RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
185 173 11 1 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6093PATRICIA PÉREZ NAVACLUB NATACIO SITGESSUB23F04:34:208100:14:4014902:42:3426.5702:57:1414501:37:0600:02:4800:01:04
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 844DANIEL LUCENA BUSTOC.E.T. DISTANCEABM03:32:511300:12:24602:05:0434.5402:17:281301:15:2300:01:1500:01:06
2 5509ROGER CAMPRUBI GALCLUB NATACIO BANYOLESSUB23M03:34:50900:12:101802:09:3433.3402:21:44601:13:0600:01:1900:01:01
3 4475POL GIMENO FONQUERNFLOR DE TRIATLOABM03:36:171700:12:31302:03:1735.0402:15:484801:20:2900:01:2600:00:46
4 2792ALBERTO CASADO AROCFLOR DE TRIATLOABM03:36:312900:13:00402:04:3734.6702:17:372901:18:5400:01:4300:01:02
5 4201BRU CALPE CAPELLADECLUB NATACIO BARCELONASUB23M03:46:594400:13:343902:13:5332.2702:27:273501:19:3200:01:3600:01:13
6 5329ALBERT SANCHEZ MARTC.E. RAYOTEAMABM03:47:24000:00:00000:00:00002:27:573401:19:2700:00:0000:02:00
7 105BERNAT MATEU POUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M04:10:0410800:15:2411002:29:0728.9702:44:319501:25:3300:02:2100:00:54
8 5177SANTI POCH CARTAÑACLUB TRIATLO MALGRATSUB23M04:20:2412400:16:009702:26:0729.5702:42:0714701:38:1700:03:0100:01:13
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 65JULIANA VILLASANTE FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:00:503800:13:176502:21:0530.6202:34:2210001:26:2800:01:2900:00:52
2 5237ELISE MAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABF04:14:5011300:15:4112902:35:2627.7902:51:077201:23:4300:01:5200:05:15
3 1816NATALIA BADIA BUSQUCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:23:159500:15:0313002:35:3227.7802:50:3512501:32:4000:02:4000:01:09
4 51NURIA GARCIA GINJAUC.E. KATOA BARCELONAABF04:26:105900:14:0914402:40:1426.9602:54:2312201:31:4700:02:0400:01:52
5 6266LUCIA CORDOBA MIÑANC.E. RAYOTEAMABF04:38:4214900:17:1314002:38:3627.2402:55:4915501:42:5300:02:2400:01:02
6 4076GEMMA BADIA PRATC.N. MATAROABF05:24:5016400:19:5116503:00:2323.9503:20:1417102:04:3600:03:3700:01:19
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3673MARC CUNYAT CARBALLPRAT TRIATLO 1994ABM03:30:03600:11:341102:07:1333.9602:18:47201:11:1600:01:1800:01:05
2 5508SERGIO BERNAL GARCIC.E. MASQUES ST ANDREUABM03:37:21500:11:32802:05:4034.3802:17:124401:20:0900:01:5300:00:53
3 3930DIEGO MORAL MARTELC.E. RAYOTEAMABM03:38:525800:14:081902:09:5033.2702:23:581201:14:5400:01:5000:01:13
4 3636ALBERT LOPEZ DEULOFCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:44:179200:14:562802:11:2632.8702:26:222301:17:5500:02:0300:00:00
5 4761ALBERT MUÑOZ BUENOOPTIMS CLUB TRIATLOABM03:45:132400:12:512702:11:0232.9702:23:535601:21:2000:01:3800:01:08
6 2911ADAN HIDALGO AGUILAC.E. RAYOTEAMABM03:47:532700:12:565102:18:5531.102:31:511701:16:0200:01:2700:01:08
7 1037SERGI RUBIO GARRIDOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:49:243900:13:172602:10:3933.0702:23:569401:25:2800:02:1900:01:16
8 2399JOAQUIM FERNANDEZ CCLUB TRIATLO ATLESABM03:50:478300:14:432902:11:5932.7302:26:427301:24:0500:02:3000:00:53
9 4215ALEIX GARRETA BADIAC.N. MATAROABM03:59:185200:13:488302:23:3630.0802:37:246201:21:5400:02:0900:01:09
10 2905ERNEST PRAT VIVERCLUB ATLETIC TORELLO - TRABM03:59:256300:14:117602:22:0930.3902:36:206901:23:0500:03:0300:01:49
11 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:05:103000:13:0113402:36:0727.6702:49:081601:16:0200:02:1900:01:07
12 5745BERNAT BAS PUJOLS BC.E. KATOA BARCELONAABM04:10:365500:14:0212002:32:2728.3402:46:297501:24:0700:03:1400:01:30
13 2080MARC ARAGONES I MASC.N. MATAROABM04:12:105400:13:5812702:35:1427.8302:49:126801:22:5800:03:0300:00:51
14 4391PERE MUSSOLL ARTIGATRICBM-CALELLAABM04:13:4910300:15:1611102:29:2528.9102:44:4111001:29:0800:03:3800:01:32
15 5413KILIAN GUTIERREZ GATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:37:1812900:16:0714502:40:2326.9402:56:3015101:40:4800:02:4600:01:31
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1960IVET FARRIOLS ARIMOT3 TEAMABF03:57:563600:13:155602:19:1831.0102:32:339201:25:2300:01:4300:01:17
2 6006CLARA JANES RIBASCLUB TRIATLO CORNELLAABF04:16:509400:15:0112602:34:3427.9502:49:3510401:27:1500:03:1500:01:12
3 1822CRISTINA PRAT DOTPRAT TRIATLO 1994ABF04:20:037700:14:3713302:36:0027.6902:50:3711201:29:2600:02:1500:01:17
4 1904DANIELA GOMIS PEREZC.E. RAYOTEAMABF04:41:2714600:17:0215802:48:2525.6503:05:2713901:36:0000:02:3600:01:35
5 6062MIRIAM CATALAN GILC.E. RAYOTEAMABF04:42:529700:15:0614202:38:5127.202:53:5716101:48:5500:02:2400:01:01
6 5102MCARME ARJO GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF04:51:4312500:16:0316002:49:2225.5103:05:2515901:46:1800:03:4500:01:43
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2708VICENÇ CASTELLA SERC.N. MATAROABM03:32:381400:12:291202:07:1433.9502:19:43501:12:5500:02:0500:01:18
2 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM03:33:392600:12:54502:05:0434.5402:17:581501:15:4100:01:1400:01:11
3 278ROMAIN MONTAGARDCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM03:40:242100:12:441702:09:0233.4802:21:462801:18:3800:01:3500:01:08
4 1909PABLO LOPEZ BAENAINDEPENDIENTEABM03:42:054200:13:242102:10:0533.2102:23:292701:18:3600:01:1800:00:42
5 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM03:46:159000:14:533002:12:1532.6702:27:083301:19:0700:01:4600:01:15
6 1562ELOY JORGE DE LA FUC.E. KATOA BARCELONAABM03:53:162500:12:514502:17:4031.3802:30:316701:22:4500:02:0600:01:12
7 1250CRISTIAN ARROYO CESCLUB TRIATLO PROSANABM03:55:077600:14:375802:19:5130.8902:34:284901:20:3900:02:2800:00:53
8 2828XEVI GALLART GARANGTGCBINNABM03:55:163400:13:127202:21:4730.4702:34:594601:20:1700:02:1500:01:05
9 5117FRANCISCO CARO GARCVILADECANS TRIATLOABM03:56:3514800:17:127002:21:3430.5202:38:462201:17:4900:03:2400:02:29
10 797XAVIER VIDAL FERNANCLUB TRIATLO PROSANABM03:59:374900:13:423202:12:4532.5402:26:2713001:33:1000:02:3600:00:56
11 184JOSE MANUEL GARCIA CLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:59:5511200:15:418102:23:2230.1302:39:035301:20:5200:03:1800:02:13
12 5771MARC RIBO AVILACCT SALOU COSTA DAURADAABM04:00:4414100:16:458002:23:1330.1602:39:585201:20:4600:03:3600:01:46
13 2442MARC OLLE ALDEGUERTRIATLO PALLEJAABM04:00:458800:14:496602:21:0830.6102:35:578401:24:4800:02:2000:00:54
14 5234DAVID CASANOVAS FEC.E. KATOA BARCELONAABM04:00:551800:12:358502:23:4930.0402:36:248201:24:3100:02:1600:00:54
15 5685SERGI PRADO GARCIATRI+9 EL MASNOUABM04:02:086400:14:128202:23:2730.1202:37:398101:24:2900:00:0000:00:52
16 5176ARIEL KISIELNICKICLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM04:08:3814700:17:0410102:26:1829.5302:43:228901:25:1600:02:1000:01:12
17 4880SERGIO RODRIGUEZ CATRIACTIVA L AMETLLA DEL VABM04:10:201000:12:1410202:26:5729.402:39:1111901:31:0900:02:1100:01:54
18 4049JOSEP MARIA GÜERA MC.E. KATOA BARCELONAABM04:13:1615500:17:3910802:28:582902:46:3710101:26:3900:03:5900:01:43
19 5188ADRIA FERRER MARTINCLUB NATACIO BANYOLESABM04:17:107200:14:3311402:30:4828.6502:45:2112301:31:4900:05:2600:01:59
20 5235RICARD JORDA AMORT-BIKES CLUB TRIATLOABM04:19:2211400:15:4311802:32:0028.4202:47:4312101:31:3900:03:0700:01:08
21 2429MIGUEL DOMINGUEZ CATRI+9 EL MASNOUABM04:33:3311000:15:3613802:36:4027.5702:52:1615201:41:1700:02:5400:01:30
22 1170ROBERT FLORES SERRAW3TRIBCNABM04:54:3011700:15:4916102:49:2725.4903:05:1616201:49:1400:04:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 82MERCE TUSELL QUEVEDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF03:55:338900:14:495902:20:0530.8402:34:545001:20:3900:02:5700:00:55
2 5121MARTA BURGUES ROSC.E. KATOA BARCELONAABF04:17:5515300:17:2313602:36:2027.6302:53:437701:24:1200:04:4500:01:34
3 1835ANA MARÍA OTERO PIC.E. KATOA BARCELONAABF04:20:0715100:17:1914102:38:3727.2402:55:567601:24:1100:03:2400:01:14
4 43CARMEN MARIA RODRIGPRAT TRIATLO 1994ABF04:38:577800:14:3815602:47:2325.8103:02:0114301:36:5600:03:2400:01:12
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4106JOAN RUVIRETA BRUFC.N. VIC-ETBABM03:20:49100:11:20101:59:2936.1602:10:49101:10:0000:01:2700:01:04
2 626ROBERT ZSOLT BUDAIC.E.T. DISTANCEABM03:26:46000:00:00000:00:00002:14:04401:12:4200:00:0000:00:37
3 753XAVIER TORRADES SABCLUB NATACIO MINORISAABM03:29:26200:11:22702:05:4034.3802:17:02301:12:2400:01:2400:00:48
4 340RICHARD CALLE MARTIC.E.T. DISTANCEABM03:29:51700:11:44202:02:3835.2302:14:221401:15:2900:01:1800:00:46
5 976ALBERT JIMENEZ GARC.N. MATAROABM03:40:176000:14:101002:07:0633.9902:21:163101:19:0100:02:0000:01:06
6 3334GREGORIO SAINZ PARDCLUB TRIATLO ATLESABM03:41:091600:12:311402:07:5433.7802:20:255101:20:4400:01:4500:01:08
7 2312JOSEBA ARANA ESCALAC.E.T. DISTANCEABM03:41:382200:12:481502:08:2533.6402:21:134701:20:2500:01:1700:00:45
8 1436IVAN LIMIA BOOPRAT TRIATLO 1994ABM03:41:471200:12:224102:15:2931.8902:27:51801:13:5600:01:3500:01:39
9 4690ORIOL GILI RICOC.N. MATAROABM03:42:502000:12:402502:10:3233.0902:23:123701:19:3800:01:4200:00:37
10 4465JOSE LUIS ALVAREZ AC.N. VIC-ETBABM03:44:00000:00:00000:00:00002:27:421901:16:1800:00:0000:01:15
11 2345RUBEN RAMAJO FARRECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM03:48:317900:14:384202:15:3131.8802:30:092501:18:2200:04:1900:01:22
12 5640JOSEP BOATELLA BRAINDEPENDIENTEABM03:49:4310200:15:144402:17:2131.4502:32:352101:17:0800:01:4200:01:11
13 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM03:51:194300:13:294602:17:5631.3202:31:254001:19:5400:01:5400:00:50
14 5896SALVADOR GRAN ESTEVCCT SALOU COSTA DAURADAABM03:51:244600:13:363602:12:5732.4902:26:338701:24:5100:02:2500:00:52
15 5334CHRISTIAN TELLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM03:51:2810900:15:346902:21:3330.5202:37:07901:14:2100:03:0600:00:00
16 1464MARC GRACIA ALOYC.N. VIC-ETBABM03:54:456900:14:226802:21:2330.5602:35:453001:19:0000:01:3800:01:06
17 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM03:55:006700:14:196402:20:4230.702:35:014201:19:5900:02:3900:00:43
18 1305JOSE ANTONIO MARTINC.E. CERDANYOLA A.T.ABM03:56:236200:14:106702:21:1030.602:35:205501:21:0300:02:3500:00:58
19 2742ROGER PAGES BARGALLC.E. RAYOTEAMABM03:57:264800:13:406002:20:1030.8202:33:507101:23:3600:02:2500:00:49
20 5826CARLOS CLAR FERRERC.E. KATOA BARCELONAABM03:58:587400:14:347402:21:5030.4602:36:246601:22:3400:02:1000:01:51
21 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM03:59:048500:14:457802:22:5530.2302:37:405901:21:2400:02:5400:01:41
22 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM04:04:518600:14:478802:24:3129.8902:39:189601:25:3300:03:2900:00:57
23 4549XAVIER MATARIN SANCCLUB NATACIO RUBIABM04:04:559300:15:0011202:29:3928.8702:44:394501:20:1600:03:0200:05:31
24 2223ORIOL PALAU I FERNAT3 TEAMABM04:06:583100:13:069202:25:0229.7902:38:0810901:28:5000:02:1800:00:47
25 2764SANTIAGO CEINOS SALCLUB TRIBANDA TRIATLOABM04:08:193300:13:117702:22:1830.3602:35:2912601:32:5000:03:2100:01:05
26 624ORIOL MAYNERIS PERXCLUB TRIATLO BAIX MONTSENABM04:08:294700:13:367102:21:4430.4802:35:2012901:33:0900:01:4100:01:01
27 5179ARTUR CRUZ BARONCLUB NATACIO MINORISAABM04:09:486800:14:219502:25:2229.7202:39:4311601:30:0500:03:2300:01:14
28 980ALBERTO RODRIGUEZ ECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM04:25:3313100:16:1015402:44:2326.2803:00:338801:25:0000:04:3200:01:39
29 1155FELIX MARTINEZ CARECLUB TRIATLO BLANESABM04:30:4912100:15:5713102:35:5127.7202:51:4814901:39:0100:02:2100:01:21
30 4927ANGEL DELGADO FERNAINDEPENDIENTEABM04:51:2515200:17:1914702:41:2326.7702:58:4216401:52:4300:03:4800:03:25
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1914CRISTINA COLL GRAÑATRIATLO L´HOSPITALETV1F04:48:1515700:17:4915202:43:5826.3503:01:4716001:46:2800:03:5500:01:22
2 5069NURIA BRUGUERA ROIGC.N. MATAROV1F04:58:209600:15:0516402:57:3724.3203:12:4215801:45:3800:03:2800:01:51
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3027ENRIQUE BARAJAS OJEC.N. MATAROV1M03:38:133200:13:102402:10:3233.0902:23:421101:14:3100:02:2100:01:00
2 1095IVAN HERRUZO FERNANC.E. RAYOTEAMV1M03:38:164100:13:211602:08:5133.5302:22:121801:16:0400:03:0400:01:01
3 2830SERGI LASHERAS RABITGCBINNV1M03:40:09300:11:222202:10:1533.1702:21:372601:18:3200:01:4400:00:51
4 2612ABEL ALMODOVAR MORACLUB TRIATLO VALLIRANAV1M03:41:065000:13:452302:10:2333.1302:24:082001:16:5800:02:1200:01:29
5 5184XAVIER GARCIA COSTACLUB NATACIO BANYOLESV1M03:45:105300:13:562002:09:5033.2702:23:465801:21:2400:02:4000:00:57
6 5795CLARET ROSSET HIDALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M03:47:113700:13:163802:13:5132.2702:27:074301:20:0400:02:5100:00:54
7 334PAU DAVI ROCACLUB TRIBANDA TRIATLOV1M03:54:4113200:16:118602:24:0829.9702:40:191001:14:2200:03:0600:01:00
8 2155EDUARD SADURNI DE LONVELO MATARO CLUB CICLISV1M03:57:1011600:15:455002:18:5431.102:34:396501:22:3100:03:0600:00:53
9 213GUILLAUME CAMILLE GT3 TEAMV1M03:58:486100:14:106202:20:3130.7402:34:417401:24:0700:02:4300:01:21
10 673RAUL RAMIREZ ROLDANCCT SALOU COSTA DAURADAV1M03:59:4712200:15:598702:24:1429.9502:40:133601:19:3400:04:5500:01:00
11 5110CRISTOBAL ALCOBA PECLUB NATACIO SITGESV1M04:00:31800:12:0710302:27:0229.3802:39:095701:21:2200:02:3900:01:03
12 4919ALBERT PLANAS MARTIESSENCIAL TRIATLOV1M04:01:0712300:16:009402:25:1129.7602:41:114101:19:5600:02:4800:05:02
13 489ENRIC HERNANDEZ MARTGCBINNV1M04:04:0510500:15:195502:19:1031.0402:34:2911401:29:3600:03:4100:01:19
14 3812XAVIER ESPINOSA ORTESSENCIAL TRIATLOV1M04:04:3914000:16:438402:23:3730.0802:40:207801:24:1900:05:2500:01:49
15 4639JUAN ANTONIO BERDÚNESSENCIAL TRIATLOV1M04:06:0913800:16:2610702:28:1829.1302:44:446001:21:2500:03:4600:01:54
16 601ALBERT OLIVERAS LLUC.E. RAYOTEAMV1M04:07:4110100:15:1010602:28:0929.1602:43:197901:24:2200:04:1500:01:06
17 4718LINO LOPEZ DOSOUTOT3 TEAMV1M04:08:467100:14:2912402:33:2428.1602:47:535401:20:5300:06:3600:02:08
18 1325MARC FERRER DASQUENC.A. LES TORTUGUESV1M04:10:4716900:26:235302:18:5931.0802:45:229301:25:2500:02:4800:01:56
19 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M04:14:263500:13:1413202:35:5627.702:49:109001:25:1600:02:1500:01:26
20 1565XAVI VALLRIBERA RIECLUB NATACIO CALDESV1M04:15:055600:14:054702:18:4231.1502:32:4715401:42:1800:02:3100:01:31
21 1936JAUME CHIVA RODENASINDEPENDIENTEV1M04:16:2612000:15:549602:25:4929.6302:41:4313301:34:4300:02:2800:01:04
22 2477RAFAEL HIERRO PEREZCLUB NATACIO RUBIV1M04:16:3416500:19:527902:23:0230.202:42:5413101:33:4000:02:4700:01:09
23 2115RAMON SALVAT VIDALCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:17:0213600:16:1912502:33:3728.1202:49:5610301:27:0600:04:2000:01:49
24 3041JOSE TOVAR LOPEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M04:30:1114400:16:5913902:38:2327.2802:55:2213401:34:4900:03:5200:01:05
25 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M04:36:547500:14:3510902:28:582902:43:3316601:53:2100:03:3300:01:46
26 3986ALBERT GARCIA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M04:42:5915800:18:0215102:43:1926.4503:01:2115301:41:3800:04:0600:01:28
27 3158MARC GRATACOS MARTITRIATLO JOVENT 79V1M04:47:5816600:20:1116202:51:2025.2103:11:3114201:36:2700:08:2300:03:34
28 3955TONI GONZALEZ RODRIONVELO MATARO CLUB CICLISV1M05:00:1610700:15:2316603:04:0623.4703:19:2915001:40:4700:06:0900:01:33
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F04:17:1713300:16:1110502:28:0229.1802:44:1312801:33:0400:01:3600:01:24
2 121PILAR RUS GARCIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1F04:33:3313700:16:2015902:48:3625.6203:04:5610801:28:3700:02:5300:01:48
3 6249MARIA JOSE IBAÑEZ MCLUB TRIATLO ATLESV1F05:05:568400:14:4416302:52:472503:07:3116901:58:2500:03:1000:03:03
4 4087JACQUELINE CAMOS WITGCBINNV1F05:21:4416300:19:4316803:06:0023.2303:25:4316701:56:0100:05:2400:01:19
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2606JOSEP VILADOMS BELC.E.T. DISTANCEV1M03:40:529100:14:54902:06:5434.0402:21:483201:19:0400:02:1100:00:40
2 1395FERNANDO GARROCHO CLUB NATACIO RUBIV1M03:41:531100:12:221302:07:4833.802:20:106101:21:4300:01:3200:01:18
3 497PAU BUSQUETS GILTGCBINNV1M03:46:391900:12:394002:14:1832.1702:26:573801:19:4200:02:1100:01:08
4 899ENRIC GUSSINYER  COCLUB NATACIO BANYOLESV1M03:50:46400:11:313302:12:4932.5302:24:209901:26:2600:02:0800:00:00
5 5774FRANCISCO RAFAEL TRCLUB NATACIO RUBIV1M03:55:309800:15:076302:20:4030.7102:35:473901:19:4300:02:3500:01:00
6 573AGUSTI TORRES DIOSC.E. RAYOTEAMV1M03:56:029900:15:074802:18:4731.1302:33:546301:22:0800:02:0100:01:19
7 709GERMA BARROSO I PUJC.E. RAYOTEAMV1M03:56:585100:13:463102:12:4232.5502:26:2811701:30:3000:02:1800:00:44
8 4773FRANK GARCIA SOLEROPTIMS CLUB TRIATLOV1M03:57:286500:14:123702:13:1132.4402:27:2311501:30:0500:01:4600:00:43
9 686SERGI MIRO PUIGVENTPRAT TRIATLO 1994V1M03:58:561500:12:304902:18:5131.1102:31:2110601:27:3500:02:0300:00:53
10 2727NOEL FORNE VALENCIACLUB NATACIO CALDESV1M04:00:0515900:18:104302:17:2031.4602:35:308301:24:3500:03:2900:01:20
11 350JOAN MONTEJO CUNILLTRIATLO PALLEJAV1M04:00:546600:14:155202:18:5831.0902:33:1310701:27:4100:02:0000:01:28
12 4405OSCAR BARTOLOME LAFT3 TEAMV1M04:02:082800:12:599002:24:4029.8602:37:398001:24:2900:02:5300:01:38
13 816SERGIO AGOST PORCARCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M04:02:247000:14:266102:20:2330.7702:34:4910501:27:3500:03:1400:00:52
14 1792DIEGO CUADRADO GAYTTGCBINNV1M04:03:057300:14:339802:26:0929.5602:40:426401:22:2300:03:1000:01:19
15 511DAVID JIMENEZ ZAFRATRIATLO JOVENT 79V1M04:06:248000:14:409902:26:1029.5602:40:509701:25:3400:03:2200:01:25
16 4251JESUS PIÑERO SANTOSONVELO MATARO CLUB CICLISV1M04:07:0315400:17:368902:24:3729.8702:42:138501:24:5000:04:1000:01:10
17 4642SERGI MARZO VENTURACLUB TRITRAININGV1M04:07:2412600:16:047502:22:0230.4202:38:0611101:29:1800:03:4800:01:53
18 2447GREGORY FIERENSC.E. CERDANYOLA A.T.V1M04:09:0315600:17:487302:21:4730.4702:39:3511301:29:2800:03:2600:01:25
19 1274XAVIER GISPERT PORTRIACTIVA L AMETLLA DEL VV1M04:13:2512800:16:0512102:32:3028.3302:48:358601:24:5000:02:0900:00:55
20 2274CARLES FUENTE CORRC.N. VIC-ETBV1M04:14:538200:14:429302:25:0929.7602:39:5113501:35:0200:01:4800:01:18
21 4404ALBERTO MARTIN TOROCLUB NATACIO CALDESV1M04:17:504500:13:3611502:31:1628.5602:44:5212701:32:5800:04:1600:05:19
22 662JORDI SAMANIEGO MUÑTRI+9 EL MASNOUV1M04:18:1310000:15:0810402:27:5829.202:43:0613601:35:0700:03:5800:01:28
23 934JOSE MOLINA SEGOVIAC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M04:18:3813000:16:0710002:26:1729.5302:42:2414101:36:1400:02:4100:01:19
24 4679TONY SAYAGO RODRIGC.N. MATAROV1M04:21:208700:14:4811602:31:2328.5402:46:1113701:35:0900:03:5100:02:28
25 3844FEDE HABA MARTINEZOPTIMS CLUB TRIATLOV1M04:22:0816200:19:1111702:31:4528.4702:50:5612001:31:1200:05:4000:01:10
26 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M04:22:4711800:15:5213502:36:1627.6502:52:0811801:30:3900:06:0900:02:13
27 5372DAVID SANGLAS PUNTIC.N. VIC-ETBV1M04:23:1311900:15:5412802:35:2427.802:51:1812401:31:5500:03:4500:01:45
28 1784DAVID GAZO GIMENEZINDEPENDIENTEV1M04:27:4514300:16:5513702:36:3127.602:53:2613201:34:1900:04:5200:01:58
29 3196JOSE DOMINGUEZ SANCCLUB TRIATLO MALGRATV1M04:27:5616100:18:4511902:32:1528.3702:51:0014401:36:5600:04:5400:01:17
30 2785OSCAR DONIGA FRAILETGCBINNV1M04:29:1916800:21:4111302:29:5628.8102:51:3714601:37:4200:04:2000:01:48
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3321VIKY ROURA IGLESIASC.N. MATAROV2F05:03:34000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 281JOSE LUIS CANO VILLC.N. MATAROV2M03:39:274000:13:183502:12:5532.502:26:13701:13:1400:02:0800:00:50
2 182HECTOR COLOM CASASSC.A. IGUALADAV2M03:43:532300:12:493402:12:5032.5202:25:392401:18:1400:01:5100:01:01
3 714SANTI SANCHEZ ALMAZOPTIMS CLUB TRIATLOV2M03:57:5511100:15:395402:19:0131.0802:34:407001:23:1500:02:3300:01:06
4 4131ROBERTO CAMARASA TRCLUB NATACIO SITGESV2M04:00:3110600:15:235702:19:5030.8902:35:139101:25:1800:02:3700:00:54
5 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M04:05:4410400:15:189102:24:4529.8402:40:039801:25:4100:04:2600:01:35
6 707ENRIC FERRAN BENNSTCLUB NATACIO BANYOLESV2M04:25:015700:14:0615302:44:0026.3402:58:0610201:26:5500:04:0300:02:43
7 2045LLUIS REY GOMEZC.N. REUS PLOMSV2M04:34:4414500:17:0114802:42:0126.6602:59:0213801:35:4200:04:2400:01:39
8 2814ZOTT CHRISTOPHINDEPENDIENTEV2M04:40:0013500:16:1612302:33:2428.1602:49:4016301:50:2000:05:0100:01:43
9 1393XAVIER RODRIGUEZ DECLUB NATACIO RUBIV2M04:40:0914200:16:5214302:39:4027.0602:56:3215601:43:3700:08:5900:02:06
10 4721MANEL ARIZA MONTOROT3 TEAMV2M04:41:3811500:15:4415702:47:2625.803:03:1014801:38:2800:09:0100:02:37
11 3195DAVID DELLUNDE MARTCLUB TRIATLO MALGRATV2M04:47:1313900:16:2912202:33:1528.1902:49:4416801:57:2900:03:0500:01:52
12 2797TONI FLORIACH I PUIC.N. MATAROV2M05:19:3113400:16:1215502:46:2625.9603:02:3817202:16:5300:03:4100:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5173MARIA JORDA ESCODAC.N. MATAROV2F05:20:5716000:18:1816903:09:4422.7703:28:0216501:52:5500:04:0400:01:30
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1016JAUME TERES COSTAC.N. SABADELLV2M04:35:0912700:16:0515002:43:0426.4902:59:0914001:36:0000:05:5400:01:59
2 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M04:42:1415000:17:1614602:41:0026.8302:58:1615701:43:5800:05:0500:02:28
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 74LISA COCKBURNC.N. SABADELLV3F05:26:5816700:20:3416703:04:1123.4503:24:4517002:02:1300:06:5300:02:18

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32