RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
216 405 367 34 4 750 20 5 0 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:00:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ01:00:00
25249JORDI RELATS MORENO01:00:01
31997ADRIA MUÑOZ ILLANA01:00:01

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:15:43
LLOCDORSALNOMTEMPS
12326MIQUI RIERA BLESA01:02:29
21195JORDI VIDAL MONCUNILL01:04:02
3457AMAND REDONDO BRUNET01:09:12

3. - C.E.T. DISTANCE - 03:16:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
11311LUCAS CHIRICO01:04:18
2363ALEXANDRE ZANUY FANALS01:05:39
3353JOAN CUCURELL RAVETLLAT01:06:31

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:22:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:04:33
2666ALBERT TORRES CARLES 01:05:56
33353SERGI SANCHEZ GRAU01:12:26

5. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:24:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:00:52
24795POL CLEMENTE GONZALEZ01:02:43
34568ROGER QUERALT BOIXAREU01:20:58

6. - C.A. IGUALADA - 03:25:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
15229PABLO CARIDE ALONSO01:08:09
22070DAVID SEVILLA CASTILLO01:08:24
35233ALBERT SOLE SALCEDO01:08:58

7. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:29:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
12462ARITZ RODRIGUEZ ALVAREZ 01:03:31
2354VICTOR DOBAÑO LAZARO01:08:29
32824XAVIER FERNANDEZ VAZQUEZ01:17:32

8. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:29:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
14556JOAN BERNAT PANE01:08:58
22941JUAN ANTONIO MADUEÑO CALDERON01:10:00
31044RICARD ARANYO REGAS01:10:36

9. - GAVA TRIATLO - 03:30:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
12528MARC PUJADAS BUJALDON01:07:19
25825JESUS NIÑO PRUANO01:11:23
34547MAX VELASCO RAJO01:11:23

10. - CLUB TRIATLO BADIA DEL VALLES - 03:35:50
LLOCDORSALNOMTEMPS
15676RAUL RUIZ JIMENEZ01:09:38
24346ANTONIO JARAICES JIMENEZ01:12:48
34112ALEJANDRO TORO TOMAS01:13:24

11. - CLUB NATACIO SITGES - 03:38:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ01:10:22
22759MARC GASPAR GUARDIOLA01:12:52
35181JOSEP M ALMIÑANA MUNTANE01:14:52

12. - C.E. RAYOTEAM - 03:39:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
11772MARC ABULI LLUCH01:05:43
24696SANTIAGO ARGAÑARAZ FERNANDEZ01:16:46
34684MARC SANGES PRADAS01:16:50

13. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:39:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12640CARLES GARCIA DELGADO01:12:15
23217JONATAN ALCARAZ CLUA01:12:32
35219DAVID RUBIO MORÓN01:14:40

14. - ABSOLUT SPORT - 03:40:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
14323DANIEL DE LA TORRE FELGUERA01:11:39
22404MIQUEL LLANERAS GAYA01:12:46
34647ADRIA BARO BIOSCA01:16:10

15. - L3SCOLA SANT JUST - 03:42:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
14042MARTI PASTOR GALTES01:11:04
24100LUCAS ARJONA HERNANDEZ01:15:01
3737JUAN CARLOS ANGULO VALDEARENAS01:16:42

16. - C.N. VIC-ETB - 03:44:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13221RUBEN MASNOU RIBAS01:11:42
22031ENRIC GIL MARES01:15:41
33172JAVIER GUTIERREZ MARTINEZ01:17:06

17. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:45:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
11720MARC NIETO JUSTRIBO01:06:21
22791DANIEL RATERA RAMOS01:07:29
35990SERGIO FERRER HERNANDEZ01:31:45

18. - C.N. VILAFRANCA - 03:49:38
LLOCDORSALNOMTEMPS
11737JAUME LLORDES MATEU01:12:45
22011ALBERT SARDA GIMENO01:15:51
33727CARLOS CASTAN SAENZ01:21:02

19. - TRI2WIN - 03:50:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
15634ALVARO ESPEJO GARRIDO01:11:35
21139ALBERT VALLS CALVO01:15:30
3699ISAAC BRIONES01:23:23

20. - C.N. SABADELL - 03:54:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13173MARC DONIGA MARTINEZ01:13:48
21013MIGUEL SANCHEZ RECHE 01:18:00
34078ARNAU AGUILAR PAYA01:22:34

21. - TG TRIATLO SITGES - 03:54:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13141BORJA PARRA ALBARES01:13:20
24452DANIEL ZALBA ESTRADA01:14:52
33389RAMON BARRULL GUIU01:26:22

22. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:59:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:12:23
22946NARCIS DOMINGO MAS01:16:26
34578ROGER AVILES PAMIES01:30:52

23. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 04:09:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
12268GUILLEM ALCALA BECERRA01:16:46
24583JOAQUIN GABRIEL QUISPE VARGAS01:21:15
33730XAVIER CARRERA NAVARRO01:31:01

24. - C.E. MEDITERRANI - 04:18:32
LLOCDORSALNOMTEMPS
13135MING XU01:21:07
23128JAIRO MURCIA CORTES01:26:57
33536DIEGO CUSSO MORICHE01:30:28

25. - C.T. TRICALAVERA 3.0 - 04:20:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13620MIGUEL ANGEL SOLER NEIRA01:24:34
24861SERGI MADIROLAS GARCIA01:24:52
33669JOSE DIEGO PARRADO SOJO01:30:56

26. - TRIATHLON VILARENC AQUA CALAFELL - 04:45:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
13417JORDI GONZALEZ SUÑE01:30:42
24011ALEJANDRO GARCIA RODRIGUEZ01:35:30
34007TEO SILGUERO GARCIA01:39:40

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32