RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
405 367 34 4 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 50LAIA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF01:09:561300:11:377500:38:3731.0700:50:147100:19:4200:00:0000:00:00
2 148NURIA NOGUERA SALMECLUB NATACIO MINORISACDF01:14:486400:13:3414000:41:1129.1400:54:458300:20:0300:00:0000:00:00
3 4040ABRIL ESTRADE MORAGL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:16:206200:13:2614700:41:2229.0100:54:4816600:21:3200:00:0000:00:00
4 4141ARIADNA LOPEZ ESTEVL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:22:098400:14:0619300:43:0327.8700:57:0931400:25:0000:00:0000:00:00
5 2729ITZEL MUSTE DUEÑASL´3SCOLA SANT JUSTCDF01:24:125000:13:0519900:43:1827.7100:56:2335100:27:4900:00:0000:00:00
6 5238VICTORIA YEDRA LOPETRANSTRIATLONCDF01:33:1016100:15:2832000:48:0924.9201:03:3735900:29:3300:00:0000:00:00
7 4068MARIA ROPERO ROMEROC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDF01:33:3821000:16:2734000:50:0923.9301:06:3634200:27:0200:00:0000:00:00
8 4014CARLOTA CABALLERO DTRIATHLON VILARENC AQUA CCDF01:38:3117500:15:4535000:52:5022.7101:08:3536000:29:5600:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2326MIQUI RIERA BLESACLUB NATACIO MINORISACDM01:02:29900:10:53000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 2528MARC PUJADAS BUJALDGAVA TRIATLOCDM01:07:192100:12:032700:36:2532.9500:48:284300:18:5100:00:0000:00:00
3 3156JOAQUIN LAZARO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUICDM01:09:315200:13:095000:37:1632.200:50:255100:19:0600:00:0000:00:00
4 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:10:014300:12:515100:37:1832.1700:50:097800:19:5200:00:0000:00:00
5 4042MARTI PASTOR GALTESL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:11:044600:13:005600:37:303200:50:3010900:20:3400:00:0000:00:00
6 4207KEVIN MARFIL BOLADCLUB NATACIO MINORISACDM01:11:148500:14:064600:37:1232.2600:51:187900:19:5600:00:0000:00:00
7 4547MAX VELASCO RAJOGAVA TRIATLOCDM01:11:238200:14:054100:37:0632.3500:51:119000:20:1200:00:0000:00:00
8 4100LUCAS ARJONA HERNAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:15:018900:14:109800:39:3330.3400:53:4315600:21:1800:00:0000:00:00
9 3121ORIOL MONTIEL MORENCLUB NATACIO MINORISACDM01:16:196600:13:3916100:41:5228.6600:55:3112400:20:4800:00:0000:00:00
10 4686JAN MONTIEL MORENOCLUB NATACIO MINORISACDM01:16:4411400:14:4412900:40:5029.3900:55:3414600:21:1000:00:0000:00:00
11 4684MARC SANGES PRADASC.E. RAYOTEAMCDM01:16:5014100:15:1113000:40:5029.3900:56:0112500:20:4900:00:0000:00:00
12 2709ALONSO GARCIA MARTIL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:0310800:14:338500:39:0030.7700:53:3329600:24:3000:00:0000:00:00
13 4551VICTOR FERRANDO SALGAVA TRIATLOCDM01:18:248100:14:0414200:41:1429.100:55:1823700:23:0600:00:0000:00:00
14 2714ALVARO VISCARRI PARL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:18:3715100:15:2315900:41:4928.700:57:1216100:21:2500:00:0000:00:00
15 4563KILIAN ZURERA VIZUEGAVA TRIATLOCDM01:19:393700:12:4118700:42:4728.0500:55:2828100:24:1100:00:0000:00:00
16 2734NIL IBAÑEZ PINAL´3SCOLA SANT JUSTCDM01:20:083900:12:4718600:42:4428.0800:55:3130200:24:3700:00:0000:00:00
17 4071ORIOL GUZMAN JIMENEC.E. ESCOLA FES TRI TIANACDM01:20:1818400:15:5214100:41:1329.1100:57:0524300:23:1300:00:0000:00:00
18 7112JAN BALLARÀ SALALLICENCIA DE DIACDM01:21:444500:13:0030400:47:2525.3101:00:2515700:21:1900:00:0000:00:00
19 4078ARNAU AGUILAR PAYAC.N. SABADELLCDM01:22:3410200:14:2724300:44:5526.7200:59:2224200:23:1200:00:0000:00:00
20 4801ALEJANDRO CANTALLOPC.N. SABADELLCDM01:24:2022200:16:4529600:47:0225.5101:03:4710500:20:3300:00:0000:00:00
21 4670XAVI QUERALT BOIXARCLUB NATACIO BARCELONACDM01:29:5820900:16:2532700:48:2624.7801:04:5131700:25:0700:00:0000:00:00
22 4011ALEJANDRO GARCIA ROTRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:35:3033800:19:5731800:47:5925.0101:07:5635000:27:3400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994JNF01:09:231400:11:377900:38:4330.9900:50:204900:19:0300:00:0000:00:00
2 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISAJNF01:13:404000:12:4910400:39:5530.0600:52:4413200:20:5600:00:0000:00:00
3 6239BLANCA REVUELTA LOC.N. REUS PLOMSJNF01:29:0114500:15:1529800:47:0625.4801:02:2133800:26:4000:00:0000:00:00
4 5154ÈLIA ENFEDAQUE PRATCLUB NATACIO MINORISACDF01:30:1312000:14:4934900:52:3222.8401:07:2122900:22:5200:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4559MARCEL CAMPRUBI PIJCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:00:52500:10:31300:33:3235.7900:44:03800:16:4900:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSJNM01:04:331000:10:551200:35:0234.2500:45:573500:18:3600:00:0000:00:00
3 1720MARC NIETO JUSTRIBOC.N. TERRASSAJNM01:06:214700:13:011700:35:1734.0100:48:182400:18:0300:00:0000:00:00
4 7162ANTONIN DENNYLLICENCIA DE DIAJNM01:08:031900:12:023200:36:4932.5900:48:515600:19:1200:00:0000:00:00
5 5229PABLO CARIDE ALONSOC.A. IGUALADAJNM01:08:092600:12:123300:36:5032.5800:49:025300:19:0700:00:0000:00:00
6 5236SALVADOR LLOBET MARCLUB TRIATLO PROSANJNM01:09:377800:14:024200:37:0932.300:51:113300:18:2600:00:0000:00:00
7 4323DANIEL DE LA TORRE ABSOLUT SPORTJNM01:11:398300:14:054300:37:0932.300:51:149900:20:2500:00:0000:00:00
8 4593JAUME LOPEZ ALABAUC.A. IGUALADAJNM01:12:472200:12:087800:38:4131.0200:50:4918400:21:5800:00:0000:00:00
9 3173MARC DONIGA MARTINEC.N. SABADELLJNM01:13:487900:14:035900:37:3631.9100:51:3919500:22:0900:00:0000:00:00
10 7125MAX SORIANO PRATSLLICENCIA DE DIAJNM01:15:417500:14:0012500:40:3629.5600:54:3613900:21:0500:00:0000:00:00
11 4791PABLO JIMENEZ MARCOC.N. TARRACOCDM01:16:1814800:15:1912100:40:3129.6200:55:5010200:20:2800:00:0000:00:00
12 3300ASIER PARDO IGLESIACLUB NATACIO SITGESJNM01:17:475100:13:0718800:42:4828.0400:55:5517900:21:5200:00:0000:00:00
13 3532VICTOR CALVO FRÍASC.E. RAYOTEAMCDM01:20:4413700:15:0415200:41:3228.8900:56:3627600:24:0800:00:0000:00:00
14 4568ROGER QUERALT BOIXACLUB NATACIO BARCELONACDM01:20:5812100:14:4920700:43:3927.4900:58:2820800:22:3000:00:0000:00:00
15 4583JOAQUIN GABRIEL QUIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:21:1524400:17:1223300:44:3626.9101:01:486200:19:2700:00:0000:00:00
16 5243MARC SERRAS CONEJOSC.E. RAYOTEAMCDM01:30:4426500:17:4733500:49:3024.2401:07:1724800:23:2700:00:0000:00:00
17 4007TEO SILGUERO GARCIATRIATHLON VILARENC AQUA CCDM01:39:4025000:17:1835300:53:2922.4401:10:4735600:28:5300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2196ALBA BELLOSTAS CARRCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23F01:18:2521400:16:3512800:40:4829.4100:57:2313800:21:0200:00:0000:00:00
2 3096LAURA MUNNE MASC.E.T. DISTANCESUB23F01:19:1417400:15:4515400:41:3928.8100:57:2417800:21:5000:00:0000:00:00
3 6148LAURA FABREGAS CUADCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F01:20:442000:12:0223600:44:4526.8200:56:4727000:23:5700:00:0000:00:00
4 8027VIRGINIA SÁNCHEZ CALLICENCIA DE DIAABF01:24:3019100:16:0119600:43:1427.7600:59:1532300:25:1500:00:0000:00:00
5 7176MARINA CASTELLS CODLLICENCIA DE DIASUB23F01:31:1226300:17:4533100:48:4424.6201:06:2930300:24:4300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8902ROGER MIRABET BULLISALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:00:20400:10:30100:33:2935.8400:43:59600:16:2100:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:02:43700:10:491300:35:0334.2400:45:52900:16:5100:00:0000:00:00
3 2462ARITZ RODRIGUEZ ALVPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:03:31800:10:521400:35:0434.2200:45:561900:17:3500:00:0000:00:00
4 1517POL PUEYO SOLACLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:05:131800:11:592500:36:2133.0100:48:201000:16:5300:00:0000:00:00
5 2089ROGER TORRES BOSCHCLUB TRIATLO CORNELLASUB23M01:07:031100:10:552100:35:5733.3800:46:528900:20:1100:00:0000:00:00
6 2791DANIEL RATERA RAMOSC.N. TERRASSASUB23M01:07:296700:13:412800:36:2932.8900:50:101300:17:1900:00:0000:00:00
7 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M01:08:283500:12:402000:35:3433.7400:48:149300:20:1400:00:0000:00:00
8 5233ALBERT SOLE SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:08:5814300:15:132600:36:2332.9800:51:361400:17:2200:00:0000:00:00
9 7156VALENTIN CHALEROUXLLICENCIA DE DIASUB23M01:11:015700:13:148000:38:4830.9300:52:024700:18:5900:00:0000:00:00
10 2404MIQUEL LLANERAS GAYABSOLUT SPORTSUB23M01:12:467400:13:585800:37:3531.9300:51:3315000:21:1300:00:0000:00:00
11 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESSUB23M01:12:5214000:15:076800:38:1131.4300:53:186700:19:3400:00:0000:00:00
12 344PAU CHICHARRO LOPEZCLUB NATACIO VALLDOREIXSUB23M01:13:026500:13:3510700:40:0429.9500:53:396100:19:2300:00:0000:00:00
13 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADASUB23M01:13:4015000:15:2213900:41:0929.1600:56:311100:17:0900:00:0000:00:00
14 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M01:14:2611900:14:478400:38:5830.800:53:4511700:20:4100:00:0000:00:00
15 8069TONI BOSCH LLONCHLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:257100:13:4811900:40:2529.6900:54:1314800:21:1200:00:0000:00:00
16 7161LOÏCK BORDLLICENCIA DE DIASUB23M01:15:5416900:15:419600:39:2930.3900:55:1012000:20:4400:00:0000:00:00
17 4647ADRIA BARO BIOSCAABSOLUT SPORTSUB23M01:16:1015300:15:248600:39:0130.7600:54:2517600:21:4500:00:0000:00:00
18 7142XAVIER ANDREU OLIVELLICENCIA DE DIASUB23M01:20:3322500:16:4820100:43:2427.6501:00:129700:20:2100:00:0000:00:00
19 4703GERARD JOSEP ALCALDINDEPENDIENTESUB23M01:21:1120300:16:1514500:41:2129.0200:57:3625500:23:3500:00:0000:00:00
20 5005ANDRÉS PROHENS BENIABSOLUT SPORTSUB23M01:21:3619500:16:0722400:44:1327.1401:00:2015400:21:1600:00:0000:00:00
21 8039XAVIER LLAURADÓ CORLLICENCIA DE DIASUB23M01:23:2619900:16:1122800:44:2527.0201:00:3622600:22:5000:00:0000:00:00
22 8063DANIEL ESCARTIN FUELLICENCIA DE DIAABM01:23:4330700:18:4023100:44:3026.9701:03:1010600:20:3300:00:0000:00:00
23 7141ENRIC MAJORAL SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M01:28:1422400:16:4831900:47:5925.0101:04:4724900:23:2700:00:0000:00:00
24 7165CROS HUGOLLICENCIA DE DIASUB23M01:30:2417200:15:4431200:47:4525.1301:03:2934100:26:5500:00:0000:00:00
25 7145FRANCISCO CARBO VALLICENCIA DE DIASUB23M01:31:1932400:19:2030900:47:4025.1701:07:0028700:24:1900:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5148AÏDA SOLA HERNANDEZC.A. IGUALADAABF01:18:2326600:17:4811400:40:1729.7900:58:059600:20:1800:00:0000:00:00
2 3CARMINA CANDELLERO C.E.T. DISTANCEABF01:22:2514600:15:1719100:43:0127.900:58:1827500:24:0700:00:0000:00:00
3 8035MARTA PEREZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF01:27:0924700:17:1329100:46:5425.5901:04:0723300:23:0200:00:0000:00:00
4 5087NATALIA WINNICKACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF01:28:1535300:21:3227200:46:0826.0101:07:4011100:20:3500:00:0000:00:00
5 3596CLAUDIA PUIG GUELLTG TRIATLO SITGESABF01:30:3324600:17:1326300:45:4826.201:03:0134900:27:3200:00:0000:00:00
6 4601ASUNCION BOSCA NAVCLUB NATACIO SITGESABF01:30:5732300:19:1932400:48:2024.8301:07:3924400:23:1800:00:0000:00:00
7 8016ESTHER MASDEEFIOL CLLICENCIA DE DIAABF01:36:0729400:18:1234300:50:3723.7101:08:4934500:27:1800:00:0000:00:00
8 8036LIDIA SOLANAS PERALLLICENCIA DE DIAABF01:36:2128000:18:0234400:50:4723.6301:08:4934800:27:3200:00:0000:00:00
9 8043MARIA SERRET JOVELLLLICENCIA DE DIAABF01:45:2036200:24:5435100:53:1022.5701:18:0434400:27:1600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:00600:10:31200:33:3035.8200:44:01400:15:5900:00:0000:00:00
2 1997ADRIA MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01200:10:08500:33:4735.5200:43:55500:16:0600:00:0000:00:00
3 3422TRISTAM KNOPHINDEPENDIENTEABM01:05:181700:11:561800:35:1833.9900:47:142500:18:0400:00:0000:00:00
4 2244ENRIQUE JAVIER GARCC.E. TRIATLO PICORNELLABM01:10:049800:14:226500:38:0331.5400:52:252000:17:3900:00:0000:00:00
5 2859ADRIA MITJA CABEZOSFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:10:264800:13:025200:37:2332.100:50:258200:20:0100:00:0000:00:00
6 5825JESUS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM01:11:2310100:14:266000:37:4031.8600:52:065700:19:1700:00:0000:00:00
7 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM01:13:515500:13:137700:38:3931.0500:51:5218800:21:5900:00:0000:00:00
8 708MARC ANDRES CABREROC.E.T. DISTANCEABM01:14:174100:12:5012400:40:3429.5800:53:2413100:20:5300:00:0000:00:00
9 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:14:2811600:14:468100:38:5230.8700:53:3812700:20:5000:00:0000:00:00
10 4819DANIEL BALSAS PEREZC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:14:3129000:18:098200:38:5230.8700:57:011700:17:3000:00:0000:00:00
11 5219DAVID RUBIO MORÓNC. TRIATLO MONTORNESABM01:14:404900:13:0516700:42:0728.4900:55:126300:19:2800:00:0000:00:00
12 5147FRANCISCO JOSE LOPEC.T. LA POBLAABM01:15:0713800:15:068700:39:0330.7300:54:0913600:20:5800:00:0000:00:00
13 8052EDUARD JAUME RAMIRELLICENCIA DE DIAABM01:15:0910600:14:3212000:40:2829.6500:55:008600:20:0900:00:0000:00:00
14 3788MARC SALSES HUERTAINDEPENDIENTEABM01:15:3912400:14:5111200:40:1529.8100:55:0610800:20:3300:00:0000:00:00
15 7104CARLOS VALCÁRCELLLICENCIA DE DIAABM01:15:556900:13:4515100:41:2528.9700:55:1012100:20:4500:00:0000:00:00
16 4828VICTOR CONRADO ANDITRIATLO L´HOSPITALETABM01:16:3715500:15:2614800:41:232900:56:497500:19:4800:00:0000:00:00
17 2268GUILLEM ALCALA BECEASS ESPORTIVA ROCKETSABM01:16:46000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM01:17:063800:12:4611500:40:1829.7800:53:0427200:24:0200:00:0000:00:00
19 2824XAVIER FERNANDEZ VAPRAT TRIATLO 1994ABM01:17:3217300:15:4510900:40:0929.8900:55:5417200:21:3800:00:0000:00:00
20 7124ENRIC LOPEZ SALALLICENCIA DE DIAABM01:17:5218500:15:5312200:40:3129.6200:56:2416400:21:2800:00:0000:00:00
21 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:18:009100:14:1321700:43:5627.3100:58:097600:19:5100:00:0000:00:00
22 7178EDUARDO ESPUNY DÍAZLLICENCIA DE DIAABM01:18:283000:12:2921900:43:5827.2900:56:2718900:22:0100:00:0000:00:00
23 7102ADAM PEREA MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:21:4921100:16:3021100:43:4627.4201:00:1616800:21:3300:00:0000:00:00
24 7122FERRAN BRU FORNOSLLICENCIA DE DIAABM01:23:2212500:14:5127600:46:1625.9401:01:0719700:22:1500:00:0000:00:00
25 8059JAVIER FERNANDEZ BALLICENCIA DE DIAABM01:23:4224000:17:0527900:46:1925.9101:03:249500:20:1800:00:0000:00:00
26 7144DAVID NAVINÉS CALVOLLICENCIA DE DIAABM01:24:2822100:16:4328200:46:2825.8201:03:1115500:21:1700:00:0000:00:00
27 7173JOSEP CARTIÉ CUENCALLICENCIA DE DIAABM01:25:1722900:16:5331700:47:5625.0301:04:4910100:20:2800:00:0000:00:00
28 5264ANGEL GARCIA GARCIAABSOLUT SPORTABM01:25:2126700:17:4928400:46:3125.801:04:2013700:21:0100:00:0000:00:00
29 5006CRISTIAN FIGUEROA MINDEPENDIENTEABM01:25:4734800:20:3920400:43:3027.5901:04:0917100:21:3800:00:0000:00:00
30 7150ALEX NOGUERA TRIASLLICENCIA DE DIAABM01:26:0319800:16:1025700:45:4526.2301:01:5527700:24:0800:00:0000:00:00
31 7169JORDI ESTRADA TANYÀLLICENCIA DE DIAABM01:28:2124900:17:1725400:45:3526.3301:02:5232700:25:2900:00:0000:00:00
32 7128MARC SERRANO PUJOLLLICENCIA DE DIAABM01:31:1632800:19:2529500:47:0025.5301:06:2530700:24:5100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5036HELENA FERNÁNDEZ LACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:17:586800:13:4516900:42:0728.4900:55:5219300:22:0600:00:0000:00:00
2 8037VERÓNICA AVILA LAGLLICENCIA DE DIAABF01:19:1319300:16:0211700:40:2129.7400:56:2322500:22:5000:00:0000:00:00
3 8055EVA PINEDA GUISADOLLICENCIA DE DIAABF01:25:5426200:17:4421000:43:4327.4501:01:2729200:24:2700:00:0000:00:00
4 3913ALBA MARIA RODRIGUECLUB ESPORTIU Z5ABF01:27:1819200:16:0127700:46:1725.9301:02:1831300:25:0000:00:0000:00:00
5 8026ANA DEL RÍO MARTOSLLICENCIA DE DIAABF01:34:1131800:19:0734100:50:1823.8601:09:2530500:24:4600:00:0000:00:00
6 7111NICOLA STRAFFORDLLICENCIA DE DIAABF01:39:1135400:21:3635200:53:2422.4701:15:0028200:24:1100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01100:10:08600:33:5835.3300:44:06300:15:5500:00:0000:00:00
2 4947ALBERTO MONTES OLIVCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:04:532300:12:091000:34:5234.4200:47:012200:17:5200:00:0000:00:00
3 1772MARC ABULI LLUCHC.E. RAYOTEAMABM01:05:432700:12:132400:36:1933.0400:48:321200:17:1100:00:0000:00:00
4 353JOAN CUCURELL RAVETC.E.T. DISTANCEABM01:06:314400:12:551900:35:2833.8300:48:232700:18:0800:00:0000:00:00
5 623PEDRO ROLDÁN VILLARC.E. KATOA BARCELONAABM01:08:431600:11:543500:36:5132.5600:48:458100:19:5800:00:0000:00:00
6 5676RAUL RUIZ JIMENEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:09:382800:12:156600:38:0631.500:50:215800:19:1700:00:0000:00:00
7 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:11:216100:13:256100:37:4631.7700:51:118800:20:1000:00:0000:00:00
8 7174GABRIEL GREGORI MANLLICENCIA DE DIAABM01:12:3817000:15:437400:38:3331.1300:54:163100:18:2200:00:0000:00:00
9 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:13:2013900:15:077300:38:3231.1400:53:397000:19:4100:00:0000:00:00
10 2011ALBERT SARDA GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:15:5118900:15:588900:39:1730.5500:55:1511200:20:3600:00:0000:00:00
11 4080MARIO PRIETO CONESCLUB NATACIO SITGESABM01:17:5623500:16:5911100:40:1529.8100:57:1411800:20:4200:00:0000:00:00
12 3304JULIA FERRER MONTIEC.N. VIC-ETBABM01:18:1816700:15:3811600:40:1829.7800:55:5620100:22:2200:00:0000:00:00
13 4960BORJA SANTAMARIA AITRIDIRABM01:18:5023900:17:0413600:41:0629.200:58:1011600:20:4000:00:0000:00:00
14 8050SERGI MIS CASTELLLLICENCIA DE DIAABM01:19:2210500:14:3015500:41:4028.800:56:1024100:23:1200:00:0000:00:00
15 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM01:21:3013400:15:0124800:45:1426.5301:00:1515300:21:1500:00:0000:00:00
16 8001JOSEP MARIA CENTAÑOLLICENCIA DE DIAABM01:21:4327700:18:0017800:42:1828.3701:00:1816000:21:2500:00:0000:00:00
17 2713JOSE LUIS URIBE MARC.E. CERDANYOLA A.T.ABM01:22:2421500:16:3519500:43:1127.7900:59:4621900:22:3800:00:0000:00:00
18 7131ADRIÀ BERNAT GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:25:4012600:14:5226600:45:5526.1301:00:4730900:24:5300:00:0000:00:00
19 5055ALEX MUNTANE ORDOÑECLUB NATACIO SITGESABM01:26:1823000:16:5327500:46:1425.9601:03:0723900:23:1100:00:0000:00:00
20 5164RAFAEL FERNÁNDEZ BAC.N. VIC-ETBABM01:26:4621300:16:3226500:45:5226.1601:02:2428900:24:2200:00:0000:00:00
21 7117NICOLO RUGGIULLICENCIA DE DIAABM01:28:4634400:20:1027100:46:0626.0301:06:1620700:22:3000:00:0000:00:00
22 8028ARNAU TINTORÉ FISASLLICENCIA DE DIAABM01:29:2116400:15:3233000:48:3924.6701:04:1131900:25:1000:00:0000:00:00
23 7140RAMON CASANOVA LLAULLICENCIA DE DIAABM01:31:5027900:18:0131300:47:4925.101:05:5033000:26:0000:00:0000:00:00
24 8012ROGER TINTORÉ FISASLLICENCIA DE DIAABM01:32:1028600:18:0730300:47:1825.3701:05:2533900:26:4500:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8065ANGELA GALLENLLICENCIA DE DIAABF01:16:2211700:14:4613500:41:0329.2300:55:4910700:20:3300:00:0000:00:00
2 3642CARLA DELGADO GONZÁCLUB NATACIO SITGESABF01:23:2430300:18:3416300:41:5828.5901:00:3222800:22:5200:00:0000:00:00
3 6163PATRICIA CAPAPEY MACLUB NATACIO SITGESABF01:26:2931900:19:1325900:45:4726.2101:05:0016500:21:2900:00:0000:00:00
4 3978LAURA BALETA FARRERPRAT TRIATLO 1994ABF01:27:17000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 3641PILAR PORTA FIGUEROC.N. VILAFRANCA ABF01:27:2020500:16:1830600:47:3725.201:03:5524700:23:2500:00:0000:00:00
6 7120RITA PAPELLICENCIA DE DIAABF01:33:5723400:16:5831000:47:4025.1701:04:3835800:29:1900:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5249JORDI RELATS MORENOFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:00:01300:10:29400:33:4435.5700:44:13200:15:4800:00:0000:00:00
2 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM01:04:183200:12:32800:34:2034.9500:46:521600:17:2600:00:0000:00:00
3 363ALEXANDRE ZANUY FANC.E.T. DISTANCEABM01:05:393400:12:38700:34:1834.9900:46:564000:18:4300:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCON VILAFLOR DE TRIATLOABM01:08:458600:14:073100:36:4832.6100:50:552100:17:5000:00:0000:00:00
5 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:10:149600:14:212900:36:4632.6400:51:075200:19:0700:00:0000:00:00
6 1079DANIEL AGUSTIN MANZC.N. MOLINS DE REIABM01:11:139200:14:135700:37:3231.9700:51:456400:19:2800:00:0000:00:00
7 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM01:12:3215700:15:276400:38:0131.5700:53:285000:19:0400:00:0000:00:00
8 8070MANUEL FERNANDEZ-ROLLICENCIA DE DIAABM01:13:384200:12:5112300:40:3229.6100:53:239400:20:1500:00:0000:00:00
9 5122ISAAC SANCHEZ DELGAC.E. PENEDES MARITIMABM01:13:449500:14:189200:39:2130.500:53:398500:20:0500:00:0000:00:00
10 4452DANIEL ZALBA ESTRADTG TRIATLO SITGESABM01:14:5214900:15:226700:38:1031.4400:53:3215900:21:2000:00:0000:00:00
11 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM01:14:5420100:16:149700:39:3130.3700:55:455500:19:0900:00:0000:00:00
12 4347FRANCISCO JOSE JARACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:15:1611000:14:369100:39:2130.500:53:5715800:21:1900:00:0000:00:00
13 1502JOAN VILA SOTOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABM01:15:1715600:15:2710600:39:5930.0100:55:267700:19:5100:00:0000:00:00
14 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:16:0710000:14:259000:39:1830.5300:53:4320300:22:2400:00:0000:00:00
15 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:16:4620600:16:209500:39:2930.3900:55:4913400:20:5700:00:0000:00:00
16 4655JORDI JOSE BARRERAC.A. IGUALADAABM01:17:1130500:18:3510000:39:3630.300:58:114800:19:0000:00:0000:00:00
17 8009SERGIO ALVAREZ VILALLICENCIA DE DIAABM01:17:2913300:14:5922000:44:0027.2700:58:593400:18:3000:00:0000:00:00
18 3309JUAN JOSE MUÑOZ JIMPRAT TRIATLO 1994ABM01:18:2323200:16:559400:39:2530.4400:56:2019100:22:0300:00:0000:00:00
19 4039SERGIO HERNAN LUNAC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:18:4225600:17:287600:38:3731.0700:56:0521800:22:3700:00:0000:00:00
20 8033DANIEL DE LOS COBOSLLICENCIA DE DIAABM01:18:4910400:14:2815300:41:3528.8600:56:0322000:22:4600:00:0000:00:00
21 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:18:5627200:17:5515600:41:4228.7800:59:376000:19:1900:00:0000:00:00
22 7166BORJA RIBERA MILLANLLICENCIA DE DIAABM01:19:357300:13:5521500:43:5227.3600:57:4717700:21:4800:00:0000:00:00
23 8067ALBERTO ALFARO LÓPLLICENCIA DE DIAABM01:19:4930900:18:4514300:41:1829.0601:00:037400:19:4600:00:0000:00:00
24 8017ALBERT PUIGLLICENCIA DE DIAABM01:21:0412800:14:5322500:44:1527.1200:59:0818100:21:5600:00:0000:00:00
25 3135MING XUC.E. MEDITERRANIABM01:21:0733100:19:2816800:42:0728.4901:01:356500:19:3200:00:0000:00:00
26 5157ANGEL MATA FARGATRI+9 EL MASNOUABM01:21:1021700:16:3813100:40:5129.3800:57:2925800:23:4100:00:0000:00:00
27 5271XAVI ESPEJO GIRONESCLUB TRIATLO BLANESABM01:21:3526900:17:5118400:42:3928.1401:00:3014000:21:0500:00:0000:00:00
28 8064IKER LLADÓ SAEZLLICENCIA DE DIAABM01:22:0116300:15:3025200:45:3326.3401:01:0313500:20:5800:00:0000:00:00
29 1957FERNANDO GOMEZ RODRCLUB NATACIO SITGESABM01:22:3229300:18:1215700:41:4528.7400:59:5721500:22:3500:00:0000:00:00
30 7164NACHO NUEZ BENEDICLLICENCIA DE DIAABM01:22:4129700:18:1820600:43:3827.501:01:5612200:20:4500:00:0000:00:00
31 8030MARC ARMENGOL SEGARLLICENCIA DE DIAABM01:23:1919600:16:0822600:44:2327.0401:00:3122200:22:4800:00:0000:00:00
32 8023DAVID MARTINEZ BERTLLICENCIA DE DIAABM01:24:5225200:17:1924400:44:5826.6901:02:1721400:22:3500:00:0000:00:00
33 3624ALBERT GUIRAL BLANCC.N. VILAFRANCA ABM01:25:2531200:18:5420900:43:4227.4601:02:3622300:22:4900:00:0000:00:00
34 7138GERARD COROMINASLLICENCIA DE DIAABM01:26:1419400:16:0427800:46:1725.9301:02:2126700:23:5300:00:0000:00:00
35 8013VICTOR MANUEL MATALLICENCIA DE DIAABM01:26:2830600:18:3624600:45:0326.6401:03:3922400:22:4900:00:0000:00:00
36 7105PEDRO LUCIO SUBIRALLICENCIA DE DIAABM01:26:35000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
37 4180SERGIO SDRUVOLINI INDEPENDIENTEABM01:26:4033300:19:3422200:44:0227.2501:03:3623500:23:0400:00:0000:00:00
38 7159JAUME SOLÉ FREIXASLLICENCIA DE DIAABM01:27:5318100:15:5025100:45:3326.3401:01:2333600:26:3000:00:0000:00:00
39 3838JOAQUIN GALLEGO RUIPRAT TRIATLO 1994ABM01:28:0934100:20:0624000:44:5226.7501:04:5824000:23:1100:00:0000:00:00
40 8029RAÚL RUIZ SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:28:1123300:16:5729400:47:0025.5301:03:5728400:24:1400:00:0000:00:00
41 7119ROB PORTERLLICENCIA DE DIAABM01:28:2334600:20:2125800:45:4626.2201:06:0719800:22:1600:00:0000:00:00
42 7135VALERIY RYBAKLLICENCIA DE DIAABM01:28:3124500:17:1224900:45:1726.501:02:2933100:26:0200:00:0000:00:00
43 7110RICHARD STRAFFORDLLICENCIA DE DIAABM01:30:0134000:20:0431500:47:5525.0401:07:5919000:22:0200:00:0000:00:00
44 8042GERARD CAMPOS SOTERLLICENCIA DE DIAABM01:30:2125100:17:1931100:47:4025.1701:04:5932500:25:2200:00:0000:00:00
45 8060MIGUEL MORENO REALLLICENCIA DE DIAABM01:30:5832900:19:2628000:46:2425.8601:05:5031800:25:0800:00:0000:00:00
46 4133IVAN RUBIO PASCUALTRI+9 EL MASNOUABM01:31:3729900:18:2033700:49:4724.101:08:0725300:23:3000:00:0000:00:00
47 8056MIQUEL MARTINEZ VANLLICENCIA DE DIAABM01:31:5030000:18:2033800:50:0123.9901:08:2125100:23:2900:00:0000:00:00
48 8062SANTI ALVIRA SANZLLICENCIA DE DIAABM01:36:4836100:24:1633300:49:0424.4601:13:2025000:23:2800:00:0000:00:00
49 4762SERGI IGUALADA ARROINDEPENDIENTEABM01:37:1035900:23:1729700:47:0325.501:10:2034000:26:5000:00:0000:00:00
50 7167ALBERTO GUALDA RODRLLICENCIA DE DIAABM01:38:2829800:18:1935900:56:2321.2801:14:4226100:23:4600:00:0000:00:00
51 8002CARLES HERNANDEZ BALLICENCIA DE DIAABM01:40:0824800:17:1635800:56:2221.2901:13:3833700:26:3000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7118CATRIONA KEMENYLLICENCIA DE DIAV1F01:19:3923800:17:0316400:42:0028.5700:59:0311300:20:3600:00:0000:00:00
2 6262REBECCA ROHDECLUB NATACIO SITGESV1F01:25:1028200:18:0418200:42:3128.2201:00:3529900:24:3500:00:0000:00:00
3 5015SILVIA BACH LOPEZSBR OPEN TEAMV1F01:26:588700:14:0828100:46:2525.8501:00:3333500:26:2500:00:0000:00:00
4 4768LAURA PAYA RINCONC.N. SABADELLV1F01:27:4812300:14:5030700:47:3725.201:02:2732400:25:2100:00:0000:00:00
5 7101NATHALIE SADAKALLICENCIA DE DIAV1F01:27:5215200:15:2434700:52:0623.0301:07:309800:20:2200:00:0000:00:00
6 6272MARTA PLANELLAS BACCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F01:28:0521200:16:3032200:48:1224.901:04:4224600:23:2300:00:0000:00:00
7 3136MIRIAM ARUMI DE DIOC.E. MEDITERRANIV1F01:29:5425300:17:2433900:50:0623.9501:07:3020400:22:2400:00:0000:00:00
8 1949GEMMA CASULLERAS MAINDEPENDIENTEV1F01:31:1532500:19:2032100:48:0924.9201:07:2926200:23:4600:00:0000:00:00
9 3132JESSICA SANCHEZ MARC.E. MEDITERRANIV1F01:38:1233200:19:3235400:54:2322.0701:13:5528600:24:1700:00:0000:00:00
10 5149MARTA FRAILE MERINOC.E. CERDANYOLA A.T.V1F01:43:1232200:19:1835600:55:0621.7801:14:2435500:28:4800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1195JORDI VIDAL MONCUNICLUB NATACIO MINORISAV1M01:04:021200:10:591100:34:5734.3300:45:562600:18:0600:00:0000:00:00
2 8901ALBERTO BARRIO CAGIANB TRIATHLON TEAM PORTUGV1M01:04:241500:11:521500:35:1034.1200:47:021500:17:2200:00:0000:00:00
3 666ALBERT TORRES CARLECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:05:563100:12:30900:34:3134.7700:47:014500:18:5500:00:0000:00:00
4 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5V1M01:07:125400:13:121600:35:1234.0900:48:244200:18:4800:00:0000:00:00
5 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M01:08:243600:12:405500:37:2932.0100:50:092900:18:1500:00:0000:00:00
6 2991ANTONI CAPELL BUENDC.E. PEDALA.CAT BALAGUERV1M01:08:276300:13:263000:36:4632.6400:50:122800:18:1500:00:0000:00:00
7 4556JOAN BERNAT PANECLUB TRIATLO BLANESV1M01:08:587200:13:533900:37:0532.3600:50:582300:18:0000:00:0000:00:00
8 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M01:10:226000:13:224900:37:1632.200:50:387300:19:4400:00:0000:00:00
9 1044RICARD ARANYO REGASCLUB TRIATLO BLANESV1M01:10:362400:12:116900:38:1231.4100:50:239100:20:1300:00:0000:00:00
10 5634ALVARO ESPEJO GARRITRI2WINV1M01:11:352500:12:127000:38:1631.3600:50:2814200:21:0700:00:0000:00:00
11 8007ENRIC ALVAREZ VILARLLICENCIA DE DIAV1M01:11:555300:13:1010300:39:5430.0800:53:044400:18:5100:00:0000:00:00
12 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:12:0713600:15:033600:36:5532.5100:51:588700:20:0900:00:0000:00:00
13 2640CARLES GARCIA DELGAC. TRIATLO MONTORNESV1M01:12:1514700:15:186300:37:5931.5900:53:174600:18:5800:00:0000:00:00
14 4356FERNANDO VAQUERO VACCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:12:235900:13:216200:37:5531.6500:51:1614300:21:0700:00:0000:00:00
15 4346ANTONIO JARAICES JICLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:12:488000:14:044500:37:1132.2700:51:1516900:21:3300:00:0000:00:00
16 4112ALEJANDRO TORO TOMACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:13:2422600:16:512200:35:5833.3600:52:4911000:20:3500:00:0000:00:00
17 4418RAÚL SALGUERO IGLESC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:16:1324100:17:078300:38:5330.8600:56:009200:20:1300:00:0000:00:00
18 4725SALVADOR MARTINEZ GCLUB NATACIO MINORISAV1M01:16:3533400:19:379300:39:2430.4600:59:011800:17:3400:00:0000:00:00
19 4696SANTIAGO ARGAÑARAZ C.E. RAYOTEAMV1M01:16:4612700:14:5215000:41:2528.9700:56:1710300:20:2900:00:0000:00:00
20 8044IVAN YEPESLLICENCIA DE DIAV1M01:17:5919700:16:0911800:40:2229.7300:56:3116300:21:2800:00:0000:00:00
21 7172JACOB ROMAN DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:17:59000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
22 4301DANIEL ESTEVEZ POZOCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:0415400:15:2515800:41:4728.7200:57:1212900:20:5200:00:0000:00:00
23 3911RUBEN GARCIA MARTINCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:18:0521600:16:3612600:40:3629.5600:57:1213000:20:5300:00:0000:00:00
24 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M01:18:2018700:15:5711300:40:1629.800:56:1319400:22:0700:00:0000:00:00
25 4181PABLO PABLO ALBAINDEPENDIENTEV1M01:18:4413000:14:5517700:42:1728.3800:57:1216700:21:3200:00:0000:00:00
26 8047ALBERT JULIÀ MINAYALLICENCIA DE DIAV1M01:18:4410300:14:2820200:43:2627.6300:57:5412600:20:5000:00:0000:00:00
27 7143JAVIER RIVAS PALMALLICENCIA DE DIAV1M01:19:5313100:14:5619000:42:5327.9800:57:4919200:22:0400:00:0000:00:00
28 7157RONALDO BALLONILLICENCIA DE DIAV1M01:20:1812200:14:5014600:41:2229.0100:56:1227400:24:0600:00:0000:00:00
29 4980ELIAS FLORES DUQUEINDEPENDIENTEV1M01:23:0231500:19:0018900:42:5028.0201:01:5014700:21:1200:00:0000:00:00
30 3543JORDI SUALIS ABADALCLUB TRIATLO SPARTRIANSV1M01:23:1516800:15:4020800:43:3927.4900:59:1926800:23:5600:00:0000:00:00
31 8038JAUME SIBERTA DURANLLICENCIA DE DIAV1M01:23:1818300:15:5219800:43:1627.7300:59:0828000:24:1000:00:0000:00:00
32 3923ALBERT SABATER RUSCCLUB TRIATLO BLANESV1M01:23:4916000:15:2820500:43:3527.5300:59:0330400:24:4600:00:0000:00:00
33 3620MIGUEL ANGEL SOLER C.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:24:3421800:16:3827300:46:1225.9701:02:5017500:21:4400:00:0000:00:00
34 8022TOM BOWERLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4117800:15:4726200:45:4826.201:01:3523800:23:0600:00:0000:00:00
35 8066LLUIS BADOSA PASCUALLICENCIA DE DIAV1M01:24:5124300:17:1219700:43:1627.7301:00:2829000:24:2300:00:0000:00:00
36 4861SERGI MADIROLAS GARC.T. TRICALAVERA 3.0V1M01:24:5223600:17:0020000:43:2027.6901:00:2029800:24:3200:00:0000:00:00
37 8061MIGUEL ÁNGEL LLEDÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2116600:15:3228700:46:4525.6701:02:1723400:23:0400:00:0000:00:00
38 8048AITOR ARRIETA MONTELLICENCIA DE DIAV1M01:26:4534300:20:0726700:46:0126.0801:06:0811400:20:3700:00:0000:00:00
39 3179SALVADOR MAS CAPDEVINDEPENDIENTEV1M01:26:5128100:18:0327400:46:1325.9601:04:1621600:22:3500:00:0000:00:00
40 3128JAIRO MURCIA CORTESC.E. MEDITERRANIV1M01:26:5731400:18:5922100:44:0127.2601:03:0026900:23:5700:00:0000:00:00
41 8003CARLOS RUIZ SERRALLICENCIA DE DIAV1M01:27:1828800:18:0828500:46:3725.7401:04:4521100:22:3300:00:0000:00:00
42 8034OSCAR LOPEZ MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5526800:17:5025500:45:3726.3101:03:2729300:24:2800:00:0000:00:00
43 8032RAMON MARCO CABELLOLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5725800:17:3031600:47:5625.0301:05:2620900:22:3100:00:0000:00:00
44 7121DAVID ÁLVAREZ MARTÍLLICENCIA DE DIAV1M01:27:5825900:17:3130800:47:3925.1801:05:1022100:22:4800:00:0000:00:00
45 7115DAVID VERA MORÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2326000:17:3429200:46:5725.5601:04:3126500:23:5200:00:0000:00:00
46 7132DANIEL MARTINLLICENCIA DE DIAV1M01:28:3427400:17:5729000:46:5325.601:04:5025900:23:4400:00:0000:00:00
47 1534SERGIO LUMBRERAS LAINDEPENDIENTEV1M01:28:5931300:18:5521600:43:5527.3201:02:5033200:26:0900:00:0000:00:00
48 7137ALBERTO PUENTESLLICENCIA DE DIAV1M01:30:0233000:19:2725300:45:3426.3401:05:0131500:25:0100:00:0000:00:00
49 3536DIEGO CUSSO MORICHEC.E. MEDITERRANIV1M01:30:2832600:19:2132800:48:3324.7201:07:5421300:22:3400:00:0000:00:00
50 4578ROGER AVILES PAMIESCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:30:5233700:19:5629300:46:5825.5501:06:5427100:23:5800:00:0000:00:00
51 3730XAVIER CARRERA NAVASS ESPORTIVA ROCKETSV1M01:31:0132000:19:1535700:55:0921.7601:14:24700:16:3700:00:0000:00:00
52 5051NICOLAS BONILLA POSCLUB TRIATLO BLANESV1M01:31:05000:00:00000:00:00001:19:46100:11:1900:00:0000:00:00
53 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIV1M01:31:2035800:22:4226000:45:4726.2101:08:2922700:22:5100:00:0000:00:00
54 5990SERGIO FERRER HERNAC.N. TERRASSAV1M01:31:4533900:20:0332500:48:2024.8301:08:2324500:23:2200:00:0000:00:00
55 7136JORDI MARQUETA CAYULLICENCIA DE DIAV1M01:37:0631100:18:4934200:50:2623.7901:09:1535200:27:5100:00:0000:00:00
56 7151JUAN CARLOS MARTINELLICENCIA DE DIAV1M01:38:3235500:21:4232900:48:3624.6901:10:1835300:28:1400:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8057EMMA CARRERAS BOLADLLICENCIA DE DIAV1F01:21:0121900:16:4117900:42:2328.3100:59:0418200:21:5700:00:0000:00:00
2 2871MARTA PASCASIO ROURC. TRIATLO MONTORNESV1F01:26:3229600:18:1722900:44:2627.0101:02:4326300:23:4900:00:0000:00:00
3 4016SILVIA GARCIA XIFRECLUB TRIATLO BLANESV1F01:29:3530400:18:3523900:44:4926.7801:03:2433300:26:1100:00:0000:00:00
4 7108MONTSERRAT GUIXÀ PULLICENCIA DE DIAV1F01:30:1927800:18:0130000:47:1225.4201:05:1331600:25:0600:00:0000:00:00
5 8054ESTER LOPEZ TORROJALLICENCIA DE DIAV1F01:33:0534900:20:4231400:47:5225.0701:08:3429700:24:3100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7179PABLO GARCIA HERNANANB TRIATHLON TEAM PORTUGV1M01:08:253300:12:362300:36:1033.1800:48:466800:19:3900:00:0000:00:00
2 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M01:08:292900:12:235300:37:2832.0300:49:513600:18:3800:00:0000:00:00
3 1387RAFAEL GUERRERO BRAC.A. XALOCV1M01:10:249000:14:125400:37:2932.0100:51:413900:18:4300:00:0000:00:00
4 3221RUBEN MASNOU RIBASC.N. VIC-ETBV1M01:11:4211200:14:433700:37:0132.4200:51:448000:19:5800:00:0000:00:00
5 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:12:457700:14:014000:37:0532.3600:51:0617400:21:3900:00:0000:00:00
6 5181JOSEP M ALMIÑANA MUCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:5214400:15:157200:38:2431.2500:53:3915100:21:1300:00:0000:00:00
7 1139ALBERT VALLS CALVOTRI2WINV1M01:15:3013200:14:5816000:41:5028.6900:56:483800:18:4200:00:0000:00:00
8 1056ANTONI RODRIGUEZ JIC.N. CASTELLET TRIATLOV1M01:15:3818000:15:4811000:40:0929.8900:55:576900:19:4100:00:0000:00:00
9 2946NARCIS DOMINGO MASCCT SALOU COSTA DAURADAV1M01:16:2616200:15:3017400:42:1528.400:57:453700:18:4100:00:0000:00:00
10 737JUAN CARLOS ANGULO L´3SCOLA SANT JUSTV1M01:16:4217700:15:4710800:40:0829.900:55:5512300:20:4700:00:0000:00:00
11 154DANIEL MARIN ZORITACERCLE SABADELLES 1856V1M01:17:3519000:16:019900:39:3530.3200:55:3618700:21:5900:00:0000:00:00
12 8053JORDI SERRET AVILALLICENCIA DE DIAV1M01:18:2823100:16:5513800:41:0829.1700:58:0310000:20:2500:00:0000:00:00
13 557DAVID GARCIA CRUZINDEPENDIENTEV1M01:18:4911300:14:4418100:42:2728.2700:57:1117300:21:3800:00:0000:00:00
14 5116CHRISTIAN RECODER SCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:18:5518600:15:5513300:41:0229.2400:56:5718500:21:5800:00:0000:00:00
15 3727CARLOS CASTAN SAENZC.N. VILAFRANCA V1M01:21:0228500:18:0516600:42:0128.5601:00:0613300:20:5600:00:0000:00:00
16 3318OSCAR CUBILLO ALONSINDEPENDIENTEV1M01:21:2120000:16:1317100:42:1128.4500:58:2423100:22:5700:00:0000:00:00
17 8015IVÁN JIMÉNEZ CAVALLLLICENCIA DE DIAV1M01:21:3115800:15:27000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
18 7170IÑIGO GURREALLICENCIA DE DIAV1M01:21:5822300:16:4718300:42:3528.1800:59:2221700:22:3600:00:0000:00:00
19 5161JOSE ANTONIO PINILINDEPENDIENTEV1M01:22:3025400:17:2519400:43:0727.8301:00:3218600:21:5800:00:0000:00:00
20 1089DAVID RODRIGUEZ BLAGAVA TRIATLOV1M01:22:5327300:17:5518000:42:2428.301:00:1921200:22:3400:00:0000:00:00
21 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:23:2328400:18:0517200:42:1328.4201:00:1823600:23:0500:00:0000:00:00
22 8014CARLOS MASIP DOMINGLLICENCIA DE DIAV1M01:23:2520400:16:1623500:44:4326.8401:00:5920500:22:2600:00:0000:00:00
23 2823SERGIO OLEAGA PEREZINDEPENDIENTEV1M01:23:5031700:19:0620300:43:3027.5901:02:3615200:21:1400:00:0000:00:00
24 1991ALEXANDRE GOLSA PRINATS SPORT SAV1M01:24:0327500:18:0024200:44:5326.7401:02:5314500:21:1000:00:0000:00:00
25 8021JORDI BORONAT MUNERLLICENCIA DE DIAV1M01:26:0113500:15:0228300:46:2925.8201:01:3129500:24:3000:00:0000:00:00
26 7130ISMAEL PUENTES DEL LLICENCIA DE DIAV1M01:26:1626400:17:4730200:47:1725.3801:05:0414900:21:1200:00:0000:00:00
27 5939DAVID MUÑOZ CUADROSCLUB ESPORTIU Z5V1M01:26:3530100:18:2726100:45:4826.201:04:1519900:22:2000:00:0000:00:00
28 5759MARIO ROMERO HERRERC.E. RAYOTEAMV1M01:27:1232700:19:2128800:46:4625.6601:06:0714100:21:0500:00:0000:00:00
29 4496ALBERT PRATSCLUB PROAMV1M01:27:1833600:19:5424500:45:0226.6501:04:5620200:22:2200:00:0000:00:00
30 4519PERE CAMPS OTEGUIC.N. VIC-ETBV1M01:28:0825700:17:2926800:46:0226.0701:03:3130100:24:3700:00:0000:00:00
31 4712JORDI SERRA LOPEZCLUB NATACIO MINORISAV1M01:28:5829100:18:1132300:48:1824.8401:06:2920600:22:2900:00:0000:00:00
32 7139MARC MARTINEZ VILALLLICENCIA DE DIAV1M01:29:0929200:18:1227000:46:0626.0301:04:1830800:24:5100:00:0000:00:00
33 8051JUAN FERNANDEZ RODRLLICENCIA DE DIAV1M01:29:3428900:18:0930100:47:1625.3901:05:2527900:24:0900:00:0000:00:00
34 3417JORDI GONZALEZ SUÑETRIATHLON VILARENC AQUA CV1M01:30:4217100:15:4334600:50:5623.5601:06:3927300:24:0300:00:0000:00:00
35 1330FRANCESC FREIXAS CACLUB NATACIO SITGESV1M01:31:2634500:20:1226400:45:5026.1801:06:0232600:25:2400:00:0000:00:00
36 8006PAU MILLET LOPEZLLICENCIA DE DIAV1M01:33:2711500:14:4533600:49:3424.2101:04:1935700:29:0800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1893ANGELS BOSCH CAMPRECEMEV2F01:25:5022800:16:5123700:44:4526.8201:01:3628500:24:1400:00:0000:00:00
2 5086SUSANNE MARTINEZ GAGOO SPORT CLUBV2F01:27:5715900:15:2830500:47:3025.2601:02:5831200:24:5900:00:0000:00:00
3 5132MARIA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F01:30:5627000:17:5433400:49:2424.2901:07:1825700:23:3800:00:0000:00:00
4 196LAURA SARAROLS RAMSCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F01:33:0635200:21:2829900:47:1025.4401:08:3829400:24:2800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:125600:13:134800:37:1432.2300:50:274100:18:4500:00:0000:00:00
2 2420JOAN CARO PRADOSC.N. CASTELLET TRIATLOV2M01:09:357600:14:014700:37:1332.2400:51:143000:18:2100:00:0000:00:00
3 2941JUAN ANTONIO MADUEÑCLUB TRIATLO BLANESV2M01:10:0010700:14:323800:37:0232.400:51:343200:18:2600:00:0000:00:00
4 853MANOLO GONZALEZ CUEOPTIMS CLUB TRIATLOV2M01:10:188800:14:093400:36:5032.5800:50:595900:19:1900:00:0000:00:00
5 3353SERGI SANCHEZ GRAUCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:12:2610900:14:334400:37:1032.2900:51:4311900:20:4300:00:0000:00:00
6 8068JOAN FRANCESC CAMPOLLICENCIA DE DIAV2M01:13:0711800:14:478800:39:1330.600:54:005400:19:0700:00:0000:00:00
7 2520ANTONIO MARTOS GARCCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:16:0412900:14:5313700:41:0729.1900:56:008400:20:0400:00:0000:00:00
8 1747JAUME TELL ROCABERTC.E. RAYOTEAMV2M01:17:3917600:15:4514900:41:2428.9900:57:0910400:20:3000:00:0000:00:00
9 3921FRANCISCO CASTILLO C.E. RAYOTEAMV2M01:18:5322000:16:4213400:41:0329.2300:57:4514400:21:0800:00:0000:00:00
10 5257CHRISTIAN VOLLMERCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:3611100:14:4210100:39:4130.2400:54:2332100:25:1300:00:0000:00:00
11 1125JOSE LUIS ANMELLA SPRAT TRIATLO 1994V2M01:19:4020200:16:1410500:39:5730.0400:56:1125200:23:2900:00:0000:00:00
12 2114PERE FRANCITORRA FEC. BCN TRIATHLON TOTAL3V2M01:20:4520700:16:2117300:42:1528.400:58:3619600:22:0900:00:0000:00:00
13 7123CARLOS SORIANO ALVALLICENCIA DE DIAV2M01:21:309900:14:2323800:44:4726.800:59:1020000:22:2000:00:0000:00:00
14 1381ALEX CAMINS ADSERIACLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:3527600:18:0017000:42:0928.4701:00:0916200:21:2600:00:0000:00:00
15 8045OSCAR CAPDEVILA GARLLICENCIA DE DIAV2M01:23:0629500:18:1516200:41:5628.6201:00:1123000:22:5500:00:0000:00:00
16 3091MARTI VERGES ALLENDCLUB TRIATLO BLANESV2M01:24:3030800:18:4321400:43:5027.3801:02:3318300:21:5700:00:0000:00:00
17 1214XAVIER MARTORELL RACLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:24:5118200:15:5121200:43:4627.4200:59:3732200:25:1400:00:0000:00:00
18 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV2M01:25:0622700:16:5118500:42:4028.1300:59:3132800:25:3500:00:0000:00:00
19 5100DAVID VILLELLAS JUAL´3SCOLA SANT JUSTV2M01:25:4416500:15:3228600:46:4025.7101:02:1225400:23:3200:00:0000:00:00
20 8041XAVIER MONTAÑOLALLICENCIA DE DIAV2M01:25:5324200:17:1022300:44:0727.201:01:1730000:24:3600:00:0000:00:00
21 3389RAMON BARRULL GUIUTG TRIATLO SITGESV2M01:26:2214200:15:1221300:43:5027.3800:59:0234700:27:2000:00:0000:00:00
22 522OLEGUER SUÑE TREPATC.A. IGUALADAV2M01:27:3218800:15:5719200:43:0327.8700:59:0035400:28:3200:00:0000:00:00
23 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M01:28:2520800:16:2225600:45:3826.301:02:0033400:26:2500:00:0000:00:00
24 782FABRICE CURTYCLUB TRIATLO ATLESV2M01:28:5528300:18:0424700:45:0926.5801:03:1332900:25:4200:00:0000:00:00
25 3669JOSE DIEGO PARRADO C.T. TRICALAVERA 3.0V2M01:30:5634700:20:3325000:45:2526.4201:05:5831000:24:5800:00:0000:00:00
26 7134JOAQUÍN BELON BORDELLICENCIA DE DIAV2M01:34:5531000:18:4833200:48:4924.5801:07:3734600:27:1800:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORC.A. IGUALADAV2F01:21:039400:14:1824100:44:5226.7500:59:1018000:21:5300:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8073EDUARDO BURGUETELLICENCIA DE DIAV2M01:14:339300:14:1612700:40:4429.4600:55:006600:19:3300:00:0000:00:00
2 2031ENRIC GIL MARESC.N. VIC-ETBV2M01:15:4126100:17:387100:38:2131.2900:55:597200:19:4200:00:0000:00:00
3 7113THOMAS RITZKALLICENCIA DE DIAV2M01:21:2832100:19:1614400:41:2029.0301:00:3612800:20:5200:00:0000:00:00
4 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:21:3631600:19:0513200:40:5429.3400:59:5917000:21:3700:00:0000:00:00
5 5171CARLES FERNANDEZ MACLUB NATACIO MINORISAV2M01:26:5633500:19:4123400:44:4326.8401:04:2421000:22:3200:00:0000:00:00
6 5900XAVIER FERRER BALLEC.N. VIC-ETBV2M01:27:0127100:17:5526900:46:0426.0501:03:5923200:23:0200:00:0000:00:00
7 8024JESUS BAUTISTA VILCLLICENCIA DE DIAV2M01:29:2735000:20:5823200:44:3626.9101:05:3426600:23:5300:00:0000:00:00
8 4717ANDRES FERNANDEZ LUPRAT TRIATLO 1994V2M01:29:5635100:21:1823000:44:2926.9801:05:4727800:24:0900:00:0000:00:00
9 4319JESUS BELLAVISTA RIINDEPENDIENTEV2M01:30:0925500:17:2832600:48:2124.8201:05:4928800:24:2000:00:0000:00:00
10 8058FCO. JAVIER FERNANDLLICENCIA DE DIAV2M01:30:1117900:15:4834500:50:4823.6201:06:3625600:23:3500:00:0000:00:00
11 3767JOAN FREGINALS FERRC.E. CERDANYOLA A.T.V2M01:33:439700:14:2235500:54:332201:08:5530600:24:4800:00:0000:00:00
12 8010JAUME ROIGE SOLELLICENCIA DE DIAV2M01:40:0035600:22:2534800:52:2322.9101:14:4832000:25:1200:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 970CARLES MATAS JOSEC.N. CATALUNYAV3M01:14:187000:13:4610200:39:5430.0800:53:4011500:20:3800:00:0000:00:00
2 8900RAMON GAGO QUEROTRICAIV3M01:20:305800:13:1517600:42:1628.3900:55:3131100:24:5900:00:0000:00:00
3 911VADO BALAGUE VILABECLUB TRIATLO BLANESV3M01:26:1323700:17:0316500:42:0028.5700:59:0334300:27:1000:00:0000:00:00
4 1499ANTONI SALANOVA ROCC.A. IGUALADAV3M01:28:5434200:20:0622700:44:2327.0401:04:2929100:24:2500:00:0000:00:00
5 7175VICENTE ITURAT HERNLLICENCIA DE DIAV3M01:30:4735700:22:3721800:43:5727.301:06:3428300:24:1300:00:0000:00:00
6 1576ANTONIO LLAMAS CAMBCLUB ATLETIC CASTELLARV3M01:33:5536000:23:2128900:46:5025.6201:10:1126000:23:4400:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO C.N. REUS PLOMSV3F01:45:1830200:18:3336000:56:4221.1601:15:1536100:30:0300:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:24:1428700:18:0817500:42:1528.401:00:2326400:23:5100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32