:21:0530.6202:34:2212401:26:2800:01:2900:00:52
2 5237ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:14:5013900:15:4117702:35:2627.7902:51:078801:23:4300:01:5200:05:15
3 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:23:1511400:15:0317802:35:3227.7802:50:3516101:32:4000:02:4000:01:09
4 51NURIA GARCIA GINJAUC.E. KATOA BARCELONAABF04:26:106500:14:0920102:40:1426.9602:54:2315601:31:4700:02:0400:01:52
5 6266LUCIA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF04:38:4221900:17:1319502:38:3627.2402:55:4923401:42:5300:02:2400:01:02
6 4854LAURA MARTINEZ BUCATGCBINNABF05:03:4022600:17:2325602:51:0125.2603:08:2426701:55:1600:02:2500:01:56
7 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF05:24:5026500:19:5126503:00:2323.9503:20:1427702:04:3600:03:3700:01:19
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM03:30:03600:11:341102:07:1333.9602:18:47201:11:1600:01:1800:01:05
2 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM03:37:21500:11:32802:05:4034.3802:17:124901:20:0900:01:5300:00:53
3 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM03:38:526400:14:081902:09:5033.2702:23:581201:14:5400:01:5000:01:13
4 3636ALBERT LOPEZ DEULOFCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:44:1710700:14:562802:11:2632.8702:26:222401:17:5500:02:0300:00:00
5 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:45:132600:12:512702:11:0232.9702:23:536301:21:2000:01:3800:01:08
6 2911ADAN HIDALGO AGUILAC.E. RAYOTEAMABM03:47:533000:12:565702:18:5531.102:31:511701:16:0200:01:2700:01:08
7 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:49:244100:13:172602:10:3933.0702:23:5611501:25:2800:02:1900:01:16
8 2399JOAQUIM FERNANDEZ CCLUB TRIATLO ATLESABM03:50:479600:14:432902:11:5932.7302:26:428901:24:0500:02:3000:00:53
9 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM03:59:185500:13:489802:23:3630.0802:37:247201:21:5400:02:0900:01:09
10 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:59:256900:14:119002:22:0930.3902:36:208301:23:0500:03:0300:01:49
11 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:05:103300:13:0118302:36:0727.6702:49:081801:16:0200:02:1900:01:07
12 8008JACOB SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM04:07:3114300:15:4610002:23:4030.0702:39:2613501:28:0500:02:0600:00:45
13 5745BERNAT BAS PUJOLS BC.E. KATOA BARCELONAABM04:10:366100:14:0216202:32:2728.3402:46:299001:24:0700:03:1400:01:30
14 5202ALBERT VALLS FRANCICLUB TRIATLO CORNELLAABM04:11:4117200:16:127502:20:5130.6702:37:0317801:34:3800:04:1400:01:48
15 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM04:12:105800:13:5817502:35:1427.8302:49:128201:22:5800:03:0300:00:51
16 4391PERE MUSSOLL ARTIGATRICBM-CALELLAABM04:13:4912400:15:1614502:29:2528.9102:44:4113901:29:0800:03:3800:01:32
17 5191ORIOL PUJOL FONTSCLUB TRIATLO ATLESABM04:15:0318700:16:2813702:28:3129.0902:44:5914601:30:0400:02:5600:01:30
18 1403JORDI FORTIA BATALLTGCBINNABM04:15:057800:14:3015602:31:3628.502:46:0613801:28:5900:02:0100:05:33
19 4186JORDI MUÑOZ PULIDOTRICBM-CALELLAABM04:15:4719600:16:456502:19:4830.902:36:3321601:39:1400:04:1100:00:59
20 7024ABEL TRIOLA PUIGDEVLLICENCIA DE DIAABM04:24:3517400:16:1321702:42:2626.602:58:3912101:25:5600:02:5900:01:59
21 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:37:1816400:16:0720202:40:2326.9402:56:3022401:40:4800:02:4600:01:31
22 7004JAVIER MERLO GRAULLICENCIA DE DIAABM05:51:4727100:20:4427703:18:3821.7503:39:2228002:12:2500:06:4100:03:34
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMOT3 TEAMABF03:57:563900:13:156402:19:1831.0102:32:3311201:25:2300:01:4300:01:17
2 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF04:16:5011200:15:0117102:34:3427.9502:49:3512901:27:1500:03:1500:01:12
3 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:20:038900:14:3718202:36:0027.6902:50:3714101:29:2600:02:1500:01:17
4 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF04:41:2721000:17:0224602:48:2525.6503:05:2719001:36:0000:02:3600:01:35
5 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF04:42:5211800:15:0619702:38:5127.202:53:5725501:48:5500:02:2400:01:01
6 5029ANNA VIÑOLAS RAMISAC.N. VIC-ETBABF04:45:3224900:18:2620802:41:4626.7103:00:1224401:45:2000:04:4200:00:58
7 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:51:4315600:16:0325202:49:2225.5103:05:2524801:46:1800:03:4500:01:43
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM03:32:381400:12:291202:07:1433.9502:19:43501:12:5500:02:0500:01:18
2 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:33:392900:12:54602:05:0434.5402:17:581601:15:4100:01:1400:01:11
3 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:40:242100:12:441702:09:0233.4802:21:463201:18:3800:01:3500:01:08
4 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM03:42:054500:13:242102:10:0533.2102:23:293101:18:3600:01:1800:00:42
5 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM03:46:1510400:14:533002:12:1532.6702:27:083701:19:0700:01:4600:01:15
6 1562ELOY JORGE DE LA FUC.E. KATOA BARCELONAABM03:53:162500:12:514902:17:4031.3802:30:318101:22:4500:02:0600:01:12
7 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLO PROSANABM03:55:078800:14:376702:19:5130.8902:34:285601:20:3900:02:2800:00:53
8 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM03:55:163700:13:128702:21:4730.4702:34:595101:20:1700:02:1500:01:05
9 5117FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM03:56:3521800:17:128202:21:3430.5202:38:462301:17:4900:03:2400:02:29
10 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM03:59:375200:13:423202:12:4532.5402:26:2716801:33:1000:02:3600:00:56
11 184JOSE MANUEL GARCIA CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:5513800:15:419502:23:2230.1302:39:035901:20:5200:03:1800:02:13
12 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM04:00:4419500:16:459402:23:1330.1602:39:585801:20:4600:03:3600:01:46
13 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:00:4510100:14:497802:21:0830.6102:35:5710101:24:4800:02:2000:00:54
14 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:551800:12:3510202:23:4930.0402:36:249801:24:3100:02:1600:00:54
15 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:02:087000:14:129602:23:2730.1202:37:399701:24:2900:00:0000:00:52
16 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDIENTEABM04:03:4325000:18:276202:19:1531.0202:37:4212201:26:0100:03:1600:00:00
17 2451DANIEL MUÑOZ CARODCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:06:2422000:17:1312702:27:0929.3602:44:227301:22:0200:02:0600:01:14
18 4415DAVID PALACIOS PIQUCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:0621700:17:1213602:28:2429.1102:45:366901:21:3000:02:5800:00:48
19 2772ADRIA VILLALON VELATGCBINNABM04:08:102700:12:528302:21:4030.4902:34:3217201:33:3800:03:1400:01:40
20 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:08:3821200:17:0412202:26:1829.5302:43:2210901:25:1600:02:1000:01:12
21 4880SERGIO RODRIGUEZ CATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:10:201000:12:1412402:26:5729.402:39:1115201:31:0900:02:1100:01:54
22 4049JOSEP MARIA GÜERA MC.E. KATOA BARCELONAABM04:13:1623300:17:3914202:28:582902:46:3712501:26:3900:03:5900:01:43
23 4589RICARDO MARROQUI VICLUB TRIATLO CORNELLAABM04:16:5513200:15:2510602:24:3029.902:39:5520001:37:0000:02:1400:01:19
24 5188ADRIA FERRER MARTINCLUB NATACIO BANYOLESABM04:17:108000:14:3315202:30:4828.6502:45:2115701:31:4900:05:2600:01:59
25 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:19:2214000:15:4316002:32:0028.4202:47:4315501:31:3900:03:0700:01:08
26 8002OLIVER MORGADE TOLELLICENCIA DE DIAABM04:30:3816900:16:1120302:40:3726.902:56:4817401:33:5000:05:2300:02:27
27 7011SERGI NICOLAS LLICENCIA DE DIAABM04:30:4718200:16:2218502:36:1727.6402:52:3921001:38:0800:02:5700:01:04
28 1682SERGIO GARCIA GILCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:33:1222800:17:2521402:42:1326.6302:59:3817101:33:3400:03:3500:01:43
29 2429MIGUEL DOMINGUEZ CATRI+9 EL MASNOUABM04:33:3313600:15:3618802:36:4027.5702:52:1622601:41:1700:02:5400:01:30
30 1009SAMUEL CIFUENTES SECLUB TRITRAININGABM04:43:5718100:16:2125802:51:2625.203:07:4719201:36:1000:05:5600:03:45
31 3715JAIME RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:48:097900:14:3225002:49:1225.5303:03:4424101:44:2500:03:5200:01:35
32 4691DAVID PEREZ SAENZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:50:4626900:20:1522302:43:3226.4203:03:4725101:46:5900:04:4100:02:15
33 1170ROBERT FLORES SERRAW3TRIBCNABM04:54:3014400:15:4925302:49:2725.4903:05:1625601:49:1400:04:0000:00:00
34 8012MARC ESTEVE GARCIALLICENCIA DE DIAABM05:15:1226400:19:4626202:52:5324.9903:12:3927302:02:3300:03:3700:01:10
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:55:3310200:14:496802:20:0530.8402:34:545501:20:3900:02:5700:00:55
2 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF04:17:5522700:17:2318602:36:2027.6302:53:439301:24:1200:04:4500:01:34
3 1835ANA MARÍA OTERO PIC.E. KATOA BARCELONAABF04:20:0722500:17:1919602:38:3727.2402:55:569201:24:1100:03:2400:01:14
4 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF04:38:579100:14:3824002:47:2325.8103:02:0119801:36:5600:03:2400:01:12
5 6099LORENA CARREÑO NAVAC.E.E. SANT GERVASIABF04:51:5821300:17:0723902:46:5725.8803:04:0425401:47:5400:02:5900:01:20
6 5090ELISABET MUÑOZ GARCFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF05:30:1127400:21:3927103:05:4123.2703:27:2027402:02:5100:03:5100:02:25
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM03:20:49100:11:20101:59:2936.1602:10:49101:10:0000:01:2700:01:04
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:26:46000:00:00000:00:00002:14:04401:12:4200:00:0000:00:37
3 753XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MINORISAABM03:29:26300:11:22702:05:4034.3802:17:02301:12:2400:01:2400:00:48
4 340RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEABM03:29:51700:11:44202:02:3835.2302:14:221501:15:2900:01:1800:00:46
5 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM03:40:176700:14:101002:07:0633.9902:21:163501:19:0100:02:0000:01:06
6 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM03:41:091700:12:311402:07:5433.7802:20:255701:20:4400:01:4500:01:08
7 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM03:41:382200:12:481502:08:2533.6402:21:135201:20:2500:01:1700:00:45
8 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM03:41:471200:12:224102:15:2931.8902:27:51801:13:5600:01:3500:01:39
9 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:42:502000:12:402502:10:3233.0902:23:124101:19:3800:01:4200:00:37
10 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM03:44:00000:00:00000:00:00002:27:422001:16:1800:00:0000:01:15
11 8019ENEKO ABAURREA ARAMHIRUKI VALLE DE EGUES TRIABM03:47:40000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
12 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:319000:14:384202:15:3131.8802:30:092801:18:2200:04:1900:01:22
13 5640JOSEP BOATELLA BRAINDEPENDIENTEABM03:49:4312300:15:144702:17:2131.4502:32:352201:17:0800:01:4200:01:11
14 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM03:51:194600:13:295002:17:5631.3202:31:254401:19:5400:01:5400:00:50
15 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAABM03:51:244800:13:363602:12:5732.4902:26:3310401:24:5100:02:2500:00:52
16 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM03:51:2813500:15:348102:21:3330.5202:37:07901:14:2100:03:0600:00:00
17 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM03:54:457500:14:228002:21:2330.5602:35:453401:19:0000:01:3800:01:06
18 8018DAVID MARTÍNEZ GARCLLICENCIA DE DIAABM03:54:5411500:15:035202:18:1831.2402:33:217001:21:3300:03:1300:01:27
19 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM03:55:007300:14:197402:20:4230.702:35:014701:19:5900:02:3900:00:43
20 1305JOSE ANTONIO MARTINC.E. CERDANYOLA A.T.ABM03:56:236600:14:107902:21:1030.602:35:206101:21:0300:02:3500:00:58
21 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM03:57:265100:13:406902:20:1030.8202:33:508701:23:3600:02:2500:00:49
22 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM03:58:588300:14:348802:21:5030.4602:36:248001:22:3400:02:1000:01:51
23 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM03:59:049800:14:459202:22:5530.2302:37:406701:21:2400:02:5400:01:41
24 7009RUBEN DE LA FUENTE LLICENCIA DE DIAABM04:00:538700:14:378502:21:4430.4802:36:219901:24:3200:02:5200:01:51
25 4300XEVI ROURA GAROLERACLUB TRIATLO LLUÇANESABM04:01:5210300:14:5311602:25:4329.6502:40:366201:21:1600:04:0700:01:08
26 5401MARC BAIGET GALLEGOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM04:02:4420000:16:5213002:27:3829.2602:44:302601:18:1400:02:4600:02:32
27 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM04:04:519900:14:4710702:24:3129.8902:39:1811601:25:3300:03:2900:00:57
28 4549XAVIER MATARIN SANCCLUB NATACIO RUBIABM04:04:5511000:15:0014702:29:3928.8702:44:395001:20:1600:03:0200:05:31
29 7027ZÍGOR CUE AJACLUB DEPORTIVO BILBAOABM04:05:2216200:16:0710302:24:013002:40:0810801:25:1400:02:1400:00:41
30 2223ORIOL PALAU I FERNAT3 TEAMABM04:06:583400:13:0611102:25:0229.7902:38:0813701:28:5000:02:1800:00:47
31 4603DIEGO ORTIZ GOMEZCLUB TRIATLO CORNELLAABM04:07:2125700:18:587602:20:5830.6502:39:5613001:27:2500:02:1500:01:22
32 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:08:193600:13:119102:22:1830.3602:35:2916201:32:5000:03:2100:01:05
33 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:08:295000:13:368402:21:4430.4802:35:2016701:33:0900:01:4100:01:01
34 5179ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM04:09:487400:14:2111402:25:2229.7202:39:4314701:30:0500:03:2300:01:14
35 8010DANIEL GALINDO MOLELLICENCIA DE DIAABM04:14:0314800:15:5412302:26:5529.402:42:4915401:31:1400:03:2400:01:02
36 8001NOEL LIMOSO GIOLLLICENCIA DE DIAABM04:14:2125300:18:3915002:30:0828.7702:48:4711801:25:3400:04:1800:01:29
37 7018JONATAN SANTOS TRIGLLICENCIA DE DIAABM04:18:3120600:16:5913802:28:3229.0802:45:3116501:33:0000:05:0400:02:07
38 69JAVIER ELIZALDE HERTEAM TRIRELAYABM04:19:349200:14:3912802:27:1229.3502:41:5120701:37:4300:02:5900:00:49
39 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:25:3316600:16:1022902:44:2326.2803:00:3310701:25:0000:04:3200:01:39
40 5296MIGUEL PEREZ NOGUERESSENCIAL TRIATLOABM04:28:4216500:16:0817402:34:4927.902:50:5720801:37:4500:04:1000:02:53
41 5696EDUARD VERA GONZALETRI+9 EL MASNOUABM04:29:3824100:18:0317302:34:4727.9102:52:5019701:36:4800:05:3600:01:43
42 1155FELIX MARTINEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM04:30:4915000:15:5717902:35:5127.7202:51:4821501:39:0100:02:2100:01:21
43 5127JOSE MARIA PUJADAS CLUB PROAMABM04:31:3115100:15:5925502:50:3425.3303:06:3310601:24:5800:05:5000:02:04
44 2675DANIEL RODRIGUEZ MAVILADECANS TRIATLOABM04:35:2219100:16:3921302:42:0826.6402:58:4719601:36:3500:03:0300:01:07
45 4881PACO VÁZQUEZ BADÍACLUB TRIATLO SANT FELIUABM04:36:5418400:16:2619002:38:1027.3102:54:3623201:42:1800:02:5000:01:17
46 1215CARLES VELASCO PERAC.T. DEVOURING KILOMETERSABM04:37:2723400:17:3922502:43:5526.3503:01:3418701:35:5300:05:2000:03:24
47 3068ANGEL LAZARO ESCUDETRI+9 EL MASNOUABM04:41:3819200:16:4122002:42:5926.5102:59:4023001:41:5800:03:3800:02:28
48 4927ANGEL DELGADO FERNAINDEPENDIENTEABM04:51:2522400:17:1920602:41:2326.7702:58:4226301:52:4300:03:4800:03:25
49 4494ADAM KOGUTCLUB PROAMABM04:53:4922200:17:1526002:52:4425.0103:09:5923701:43:5000:05:1600:02:40
50 2767DAMIA LARENA SANTIACLUB TRIATLO ATLESABM04:53:5817900:16:2023102:44:4826.2103:01:0826401:52:5000:05:0900:03:44
51 7016JORDI BAEZA SUBIRANLLICENCIA DE DIAABM05:02:5123100:17:3621102:41:5926.6702:59:3527502:03:1600:04:5900:02:36
52 7019VICTOR MANUEL RUIZ LLICENCIA DE DIAABM05:13:1619300:16:4227203:05:5023.2503:22:3226101:50:4400:04:4500:03:03
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F04:48:1523800:17:4922602:43:5826.3503:01:4724901:46:2800:03:5500:01:22
2 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F04:58:2011600:15:0526402:57:3724.3203:12:4224501:45:3800:03:2800:01:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3027ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M03:38:133500:13:102402:10:3233.0902:23:421101:14:3100:02:2100:01:00
2 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M03:38:164400:13:211602:08:5133.5302:22:121901:16:0400:03:0400:01:01
3 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M03:40:09200:11:222202:10:1533.1702:21:372901:18:3200:01:4400:00:51
4 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:41:065300:13:452302:10:2333.1302:24:082101:16:5800:02:1200:01:29
5 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:45:105700:13:562002:09:5033.2702:23:466601:21:2400:02:4000:00:57
6 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:47:114000:13:163802:13:5132.2702:27:074801:20:0400:02:5100:00:54
7 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M03:54:4117100:16:1110402:24:0829.9702:40:191001:14:2200:03:0600:01:00
8 5063EUGENI PRIETO SORIAFLOR DE TRIATLOV1M03:55:2817000:16:114502:16:4831.5802:32:597801:22:2900:02:4900:01:58
9 2895TONI MANCHÓN GONZÁLESSENCIAL TRIATLOV1M03:56:4711700:15:065102:18:1631.2402:33:228601:23:2500:02:0500:01:24
10 2155EDUARD SADURNI DE LONVELO MATARO CLUB CICLISV1M03:57:1014200:15:455602:18:5431.102:34:397901:22:3100:03:0600:00:53
11 213GUILLAUME CAMILLE GT3 TEAMV1M03:58:486800:14:107102:20:3130.7402:34:419101:24:0700:02:4300:01:21
12 5197ESTEBAN ANTEQUERA GCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:59:4024200:18:064402:16:0831.7302:34:1411401:25:2600:03:0200:01:38
13 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M03:59:4715200:15:5910502:24:1429.9502:40:134001:19:3400:04:5500:01:00
14 5110CRISTOBAL ALCOBA PECLUB NATACIO SITGESV1M04:00:31800:12:0712502:27:0229.3802:39:096401:21:2200:02:3900:01:03
15 4919ALBERT PLANAS MARTIESSENCIAL TRIATLOV1M04:01:0715300:16:0011302:25:1129.7602:41:114601:19:5600:02:4800:05:02
16 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAV1M04:03:0817600:16:1613502:28:1829.1302:44:343001:18:3400:03:2300:01:03
17 489ENRIC HERNANDEZ MARTGCBINNV1M04:04:0512600:15:196102:19:1031.0402:34:2914301:29:3600:03:4100:01:19
18 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOV1M04:04:3919400:16:439902:23:3730.0802:40:209401:24:1900:05:2500:01:49
19 1146NOE RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994V1M04:04:5416100:16:0611502:25:2529.7102:41:318501:23:2300:03:0200:00:00
20 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOV1M04:06:0918500:16:2613402:28:1829.1302:44:446801:21:2500:03:4600:01:54
21 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMV1M04:07:4112200:15:1013302:28:0929.1602:43:199501:24:2200:04:1500:01:06
22 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:08:467700:14:2916702:33:2428.1602:47:536001:20:5300:06:3600:02:08
23 5215RAÚL PÉREZ LIMONCHIINDEPENDIENTEV1M04:09:3111100:15:007202:20:3830.7202:35:3817501:33:5300:03:4000:01:10
24 1325MARC FERRER DASQUENC.A. LES TORTUGUESV1M04:10:4727800:26:235902:18:5931.0802:45:2211301:25:2500:02:4800:01:56
25 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:14:263800:13:1418002:35:5627.702:49:1011001:25:1600:02:1500:01:26
26 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M04:15:056200:14:055302:18:4231.1502:32:4723101:42:1800:02:3100:01:31
27 1421MIQUEL TEIXIDO JULIC.N. SABADELLV1M04:15:518600:14:3510102:23:4030.0702:38:1520501:37:3600:02:4600:01:39
28 422OSCAR BARRIENTOS PEASS ESPORTIVA ROCKETSV1M04:16:0922100:17:1419302:38:2427.2702:55:385401:20:3100:06:0500:01:35
29 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M04:16:2614900:15:5411702:25:4929.6302:41:4317901:34:4300:02:2800:01:04
30 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:16:3426600:19:529302:23:0230.202:42:5417301:33:4000:02:4700:01:09
31 3985RAFAEL SAMPEDRO BARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:16:4915500:16:0113902:28:4429.0502:44:4516001:32:0400:03:1500:00:00
32 2115RAMON SALVAT VIDALCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:17:0217800:16:1916902:33:3728.1202:49:5612801:27:0600:04:2000:01:49
33 1003CARLOS MARTÍNEZ AREESSENCIAL TRIATLOV1M04:17:4120200:16:5314802:29:4928.8402:46:4215101:30:5900:05:1200:02:09
34 7026MARTI MASO JUANMIQULLICENCIA DE DIAV1M04:19:2217700:16:1719102:38:1227.3102:54:2910501:24:5300:05:3400:02:35
35 3551ABRAHAM LOPEZ ODENACLUB TRIATLO CORNELLAV1M04:19:2813000:15:2315102:30:4528.6602:46:0817001:33:2000:03:1200:01:02
36 1919MARC TORRAS I SERRAINDEPENDIENTEV1M04:19:4913400:15:3215402:31:2328.5402:46:5516301:32:5400:02:3300:01:43
37 8016XAVIER GONZALEZ ROMLLICENCIA DE DIAV1M04:20:1710900:14:5814002:28:4529.0402:43:4319501:36:3400:03:1200:00:44
38 2417RAFAEL ALVAREZ ALVATRI+9 EL MASNOUV1M04:23:3919700:16:4518902:36:5427.5302:53:3914501:30:0000:05:1000:02:01
39 4120JOSE SAMPEDRO BAREACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:25:2510600:14:5515702:31:3828.4902:46:3321301:38:5200:03:4200:01:15
40 2669DAVID SANCHEZ JUSTOCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M04:27:5718600:16:2618102:35:5727.702:52:2318501:35:3400:03:3200:01:22
41 7013PIERRE SAMUELLLICENCIA DE DIAV1M04:29:1126700:20:0714602:29:3828.8702:49:4521701:39:2600:04:3400:01:36
42 3807AARON GONZALEZ CANATGCBINNV1M04:29:4220300:16:5419402:38:2727.2602:55:2117701:34:2100:04:3200:01:58
43 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:30:1120500:16:5919202:38:2327.2802:55:2218001:34:4900:03:5200:01:05
44 7012XAVIER ARGÜELLO DAVLLICENCIA DE DIAV1M04:32:0021600:17:1017202:34:3427.9502:51:4422201:40:1600:02:5800:01:47
45 5576DIDAC XIFREU GONZALINDEPENDIENTEV1M04:32:3220800:17:0124202:47:3625.7803:04:3713401:27:5500:08:0400:01:46
46 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M04:36:548500:14:3514102:28:582902:43:3326601:53:2100:03:3300:01:46
47 2277ROGER TURRO JOVERU.C. SANT CUGATV1M04:38:1819800:16:4921002:41:5726.6702:58:4621801:39:3200:04:5300:01:20
48 2765RUBÉN CABRERA GALLÉTRI2WINV1M04:39:3319000:16:3823402:45:2126.1303:01:5920401:37:3400:05:3700:03:14
49 2555JAIME CUEVAS LABRADINDEPENDIENTEV1M04:40:1926100:19:2824302:47:3825.7703:07:0616901:33:1300:06:1400:01:43
50 8014MARÇAL PEDRALS MUÑOLLICENCIA DE DIAV1M04:40:5623900:17:5522802:44:0426.3303:01:5921401:38:5700:05:2000:02:30
51 7002NESTOR GINER LLORENLLICENCIA DE DIAV1M04:41:1014700:15:5419802:39:2927.0902:55:2324601:45:4700:03:3600:02:03
52 1080RAMON CASADEVALL SACLUB NATACIO BANYOLESV1M04:41:4818900:16:3025102:49:2225.5103:05:5218801:35:5600:03:5500:01:27
53 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:5924000:18:0222202:43:1926.4503:01:2122901:41:3800:04:0600:01:28
54 8017RAÜL CAVALLER I BRALLICENCIA DE DIAV1M04:44:4710800:14:5624502:48:1925.6703:03:1522801:41:3200:03:3800:01:25
55 8011JOSE LOPEZ COEDOLLICENCIA DE DIAV1M04:45:4425600:18:5621602:42:2526.603:01:2124001:44:2300:06:2100:01:39
56 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:47:5826800:20:1125702:51:2025.2103:11:3119401:36:2700:08:2300:03:34
57 8015LLUIS ARMENGOL DULCLLICENCIA DE DIAV1M04:49:4825800:19:0823002:44:3326.2503:03:4124701:46:0700:05:2400:02:31
58 2117DANIEL MORENO SERRAU.C. SANT CUGATV1M04:53:1627600:23:4723302:45:1226.1503:08:5923901:44:1700:05:1700:02:45
59 5189JORGE SCHENONEINDEPENDIENTEV1M04:55:5923000:17:3024402:48:1625.6703:05:4625801:50:1300:05:3000:02:16
60 4190TONI MARTOS CAMPOSC.E. PENEDES COSTA DAURADV1M04:58:2627700:24:2017002:33:5328.0702:58:1327102:00:1300:04:0500:03:01
61 3955TONI GONZALEZ RODRIONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:00:1612900:15:2326903:04:0623.4703:19:2922301:40:4700:06:0900:01:33
62 8007MAURICIO SLAVNERLLICENCIA DE DIAV1M05:07:358400:14:3424902:49:0525.5503:03:3927602:03:5600:03:5800:01:46
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F04:17:1716800:16:1113202:28:0229.1802:44:1316601:33:0400:01:3600:01:24
2 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F04:33:3318000:16:2024702:48:3625.6203:04:5613601:28:3700:02:5300:01:48
3 5196TIPHAINE ANDERBOUHRC.A. LES TORTUGUESV1F04:46:3124700:18:2325402:50:0825.3903:08:3120901:38:0000:05:5400:01:39
4 7017IMMA COLLELL VERDGULLICENCIA DE DIAV1F04:57:2924500:18:1925902:52:4125.0203:11:0025001:46:2900:04:4800:02:24
5 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F05:05:569700:14:4426102:52:472503:07:3127001:58:2500:03:1000:03:03
6 4087JACQUELINE CAMOS WITGCBINNV1F05:21:4426300:19:4327303:06:0023.2303:25:4326801:56:0100:05:2400:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M03:40:5210500:14:54902:06:5434.0402:21:483601:19:0400:02:1100:00:40
2 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M03:41:531100:12:221302:07:4833.802:20:107101:21:4300:01:3200:01:18
3 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:46:391900:12:394002:14:1832.1702:26:574201:19:4200:02:1100:01:08
4 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO BANYOLESV1M03:50:46400:11:313302:12:4932.5302:24:2012301:26:2600:02:0800:00:00
5 7008MANUEL CALATAYUD HALLICENCIA DE DIAV1M03:51:005900:14:004302:15:3731.8502:29:376501:21:2300:02:4100:01:02
6 5193JORDI CEBRIA ARMENGTGCBINNV1M03:52:4112700:15:214802:17:2531.4402:32:464501:19:5500:04:4100:01:01
7 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M03:55:3012000:15:077302:20:4030.7102:35:474301:19:4300:02:3500:01:00
8 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV1M03:56:0211900:15:075402:18:4731.1302:33:547401:22:0800:02:0100:01:19
9 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M03:56:585400:13:463102:12:4232.5502:26:2814901:30:3000:02:1800:00:44
10 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:57:287100:14:123702:13:1132.4402:27:2314801:30:0500:01:4600:00:43
11 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M03:58:561500:12:305502:18:5131.1102:31:2113101:27:3500:02:0300:00:53
12 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:00:0524300:18:104602:17:2031.4602:35:3010001:24:3500:03:2900:01:20
13 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M04:00:547200:14:155802:18:5831.0902:33:1313301:27:4100:02:0000:01:28
14 4405OSCAR BARTOLOME LAFT3 TEAMV1M04:02:083100:12:5910902:24:4029.8602:37:399601:24:2900:02:5300:01:38
15 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:02:247600:14:267002:20:2330.7702:34:4913201:27:3500:03:1400:00:52
16 1792DIEGO CUADRADO GAYTTGCBINNV1M04:03:058100:14:3311902:26:0929.5602:40:427601:22:2300:03:1000:01:19
17 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:06:249400:14:4012002:26:1029.5602:40:5011901:25:3400:03:2200:01:25
18 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M04:07:0323200:17:3610802:24:3729.8702:42:1310301:24:5000:04:1000:01:10
19 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:07:2415700:16:048902:22:0230.4202:38:0614001:29:1800:03:4800:01:53
20 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:09:0323600:17:488602:21:4730.4702:39:3514201:29:2800:03:2600:01:25
21 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M04:13:2515900:16:0516302:32:3028.3302:48:3510201:24:5000:02:0900:00:55
22 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M04:14:539500:14:4211202:25:0929.7602:39:5118101:35:0200:01:4800:01:18
23 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M04:15:1022900:17:2620002:39:4627.0402:57:122501:17:5800:04:4100:01:02
24 7021OSCAR NEGRE MORENOLLICENCIA DE DIAV1M04:17:3319900:16:519702:23:3030.102:40:2120201:37:1200:02:4500:01:47
25 4404ALBERTO MARTIN TOROCLUB NATACIO CALDESV1M04:17:504900:13:3615302:31:1628.5602:44:5216401:32:5800:04:1600:05:19
26 662JORDI SAMANIEGO MUÑTRI+9 EL MASNOUV1M04:18:1312100:15:0813102:27:5829.202:43:0618201:35:0700:03:5800:01:28
27 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:18:3816300:16:0712102:26:1729.5302:42:2419301:36:1400:02:4100:01:19
28 4679TONY SAYAGO RODRIGC.N. MATAROV1M04:21:2010000:14:4815502:31:2328.5402:46:1118301:35:0900:03:5100:02:28
29 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M04:22:0825500:18:5420402:40:5426.8502:59:487501:22:2000:06:5700:02:27
30 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:22:0826000:19:1115802:31:4528.4702:50:5615301:31:1200:05:4000:01:10
31 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M04:22:4714500:15:5218402:36:1627.6502:52:0815001:30:3900:06:0900:02:13
32 5372DAVID SANGLAS PUNTIC.N. VIC-ETBV1M04:23:1314600:15:5417602:35:2427.802:51:1815901:31:5500:03:4500:01:45
33 1087JOSE LUIS BELVIS ROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:23:136000:14:01000:00:00000:00:00000:00:0000:02:1500:00:00
34 4993ANTOINE MALAUD PRATG. E. ESPORTIU GIRONI GEIV1M04:25:1213300:15:2816802:33:3628.1302:49:0419101:36:0800:04:0500:00:59
35 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:27:4520400:16:5518702:36:3127.602:53:2617601:34:1900:04:5200:01:58
36 3196JOSE DOMINGUEZ SANCCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:27:5625400:18:4516102:32:1528.3702:51:0019901:36:5600:04:5400:01:17
37 7015JAIME RIBAS JIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:28:1823700:17:4814302:29:0528.9802:46:5322701:41:2500:05:2600:03:14
38 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M04:29:1927500:21:4114902:29:5628.8102:51:3720601:37:4200:04:2000:01:48
39 3381JUAN PABLO VALLE GAVILADECANS TRIATLOV1M04:32:1616000:16:0523702:46:2425.9603:02:2914401:29:4700:03:0900:01:22
40 1205ORIOL FONT BELLARTU.C. SANT CUGATV1M04:33:2218300:16:2423202:45:0826.1603:01:3215801:31:5000:05:0100:02:00
41 7003JOSÉ IGNACIO BAGÜESLLICENCIA DE DIAV1M04:34:4524600:18:2016402:32:4828.2702:51:0823501:43:3700:04:2900:01:01
42 8009JORDI PRADELLS GERELLICENCIA DE DIAV1M04:40:1623500:17:4121902:42:4126.5503:00:2222101:39:5400:05:4000:02:17
43 4641VICENÇ GASCON SANCHCLUB TRIATLO SANT FELIUV1M04:42:118200:14:3421502:42:1926.6102:56:5324301:45:1800:05:0000:01:51
44 7020DAVID ALMODÓVAR MORLLICENCIA DE DIAV1M04:48:5321500:17:0922402:43:5326.3603:01:0225301:47:5100:04:5100:03:12
45 7001JAVIER GUERRICO GAZLLICENCIA DE DIAV1M04:51:0921400:17:0723602:46:1325.9903:03:2025201:47:4900:03:4300:01:58
46 4294ANTONIO FRANCO MATEC.E.E. SANT GERVASIV1M04:53:3527200:20:5320702:41:4026.7203:02:3326201:51:0200:03:5200:01:43
47 8003DAVID VALL MASDEULLICENCIA DE DIAV1M05:04:4125100:18:3326703:01:0923.8503:19:4224201:44:5900:04:5200:01:56
48 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ TRI2WINV1M05:04:4725900:19:1026302:55:2624.6203:14:3625701:50:1100:05:2800:03:37
49 7028PERE FONTLLICENCIA DE DIAV1M05:12:3127300:21:0026603:00:4923.8903:21:4926001:50:4200:09:0500:06:04
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F05:03:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M03:39:274300:13:183502:12:5532.502:26:13701:13:1400:02:0800:00:50
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M03:43:532300:12:493402:12:5032.5202:25:392701:18:1400:01:5100:01:01
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M03:57:5513700:15:396002:19:0131.0802:34:408401:23:1500:02:3300:01:06
4 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M04:00:3112800:15:236602:19:5030.8902:35:1311101:25:1800:02:3700:00:54
5 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M04:05:4412500:15:1811002:24:4529.8402:40:0312001:25:4100:04:2600:01:35
6 137JOAQUIM RAMIS PLAINDEPENDIENTEV2M04:11:0221100:17:0312602:27:0329.3802:44:0612701:26:5600:03:3100:01:05
7 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:25:016300:14:0622702:44:0026.3402:58:0612601:26:5500:04:0300:02:43
8 2045LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV2M04:34:4420700:17:0121202:42:0126.6602:59:0218601:35:4200:04:2400:01:39
9 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M04:40:0017500:16:1616602:33:2428.1602:49:4025901:50:2000:05:0100:01:43
10 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M04:40:0920100:16:5219902:39:4027.0602:56:3223601:43:3700:08:5900:02:06
11 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:41:3814100:15:4424102:47:2625.803:03:1021201:38:2800:09:0100:02:37
12 4848FELIP CASTELLANO MAC.A. IGUALADAV2M04:43:5020900:17:0223502:45:4426.0703:02:4622501:41:0400:03:4500:01:54
13 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M04:47:1318800:16:2916502:33:1528.1902:49:4426901:57:2900:03:0500:01:52
14 8006JORDI SAINZ-ROZAS HLLICENCIA DE DIAV2M04:53:22000:00:00000:00:00003:16:0520301:37:1700:00:0000:02:10
15 3025MIGUEL ANGEL LOPEZ CLUB CICLISTA BANYOLESV2M05:03:5316700:16:1027503:08:0422.9703:24:1421901:39:3900:06:3500:01:27
16 2797TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV2M05:19:3117300:16:1223802:46:2625.9603:02:3828102:16:5300:03:4100:00:00
17 7006QUIM GASCH YAGÜE LLICENCIA DE DIAV2M05:25:265600:13:5027403:06:3723.1503:20:2727802:04:5900:05:2500:02:39
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F05:20:5724400:18:1827603:09:4422.7703:28:0226501:52:5500:04:0400:01:30
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M04:35:0915800:16:0522102:43:0426.4902:59:0918901:36:0000:05:5400:01:59
2 8023MIGUEL ANGEL RÍOS SLLICENCIA DE DIAV2M04:40:1624800:18:2520902:41:5726.6703:00:2222001:39:5400:07:5000:02:20
3 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M04:42:1422300:17:1620502:41:0026.8302:58:1623801:43:5800:05:0500:02:28
4 7010THOMAS MELLEWIGTLLICENCIA DE DIAV2M05:03:1625200:18:3726803:01:4823.7603:20:2523301:42:5100:07:2200:02:55
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F05:26:5827000:20:3427003:04:1123.4503:24:4527202:02:1300:06:5300:02:18
GRUP: G70-74
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 969JOSEP LLUIS ARAN CAC.N. CATALUNYAV3M05:13:4626200:19:4124802:49:0425.5503:08:4527902:05:0100:04:1600:03:37

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32