RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
185 173 11 1 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFAUC.N. VIC-ETBABM03:20:49100:11:20101:59:2936.1602:10:49101:10:0000:01:2700:01:04
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:26:46000:00:00000:00:000.0002:14:04401:12:4200:00:0000:00:37
3 753XAVIER TORRADES SABATACLUB NATACIO MINORISAABM03:29:26200:11:22702:05:4034.3802:17:02301:12:2400:01:2400:00:48
4 340RICHARD CALLE MARTINEZC.E.T. DISTANCEABM03:29:51700:11:44202:02:3835.2302:14:221401:15:2900:01:1800:00:46
5 3673MARC CUNYAT CARBALLALPRAT TRIATLO 1994ABM03:30:03600:11:341102:07:1333.9602:18:47201:11:1600:01:1800:01:05
6 2708VICENÇ CASTELLA SERRAC.N. MATAROABM03:32:381400:12:291202:07:1433.9502:19:43501:12:5500:02:0500:01:18
7 844DANIEL LUCENA BUSTOSC.E.T. DISTANCEABM03:32:511300:12:24602:05:0434.5402:17:281301:15:2300:01:1500:01:06
8 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:33:392600:12:54502:05:0434.5402:17:581501:15:4100:01:1400:01:11
9 5509ROGER CAMPRUBI GALLETCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M03:34:50900:12:101802:09:3433.3402:21:44601:13:0600:01:1900:01:01
10 4475POL GIMENO FONQUERNIEFLOR DE TRIATLOABM03:36:171700:12:31302:03:1735.0402:15:484801:20:2900:01:2600:00:46
11 2792ALBERTO CASADO AROCAFLOR DE TRIATLOABM03:36:312900:13:00402:04:3734.6702:17:372901:18:5400:01:4300:01:02
12 5508SERGIO BERNAL GARCIAC.E. MASQUES ST ANDREUABM03:37:21500:11:32802:05:4034.3802:17:124401:20:0900:01:5300:00:53
13 3027ENRIQUE BARAJAS OJEDAC.N. MATAROV1M03:38:133200:13:102402:10:3233.0902:23:421101:14:3100:02:2100:01:00
14 1095IVAN HERRUZO FERNANDEZC.E. RAYOTEAMV1M03:38:164100:13:211602:08:5133.5302:22:121801:16:0400:03:0400:01:01
15 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM03:38:525800:14:081902:09:5033.2702:23:581201:14:5400:01:5000:01:13
16 281JOSE LUIS CANO VILLANUEVAC.N. MATAROV2M03:39:274000:13:183502:12:5532.5002:26:13701:13:1400:02:0800:00:50
17 2830SERGI LASHERAS RABIONETTGCBINNV1M03:40:09300:11:222202:10:1533.1702:21:372601:18:3200:01:4400:00:51
18 976ALBERT JIMENEZ GARCESC.N. MATAROABM03:40:176000:14:101002:07:0633.9902:21:163101:19:0100:02:0000:01:06
19 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:40:242100:12:441702:09:0233.4802:21:462801:18:3800:01:3500:01:08
20 2606JOSEP VILADOMS BELLARTC.E.T. DISTANCEV1M03:40:529100:14:54902:06:5434.0402:21:483201:19:0400:02:1100:00:40
21 2612ABEL ALMODOVAR MORALESCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:41:065000:13:452302:10:2333.1302:24:082001:16:5800:02:1200:01:29
22 3334GREGORIO SAINZ PARDOCLUB TRIATLO ATLESABM03:41:091600:12:311402:07:5433.7802:20:255101:20:4400:01:4500:01:08
23 2312JOSEBA ARANA ESCALADAC.E.T. DISTANCEABM03:41:382200:12:481502:08:2533.6402:21:134701:20:2500:01:1700:00:45
24 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM03:41:471200:12:224102:15:2931.8902:27:51801:13:5600:01:3500:01:39
25 1395FERNANDO GARROCHO ORELLACLUB NATACIO RUBIV1M03:41:531100:12:221302:07:4833.8002:20:106101:21:4300:01:3200:01:18
26 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM03:42:054200:13:242102:10:0533.2102:23:292701:18:3600:01:1800:00:42
27 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:42:502000:12:402502:10:3233.0902:23:123701:19:3800:01:4200:00:37
28 182HECTOR COLOM CASASSANYESC.A. IGUALADAV2M03:43:532300:12:493402:12:5032.5202:25:392401:18:1400:01:5100:01:01
29 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM03:44:00000:00:00000:00:000.0002:27:421901:16:1800:00:0000:01:15
30 3636ALBERT LOPEZ DEULOFEUCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:44:179200:14:562802:11:2632.8702:26:222301:17:5500:02:0300:00:00
31 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:45:105300:13:562002:09:5033.2702:23:465801:21:2400:02:4000:00:57
32 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:45:132400:12:512702:11:0232.9702:23:535601:21:2000:01:3800:01:08
33 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM03:46:159000:14:533002:12:1532.6702:27:083301:19:0700:01:4600:01:15
34 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:46:391900:12:394002:14:1832.1702:26:573801:19:4200:02:1100:01:08
35 4201BRU CALPE CAPELLADESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M03:46:594400:13:343902:13:5332.2702:27:273501:19:3200:01:3600:01:13
36 5795CLARET ROSSET HIDALGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:47:113700:13:163802:13:5132.2702:27:074301:20:0400:02:5100:00:54
37 5329ALBERT SANCHEZ MARTINEZC.E. RAYOTEAMABM03:47:24000:00:00000:00:000.0002:27:573401:19:2700:00:0000:02:00
38 2911ADAN HIDALGO AGUILARC.E. RAYOTEAMABM03:47:532700:12:565102:18:5531.1002:31:511701:16:0200:01:2700:01:08
39 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:317900:14:384202:15:3131.8802:30:092501:18:2200:04:1900:01:22
40 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:49:243900:13:172602:10:3933.0702:23:569401:25:2800:02:1900:01:16
41 5640JOSEP BOATELLA BRAVOINDEPENDIENTEABM03:49:4310200:15:144402:17:2131.4502:32:352101:17:0800:01:4200:01:11
42 899ENRIC GUSSINYER  COMACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:50:46400:11:313302:12:4932.5302:24:209901:26:2600:02:0800:00:00
43 2399JOAQUIM FERNANDEZ CLOTETCLUB TRIATLO ATLESABM03:50:478300:14:432902:11:5932.7302:26:427301:24:0500:02:3000:00:53
44 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM03:51:194300:13:294602:17:5631.3202:31:254001:19:5400:01:5400:00:50
45 5896SALVADOR GRAN ESTEVECCT SALOU COSTA DAURADAABM03:51:244600:13:363602:12:5732.4902:26:338701:24:5100:02:2500:00:52
46 5334CHRISTIAN TELLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM03:51:2810900:15:346902:21:3330.5202:37:07901:14:2100:03:0600:00:00
47 1562ELOY JORGE DE LA FUENTE OC.E. KATOA BARCELONAABM03:53:162500:12:514502:17:4031.3802:30:316701:22:4500:02:0600:01:12
48 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M03:54:4113200:16:118602:24:0829.9702:40:191001:14:2200:03:0600:01:00
49 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM03:54:456900:14:226802:21:2330.5602:35:453001:19:0000:01:3800:01:06
50 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM03:55:006700:14:196402:20:4230.7002:35:014201:19:5900:02:3900:00:43
51 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLO PROSANABM03:55:077600:14:375802:19:5130.8902:34:284901:20:3900:02:2800:00:53
52 2828XEVI GALLART GARANGOUTGCBINNABM03:55:163400:13:127202:21:4730.4702:34:594601:20:1700:02:1500:01:05
53 5774FRANCISCO RAFAEL TRENADO CLUB NATACIO RUBIV1M03:55:309800:15:076302:20:4030.7102:35:473901:19:4300:02:3500:01:00
54 82MERCE TUSELL QUEVEDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:55:338900:14:495902:20:0530.8402:34:545001:20:3900:02:5700:00:55
55 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV1M03:56:029900:15:074802:18:4731.1302:33:546301:22:0800:02:0100:01:19
56 1305JOSE ANTONIO MARTINEZ SÁNC.E. CERDANYOLA A.T.ABM03:56:236200:14:106702:21:1030.6002:35:205501:21:0300:02:3500:00:58
57 5117FRANCISCO CARO GARCIAVILADECANS TRIATLOABM03:56:3514800:17:127002:21:3430.5202:38:462201:17:4900:03:2400:02:29
58 709GERMA BARROSO I PUJOLC.E. RAYOTEAMV1M03:56:585100:13:463102:12:4232.5502:26:2811701:30:3000:02:1800:00:44
59 2155EDUARD SADURNI DE LA TORRONVELO MATARO CLUB CICLISV1M03:57:1011600:15:455002:18:5431.1002:34:396501:22:3100:03:0600:00:53
60 2742ROGER PAGES BARGALLOC.E. RAYOTEAMABM03:57:264800:13:406002:20:1030.8202:33:507101:23:3600:02:2500:00:49
61 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:57:286500:14:123702:13:1132.4402:27:2311501:30:0500:01:4600:00:43
62 714SANTI SANCHEZ ALMAZANOPTIMS CLUB TRIATLOV2M03:57:5511100:15:395402:19:0131.0802:34:407001:23:1500:02:3300:01:06
63 1960IVET FARRIOLS ARIMONTT3 TEAMABF03:57:563600:13:155602:19:1831.0102:32:339201:25:2300:01:4300:01:17
64 213GUILLAUME CAMILLE GRATTET3 TEAMV1M03:58:486100:14:106202:20:3130.7402:34:417401:24:0700:02:4300:01:21
65 686SERGI MIRO PUIGVENTOSPRAT TRIATLO 1994V1M03:58:561500:12:304902:18:5131.1102:31:2110601:27:3500:02:0300:00:53
66 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM03:58:587400:14:347402:21:5030.4602:36:246601:22:3400:02:1000:01:51
67 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM03:59:048500:14:457802:22:5530.2302:37:405901:21:2400:02:5400:01:41
68 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM03:59:185200:13:488302:23:3630.0802:37:246201:21:5400:02:0900:01:09
69 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:59:256300:14:117602:22:0930.3902:36:206901:23:0500:03:0300:01:49
70 797XAVIER VIDAL FERNANDEZCLUB TRIATLO PROSANABM03:59:374900:13:423202:12:4532.5402:26:2713001:33:1000:02:3600:00:56
71 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M03:59:4712200:15:598702:24:1429.9502:40:133601:19:3400:04:5500:01:00
72 184JOSE MANUEL GARCIA MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:5511200:15:418102:23:2230.1302:39:035301:20:5200:03:1800:02:13
73 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:00:0515900:18:104302:17:2031.4602:35:308301:24:3500:03:2900:01:20
74 5110CRISTOBAL ALCOBA PEREZCLUB NATACIO SITGESV1M04:00:31800:12:0710302:27:0229.3802:39:095701:21:2200:02:3900:01:03
75 4131ROBERTO CAMARASA TRISTANTCLUB NATACIO SITGESV2M04:00:3110600:15:235702:19:5030.8902:35:139101:25:1800:02:3700:00:54
76 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM04:00:4414100:16:458002:23:1330.1602:39:585201:20:4600:03:3600:01:46
77 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:00:458800:14:496602:21:0830.6102:35:578401:24:4800:02:2000:00:54
78 65JULIANA VILLASANTE DUEÑASFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:00:503800:13:176502:21:0530.6202:34:2210001:26:2800:01:2900:00:52
79 350JOAN MONTEJO CUNILLERASTRIATLO PALLEJAV1M04:00:546600:14:155202:18:5831.0902:33:1310701:27:4100:02:0000:01:28
80 5234DAVID CASANOVAS FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:551800:12:358502:23:4930.0402:36:248201:24:3100:02:1600:00:54
81 4919ALBERT PLANAS MARTINEZESSENCIAL TRIATLOV1M04:01:0712300:16:009402:25:1129.7602:41:114101:19:5600:02:4800:05:02
82 4405OSCAR BARTOLOME LAFUENTET3 TEAMV1M04:02:082800:12:599002:24:4029.8602:37:398001:24:2900:02:5300:01:38
83 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:02:086400:14:128202:23:2730.1202:37:398101:24:2900:00:0000:00:52
84 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:02:247000:14:266102:20:2330.7702:34:4910501:27:3500:03:1400:00:52
85 1792DIEGO CUADRADO GAYTANTGCBINNV1M04:03:057300:14:339802:26:0929.5602:40:426401:22:2300:03:1000:01:19
86 489ENRIC HERNANDEZ MARTINEZTGCBINNV1M04:04:0510500:15:195502:19:1031.0402:34:2911401:29:3600:03:4100:01:19
87 3812XAVIER ESPINOSA ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:04:3914000:16:438402:23:3730.0802:40:207801:24:1900:05:2500:01:49
88 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM04:04:518600:14:478802:24:3129.8902:39:189601:25:3300:03:2900:00:57
89 4549XAVIER MATARIN SANCHEZCLUB NATACIO RUBIABM04:04:559300:15:0011202:29:3928.8702:44:394501:20:1600:03:0200:05:31
90 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:05:103000:13:0113402:36:0727.6702:49:081601:16:0200:02:1900:01:07
91 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M04:05:4410400:15:189102:24:4529.8402:40:039801:25:4100:04:2600:01:35
92 4639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZESSENCIAL TRIATLOV1M04:06:0913800:16:2610702:28:1829.1302:44:446001:21:2500:03:4600:01:54
93 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:06:248000:14:409902:26:1029.5602:40:509701:25:3400:03:2200:01:25
94 2223ORIOL PALAU I FERNANDEZT3 TEAMABM04:06:583100:13:069202:25:0229.7902:38:0810901:28:5000:02:1800:00:47
95 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M04:07:0315400:17:368902:24:3729.8702:42:138501:24:5000:04:1000:01:10
96 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:07:2412600:16:047502:22:0230.4202:38:0611101:29:1800:03:4800:01:53
97 601ALBERT OLIVERAS LLUNELLC.E. RAYOTEAMV1M04:07:4110100:15:1010602:28:0929.1602:43:197901:24:2200:04:1500:01:06
98 2764SANTIAGO CEINOS SALDAÑACLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:08:193300:13:117702:22:1830.3602:35:2912601:32:5000:03:2100:01:05
99 624ORIOL MAYNERIS PERXACHSCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:08:294700:13:367102:21:4430.4802:35:2012901:33:0900:01:4100:01:01
100 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:08:3814700:17:0410102:26:1829.5302:43:228901:25:1600:02:1000:01:12
101 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:08:467100:14:2912402:33:2428.1602:47:535401:20:5300:06:3600:02:08
102 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:09:0315600:17:487302:21:4730.4702:39:3511301:29:2800:03:2600:01:25
103 5179ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM04:09:486800:14:219502:25:2229.7202:39:4311601:30:0500:03:2300:01:14
104 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:0410800:15:2411002:29:0728.9702:44:319501:25:3300:02:2100:00:54
105 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOTRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:10:201000:12:1410202:26:5729.4002:39:1111901:31:0900:02:1100:01:54
106 5745BERNAT BAS PUJOLS BAS PUJC.E. KATOA BARCELONAABM04:10:365500:14:0212002:32:2728.3402:46:297501:24:0700:03:1400:01:30
107 1325MARC FERRER DASQUENSC.A. LES TORTUGUESV1M04:10:4716900:26:235302:18:5931.0802:45:229301:25:2500:02:4800:01:56
108 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM04:12:105400:13:5812702:35:1427.8302:49:126801:22:5800:03:0300:00:51
109 4049JOSEP MARIA GÜERA MARTINEC.E. KATOA BARCELONAABM04:13:1615500:17:3910802:28:5829.0002:46:3710101:26:3900:03:5900:01:43
110 1274XAVIER GISPERT PORCARTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M04:13:2512800:16:0512102:32:3028.3302:48:358601:24:5000:02:0900:00:55
111 4391PERE MUSSOLL ARTIGASTRICBM-CALELLAABM04:13:4910300:15:1611102:29:2528.9102:44:4111001:29:0800:03:3800:01:32
112 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:14:263500:13:1413202:35:5627.7002:49:109001:25:1600:02:1500:01:26
113 5237ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:14:5011300:15:4112902:35:2627.7902:51:077201:23:4300:01:5200:05:15
114 2274CARLES FUENTE CORRETGERC.N. VIC-ETBV1M04:14:538200:14:429302:25:0929.7602:39:5113501:35:0200:01:4800:01:18
115 1565XAVI VALLRIBERA RIERACLUB NATACIO CALDESV1M04:15:055600:14:054702:18:4231.1502:32:4715401:42:1800:02:3100:01:31
116 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M04:16:2612000:15:549602:25:4929.6302:41:4313301:34:4300:02:2800:01:04
117 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:16:3416500:19:527902:23:0230.2002:42:5413101:33:4000:02:4700:01:09
118 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF04:16:509400:15:0112602:34:3427.9502:49:3510401:27:1500:03:1500:01:12
119 2115RAMON SALVAT VIDALCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:17:0213600:16:1912502:33:3728.1202:49:5610301:27:0600:04:2000:01:49
120 5188ADRIA FERRER MARTINEZCLUB NATACIO BANYOLESABM04:17:107200:14:3311402:30:4828.6502:45:2112301:31:4900:05:2600:01:59
121 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F04:17:1713300:16:1110502:28:0229.1802:44:1312801:33:0400:01:3600:01:24
122 4404ALBERTO MARTIN TORONDELCLUB NATACIO CALDESV1M04:17:504500:13:3611502:31:1628.5602:44:5212701:32:5800:04:1600:05:19
123 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF04:17:5515300:17:2313602:36:2027.6302:53:437701:24:1200:04:4500:01:34
124 662JORDI SAMANIEGO MUÑOZTRI+9 EL MASNOUV1M04:18:1310000:15:0810402:27:5829.2002:43:0613601:35:0700:03:5800:01:28
125 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:18:3813000:16:0710002:26:1729.5302:42:2414101:36:1400:02:4100:01:19
126 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:19:2211400:15:4311802:32:0028.4202:47:4312101:31:3900:03:0700:01:08
127 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:20:037700:14:3713302:36:0027.6902:50:3711201:29:2600:02:1500:01:17
128 1835ANA MARÍA OTERO PIÑEIROC.E. KATOA BARCELONAABF04:20:0715100:17:1914102:38:3727.2402:55:567601:24:1100:03:2400:01:14
129 5177SANTI POCH CARTAÑACLUB TRIATLO MALGRATSUB23M04:20:2412400:16:009702:26:0729.5702:42:0714701:38:1700:03:0100:01:13
130 4679TONY SAYAGO RODRIGUEZC.N. MATAROV1M04:21:208700:14:4811602:31:2328.5402:46:1113701:35:0900:03:5100:02:28
131 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:22:0816200:19:1111702:31:4528.4702:50:5612001:31:1200:05:4000:01:10
132 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M04:22:4711800:15:5213502:36:1627.6502:52:0811801:30:3900:06:0900:02:13
133 5372DAVID SANGLAS PUNTIC.N. VIC-ETBV1M04:23:1311900:15:5412802:35:2427.8002:51:1812401:31:5500:03:4500:01:45
134 1816NATALIA BADIA BUSQUETSCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:23:159500:15:0313002:35:3227.7802:50:3512501:32:4000:02:4000:01:09
135 707ENRIC FERRAN BENNSTROMCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:25:015700:14:0615302:44:0026.3402:58:0610201:26:5500:04:0300:02:43
136 980ALBERTO RODRIGUEZ ESPINOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:25:3313100:16:1015402:44:2326.2803:00:338801:25:0000:04:3200:01:39
137 51NURIA GARCIA GINJAUMEC.E. KATOA BARCELONAABF04:26:105900:14:0914402:40:1426.9602:54:2312201:31:4700:02:0400:01:52
138 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:27:4514300:16:5513702:36:3127.6002:53:2613201:34:1900:04:5200:01:58
139 3196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:27:5616100:18:4511902:32:1528.3702:51:0014401:36:5600:04:5400:01:17
140 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M04:29:1916800:21:4111302:29:5628.8102:51:3714601:37:4200:04:2000:01:48
141 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:30:1114400:16:5913902:38:2327.2802:55:2213401:34:4900:03:5200:01:05
142 1155FELIX MARTINEZ CARENASCLUB TRIATLO BLANESABM04:30:4912100:15:5713102:35:5127.7202:51:4814901:39:0100:02:2100:01:21
143 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F04:33:3313700:16:2015902:48:3625.6203:04:5610801:28:3700:02:5300:01:48
144 2429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIOTRI+9 EL MASNOUABM04:33:3311000:15:3613802:36:4027.5702:52:1615201:41:1700:02:5400:01:30
145 6093PATRICIA PÉREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F04:34:208100:14:4014902:42:3426.5702:57:1414501:37:0600:02:4800:01:04
146 2045LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV2M04:34:4414500:17:0114802:42:0126.6602:59:0213801:35:4200:04:2400:01:39
147 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M04:35:0912700:16:0515002:43:0426.4902:59:0914001:36:0000:05:5400:01:59
148 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M04:36:547500:14:3510902:28:5829.0002:43:3316601:53:2100:03:3300:01:46
149 5413KILIAN GUTIERREZ GARCIATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:37:1812900:16:0714502:40:2326.9402:56:3015101:40:4800:02:4600:01:31
150 6266LUCIA CORDOBA MIÑANAC.E. RAYOTEAMABF04:38:4214900:17:1314002:38:3627.2402:55:4915501:42:5300:02:2400:01:02
151 43CARMEN MARIA RODRIGUEZ GOPRAT TRIATLO 1994ABF04:38:577800:14:3815602:47:2325.8103:02:0114301:36:5600:03:2400:01:12
152 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M04:40:0013500:16:1612302:33:2428.1602:49:4016301:50:2000:05:0100:01:43
153 1393XAVIER RODRIGUEZ DE MIQUECLUB NATACIO RUBIV2M04:40:0914200:16:5214302:39:4027.0602:56:3215601:43:3700:08:5900:02:06
154 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF04:41:2714600:17:0215802:48:2525.6503:05:2713901:36:0000:02:3600:01:35
155 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:41:3811500:15:4415702:47:2625.8003:03:1014801:38:2800:09:0100:02:37
156 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M04:42:1415000:17:1614602:41:0026.8302:58:1615701:43:5800:05:0500:02:28
157 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF04:42:529700:15:0614202:38:5127.2002:53:5716101:48:5500:02:2400:01:01
158 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:5915800:18:0215102:43:1926.4503:01:2115301:41:3800:04:0600:01:28
159 3195DAVID DELLUNDE MARTINEZCLUB TRIATLO MALGRATV2M04:47:1313900:16:2912202:33:1528.1902:49:4416801:57:2900:03:0500:01:52
160 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:47:5816600:20:1116202:51:2025.2103:11:3114201:36:2700:08:2300:03:34
161 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F04:48:1515700:17:4915202:43:5826.3503:01:4716001:46:2800:03:5500:01:22
162 4927ANGEL DELGADO FERNANDEZINDEPENDIENTEABM04:51:2515200:17:1914702:41:2326.7702:58:4216401:52:4300:03:4800:03:25
163 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:51:4312500:16:0316002:49:2225.5103:05:2515901:46:1800:03:4500:01:43
164 1170ROBERT FLORES SERRANOW3TRIBCNABM04:54:3011700:15:4916102:49:2725.4903:05:1616201:49:1400:04:0000:00:00
165 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F04:58:209600:15:0516402:57:3724.3203:12:4215801:45:3800:03:2800:01:51
166 3955TONI GONZALEZ RODRIGUEZONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:00:1610700:15:2316603:04:0623.4703:19:2915001:40:4700:06:0900:01:33
167 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F05:03:34000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
168 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MONTESCLUB TRIATLO ATLESV1F05:05:568400:14:4416302:52:4725.0003:07:3116901:58:2500:03:1000:03:03
169 2797TONI FLORIACH I PUIGC.N. MATAROV2M05:19:3113400:16:1215502:46:2625.9603:02:3817202:16:5300:03:4100:00:00
170 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F05:20:5716000:18:1816903:09:4422.7703:28:0216501:52:5500:04:0400:01:30
171 4087JACQUELINE CAMOS WIEWELTGCBINNV1F05:21:4416300:19:4316803:06:0023.2303:25:4316701:56:0100:05:2400:01:19
172 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF05:24:5016400:19:5116503:00:2323.9503:20:1417102:04:3600:03:3700:01:19
173 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F05:26:5816700:20:3416703:04:1123.4503:24:4517002:02:1300:06:5300:02:18


NF 261ALBERTO JIMENEZ HERNANDEZCLUB MEDINA TRIATLOV1M00:00:00000:14:25000:00:000.0000:00:00000:00:0000:02:4600:00:00
NF 6007MARTA MARTIN MORATACLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:00:00000:18:15000:00:000.0000:00:00000:00:0000:05:1200:00:00
NF 410QUIM NICOLAU JORDAC.N. MATAROABM00:00:00000:12:56002:33:5828.0602:46:54000:00:0000:02:5800:02:24
NF 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:00:00000:17:06002:39:3827.0602:56:44000:00:0000:03:1100:01:23
NF 3191EDU MASSO GRABULOSAC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:13:13002:10:3733.0702:23:50000:00:0000:02:1800:00:50
NF 3421MANUEL VICENTE AIRATRIATLO L´HOSPITALETV1M00:00:00000:19:53002:34:3127.9602:54:24000:00:0000:04:2800:01:28
NF 1340ALEX ALDOMA BRUFAUCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M00:00:00000:17:32002:42:1326.6302:59:45000:00:0000:04:3200:01:59
NF 1757LLUIS BORRAS CONTRERASGOO SPORT CLUBABM00:00:00000:17:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:03:4600:00:00
NF 3879SERGIO SOTO RIVERAC.E. RAYOTEAMV1M00:00:00000:12:27002:36:2327.6202:48:50000:00:0000:02:4200:01:03
NF 5492MARC GALLARDO LOMBARTEC.E. KATOA BARCELONAABM00:00:00000:14:30002:16:3231.6402:31:02000:00:0000:02:4700:01:07
NF 5946JOSEP M CASTELLO BALAGUECLUB TRIATLO PROSANV1M00:00:00000:12:37000:00:000.0000:00:00000:00:0000:01:5100:00:00


DQ 1588NACHO VILLARRUEL C.E. RAYOTEAMABM03:27:10000:11:35002:06:2434.1802:17:59001:09:1100:01:1700:01:16


NP 4248IVAN ROCA TORRENTEC.N. MATAROABM
NP 4723EMILIO ROMERO FERNÁNDEZT3 TEAMV1M
NP 520DAVID SANCHEZ GONZALEZC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 541FRANCESC PRAT VICENSCLUB NATACIO BANYOLESABM
NP 2590SERGIO FELIZ LUCASC.N. MATAROV1M
NP 843AQUILINO BERDEJO LAZAROCCT SALOU COSTA DAURADAV2M
NP 5239ANTON SABATE NUÑEZCCT SALOU COSTA DAURADAV2M
NP 5240BARBARA VASSILATOST3 TEAMV1F
NP 1074XAVIER NUÑEZ FAUSTECLUB NATACIO MINORISAABM
NP 1134ANTONI RIBAS I ARENASC.N. MATAROV2M
NP 1209JORDI MOLINS ROMEROW3TRIBCNV1M
NP 1490EDUARD GOMEZ MUNEC.E. KATOA BARCELONAABM
NP 1617ALBERT REIG FLORENSACLUB TRIATLO PROSANV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32