RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 534 512 20 2 750 20 5 18 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 03:03:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
11997ADRIÀ MUÑOZ ILLANA00:59:38
21670DANIEL ANTUNEZ TIRADO01:01:35
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER01:02:10

2. - CLUB NATACIO MINORISA - 03:04:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
15364SERGI SOTILLO COSTA01:00:37
22495PAU NOGUERA SALMERON01:01:42
3876MARC COMELLAS GONZALEZ01:01:50

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 03:04:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
1434VICENTE ZANABRIA JACQUES01:00:58
24559MARCEL CAMPRUBI PIJUAN01:01:25
33924GERARD CAPELLADES MARZO01:02:02

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 03:05:31
LLOCDORSALNOMTEMPS
11436IVAN LIMIA BOO00:59:35
22855ANTONIO ROLDAN GOMEZ01:01:58
34342JAUME GONZALEZ INSENSE01:03:58

5. - CLUB ESPORTIU TRI 4.40 - 03:06:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
13466SERGI JURADO FOIX01:00:49
21517POL PUEYO SOLÀ01:01:34
31512JOAN MERCADE CUADRAT01:04:00

6. - C.A. IGUALADA - 03:07:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
13649ORIOL MARIMON CASTELLTORT01:00:34
22304SAMUEL DELGADO NIETO01:03:13
32070DAVID SEVILLA CASTILLO01:03:43

7. - W3TRIBCN - 03:08:53
LLOCDORSALNOMTEMPS
14849SERGI LIZ MADRID01:01:05
25976ALEX MATESANZ SALVADO01:03:05
35411JORDI ALBA SANTAMARIA01:04:43

8. - CLUB ESPORTIU Z5 - 03:09:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
12993IVÁN BUSTOS LARA01:01:37
24587CESAR HERNANDEZ CEBRIAN01:03:40
34876PATRICIO ROSSI01:04:23

9. - CAMBRILS CLUB TRIATLO - 03:09:58
LLOCDORSALNOMTEMPS
11158MANEL ZUÑIGA FERRE01:01:52
24356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZ01:03:40
3584ARNAU BLANCH LOPEZ01:04:26

10. - CLUB NATACIO SITGES - 03:14:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
13828XAVI VIVES VILA01:03:45
2385ENRIC BUCH RIPOLL01:05:08
34687FRANCISCO JESUS TOMAS CASTELLSAGUE01:05:17

11. - C.N. VIC-ETB - 03:14:34
LLOCDORSALNOMTEMPS
13385XAVIER SOLÀ RUBIO01:04:20
23792JORDI ALBERT RAMOS ORELLANA01:04:47
34465JOSE LUIS ALVAREZ ALBA01:05:27

12. - C.E. RAYOTEAM - 03:15:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11070JOAN GOMILA ANGLADA01:03:09
21362DAVID PARRA VILLALOBOS01:06:03
34374JOSE MIGUEL TOME NUEZ01:06:06

13. - PRAT TRIATLO 1994 - 03:15:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
15341ALBERT MARTINEZ SEDO01:02:08
22760EDMON MARTINEZ MARTI01:05:10
3830SALVADOR PEREZ CAYUELA01:08:04

14. - CLUB TRIATLO BLANES - 03:17:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14947ALBERTO MONTES OLIVA01:01:54
22593IAGO RUBIO LUNA01:06:26
31120ISIDRE ALBA OJEDA01:09:21

15. - RICHARD CALLE TRIATLO CLUB - 03:18:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
1340RICHARD CALLE MARTINEZ01:01:17
23166SERGIO GONZALEZ SANTOS01:05:38
31678ALBERT ACOSTA VÁZQUEX01:11:28

16. - C.N. VILAFRANCA - 03:18:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
1330RAÜL CARRIZOSA PEDROL01:01:56
21737JAUME LLORDES MATEU01:07:50
32011ALBERT SARDÀ GIMENO01:09:02

17. - TG TRIATLO SITGES - 03:25:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
11228JOAN CARLES BLANCH CABAU01:08:23
21052SIMON LOBERA  JONES01:08:29
31956ANTONIO NEBRERA JIMENEZ01:08:47

18. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 03:27:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
11250CRISTIAN ARROYO CESPEDES01:05:25
23050JORGE MORILLAS SANCHEZ01:09:35
35304SERGI PUIGFEL MORENO01:12:02

19. - VILADECANS TRIATLO - 03:31:48
LLOCDORSALNOMTEMPS
13920JESUS AGUADO SAN MILLAN01:10:05
22676ALBERTO RODRIGUEZ MATA01:10:37
32675DANIEL RODRÍGUEZ MATA01:11:06

20. - C.N. MOLINS DE REI - 03:32:05
LLOCDORSALNOMTEMPS
11079DANIEL AGUSTIN MANZANAL01:06:54
2742MARC MASSANA GARCIA01:10:59
32182SERGIO PINO REYES01:14:12

21. - GAVA TRIATLO - 03:32:22
LLOCDORSALNOMTEMPS
13328JORDI ARANDA GONZALEZ 01:07:50
23768VICTOR GARCÍA CASTRO01:10:40
34979JAVIER LEÓN BARGALLÓ01:13:52

22. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 03:33:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
13270ALBERT HERNANDEZ SERRANO01:02:04
23661RAUL GARCIA GARCIA01:14:51
33706JORDI BATLLO FARRIOL01:16:25

23. - TRI2WIN - 03:33:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
15634ALVARO ESPEJO GARRIDO01:07:32
2945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZ01:10:43
32127VÍCTOR OLIVE VIVANCOS01:15:32

24. - CLUB NATACIO RUBI - 03:34:02
LLOCDORSALNOMTEMPS
1853MANOLO GONZALEZ CUEVAS01:08:18
21251AXEL BADIA CELMA01:08:58
35761JORDI GARCIA TEY01:16:46

25. - CLUB ESPORTIU DUETTRI - 03:37:16
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747JAUME TELL ROCABERT01:10:57
24251JESUS PIÑERO SANTOS01:12:05
34179DAVID CALA ARANDA01:14:14

26. - CLUB PROAM - 03:38:14
LLOCDORSALNOMTEMPS
11787FRANCISCO GAITAN RUIZ01:10:20
25610ADRIAN LOPEZ VIDAL01:12:11
34337ORIOL MARTI ALTES01:15:43

27. - CLUB ESPORTIU CUBE MANRESA - 03:40:03
LLOCDORSALNOMTEMPS
1692ISAAC PUIG LOPEZ01:03:15
2594JOSEP CASASAMPERE JIMENEZ01:17:43
31845MARC MONTAÑÁ RODRIGO01:19:05

28. - ABSOLUT SPORT - 03:44:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14500FREDERIC CORDERAS IBARZ01:07:59
2857JOAN ORTEGA SENDRA01:16:18
3685ROMEN MEDINA GONZALEZ01:20:19

29. - C.N. CASTELLET TRIATLÓ - 03:50:47
LLOCDORSALNOMTEMPS
1852VÍCTOR CORTINA HONRADO01:07:08
2604VÍCTOR MACHADO JIMENEZ01:19:04
3607RAMON RICARD COMELLA GIL01:24:35

30. - CLUB TRIATLO SABADELL - 04:00:25
LLOCDORSALNOMTEMPS
12520ANTONIO MARTOS GARCIA01:13:33
25311PAU BERGADA CUDOS01:16:57
3890JOSEP MARIA CASAJUANA VILLADELPRAT01:29:55

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32