RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
303 249 229 7 13 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM00:56:03100:16:53400:29:4640.3100:46:39100:09:2400:00:0000:00:00
2 8049OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM00:57:44200:17:01000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 1773DANIEL MARTINEZ VALENTINC.E.T. DISTANCESUB23M00:57:56400:17:321300:30:3639.2200:48:08200:09:4800:00:0000:00:00
4 3763RAFAEL SAN JOSE AMATRIAINC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:58:111100:17:56800:30:1439.6900:48:10300:10:0100:00:0000:00:00
5 4834GUILLEM FERNANDEZ VILALTADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:19600:17:411200:30:2839.3900:48:09500:10:1000:00:0000:00:00
6 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:58:221000:17:56900:30:1439.6900:48:10800:10:1200:00:0000:00:00
7 2378JON ANDER URIBARRI ORMAZAC.E. RAYOTEAMABM00:58:242100:18:24300:29:4540.3400:48:09900:10:1500:00:0000:00:00
8 2522ANDREU DE JUAN BARDESDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:261400:18:03700:30:0339.9300:48:061100:10:2000:00:0000:00:00
9 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:58:30700:17:481000:30:1839.6000:48:061300:10:2400:00:0000:00:00
10 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM00:58:341900:18:13600:29:5840.0400:48:111200:10:2300:00:0000:00:00
11 5210ALEJANDRO REAL SALANOVADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:482000:18:15500:29:5540.1100:48:101500:10:3800:00:0000:00:00
12 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:58:49800:17:491100:30:2039.5600:48:091800:10:4000:00:0000:00:00
13 8054ÒSCAR BAREA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:00:16500:17:392800:32:2936.9400:50:08400:10:0800:00:0000:00:00
14 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:00:391800:18:132000:31:5837.5400:50:111400:10:2800:00:0000:00:00
15 8021JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:00:423500:19:101400:30:5238.8800:50:021600:10:4000:00:0000:00:00
16 8019ERIC TERUEL CASAJUANALLICENCIA DE DIAABM01:00:42900:17:563000:32:3536.8300:50:31600:10:1100:00:0000:00:00
17 5479JOSEP M. DABADC.E.T. DISTANCEABM01:01:051200:17:592200:32:0637.3800:50:052600:11:0000:00:0000:00:00
18 1714ORIOL VILAREGUT PRATC.N. VIC-ETBV1M01:01:095200:19:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
19 7007BERNAT CABALLERO HERNANDELLICENCIA DE DIAV1M01:01:171300:18:022900:32:3136.9000:50:331900:10:4400:00:0000:00:00
20 237ALBERT HERNANDEZ FANECACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:202600:18:461900:31:4737.7600:50:332100:10:4700:00:0000:00:00
21 2191JORDI PINO CONTRERASC.E. RAYOTEAMJNM01:01:26000:00:00000:00:000.0000:50:123300:11:1400:00:0000:00:00
22 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCOC.E. RAYOTEAMABM01:01:262200:18:30000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
23 3185ORIOL CASULLERAS CHALAUXC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:404000:19:151600:31:1238.4600:50:273200:11:1300:00:0000:00:00
24 539MANEL MONTEYS VILANOVAU.C. SANT CUGATV2M01:02:013600:19:131700:31:1938.3200:50:323900:11:2900:00:0000:00:00
25 3395JOSÉ MARIA PRIETO AJENJOCERRR IGUALADAV1M01:02:164800:19:262300:32:1037.3100:51:361700:10:4000:00:0000:00:00
26 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:232400:18:403500:32:4836.5900:51:282400:10:5500:00:0000:00:00
27 3040JORDI NOTARIO SABATETRI2WINV1M01:02:25300:17:308400:34:4334.5700:52:13700:10:1200:00:0000:00:00
28 7015AITOR NIETO TORRENTLLICENCIA DE DIAABM01:02:291600:18:054900:33:3135.8000:51:362300:10:5300:00:0000:00:00
29 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZANCERDANYOLA CHV1M01:02:342500:18:443600:32:5136.5300:51:352500:10:5900:00:0000:00:00
30 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:02:392300:18:314000:33:0136.3500:51:322800:11:0700:00:0000:00:00
31 7003XAVI CABRERA MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:02:411700:18:054800:33:3035.8200:51:352700:11:0600:00:0000:00:00
32 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDENTABM01:02:452700:18:553300:32:4136.7200:51:363000:11:0900:00:0000:00:00
33 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:185800:19:481800:31:4637.7800:51:345400:11:4400:00:0000:00:00
34 7008GONZALO PÉREZ CORRALESLLICENCIA DE DIAABM01:03:274300:19:192500:32:1437.2300:51:336900:11:5400:00:0000:00:00
35 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:328100:20:221500:31:0338.6500:51:258700:12:0700:00:0000:00:00
36 8010POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:03:374200:19:182400:32:1337.2500:51:318400:12:0600:00:0000:00:00
37 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:03:461500:18:0410400:35:2433.9000:53:281000:10:1800:00:0000:00:00
38 4358JESUS RODRIGUEZ CHARLESC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:482900:19:005900:34:0335.2400:53:032000:10:4500:00:0000:00:00
39 1584MARC GUINDO FALCOCERCLE SABADELLES 1856ABM01:04:055100:19:323400:32:4736.6000:52:195800:11:4600:00:0000:00:00
40 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:108800:20:362100:32:0437.4200:52:404000:11:3000:00:0000:00:00
41 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:04:266600:20:043900:32:5736.4200:53:013700:11:2500:00:0000:00:00
42 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:335700:19:483800:32:5336.4900:52:416500:11:5200:00:0000:00:00
43 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:357800:20:202600:32:1937.1300:52:397300:11:5600:00:0000:00:00
44 3581ROGER GALVANY GALOBARDESC.N. VIC-ETBABM01:04:405900:19:514400:33:1436.1100:53:054500:11:3500:00:0000:00:00
45 3486MIGUEL DE PABLO MADRIDC.E.T. DISTANCEABM01:04:405600:19:445300:33:4335.5900:53:273100:11:1300:00:0000:00:00
46 4205NARCÍS ROCA BALSELLSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:445300:19:354700:33:2335.9500:52:585700:11:4600:00:0000:00:00
47 8042ADRIÁN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:04:453200:19:068500:34:4934.4700:53:552200:10:5000:00:0000:00:00
48 7006ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM01:04:474100:19:175800:33:5935.3100:53:164100:11:3100:00:0000:00:00
49 1522ENRIC RIVERA PEREGRINATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:04:494500:19:226100:34:0735.1700:53:293400:11:2000:00:0000:00:00
50 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:04:494600:19:225000:33:3635.7100:52:586400:11:5100:00:0000:00:00
51 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:523800:19:133700:32:5336.4900:52:0611900:12:4600:00:0000:00:00
52 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:04:552800:18:597900:34:3534.7000:53:343500:11:2100:00:0000:00:00
53 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:04:5910400:20:573200:32:3836.7700:53:353600:11:2400:00:0000:00:00
54 2003ALBERT MORALES FAURAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:05:036300:20:014500:33:1736.0500:53:185500:11:4500:00:0000:00:00
55 2637CARLOS ARGÜELLO FERRERC.E.T. DISTANCEABM01:05:044400:19:20000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
56 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:05:175000:19:286000:34:0535.2100:53:335300:11:4400:00:0000:00:00
57 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:05:218000:20:204200:33:1236.1400:53:326100:11:4900:00:0000:00:00
58 2965FEDERICO IBAÑEZCLUB PROAMABM01:05:223000:19:018600:34:4934.4700:53:504200:11:3200:00:0000:00:00
59 1451JAVI TRENCHS ALFONSOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:24000:00:00000:00:000.0000:53:375900:11:4700:00:0000:00:00
60 312XAVI SALAZAR SANTIAGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:2610300:20:573100:32:3636.8100:53:336800:11:5300:00:0000:00:00
61 7023GIUSEPPE BERTUCCIO D’ANGELLICENCIA DE DIAABM01:05:343300:19:086900:34:1735.0000:53:259000:12:0900:00:0000:00:00
62 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:05:445500:19:435400:33:4835.5000:53:319300:12:1300:00:0000:00:00
63 390MIGUEL ANGEL PEREZ SERRAJFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:537000:20:055600:33:5235.4300:53:577200:11:5600:00:0000:00:00
64 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:5410500:20:592700:32:1937.1300:53:1810700:12:3600:00:0000:00:00
65 4126JAVIER BUISÁN GUARGACERDANYOLA CHV1M01:06:023400:19:088700:34:4934.4700:53:578100:12:0500:00:0000:00:00
66 8052JOAQUÍN CAMPOS CLEMENTELLICENCIA DE DIASUB23M01:06:063900:19:1410500:35:2533.8800:54:393800:11:2700:00:0000:00:00
67 1036XAVIER BUSQUETS DUARTECLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:075400:19:417800:34:3434.7200:54:156700:11:5200:00:0000:00:00
68 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:126400:20:036200:34:0935.1400:54:127700:12:0000:00:0000:00:00
69 3502IVAN TIZON TRAGACETECLUB NATACIO SITGESV1M01:06:266000:19:587400:34:2834.8200:54:267600:12:0000:00:0000:00:00
70 3349LUCAS SAIED WITTROCKCLUB NATACIO SITGESABM01:06:276800:20:058200:34:4334.5700:54:484800:11:3900:00:0000:00:00
71 165JAUME MARTÍNEZ LÓPEZC.N. BADALONAV1M01:06:358600:20:326700:34:1435.0500:54:466000:11:4900:00:0000:00:00
72 2367ISRAEL FERNANDEZ PUERTOCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:06:5211200:21:135200:33:3735.7000:54:507800:12:0200:00:0000:00:00
73 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSC.N. BADALONAABM01:06:558900:20:376600:34:1235.0900:54:498300:12:0600:00:0000:00:00
74 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:06:5610600:20:595500:33:5035.4700:54:498600:12:0700:00:0000:00:00
75 897IGNACIO GALLO FERRER C.E.T. DISTANCESUB23M01:06:594900:19:2611200:35:5033.4900:55:165200:11:4300:00:0000:00:00
76 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:07:0011400:21:148000:34:3734.6700:55:512900:11:0900:00:0000:00:00
77 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:07:059600:20:434100:33:0836.2200:53:5114000:13:1400:00:0000:00:00
78 8009CARLES AGUADO GARCIALLICENCIA DE DIAV1M01:07:067900:20:209800:35:0134.2700:55:215600:11:4500:00:0000:00:00
79 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:077600:20:179700:35:0034.2900:55:176300:11:5000:00:0000:00:00
80 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:07:088200:20:229100:34:5434.3800:55:166600:11:5200:00:0000:00:00
81 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1111100:21:125700:33:5735.3500:55:097900:12:0200:00:0000:00:00
82 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:07:147500:20:177500:34:3134.7700:54:489700:12:2600:00:0000:00:00
83 3749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHSCLUB TRI5UABM01:07:1510200:20:527200:34:2634.8500:55:187400:11:5700:00:0000:00:00
84 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:219000:20:387000:34:2134.9300:54:599500:12:2200:00:0000:00:00
85 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:269500:20:427600:34:3334.7300:55:159200:12:1100:00:0000:00:00
86 6072PATRICIA ORTEGA RUIZCLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:07:3013200:21:394300:33:1336.1300:54:5211200:12:3800:00:0000:00:00
87 7011MIGUEL ANGEL HERNANDEZ BALLICENCIA DE DIAV1M01:07:389300:20:406300:34:0935.1400:54:4912500:12:4900:00:0000:00:00
88 5484JORDI PARADELL RUESCACLUB TRI5UV1M01:07:419800:20:458800:34:5234.4200:55:378000:12:0400:00:0000:00:00
89 2746ANDRES ALVARADO SERFATYCLUB TRI5UV1M01:07:4612200:21:236800:34:1535.0400:55:388900:12:0800:00:0000:00:00
90 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:07:527300:20:1310800:35:3433.7400:55:478200:12:0500:00:0000:00:00
91 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:07:527700:20:199400:34:5934.3000:55:1810500:12:3400:00:0000:00:00
92 2765RUBÉN CABRERA GALLÉNTRI2WINV1M01:08:217200:20:0810900:35:3833.6800:55:4610600:12:3500:00:0000:00:00
93 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:08:228700:20:3611500:36:0633.2400:56:424900:11:4000:00:0000:00:00
94 2243ENRIC DOMENECH CARBONERASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:408400:20:2812000:36:1733.0700:56:457100:11:5500:00:0000:00:00
95 8022MARC SALVIA DE LA FUENTELLICENCIA DE DIAV1M01:08:4110700:21:029300:34:5934.3000:56:0111400:12:4000:00:0000:00:00
96 3463MIGUEL CASTILLO QUESADAC.N. VIC-ETBV2M01:08:4112900:21:347100:34:2334.9000:55:5711700:12:4400:00:0000:00:00
97 3905NESTOR GINER LLORENSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:4213600:21:476400:34:0935.1400:55:5612100:12:4600:00:0000:00:00
98 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:4714500:21:585100:33:3635.7100:55:3413900:13:1300:00:0000:00:00
99 8030JORGE SOTOMAYOR CALVOLLICENCIA DE DIAV1M01:08:498300:20:2710700:35:3133.7900:55:5812800:12:5100:00:0000:00:00
100 2578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:519700:20:4310300:35:1434.0600:55:5713200:12:5400:00:0000:00:00
101 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:08:573100:19:0314000:37:2832.0300:56:319800:12:2600:00:0000:00:00
102 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:08:5710000:20:5010000:35:1134.1100:56:0113300:12:5600:00:0000:00:00
103 1013MIGUEL SANCHEZ RECHE C.N. SABADELLABM01:09:086200:20:0114100:37:3331.9600:57:344300:11:3400:00:0000:00:00
104 3458TOMÁS CALDAS CASAÑASCLUB VO2 TEAMSUB23M01:09:0912400:21:2411900:36:0933.2000:57:334600:11:3600:00:0000:00:00
105 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:167100:20:0512600:36:3832.7600:56:4310400:12:3300:00:0000:00:00
106 2685MIQUEL RIBERA CODINACLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1614800:22:008100:34:4034.6200:56:4010800:12:3600:00:0000:00:00
107 3147ISMAEL MARTINEZ ADANINDEPENDENTV1M01:09:1714400:21:556500:34:1035.1200:56:0513800:13:1200:00:0000:00:00
108 5850FRANCISCO SALA MARTINEZC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:1811300:21:1311300:35:5533.4100:57:089100:12:1000:00:0000:00:00
109 5353FRANCESC XAVIER SUBIRANACLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:1916300:22:314600:33:2036.0000:55:5115500:13:2800:00:0000:00:00
110 8055JONATHAN MARÍN DEL RÍOLLICENCIA DE DIAABM01:09:2410800:21:0412200:36:2332.9800:57:277500:11:5700:00:0000:00:00
111 7012JOAN AGUADE LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:09:259200:20:3912900:36:5632.4900:57:356200:11:5000:00:0000:00:00
112 8031ALBERT VILASPASA REALLLICENCIA DE DIAABM01:09:2610900:21:087700:34:3434.7200:55:4216800:13:4400:00:0000:00:00
113 4685JOSE ANTONIO TIRADO LARGOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:2811800:21:1611000:35:4133.6300:56:5710100:12:3100:00:0000:00:00
114 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:09:3411900:21:1712100:36:2233.0000:57:397000:11:5500:00:0000:00:00
115 3719ILDEFONS TERUEL SANCHEZJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:09:356900:20:0514800:37:5631.6300:58:014400:11:3400:00:0000:00:00
116 8023RAFAEL LUIS CORTECERO MONLLICENCIA DE DIAV1M01:09:373700:19:1316100:38:4630.9500:57:594700:11:3800:00:0000:00:00
117 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDENTABM01:09:447400:20:1514400:37:4931.7300:58:045000:11:4000:00:0000:00:00
118 8020RAUL RUBIO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:09:5514200:21:5510600:35:2833.8300:57:2310300:12:3200:00:0000:00:00
119 4070SUSANA CASTAN SALINASCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:09:5915800:22:239500:34:5934.3000:57:2211100:12:3700:00:0000:00:00
120 5430JOSE MANUEL ORTEGA CASTELTRIATLO L´HOSPITALETV1M01:10:0314900:22:029900:35:1034.1200:57:1213000:12:5100:00:0000:00:00
121 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:10:0812700:21:2811800:36:0933.2000:57:3710200:12:3100:00:0000:00:00
122 2903ALVARO CARLOS DIAZ CONRADCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:10:1211600:21:1511700:36:0833.2100:57:2312600:12:4900:00:0000:00:00
123 8001DAVID VERDURALLICENCIA DE DIAV1M01:10:1211500:21:1511600:36:0633.2400:57:2112900:12:5100:00:0000:00:00
124 4294ANTONIO FRANCO MATENCIOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:3513400:21:4511400:36:0133.3200:57:4612400:12:4900:00:0000:00:00
125 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:5116700:22:437300:34:2734.8300:57:1016600:13:4100:00:0000:00:00
126 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:10:5214600:21:5910200:35:1434.0600:57:1316300:13:3900:00:0000:00:00
127 4816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRACLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:10:559400:20:4213400:37:0732.3300:57:4913600:13:0600:00:0000:00:00
128 2315HECTOR MOLINA GIMENEZW3TRIBCNV1M01:10:5616100:22:2610100:35:1234.0900:57:3814400:13:1800:00:0000:00:00
129 1241GERMAN MARQUEZ CARRASCOCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:11:0312300:21:2313300:37:0232.4000:58:2511300:12:3800:00:0000:00:00
130 1455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGC.E.E. SANT GERVASIV1M01:11:1616800:22:479200:34:5634.3500:57:4315700:13:3300:00:0000:00:00
131 3475ALEX FUNEZ GARCIARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM01:11:1712600:21:2713200:37:0032.4300:58:2712700:12:5000:00:0000:00:00
132 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:11:1815200:22:0612500:36:3632.7900:58:4210900:12:3600:00:0000:00:00
133 6111IRENE SANCHEZ ALBERTDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F01:11:2010100:20:5115400:38:1331.4000:59:049400:12:1600:00:0000:00:00
134 2157J. DAVID FERNÁNDEZ MARTÍNCLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:329100:20:3916300:38:4730.9400:59:268500:12:0600:00:0000:00:00
135 8025XAVIER ROCABERT PÉREZ-PORLLICENCIA DE DIAABM01:11:376100:20:0117600:39:5430.0800:59:555100:11:4200:00:0000:00:00
136 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:11:4313700:21:5014300:37:4531.7900:59:358800:12:0800:00:0000:00:00
137 8035MANUEL LÓPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4414300:21:5512400:36:2932.8900:58:2414700:13:2000:00:0000:00:00
138 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:11:4415100:22:0412300:36:2332.9800:58:2714200:13:1700:00:0000:00:00
139 8033JUAN LUIS VICENTE OJEDALLICENCIA DE DIAV1M01:11:4713100:21:3813700:37:2332.1000:59:0112000:12:4600:00:0000:00:00
140 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:11:4715300:22:0713100:37:0032.4300:59:0711500:12:4000:00:0000:00:00
141 8050ERNEST BERTRAN PARDOLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4815400:22:1612700:36:4732.6200:59:0311800:12:4500:00:0000:00:00
142 5600GUILLERMO MORALES BERMUDOTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:11:5322400:28:39200:25:1347.5900:53:5222100:18:0100:00:0000:00:00
143 2713JOSE LUIS URIBE MARCOSCERDANYOLA CHABM01:11:5416000:22:258900:34:5234.4200:57:1719400:14:3700:00:0000:00:00
144 779JOSEP CAMPRUBI GODAYOLTRANSTRIATLONV1M01:11:5617400:23:199600:34:5934.3000:58:1816100:13:3800:00:0000:00:00
145 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARTRANSTRIATLONV2M01:11:5717600:23:239000:34:5434.3800:58:1716500:13:4000:00:0000:00:00
146 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:5916600:22:4011100:35:4733.5400:58:2715600:13:3200:00:0000:00:00
147 2562DAVID QUIRANT RECORTRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:12:0111700:21:1513500:37:1132.2700:58:2615800:13:3500:00:0000:00:00
148 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOYACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:1113000:21:3714600:37:5331.6800:59:3011600:12:4100:00:0000:00:00
149 2939DANIEL JAVIER MARTIN TORRCLUB PROAMABM01:12:1513500:21:4615000:38:0531.5100:59:519600:12:2400:00:0000:00:00
150 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VALLEJOCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:1812100:21:2215100:38:0831.4700:59:3012300:12:4800:00:0000:00:00
151 8040SANDRA ALONSO RUIZLLICENCIA DE DIAABF01:12:308500:20:3216600:39:0430.7200:59:3613100:12:5400:00:0000:00:00
152 7024ANDRES BARBERO ALONSO LLICENCIA DE DIAV1M01:12:3418100:23:348300:34:4334.5700:58:1718700:14:1700:00:0000:00:00
153 2569RUBEN MONMANY PULIDOCLUB VO2 TEAMV1M01:12:4515000:22:0313800:37:2532.0700:59:2814300:13:1700:00:0000:00:00
154 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRATRI2WINV1M01:12:5512000:21:2015300:38:1231.4100:59:3214900:13:2300:00:0000:00:00
155 7019LAURA BALETA FARRERASLLICENCIA DE DIAABF01:12:5614100:21:5412800:36:5232.5500:58:4617600:14:1000:00:0000:00:00
156 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:13:0213300:21:4414700:37:5531.6500:59:3914800:13:2300:00:0000:00:00
157 7022MARIA BOIX-FRIASLLICENCIA DE DIAABF01:13:2715900:22:2415700:38:3431.1101:00:589900:12:2900:00:0000:00:00
158 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:5616900:22:5413600:37:1832.1701:00:1216900:13:4400:00:0000:00:00
159 1419CELIA MEMBRILLERA SERRANOCLUB TRI5UABF01:13:5812800:21:3017400:39:5130.1101:01:2111000:12:3700:00:0000:00:00
160 1424TONI CABRERA GALLEGOCLUB TRI5UV1M01:14:1815500:22:1816000:38:3631.0901:00:5415000:13:2400:00:0000:00:00
161 8028SERGI ASIN RETRESLLICENCIA DE DIAABM01:14:259900:20:4716800:39:2730.4201:00:1417800:14:1100:00:0000:00:00
162 5405MIGUEL TRIGUERO MOLINACLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:3212500:21:2517700:40:0030.0001:01:2513700:13:0700:00:0000:00:00
163 2317MARC ANDRES MARINC.E. KATOA BARCELONAJNM01:14:436700:20:0519600:42:0728.4901:02:1210000:12:3100:00:0000:00:00
164 8053LAURA LÓPEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABF01:14:4516500:22:3316500:38:5230.8701:01:2514600:13:2000:00:0000:00:00
165 3494EDU JAUME RAMÍREZCLUB PROAMABM01:14:5014000:21:5315800:38:3531.1001:00:2818800:14:2200:00:0000:00:00
166 2237MARTA MIRON MARTINEZC.N. MATAROABF01:15:0517500:23:1914900:37:5731.6201:01:1617000:13:4900:00:0000:00:00
167 8041JESSICA REVERTE DE GEALLICENCIA DE DIAABF01:15:0816200:22:3117000:39:3530.3201:02:0613500:13:0200:00:0000:00:00
168 8018DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0911000:21:1019300:41:1229.1301:02:2212200:12:4700:00:0000:00:00
169 8003CARLOS ALVAREZ NOGUERALLICENCIA DE DIAV1M01:15:1217000:22:5815200:38:0931.4501:01:0717400:14:0500:00:0000:00:00
170 375JOSEP NAVARRO GARCIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:15:1714700:21:5917300:39:4030.2501:01:3916200:13:3800:00:0000:00:00
171 8026KARME FERNÁNDEZ ROMÁNLLICENCIA DE DIAV1F01:15:2615700:22:2217100:39:3630.3001:01:5815400:13:2800:00:0000:00:00
172 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:15:4319000:24:1115600:38:1731.3501:02:2814100:13:1500:00:0000:00:00
173 7021RAFAEL MOLINA ROMEROLLICENCIA DE DIAV2M01:15:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
174 7001MARC MASSAGUE MORENOLLICENCIA DE DIAABM01:15:526500:20:0420100:42:5028.0201:02:5413400:12:5800:00:0000:00:00
175 3376ALBERT BOSCH MARIC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:16:0819100:24:1415500:38:1431.3901:02:2816400:13:4000:00:0000:00:00
176 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIABM01:16:1615600:22:2018300:40:2029.7501:02:4015900:13:3600:00:0000:00:00
177 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:16:1717200:23:1216900:39:2930.3901:02:4116000:13:3600:00:0000:00:00
178 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:16:2513900:21:5319100:41:0529.2101:02:5815200:13:2700:00:0000:00:00
179 7010SERGI ASINSLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:3318200:23:3514200:37:4431.8001:01:1920400:15:1400:00:0000:00:00
180 3310ISMAEL GUZMAN BENITEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:16:4218300:23:3516400:38:5130.8901:02:2618600:14:1600:00:0000:00:00
181 3482MOISÉS BAREA CARRILLOCERDANYOLA CHABM01:16:4816400:22:3218100:40:0329.9601:02:3518200:14:1300:00:0000:00:00
182 3490JAVIER GONZALEZ IGLESIASC.E. KATOA BARCELONAABM01:16:564700:19:22100:19:5360.3500:39:1522400:37:4100:00:0000:00:00
183 7009JAVIER PALOMERO GONZALEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0018000:23:3216200:38:4730.9401:02:1919600:14:4100:00:0000:00:00
184 3172JAVIER GUTIERREZ MARTÍNEZC.N. VIC-ETBABM01:17:0219900:24:4013000:36:5732.4801:01:3720900:15:2500:00:0000:00:00
185 8038MAURO GONZÁLEZ GUIJARROLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:0318400:23:3517900:40:0129.9901:03:3615100:13:2700:00:0000:00:00
186 7005DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:17:0520500:25:2613900:37:2732.0401:02:5318000:14:1200:00:0000:00:00
187 3461NOÉ JIMÉNEZ ZARAGÜETACLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:17:3618600:23:4317200:39:4030.2501:03:2318400:14:1300:00:0000:00:00
188 2224JUAN FERNANDEZ ORTIZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:17:3617300:23:1518700:40:5329.3501:04:0815300:13:2800:00:0000:00:00
189 250FRANCESC RUBIO BARCELOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:5718500:23:3618200:40:1729.7901:03:5317300:14:0400:00:0000:00:00
190 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M01:18:1420000:25:0014500:37:5331.6801:02:5320700:15:2100:00:0000:00:00
191 3250ALBERT IGLESIAS BARBÉC.N. BADALONAABM01:18:1713800:21:5019800:42:1428.4101:04:0418300:14:1300:00:0000:00:00
192 2716ELOY MARTINEZ SALVADORCEMEABM01:18:3018900:23:5518400:40:2529.6901:04:2017700:14:1000:00:0000:00:00
193 8004RICARD SAN MODESTO SANTIALLICENCIA DE DIAABM01:18:3319300:24:2718000:40:0229.9801:04:2917200:14:0400:00:0000:00:00
194 3498JORDI MASCARELL MARTINEZCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:18:3417100:23:0119700:42:1428.4101:05:1514500:13:1900:00:0000:00:00
195 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:18:4119700:24:3517500:39:5430.0801:04:2917900:14:1200:00:0000:00:00
196 2469JOAN LLUCH CALMÓC.N. VILAFRANCA ABM01:19:0517800:23:3018900:41:0229.2401:04:3219300:14:3300:00:0000:00:00
197 5192ANDREA MEDRANO VICENTEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:19:3119200:24:2619400:41:2229.0101:05:4816700:13:4300:00:0000:00:00
198 3483ALEIX RÍOS HERRÁIZINDEPENDENTSUB23M01:19:3617700:23:2518800:40:5529.3301:04:2020500:15:1600:00:0000:00:00
199 3488ANTONIO PÉREZ LATONDACERDANYOLA CHABM01:19:3719500:24:2919000:41:0329.2301:05:3217500:14:0500:00:0000:00:00
200 8002FRANCESC GOLANO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:19:5119600:24:3018600:40:4329.4701:05:1319500:14:3800:00:0000:00:00
201 8027MARTINA REBULLLLICENCIA DE DIAABF01:20:0520200:25:0718500:40:3629.5601:05:4319000:14:2200:00:0000:00:00
202 2387PABLO PARRAL ESPINOSACLUB TRIATLÓ ATLESABM01:20:2618700:23:5417800:40:0129.9901:03:5521800:16:3100:00:0000:00:00
203 3392MIGUEL ANGEL RIBAU DIEZINDEPENDENTV2M01:21:0417900:23:3120300:43:1127.7901:06:4218900:14:2200:00:0000:00:00
204 1641VICTOR CANTOS GUASCHCERDANYOLA CHJNM01:21:0721900:26:4515900:38:3531.1001:05:2021200:15:4700:00:0000:00:00
205 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:21:2818800:23:5520600:43:4127.4701:07:3617100:13:5200:00:0000:00:00
206 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:22:0121600:26:2016700:39:1830.5301:05:3821600:16:2300:00:0000:00:00
207 3491KATHARINE JEFFERIESC.E. KATOA BARCELONAABF01:22:3020400:25:1520200:43:0127.9001:08:1618500:14:1400:00:0000:00:00
208 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:22:4921000:25:5219900:42:3428.1901:08:2619100:14:2300:00:0000:00:00
209 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:0721500:26:1419500:42:0228.5501:08:1619900:14:5100:00:0000:00:00
210 6158PAULA BALCARCE VARGASC.N. MATAROABF01:23:2420600:25:4320000:42:4128.1101:08:2420000:15:0000:00:0000:00:00
211 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:3219400:24:2820700:44:0327.2401:08:3120100:15:0100:00:0000:00:00
212 232JOSEP MARÍA FRAILE CLUB PROAMV2M01:24:1419800:24:3821300:45:1126.5601:09:4919200:14:2500:00:0000:00:00
213 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:24:4021300:26:0720400:43:1727.7201:09:2420600:15:1600:00:0000:00:00
214 8013SONIA PRIETO SEGUROLLICENCIA DE DIAV1F01:24:4021400:26:1020500:43:1827.7101:09:2820200:15:1200:00:0000:00:00
215 7025ANTONIO DONOSO DE PAZLLICENCIA DE DIAABM01:24:5121700:26:2119200:41:0829.1701:07:2922000:17:2200:00:0000:00:00
216 8024DANIEL LARA VILALLICENCIA DE DIAABM01:25:3220800:25:4721200:44:5526.7201:10:4219800:14:5000:00:0000:00:00
217 8005ROSA JIMÉNEZ MOLINA LLICENCIA DE DIAV1F01:25:5320100:25:0221400:45:3726.3101:10:3920300:15:1400:00:0000:00:00
218 8006FRANCISCO RUZ LINDELLICENCIA DE DIAV1M01:25:5820900:25:4921000:44:4526.8201:10:3420800:15:2400:00:0000:00:00
219 8029MARISOL SOLER PERRUSQUIALLICENCIA DE DIAV1F01:26:2922100:26:5720800:44:0527.2201:11:0221000:15:2700:00:0000:00:00
220 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:26:4521200:26:0321100:44:5026.7701:10:5321300:15:5200:00:0000:00:00
221 8045ANNA CAZALLA BRINGUELLICENCIA DE DIAABF01:27:1320300:25:1421600:47:1125.4301:12:2519700:14:4800:00:0000:00:00
222 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTÍNEZTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:28:0021100:25:5522000:47:5225.0701:13:4718100:14:1300:00:0000:00:00
223 8051VIVIANA IGLESIAS SAENZLLICENCIA DE DIAV2F01:28:2122300:27:5820900:44:1127.1601:12:0921500:16:1200:00:0000:00:00
224 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABM01:29:4922000:26:5421500:46:5925.5401:13:5321400:15:5600:00:0000:00:00
225 7004CARMEN PEÑA SALCEDOLLICENCIA DE DIAABF01:30:2821800:26:4521700:47:2025.3501:14:0521700:16:2300:00:0000:00:00
226 3487MERITXELL LARRED FERRASCERDANYOLA CHABF01:31:2320700:25:4422200:49:5624.0301:15:4021100:15:4300:00:0000:00:00
227 3377VERONICA GORRIZ RODRIGUEZTRI2WINV1F01:31:3922200:27:1821900:47:4525.1301:15:0321900:16:3600:00:0000:00:00
228 8039ORIOL CABERO AMAROLLICENCIA DE DIASUB23M01:35:2322500:28:5521800:47:2825.2801:16:2322200:19:0000:00:0000:00:00
229 3468ALEX PLAZA MORARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM01:40:0822600:30:2622100:48:2024.8301:18:4622300:21:2200:00:0000:00:00


NF 8032ELENA ELVIRALLICENCIA DE DIAABF00:00:00000:28:03000:42:5128.0001:10:54000:00:0000:00:0000:00:00
NF 192JORGE LOPEZ JUAREZCERRR IGUALADAABM00:00:00000:24:25000:39:3130.3701:03:56000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2354ALBERTO BERMEJO GOMEZDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:00:00000:20:34000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6280ANNA PADRES KEITACLUB NATACIO BANYOLESCDF00:00:00000:25:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7020XAVIER VENTURA CASULLERASLLICENCIA DE DIASUB23M00:00:00000:25:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3384RODOLPHE BAYLONFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM00:00:00000:18:22000:32:2137.0900:50:43000:00:0000:00:0000:00:00
NF 3414MARTA BIEITO LOPEZC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1F00:00:00000:27:36000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00


DQ 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:50:06000:09:07000:30:4339.0700:39:50000:10:1600:00:0000:00:00
DQ 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:52:54000:10:03000:31:5637.5800:41:59000:10:5500:00:0000:00:00
DQ 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:53:34000:10:04000:33:0036.3600:43:04000:10:3000:00:0000:00:00
DQ 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M00:53:43000:10:40000:31:1838.3400:41:58000:11:4500:00:0000:00:00
DQ 8048CARLOS CENTELLA CARNEREROLLICENCIA DE DIAABM00:55:56000:21:38000:20:3258.4400:42:10000:13:4600:00:0000:00:00
DQ 3015DANIEL REDONDO CARDOSOC.N. BADALONAABM00:56:42100:10:537200:34:2234.9200:45:153900:11:2700:00:0000:00:00
DQ 3118AMIN EL AISSATI TAADOUC.E. MEDITERRANIABM00:58:18400:11:236700:34:1335.0700:45:3612200:12:4200:00:0000:00:00
DQ 8014ELEAZAR PRIETOLLICENCIA DE DIAABM00:58:57200:11:1011000:35:3133.7900:46:419700:12:1600:00:0000:00:00
DQ 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2M00:59:39300:11:2010100:35:0334.2400:46:2314900:13:1600:00:0000:00:00
DQ 5245ABEL JOVÉ DOLZT3R TRIATLOABM01:01:07600:11:4213200:36:4632.6400:48:2811800:12:3900:00:0000:00:00
DQ 8046GUILLEM ROSADO BATLLELLICENCIA DE DIAABM01:01:53500:11:4015600:38:0031.5800:49:409500:12:1300:00:0000:00:00
DQ 3275ALEX DE RIAÑO OSULINDEPENDENTV1M01:02:31800:12:5813000:36:3632.7900:49:3414000:12:5700:00:0000:00:00
DQ 3436ALEX RATERA APARICIOINDEPENDENTV1M01:03:44700:12:2017100:38:5130.8900:51:1110700:12:3300:00:0000:00:00


NP 443AMADOR OLIVARES DE LA OSAC.E. NO TE PARESV2M
NP 529JOAN SOTOS SANTANDERCLUB TRI5UABM
NP 543ORIOL BRUGUERA SUPERVIAC.N. MATAROABM
NP 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM
NP 3465MARTA MARI FERNANDEZC.E. MASQUES ST ANDREUABF
NP 3479JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M
NP 3489ANDREA CARROGGIOINDEPENDENTABF
NP 3497SERGIO ASENSIO GILCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 8034SEBASTIÀ ROMAN I SABORITLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8036OSCAR FERNANDEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8037DAVID TORTOSA AGUARONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8043JOAN OLLELLICENCIA DE DIAABM
NP 8044BENITA BREITERLLICENCIA DE DIAABF
NP 1023JUAN DOMINGO TRINIDAD OJEINDEPENDENTV1M
NP 1203XAVIER GARCIA MONELLTRIATLO TERRASSASPORTS-CIV2M
NP 1510GORKA RODRIGUEZ SAN AGUSTC.E. KATOA BARCELONAV1M
NP 1624VANESSA ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABF
NP 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 1709MIQUEL GENOLLA SUBIRATSINDEPENDENTV2M
NP 119JUANJO GALLARDO GONZALEZGAVA TRIATLOV2M
NP 174JUAN CARLOS DEL ESTAL REBW3TRIBCNV1M
NP 266JORDI ARRIBAS VALENCIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM
NP 3902EDUARD SEGURA FLIXCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 4067HELENA CANOVAS MORENOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F
NP 4316JOSEP GORDI SERRATCLUB TRIATLO SABADELLV2M
NP 8047SARA DE DIEGO NAVARRALLICENCIA DE DIAABF
NP 5170RACHAEL WESTCLUB NATACIO VALLDOREIXV1F
NP 5455RUBÉN MORENO BURGUÉSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 2440TONI MARTIN LOPEZCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M
NP 5901ADRIA DE MOYA DALMAUC.N. MATAROCDM
NP 2679ERIC SAMPER HURTADOC.N. BADALONAABM
NP 2730JAVIER VAREA RUSORIPOLLET UNIO ATLETICAABM
NP 7002ALEX FERRIZ GRACIA LLICENCIA DE DIAABM
NP 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M
NP 3057DAVID ACEITUNO CORRALC.E.E. SANT GERVASIABM
NP 7013JESUS VEGAS FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7014LLUIS SEBBAKLLICENCIA DE DIAV2M
NP 7016MANEL MARTINEZ GAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7017MARCOS DE HARO MOROLLICENCIA DE DIAV1M
NP 3226MARC BARRANCO PONSCLUB ATLETISME OLESAABM
NP 3370DAVID LUARNA GARCIACLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM
NP 8007ANTONIO LOPEZ DE PABLO FELLICENCIA DE DIAV2M
NP 8008PETER STRATINGLLICENCIA DE DIAV2M
NP 8011MARIA RODRÍGUEZ LLICENCIA DE DIAV1F
NP 8012JOSE ANTONIO VALERO MORALLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8015MARC TORT MORENOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 3401DAVID VERGES MARTÍNEZC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M
NP 3437JORGE SALIDO PINILLAC.N. BADALONAV2M
NP 3455ALEXANDRE TAPIA CLAUDELCLUB VO2 TEAMABM
NP 8016PABLO CERVERA ROUXLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8017SANDRA VERALLICENCIA DE DIAV1F

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32