RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
303 249 229 7 13 5 20 2 13 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - DIMENSION3 CLUB TRIATLO - 02:55:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
14834GUILLEM FERNANDEZ VILALTA00:58:19
22522ANDREU DE JUAN BARDES00:58:26
35210ALEJANDRO REAL SALANOVA00:58:48

2. - C.E. RAYOTEAM - 03:01:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
12378JON ANDER URIBARRI ORMAZA00:58:24
22191JORDI PINO CONTRERAS01:01:26
35334CHRISTIAN TÉLLEZ MARCO01:01:26

3. - FASTTRIATLON-C.N. MONTJUIC - 03:01:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12343XAVIER ACOSTA JULIA00:58:30
23338NIL RAMADA MUÑOZ00:58:49
31999PABLO RODRIGUEZ PASCUAL01:04:33

4. - C.E.T. DISTANCE - 03:03:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11773DANIEL MARTINEZ VALENTIN00:57:56
25479JOSEP M. DABAD01:01:05
33486MIGUEL DE PABLO MADRID01:04:40

5. - C.N. VIC-ETB - 03:06:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
11714ORIOL VILAREGUT PRAT01:01:09
23185ORIOL CASULLERAS CHALAUX01:01:40
33182PAU MOLIST PUJADAS01:04:10

6. - CLUB TRI5U - 03:09:35
LLOCDORSALNOMTEMPS
12630CARLES PONS PEREZ00:58:34
25771MARC RIBO AVILA01:03:46
33749ORIOL GONZÁLEZ MISERACHS01:07:15

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:13:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
1237ALBERT HERNANDEZ FANECA01:01:20
21036XAVIER BUSQUETS DUARTE01:06:07
3996SANTI RIBOT TERRICABRAS01:06:12

8. - CERDANYOLA CH - 03:13:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12448JOAQUIN SANCHEZ ALMAZAN01:02:34
2895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA01:05:21
34126JAVIER BUISÁN GUARGA01:06:02

9. - CLUB ESPORTIU PRORUNNERS - 03:14:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
15870NOEL CELMA BERNUS01:04:35
24205NARCÍS ROCA BALSELLS01:04:44
3312XAVI SALAZAR SANTIAGO01:05:26

10. - C.N. BADALONA - 03:18:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
13285PAU AVINYO ARASA01:05:17
2165JAUME MARTÍNEZ LÓPEZ01:06:35
31186IVAN VICEDO BARRIENTOS01:06:55

11. - CLUB ESPORTIU I RUN WITH LEIVA - 03:19:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
13097JORDI CHICO MEROÑO01:04:55
22367ISRAEL FERNANDEZ PUERTO01:06:52
35557IVÁN GONZÁLEZ GÁZQUEZ01:07:52

12. - CLUB NATACIO SITGES - 03:20:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13502IVAN TIZON TRAGACETE01:06:26
23349LUCAS SAIED WITTROCK01:06:27
3769MIGUEL LOBERA JONES01:07:11

13. - C.N. TERRASSA-CICLES MORENITO - 03:23:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
14358JESUS RODRIGUEZ CHARLES01:03:48
22010PABLO MITJANS MANAU01:08:57
32140JORDI MAIQUES DERN01:10:52

14. - TRI2WIN - 03:23:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
13040JORDI NOTARIO SABATE01:02:25
22765RUBÉN CABRERA GALLÉN01:08:21
32937JOSÉ RAMÓN SÁNCHEZ IBARRA01:12:55

15. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:23:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
11451JAVI TRENCHS ALFONSO01:05:24
23026JOSÉ RAMON GONZÁLEZ REY01:07:26
32933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDA01:10:51

16. - C.E. KATOA BARCELONA - 03:24:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
15745BERNAT BAS PUJOLS01:02:23
2225ARNAUD BASSON01:07:08
32317MARC ANDRES MARIN01:14:43

17. - RIPOLLET UNIO ATLETICA - 03:30:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
12542JORGE GIMENEZ ARNAL01:07:00
23475ALEX FUNEZ GARCIA01:11:17
32562DAVID QUIRANT RECORT01:12:01

18. - CLUB TRIATLO VALLIRANA - 03:31:45
LLOCDORSALNOMTEMPS
12578JOSE MANUEL FUNEZ PUERTAS01:08:51
24816CHRISTIAN RODRIGUEZ PEDRAZA01:10:55
32577LUIS FUNEZ PUERTAS01:11:59

19. - CLUB PROAM - 03:32:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
12965FEDERICO IBAÑEZ01:05:22
22939DANIEL JAVIER MARTIN TORRES01:12:15
33494EDU JAUME RAMÍREZ01:14:50

20. - C.E.E. SANT GERVASI - 03:34:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14294ANTONIO FRANCO MATENCIO01:10:35
21455ALEJANDRO MARTINEZ RODRIGUEZ01:11:16
35591CARLOS GARCIA LOPEZ01:13:02

21. - C.N. VILAFRANCA - 03:51:33
LLOCDORSALNOMTEMPS
12011ALBERT SARDÀ GIMENO01:02:39
22469JOAN LLUCH CALMÓ01:19:05
33500ELISABET QUER BOU01:29:49

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32