RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
185 173 11 1 1900 72 20 8 16

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - C.E.T. DISTANCE - 10:29:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1626ROBERT ZSOLT BUDAI03:26:46
2340RICHARD CALLE MARTINEZ03:29:51
3844DANIEL LUCENA BUSTOS03:32:51

2. - C.N. MATARO - 10:50:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12708VICENÇ CASTELLA SERRA03:32:38
23027ENRIQUE BARAJAS OJEDA03:38:13
3281JOSE LUIS CANO VILLANUEVA03:39:27

3. - C.N. VIC-ETB - 10:59:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14106JOAN RUVIRETA BRUFAU03:20:49
24465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA03:44:00
31464MARC GRACIA ALOY03:54:45

4. - C.E. RAYOTEAM - 11:04:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
11095IVAN HERRUZO FERNANDEZ03:38:16
23930DIEGO MORAL MARTEL03:38:52
35329ALBERT SANCHEZ MARTINEZ03:47:24

5. - PRAT TRIATLO 1994 - 11:10:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
13673MARC CUNYAT CARBALLAL03:30:03
21436IVAN LIMIA BOO03:41:47
3686SERGI MIRO PUIGVENTOS03:58:56

6. - CLUB NATACIO BANYOLES - 11:10:46
LLOCDORSALNOMTEMPS
15509ROGER CAMPRUBI GALLET03:34:50
25184XAVIER GARCIA COSTA03:45:10
3899ENRIC GUSSINYER  COMA03:50:46

7. - TGCBINN - 11:22:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
12830SERGI LASHERAS RABIONET03:40:09
2497PAU BUSQUETS GIL03:46:39
32828XEVI GALLART GARANGOU03:55:16

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 11:25:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
15795CLARET ROSSET HIDALGO03:47:11
22345RUBEN RAMAJO FARRE03:48:31
31037SERGI RUBIO GARRIDO03:49:24

9. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 11:33:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1278ROMAIN MONTAGARD03:40:24
23636ALBERT LOPEZ DEULOFEU03:44:17
35176ARIEL KISIELNICKI04:08:38

10. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 11:40:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14761ALBERT MUÑOZ BUENO03:45:13
24773FRANK GARCIA SOLER03:57:28
3714SANTI SANCHEZ ALMAZAN03:57:55

11. - CLUB NATACIO RUBI - 11:42:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11395FERNANDO GARROCHO ORELLANA03:41:53
25774FRANCISCO RAFAEL TRENADO DOMINGUEZ03:55:30
34549XAVIER MATARIN SANCHEZ04:04:55

12. - CCT SALOU COSTA DAURADA - 11:51:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
15896SALVADOR GRAN ESTEVE03:51:24
2673RAUL RAMIREZ ROLDAN03:59:47
35771MARC RIBO AVILA04:00:44

13. - C.E. KATOA BARCELONA - 11:53:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
11562ELOY JORGE DE LA FUENTE OLITE03:53:16
25826CARLOS CLAR FERRER03:58:58
35234DAVID CASANOVAS FERRER04:00:55

14. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 11:58:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
1334PAU DAVI ROCA03:54:41
22251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA03:55:00
32764SANTIAGO CEINOS SALDAÑA04:08:19

15. - CLUB NATACIO SITGES - 12:05:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
15110CRISTOBAL ALCOBA PEREZ04:00:31
24131ROBERTO CAMARASA TRISTANTE04:00:31
34858RAFAEL LLAMAS URBANO04:04:51

16. - T3 TEAM - 12:07:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
1213GUILLAUME CAMILLE GRATTE03:58:48
24405OSCAR BARTOLOME LAFUENTE04:02:08
32223ORIOL PALAU I FERNANDEZ04:06:58

17. - ESSENCIAL TRIATLO - 12:11:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
14919ALBERT PLANAS MARTINEZ04:01:07
23812XAVIER ESPINOSA ORTIZ04:04:39
34639JUAN ANTONIO BERDÚN ORTIZ04:06:09

18. - CLUB TRIATLO BAIX MONTSENY - 12:23:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS04:05:10
2624ORIOL MAYNERIS PERXACHS04:08:29
3105BERNAT MATEU POU04:10:04

19. - CLUB NATACIO CALDES - 12:33:00
LLOCDORSALNOMTEMPS
12727NOEL FORNE VALENCIA04:00:05
21565XAVI VALLRIBERA RIERA04:15:05
34404ALBERTO MARTIN TORONDEL04:17:50

20. - TRI+9 EL MASNOU - 12:53:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
15685SERGI PRADO GARCIA04:02:08
2662JORDI SAMANIEGO MUÑOZ04:18:13
32429MIGUEL DOMINGUEZ CARRIO04:33:33

21. - TRIACTIVA L AMETLLA DEL VALLES - 13:01:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
14880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO04:10:20
21274XAVIER GISPERT PORCAR04:13:25
35413KILIAN GUTIERREZ GARCIA04:37:18

22. - ONVELO MATARO CLUB CICLISTA - 13:04:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
12155EDUARD SADURNI DE LA TORRE03:57:10
24251JESUS PIÑERO SANTOS04:07:03
33955TONI GONZALEZ RODRIGUEZ05:00:16

23. - CLUB TRIATLO MALGRAT - 13:35:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
15177SANTI POCH CARTAÑA04:20:24
23196JOSE DOMINGUEZ SANCHEZ04:27:56
33195DAVID DELLUNDE MARTINEZ04:47:13

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32