RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
303 249 229 7 13 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2686ALEIX RIBERA FLORESCLUB NATACIO MINORISACDM01:04:523800:19:133700:32:5336.4900:52:0611900:12:4600:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:08:228700:20:3611500:36:0633.2400:56:424900:11:4000:00:0000:00:00
2 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:11:4715300:22:0713100:37:0032.4300:59:0711500:12:4000:00:0000:00:00
3 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNF01:21:2818800:23:5520600:43:4127.4701:07:3617100:13:5200:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 407JOAN WAGER PONSSALTOKI DIQUESI TRIKIDEAKJNM00:56:03100:16:53400:29:4640.3100:46:39100:09:2400:00:0000:00:00
2 3338NIL RAMADA MUÑOZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM00:58:49800:17:491100:30:2039.5600:48:091800:10:4000:00:0000:00:00
3 2191JORDI PINO CONTRERAC.E. RAYOTEAMJNM01:01:26000:00:00000:00:00000:50:123300:11:1400:00:0000:00:00
4 2003ALBERT MORALES FAURFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIJNM01:05:036300:20:014500:33:1736.0500:53:185500:11:4500:00:0000:00:00
5 3475ALEX FUNEZ GARCIARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM01:11:1712600:21:2713200:37:0032.4300:58:2712700:12:5000:00:0000:00:00
6 2317MARC ANDRES MARINC.E. KATOA BARCELONAJNM01:14:436700:20:0519600:42:0728.4901:02:1210000:12:3100:00:0000:00:00
7 3376ALBERT BOSCH MARIC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNM01:16:0819100:24:1415500:38:1431.3901:02:2816400:13:4000:00:0000:00:00
8 1641VICTOR CANTOS GUASCCERDANYOLA CHJNM01:21:0721900:26:4515900:38:3531.101:05:2021200:15:4700:00:0000:00:00
9 3468ALEX PLAZA MORARIPOLLET UNIO ATLETICAJNM01:40:0822600:30:2622100:48:2024.8301:18:4622300:21:2200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6111IRENE SANCHEZ ALBERDIMENSION3 CLUB TRIATLOSUB23F01:11:2010100:20:5115400:38:1331.400:59:049400:12:1600:00:0000:00:00
2 4098ÀNGELS PRAT MÉNDEZT3R TRIATLOSUB23F01:18:4119700:24:3517500:39:5430.0801:04:2917900:14:1200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1773DANIEL MARTINEZ VALC.E.T. DISTANCESUB23M00:57:56400:17:321300:30:3639.2200:48:08200:09:4800:00:0000:00:00
2 3185ORIOL CASULLERAS CHC.N. VIC-ETBSUB23M01:01:404000:19:151600:31:1238.4600:50:273200:11:1300:00:0000:00:00
3 3182PAU MOLIST PUJADASC.N. VIC-ETBSUB23M01:04:108800:20:362100:32:0437.4200:52:404000:11:3000:00:0000:00:00
4 1522ENRIC RIVERA PEREGRTRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M01:04:494500:19:226100:34:0735.1700:53:293400:11:2000:00:0000:00:00
5 8052JOAQUÍN CAMPOS CLEMLLICENCIA DE DIASUB23M01:06:063900:19:1410500:35:2533.8800:54:393800:11:2700:00:0000:00:00
6 3349LUCAS SAIED WITTROCCLUB NATACIO SITGESABM01:06:276800:20:058200:34:4334.5700:54:484800:11:3900:00:0000:00:00
7 897IGNACIO GALLO FERREC.E.T. DISTANCESUB23M01:06:594900:19:2611200:35:5033.4900:55:165200:11:4300:00:0000:00:00
8 2010PABLO MITJANS MANAUC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23M01:08:573100:19:0314000:37:2832.0300:56:319800:12:2600:00:0000:00:00
9 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLABM01:09:086200:20:0114100:37:3331.9600:57:344300:11:3400:00:0000:00:00
10 3458TOMÁS CALDAS CASAÑACLUB VO2 TEAMSUB23M01:09:0912400:21:2411900:36:0933.200:57:334600:11:3600:00:0000:00:00
11 4816CHRISTIAN RODRIGUEZCLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M01:10:559400:20:4213400:37:0732.3300:57:4913600:13:0600:00:0000:00:00
12 7010SERGI ASINSLLICENCIA DE DIASUB23M01:16:3318200:23:3514200:37:4431.801:01:1920400:15:1400:00:0000:00:00
13 8038MAURO GONZÁLEZ GUIJLLICENCIA DE DIASUB23M01:17:0318400:23:3517900:40:0129.9901:03:3615100:13:2700:00:0000:00:00
14 3483ALEIX RÍOS HERRÁIZINDEPENDENTSUB23M01:19:3617700:23:2518800:40:5529.3301:04:2020500:15:1600:00:0000:00:00
15 8039ORIOL CABERO AMAROLLICENCIA DE DIASUB23M01:35:2322500:28:5521800:47:2825.2801:16:2322200:19:0000:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7022MARIA BOIX-FRIASLLICENCIA DE DIAABF01:13:2715900:22:2415700:38:3431.1101:00:589900:12:2900:00:0000:00:00
2 8053LAURA LÓPEZ FERRERLLICENCIA DE DIAABF01:14:4516500:22:3316500:38:5230.8701:01:2514600:13:2000:00:0000:00:00
3 1793MONICA MONFORT ROCACLUB ATLETISME OLESAABF01:16:1717200:23:1216900:39:2930.3901:02:4116000:13:3600:00:0000:00:00
4 5192ANDREA MEDRANO VICEC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABF01:19:3119200:24:2619400:41:2229.0101:05:4816700:13:4300:00:0000:00:00
5 8027MARTINA REBULLLLICENCIA DE DIAABF01:20:0520200:25:0718500:40:3629.5601:05:4319000:14:2200:00:0000:00:00
6 3491KATHARINE JEFFERIEC.E. KATOA BARCELONAABF01:22:3020400:25:1520200:43:0127.901:08:1618500:14:1400:00:0000:00:00
7 6158PAULA BALCARCE VARGC.N. MATAROABF01:23:2420600:25:4320000:42:4128.1101:08:2420000:15:0000:00:0000:00:00
8 8045ANNA CAZALLA BRINGULLICENCIA DE DIAABF01:27:1320300:25:1421600:47:1125.4301:12:2519700:14:4800:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4834GUILLEM FERNANDEZ VDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:19600:17:411200:30:2839.3900:48:09500:10:1000:00:0000:00:00
2 2630CARLES PONS PEREZCLUB TRI5UABM00:58:341900:18:13600:29:5840.0400:48:111200:10:2300:00:0000:00:00
3 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM01:02:232400:18:403500:32:4836.5900:51:282400:10:5500:00:0000:00:00
4 7015AITOR NIETO TORRENTLLICENCIA DE DIAABM01:02:291600:18:054900:33:3135.800:51:362300:10:5300:00:0000:00:00
5 1584MARC GUINDO FALCOCERCLE SABADELLES 1856ABM01:04:055100:19:323400:32:4736.600:52:195800:11:4600:00:0000:00:00
6 7006ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM01:04:474100:19:175800:33:5935.3100:53:164100:11:3100:00:0000:00:00
7 7023GIUSEPPE BERTUCCIO LLICENCIA DE DIAABM01:05:343300:19:086900:34:173500:53:259000:12:0900:00:0000:00:00
8 390MIGUEL ANGEL PEREZ FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:05:537000:20:055600:33:5235.4300:53:577200:11:5600:00:0000:00:00
9 225ARNAUD BASSONC.E. KATOA BARCELONAABM01:07:088200:20:229100:34:5434.3800:55:166600:11:5200:00:0000:00:00
10 2243ENRIC DOMENECH CARBCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:08:408400:20:2812000:36:1733.0700:56:457100:11:5500:00:0000:00:00
11 2272MARC GODAYOL PRADAC.N. VIC-ETBABM01:09:3411900:21:1712100:36:223300:57:397000:11:5500:00:0000:00:00
12 5405MIGUEL TRIGUERO MOLCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM01:14:3212500:21:2517700:40:003001:01:2513700:13:0700:00:0000:00:00
13 3494EDU JAUME RAMÍREZCLUB PROAMABM01:14:5014000:21:5315800:38:3531.101:00:2818800:14:2200:00:0000:00:00
14 3172JAVIER GUTIERREZ MAC.N. VIC-ETBABM01:17:0219900:24:4013000:36:5732.4801:01:3720900:15:2500:00:0000:00:00
15 3250ALBERT IGLESIAS BARC.N. BADALONAABM01:18:1713800:21:5019800:42:1428.4101:04:0418300:14:1300:00:0000:00:00
16 8004RICARD SAN MODESTO LLICENCIA DE DIAABM01:18:3319300:24:2718000:40:0229.9801:04:2917200:14:0400:00:0000:00:00
17 8024DANIEL LARA VILALLICENCIA DE DIAABM01:25:3220800:25:4721200:44:5526.7201:10:4219800:14:5000:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6072PATRICIA ORTEGA RUICLUB TRIATLO VALLIRANAABF01:07:3013200:21:394300:33:1336.1300:54:5211200:12:3800:00:0000:00:00
2 1419CELIA MEMBRILLERA SCLUB TRI5UABF01:13:5812800:21:3017400:39:5130.1101:01:2111000:12:3700:00:0000:00:00
3 2237MARTA MIRON MARTINEC.N. MATAROABF01:15:0517500:23:1914900:37:5731.6201:01:1617000:13:4900:00:0000:00:00
4 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:15:4319000:24:1115600:38:1731.3501:02:2814100:13:1500:00:0000:00:00
5 1538ANABEL MARTÍNEZ MARTRIATLO TERRASSASPORTS-CIABF01:28:0021100:25:5522000:47:5225.0701:13:4718100:14:1300:00:0000:00:00
6 7004CARMEN PEÑA SALCEDOLLICENCIA DE DIAABF01:30:2821800:26:4521700:47:2025.3501:14:0521700:16:2300:00:0000:00:00
7 3487MERITXELL LARRED FECERDANYOLA CHABF01:31:2320700:25:4422200:49:5624.0301:15:4021100:15:4300:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2378JON ANDER URIBARRI C.E. RAYOTEAMABM00:58:242100:18:24300:29:4540.3400:48:09900:10:1500:00:0000:00:00
2 2522ANDREU DE JUAN BARDDIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:261400:18:03700:30:0339.9300:48:061100:10:2000:00:0000:00:00
3 5210ALEJANDRO REAL SALADIMENSION3 CLUB TRIATLOABM00:58:482000:18:15500:29:5540.1100:48:101500:10:3800:00:0000:00:00
4 5479JOSEP M. DABADC.E.T. DISTANCEABM01:01:051200:17:592200:32:0637.3800:50:052600:11:0000:00:0000:00:00
5 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:02:392300:18:314000:33:0136.3500:51:322800:11:0700:00:0000:00:00
6 7003XAVI CABRERA MARTINLLICENCIA DE DIAABM01:02:411700:18:054800:33:3035.8200:51:352700:11:0600:00:0000:00:00
7 2607SERGI CASAN FORNINDEPENDENTABM01:02:452700:18:553300:32:4136.7200:51:363000:11:0900:00:0000:00:00
8 7008GONZALO PÉREZ CORRALLICENCIA DE DIAABM01:03:274300:19:192500:32:1437.2300:51:336900:11:5400:00:0000:00:00
9 3200IVÁN BARRIL SANCHEZCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:03:328100:20:221500:31:0338.6500:51:258700:12:0700:00:0000:00:00
10 8010POL RUEDA ROMEROLLICENCIA DE DIAABM01:03:374200:19:182400:32:1337.2500:51:318400:12:0600:00:0000:00:00
11 5771MARC RIBO AVILACLUB TRI5UABM01:03:461500:18:0410400:35:2433.900:53:281000:10:1800:00:0000:00:00
12 1999PABLO RODRIGUEZ PAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIABM01:04:335700:19:483800:32:5336.4900:52:416500:11:5200:00:0000:00:00
13 3486MIGUEL DE PABLO MADC.E.T. DISTANCEABM01:04:405600:19:445300:33:4335.5900:53:273100:11:1300:00:0000:00:00
14 5866MIQUEL MARTI JAPONCLUB NATACIO CALDESABM01:04:494600:19:225000:33:3635.7100:52:586400:11:5100:00:0000:00:00
15 3285PAU AVINYO ARASAC.N. BADALONAABM01:05:175000:19:286000:34:0535.2100:53:335300:11:4400:00:0000:00:00
16 2965FEDERICO IBAÑEZCLUB PROAMABM01:05:223000:19:018600:34:4934.4700:53:504200:11:3200:00:0000:00:00
17 286SERGIO MENA FUNCIAT3R TRIATLOABM01:07:059600:20:434100:33:0836.2200:53:5114000:13:1400:00:0000:00:00
18 8055JONATHAN MARÍN DEL LLICENCIA DE DIAABM01:09:2410800:21:0412200:36:2332.9800:57:277500:11:5700:00:0000:00:00
19 8031ALBERT VILASPASA RELLICENCIA DE DIAABM01:09:2610900:21:087700:34:3434.7200:55:4216800:13:4400:00:0000:00:00
20 5993RAMON SOLER TOUSC.N. VIC-ETBABM01:10:0812700:21:2811800:36:0933.200:57:3710200:12:3100:00:0000:00:00
21 8025XAVIER ROCABERT PÉRLLICENCIA DE DIAABM01:11:376100:20:0117600:39:5430.0800:59:555100:11:4200:00:0000:00:00
22 2713JOSE LUIS URIBE MARCERDANYOLA CHABM01:11:5416000:22:258900:34:5234.4200:57:1719400:14:3700:00:0000:00:00
23 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM01:12:1113000:21:3714600:37:5331.6800:59:3011600:12:4100:00:0000:00:00
24 8028SERGI ASIN RETRESLLICENCIA DE DIAABM01:14:259900:20:4716800:39:2730.4201:00:1417800:14:1100:00:0000:00:00
25 7001MARC MASSAGUE MORENLLICENCIA DE DIAABM01:15:526500:20:0420100:42:5028.0201:02:5413400:12:5800:00:0000:00:00
26 3490JAVIER GONZALEZ IGLC.E. KATOA BARCELONAABM01:16:564700:19:22100:19:5360.3500:39:1522400:37:4100:00:0000:00:00
27 3498JORDI MASCARELL MARCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:18:3417100:23:0119700:42:1428.4101:05:1514500:13:1900:00:0000:00:00
28 2387PABLO PARRAL ESPINOCLUB TRIATLÓ ATLESABM01:20:2618700:23:5417800:40:0129.9901:03:5521800:16:3100:00:0000:00:00
29 1829ALBERT MUÑOZ LÓPEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:22:0121600:26:2016700:39:1830.5301:05:3821600:16:2300:00:0000:00:00
30 7025ANTONIO DONOSO DE PLLICENCIA DE DIAABM01:24:5121700:26:2119200:41:0829.1701:07:2922000:17:2200:00:0000:00:00
31 3500ELISABET QUER BOUC.N. VILAFRANCA ABM01:29:4922000:26:5421500:46:5925.5401:13:5321400:15:5600:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6194ELVA ROJAS LEDEZMACLUB TRIATLO SABADELLABF01:07:527300:20:1310800:35:3433.7400:55:478200:12:0500:00:0000:00:00
2 8040SANDRA ALONSO RUIZLLICENCIA DE DIAABF01:12:308500:20:3216600:39:0430.7200:59:3613100:12:5400:00:0000:00:00
3 7019LAURA BALETA FARRERLLICENCIA DE DIAABF01:12:5614100:21:5412800:36:5232.5500:58:4617600:14:1000:00:0000:00:00
4 8041JESSICA REVERTE DE LLICENCIA DE DIAABF01:15:0816200:22:3117000:39:3530.3201:02:0613500:13:0200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8049OSCAR MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM00:57:44200:17:01000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 3763RAFAEL SAN JOSE AMAC. BCN TRIATHLON TOTAL3ABM00:58:111100:17:56800:30:1439.6900:48:10300:10:0100:00:0000:00:00
3 2907CARLOS LUIS PERELLOCLUB ATLETISME OLESAABM00:58:221000:17:56900:30:1439.6900:48:10800:10:1200:00:0000:00:00
4 8054ÒSCAR BAREA SÁNCHEZLLICENCIA DE DIAABM01:00:16500:17:392800:32:2936.9400:50:08400:10:0800:00:0000:00:00
5 1019SIMON FASIELLOINDEPENDENTABM01:00:391800:18:132000:31:5837.5400:50:111400:10:2800:00:0000:00:00
6 8019ERIC TERUEL CASAJUALLICENCIA DE DIAABM01:00:42900:17:563000:32:3536.8300:50:31600:10:1100:00:0000:00:00
7 8021JORDI ALBA ROBLEDOLLICENCIA DE DIAABM01:00:423500:19:101400:30:5238.8800:50:021600:10:4000:00:0000:00:00
8 5334CHRISTIAN TÉLLEZ MAC.E. RAYOTEAMABM01:01:262200:18:30000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 3581ROGER GALVANY GALOBC.N. VIC-ETBABM01:04:405900:19:514400:33:1436.1100:53:054500:11:3500:00:0000:00:00
10 8042ADRIÁN MEZA FUENTESLLICENCIA DE DIAABM01:04:453200:19:068500:34:4934.4700:53:552200:10:5000:00:0000:00:00
11 2035JOSEP LLUIS MORENO VILADECANS TRIATLOABM01:04:5910400:20:573200:32:3836.7700:53:353600:11:2400:00:0000:00:00
12 2637CARLOS ARGÜELLO FERC.E.T. DISTANCEABM01:05:044400:19:20000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
13 1451JAVI TRENCHS ALFONSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:05:24000:00:00000:00:00000:53:375900:11:4700:00:0000:00:00
14 2434OSCAR VIDAL MOLINACLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:5410500:20:592700:32:1937.1300:53:1810700:12:3600:00:0000:00:00
15 1036XAVIER BUSQUETS DUACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:06:075400:19:417800:34:3434.7200:54:156700:11:5200:00:0000:00:00
16 2367ISRAEL FERNANDEZ PUCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:06:5211200:21:135200:33:3735.700:54:507800:12:0200:00:0000:00:00
17 1186IVAN VICEDO BARRIENC.N. BADALONAABM01:06:558900:20:376600:34:1235.0900:54:498300:12:0600:00:0000:00:00
18 2736XAVIER SENSINDEPENDENTABM01:07:147500:20:177500:34:3134.7700:54:489700:12:2600:00:0000:00:00
19 3749ORIOL GONZÁLEZ MISECLUB TRI5UABM01:07:1510200:20:527200:34:2634.8500:55:187400:11:5700:00:0000:00:00
20 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:08:5710000:20:5010000:35:1134.1100:56:0113300:12:5600:00:0000:00:00
21 4685JOSE ANTONIO TIRADOCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:09:2811800:21:1611000:35:4133.6300:56:5710100:12:3100:00:0000:00:00
22 2118FERNANDO HOYAS GILINDEPENDENTABM01:09:447400:20:1514400:37:4931.7300:58:045000:11:4000:00:0000:00:00
23 209XAVIER SANCHO GALLW3TRIBCNABM01:11:1815200:22:0612500:36:3632.7900:58:4210900:12:3600:00:0000:00:00
24 2939DANIEL JAVIER MARTICLUB PROAMABM01:12:1513500:21:4615000:38:0531.5100:59:519600:12:2400:00:0000:00:00
25 5982LUIS MIGUEL GOMEZ VCLUB ESPORTIU Z5ABM01:12:1812100:21:2215100:38:0831.4700:59:3012300:12:4800:00:0000:00:00
26 3390JOAN RUIZ MURESC.E. MEDITERRANIABM01:16:1615600:22:2018300:40:2029.7501:02:4015900:13:3600:00:0000:00:00
27 3482MOISÉS BAREA CARRILCERDANYOLA CHABM01:16:4816400:22:3218100:40:0329.9601:02:3518200:14:1300:00:0000:00:00
28 7005DAVID MARQUEZ BALTALLICENCIA DE DIAABM01:17:0520500:25:2613900:37:2732.0401:02:5318000:14:1200:00:0000:00:00
29 2716ELOY MARTINEZ SALVACEMEABM01:18:3018900:23:5518400:40:2529.6901:04:2017700:14:1000:00:0000:00:00
30 2469JOAN LLUCH CALMÓC.N. VILAFRANCA ABM01:19:0517800:23:3018900:41:0229.2401:04:3219300:14:3300:00:0000:00:00
31 3488ANTONIO PÉREZ LATONCERDANYOLA CHABM01:19:3719500:24:2919000:41:0329.2301:05:3217500:14:0500:00:0000:00:00
32 8002FRANCESC GOLANO PASLLICENCIA DE DIAABM01:19:5119600:24:3018600:40:4329.4701:05:1319500:14:3800:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8026KARME FERNÁNDEZ ROMLLICENCIA DE DIAV1F01:15:2615700:22:2217100:39:3630.301:01:5815400:13:2800:00:0000:00:00
2 8013SONIA PRIETO SEGUROLLICENCIA DE DIAV1F01:24:4021400:26:1020500:43:1827.7101:09:2820200:15:1200:00:0000:00:00
3 8005ROSA JIMÉNEZ MOLINLLICENCIA DE DIAV1F01:25:5320100:25:0221400:45:3726.3101:10:3920300:15:1400:00:0000:00:00
4 8029MARISOL SOLER PERRULLICENCIA DE DIAV1F01:26:2922100:26:5720800:44:0527.2201:11:0221000:15:2700:00:0000:00:00
5 6137Mª ROSARIO CAÑETE JCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F01:26:4521200:26:0321100:44:5026.7701:10:5321300:15:5200:00:0000:00:00
6 3377VERONICA GORRIZ RODTRI2WINV1F01:31:3922200:27:1821900:47:4525.1301:15:0321900:16:3600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2343XAVIER ACOSTA JULIAFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV1M00:58:30700:17:481000:30:1839.600:48:061300:10:2400:00:0000:00:00
2 1714ORIOL VILAREGUT PRAC.N. VIC-ETBV1M01:01:095200:19:34000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
3 7007BERNAT CABALLERO HELLICENCIA DE DIAV1M01:01:171300:18:022900:32:3136.900:50:331900:10:4400:00:0000:00:00
4 3395JOSÉ MARIA PRIETO ACERRR IGUALADAV1M01:02:164800:19:262300:32:1037.3100:51:361700:10:4000:00:0000:00:00
5 2720XAVI MATAS CARRERASCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:03:185800:19:481800:31:4637.7800:51:345400:11:4400:00:0000:00:00
6 4358JESUS RODRIGUEZ CHAC.N. TERRASSA-CICLES MOREV1M01:03:482900:19:005900:34:0335.2400:53:032000:10:4500:00:0000:00:00
7 5870NOEL CELMA BERNUSCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:357800:20:202600:32:1937.1300:52:397300:11:5600:00:0000:00:00
8 4205NARCÍS ROCA BALSELLCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:04:445300:19:354700:33:2335.9500:52:585700:11:4600:00:0000:00:00
9 312XAVI SALAZAR SANTIACLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:05:2610300:20:573100:32:3636.8100:53:336800:11:5300:00:0000:00:00
10 3502IVAN TIZON TRAGACETCLUB NATACIO SITGESV1M01:06:266000:19:587400:34:2834.8200:54:267600:12:0000:00:0000:00:00
11 165JAUME MARTÍNEZ LÓPEC.N. BADALONAV1M01:06:358600:20:326700:34:1435.0500:54:466000:11:4900:00:0000:00:00
12 2698ROGER PUIG ANTUNEZC.N. BADALONAV1M01:06:5610600:20:595500:33:5035.4700:54:498600:12:0700:00:0000:00:00
13 2542JORGE GIMENEZ ARNALRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:07:0011400:21:148000:34:3734.6700:55:512900:11:0900:00:0000:00:00
14 3432ADAM GOLDTHORPCLUB TRIATLO SABADELLV1M01:07:077600:20:179700:35:0034.2900:55:176300:11:5000:00:0000:00:00
15 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:1111100:21:125700:33:5735.3500:55:097900:12:0200:00:0000:00:00
16 3026JOSÉ RAMON GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:269500:20:427600:34:3334.7300:55:159200:12:1100:00:0000:00:00
17 7011MIGUEL ANGEL HERNANLLICENCIA DE DIAV1M01:07:389300:20:406300:34:0935.1400:54:4912500:12:4900:00:0000:00:00
18 2746ANDRES ALVARADO SERCLUB TRI5UV1M01:07:4612200:21:236800:34:1535.0400:55:388900:12:0800:00:0000:00:00
19 5557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:07:527700:20:199400:34:5934.300:55:1810500:12:3400:00:0000:00:00
20 2765RUBÉN CABRERA GALLÉTRI2WINV1M01:08:217200:20:0810900:35:3833.6800:55:4610600:12:3500:00:0000:00:00
21 8022MARC SALVIA DE LA FLLICENCIA DE DIAV1M01:08:4110700:21:029300:34:5934.300:56:0111400:12:4000:00:0000:00:00
22 3905NESTOR GINER LLORENCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1M01:08:4213600:21:476400:34:0935.1400:55:5612100:12:4600:00:0000:00:00
23 3147ISMAEL MARTINEZ ADAINDEPENDENTV1M01:09:1714400:21:556500:34:1035.1200:56:0513800:13:1200:00:0000:00:00
24 8023RAFAEL LUIS CORTECELLICENCIA DE DIAV1M01:09:373700:19:1316100:38:4630.9500:57:594700:11:3800:00:0000:00:00
25 8020RAUL RUBIO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:09:5514200:21:5510600:35:2833.8300:57:2310300:12:3200:00:0000:00:00
26 5430JOSE MANUEL ORTEGA TRIATLO L´HOSPITALETV1M01:10:0314900:22:029900:35:1034.1200:57:1213000:12:5100:00:0000:00:00
27 2933JOAQUIN SALVADOR TRCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:10:5116700:22:437300:34:2734.8300:57:1016600:13:4100:00:0000:00:00
28 2315HECTOR MOLINA GIMENW3TRIBCNV1M01:10:5616100:22:2610100:35:1234.0900:57:3814400:13:1800:00:0000:00:00
29 1455ALEJANDRO MARTINEZ C.E.E. SANT GERVASIV1M01:11:1616800:22:479200:34:5634.3500:57:4315700:13:3300:00:0000:00:00
30 8033JUAN LUIS VICENTE OLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4713100:21:3813700:37:2332.100:59:0112000:12:4600:00:0000:00:00
31 8050ERNEST BERTRAN PARDLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4815400:22:1612700:36:4732.6200:59:0311800:12:4500:00:0000:00:00
32 2562DAVID QUIRANT RECORRIPOLLET UNIO ATLETICAV1M01:12:0111700:21:1513500:37:1132.2700:58:2615800:13:3500:00:0000:00:00
33 7024ANDRES BARBERO ALOLLICENCIA DE DIAV1M01:12:3418100:23:348300:34:4334.5700:58:1718700:14:1700:00:0000:00:00
34 2569RUBEN MONMANY PULICLUB VO2 TEAMV1M01:12:4515000:22:0313800:37:2532.0700:59:2814300:13:1700:00:0000:00:00
35 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M01:13:5616900:22:5413600:37:1832.1701:00:1216900:13:4400:00:0000:00:00
36 1424TONI CABRERA GALLEGCLUB TRI5UV1M01:14:1815500:22:1816000:38:3631.0901:00:5415000:13:2400:00:0000:00:00
37 8018DAVID GOMEZ VALLEJOLLICENCIA DE DIAV1M01:15:0911000:21:1019300:41:1229.1301:02:2212200:12:4700:00:0000:00:00
38 8003CARLOS ALVAREZ NOGLLICENCIA DE DIAV1M01:15:1217000:22:5815200:38:0931.4501:01:0717400:14:0500:00:0000:00:00
39 4335JORDI ESCRIG I ESCOCLUB TRI5UV1M01:16:2513900:21:5319100:41:0529.2101:02:5815200:13:2700:00:0000:00:00
40 7009JAVIER PALOMERO GONLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0018000:23:3216200:38:4730.9401:02:1919600:14:4100:00:0000:00:00
41 3461NOÉ JIMÉNEZ ZARAGÜECLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1M01:17:3618600:23:4317200:39:4030.2501:03:2318400:14:1300:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4070SUSANA CASTAN SALINCLUB ESPORTIU PRORUNNERSV1F01:09:5915800:22:239500:34:5934.300:57:2211100:12:3700:00:0000:00:00
2 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:23:0721500:26:1419500:42:0228.5501:08:1619900:14:5100:00:0000:00:00
3 4JOANA CRUZ GALLARDOCLUB ESPORTIU Z5V1F01:23:3219400:24:2820700:44:0327.2401:08:3120100:15:0100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 237ALBERT HERNANDEZ FACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:01:202600:18:461900:31:4737.7600:50:332100:10:4700:00:0000:00:00
2 3040JORDI NOTARIO SABATTRI2WINV1M01:02:25300:17:308400:34:4334.5700:52:13700:10:1200:00:0000:00:00
3 2448JOAQUIN SANCHEZ ALMCERDANYOLA CHV1M01:02:342500:18:443600:32:5136.5300:51:352500:10:5900:00:0000:00:00
4 3097JORDI CHICO MEROÑOCLUB ESPORTIU I RUN WITH V1M01:04:552800:18:597900:34:3534.700:53:343500:11:2100:00:0000:00:00
5 4126JAVIER BUISÁN GUARGCERDANYOLA CHV1M01:06:023400:19:088700:34:4934.4700:53:578100:12:0500:00:0000:00:00
6 8009CARLES AGUADO GARCILLICENCIA DE DIAV1M01:07:067900:20:209800:35:0134.2700:55:215600:11:4500:00:0000:00:00
7 5484JORDI PARADELL RUESCLUB TRI5UV1M01:07:419800:20:458800:34:5234.4200:55:378000:12:0400:00:0000:00:00
8 1052SIMON LOBERA  JONESCLUB NATACIO SITGESV1M01:08:4714500:21:585100:33:3635.7100:55:3413900:13:1300:00:0000:00:00
9 8030JORGE SOTOMAYOR CALLLICENCIA DE DIAV1M01:08:498300:20:2710700:35:3133.7900:55:5812800:12:5100:00:0000:00:00
10 8001DAVID VERDURALLICENCIA DE DIAV1M01:10:1211500:21:1511600:36:0633.2400:57:2112900:12:5100:00:0000:00:00
11 4294ANTONIO FRANCO MATEC.E.E. SANT GERVASIV1M01:10:3513400:21:4511400:36:0133.3200:57:4612400:12:4900:00:0000:00:00
12 2157J. DAVID FERNÁNDEZ CLUB ESPORTIU Z5V1M01:11:329100:20:3916300:38:4730.9400:59:268500:12:0600:00:0000:00:00
13 8035MANUEL LÓPEZ RUIZLLICENCIA DE DIAV1M01:11:4414300:21:5512400:36:2932.8900:58:2414700:13:2000:00:0000:00:00
14 779JOSEP CAMPRUBI GODATRANSTRIATLONV1M01:11:5617400:23:199600:34:5934.300:58:1816100:13:3800:00:0000:00:00
15 2937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ TRI2WINV1M01:12:5512000:21:2015300:38:1231.4100:59:3214900:13:2300:00:0000:00:00
16 3310ISMAEL GUZMAN BENITC.E. ESCOLA FES TRI TIANAV1M01:16:4218300:23:3516400:38:5130.8901:02:2618600:14:1600:00:0000:00:00
17 250FRANCESC RUBIO BARCCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:17:5718500:23:3618200:40:1729.7901:03:5317300:14:0400:00:0000:00:00
18 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:24:4021300:26:0720400:43:1727.7201:09:2420600:15:1600:00:0000:00:00
19 8006FRANCISCO RUZ LINDELLICENCIA DE DIAV1M01:25:5820900:25:4921000:44:4526.8201:10:3420800:15:2400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON-C.N. MONTJUIV2F01:22:4921000:25:5219900:42:3428.1901:08:2619100:14:2300:00:0000:00:00
2 8051VIVIANA IGLESIAS SALLICENCIA DE DIAV2F01:28:2122300:27:5820900:44:1127.1601:12:0921500:16:1200:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 539MANEL MONTEYS VILANU.C. SANT CUGATV2M01:02:013600:19:131700:31:1938.3200:50:323900:11:2900:00:0000:00:00
2 540JOAN JUNCAROL REGUAINDEPENDENTV2M01:05:445500:19:435400:33:4835.500:53:319300:12:1300:00:0000:00:00
3 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:07:219000:20:387000:34:2134.9300:54:599500:12:2200:00:0000:00:00
4 3463MIGUEL CASTILLO QUEC.N. VIC-ETBV2M01:08:4112900:21:347100:34:2334.900:55:5711700:12:4400:00:0000:00:00
5 2578JOSE MANUEL FUNEZ PCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:08:519700:20:4310300:35:1434.0600:55:5713200:12:5400:00:0000:00:00
6 2953ANTONIO CASTRO VEGACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:09:167100:20:0512600:36:3832.7600:56:4310400:12:3300:00:0000:00:00
7 5850FRANCISCO SALA MARTC.A. LES TORTUGUESV2M01:09:1811300:21:1311300:35:5533.4100:57:089100:12:1000:00:0000:00:00
8 7012JOAN AGUADE LLORCALLICENCIA DE DIAV2M01:09:259200:20:3912900:36:5632.4900:57:356200:11:5000:00:0000:00:00
9 2903ALVARO CARLOS DIAZ CLUB ESPORTIU PRORUNNERSV2M01:10:1211600:21:1511700:36:0833.2100:57:2312600:12:4900:00:0000:00:00
10 2140JORDI MAIQUES DERNC.N. TERRASSA-CICLES MOREV2M01:10:5214600:21:5910200:35:1434.0600:57:1316300:13:3900:00:0000:00:00
11 1241GERMAN MARQUEZ CARRCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M01:11:0312300:21:2313300:37:0232.400:58:2511300:12:3800:00:0000:00:00
12 2683MANEL CALERO SEGURAC.N. BADALONAV2M01:11:4313700:21:5014300:37:4531.7900:59:358800:12:0800:00:0000:00:00
13 1005JOSE MANUEL GONZALVTRANSTRIATLONV2M01:11:5717600:23:239000:34:5434.3800:58:1716500:13:4000:00:0000:00:00
14 2577LUIS FUNEZ PUERTASCLUB TRIATLO VALLIRANAV2M01:11:5916600:22:4011100:35:4733.5400:58:2715600:13:3200:00:0000:00:00
15 7021RAFAEL MOLINA ROMERLLICENCIA DE DIAV2M01:15:52000:00:00000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
16 2224JUAN FERNANDEZ ORTICLUB TRIATLO CASTELLBISBAV2M01:17:3617300:23:1518700:40:5329.3501:04:0815300:13:2800:00:0000:00:00
17 3392MIGUEL ANGEL RIBAU INDEPENDENTV2M01:21:0417900:23:3120300:43:1127.7901:06:4218900:14:2200:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M01:04:266600:20:043900:32:5736.4200:53:013700:11:2500:00:0000:00:00
2 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M01:05:218000:20:204200:33:1236.1400:53:326100:11:4900:00:0000:00:00
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:06:126400:20:036200:34:0935.1400:54:127700:12:0000:00:0000:00:00
4 2685MIQUEL RIBERA CODINCLUB NATACIO MINORISAV2M01:09:1614800:22:008100:34:4034.6200:56:4010800:12:3600:00:0000:00:00
5 3719ILDEFONS TERUEL SANJOVENTUT ATLETICA MONTCADV2M01:09:356900:20:0514800:37:5631.6300:58:014400:11:3400:00:0000:00:00
6 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:11:4415100:22:0412300:36:2332.9800:58:2714200:13:1700:00:0000:00:00
7 5591CARLOS GARCIA LOPEZC.E.E. SANT GERVASIV2M01:13:0213300:21:4414700:37:5531.6500:59:3914800:13:2300:00:0000:00:00
8 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M01:18:1420000:25:0014500:37:5331.6801:02:5320700:15:2100:00:0000:00:00
9 232JOSEP MARÍA FRAILE CLUB PROAMV2M01:24:1419800:24:3821300:45:1126.5601:09:4919200:14:2500:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5353FRANCESC XAVIER SUCLUB TRIATLO LLUÇANESV3M01:09:1916300:22:314600:33:203600:55:5115500:13:2800:00:0000:00:00
2 375JOSEP NAVARRO GARCICLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV3M01:15:1714700:21:5917300:39:4030.2501:01:3916200:13:3800:00:0000:00:00
GRUP: G75-99
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5600GUILLERMO MORALES BTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV3M01:11:5322400:28:39200:25:1347.5900:53:5222100:18:0100:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32