RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
216 405 367 34 4 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:00600:10:31200:33:3035.8200:44:01400:15:5900:00:0000:00:00
2 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01300:10:29400:33:4435.5700:44:13200:15:4800:00:0000:00:00
3 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01200:10:08500:33:4735.5200:43:55500:16:0600:00:0000:00:00
4 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01100:10:08600:33:5835.3300:44:06300:15:5500:00:0000:00:00
5 8902ROGER MIRABET BULLICHSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:00:20400:10:30100:33:2935.8400:43:59600:16:2100:00:0000:00:00
6 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:52500:10:31300:33:3235.7900:44:03800:16:4900:00:0000:00:00
7 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM01:02:29900:10:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
8 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:43700:10:491300:35:0334.2400:45:52900:16:5100:00:0000:00:00
9 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ PRAT TRIATLO 1994SUB23M01:03:31800:10:521400:35:0434.2200:45:561900:17:3500:00:0000:00:00
10 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:021200:10:591100:34:5734.3300:45:562600:18:0600:00:0000:00:00
11 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:04:183200:12:32800:34:2034.9500:46:521600:17:2600:00:0000:00:00
12 8901ALBERTO BARRIO CAGIGALANB TRIATHLON TEAM PORTUGV1M01:04:241500:11:521500:35:1034.1200:47:021500:17:2200:00:0000:00:00
13 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:331000:10:551200:35:0234.2500:45:573500:18:3600:00:0000:00:00
14 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:532300:12:091000:34:5234.4200:47:012200:17:5200:00:0000:00:00
15 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:131800:11:592500:36:2133.0100:48:201000:16:5300:00:0000:00:00
16 3422TRISTAM KNOPHINDEPENDIENTEABM01:05:181700:11:561800:35:1833.9900:47:142500:18:0400:00:0000:00:00
17 363ALEXANDRE ZANUY FANALSC.E.T. DISTANCEABM01:05:393400:12:38700:34:1834.9900:46:564000:18:4300:00:0000:00:00
18 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:05:432700:12:132400:36:1933.0400:48:321200:17:1100:00:0000:00:00
19 666ALBERT TORRES CARLES CLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:05:563100:12:30900:34:3134.7700:47:014500:18:5500:00:0000:00:00
20 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSAJNM01:06:214700:13:011700:35:1734.0100:48:182400:18:0300:00:0000:00:00
21 353JOAN CUCURELL RAVETLLATC.E.T. DISTANCEABM01:06:314400:12:551900:35:2833.8300:48:232700:18:0800:00:0000:00:00
22 2089ROGER TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:07:031100:10:552100:35:5733.3800:46:528900:20:1100:00:0000:00:00
23 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:125400:13:121600:35:1234.0900:48:244200:18:4800:00:0000:00:00
24 2528MARC PUJADAS BUJALDONGAVA TRIATLOCDM01:07:192100:12:032700:36:2532.9500:48:284300:18:5100:00:0000:00:00
25 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:07:296700:13:412800:36:2932.8900:50:101300:17:1900:00:0000:00:00
26 7162ANTONIN DENNYLLICENCIA DE DIAJNM01:08:031900:12:023200:36:4932.5900:48:515600:19:1200:00:0000:00:00
27 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADAJNM01:08:092600:12:123300:36:5032.5800:49:025300:19:0700:00:0000:00:00
28 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:08:243600:12:405500:37:2932.0100:50:092900:18:1500:00:0000:00:00
29 7179PABLO GARCIA HERNANDEZANB TRIATHLON TEAM PORTUGV1M01:08:253300:12:362300:36:1033.1800:48:466800:19:3900:00:0000:00:00
30 2991ANTONI CAPELL BUENDIAC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:08:276300:13:263000:36:4632.6400:50:122800:18:1500:00:0000:00:00
31 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M01:08:283500:12:402000:35:3433.7400:48:149300:20:1400:00:0000:00:00
32 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:292900:12:235300:37:2832.0300:49:513600:18:3800:00:0000:00:00
33 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM01:08:431600:11:543500:36:5132.5600:48:458100:19:5800:00:0000:00:00
34 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:08:458600:14:073100:36:4832.6100:50:552100:17:5000:00:0000:00:00
35 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:587200:13:533900:37:0532.3600:50:582300:18:0000:00:0000:00:00
36 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:08:5814300:15:132600:36:2332.9800:51:361400:17:2200:00:0000:00:00
37 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:125600:13:134800:37:1432.2300:50:274100:18:4500:00:0000:00:00
38 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:09:231400:11:377900:38:4330.9900:50:204900:19:0300:00:0000:00:00
39 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:09:315200:13:095000:37:1632.2000:50:255100:19:0600:00:0000:00:00
40 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:09:357600:14:014700:37:1332.2400:51:143000:18:2100:00:0000:00:00
41 5236SALVADOR LLOBET MARTINEZCLUB TRIATLO PROSANJNM01:09:377800:14:024200:37:0932.3000:51:113300:18:2600:00:0000:00:00
42 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:09:382800:12:156600:38:0631.5000:50:215800:19:1700:00:0000:00:00
43 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:561300:11:377500:38:3731.0700:50:147100:19:4200:00:0000:00:00
44 2941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:10:0010700:14:323800:37:0232.4000:51:343200:18:2600:00:0000:00:00
45 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:014300:12:515100:37:1832.1700:50:097800:19:5200:00:0000:00:00
46 2244ENRIQUE JAVIER GARCIA MUZC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:10:049800:14:226500:38:0331.5400:52:252000:17:3900:00:0000:00:00
47 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:10:149600:14:212900:36:4632.6400:51:075200:19:0700:00:0000:00:00
48 853MANOLO GONZALEZ CUEVASOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:10:188800:14:093400:36:5032.5800:50:595900:19:1900:00:0000:00:00
49 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:226000:13:224900:37:1632.2000:50:387300:19:4400:00:0000:00:00
50 1387RAFAEL GUERRERO BRAVOC.A. XALOCV1M01:10:249000:14:125400:37:2932.0100:51:413900:18:4300:00:0000:00:00
51 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:10:264800:13:025200:37:2332.1000:50:258200:20:0100:00:0000:00:00
52 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:362400:12:116900:38:1231.4100:50:239100:20:1300:00:0000:00:00
53 7156VALENTIN CHALEROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:015700:13:148000:38:4830.9300:52:024700:18:5900:00:0000:00:00
54 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:11:044600:13:005600:37:3032.0000:50:3010900:20:3400:00:0000:00:00
55 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:11:139200:14:135700:37:3231.9700:51:456400:19:2800:00:0000:00:00
56 4207KEVIN MARFIL BOLADERASCLUB NATACIO MINORISACDM01:11:148500:14:064600:37:1232.2600:51:187900:19:5600:00:0000:00:00
57 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:11:216100:13:256100:37:4631.7700:51:118800:20:1000:00:0000:00:00
58 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:11:2310100:14:266000:37:4031.8600:52:065700:19:1700:00:0000:00:00
59 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:11:238200:14:054100:37:0632.3500:51:119000:20:1200:00:0000:00:00
60 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M01:11:352500:12:127000:38:1631.3600:50:2814200:21:0700:00:0000:00:00
61 4323DANIEL DE LA TORRE FELGUEABSOLUT SPORTJNM01:11:398300:14:054300:37:0932.3000:51:149900:20:2500:00:0000:00:00
62 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:11:4211200:14:433700:37:0132.4200:51:448000:19:5800:00:0000:00:00
63 8007ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M01:11:555300:13:1010300:39:5430.0800:53:044400:18:5100:00:0000:00:00
64 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:12:0713600:15:033600:36:5532.5100:51:588700:20:0900:00:0000:00:00
65 2640CARLES GARCIA DELGADOC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:1514700:15:186300:37:5931.5900:53:174600:18:5800:00:0000:00:00
66 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:12:235900:13:216200:37:5531.6500:51:1614300:21:0700:00:0000:00:00
67 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:2610900:14:334400:37:1032.2900:51:4311900:20:4300:00:0000:00:00
68 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:3215700:15:276400:38:0131.5700:53:285000:19:0400:00:0000:00:00
69 7174GABRIEL GREGORI MANZANOLLICENCIA DE DIAABM01:12:3817000:15:437400:38:3331.1300:54:163100:18:2200:00:0000:00:00
70 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:12:457700:14:014000:37:0532.3600:51:0617400:21:3900:00:0000:00:00
71 2404MIQUEL LLANERAS GAYAABSOLUT SPORTSUB23M01:12:467400:13:585800:37:3531.9300:51:3315000:21:1300:00:0000:00:00
72 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:12:472200:12:087800:38:4131.0200:50:4918400:21:5800:00:0000:00:00
73 4346ANTONIO JARAICES JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:488000:14:044500:37:1132.2700:51:1516900:21:3300:00:0000:00:00
74 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESSUB23M01:12:5214000:15:076800:38:1131.4300:53:186700:19:3400:00:0000:00:00
75 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:13:026500:13:3510700:40:0429.9500:53:396100:19:2300:00:0000:00:00
76 8068JOAN FRANCESC CAMPOS VAZQLLICENCIA DE DIAV2M01:13:0711800:14:478800:39:1330.6000:54:005400:19:0700:00:0000:00:00
77 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:13:2013900:15:077300:38:3231.1400:53:397000:19:4100:00:0000:00:00
78 4112ALEJANDRO TORO TOMASCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:2422600:16:512200:35:5833.3600:52:4911000:20:3500:00:0000:00:00
79 8070MANUEL FERNANDEZ-ROCA SANLLICENCIA DE DIAABM01:13:384200:12:5112300:40:3229.6100:53:239400:20:1500:00:0000:00:00
80 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:13:4015000:15:2213900:41:0929.1600:56:311100:17:0900:00:0000:00:00
81 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:13:404000:12:4910400:39:5530.0600:52:4413200:20:5600:00:0000:00:00
82 5122ISAAC SANCHEZ DELGADOC.E. PENEDES MARITIMABM01:13:449500:14:189200:39:2130.5000:53:398500:20:0500:00:0000:00:00
83 3173MARC DONIGA MARTINEZC.N. SABADELLJNM01:13:487900:14:035900:37:3631.9100:51:3919500:22:0900:00:0000:00:00
84 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM01:13:515500:13:137700:38:3931.0500:51:5218800:21:5900:00:0000:00:00
85 708MARC ANDRES CABREROC.E.T. DISTANCEABM01:14:174100:12:5012400:40:3429.5800:53:2413100:20:5300:00:0000:00:00
86 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:187000:13:4610200:39:5430.0800:53:4011500:20:3800:00:0000:00:00
87 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:14:2611900:14:478400:38:5830.8000:53:4511700:20:4100:00:0000:00:00
88 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:2811600:14:468100:38:5230.8700:53:3812700:20:5000:00:0000:00:00
89 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:14:3129000:18:098200:38:5230.8700:57:011700:17:3000:00:0000:00:00
90 8073EDUARDO BURGUETELLICENCIA DE DIAV2M01:14:339300:14:1612700:40:4429.4600:55:006600:19:3300:00:0000:00:00
91 5219DAVID RUBIO MORÓNC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:404900:13:0516700:42:0728.4900:55:126300:19:2800:00:0000:00:00
92 148NURIA NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDF01:14:486400:13:3414000:41:1129.1400:54:458300:20:0300:00:0000:00:00
93 5181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M01:14:5214400:15:157200:38:2431.2500:53:3915100:21:1300:00:0000:00:00
94 4452DANIEL ZALBA ESTRADATG TRIATLO SITGESABM01:14:5214900:15:226700:38:1031.4400:53:3215900:21:2000:00:0000:00:00
95 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:14:5420100:16:149700:39:3130.3700:55:455500:19:0900:00:0000:00:00
96 4100LUCAS ARJONA HERNANDEZL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:15:018900:14:109800:39:3330.3400:53:4315600:21:1800:00:0000:00:00
97 5147FRANCISCO JOSE LOPEZ RODRC.T. LA POBLAABM01:15:0713800:15:068700:39:0330.7300:54:0913600:20:5800:00:0000:00:00
98 8052EDUARD JAUME RAMIREZLLICENCIA DE DIAABM01:15:0910600:14:3212000:40:2829.6500:55:008600:20:0900:00:0000:00:00
99 4347FRANCISCO JOSE JARAICES JCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:1611000:14:369100:39:2130.5000:53:5715800:21:1900:00:0000:00:00
100 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:15:1715600:15:2710600:39:5930.0100:55:267700:19:5100:00:0000:00:00
101 8069TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:257100:13:4811900:40:2529.6900:54:1314800:21:1200:00:0000:00:00
102 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M01:15:3013200:14:5816000:41:5028.6900:56:483800:18:4200:00:0000:00:00
103 1056ANTONI RODRIGUEZ JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:15:3818000:15:4811000:40:0929.8900:55:576900:19:4100:00:0000:00:00
104 3788MARC SALSES HUERTAINDEPENDIENTEABM01:15:3912400:14:5111200:40:1529.8100:55:0610800:20:3300:00:0000:00:00
105 7125MAX SORIANO PRATSLLICENCIA DE DIAJNM01:15:417500:14:0012500:40:3629.5600:54:3613900:21:0500:00:0000:00:00
106 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M01:15:4126100:17:387100:38:2131.2900:55:597200:19:4200:00:0000:00:00
107 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:15:5118900:15:588900:39:1730.5500:55:1511200:20:3600:00:0000:00:00
108 7161LOÏCK BORDLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:5416900:15:419600:39:2930.3900:55:1012000:20:4400:00:0000:00:00
109 7104CARLOS VALCÁRCELLLICENCIA DE DIAABM01:15:556900:13:4515100:41:2528.9700:55:1012100:20:4500:00:0000:00:00
110 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:0412900:14:5313700:41:0729.1900:56:008400:20:0400:00:0000:00:00
111 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:16:0710000:14:259000:39:1830.5300:53:4320300:22:2400:00:0000:00:00
112 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:16:1015300:15:248600:39:0130.7600:54:2517600:21:4500:00:0000:00:00
113 4418RAÚL SALGUERO IGLESIASC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:1324100:17:078300:38:5330.8600:56:009200:20:1300:00:0000:00:00
114 4791PABLO JIMENEZ MARCOC.N. TARRACOCDM01:16:1814800:15:1912100:40:3129.6200:55:5010200:20:2800:00:0000:00:00
115 3121ORIOL MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:16:196600:13:3916100:41:5228.6600:55:3112400:20:4800:00:0000:00:00
116 4040ABRIL ESTRADE MORAGASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:16:206200:13:2614700:41:2229.0100:54:4816600:21:3200:00:0000:00:00
117 8065ANGELA GALLENLLICENCIA DE DIAABF01:16:2211700:14:4613500:41:0329.2300:55:4910700:20:3300:00:0000:00:00
118 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:16:2616200:15:3017400:42:1528.4000:57:453700:18:4100:00:0000:00:00
119 4725SALVADOR MARTINEZ GUTIERRCLUB NATACIO MINORISAV1M01:16:3533400:19:379300:39:2430.4600:59:011800:17:3400:00:0000:00:00
120 4828VICTOR CONRADO ANDIONTRIATLO L´HOSPITALETABM01:16:3715500:15:2614800:41:2329.0000:56:497500:19:4800:00:0000:00:00
121 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAL´3SCOLA SANT JUSTV1M01:16:4217700:15:4710800:40:0829.9000:55:5512300:20:4700:00:0000:00:00
122 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:16:4411400:14:4412900:40:5029.3900:55:3414600:21:1000:00:0000:00:00
123 2268GUILLEM ALCALA BECERRAASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:16:46000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
124 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:16:4620600:16:209500:39:2930.3900:55:4913400:20:5700:00:0000:00:00
125 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANC.E. RAYOTEAMV1M01:16:4612700:14:5215000:41:2528.9700:56:1710300:20:2900:00:0000:00:00
126 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:16:5014100:15:1113000:40:5029.3900:56:0112500:20:4900:00:0000:00:00
127 3172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:17:063800:12:4611500:40:1829.7800:53:0427200:24:0200:00:0000:00:00
128 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:17:1130500:18:3510000:39:3630.3000:58:114800:19:0000:00:0000:00:00
129 8009SERGIO ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAABM01:17:2913300:14:5922000:44:0027.2700:58:593400:18:3000:00:0000:00:00
130 2824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:17:3217300:15:4510900:40:0929.8900:55:5417200:21:3800:00:0000:00:00
131 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:17:3519000:16:019900:39:3530.3200:55:3618700:21:5900:00:0000:00:00
132 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:17:3917600:15:4514900:41:2428.9900:57:0910400:20:3000:00:0000:00:00
133 3300ASIER PARDO IGLESIASCLUB NATACIO SITGESJNM01:17:475100:13:0718800:42:4828.0400:55:5517900:21:5200:00:0000:00:00
134 7124ENRIC LOPEZ SALALLICENCIA DE DIAABM01:17:5218500:15:5312200:40:3129.6200:56:2416400:21:2800:00:0000:00:00
135 4080MARIO PRIETO CONESACLUB NATACIO SITGESABM01:17:5623500:16:5911100:40:1529.8100:57:1411800:20:4200:00:0000:00:00
136 5036HELENA FERNÁNDEZ LAGOCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:586800:13:4516900:42:0728.4900:55:5219300:22:0600:00:0000:00:00
137 8044IVAN YEPESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5919700:16:0911800:40:2229.7300:56:3116300:21:2800:00:0000:00:00
138 7172JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:17:59000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
139 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:18:009100:14:1321700:43:5627.3100:58:097600:19:5100:00:0000:00:00
140 2709ALONSO GARCIA MARTINL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:0310800:14:338500:39:0030.7700:53:3329600:24:3000:00:0000:00:00
141 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:0415400:15:2515800:41:4728.7200:57:1212900:20:5200:00:0000:00:00
142 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:0521600:16:3612600:40:3629.5600:57:1213000:20:5300:00:0000:00:00
143 3304JULIA FERRER MONTIELC.N. VIC-ETBABM01:18:1816700:15:3811600:40:1829.7800:55:5620100:22:2200:00:0000:00:00
144 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:18:2018700:15:5711300:40:1629.8000:56:1319400:22:0700:00:0000:00:00
145 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMENEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:2323200:16:559400:39:2530.4400:56:2019100:22:0300:00:0000:00:00
146 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:18:2326600:17:4811400:40:1729.7900:58:059600:20:1800:00:0000:00:00
147 4551VICTOR FERRANDO SALARICHGAVA TRIATLOCDM01:18:248100:14:0414200:41:1429.1000:55:1823700:23:0600:00:0000:00:00
148 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:18:2521400:16:3512800:40:4829.4100:57:2313800:21:0200:00:0000:00:00
149 8053JORDI SERRET AVILALLICENCIA DE DIAV1M01:18:2823100:16:5513800:41:0829.1700:58:0310000:20:2500:00:0000:00:00
150 7178EDUARDO ESPUNY DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:18:283000:12:2921900:43:5827.2900:56:2718900:22:0100:00:0000:00:00
151 2714ALVARO VISCARRI PARDOL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:3715100:15:2315900:41:4928.7000:57:1216100:21:2500:00:0000:00:00
152 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:18:4225600:17:287600:38:3731.0700:56:0521800:22:3700:00:0000:00:00
153 8047ALBERT JULIÀ MINAYALLICENCIA DE DIAV1M01:18:4410300:14:2820200:43:2627.6300:57:5412600:20:5000:00:0000:00:00
154 4181PABLO PABLO ALBAINDEPENDIENTEV1M01:18:4413000:14:5517700:42:1728.3800:57:1216700:21:3200:00:0000:00:00
155 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:18:4911300:14:4418100:42:2728.2700:57:1117300:21:3800:00:0000:00:00
156 8033DANIEL DE LOS COBOS CASTELLICENCIA DE DIAABM01:18:4910400:14:2815300:41:3528.8600:56:0322000:22:4600:00:0000:00:00
157 4960BORJA SANTAMARIA AIRATRIDIRABM01:18:5023900:17:0413600:41:0629.2000:58:1011600:20:4000:00:0000:00:00
158 3921FRANCISCO CASTILLO MISASC.E. RAYOTEAMV2M01:18:5322000:16:4213400:41:0329.2300:57:4514400:21:0800:00:0000:00:00
159 5116CHRISTIAN RECODER SANCHEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:5518600:15:5513300:41:0229.2400:56:5718500:21:5800:00:0000:00:00
160 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:18:5627200:17:5515600:41:4228.7800:59:376000:19:1900:00:0000:00:00
161 8037VERÓNICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF01:19:1319300:16:0211700:40:2129.7400:56:2322500:22:5000:00:0000:00:00
162 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:19:1417400:15:4515400:41:3928.8100:57:2417800:21:5000:00:0000:00:00
163 8050SERGI MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:19:2210500:14:3015500:41:4028.8000:56:1024100:23:1200:00:0000:00:00
164 7166BORJA RIBERA MILLANLLICENCIA DE DIAABM01:19:357300:13:5521500:43:5227.3600:57:4717700:21:4800:00:0000:00:00
165 5257CHRISTIAN VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:3611100:14:4210100:39:4130.2400:54:2332100:25:1300:00:0000:00:00
166 4563KILIAN ZURERA VIZUETEGAVA TRIATLOCDM01:19:393700:12:4118700:42:4728.0500:55:2828100:24:1100:00:0000:00:00
167 7118CATRIONA KEMENYLLICENCIA DE DIAV1F01:19:3923800:17:0316400:42:0028.5700:59:0311300:20:3600:00:0000:00:00
168 1125JOSE LUIS ANMELLA SUBIASPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:4020200:16:1410500:39:5730.0400:56:1125200:23:2900:00:0000:00:00
169 8067ALBERTO ALFARO LÓPEZ LLICENCIA DE DIAABM01:19:4930900:18:4514300:41:1829.0601:00:037400:19:4600:00:0000:00:00
170 7143JAVIER RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAV1M01:19:5313100:14:5619000:42:5327.9800:57:4919200:22:0400:00:0000:00:00
171 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:20:083900:12:4718600:42:4428.0800:55:3130200:24:3700:00:0000:00:00
172 4071ORIOL GUZMAN JIMENEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:20:1818400:15:5214100:41:1329.1100:57:0524300:23:1300:00:0000:00:00
173 7157RONALDO BALLONILLICENCIA DE DIAV1M01:20:1812200:14:5014600:41:2229.0100:56:1227400:24:0600:00:0000:00:00
174 8900RAMON GAGO QUEROTRICAIV3M01:20:305800:13:1517600:42:1628.3900:55:3131100:24:5900:00:0000:00:00
175 7142XAVIER ANDREU OLIVERLLICENCIA DE DIASUB23M01:20:3322500:16:4820100:43:2427.6501:00:129700:20:2100:00:0000:00:00
176 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:20:442000:12:0223600:44:4526.8200:56:4727000:23:5700:00:0000:00:00
177 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMCDM01:20:4413700:15:0415200:41:3228.8900:56:3627600:24:0800:00:0000:00:00
178 2114PERE FRANCITORRA FERRERC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:20:4520700:16:2117300:42:1528.4000:58:3619600:22:0900:00:0000:00:00
179 4568ROGER QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:5812100:14:4920700:43:3927.4900:58:2820800:22:3000:00:0000:00:00
180 8057EMMA CARRERAS BOLADERASLLICENCIA DE DIAV1F01:21:0121900:16:4117900:42:2328.3100:59:0418200:21:5700:00:0000:00:00
181 3727CARLOS CASTAN SAENZC.N. VILAFRANCA V1M01:21:0228500:18:0516600:42:0128.5601:00:0613300:20:5600:00:0000:00:00
182 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:21:039400:14:1824100:44:5226.7500:59:1018000:21:5300:00:0000:00:00
183 8017ALBERT PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:21:0412800:14:5322500:44:1527.1200:59:0818100:21:5600:00:0000:00:00
184 3135MING XUC.E. MEDITERRANIABM01:21:0733100:19:2816800:42:0728.4901:01:356500:19:3200:00:0000:00:00
185 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:21:1021700:16:3813100:40:5129.3800:57:2925800:23:4100:00:0000:00:00
186 4703GERARD JOSEP ALCALDE GASCINDEPENDIENTESUB23M01:21:1120300:16:1514500:41:2129.0200:57:3625500:23:3500:00:0000:00:00
187 4583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:21:1524400:17:1223300:44:3626.9101:01:486200:19:2700:00:0000:00:00
188 3318OSCAR CUBILLO ALONSOINDEPENDIENTEV1M01:21:2120000:16:1317100:42:1128.4500:58:2423100:22:5700:00:0000:00:00
189 7113THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV2M01:21:2832100:19:1614400:41:2029.0301:00:3612800:20:5200:00:0000:00:00
190 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:21:3013400:15:0124800:45:1426.5301:00:1515300:21:1500:00:0000:00:00
191 7123CARLOS SORIANO ALVAREZLLICENCIA DE DIAV2M01:21:309900:14:2323800:44:4726.8000:59:1020000:22:2000:00:0000:00:00
192 8015IVÁN JIMÉNEZ CAVALLÉLLICENCIA DE DIAV1M01:21:3115800:15:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
193 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:3527600:18:0017000:42:0928.4701:00:0916200:21:2600:00:0000:00:00
194 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:21:3526900:17:5118400:42:3928.1401:00:3014000:21:0500:00:0000:00:00
195 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:3631600:19:0513200:40:5429.3400:59:5917000:21:3700:00:0000:00:00
196 5005ANDRÉS PROHENS BENITOABSOLUT SPORTSUB23M01:21:3619500:16:0722400:44:1327.1401:00:2015400:21:1600:00:0000:00:00
197 8001JOSEP MARIA CENTAÑO PIQUELLICENCIA DE DIAABM01:21:4327700:18:0017800:42:1828.3701:00:1816000:21:2500:00:0000:00:00
198 7112JAN BALLARÀ SALALLICENCIA DE DIACDM01:21:444500:13:0030400:47:2525.3101:00:2515700:21:1900:00:0000:00:00
199 7102ADAM PEREA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:21:4921100:16:3021100:43:4627.4201:00:1616800:21:3300:00:0000:00:00
200 7170IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:21:5822300:16:4718300:42:3528.1800:59:2221700:22:3600:00:0000:00:00
201 8064IKER LLADÓ SAEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:0116300:15:3025200:45:3326.3401:01:0313500:20:5800:00:0000:00:00
202 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVEL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:22:098400:14:0619300:43:0327.8700:57:0931400:25:0000:00:0000:00:00
203 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:22:2421500:16:3519500:43:1127.7900:59:4621900:22:3800:00:0000:00:00
204 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E.T. DISTANCEABF01:22:2514600:15:1719100:43:0127.9000:58:1827500:24:0700:00:0000:00:00
205 5161JOSE ANTONIO PINILLA MORINDEPENDIENTEV1M01:22:3025400:17:2519400:43:0727.8301:00:3218600:21:5800:00:0000:00:00
206 1957FERNANDO GOMEZ RODRIGUEZCLUB NATACIO SITGESABM01:22:3229300:18:1215700:41:4528.7400:59:5721500:22:3500:00:0000:00:00
207 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:22:3410200:14:2724300:44:5526.7200:59:2224200:23:1200:00:0000:00:00
208 7164NACHO NUEZ BENEDICTOLLICENCIA DE DIAABM01:22:4129700:18:1820600:43:3827.5001:01:5612200:20:4500:00:0000:00:00
209 1089DAVID RODRIGUEZ BLANCOGAVA TRIATLOV1M01:22:5327300:17:5518000:42:2428.3001:00:1921200:22:3400:00:0000:00:00
210 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:23:0231500:19:0018900:42:5028.0201:01:5014700:21:1200:00:0000:00:00
211 8045OSCAR CAPDEVILA GARCIALLICENCIA DE DIAV2M01:23:0629500:18:1516200:41:5628.6201:00:1123000:22:5500:00:0000:00:00
212 3543JORDI SUALIS ABADALCLUB TRIATLO SPARTRIANSV1M01:23:1516800:15:4020800:43:3927.4900:59:1926800:23:5600:00:0000:00:00
213 8038JAUME SIBERTA DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:23:1818300:15:5219800:43:1627.7300:59:0828000:24:1000:00:0000:00:00
214 8030MARC ARMENGOL SEGARRALLICENCIA DE DIAABM01:23:1919600:16:0822600:44:2327.0401:00:3122200:22:4800:00:0000:00:00
215 7122FERRAN BRU FORNOSLLICENCIA DE DIAABM01:23:2212500:14:5127600:46:1625.9401:01:0719700:22:1500:00:0000:00:00
216 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:23:2328400:18:0517200:42:1328.4201:00:1823600:23:0500:00:0000:00:00
217 3642CARLA DELGADO GONZÁLEZCLUB NATACIO SITGESABF01:23:2430300:18:3416300:41:5828.5901:00:3222800:22:5200:00:0000:00:00
218 8014CARLOS MASIP DOMINGOLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2520400:16:1623500:44:4326.8401:00:5920500:22:2600:00:0000:00:00
219 8039XAVIER LLAURADÓ CORBELLALLICENCIA DE DIASUB23M01:23:2619900:16:1122800:44:2527.0201:00:3622600:22:5000:00:0000:00:00
220 8059JAVIER FERNANDEZ BARRADOLLICENCIA DE DIAABM01:23:4224000:17:0527900:46:1925.9101:03:249500:20:1800:00:0000:00:00
221 8063DANIEL ESCARTIN FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:23:4330700:18:4023100:44:3026.9701:03:1010600:20:3300:00:0000:00:00
222 3923ALBERT SABATER RUSCALLEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:4916000:15:2820500:43:3527.5300:59:0330400:24:4600:00:0000:00:00
223 2823SERGIO OLEAGA PEREZ DE MEINDEPENDIENTEV1M01:23:5031700:19:0620300:43:3027.5901:02:3615200:21:1400:00:0000:00:00
224 1991ALEXANDRE GOLSA PRIEGONATS SPORT SAV1M01:24:0327500:18:0024200:44:5326.7401:02:5314500:21:1000:00:0000:00:00
225 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:125000:13:0519900:43:1827.7100:56:2335100:27:4900:00:0000:00:00
226 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:1428700:18:0817500:42:1528.4001:00:2326400:23:5100:00:0000:00:00
227 4801ALEJANDRO CANTALLOPS PEREC.N. SABADELLCDM01:24:2022200:16:4529600:47:0225.5101:03:4710500:20:3300:00:0000:00:00
228 7144DAVID NAVINÉS CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:24:2822100:16:4328200:46:2825.8201:03:1115500:21:1700:00:0000:00:00
229 3091MARTI VERGES ALLENDECLUB TRIATLO BLANESV2M01:24:3030800:18:4321400:43:5027.3801:02:3318300:21:5700:00:0000:00:00
230 8027VIRGINIA SÁNCHEZ CAMPOSLLICENCIA DE DIAABF01:24:3019100:16:0119600:43:1427.7600:59:1532300:25:1500:00:0000:00:00
231 3620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRAC.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:24:3421800:16:3827300:46:1225.9701:02:5017500:21:4400:00:0000:00:00
232 8022TOM BOWERLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4117800:15:4726200:45:4826.2001:01:3523800:23:0600:00:0000:00:00
233 8066LLUIS BADOSA PASCUALLLICENCIA DE DIAV1M01:24:5124300:17:1219700:43:1627.7301:00:2829000:24:2300:00:0000:00:00
234 1214XAVIER MARTORELL RAMSCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:24:5118200:15:5121200:43:4627.4200:59:3732200:25:1400:00:0000:00:00
235 8023DAVID MARTINEZ BERTHAUTLLICENCIA DE DIAABM01:24:5225200:17:1924400:44:5826.6901:02:1721400:22:3500:00:0000:00:00
236 4861SERGI MADIROLAS GARCIAC.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:24:5223600:17:0020000:43:2027.6901:00:2029800:24:3200:00:0000:00:00
237 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:25:0622700:16:5118500:42:4028.1300:59:3132800:25:3500:00:0000:00:00
238 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:25:1028200:18:0418200:42:3128.2201:00:3529900:24:3500:00:0000:00:00
239 7173JOSEP CARTIÉ CUENCALLICENCIA DE DIAABM01:25:1722900:16:5331700:47:5625.0301:04:4910100:20:2800:00:0000:00:00
240 8061MIGUEL ÁNGEL LLEDÓS LÓPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2116600:15:3228700:46:4525.6701:02:1723400:23:0400:00:0000:00:00
241 5264ANGEL GARCIA GARCIA-PAZABSOLUT SPORTABM01:25:2126700:17:4928400:46:3125.8001:04:2013700:21:0100:00:0000:00:00
242 3624ALBERT GUIRAL BLANCOC.N. VILAFRANCA ABM01:25:2531200:18:5420900:43:4227.4601:02:3622300:22:4900:00:0000:00:00
243 7131ADRIÀ BERNAT GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:25:4012600:14:5226600:45:5526.1301:00:4730900:24:5300:00:0000:00:00
244 5100DAVID VILLELLAS JUANL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:25:4416500:15:3228600:46:4025.7101:02:1225400:23:3200:00:0000:00:00
245 5006CRISTIAN FIGUEROA MORENOINDEPENDIENTEABM01:25:4734800:20:3920400:43:3027.5901:04:0917100:21:3800:00:0000:00:00
246 1893ANGELS BOSCH CAMPRECIOSCEMEV2F01:25:5022800:16:5123700:44:4526.8201:01:3628500:24:1400:00:0000:00:00
247 8041XAVIER MONTAÑOLALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5324200:17:1022300:44:0727.2001:01:1730000:24:3600:00:0000:00:00
248 8055EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:25:5426200:17:4421000:43:4327.4501:01:2729200:24:2700:00:0000:00:00
249 8021JORDI BORONAT MUNERLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0113500:15:0228300:46:2925.8201:01:3129500:24:3000:00:0000:00:00
250 7150ALEX NOGUERA TRIASLLICENCIA DE DIAABM01:26:0319800:16:1025700:45:4526.2301:01:5527700:24:0800:00:0000:00:00
251 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV3M01:26:1323700:17:0316500:42:0028.5700:59:0334300:27:1000:00:0000:00:00
252 7138GERARD COROMINASLLICENCIA DE DIAABM01:26:1419400:16:0427800:46:1725.9301:02:2126700:23:5300:00:0000:00:00
253 7130ISMAEL PUENTES DEL BARRIOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:1626400:17:4730200:47:1725.3801:05:0414900:21:1200:00:0000:00:00
254 5055ALEX MUNTANE ORDOÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:26:1823000:16:5327500:46:1425.9601:03:0723900:23:1100:00:0000:00:00
255 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M01:26:2214200:15:1221300:43:5027.3800:59:0234700:27:2000:00:0000:00:00
256 8013VICTOR MANUEL MATA PEREZLLICENCIA DE DIAABM01:26:2830600:18:3624600:45:0326.6401:03:3922400:22:4900:00:0000:00:00
257 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:26:2931900:19:1325900:45:4726.2101:05:0016500:21:2900:00:0000:00:00
258 2871MARTA PASCASIO ROURAC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:3229600:18:1722900:44:2627.0101:02:4326300:23:4900:00:0000:00:00
259 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:26:3530100:18:2726100:45:4826.2001:04:1519900:22:2000:00:0000:00:00
260 7105PEDRO LUCIO SUBIRACHSLLICENCIA DE DIAABM01:26:35000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
261 4180SERGIO SDRUVOLINI GARAYINDEPENDIENTEABM01:26:4033300:19:3422200:44:0227.2501:03:3623500:23:0400:00:0000:00:00
262 8048AITOR ARRIETA MONTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:26:4534300:20:0726700:46:0126.0801:06:0811400:20:3700:00:0000:00:00
263 5164RAFAEL FERNÁNDEZ BARROSOC.N. VIC-ETBABM01:26:4621300:16:3226500:45:5226.1601:02:2428900:24:2200:00:0000:00:00
264 3179SALVADOR MAS CAPDEVILAINDEPENDIENTEV1M01:26:5128100:18:0327400:46:1325.9601:04:1621600:22:3500:00:0000:00:00
265 5171CARLES FERNANDEZ MARTINEZCLUB NATACIO MINORISAV2M01:26:5633500:19:4123400:44:4326.8401:04:2421000:22:3200:00:0000:00:00
266 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M01:26:5731400:18:5922100:44:0127.2601:03:0026900:23:5700:00:0000:00:00
267 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:26:588700:14:0828100:46:2525.8501:00:3333500:26:2500:00:0000:00:00
268 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:27:0127100:17:5526900:46:0426.0501:03:5923200:23:0200:00:0000:00:00
269 8035MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:27:0924700:17:1329100:46:5425.5901:04:0723300:23:0200:00:0000:00:00
270 5759MARIO ROMERO HERRERAC.E. RAYOTEAMV1M01:27:1232700:19:2128800:46:4625.6601:06:0714100:21:0500:00:0000:00:00
271 3978LAURA BALETA FARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF01:27:17000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
272 3913ALBA MARIA RODRIGUEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5ABF01:27:1819200:16:0127700:46:1725.9301:02:1831300:25:0000:00:0000:00:00
273 4496ALBERT PRATSCLUB PROAMV1M01:27:1833600:19:5424500:45:0226.6501:04:5620200:22:2200:00:0000:00:00
274 8003CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:27:1828800:18:0828500:46:3725.7401:04:4521100:22:3300:00:0000:00:00
275 3641PILAR PORTA FIGUEROLAC.N. VILAFRANCA ABF01:27:2020500:16:1830600:47:3725.2001:03:5524700:23:2500:00:0000:00:00
276 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:27:3218800:15:5719200:43:0327.8700:59:0035400:28:3200:00:0000:00:00
277 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:27:4812300:14:5030700:47:3725.2001:02:2732400:25:2100:00:0000:00:00
278 7101NATHALIE SADAKALLICENCIA DE DIAV1F01:27:5215200:15:2434700:52:0623.0301:07:309800:20:2200:00:0000:00:00
279 7159JAUME SOLÉ FREIXASLLICENCIA DE DIAABM01:27:5318100:15:5025100:45:3326.3401:01:2333600:26:3000:00:0000:00:00
280 8034OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5526800:17:5025500:45:3726.3101:03:2729300:24:2800:00:0000:00:00
281 8032RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5725800:17:3031600:47:5625.0301:05:2620900:22:3100:00:0000:00:00
282 5086SUSANNE MARTINEZ GARCIAGOO SPORT CLUBV2F01:27:5715900:15:2830500:47:3025.2601:02:5831200:24:5900:00:0000:00:00
283 7121DAVID ÁLVAREZ MARTÍNEZ LLICENCIA DE DIAV1M01:27:5825900:17:3130800:47:3925.1801:05:1022100:22:4800:00:0000:00:00
284 6272MARTA PLANELLAS BACHSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:0521200:16:3032200:48:1224.9001:04:4224600:23:2300:00:0000:00:00
285 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:28:0825700:17:2926800:46:0226.0701:03:3130100:24:3700:00:0000:00:00
286 3838JOAQUIN GALLEGO RUIZPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:0934100:20:0624000:44:5226.7501:04:5824000:23:1100:00:0000:00:00
287 8029RAÚL RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1123300:16:5729400:47:0025.5301:03:5728400:24:1400:00:0000:00:00
288 7141ENRIC MAJORAL SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M01:28:1422400:16:4831900:47:5925.0101:04:4724900:23:2700:00:0000:00:00
289 5087NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:28:1535300:21:3227200:46:0826.0101:07:4011100:20:3500:00:0000:00:00
290 7169JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:28:2124900:17:1725400:45:3526.3301:02:5232700:25:2900:00:0000:00:00
291 7119ROB PORTERLLICENCIA DE DIAABM01:28:2334600:20:2125800:45:4626.2201:06:0719800:22:1600:00:0000:00:00
292 7115DAVID VERA MORÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2326000:17:3429200:46:5725.5601:04:3126500:23:5200:00:0000:00:00
293 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:28:2520800:16:2225600:45:3826.3001:02:0033400:26:2500:00:0000:00:00
294 7135VALERIY RYBAKLLICENCIA DE DIAABM01:28:3124500:17:1224900:45:1726.5001:02:2933100:26:0200:00:0000:00:00
295 7132DANIEL MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3427400:17:5729000:46:5325.6001:04:5025900:23:4400:00:0000:00:00
296 7117NICOLO RUGGIULLICENCIA DE DIAABM01:28:4634400:20:1027100:46:0626.0301:06:1620700:22:3000:00:0000:00:00
297 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:28:5434200:20:0622700:44:2327.0401:04:2929100:24:2500:00:0000:00:00
298 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV2M01:28:5528300:18:0424700:45:0926.5801:03:1332900:25:4200:00:0000:00:00
299 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:28:5829100:18:1132300:48:1824.8401:06:2920600:22:2900:00:0000:00:00
300 1534SERGIO LUMBRERAS LANDAZABINDEPENDIENTEV1M01:28:5931300:18:5521600:43:5527.3201:02:5033200:26:0900:00:0000:00:00
301 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSJNF01:29:0114500:15:1529800:47:0625.4801:02:2133800:26:4000:00:0000:00:00
302 7139MARC MARTINEZ VILALTALLICENCIA DE DIAV1M01:29:0929200:18:1227000:46:0626.0301:04:1830800:24:5100:00:0000:00:00
303 8028ARNAU TINTORÉ FISASLLICENCIA DE DIAABM01:29:2116400:15:3233000:48:3924.6701:04:1131900:25:1000:00:0000:00:00
304 8024JESUS BAUTISTA VILCHEZLLICENCIA DE DIAV2M01:29:2735000:20:5823200:44:3626.9101:05:3426600:23:5300:00:0000:00:00
305 8051JUAN FERNANDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3428900:18:0930100:47:1625.3901:05:2527900:24:0900:00:0000:00:00
306 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:3530400:18:3523900:44:4926.7801:03:2433300:26:1100:00:0000:00:00
307 3136MIRIAM ARUMI DE DIOSC.E. MEDITERRANIV1F01:29:5425300:17:2433900:50:0623.9501:07:3020400:22:2400:00:0000:00:00
308 4717ANDRES FERNANDEZ LUQUEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:29:5635100:21:1823000:44:2926.9801:05:4727800:24:0900:00:0000:00:00
309 4670XAVI QUERALT BOIXAREUCLUB NATACIO BARCELONACDM01:29:5820900:16:2532700:48:2624.7801:04:5131700:25:0700:00:0000:00:00
310 7110RICHARD STRAFFORDLLICENCIA DE DIAABM01:30:0134000:20:0431500:47:5525.0401:07:5919000:22:0200:00:0000:00:00
311 7137ALBERTO PUENTESLLICENCIA DE DIAV1M01:30:0233000:19:2725300:45:3426.3401:05:0131500:25:0100:00:0000:00:00
312 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDIENTEV2M01:30:0925500:17:2832600:48:2124.8201:05:4928800:24:2000:00:0000:00:00
313 8058FCO. JAVIER FERNANDEZ SORLLICENCIA DE DIAV2M01:30:1117900:15:4834500:50:4823.6201:06:3625600:23:3500:00:0000:00:00
314 5154ÈLIA ENFEDAQUE PRATCLUB NATACIO MINORISACDF01:30:1312000:14:4934900:52:3222.8401:07:2122900:22:5200:00:0000:00:00
315 7108MONTSERRAT GUIXÀ PUENTELLICENCIA DE DIAV1F01:30:1927800:18:0130000:47:1225.4201:05:1331600:25:0600:00:0000:00:00
316 8042GERARD CAMPOS SOTERASLLICENCIA DE DIAABM01:30:2125100:17:1931100:47:4025.1701:04:5932500:25:2200:00:0000:00:00
317 7165CROS HUGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:2417200:15:4431200:47:4525.1301:03:2934100:26:5500:00:0000:00:00
318 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:30:2832600:19:2132800:48:3324.7201:07:5421300:22:3400:00:0000:00:00
319 3596CLAUDIA PUIG GUELLTG TRIATLO SITGESABF01:30:3324600:17:1326300:45:4826.2001:03:0134900:27:3200:00:0000:00:00
320 3417JORDI GONZALEZ SUÑETRIATHLON VILARENC AQUA CV1M01:30:4217100:15:4334600:50:5623.5601:06:3927300:24:0300:00:0000:00:00
321 5243MARC SERRAS CONEJOSC.E. RAYOTEAMCDM01:30:4426500:17:4733500:49:3024.2401:07:1724800:23:2700:00:0000:00:00
322 7175VICENTE ITURAT HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV3M01:30:4735700:22:3721800:43:5727.3001:06:3428300:24:1300:00:0000:00:00
323 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:30:5233700:19:5629300:46:5825.5501:06:5427100:23:5800:00:0000:00:00
324 3669JOSE DIEGO PARRADO SOJOC.T. TRICALAVERA 3.0V2M01:30:5634700:20:3325000:45:2526.4201:05:5831000:24:5800:00:0000:00:00
325 5132MARIA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:30:5627000:17:5433400:49:2424.2901:07:1825700:23:3800:00:0000:00:00
326 4601ASUNCION BOSCA NAVARROCLUB NATACIO SITGESABF01:30:5732300:19:1932400:48:2024.8301:07:3924400:23:1800:00:0000:00:00
327 8060MIGUEL MORENO REALLLICENCIA DE DIAABM01:30:5832900:19:2628000:46:2425.8601:05:5031800:25:0800:00:0000:00:00
328 3730XAVIER CARRERA NAVARROASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:31:0132000:19:1535700:55:0921.7601:14:24700:16:3700:00:0000:00:00
329 5051NICOLAS BONILLA POSTIGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:31:05000:00:00000:00:000.0001:19:46100:11:1900:00:0000:00:00
330 7176MARINA CASTELLS CODINALLICENCIA DE DIASUB23F01:31:1226300:17:4533100:48:4424.6201:06:2930300:24:4300:00:0000:00:00
331 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZINDEPENDIENTEV1F01:31:1532500:19:2032100:48:0924.9201:07:2926200:23:4600:00:0000:00:00
332 7128MARC SERRANO PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:31:1632800:19:2529500:47:0025.5301:06:2530700:24:5100:00:0000:00:00
333 7145FRANCISCO CARBO VALLELLICENCIA DE DIASUB23M01:31:1932400:19:2030900:47:4025.1701:07:0028700:24:1900:00:0000:00:00
334 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:31:2035800:22:4226000:45:4726.2101:08:2922700:22:5100:00:0000:00:00
335 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIO SITGESV1M01:31:2634500:20:1226400:45:5026.1801:06:0232600:25:2400:00:0000:00:00
336 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUABM01:31:3729900:18:2033700:49:4724.1001:08:0725300:23:3000:00:0000:00:00
337 5990SERGIO FERRER HERNANDEZC.N. TERRASSAV1M01:31:4533900:20:0332500:48:2024.8301:08:2324500:23:2200:00:0000:00:00
338 8056MIQUEL MARTINEZ VAN DER VLLICENCIA DE DIAABM01:31:5030000:18:2033800:50:0123.9901:08:2125100:23:2900:00:0000:00:00
339 7140RAMON CASANOVA LLAURADÓLLICENCIA DE DIAABM01:31:5027900:18:0131300:47:4925.1001:05:5033000:26:0000:00:0000:00:00
340 8012ROGER TINTORÉ FISASLLICENCIA DE DIAABM01:32:1028600:18:0730300:47:1825.3701:05:2533900:26:4500:00:0000:00:00
341 8054ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F01:33:0534900:20:4231400:47:5225.0701:08:3429700:24:3100:00:0000:00:00
342 196LAURA SARAROLS RAMSAYCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:33:0635200:21:2829900:47:1025.4401:08:3829400:24:2800:00:0000:00:00
343 5238VICTORIA YEDRA LOPEZTRANSTRIATLONCDF01:33:1016100:15:2832000:48:0924.9201:03:3735900:29:3300:00:0000:00:00
344 8006PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:2711500:14:4533600:49:3424.2101:04:1935700:29:0800:00:0000:00:00
345 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:33:3821000:16:2734000:50:0923.9301:06:3634200:27:0200:00:0000:00:00
346 3767JOAN FREGINALS FERRERC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:33:439700:14:2235500:54:3322.0001:08:5530600:24:4800:00:0000:00:00
347 1576ANTONIO LLAMAS CAMBACLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:33:5536000:23:2128900:46:5025.6201:10:1126000:23:4400:00:0000:00:00
348 7120RITA PAPELLICENCIA DE DIAABF01:33:5723400:16:5831000:47:4025.1701:04:3835800:29:1900:00:0000:00:00
349 8026ANA DEL RÍO MARTOSLLICENCIA DE DIAABF01:34:1131800:19:0734100:50:1823.8601:09:2530500:24:4600:00:0000:00:00
350 7134JOAQUÍN BELON BORDESLLICENCIA DE DIAV2M01:34:5531000:18:4833200:48:4924.5801:07:3734600:27:1800:00:0000:00:00
351 4011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUETRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:35:3033800:19:5731800:47:5925.0101:07:5635000:27:3400:00:0000:00:00
352 8016ESTHER MASDEEFIOL CARRERALLICENCIA DE DIAABF01:36:0729400:18:1234300:50:3723.7101:08:4934500:27:1800:00:0000:00:00
353 8036LIDIA SOLANAS PERALLLICENCIA DE DIAABF01:36:2128000:18:0234400:50:4723.6301:08:4934800:27:3200:00:0000:00:00
354 8062SANTI ALVIRA SANZLLICENCIA DE DIAABM01:36:4836100:24:1633300:49:0424.4601:13:2025000:23:2800:00:0000:00:00
355 7136JORDI MARQUETA CAYUELALLICENCIA DE DIAV1M01:37:0631100:18:4934200:50:2623.7901:09:1535200:27:5100:00:0000:00:00
356 4762SERGI IGUALADA ARROYOINDEPENDIENTEABM01:37:1035900:23:1729700:47:0325.5001:10:2034000:26:5000:00:0000:00:00
357 3132JESSICA SANCHEZ MARTINC.E. MEDITERRANIV1F01:38:1233200:19:3235400:54:2322.0701:13:5528600:24:1700:00:0000:00:00
358 7167ALBERTO GUALDA RODRIGUEZLLICENCIA DE DIAABM01:38:2829800:18:1935900:56:2321.2801:14:4226100:23:4600:00:0000:00:00
359 4014CARLOTA CABALLERO DOMINGUTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:38:3117500:15:4535000:52:5022.7101:08:3536000:29:5600:00:0000:00:00
360 7151JUAN CARLOS MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M01:38:3235500:21:4232900:48:3624.6901:10:1835300:28:1400:00:0000:00:00
361 7111NICOLA STRAFFORDLLICENCIA DE DIAABF01:39:1135400:21:3635200:53:2422.4701:15:0028200:24:1100:00:0000:00:00
362 4007TEO SILGUERO GARCIATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:39:4025000:17:1835300:53:2922.4401:10:4735600:28:5300:00:0000:00:00
363 8010JAUME ROIGE SOLELLICENCIA DE DIAV2M01:40:0035600:22:2534800:52:2322.9101:14:4832000:25:1200:00:0000:00:00
364 8002CARLES HERNANDEZ BASELGALLICENCIA DE DIAABM01:40:0824800:17:1635800:56:2221.2901:13:3833700:26:3000:00:0000:00:00
365 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:43:1232200:19:1835600:55:0621.7801:14:2435500:28:4800:00:0000:00:00
366 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:45:1830200:18:3336000:56:4221.1601:15:1536100:30:0300:00:0000:00:00
367 8043MARIA SERRET JOVELLSLLICENCIA DE DIAABF01:45:2036200:24:5435100:53:1022.5701:18:0434400:27:1600:00:0000:00:00


NF 7149CRISTINA MUÑOZ MIRLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:20:22000:58:5520.3701:19:17000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7152GUILLEM SERRAS FONTANALSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7153ANDREU SERRAS FONTANALSLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:22:52001:00:5119.7201:23:43000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7154DIEGO LAHIGUERA GONZALEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:23:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7158MERCÈ LÓPEZ COLLLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:16:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7163IVAN OÑATE PRUAÑOLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:23:59000:51:1523.4101:15:14000:00:0000:00:0000:00:00
NF 527PACO CHAVEZ RODRIGUEZC.E. PENEDES COSTA DAURADV2M00:00:00000:23:27000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4202SERGI RAFOLS ROCAC.N. VILAFRANCA V1M00:00:00000:19:13000:46:0826.0101:05:21000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8005JACOBO LOPEZ CAÑADASLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:17:47000:46:0126.0801:03:48000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4383ADRIA PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:00:00000:14:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV2M00:00:00000:16:16000:44:0827.1901:00:24000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7146IGNACIO CARBO VALLELLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:20:14000:53:5322.2701:14:07000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7147PEDRO CARBO LOZALLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:25:14000:53:3722.3801:18:51000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1924OSCAR MARTINEZ ARIASINDEPENDIENTEV2M00:00:00000:20:38000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB TRIATLO CORNELLAJNM00:00:00000:11:48000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2216JORDI RIVAS GOMEZC.N. VIC-ETBABM00:00:00000:16:46000:40:2829.6500:57:14000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAV1M00:00:00000:15:42000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4664BRENDA TEIXIDO SARAROLSCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:00:00000:14:28000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8046RAFAEL CANOVAS QUINTANALLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:24:40000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 8049RAUL PEREZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:27:01000:45:3226.3501:12:33000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4765BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:00:00000:13:31000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4799LUCAS ARTIGAS RODRIGUEZC.N. TARRACOCDM00:00:00000:14:49000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M00:00:00000:19:50000:49:0524.4501:08:55000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4885BERNAT XIQUES ALVAREZCLUB NATACIO BARCELONACDM00:00:00000:15:53000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4904JUAN MANUEL MENDOZA BRAVOC.N. SABADELLV1M00:00:00000:18:30000:48:4324.6301:07:13000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7133ANTONIO JAVIER SARRABLO BLLICENCIA DE DIAABM00:00:00000:19:13000:54:0822.1701:13:21000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7106YOLANDA FLETA SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1F00:00:00000:22:21000:55:3021.6201:17:51000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7107JAIME GIMENEZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:24:27000:53:2122.4901:17:48000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7109NURIA PALAHI BAGESLLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:24:11000:46:0326.0601:10:14000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3549JAVIER LASUNCIONC.E. RAYOTEAMV2M00:00:00000:17:18000:49:0924.4201:06:27000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5156DAVID PEDREROLINDEPENDIENTEABM00:00:00000:28:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5217DANIEL TULLOCH JIMÉNEZTRANSTRIATLONCDM00:00:00000:15:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3850ALEX MING MARTINEZCLUB TRIATLO SPARTRIANSABM00:00:00000:19:22000:50:1023.9201:09:32000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4064FERRAN PICON GARCIAC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM00:00:00000:15:06000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 7177MIGUEL MIRALLES PEREZLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:29:18000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 5738ENRIC MUDARRA HERRERATRI+9 EL MASNOUV2M00:00:00000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
DQ 4533JOSE LUIS GARCIA CUENCACLUB TRIATLO BLANESABM01:12:46000:15:20000:38:3631.0900:53:56000:18:5000:00:0000:00:00
DQ 8071ALEX ZAPATA BONIFASILLICENCIA DE DIAABM01:25:47000:17:59000:45:5926.1001:03:58000:21:4900:00:0000:00:00


NP 7155CARLOS MORILLAS HERNANDEZLLICENCIA DE DIAABM
NP 7160RICARD VIDAL BATISTELLICENCIA DE DIAABM
NP 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM
NP 598PEDRO JOSE PRADA SAN ROMAINDEPENDIENTEV2M
NP 4086ERNESTO PÉREZ CATALANCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 4110ALEX CATALAN RAMIREZC.N. TERRASSAJNM
NP 7171PABLO PEREZ BONFILS LLAURLLICENCIA DE DIAABM
NP 7180TOÑO DOLSET ARTACHOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8004JUAN CARLOS ALCABUZ CARBALLICENCIA DE DIAV2M
NP 8008DAVID TORTOSA AGUARONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8011ISMAEL BAREA ROSCOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8018PACO DIAZ SANTOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8019ORIOL SERRA CAMUSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8020JOSE ANTONIO REINA MORENLLICENCIA DE DIAABM
NP 8025DAVID REYES CORONELLLICENCIA DE DIAABM
NP 7148ROSS GOLDINGLLICENCIA DE DIAABM
NP 7168IRENE BALLESTER RAMÍREZLLICENCIA DE DIAABF
NP 8031SANTY SANCHEZ ARIASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8040ORIOL FONTANALS NOVELLLLICENCIA DE DIAABM
NP 7126JUAN MANUEL SALA GILLLICENCIA DE DIAABM
NP 7127IKER URRUTIA EGAÑALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7129PAULA CABALLEROLLICENCIA DE DIAABF
NP 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 2028DEHEZ AMAURYFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM
NP 4759MARC CODONY VENTURACLUB NATACIO OLOTCDM
NP 4808BLAS GARCIA DEL TOROL´3SCOLA SANT JUSTV2M
NP 4815CARLOS MORRONDO CERVEROCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM
NP 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F
NP 7103FRANK PEREZLLICENCIA DE DIAABM
NP 3073ARNAU MONZONIS ADAMECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM
NP 3170ARNAU CASTRO GARCIAC.N. SABADELLCDM
NP 4826SANDRA CUELLO CAPISTROSCLUB NATACIO SITGESABF
NP 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F
NP 5103GERARD MORALES LAGUARDAINDEPENDIENTEV1M
NP 5139ELISA MARTI GOROSTIZACLUB NATACIO SITGESV2F
NP 3436ALEX RATERA APARICIOC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M
NP 7114MARCEL PARERA PILLICENCIA DE DIAV1M
NP 7116MANEL CASTELLANO ALCOBERRLLICENCIA DE DIAV1M
NP 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF
NP 3615GERARD FLORIACH BIGORRAINDEPENDIENTEABM
NP 5155JESUS GALAN GALANC.A. IGUALADAV2M
NP 5158ADRIAN LOCHNER PRATSC.E. CERDANYOLA A.T.SUB23M
NP 3773FERRAN MARTINEZ CALVENTOSC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM
NP 4004MARC PEREZ FLORESL´3SCOLA SANT JUSTCDM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32