RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 534 512 20 2 750 20 5 18 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:59:24600:11:252600:31:3937.9100:43:04300:16:2000:00:0000:00:00
2 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:354000:12:34100:30:4039.1300:43:14400:16:2100:00:0000:00:00
3 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:38100:10:465200:32:1437.2300:43:00700:16:3800:00:0000:00:00
4 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:00:322900:12:21400:30:5338.8600:43:141200:17:1800:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:00:341700:11:353300:31:5037.7000:43:251000:17:0900:00:0000:00:00
6 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:373000:12:22600:30:5838.7500:43:201100:17:1700:00:0000:00:00
7 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:00:451900:11:362000:31:3438.0100:43:101500:17:3500:00:0000:00:00
8 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:492800:12:181200:31:1138.4800:43:291300:17:2000:00:0000:00:00
9 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:581000:11:302700:31:4137.8700:43:112000:17:4700:00:0000:00:00
10 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:054100:12:34300:30:4738.9800:43:211700:17:4400:00:0000:00:00
11 340RICHARD CALLE MARTINEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:01:171800:11:362900:31:4137.8700:43:172900:18:0000:00:0000:00:00
12 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:251400:11:323100:31:4237.8500:43:143500:18:1100:00:0000:00:00
13 8004GUILLEM SEGURA ARNAUC.T. JIJI-JAJA VINARÒSSUB23M01:01:31500:11:125800:32:2337.0600:43:352500:17:5600:00:0000:00:00
14 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:01:345100:12:46700:31:0238.6700:43:481900:17:4600:00:0000:00:00
15 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:01:351500:11:343200:31:4537.8000:43:194100:18:1600:00:0000:00:00
16 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:374600:12:40900:31:0538.6100:43:452200:17:5200:00:0000:00:00
17 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:427500:13:291800:31:2938.1200:44:58800:16:4400:00:0000:00:00
18 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:503200:12:251500:31:1838.3400:43:433300:18:0700:00:0000:00:00
19 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:521600:11:353000:31:4137.8700:43:165900:18:3600:00:0000:00:00
20 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:01:543500:12:281100:31:0838.5400:43:364400:18:1800:00:0000:00:00
21 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M01:01:563300:12:25500:30:5538.8100:43:206000:18:3600:00:0000:00:00
22 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:58300:11:016600:32:3436.8500:43:354500:18:2300:00:0000:00:00
23 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:022300:11:502800:31:4137.8700:43:315300:18:3100:00:0000:00:00
24 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:04700:11:265100:32:1137.2900:43:374900:18:2700:00:0000:00:00
25 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:07900:11:303800:31:5637.5800:43:266500:18:4100:00:0000:00:00
26 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:02:08800:11:264500:32:0337.4400:43:296200:18:3900:00:0000:00:00
27 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:101100:11:313400:31:5037.7000:43:217200:18:4900:00:0000:00:00
28 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:124500:12:39200:30:4039.1300:43:197500:18:5300:00:0000:00:00
29 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:02:303600:12:281300:31:1238.4600:43:407300:18:5000:00:0000:00:00
30 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:02:347300:13:252400:31:3837.9300:45:031400:17:3100:00:0000:00:00
31 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:03:058700:13:441600:31:2238.2600:45:062800:17:5900:00:0000:00:00
32 8002ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:03:0610200:14:027000:32:4236.7000:46:44500:16:2200:00:0000:00:00
33 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:03:095500:12:526100:32:2637.0000:45:182100:17:5100:00:0000:00:00
34 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:03:134400:12:38800:31:0438.6300:43:4210700:19:3100:00:0000:00:00
35 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:155000:12:456800:32:3436.8500:45:192600:17:5600:00:0000:00:00
36 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:206500:13:184300:32:0137.4800:45:193100:18:0100:00:0000:00:00
37 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:03:276200:13:134000:31:5837.5400:45:114200:18:1600:00:0000:00:00
38 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:334700:12:421000:31:0538.6100:43:4712200:19:4600:00:0000:00:00
39 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:403700:12:312300:31:3837.9300:44:0910500:19:3100:00:0000:00:00
40 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:403800:12:321400:31:1638.3800:43:4813100:19:5200:00:0000:00:00
41 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:03:434800:12:436300:32:2936.9400:45:125500:18:3100:00:0000:00:00
42 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:03:456700:13:203900:31:5737.5600:45:175000:18:2800:00:0000:00:00
43 954VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM01:03:512500:11:595400:32:1737.1700:44:1611100:19:3500:00:0000:00:00
44 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:589200:13:521700:31:2338.2400:45:156700:18:4300:00:0000:00:00
45 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:04:0016200:14:593700:31:5537.6000:46:54900:17:0600:00:0000:00:00
46 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:04:073100:12:232200:31:3737.9500:44:0014200:20:0700:00:0000:00:00
47 8003ASIER CHAVARREN CORUJODISA HOSPITAL PERPETUO SOJNM01:04:162100:11:4211900:34:0535.2100:45:475100:18:2900:00:0000:00:00
48 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:04:207600:13:312100:31:3637.9700:45:079000:19:1300:00:0000:00:00
49 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:238300:13:412500:31:3937.9100:45:208100:19:0300:00:0000:00:00
50 584ARNAU BLANCH LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:04:26200:10:595300:32:1637.1900:43:1520600:21:1100:00:0000:00:00
51 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:386600:13:193600:31:5437.6200:45:139700:19:2500:00:0000:00:00
52 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:04:4315800:14:534700:32:0737.3600:47:001600:17:4300:00:0000:00:00
53 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:468800:13:468300:33:0536.2700:46:512400:17:5500:00:0000:00:00
54 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:478200:13:391900:31:3138.0800:45:1011400:19:3700:00:0000:00:00
55 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:05:015900:13:114400:32:0337.4400:45:1412400:19:4700:00:0000:00:00
56 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:05:0310300:14:038100:33:0336.3100:47:062700:17:5700:00:0000:00:00
57 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:087200:13:244200:31:5937.5200:45:2312000:19:4500:00:0000:00:00
58 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:106100:13:134600:32:0337.4400:45:1613200:19:5400:00:0000:00:00
59 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:05:17400:11:118900:33:1936.0200:44:3017900:20:4700:00:0000:00:00
60 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:05:1710400:14:068600:33:1136.1600:47:173000:18:0000:00:0000:00:00
61 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:175600:13:064900:32:0837.3400:45:1413700:20:0300:00:0000:00:00
62 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM01:05:188400:13:427900:33:0136.3500:46:435800:18:3500:00:0000:00:00
63 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:05:2514100:14:405500:32:1937.1300:46:594800:18:2600:00:0000:00:00
64 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:267100:13:223500:31:5137.6800:45:1314700:20:1300:00:0000:00:00
65 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:05:2714300:14:426500:32:3136.9000:47:134000:18:1400:00:0000:00:00
66 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:316000:13:1212400:34:0835.1600:47:203700:18:1100:00:0000:00:00
67 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:3312400:14:286700:32:3436.8500:47:025400:18:3100:00:0000:00:00
68 1128HUGO MENDEZ MARTINEZC.E. PICORNELLABM01:05:3514500:14:435600:32:2237.0800:47:055200:18:3000:00:0000:00:00
69 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:05:3617100:15:124100:31:5837.5400:47:104700:18:2600:00:0000:00:00
70 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:05:3811500:14:157500:32:5136.5300:47:065600:18:3200:00:0000:00:00
71 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:3910000:13:597700:32:5736.4200:46:566800:18:4300:00:0000:00:00
72 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:05:5013500:14:355900:32:2437.0400:46:597400:18:5100:00:0000:00:00
73 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:5112100:14:256900:32:3936.7500:47:047000:18:4700:00:0000:00:00
74 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:5510600:14:097200:32:4436.6600:46:537900:19:0200:00:0000:00:00
75 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:06:024900:12:447600:32:5636.4400:45:4015700:20:2200:00:0000:00:00
76 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:06:033400:12:276400:32:2936.9400:44:5620200:21:0700:00:0000:00:00
77 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM01:06:065400:12:516200:32:2836.9600:45:1917700:20:4700:00:0000:00:00
78 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:06:115300:12:4915800:34:4834.4800:47:375700:18:3400:00:0000:00:00
79 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:06:261300:11:3120400:36:0033.3300:47:317700:18:5500:00:0000:00:00
80 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:06:268900:13:489000:33:2135.9800:47:099400:19:1700:00:0000:00:00
81 3681JOAN MARC GRUART BIGASINDEPENDENTABM01:06:309400:13:548800:33:1836.0400:47:129500:19:1800:00:0000:00:00
82 588RUBÉN NOGALES LEIROCAMBRILS CLUB TRIATLOJNM01:06:446400:13:1711300:33:5535.3800:47:1210800:19:3200:00:0000:00:00
83 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:06:5411600:14:177400:32:4936.5700:47:0612600:19:4800:00:0000:00:00
84 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:07:0513400:14:346000:32:2637.0000:47:0014000:20:0500:00:0000:00:00
85 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:07:0715500:14:515000:32:0937.3300:47:0014100:20:0700:00:0000:00:00
86 852VÍCTOR CORTINA HONRADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:07:087000:13:2112300:34:0835.1600:47:2911500:19:3900:00:0000:00:00
87 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:07:157700:13:319700:33:2635.8900:46:5715100:20:1800:00:0000:00:00
88 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:07:1614900:14:4613700:34:1934.9700:49:053600:18:1100:00:0000:00:00
89 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:07:1610800:14:108500:33:1136.1600:47:2113300:19:5500:00:0000:00:00
90 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:07:1820100:15:4010400:33:4435.5700:49:242300:17:5400:00:0000:00:00
91 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:274200:12:377800:32:5836.4000:45:3524200:21:5200:00:0000:00:00
92 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M01:07:324300:12:3711000:33:5135.4500:46:2819900:21:0400:00:0000:00:00
93 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:4113200:14:347100:32:4436.6600:47:1815800:20:2300:00:0000:00:00
94 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:432400:11:5018900:35:4433.5800:47:3414400:20:0900:00:0000:00:00
95 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:07:4725000:16:159100:33:2235.9600:49:373400:18:1000:00:0000:00:00
96 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:07:4827900:16:418000:33:0336.3100:49:443200:18:0400:00:0000:00:00
97 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:07:4922800:16:009500:33:2435.9300:49:244600:18:2500:00:0000:00:00
98 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:07:5016300:15:0012600:34:0935.1400:49:096600:18:4100:00:0000:00:00
99 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:07:509500:13:558200:33:0536.2700:47:0018200:20:5000:00:0000:00:00
100 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:07:506300:13:175700:32:2337.0600:45:4026100:22:1000:00:0000:00:00
101 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:513900:12:338400:33:0636.2500:45:3926400:22:1200:00:0000:00:00
102 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:07:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
103 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM01:07:5411900:14:217300:32:4736.6000:47:0817600:20:4600:00:0000:00:00
104 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:07:569000:13:508700:33:1236.1400:47:0219000:20:5400:00:0000:00:00
105 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM01:07:597900:13:379200:33:2235.9600:46:5919300:21:0000:00:0000:00:00
106 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:08:045700:13:0811400:33:5535.3800:47:0319600:21:0100:00:0000:00:00
107 8062ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M01:08:145800:13:0918200:35:3433.7400:48:4310600:19:3100:00:0000:00:00
108 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:1811300:14:1411500:34:0035.2900:48:1413900:20:0400:00:0000:00:00
109 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:08:2016700:15:0410500:33:4435.5700:48:4811000:19:3200:00:0000:00:00
110 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:08:2317400:15:1812100:34:0635.1900:49:247800:18:5900:00:0000:00:00
111 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:08:249300:13:5410200:33:4035.6400:47:3418400:20:5000:00:0000:00:00
112 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:08:296800:13:2010100:33:3935.6600:46:5922700:21:3000:00:0000:00:00
113 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:3313700:14:3616100:34:5134.4300:49:278600:19:0600:00:0000:00:00
114 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. PICORNELLABM01:08:3718100:15:2313000:34:1135.1000:49:348300:19:0300:00:0000:00:00
115 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:08:4026600:16:299600:33:2535.9100:49:546900:18:4600:00:0000:00:00
116 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:08:4011000:14:1217700:35:2533.8800:49:378200:19:0300:00:0000:00:00
117 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:08:4111400:14:1414700:34:3534.7000:48:4913000:19:5200:00:0000:00:00
118 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:08:4723600:16:069900:33:3435.7500:49:408700:19:0700:00:0000:00:00
119 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSINDEPENDENTSUB23M01:08:5312700:14:3018800:35:4333.6000:50:136300:18:4000:00:0000:00:00
120 8018JUAN CAUBET FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:5516500:15:0217300:35:1634.0300:50:186100:18:3700:00:0000:00:00
121 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:589800:13:5712800:34:0935.1400:48:0618500:20:5200:00:0000:00:00
122 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:08:587800:13:3418100:35:3333.7600:49:0712900:19:5100:00:0000:00:00
123 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:08:5917200:15:1514400:34:2934.8000:49:449300:19:1500:00:0000:00:00
124 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:09:0016800:15:0815700:34:4834.4800:49:568400:19:0400:00:0000:00:00
125 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:0220000:15:3912500:34:0935.1400:49:489200:19:1400:00:0000:00:00
126 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:058000:13:389300:33:2335.9500:47:0125200:22:0400:00:0000:00:00
127 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:09:0815100:14:4913100:34:1135.1000:49:0014300:20:0800:00:0000:00:00
128 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:09:1123300:16:0410700:33:4535.5600:49:499600:19:2200:00:0000:00:00
129 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1725300:16:1915600:34:4634.5200:51:053900:18:1200:00:0000:00:00
130 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:2116900:15:1010900:33:5135.4500:49:0115300:20:2000:00:0000:00:00
131 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:09:2220700:15:4412900:34:1035.1200:49:5410100:19:2800:00:0000:00:00
132 5996MARC PANEDAS SUBIRATSC.N. VIC-ETBABM01:09:2223400:16:0510000:33:3635.7100:49:4111700:19:4100:00:0000:00:00
133 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:2613800:14:3817200:35:1634.0300:49:5410900:19:3200:00:0000:00:00
134 2940ROGER BADÍA PUIGGALÍSBR OPEN TEAMABM01:09:2826700:16:294800:32:0737.3600:48:3618600:20:5200:00:0000:00:00
135 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:09:2922000:15:5311200:33:5435.4000:49:4711800:19:4200:00:0000:00:00
136 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M01:09:328100:13:399400:33:2435.9300:47:0328700:22:2900:00:0000:00:00
137 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:322000:11:4119800:35:5333.4400:47:3425000:21:5800:00:0000:00:00
138 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:09:3518900:15:3014800:34:3834.6500:50:089900:19:2700:00:0000:00:00
139 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:09:4040300:18:289800:33:2835.8600:51:561800:17:4400:00:0000:00:00
140 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M01:09:4414200:14:4118000:35:3333.7600:50:1410300:19:3000:00:0000:00:00
141 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:4524600:16:1410300:33:4135.6300:49:5512800:19:5000:00:0000:00:00
142 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:09:471200:11:3127500:37:5531.6500:49:2615400:20:2100:00:0000:00:00
143 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:09:562600:12:0023800:36:5632.4900:48:5619500:21:0000:00:0000:00:00
144 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:0225600:16:2216200:34:5134.4300:51:137100:18:4900:00:0000:00:00
145 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:10:0518400:15:2512200:34:0835.1600:49:3316400:20:3200:00:0000:00:00
146 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:0930400:17:0811100:33:5235.4300:51:008800:19:0900:00:0000:00:00
147 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:117400:13:2812700:34:0935.1400:47:3729400:22:3400:00:0000:00:00
148 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:1526200:16:2614900:34:3834.6500:51:048900:19:1100:00:0000:00:00
149 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA V1M01:10:1621000:15:4713300:34:1635.0200:50:0314600:20:1300:00:0000:00:00
150 1787FRANCISCO GAITAN RUIZCLUB PROAMABM01:10:2010700:14:0922000:36:2932.8900:50:3811900:19:4200:00:0000:00:00
151 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:10:3711100:14:1320700:36:0133.3200:50:1415900:20:2300:00:0000:00:00
152 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:10:3735200:17:4710600:33:4535.5600:51:328500:19:0500:00:0000:00:00
153 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:10:4012800:14:3214300:34:2834.8200:49:0023200:21:4000:00:0000:00:00
154 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB NATACIO CALDESABM01:10:4217800:15:2215100:34:4134.6000:50:0317000:20:3900:00:0000:00:00
155 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM01:10:4331100:17:1311600:34:0035.2900:51:1310200:19:3000:00:0000:00:00
156 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:10:4818500:15:2613900:34:2234.9200:49:4819400:21:0000:00:0000:00:00
157 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:5012900:14:3320100:35:5533.4100:50:2815600:20:2200:00:0000:00:00
158 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:10:5217900:15:2211800:34:0535.2100:49:2722100:21:2500:00:0000:00:00
159 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:5513600:14:3618400:35:3733.6900:50:1317200:20:4200:00:0000:00:00
160 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:10:5722900:16:0114000:34:2334.9000:50:2416500:20:3300:00:0000:00:00
161 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:10:5911800:14:1919200:35:4533.5700:50:0419100:20:5500:00:0000:00:00
162 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:0010100:14:0118500:35:3933.6600:49:4021600:21:2000:00:0000:00:00
163 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:11:0624400:16:1210800:33:4935.4900:50:0120000:21:0500:00:0000:00:00
164 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM01:11:0617600:15:1916400:34:5734.3300:50:1618100:20:5000:00:0000:00:00
165 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:11:0915000:14:4817000:35:1334.0700:50:0120300:21:0800:00:0000:00:00
166 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:11:128500:13:4323100:36:4832.6100:50:3117100:20:4100:00:0000:00:00
167 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1319600:15:3713800:34:2234.9200:49:5921200:21:1400:00:0000:00:00
168 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:11:2021500:15:5117800:35:2533.8800:51:1613800:20:0400:00:0000:00:00
169 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:11:2315400:14:5121400:36:1633.0900:51:0714900:20:1600:00:0000:00:00
170 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:11:2818700:15:2719400:35:4533.5700:51:1215000:20:1600:00:0000:00:00
171 428NICOLAS BREMON STEPHANICLUB NATACIO VALLDOREIXCDM01:11:3116600:15:0219500:35:4733.5400:50:4917300:20:4200:00:0000:00:00
172 4651RICARDO GÓMEZ HERREROVILADECANS TRIATLOV1M01:11:3431500:17:1713400:34:1735.0000:51:3413500:20:0000:00:0000:00:00
173 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:11:3915900:14:5421500:36:1733.0700:51:1116100:20:2800:00:0000:00:00
174 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:11:4028700:16:4915300:34:4134.6000:51:3014500:20:1000:00:0000:00:00
175 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:11:4014600:14:4416000:34:5034.4500:49:3425700:22:0600:00:0000:00:00
176 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:4327700:16:3713600:34:1934.9700:50:5617800:20:4700:00:0000:00:00
177 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:11:4512000:14:2421100:36:0833.2100:50:3221000:21:1300:00:0000:00:00
178 4229OSCAR TORRADES LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:11:5120600:15:4322600:36:3832.7600:52:2110400:19:3000:00:0000:00:00
179 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:11:529600:13:5522400:36:3632.7900:50:3121800:21:2100:00:0000:00:00
180 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:11:5226000:16:2515200:34:4134.6000:51:0617500:20:4600:00:0000:00:00
181 1245JUAN MANUEL FUENTES DIAZTG TRIATLO SITGESABM01:11:5333200:17:2716500:34:5934.3000:52:2610000:19:2700:00:0000:00:00
182 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:11:5528300:16:4513500:34:1735.0000:51:0218900:20:5300:00:0000:00:00
183 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:11:5627100:16:3215000:34:3934.6300:51:1117400:20:4500:00:0000:00:00
184 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:11:5820400:15:4117900:35:2833.8300:51:0918000:20:4900:00:0000:00:00
185 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:5813100:14:3422300:36:3432.8200:51:0818300:20:5000:00:0000:00:00
186 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:12:0232700:17:2513200:34:1335.0700:51:3816000:20:2400:00:0000:00:00
187 4982DANI CAMPO FERNANDEZC.N. VIC-ETBABM01:12:022200:11:4519700:35:5333.4400:47:3839000:24:2400:00:0000:00:00
188 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:12:0432600:17:2412000:34:0635.1900:51:3016700:20:3400:00:0000:00:00
189 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:12:0533300:17:2716600:35:0334.2400:52:3011200:19:3500:00:0000:00:00
190 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:1115200:14:4920500:36:0033.3300:50:4921900:21:2200:00:0000:00:00
191 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:12:1133100:17:2718600:35:4133.6300:53:088000:19:0300:00:0000:00:00
192 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:12:1328200:16:4414100:34:2334.9000:51:0720100:21:0600:00:0000:00:00
193 583ANDRES SANTOYO MEDINAINDEPENDENTV1M01:12:1637200:18:0515400:34:4534.5300:52:509800:19:2600:00:0000:00:00
194 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M01:12:1719900:15:3914600:34:3034.7800:50:0925900:22:0800:00:0000:00:00
195 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:12:1731900:17:2117400:35:1734.0100:52:3811600:19:3900:00:0000:00:00
196 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:12:2524500:16:1222500:36:3732.7700:52:4911300:19:3600:00:0000:00:00
197 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:3215300:14:5020600:36:0133.3200:50:5123400:21:4100:00:0000:00:00
198 2838JAVIER RUIZ SALVADORINDEPENDENTABM01:12:3626900:16:3121600:36:1833.0600:52:4912300:19:4700:00:0000:00:00
199 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:3720300:15:4124600:37:0932.3000:52:5012500:19:4700:00:0000:00:00
200 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:12:3714700:14:4532300:39:3430.3300:54:194300:18:1800:00:0000:00:00
201 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:12:478600:13:4422200:36:3332.8300:50:1728900:22:3000:00:0000:00:00
202 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:13:0043000:19:0316700:35:0334.2400:54:067600:18:5400:00:0000:00:00
203 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:13:1116400:15:0020300:36:0033.3300:51:0026300:22:1100:00:0000:00:00
204 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISACDF01:13:185200:12:4926400:37:4231.8300:50:3130400:22:4700:00:0000:00:00
205 8047SERGI NUNEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:1821400:15:5121200:36:1133.1600:52:0221400:21:1600:00:0000:00:00
206 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:13:2128900:16:5319600:35:5033.4900:52:4316900:20:3800:00:0000:00:00
207 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:13:2625700:16:2320000:35:5533.4100:52:1820400:21:0800:00:0000:00:00
208 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:2740400:18:2821700:36:1833.0600:54:466400:18:4100:00:0000:00:00
209 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:3315600:14:5322800:36:4232.7000:51:3524900:21:5800:00:0000:00:00
210 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:13:3522100:15:5425000:37:1132.2700:53:0516300:20:3000:00:0000:00:00
211 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:13:4034500:17:4015500:34:4634.5200:52:2621100:21:1400:00:0000:00:00
212 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:4419200:15:3314500:34:3034.7800:50:0335900:23:4100:00:0000:00:00
213 590ERIK CUEVAS MASSAGUÉCLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:13:4618800:15:2919300:35:4533.5700:51:1429200:22:3200:00:0000:00:00
214 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:13:5031800:17:2116300:34:5734.3300:52:1822800:21:3200:00:0000:00:00
215 4979JAVIER LEÓN BARGALLÓGAVA TRIATLOABM01:13:5222700:16:0023200:36:5032.5800:52:5019700:21:0200:00:0000:00:00
216 7054JAVIER LAMPREAVE CARRILLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:13:5721600:15:5226100:37:3231.9700:53:2416600:20:3300:00:0000:00:00
217 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:14:0835800:17:5216800:35:0534.2000:52:5720700:21:1100:00:0000:00:00
218 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM01:14:1031700:17:2021800:36:2033.0300:53:4016200:20:3000:00:0000:00:00
219 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:14:1217000:15:1120800:36:0633.2400:51:1731300:22:5500:00:0000:00:00
220 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM01:14:1432200:17:2218700:35:4133.6300:53:0320800:21:1100:00:0000:00:00
221 4179DAVID CALA ARANDACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:1431600:17:1918300:35:3433.7400:52:5321700:21:2100:00:0000:00:00
222 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:14:1519500:15:3624100:36:5932.4500:52:3523300:21:4000:00:0000:00:00
223 875JORDI RIBA MORISTCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:2018300:15:2520900:36:0633.2400:51:3130900:22:4900:00:0000:00:00
224 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:2122500:15:5919900:35:5433.4300:51:5328400:22:2800:00:0000:00:00
225 3104DAVID RODRIGUEZ GARROFECLUB NATACIO SITGESV1M01:14:3025400:16:1923000:36:4532.6500:53:0422300:21:2600:00:0000:00:00
226 8030ADRIÁN LISÓN GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAABM01:14:3217500:15:1922700:36:4132.7100:52:0029300:22:3200:00:0000:00:00
227 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:3322400:15:5820200:35:5633.4000:51:5429800:22:3900:00:0000:00:00
228 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:3439900:18:2739600:41:5428.6401:00:21100:14:1300:00:0000:00:00
229 8001ALEJANDRO ROYO LOUSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:14:4330100:17:0625300:37:1632.2000:54:2215500:20:2100:00:0000:00:00
230 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:4633700:17:3025600:37:2732.0400:54:5712700:19:4900:00:0000:00:00
231 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:14:5045500:19:5319000:35:4433.5800:55:379100:19:1300:00:0000:00:00
232 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5124100:16:0917500:35:2133.9500:51:3034200:23:2100:00:0000:00:00
233 2139FRANCESC COSTAFREDA BOSCHASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:15:0730800:17:1119100:35:4533.5700:52:5626200:22:1100:00:0000:00:00
234 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1013900:14:3925700:37:2832.0300:52:0732200:23:0300:00:0000:00:00
235 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:15:1829000:16:5334700:40:1429.8300:57:073800:18:1100:00:0000:00:00
236 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:15:2019000:15:3129700:38:4630.9500:54:1719800:21:0300:00:0000:00:00
237 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:15:2314400:14:4329800:38:4830.9300:53:3123900:21:5200:00:0000:00:00
238 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:15:2528000:16:4225900:37:3032.0000:54:1220900:21:1300:00:0000:00:00
239 6268LAURA MAQUEDA MARCOSASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:15:299100:13:5024400:37:0532.3600:50:5539800:24:3400:00:0000:00:00
240 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV2M01:15:3231000:17:1217100:35:1434.0600:52:2632900:23:0600:00:0000:00:00
241 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:15:3229800:17:0111700:34:0335.2400:51:0439300:24:2800:00:0000:00:00
242 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:15:3211200:14:1324900:37:1032.2900:51:2338100:24:0900:00:0000:00:00
243 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:15:3221800:15:5314200:34:2534.8700:50:1841500:25:1400:00:0000:00:00
244 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:3941100:18:3324300:37:0332.3900:55:3613600:20:0300:00:0000:00:00
245 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M01:15:4119100:15:3327800:38:0231.5500:53:3525500:22:0600:00:0000:00:00
246 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM01:15:4118600:15:2715900:34:4934.4700:50:1642300:25:2500:00:0000:00:00
247 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:15:4127800:16:3724000:36:5832.4600:53:3525400:22:0600:00:0000:00:00
248 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:4325200:16:1721900:36:2332.9800:52:4032400:23:0300:00:0000:00:00
249 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:15:4322200:15:5527000:37:4831.7500:53:4325100:22:0000:00:0000:00:00
250 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:15:5133500:17:2923500:36:5532.5100:54:2422400:21:2700:00:0000:00:00
251 8011SERGIO ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5424900:16:1431600:39:2230.4800:55:3615200:20:1800:00:0000:00:00
252 3865JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M01:16:0131300:17:1522100:36:3032.8800:53:4527000:22:1600:00:0000:00:00
253 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:0741300:18:3426200:37:3731.9000:56:1113400:19:5600:00:0000:00:00
254 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:16:1028400:16:4821300:36:1433.1200:53:0233200:23:0800:00:0000:00:00
255 3007MANUEL NOGALES ALTESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:16:1218200:15:2531100:39:0430.7200:54:2923500:21:4300:00:0000:00:00
256 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:16:1732000:17:2125800:37:2832.0300:54:4922500:21:2800:00:0000:00:00
257 857JOAN ORTEGA SENDRAABSOLUT SPORTABM01:16:1827400:16:3327700:38:0131.5700:54:3423600:21:4400:00:0000:00:00
258 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA V1M01:16:2322600:15:5926900:37:4831.7500:53:4729700:22:3600:00:0000:00:00
259 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:2523100:16:0327400:37:5431.6600:53:5728300:22:2800:00:0000:00:00
260 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:2529700:17:0124200:36:5932.4500:54:0027900:22:2500:00:0000:00:00
261 585ABEL MORA LIZANAVEC CYCLING & RUNABM01:16:2642500:18:5417600:35:2333.9100:54:1726000:22:0900:00:0000:00:00
262 8037ALVARO FUENTES GONZALEZTRICAM - VILLAVICIOSAABM01:16:3027500:16:3523600:36:5532.5100:53:3032100:23:0000:00:0000:00:00
263 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:16:4638800:18:1929600:38:4231.0100:57:0112100:19:4500:00:0000:00:00
264 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM01:16:5314800:14:4626000:37:3131.9900:52:1740000:24:3600:00:0000:00:00
265 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:16:5432400:17:2329400:38:3831.0600:56:0118700:20:5300:00:0000:00:00
266 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:16:5735500:17:4923300:36:5032.5800:54:3927200:22:1800:00:0000:00:00
267 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:5717300:15:1725500:37:2432.0900:52:4138600:24:1600:00:0000:00:00
268 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:16:5810900:14:1224800:37:1032.2900:51:2243300:25:3600:00:0000:00:00
269 8034OSCAR UTRILLA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0224300:16:1224500:37:0932.3000:53:2135800:23:4100:00:0000:00:00
270 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:1326100:16:2628100:38:0731.4800:54:3329900:22:4000:00:0000:00:00
271 1815SANTOS ARZA CROSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:17:1924700:16:1423700:36:5532.5100:53:0938200:24:1000:00:0000:00:00
272 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:17:1938300:18:1625400:37:2432.0900:55:4023100:21:3900:00:0000:00:00
273 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:17:1926800:16:3030500:38:5530.8400:55:2524800:21:5400:00:0000:00:00
274 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:2012200:14:2531200:39:0730.6800:53:3236200:23:4800:00:0000:00:00
275 8039JOAQUIN DE ABREULLICENCIA DE DIAABM01:17:2334600:17:4027200:37:5131.7000:55:3124300:21:5200:00:0000:00:00
276 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:17:2336500:17:5827300:37:5331.6800:55:5122900:21:3200:00:0000:00:00
277 581ALBERT MARTINEZ FORTUNYC.N. REUS PLOMSABM01:17:2423500:16:0629300:38:3631.0900:54:4230100:22:4200:00:0000:00:00
278 7016GABRIEL DE LA MATTA FARRALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:2715700:14:5326300:37:3931.8700:52:3240400:24:5500:00:0000:00:00
279 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM01:17:2821300:15:5131300:39:0830.6600:54:5928600:22:2900:00:0000:00:00
280 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:17:3030500:17:0921000:36:0733.2300:53:1638400:24:1400:00:0000:00:00
281 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:17:3020800:15:4528300:38:0931.4500:53:5435100:23:3600:00:0000:00:00
282 1898DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIO SITGESABF01:17:3427300:16:3328000:38:0631.5000:54:3931400:22:5500:00:0000:00:00
283 6033MARIA JOSÉ MUÑOZ SANTAMANC.N. VILAFRANCA ABF01:17:3729400:16:5828200:38:0831.4700:55:0629100:22:3100:00:0000:00:00
284 594JOSEP CASASAMPERE JIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:17:4331400:17:1627600:37:5931.5900:55:1528500:22:2800:00:0000:00:00
285 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:17:4434900:17:4527900:38:0631.5000:55:5124400:21:5300:00:0000:00:00
286 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANTG TRIATLO SITGESV1M01:17:5129900:17:0229200:38:3331.1300:55:3526900:22:1600:00:0000:00:00
287 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:556900:13:2139400:41:4628.7300:55:0730600:22:4800:00:0000:00:00
288 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:17:5721200:15:4922900:36:4232.7000:52:3142600:25:2600:00:0000:00:00
289 1191MARCOS SALAZAR SALGUEIROCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:18:0532500:17:2430400:38:5330.8600:56:1723700:21:4800:00:0000:00:00
290 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:0740200:18:2826700:37:4731.7600:56:1524000:21:5200:00:0000:00:00
291 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:0813000:14:3337800:41:1129.1400:55:4427800:22:2400:00:0000:00:00
292 3955TONI GONZALEZ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:18:1227600:16:3631000:39:0030.7700:55:3629600:22:3600:00:0000:00:00
293 1808JAVIER LACHETA CORTÉSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2639000:18:2030200:38:5230.8700:57:1221300:21:1400:00:0000:00:00
294 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:18:289900:13:5729100:38:3231.1400:52:2945200:25:5900:00:0000:00:00
295 8031IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAABM01:18:2934300:17:3826600:37:4731.7600:55:2532500:23:0400:00:0000:00:00
296 2980MARC CABISTAÑ BARRIENDOSINDEPENDENTABM01:18:3118000:15:2335800:40:2829.6500:55:5130000:22:4000:00:0000:00:00
297 2773EGUZKIÑE CIARRUSTACLUB NATACIO SITGESABF01:18:3536900:18:0428900:38:1831.3300:56:2226500:22:1300:00:0000:00:00
298 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM01:18:3625500:16:2035300:40:2229.7300:56:4224600:21:5400:00:0000:00:00
299 6093PATRICIA PEREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
300 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:18:4610500:14:0741300:42:3528.1800:56:4225300:22:0400:00:0000:00:00
301 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:18:4831200:17:1426500:37:4431.8000:54:5836400:23:5000:00:0000:00:00
302 2878RUBEN BENITEZ PEREZINDEPENDENTABM01:18:4833000:17:2630300:38:5330.8600:56:1928800:22:2900:00:0000:00:00
303 6172SÍLVIA CONDE TRAGANTCLUB NATACIO MINORISACDF01:18:4912300:14:2839300:41:4528.7400:56:1329500:22:3600:00:0000:00:00
304 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM01:18:5338500:18:1723400:36:5032.5800:55:0736000:23:4600:00:0000:00:00
305 7009XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:18:5836300:17:5731700:39:2630.4300:57:2323000:21:3500:00:0000:00:00
306 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SOLÉCLUB NATACIO SITGESABF01:19:0029100:16:5434500:40:1329.8400:57:0724500:21:5300:00:0000:00:00
307 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:19:0113300:14:3437300:41:0229.2400:55:3634700:23:2500:00:0000:00:00
308 5112MIREIA ROMERO CRIADOC.N. MOLINS DE REIABF01:19:0236100:17:5630900:39:0030.7700:56:5625800:22:0600:00:0000:00:00
309 604VÍCTOR MACHADO JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:19:0416000:14:5526800:37:4831.7500:52:4346100:26:2100:00:0000:00:00
310 1845MARC MONTAÑÁ RODRIGOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:19:0544600:19:2524700:37:1032.2900:56:3529000:22:3000:00:0000:00:00
311 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:19:0812500:14:2937200:41:0129.2600:55:3035200:23:3800:00:0000:00:00
312 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:1330000:17:0532600:39:4230.2300:56:4728000:22:2600:00:0000:00:00
313 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M01:19:1829500:16:5929000:38:2031.3000:55:1937400:23:5900:00:0000:00:00
314 6287TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:19:2235700:17:5028400:38:1031.4400:56:0034300:23:2200:00:0000:00:00
315 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOV1F01:19:2335900:17:5429500:38:4131.0200:56:3530700:22:4800:00:0000:00:00
316 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:19:2420500:15:4231800:39:2630.4300:55:0838700:24:1600:00:0000:00:00
317 2179ALEIX CAMINAL BOBETTG TRIATLO SITGESABM01:19:2438100:18:1528800:38:1431.3900:56:2931200:22:5500:00:0000:00:00
318 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:2841200:18:3423900:36:5732.4800:55:3137200:23:5700:00:0000:00:00
319 7049EKAITZ IGLESIAS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:3028100:16:4232400:39:3730.2900:56:1933400:23:1100:00:0000:00:00
320 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:19:4120900:15:4634800:40:1529.8100:56:0135600:23:4000:00:0000:00:00
321 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:19:4927000:16:3234900:40:1729.7900:56:4932000:23:0000:00:0000:00:00
322 764JAVIER JIMENEZ PUEYOINDEPENDENTV1M01:19:5424800:16:1436400:40:4229.4800:56:5631700:22:5800:00:0000:00:00
323 783PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:19:5439300:18:2234300:40:0729.9100:58:2922200:21:2500:00:0000:00:00
324 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:19:5743500:19:0830700:38:5930.7800:58:0723800:21:5000:00:0000:00:00
325 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:0044300:19:2228600:38:1231.4100:57:3428100:22:2600:00:0000:00:00
326 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:20:0122300:15:5836600:40:5029.3900:56:4833900:23:1300:00:0000:00:00
327 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:20:1232300:17:2335600:40:2729.6700:57:5027500:22:2200:00:0000:00:00
328 8012JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:20:1730600:17:0935100:40:1929.7600:57:2830800:22:4900:00:0000:00:00
329 685ROMEN MEDINA GONZALEZABSOLUT SPORTABM01:20:192700:12:1416900:35:1234.0900:47:2650400:32:5300:00:0000:00:00
330 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM01:20:2447200:20:2128500:38:1131.4300:58:3224100:21:5200:00:0000:00:00
331 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M01:20:2521900:15:5338500:41:2528.9700:57:1833100:23:0700:00:0000:00:00
332 1575WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:20:3134800:17:4435700:40:2829.6500:58:1227300:22:1900:00:0000:00:00
333 5981DAVID DE LA TORRE FELGUERC.N. VILAFRANCA ABM01:20:3233900:17:3333600:39:5230.1000:57:2533000:23:0700:00:0000:00:00
334 8045JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:3540000:18:2838600:41:2928.9300:59:5716800:20:3800:00:0000:00:00
335 1193TONI RAFEL PORTÍCERCLE SABADELLES 1856V2M01:20:3545000:19:3830100:38:5130.8900:58:2925600:22:0600:00:0000:00:00
336 4312RAUL POZO ZAFRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:20:3523900:16:0734400:40:1329.8400:56:2038500:24:1500:00:0000:00:00
337 7014MARCOS ROSELL RICARTLLICENCIA DE DIAV1M01:20:4742800:18:5734000:39:5630.0500:58:5324700:21:5400:00:0000:00:00
338 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:20:5132800:17:2535200:40:2029.7500:57:4532800:23:0600:00:0000:00:00
339 6267MONICA ESTIVAL GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:20:5936700:18:0232900:39:4530.1900:57:4733700:23:1200:00:0000:00:00
340 8033AGUSTÍ SOLÉ VELLVÉLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0034700:17:4335000:40:1829.7800:58:0131800:22:5900:00:0000:00:00
341 546VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:0037500:18:0832800:39:4430.2000:57:5233300:23:0800:00:0000:00:00
342 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM01:21:0419700:15:3832100:39:3030.3800:55:0844700:25:5600:00:0000:00:00
343 7015JONATAN VALVERDE CASTANLLICENCIA DE DIAABM01:21:0443700:19:1231900:39:2830.4100:58:4027700:22:2400:00:0000:00:00
344 3568MAITE MARZO GÓMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:0643200:19:0430000:38:5030.9000:57:5433600:23:1200:00:0000:00:00
345 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:21:0644400:19:2330600:38:5630.8200:58:1930500:22:4700:00:0000:00:00
346 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:21:1223200:16:0434100:40:0129.9900:56:0540900:25:0700:00:0000:00:00
347 7034MIGUEL LAGUNA PESLLICENCIA DE DIAV2M01:21:1630300:17:0732700:39:4330.2100:56:5039200:24:2600:00:0000:00:00
348 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:21:1645100:19:4135500:40:2629.6801:00:0720500:21:0900:00:0000:00:00
349 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:21:2340800:18:3025200:37:1632.2000:55:4643400:25:3700:00:0000:00:00
350 8038JORDI LLAVERO ESTADELLALLICENCIA DE DIAV1M01:21:2429300:16:5835900:40:2929.6400:57:2737000:23:5700:00:0000:00:00
351 8050POL SÁNCHEZ BOBETLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:2438600:18:1733900:39:5430.0800:58:1133800:23:1300:00:0000:00:00
352 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:21:2645400:19:4635400:40:2329.7201:00:0921500:21:1700:00:0000:00:00
353 1221MARCELO ORTEGA CASTELLANOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:21:2626500:16:2837700:41:0529.2100:57:3336600:23:5300:00:0000:00:00
354 5556MARIO DE FELIPE DIAZCLUB NATACIO SITGESABM01:21:3238700:18:1833700:39:5230.1000:58:1034400:23:2200:00:0000:00:00
355 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:21:4041800:18:4333800:39:5430.0800:58:3732300:23:0300:00:0000:00:00
356 786XAVIER LLADÓ MANAUTAINDEPENDENTV2M01:21:4041900:18:4732200:39:3130.3700:58:1834500:23:2200:00:0000:00:00
357 7001FRANCESCO TRUGLIALLICENCIA DE DIAV1M01:21:4136400:17:5733400:39:4930.1400:57:4636800:23:5500:00:0000:00:00
358 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:21:4628600:16:4843000:43:2927.6001:00:1722600:21:2900:00:0000:00:00
359 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:21:5040500:18:2927100:37:4931.7300:56:1843000:25:3200:00:0000:00:00
360 4631DAVID JORDI TORRELLES NADCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:21:5035600:17:5037000:40:5529.3300:58:4532700:23:0500:00:0000:00:00
361 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:21:5235000:17:4638300:41:2329.0000:59:0930200:22:4300:00:0000:00:00
362 7022SERGIO DE FELIPE DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:22:0339400:18:2333100:39:4630.1800:58:0936700:23:5400:00:0000:00:00
363 7044KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F01:22:0735300:17:4738400:41:2428.9900:59:1131500:22:5600:00:0000:00:00
364 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:22:0746100:20:0433300:39:4830.1500:59:5226700:22:1500:00:0000:00:00
365 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:22:1112600:14:2943800:43:5427.3300:58:2336300:23:4800:00:0000:00:00
366 575DANIEL ALMIRALL MARINCLUB TRITRAININGV1M01:22:1434000:17:3650100:49:2924.2501:07:05200:15:0900:00:0000:00:00
367 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:1543900:19:1636100:40:3229.6100:59:4828200:22:2700:00:0000:00:00
368 7055VICENÇ SERRA GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:22:2238900:18:1938100:41:1829.0600:59:3730300:22:4500:00:0000:00:00
369 1088ROGER HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:22:2817700:15:2141700:42:4828.0400:58:0938900:24:1900:00:0000:00:00
370 7040JOSE DIEGO PARRADO SOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3142700:18:5631500:39:1830.5300:58:1438800:24:1700:00:0000:00:00
371 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F01:22:3437100:18:0533500:39:5230.1000:57:5740100:24:3700:00:0000:00:00
372 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:22:4547800:20:3038200:41:2229.0101:01:5218800:20:5300:00:0000:00:00
373 7056CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M01:22:4524000:16:0838700:41:3028.9200:57:3841000:25:0700:00:0000:00:00
374 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:22:4537600:18:0936000:40:2929.6400:58:3838000:24:0700:00:0000:00:00
375 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:4619300:15:3339500:41:5128.6700:57:2442000:25:2200:00:0000:00:00
376 603MIGUEL ARAGON DIAZTRIDIRV2M01:22:4743600:19:0836500:40:4229.4800:59:5031600:22:5700:00:0000:00:00
377 8022ALBERT ESCOBEDO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:22:4948600:20:4833200:39:4730.1601:00:3526600:22:1400:00:0000:00:00
378 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:22:5223800:16:0737500:41:0529.2100:57:1243500:25:4000:00:0000:00:00
379 8021SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:22:5639600:18:2537100:40:5829.2900:59:2335000:23:3300:00:0000:00:00
380 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:22:5744100:19:1832000:39:2830.4100:58:4638300:24:1100:00:0000:00:00
381 7006CRISTINA MILLA NAVARROLLICENCIA DE DIAABF01:22:5829200:16:5740800:42:2228.3200:59:1935500:23:3900:00:0000:00:00
382 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:0528800:16:5228700:38:1331.4000:55:0548700:28:0000:00:0000:00:00
383 7028ALBA BALLARÀ SALALLICENCIA DE DIACDF01:23:079700:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
384 8049NURIA FEMENIAS TALTAVULLCLUB NATACIO JAMMAABF01:23:0811700:14:1742200:43:0127.9000:57:1844300:25:5000:00:0000:00:00
385 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:1819800:15:3840200:42:0028.5700:57:3843600:25:4000:00:0000:00:00
386 8060TONI URIBE HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:2428500:16:4840100:42:0028.5700:58:4839900:24:3600:00:0000:00:00
387 7031ELISEO DÍEZ CAÑADASLLICENCIA DE DIAABM01:23:3646300:20:0636300:40:3729.5401:00:4331000:22:5300:00:0000:00:00
388 8032JORDI DE LA CRUZ BARGUESLLICENCIA DE DIAABM01:23:3936800:18:0340700:42:1828.3701:00:2134100:23:1800:00:0000:00:00
389 8010AARON HOMPANERALLICENCIA DE DIAABM01:23:4435400:17:4946800:45:4126.2701:03:3014800:20:1400:00:0000:00:00
390 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOJNM01:23:4419400:15:3543500:43:3527.5300:59:1039700:24:3400:00:0000:00:00
391 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:23:5242000:18:4729900:38:4930.9100:57:3645800:26:1600:00:0000:00:00
392 8042JOAN PINA OLLELLICENCIA DE DIAABM01:23:5543300:19:0438000:41:1829.0601:00:2234900:23:3300:00:0000:00:00
393 7007NICOLA CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAV2F01:23:5834400:17:3941900:42:5227.9901:00:3134800:23:2700:00:0000:00:00
394 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:24:0433800:17:3341400:42:3628.1701:00:0936900:23:5500:00:0000:00:00
395 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M01:24:0435100:17:4643900:43:5427.3301:01:4027600:22:2400:00:0000:00:00
396 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:24:1438400:18:1634600:40:1429.8300:58:3043800:25:4400:00:0000:00:00
397 938CARLES NAVARRO MONTOYAINDEPENDENTABM01:24:1932900:17:2642300:43:0627.8401:00:3236100:23:4700:00:0000:00:00
398 7042ADRIA SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M01:24:2039100:18:2144800:44:3526.9201:02:5622000:21:2400:00:0000:00:00
399 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:24:3033600:17:3037400:41:0329.2300:58:3344800:25:5700:00:0000:00:00
400 7039TOMÀS SERRA SECALLLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3246700:20:1439800:41:5628.6201:02:1027400:22:2200:00:0000:00:00
401 607RAMON RICARD COMELLA GILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:24:3524200:16:1040600:42:1328.4200:58:2345600:26:1200:00:0000:00:00
402 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:4247900:20:3132500:39:4030.2501:00:1139600:24:3100:00:0000:00:00
403 7011FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4721100:15:4742100:42:5727.9400:58:4445400:26:0300:00:0000:00:00
404 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:24:5045700:19:5936800:40:5429.3401:00:5337100:23:5700:00:0000:00:00
405 5097GEMMA SAURET VIDALCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:25:0241700:18:4141100:42:2828.2601:01:0936500:23:5300:00:0000:00:00
406 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F01:25:0834100:17:3739200:41:4128.7900:59:1844200:25:5000:00:0000:00:00
407 7020IGNACIO HERNÁNDEZ BERMÚDELLICENCIA DE DIAABM01:25:1225100:16:1647300:46:0326.0601:02:1931100:22:5300:00:0000:00:00
408 7050JUAN MANUEL OLIVARES ARAZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1926300:16:2744400:44:2627.0101:00:5339100:24:2600:00:0000:00:00
409 8048ANTONIO TRIBALDOS HURTADOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2738200:18:1639000:41:3528.8600:59:5143100:25:3600:00:0000:00:00
410 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:25:3037400:18:0840400:42:1128.4501:00:1941400:25:1100:00:0000:00:00
411 5961JAVIER MATEOS LÓPEZC.N. VILAFRANCA SUB23M01:25:3547700:20:2825100:37:1432.2300:57:4248500:27:5300:00:0000:00:00
412 8017JUAN FERNÁNDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3540100:18:2836700:40:5229.3600:59:2045700:26:1500:00:0000:00:00
413 8007XAVIER MARTINEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3743100:19:0343400:43:3527.5301:02:3831900:22:5900:00:0000:00:00
414 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:25:3949300:21:2430800:38:5930.7801:00:2341600:25:1600:00:0000:00:00
415 8029DAVID MARTINEZ BERHTAUTLLICENCIA DE DIAABM01:25:4242200:18:4940900:42:2428.3001:01:1339400:24:2900:00:0000:00:00
416 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM01:25:4342400:18:5242000:42:5327.9801:01:4537300:23:5800:00:0000:00:00
417 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:25:4442300:18:4933000:39:4630.1800:58:3547500:27:0900:00:0000:00:00
418 8019JOSE VERDU LLINARESLLICENCIA DE DIAV2M01:25:4930900:17:1141600:42:4828.0400:59:5944000:25:5000:00:0000:00:00
419 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:25:5041000:18:3331400:39:1530.5700:57:4848800:28:0200:00:0000:00:00
420 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:25:5136200:17:5636900:40:5429.3400:58:5047200:27:0100:00:0000:00:00
421 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M01:26:0747100:20:2039100:41:4028.8001:02:0037900:24:0700:00:0000:00:00
422 8026ANDERSON SOUSALLICENCIA DE DIAABM01:26:2448400:20:4638800:41:3228.8901:02:1837800:24:0600:00:0000:00:00
423 8027HECTOR AYUSOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2448500:20:4638900:41:3328.8801:02:1937700:24:0500:00:0000:00:00
424 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M01:26:2540900:18:3146700:45:3926.2901:04:1026800:22:1500:00:0000:00:00
425 666JESUS GALAN GALANC.A. IGUALADAV2M01:26:2725800:16:2445300:44:4426.8301:01:0841700:25:1900:00:0000:00:00
426 8046SONIA VENTOSALLICENCIA DE DIAABF01:26:3032100:17:2242500:43:0927.8101:00:3145100:25:5900:00:0000:00:00
427 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3337300:18:0641000:42:2428.3001:00:3045500:26:0300:00:0000:00:00
428 2966KARINA BARTRA HAUREBERGCLUB NATACIO SITGESV1F01:26:3943800:19:1543700:43:4327.4501:02:5835700:23:4100:00:0000:00:00
429 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:26:4444700:19:2739700:41:5528.6301:01:2242100:25:2200:00:0000:00:00
430 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:26:4614000:14:3942600:43:1027.8000:57:4949400:28:5700:00:0000:00:00
431 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:26:5840700:18:3041200:42:3128.2201:01:0144900:25:5700:00:0000:00:00
432 8015JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M01:26:5842600:18:5648200:47:0525.4901:06:0119200:20:5700:00:0000:00:00
433 7041MARIBEL CERDÀ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF01:27:0430700:17:0946900:45:5226.1601:03:0137600:24:0300:00:0000:00:00
434 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIO SITGESV1M01:27:0446500:20:1137900:41:1729.0701:01:2843200:25:3600:00:0000:00:00
435 7033LOURDES FERNÁNDEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1F01:27:1316100:14:5944700:44:3526.9200:59:3448100:27:3900:00:0000:00:00
436 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:27:1537700:18:1043300:43:3327.5501:01:4342900:25:3200:00:0000:00:00
437 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M01:27:4249600:21:5836200:40:3729.5401:02:3540800:25:0700:00:0000:00:00
438 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:27:4444900:19:3545400:44:4426.8301:04:1934600:23:2500:00:0000:00:00
439 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:27:5146000:20:0434200:40:0629.9301:00:1048200:27:4100:00:0000:00:00
440 7047PIERRE MALCHAIRLLICENCIA DE DIAABM01:28:0237900:18:1245200:44:4126.8601:02:5341200:25:0900:00:0000:00:00
441 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:28:0437800:18:1141500:42:4028.1301:00:5147600:27:1300:00:0000:00:00
442 7036LUIS SEVILLA HERVÁSLLICENCIA DE DIAABM01:28:0747600:20:2846400:45:2126.4601:05:4927100:22:1800:00:0000:00:00
443 7010FLAVIO KLEIJNLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2829600:17:0042700:43:1727.7201:00:1749000:28:1100:00:0000:00:00
444 4565JUAN MOLINA SOLERI3 TRIATHLONABM01:28:3545300:19:4440500:42:1328.4201:01:5746400:26:3800:00:0000:00:00
445 8061JORDI LOPEZ COSTALLICENCIA DE DIAV1M01:28:3549700:22:0942800:43:2227.6701:05:3132600:23:0400:00:0000:00:00
446 7012DAVID VILLELLASLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4127200:16:3249300:48:0724.9401:04:3937500:24:0200:00:0000:00:00
447 7025EDUARDO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4539700:18:2644600:44:3026.9701:02:5643900:25:4900:00:0000:00:00
448 8014FRANCISCA PONS _BENEJAMLLICENCIA DE DIAABF01:28:4648200:20:4545500:44:4826.7901:05:3334000:23:1300:00:0000:00:00
449 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:29:0321700:15:5249600:48:2924.7501:04:2140300:24:4200:00:0000:00:00
450 7018EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M01:29:0934200:17:3746100:45:1626.5101:02:5346000:26:1600:00:0000:00:00
451 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:29:1744200:19:2044000:44:0227.2501:03:2244600:25:5500:00:0000:00:00
452 7046XAVIER SURROCA ARAGÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1739500:18:2446600:45:3126.3601:03:5542200:25:2200:00:0000:00:00
453 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:29:2030200:17:0649000:47:3525.2201:04:4140200:24:3900:00:0000:00:00
454 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:29:2025900:16:2446200:45:1826.4901:01:4248000:27:3800:00:0000:00:00
455 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M01:29:2350000:22:3943100:43:3327.5501:06:1233500:23:1100:00:0000:00:00
456 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M01:29:4238000:18:1447200:46:0226.0701:04:1642500:25:2600:00:0000:00:00
457 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:29:4245600:19:5745000:44:3726.9001:04:3441100:25:0800:00:0000:00:00
458 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:5546900:20:1643600:43:4027.4801:03:5645000:25:5900:00:0000:00:00
459 2220MARIO MESTRE MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESV3M01:29:5539800:18:2646000:45:1326.5401:03:3945900:26:1600:00:0000:00:00
460 8023IRIS MEDINA MARTINLLICENCIA DE DIAABF01:29:5920200:15:4148100:47:0025.5301:02:4147700:27:1800:00:0000:00:00
461 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:30:0141500:18:3747000:45:5626.1201:04:3342800:25:2800:00:0000:00:00
462 8036AMANDA MARTIN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF01:30:0233400:17:2847900:46:5125.6101:04:1943700:25:4300:00:0000:00:00
463 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:0447400:20:2539900:41:5728.6101:02:2248300:27:4200:00:0000:00:00
464 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:30:0742100:18:4944300:44:2127.0601:03:1047100:26:5700:00:0000:00:00
465 7019MARC MARTINEZ VILALTALLICENCIA DE DIAV1M01:30:1041600:18:3845700:44:5726.7001:03:3546300:26:3500:00:0000:00:00
466 586IVAN DOMÈNECHINDEPENDENTV1M01:30:2245900:20:0245600:44:5526.7201:04:5742400:25:2500:00:0000:00:00
467 8028JORDI ANGUERA CAMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5443400:19:0745900:45:0926.5801:04:1646500:26:3800:00:0000:00:00
468 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F01:30:5644500:19:2342400:43:0827.8201:02:3149200:28:2500:00:0000:00:00
469 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:30:5836600:18:0145100:44:4026.8701:02:4149100:28:1700:00:0000:00:00
470 5126MYRNA ROMERO VILLÁNINDEPENDENTABF01:31:0646800:20:1444100:44:1327.1401:04:2746600:26:3900:00:0000:00:00
471 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:31:1448700:20:4942900:43:2227.6701:04:1147300:27:0300:00:0000:00:00
472 7013RAFAEL COLL CARRERASLLICENCIA DE DIAABM01:31:1542900:19:0248400:47:1525.4001:06:1740500:24:5800:00:0000:00:00
473 7003JORDI BENITEZ MATASLLICENCIA DE DIAV1M01:31:1640600:18:2941800:42:5128.0001:01:2049700:29:5600:00:0000:00:00
474 8006RAFAEL CAMPOS VALENCIALLICENCIA DE DIAABM01:31:2449500:21:4847100:45:5826.1101:07:4635400:23:3800:00:0000:00:00
475 7038VICENTE ITURAT HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:31:2750200:22:4843200:43:3327.5501:06:2140700:25:0600:00:0000:00:00
476 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:31:3250300:23:0240000:42:0028.5701:05:0246200:26:3000:00:0000:00:00
477 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:31:3849400:21:3740300:42:0828.4801:03:4548600:27:5300:00:0000:00:00
478 7052ANGEL GALLEGO CARRERALLICENCIA DE DIAV1M01:31:4548800:20:5246500:45:2626.4101:06:1842700:25:2700:00:0000:00:00
479 1059ENRIQUE CASAS GALLEGOSINDEPENDENTABM01:32:0036000:17:5547800:46:3425.7701:04:2947900:27:3100:00:0000:00:00
480 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:32:2147300:20:2347400:46:0626.0301:06:2944500:25:5200:00:0000:00:00
481 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:32:3650100:22:4144900:44:3526.9201:07:1641800:25:2000:00:0000:00:00
482 7035EROS ALBARRÁN BUGIÉLLICENCIA DE DIAV1M01:32:5048900:20:5548000:46:5125.6101:07:4640600:25:0400:00:0000:00:00
483 5808JORDI VIDAL VAZQUEZINDEPENDENTABM01:33:0649800:22:1444200:44:1327.1401:06:2746700:26:3900:00:0000:00:00
484 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:33:1050400:23:2044500:44:2826.9901:07:4841900:25:2200:00:0000:00:00
485 8009JAUME ROIGE SOLELLICENCIA DE DIAV2M01:33:1547000:20:1647500:46:1925.9101:06:3546800:26:4000:00:0000:00:00
486 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:33:2739200:18:2237600:41:0529.2100:59:2750700:34:0000:00:0000:00:00
487 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:33:3448100:20:4549900:49:1124.4001:09:5635300:23:3800:00:0000:00:00
488 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:34:1546400:20:0649500:48:1924.8401:08:2544400:25:5000:00:0000:00:00
489 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F01:34:2546600:20:1148700:47:2525.3101:07:3647000:26:4900:00:0000:00:00
490 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV2M01:34:5749200:21:0447700:46:2625.8401:07:3047800:27:2700:00:0000:00:00
491 7002ROLAND SEITZLLICENCIA DE DIAV2M01:34:5948300:20:4645800:45:0326.6401:05:4949500:29:1000:00:0000:00:00
492 8020JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M01:35:0345200:19:4150200:49:3224.2301:09:1344100:25:5000:00:0000:00:00
493 8044LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:35:3323000:16:0248800:47:2825.2801:03:3050200:32:0300:00:0000:00:00
494 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:36:4550800:25:0548300:47:1125.4301:12:1639500:24:2900:00:0000:00:00
495 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:37:0249000:20:5549200:48:0224.9801:08:5748900:28:0500:00:0000:00:00
496 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:37:1226400:16:2750700:53:3822.3701:10:0547400:27:0700:00:0000:00:00
497 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:37:3023700:16:0648500:47:2425.3201:03:3050600:34:0000:00:0000:00:00
498 8035GERARD CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM01:37:4844000:19:1648900:47:3225.2501:06:4849900:31:0000:00:0000:00:00
499 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZINDEPENDENTV2M01:37:5551000:33:1449400:48:0824.9301:21:22600:16:3300:00:0000:00:00
500 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:5641400:18:3647600:46:2625.8401:05:0250500:32:5400:00:0000:00:00
501 8025CRISTOBAL VILLANUEVA GOMELLICENCIA DE DIAABM01:38:0850500:24:0046300:45:2126.4601:09:2149300:28:4700:00:0000:00:00
502 7032IRENE VAQUERO GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABF01:38:1149900:22:3249100:47:5125.0801:10:2348400:27:4800:00:0000:00:00
503 7008RAUL CALDU TRIGUEROLLICENCIA DE DIAV1M01:39:0849100:21:0150600:52:5822.6601:13:5941300:25:0900:00:0000:00:00
504 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:39:3150600:24:0149700:48:4124.6501:12:4246900:26:4900:00:0000:00:00
505 8043ALBA PORTALES CASASLLICENCIA DE DIAABF01:39:5337000:18:0550000:49:1924.3301:07:2450300:32:2900:00:0000:00:00
506 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:40:4548000:20:4350400:50:2823.7801:11:1149600:29:3400:00:0000:00:00
507 8016PAU FILELLALLICENCIA DE DIAV1M01:40:5046200:20:0450500:50:3323.7401:10:3749800:30:1300:00:0000:00:00
508 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:41:1644800:19:3450300:49:5924.0101:09:3350100:31:4300:00:0000:00:00
509 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M01:42:1647500:20:2748600:47:2425.3201:07:5150800:34:2500:00:0000:00:00
510 7005ADRIAN DIEZ VENTEOLLICENCIA DE DIAABM01:42:3350900:27:3649800:48:5724.5101:16:3345300:26:0000:00:0000:00:00
511 7004FRANCESC ROIG MATASLLICENCIA DE DIAV1M01:46:4545800:20:0150800:55:3821.5701:15:3950000:31:0600:00:0000:00:00
512 7043KARELY CHAMORRO ZAMBRANOLLICENCIA DE DIAABF01:58:3550700:24:2450900:56:0821.3801:20:3250900:38:0300:00:0000:00:00


NF 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:00:00000:12:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 229MANEL LÓPEZ SAMPIETROCENTRE ATLETIC LAIETANIAV1M00:00:00000:15:13000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 774OSCAR BERRUEZO RECASENSC.N. VILAFRANCA V1M00:00:00000:19:50000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 809ORIOL PADRÓS VERAW3TRIBCNABM00:00:00000:12:41000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1294DAVID TRULLENQUE IBAÑEZINDEPENDENTV1M00:00:00000:16:58000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 1311LUCAS CHIRICOC.E.T. DISTANCEABM00:00:00000:12:38000:30:3739.1900:43:15000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2689MARC TARROCH GARCIACLUB TRIATLO BLANESABM00:00:00000:15:10000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 2835CÉSAR CASTAÑO VICENTECLUB TRIATLO VALLIRANASUB23M00:00:00000:13:55000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4303GUIM GORGUES POBLETFLOR DE TRIATLOSUB23M00:00:00000:12:50000:30:4838.9600:43:38000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:00:00000:12:19000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 4785OSCAR ESTORACH SOLC.E. TRILERCAVONS TERRES ABM00:00:00000:15:04000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:00:00000:13:16000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:00:00000:11:12000:32:0637.3800:43:18000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5520CHRISTOPHER JOHN NEILL WHCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV3M00:00:00000:17:55000:41:3428.8700:59:29000:00:0000:00:0000:00:00
NF 5825JESÚS NIÑO PRUANOGAVA TRIATLOABM00:00:00000:13:45000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6170JULIA DALMAU CLOTETCLUB NATACIO MINORISACDF00:00:00000:12:59000:42:3328.2000:55:32000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6187MARINA LLADO PASTORCLUB NATACIO BARCELONACDF00:00:00000:15:03000:41:5628.6200:56:59000:00:0000:00:0000:00:00
NF 6265TELMA GUZMÁN GONZÁLEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF00:00:00000:15:44000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7017PAUL CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:20:36000:44:3626.9101:05:12000:00:0000:00:0000:00:00
NF 7037LLUÍS BALLARÀ GARCIALLICENCIA DE DIAV2M00:00:00000:25:17000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 164EDUARDO MEIER BLANCOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 293NACHO NADAL PÉREZTRIDIRV1M
NP 391JOSEP ANTONI DE LA MORA CC.N. VIC-ETBV1M
NP 567ENRIQUE GARCIA ABADIACLUB TRIATLO ESPORTRISSIMV1M
NP 859JOAQUIN ALVAREZ INGLESINDEPENDENTABM
NP 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M
NP 1089DAVID RODRÍGUEZ BLANCOGAVA TRIATLOV1M
NP 1231SERGIO ANIDO SEIJASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 1254ANDRES HIGINO FERNANDEZPRAT TRIATLO 1994V2M
NP 1350DÍDAC SALVADÓ LLUVEROLC.N. VILAFRANCA ABM
NP 1468ALBERT CERDA VICENSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 1528TONI MANZANEQUE GUITARTC.N. VIC-ETBABM
NP 1638GREGORIO FULGINITIINDEPENDENTV1M
NP 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M
NP 1756ÓSCAR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDM
NP 1841LUCIA BERMEJO CALVOCAMBRILS CLUB TRIATLOABF
NP 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF
NP 2148TONI GARCIA CUENCACAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 2157JOSE DAVID FERNANDEZ MARTCLUB ESPORTIU Z5V1M
NP 2169JOSE IGNACIO RICO GARMENDTRIATLO L´HOSPITALETV2M
NP 2212RAQUEL LLOP RÁFALESFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF
NP 2658JOSE RAMON MOTA MORENOCLUB TRIATLÓ TARRAGONAV1M
NP 2762MARCO DE DAVIDEI3 TRIATHLONV1M
NP 2823SERGIO OLEAGA PÉREZ DE MEINDEPENDENTV1M
NP 2832ISMAEL VILLAR EGUSKIZACLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 2836OMAR CHENTAF BOIXTG TRIATLO SITGESABM
NP 2891OCTAVI ROCHA MASCLUB NATACIO SITGESV1M
NP 2951MARCOS GÓMEZ RUIZI3 TRIATHLONABM
NP 3095XAVI SANCHEZ PONSTG TRIATLO SITGESABM
NP 3557ANNA PASCUAL PICHCLUB NATACIO BANYOLESV2F
NP 3854OSCAR ARIASCAMBRILS CLUB TRIATLOABM
NP 4288JOSE A LEO MEGIASCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M
NP 4319JESUS BELLAVISTA RIBERAINDEPENDENTV2M
NP 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M
NP 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 4662ROGER BASCO SOLERL´3SCOLA SANT JUSTCDM
NP 4806ANTONIO ORMAETXEA HIDALGOINDEPENDENTABM
NP 4843JOAN VILLARREAL CINTASCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1M
NP 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M
NP 5102MCARME ARJÓ GUARDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF
NP 5246ALBERT GANDARILLAS GIMENECLUB ESPORTIU GIGGATRIV1M
NP 5363CESAR POZAS HERNANDEZCLUB CASTELLFOLLIT TRIATLCDM
NP 5845RUBEN GARCIA ARCASC. TRIATLO MONTORNESABM
NP 6152YLENIA SANCHEZ MIGUELC.N. VILAFRANCA SUB23F
NP 7021POL VILA FREIXESLLICENCIA DE DIAABM
NP 7023ISMAEL PUENTES DEL BARRIOLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7024ALBERTO PUENTES DEL BARRILLICENCIA DE DIAV1M
NP 7026TONI REDON ARRUFATLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7027JOAN SOL PUIGLLICENCIA DE DIAABM
NP 7029DAVID GARCIA ROAMANLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7030DAVID ROMERO CANTOSLLICENCIA DE DIAV1M
NP 7045IVAN GALVAN FEMENIALLICENCIA DE DIAABM
NP 7051IVAN MAURI COSTALLICENCIA DE DIAABM
NP 7053DAVID BONILLA TRUJILLOLLICENCIA DE DIAABM
NP 8005ALEX BESCOS CABEZASLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8013JULIO RIBES IBORRALLICENCIA DE DIAABM
NP 8024DAVID TORTOSA AGUARONLLICENCIA DE DIAV1M
NP 8040RAÚL SALGUEROLLICENCIA DE DIAABM
NP 8041SERGI TORRES HUETELLICENCIA DE DIAABM

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32