RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
350 534 512 20 2 750 20 5 18 18

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5364SERGI SOTILLO COSTACLUB NATACIO MINORISACDM01:00:373000:12:22600:30:5838.7500:43:201100:17:1700:00:0000:00:00
2 3102JAUME WÄGER PONSCLUB GASSS TRIATLO CERDANCDM01:00:451900:11:362000:31:3438.0100:43:101500:17:3500:00:0000:00:00
3 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM01:01:251400:11:323100:31:4237.8500:43:143500:18:1100:00:0000:00:00
4 2495PAU NOGUERA SALMERONCLUB NATACIO MINORISACDM01:01:427500:13:291800:31:2938.1200:44:58800:16:4400:00:0000:00:00
5 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM01:02:04700:11:265100:32:1137.2900:43:374900:18:2700:00:0000:00:00
6 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM01:04:073100:12:232200:31:3737.9500:44:0014200:20:0700:00:0000:00:00
7 1475RAFAEL FORCADELL FARELLCLUB NATACIO BARCELONACDM01:04:468800:13:468300:33:0536.2700:46:512400:17:5500:00:0000:00:00
8 558MARC FERNANDEZ SERRANOCLUB NATACIO MINORISACDM01:06:024900:12:447600:32:5636.4400:45:4015700:20:2200:00:0000:00:00
9 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM01:06:261300:11:3120400:36:0033.3300:47:317700:18:5500:00:0000:00:00
10 3866ALBERT CODINA URGELÉSCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:08:249300:13:5410200:33:4035.6400:47:3418400:20:5000:00:0000:00:00
11 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM01:08:587800:13:3418100:35:3333.7600:49:0712900:19:5100:00:0000:00:00
12 3768VICTOR GARCÍA CASTROGAVA TRIATLOCDM01:10:4012800:14:3214300:34:2834.8200:49:0023200:21:4000:00:0000:00:00
13 1730ERNEST SERRED MARTINEZC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM01:10:5513600:14:3618400:35:3733.6900:50:1317200:20:4200:00:0000:00:00
14 428NICOLAS BREMON STEPHANICLUB NATACIO VALLDOREIXCDM01:11:3116600:15:0219500:35:4733.5400:50:4917300:20:4200:00:0000:00:00
15 4478PAU BERMÚDEZ VILACLUB NATACIO MINORISACDM01:11:4014600:14:4416000:34:5034.4500:49:3425700:22:0600:00:0000:00:00
16 3751PAU JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:12:478600:13:4422200:36:3332.8300:50:1728900:22:3000:00:0000:00:00
17 2019MARC ESTEBAN BOTECLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:15:2019000:15:3129700:38:4630.9500:54:1719800:21:0300:00:0000:00:00
18 2915MIGUEL CAMPOS RIBAUINDEPENDENTCDM01:21:4628600:16:4843000:43:2927.6001:00:1722600:21:2900:00:0000:00:00
19 1088ROGER HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOCDM01:22:2817700:15:2141700:42:4828.0400:58:0938900:24:1900:00:0000:00:00
20 2192DÍDAC JIMÉNEZ VIÓZQUEZCLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:23:1819800:15:3840200:42:0028.5700:57:3843600:25:4000:00:0000:00:00
21 1986GUILLEM GARZÓN FLORENSACLUB ESPORTIU TRI 4.40CDM01:30:5836600:18:0145100:44:4026.8701:02:4149100:28:1700:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1517POL PUEYO SOLÀCLUB ESPORTIU TRI 4.40JNM01:01:345100:12:46700:31:0238.6700:43:481900:17:4600:00:0000:00:00
2 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM01:02:022300:11:502800:31:4137.8700:43:315300:18:3100:00:0000:00:00
3 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM01:02:08800:11:264500:32:0337.4400:43:296200:18:3900:00:0000:00:00
4 1070JOAN GOMILA ANGLADAC.E. RAYOTEAMJNM01:03:095500:12:526100:32:2637.0000:45:182100:17:5100:00:0000:00:00
5 8003ASIER CHAVARREN CORUJODISA HOSPITAL PERPETUO SOJNM01:04:162100:11:4211900:34:0535.2100:45:475100:18:2900:00:0000:00:00
6 2089ROGER TORRES BOSCHC.E. KATOA BARCELONAJNM01:05:17400:11:118900:33:1936.0200:44:3017900:20:4700:00:0000:00:00
7 588RUBÉN NOGALES LEIROCAMBRILS CLUB TRIATLOJNM01:06:446400:13:1711300:33:5535.3800:47:1210800:19:3200:00:0000:00:00
8 429MIQUEL ESTEBAN SAEZCLUB NATACIO MINORISAJNM01:07:509500:13:558200:33:0536.2700:47:0018200:20:5000:00:0000:00:00
9 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:08:4011000:14:1217700:35:2533.8800:49:378200:19:0300:00:0000:00:00
10 1367JAVIER BONNIN JORDIASS ESPORTIVA ROCKETSJNM01:08:589800:13:5712800:34:0935.1400:48:0618500:20:5200:00:0000:00:00
11 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM01:11:529600:13:5522400:36:3632.7900:50:3121800:21:2100:00:0000:00:00
12 5922SAMIR IDRISIC.N. VIC-ETBJNM01:13:2128900:16:5319600:35:5033.4900:52:4316900:20:3800:00:0000:00:00
13 8001ALEJANDRO ROYO LOUSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAJNM01:14:4330100:17:0625300:37:1632.2000:54:2215500:20:2100:00:0000:00:00
14 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM01:15:3221800:15:5314200:34:2534.8700:50:1841500:25:1400:00:0000:00:00
15 2185JOEL HUGUET GARCIAGAVA TRIATLOJNM01:23:4419400:15:3543500:43:3527.5300:59:1039700:24:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5558SERGI MATAS LARGOTRICBMSUB23M00:59:24600:11:252600:31:3937.9100:43:04300:16:2000:00:0000:00:00
2 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M01:00:581000:11:302700:31:4137.8700:43:112000:17:4700:00:0000:00:00
3 8004GUILLEM SEGURA ARNAUC.T. JIJI-JAJA VINARÒSSUB23M01:01:31500:11:125800:32:2337.0600:43:352500:17:5600:00:0000:00:00
4 2993IVÁN BUSTOS LARACLUB ESPORTIU Z5SUB23M01:01:374600:12:40900:31:0538.6100:43:452200:17:5200:00:0000:00:00
5 2018PAU CAPDEVILA VERACLUB TRI5USUB23M01:02:347300:13:252400:31:3837.9300:45:031400:17:3100:00:0000:00:00
6 5976ALEX MATESANZ SALVADOW3TRIBCNSUB23M01:03:058700:13:441600:31:2238.2600:45:062800:17:5900:00:0000:00:00
7 8002ÒSCAR MARTÍNEZ CASTROSALTOKI TRIKIDEAKSUB23M01:03:0610200:14:027000:32:4236.7000:46:44500:16:2200:00:0000:00:00
8 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23M01:03:206500:13:184300:32:0137.4800:45:193100:18:0100:00:0000:00:00
9 1512JOAN MERCADE CUADRATCLUB ESPORTIU TRI 4.40SUB23M01:04:0016200:14:593700:31:5537.6000:46:54900:17:0600:00:0000:00:00
10 584ARNAU BLANCH LOPEZCAMBRILS CLUB TRIATLOSUB23M01:04:26200:10:595300:32:1637.1900:43:1520600:21:1100:00:0000:00:00
11 5959ARNAU NÁJERA SANTANDREUC.E. NO TE PARESSUB23M01:05:316000:13:1212400:34:0835.1600:47:203700:18:1100:00:0000:00:00
12 1715MARC MORALES FAURAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:05:5013500:14:355900:32:2437.0400:46:597400:18:5100:00:0000:00:00
13 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:07:0715500:14:515000:32:0937.3300:47:0014100:20:0700:00:0000:00:00
14 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADASUB23M01:07:1614900:14:4613700:34:1934.9700:49:053600:18:1100:00:0000:00:00
15 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M01:07:4922800:16:009500:33:2435.9300:49:244600:18:2500:00:0000:00:00
16 2038ÒSCAR VICENS ARTÉSINDEPENDENTSUB23M01:08:5312700:14:3018800:35:4333.6000:50:136300:18:4000:00:0000:00:00
17 1104HÉCTOR HINOJOSA IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M01:09:4524600:16:1410300:33:4135.6300:49:5512800:19:5000:00:0000:00:00
18 2074ALBERT ESPEJO CAÑELLASCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M01:10:3711100:14:1320700:36:0133.3200:50:1415900:20:2300:00:0000:00:00
19 4118VICTOR SANCHEZ CARDEÑOSAVILADECANS TRIATLOSUB23M01:12:1115200:14:4920500:36:0033.3300:50:4921900:21:2200:00:0000:00:00
20 1162MARC LABRADA BOSCHPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:12:3714700:14:4532300:39:3430.3300:54:194300:18:1800:00:0000:00:00
21 1279DAVID NAVARRO HERNANDEZCLUB TRIATLO BLANESSUB23M01:13:0043000:19:0316700:35:0334.2400:54:067600:18:5400:00:0000:00:00
22 597MARTÍ CASALS SERRACLUB NATACIO SALLENTSUB23M01:13:1116400:15:0020300:36:0033.3300:51:0026300:22:1100:00:0000:00:00
23 590ERIK CUEVAS MASSAGUÉCLUB NATACIO CORNELLASUB23M01:13:4618800:15:2919300:35:4533.5700:51:1429200:22:3200:00:0000:00:00
24 7016GABRIEL DE LA MATTA FARRALLICENCIA DE DIASUB23M01:17:2715700:14:5326300:37:3931.8700:52:3240400:24:5500:00:0000:00:00
25 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M01:18:289900:13:5729100:38:3231.1400:52:2945200:25:5900:00:0000:00:00
26 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M01:20:2521900:15:5338500:41:2528.9700:57:1833100:23:0700:00:0000:00:00
27 1575WILLIAM GISPERT JONESTRIACTIVA L AMETLLA DEL VSUB23M01:20:3134800:17:4435700:40:2829.6500:58:1227300:22:1900:00:0000:00:00
28 8050POL SÁNCHEZ BOBETLLICENCIA DE DIASUB23M01:21:2438600:18:1733900:39:5430.0800:58:1133800:23:1300:00:0000:00:00
29 7042ADRIA SOLERLLICENCIA DE DIASUB23M01:24:2039100:18:2144800:44:3526.9201:02:5622000:21:2400:00:0000:00:00
30 5961JAVIER MATEOS LÓPEZC.N. VILAFRANCA SUB23M01:25:3547700:20:2825100:37:1432.2300:57:4248500:27:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 364CARLOS LÓPEZ FERNÁNDEZCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1M01:00:322900:12:21400:30:5338.8600:43:141200:17:1800:00:0000:00:00
2 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M01:01:563300:12:25500:30:5538.8100:43:206000:18:3600:00:0000:00:00
3 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M01:02:07900:11:303800:31:5637.5800:43:266500:18:4100:00:0000:00:00
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:03:334700:12:421000:31:0538.6100:43:4712200:19:4600:00:0000:00:00
5 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M01:03:434800:12:436300:32:2936.9400:45:125500:18:3100:00:0000:00:00
6 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M01:05:015900:13:114400:32:0337.4400:45:1412400:19:4700:00:0000:00:00
7 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M01:05:0310300:14:038100:33:0336.3100:47:062700:17:5700:00:0000:00:00
8 385ENRIC BUCH RIPOLLCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:087200:13:244200:31:5937.5200:45:2312000:19:4500:00:0000:00:00
9 1551GERARD BAELLA ESPLANDIUCLUB TRIATLÓ SERRADELLS AV1M01:05:1710400:14:068600:33:1136.1600:47:173000:18:0000:00:0000:00:00
10 4687FRANCISCO JESUS TOMAS CASCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:175600:13:064900:32:0837.3400:45:1413700:20:0300:00:0000:00:00
11 1145NACHO ALCARAZ RUBIOCLUB NATACIO SITGESV1M01:05:267100:13:223500:31:5137.6800:45:1314700:20:1300:00:0000:00:00
12 1362DAVID PARRA VILLALOBOSC.E. RAYOTEAMV1M01:06:033400:12:276400:32:2936.9400:44:5620200:21:0700:00:0000:00:00
13 3396FROILAN TUTUSAUS LOPEZCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:07:274200:12:377800:32:5836.4000:45:3524200:21:5200:00:0000:00:00
14 5634ALVARO ESPEJO GARRIDOTRI2WINV1M01:07:324300:12:3711000:33:5135.4500:46:2819900:21:0400:00:0000:00:00
15 5637ANDREU MARSAL FORTUNYCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:07:4113200:14:347100:32:4436.6600:47:1815800:20:2300:00:0000:00:00
16 3076DAVID GIL MOLDESC.E. TRIPLAY LLOBREGATV1M01:07:4827900:16:418000:33:0336.3100:49:443200:18:0400:00:0000:00:00
17 3328JORDI ARANDA GONZALEZ GAVA TRIATLOV1M01:07:5016300:15:0012600:34:0935.1400:49:096600:18:4100:00:0000:00:00
18 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCA V1M01:07:506300:13:175700:32:2337.0600:45:4026100:22:1000:00:0000:00:00
19 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M01:07:513900:12:338400:33:0636.2500:45:3926400:22:1200:00:0000:00:00
20 8062ENRIC ALVAREZ VILARRASALLICENCIA DE DIAV1M01:08:145800:13:0918200:35:3433.7400:48:4310600:19:3100:00:0000:00:00
21 853MANOLO GONZALEZ CUEVASCLUB NATACIO RUBIV1M01:08:1811300:14:1411500:34:0035.2900:48:1413900:20:0400:00:0000:00:00
22 1274XAVIER GISPERT PORCART-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:08:2016700:15:0410500:33:4435.5700:48:4811000:19:3200:00:0000:00:00
23 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M01:08:296800:13:2010100:33:3935.6600:46:5922700:21:3000:00:0000:00:00
24 569DAVID ORPI FERNANDEZC.E. TRIATLO.CATV1M01:08:5917200:15:1514400:34:2934.8000:49:449300:19:1500:00:0000:00:00
25 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:09:058000:13:389300:33:2335.9500:47:0125200:22:0400:00:0000:00:00
26 1120ISIDRE ALBA OJEDACLUB TRIATLO BLANESV1M01:09:2116900:15:1010900:33:5135.4500:49:0115300:20:2000:00:0000:00:00
27 399RAÚL BARTOLOMÉ LÓPEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1M01:09:2922000:15:5311200:33:5435.4000:49:4711800:19:4200:00:0000:00:00
28 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M01:09:3518900:15:3014800:34:3834.6500:50:089900:19:2700:00:0000:00:00
29 3416XAVI PADRÓS FRANQUESAC.N. VIC-ETBV1M01:09:4040300:18:289800:33:2835.8600:51:561800:17:4400:00:0000:00:00
30 1139ALBERT VALLS CALVOINDEPENDENTV1M01:09:4414200:14:4118000:35:3333.7600:50:1410300:19:3000:00:0000:00:00
31 3694RAUL CHAVARRI CABEZASC.N. VILAFRANCA V1M01:10:1621000:15:4713300:34:1635.0200:50:0314600:20:1300:00:0000:00:00
32 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M01:11:0010100:14:0118500:35:3933.6600:49:4021600:21:2000:00:0000:00:00
33 2585ALBERT PONS NEIRACLUB TRIATLO BLANESV1M01:11:1319600:15:3713800:34:2234.9200:49:5921200:21:1400:00:0000:00:00
34 4651RICARDO GÓMEZ HERREROVILADECANS TRIATLOV1M01:11:3431500:17:1713400:34:1735.0000:51:3413500:20:0000:00:0000:00:00
35 1303DAVID VILLAGRASA SANCHEZCLUB NATACIO SITGESV1M01:11:4327700:16:3713600:34:1934.9700:50:5617800:20:4700:00:0000:00:00
36 386RAFAEL RUIZ DELGADOGOO SPORT CLUBV1M01:11:5226000:16:2515200:34:4134.6000:51:0617500:20:4600:00:0000:00:00
37 935JESUS CAROD RILLOINDEPENDENTV1M01:11:5528300:16:4513500:34:1735.0000:51:0218900:20:5300:00:0000:00:00
38 4997SERGI POMÉS CENTELLAC.N. VILAFRANCA V1M01:12:0432600:17:2412000:34:0635.1900:51:3016700:20:3400:00:0000:00:00
39 4251JESUS PIÑERO SANTOSCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:12:0533300:17:2716600:35:0334.2400:52:3011200:19:3500:00:0000:00:00
40 4334BENJAMÍ GUIXENS NINTG TRIATLO SITGESV1M01:12:1328200:16:4414100:34:2334.9000:51:0720100:21:0600:00:0000:00:00
41 583ANDRES SANTOYO MEDINAINDEPENDENTV1M01:12:1637200:18:0515400:34:4534.5300:52:509800:19:2600:00:0000:00:00
42 2034MARC CASAS SEGURAVILADECANS TRIATLOV1M01:12:2524500:16:1222500:36:3732.7700:52:4911300:19:3600:00:0000:00:00
43 5925CARLES RAMOS ABELLANCLUB TRIATLO BLANESV1M01:13:2740400:18:2821700:36:1833.0600:54:466400:18:4100:00:0000:00:00
44 2342JOSE MARIA BARBACHANO LANTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV1M01:13:5031800:17:2116300:34:5734.3300:52:1822800:21:3200:00:0000:00:00
45 875JORDI RIBA MORISTCLUB NATACIO SITGESV1M01:14:2018300:15:2520900:36:0633.2400:51:3130900:22:4900:00:0000:00:00
46 2743LUÍS CASADO ALCALDEPRAT TRIATLO 1994V1M01:14:2122500:15:5919900:35:5433.4300:51:5328400:22:2800:00:0000:00:00
47 3104DAVID RODRIGUEZ GARROFECLUB NATACIO SITGESV1M01:14:3025400:16:1923000:36:4532.6500:53:0422300:21:2600:00:0000:00:00
48 2933JOAQUIN SALVADOR TREMOLEDCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:14:3322400:15:5820200:35:5633.4000:51:5429800:22:3900:00:0000:00:00
49 2919RAMON LLADO RIBAC.A. IGUALADAV1M01:14:5045500:19:5319000:35:4433.5800:55:379100:19:1300:00:0000:00:00
50 3661RAUL GARCIA GARCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:14:5124100:16:0917500:35:2133.9500:51:3034200:23:2100:00:0000:00:00
51 1743JOSE LUIS VELEZ MORAGOCLUB TRIATLO BLANESV1M01:15:1013900:14:3925700:37:2832.0300:52:0732200:23:0300:00:0000:00:00
52 737JUAN CARLOS ANGULO VALDEAC.E. TRIATHLONBCNV1M01:15:2528000:16:4225900:37:3032.0000:54:1220900:21:1300:00:0000:00:00
53 2127VÍCTOR OLIVE VIVANCOSTRI2WINV1M01:15:3211200:14:1324900:37:1032.2900:51:2338100:24:0900:00:0000:00:00
54 4679TONY SAYAGO RODRÍGUEZINDEPENDENTV1M01:15:4119100:15:3327800:38:0231.5500:53:3525500:22:0600:00:0000:00:00
55 4337ORIOL MARTI ALTESCLUB PROAMV1M01:15:4322200:15:5527000:37:4831.7500:53:4325100:22:0000:00:0000:00:00
56 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M01:15:4325200:16:1721900:36:2332.9800:52:4032400:23:0300:00:0000:00:00
57 4848FELIP CASTELLANO MAZOC.A. IGUALADAV1M01:15:5133500:17:2923500:36:5532.5100:54:2422400:21:2700:00:0000:00:00
58 3865JORDI VENDRELL AUMATELLTG TRIATLO SITGESV1M01:16:0131300:17:1522100:36:3032.8800:53:4527000:22:1600:00:0000:00:00
59 3007MANUEL NOGALES ALTESCAMBRILS CLUB TRIATLOV1M01:16:1218200:15:2531100:39:0430.7200:54:2923500:21:4300:00:0000:00:00
60 4752VICTOR MATA HERVASC.N. VILAFRANCA V1M01:16:2322600:15:5926900:37:4831.7500:53:4729700:22:3600:00:0000:00:00
61 1327ANTONIO ENCINAS GAMEZCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1M01:16:5432400:17:2329400:38:3831.0600:56:0118700:20:5300:00:0000:00:00
62 699ISAAC BRIONESTRI2WINV1M01:16:5735500:17:4923300:36:5032.5800:54:3927200:22:1800:00:0000:00:00
63 4875RAUL MORET FORNOSC. TRIATLO MONTORNESV1M01:16:5810900:14:1224800:37:1032.2900:51:2243300:25:3600:00:0000:00:00
64 8034OSCAR UTRILLA FERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M01:17:0224300:16:1224500:37:0932.3000:53:2135800:23:4100:00:0000:00:00
65 910DAVID COLOM VIVESC.N. VILAFRANCA V1M01:17:1326100:16:2628100:38:0731.4800:54:3329900:22:4000:00:0000:00:00
66 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M01:17:2336500:17:5827300:37:5331.6800:55:5122900:21:3200:00:0000:00:00
67 4598EDUARD SANCHEZ CAMPOSC.T. PARETS DEL VALLESV1M01:17:3020800:15:4528300:38:0931.4500:53:5435100:23:3600:00:0000:00:00
68 4767CARLOS MALDONADO ESTEBANTG TRIATLO SITGESV1M01:17:5129900:17:0229200:38:3331.1300:55:3526900:22:1600:00:0000:00:00
69 1191MARCOS SALAZAR SALGUEIROCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:18:0532500:17:2430400:38:5330.8600:56:1723700:21:4800:00:0000:00:00
70 3955TONI GONZALEZ RODRIGUEZCLUB ESPORTIU DUETTRIV1M01:18:1227600:16:3631000:39:0030.7700:55:3629600:22:3600:00:0000:00:00
71 7009XEVI BASSOLS CORCOYLLICENCIA DE DIAV1M01:18:5836300:17:5731700:39:2630.4300:57:2323000:21:3500:00:0000:00:00
72 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M01:19:1829500:16:5929000:38:2031.3000:55:1937400:23:5900:00:0000:00:00
73 3863CARLES MOLINA ESCRIBÀCLUB NATACIO SITGESV1M01:19:4120900:15:4634800:40:1529.8100:56:0135600:23:4000:00:0000:00:00
74 764JAVIER JIMENEZ PUEYOINDEPENDENTV1M01:19:5424800:16:1436400:40:4229.4800:56:5631700:22:5800:00:0000:00:00
75 4629JAUME CAÑAS BERNABEUC. BCN TRIATHLON TOTAL3V1M01:20:0044300:19:2228600:38:1231.4100:57:3428100:22:2600:00:0000:00:00
76 7014MARCOS ROSELL RICARTLLICENCIA DE DIAV1M01:20:4742800:18:5734000:39:5630.0500:58:5324700:21:5400:00:0000:00:00
77 546VÍCTOR SUÑE ORTINC.N. MOLINS DE REIV1M01:21:0037500:18:0832800:39:4430.2000:57:5233300:23:0800:00:0000:00:00
78 8033AGUSTÍ SOLÉ VELLVÉLLICENCIA DE DIAV1M01:21:0034700:17:4335000:40:1829.7800:58:0131800:22:5900:00:0000:00:00
79 3659MANEL GARCIA FERRERCLUB TRIATLO BLANESV1M01:21:2340800:18:3025200:37:1632.2000:55:4643400:25:3700:00:0000:00:00
80 8038JORDI LLAVERO ESTADELLALLICENCIA DE DIAV1M01:21:2429300:16:5835900:40:2929.6400:57:2737000:23:5700:00:0000:00:00
81 7001FRANCESCO TRUGLIALLICENCIA DE DIAV1M01:21:4136400:17:5733400:39:4930.1400:57:4636800:23:5500:00:0000:00:00
82 4335JORDI ESCRIG I ESCODACLUB TRI5UV1M01:22:1112600:14:2943800:43:5427.3300:58:2336300:23:4800:00:0000:00:00
83 575DANIEL ALMIRALL MARINCLUB TRITRAININGV1M01:22:1434000:17:3650100:49:2924.2501:07:05200:15:0900:00:0000:00:00
84 7040JOSE DIEGO PARRADO SOJOLLICENCIA DE DIAV1M01:22:3142700:18:5631500:39:1830.5300:58:1438800:24:1700:00:0000:00:00
85 7056CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M01:22:4524000:16:0838700:41:3028.9200:57:3841000:25:0700:00:0000:00:00
86 4324TONI GARCIA CORONADOITRIATLETES SOLIDARISV1M01:22:5744100:19:1832000:39:2830.4100:58:4638300:24:1100:00:0000:00:00
87 7039TOMÀS SERRA SECALLLLICENCIA DE DIAV1M01:24:3246700:20:1439800:41:5628.6201:02:1027400:22:2200:00:0000:00:00
88 607RAMON RICARD COMELLA GILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M01:24:3524200:16:1040600:42:1328.4200:58:2345600:26:1200:00:0000:00:00
89 1174DAVID MAS PERMANYERCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:24:4247900:20:3132500:39:4030.2501:00:1139600:24:3100:00:0000:00:00
90 7011FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M01:24:4721100:15:4742100:42:5727.9400:58:4445400:26:0300:00:0000:00:00
91 5917DAVID ROMERO MOYANOC.E.E. SANT GERVASIV1M01:24:5045700:19:5936800:40:5429.3401:00:5337100:23:5700:00:0000:00:00
92 7050JUAN MANUEL OLIVARES ARAZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:1926300:16:2744400:44:2627.0101:00:5339100:24:2600:00:0000:00:00
93 8048ANTONIO TRIBALDOS HURTADOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:2738200:18:1639000:41:3528.8600:59:5143100:25:3600:00:0000:00:00
94 8017JUAN FERNÁNDEZ RODRIGOLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3540100:18:2836700:40:5229.3600:59:2045700:26:1500:00:0000:00:00
95 8007XAVIER MARTINEZ PEREZLLICENCIA DE DIAV1M01:25:3743100:19:0343400:43:3527.5301:02:3831900:22:5900:00:0000:00:00
96 1149DAVID PONS BELLIDOTG TRIATLO SITGESV1M01:25:4442300:18:4933000:39:4630.1800:58:3547500:27:0900:00:0000:00:00
97 1684CARLOS FERNANDEZ MURILLOCLUB NATACIO SITGESV1M01:25:5136200:17:5636900:40:5429.3400:58:5047200:27:0100:00:0000:00:00
98 8027HECTOR AYUSOLLICENCIA DE DIAV1M01:26:2448500:20:4638900:41:3328.8801:02:1937700:24:0500:00:0000:00:00
99 1330FRANCESC FREIXAS CARBONELCLUB NATACIO SITGESV1M01:27:0446500:20:1137900:41:1729.0701:01:2843200:25:3600:00:0000:00:00
100 1141JUAN ANTONIO RUBIO SALDAÑPRAT TRIATLO 1994V1M01:27:4249600:21:5836200:40:3729.5401:02:3540800:25:0700:00:0000:00:00
101 7010FLAVIO KLEIJNLLICENCIA DE DIAV1M01:28:2829600:17:0042700:43:1727.7201:00:1749000:28:1100:00:0000:00:00
102 8061JORDI LOPEZ COSTALLICENCIA DE DIAV1M01:28:3549700:22:0942800:43:2227.6701:05:3132600:23:0400:00:0000:00:00
103 7012DAVID VILLELLASLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4127200:16:3249300:48:0724.9401:04:3937500:24:0200:00:0000:00:00
104 7025EDUARDO ALONSOLLICENCIA DE DIAV1M01:28:4539700:18:2644600:44:3026.9701:02:5643900:25:4900:00:0000:00:00
105 7018EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M01:29:0934200:17:3746100:45:1626.5101:02:5346000:26:1600:00:0000:00:00
106 7046XAVIER SURROCA ARAGÓNLLICENCIA DE DIAV1M01:29:1739500:18:2446600:45:3126.3601:03:5542200:25:2200:00:0000:00:00
107 1648MIGUEL ANGEL ESTEBAN RUICLUB NATACIO MINORISAV1M01:29:2025900:16:2446200:45:1826.4901:01:4248000:27:3800:00:0000:00:00
108 2173JORDI RICART ARIÑOINDEPENDENTV1M01:29:2350000:22:3943100:43:3327.5501:06:1233500:23:1100:00:0000:00:00
109 873JUAN ANTONIO ORTEGA BATALINDEPENDENTV1M01:29:4238000:18:1447200:46:0226.0701:04:1642500:25:2600:00:0000:00:00
110 7019MARC MARTINEZ VILALTALLICENCIA DE DIAV1M01:30:1041600:18:3845700:44:5726.7001:03:3546300:26:3500:00:0000:00:00
111 586IVAN DOMÈNECHINDEPENDENTV1M01:30:2245900:20:0245600:44:5526.7201:04:5742400:25:2500:00:0000:00:00
112 8028JORDI ANGUERA CAMOSLLICENCIA DE DIAV1M01:30:5443400:19:0745900:45:0926.5801:04:1646500:26:3800:00:0000:00:00
113 7003JORDI BENITEZ MATASLLICENCIA DE DIAV1M01:31:1640600:18:2941800:42:5128.0001:01:2049700:29:5600:00:0000:00:00
114 7052ANGEL GALLEGO CARRERALLICENCIA DE DIAV1M01:31:4548800:20:5246500:45:2626.4101:06:1842700:25:2700:00:0000:00:00
115 7035EROS ALBARRÁN BUGIÉLLICENCIA DE DIAV1M01:32:5048900:20:5548000:46:5125.6101:07:4640600:25:0400:00:0000:00:00
116 551JACINTO CANA JIMENEZINDEPENDENTV1M01:33:1050400:23:2044500:44:2826.9901:07:4841900:25:2200:00:0000:00:00
117 4668GUILLERMO DE LA IGLESIA AINDEPENDENTV1M01:33:3448100:20:4549900:49:1124.4001:09:5635300:23:3800:00:0000:00:00
118 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M01:37:1226400:16:2750700:53:3822.3701:10:0547400:27:0700:00:0000:00:00
119 7008RAUL CALDU TRIGUEROLLICENCIA DE DIAV1M01:39:0849100:21:0150600:52:5822.6601:13:5941300:25:0900:00:0000:00:00
120 8016PAU FILELLALLICENCIA DE DIAV1M01:40:5046200:20:0450500:50:3323.7401:10:3749800:30:1300:00:0000:00:00
121 7004FRANCESC ROIG MATASLLICENCIA DE DIAV1M01:46:4545800:20:0150800:55:3821.5701:15:3950000:31:0600:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M01:02:124500:12:39200:30:4039.1300:43:197500:18:5300:00:0000:00:00
2 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M01:08:045700:13:0811400:33:5535.3800:47:0319600:21:0100:00:0000:00:00
3 842JAVIER CATASUS BRISEC.N. CATALUNYAV2M01:09:328100:13:399400:33:2435.9300:47:0328700:22:2900:00:0000:00:00
4 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M01:10:5217900:15:2211800:34:0535.2100:49:2722100:21:2500:00:0000:00:00
5 1747JAUME TELL ROCABERTCLUB ESPORTIU DUETTRIV2M01:10:5722900:16:0114000:34:2334.9000:50:2416500:20:3300:00:0000:00:00
6 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M01:11:0915000:14:4817000:35:1334.0700:50:0120300:21:0800:00:0000:00:00
7 540JOAN JUNCAROL REGUANTINDEPENDENTV2M01:11:2021500:15:5117800:35:2533.8800:51:1613800:20:0400:00:0000:00:00
8 2955JUAN CARLOS DEL BARRIO  PTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERV2M01:11:5627100:16:3215000:34:3934.6300:51:1117400:20:4500:00:0000:00:00
9 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M01:12:1719900:15:3914600:34:3034.7800:50:0925900:22:0800:00:0000:00:00
10 2520ANTONIO MARTOS GARCIACLUB TRIATLO SABADELLV2M01:13:3315600:14:5322800:36:4232.7000:51:3524900:21:5800:00:0000:00:00
11 1169ANGEL FERNANDEZ MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:13:4419200:15:3314500:34:3034.7800:50:0335900:23:4100:00:0000:00:00
12 2861RICARDO MONASTERIO VIVESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:14:0835800:17:5216800:35:0534.2000:52:5720700:21:1100:00:0000:00:00
13 1381ALEX CAMINS ADSERIASCLUB NATACIO MINORISAV2M01:14:4633700:17:3025600:37:2732.0400:54:5712700:19:4900:00:0000:00:00
14 1005JOSE MANUEL GONZALVEZ GARCLUB NATACIO SITGESV2M01:15:3229800:17:0111700:34:0335.2400:51:0439300:24:2800:00:0000:00:00
15 5960OSCAR MACIÀ ROJOTG TRIATLO SITGESV2M01:15:3231000:17:1217100:35:1434.0600:52:2632900:23:0600:00:0000:00:00
16 3706JORDI BATLLO FARRIOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:16:2529700:17:0124200:36:5932.4500:54:0027900:22:2500:00:0000:00:00
17 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M01:17:5721200:15:4922900:36:4232.7000:52:3142600:25:2600:00:0000:00:00
18 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M01:19:2841200:18:3423900:36:5732.4800:55:3137200:23:5700:00:0000:00:00
19 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M01:19:5743500:19:0830700:38:5930.7800:58:0723800:21:5000:00:0000:00:00
20 1193TONI RAFEL PORTÍCERCLE SABADELLES 1856V2M01:20:3545000:19:3830100:38:5130.8900:58:2925600:22:0600:00:0000:00:00
21 5239ANTON SABATE NUÑEZCAMBRILS CLUB TRIATLOV2M01:20:5132800:17:2535200:40:2029.7500:57:4532800:23:0600:00:0000:00:00
22 7034MIGUEL LAGUNA PESLLICENCIA DE DIAV2M01:21:1630300:17:0732700:39:4330.2100:56:5039200:24:2600:00:0000:00:00
23 786XAVIER LLADÓ MANAUTAINDEPENDENTV2M01:21:4041900:18:4732200:39:3130.3700:58:1834500:23:2200:00:0000:00:00
24 5900XAVIER FERRER BALLESTERC.N. VIC-ETBV2M01:21:5235000:17:4638300:41:2329.0000:59:0930200:22:4300:00:0000:00:00
25 603MIGUEL ARAGON DIAZTRIDIRV2M01:22:4743600:19:0836500:40:4229.4800:59:5031600:22:5700:00:0000:00:00
26 911VADO BALAGUE VILABELLACLUB TRIATLO BLANESV2M01:23:0528800:16:5228700:38:1331.4000:55:0548700:28:0000:00:0000:00:00
27 8060TONI URIBE HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:23:2428500:16:4840100:42:0028.5700:58:4839900:24:3600:00:0000:00:00
28 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M01:24:0435100:17:4643900:43:5427.3301:01:4027600:22:2400:00:0000:00:00
29 4580JORGE VON JESS SANCHEZTG TRIATLO SITGESV2M01:24:1438400:18:1634600:40:1429.8300:58:3043800:25:4400:00:0000:00:00
30 5242JAUME SANZ MIRALLESFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2M01:25:3949300:21:2430800:38:5930.7801:00:2341600:25:1600:00:0000:00:00
31 8019JOSE VERDU LLINARESLLICENCIA DE DIAV2M01:25:4930900:17:1141600:42:4828.0400:59:5944000:25:5000:00:0000:00:00
32 2270JUAN CARLOS ALCABUZ CARBAINDEPENDENTV2M01:26:0747100:20:2039100:41:4028.8001:02:0037900:24:0700:00:0000:00:00
33 598PEDRO JOSÉ PRADA SAN ROMÁINDEPENDENTV2M01:26:2540900:18:3146700:45:3926.2901:04:1026800:22:1500:00:0000:00:00
34 666JESUS GALAN GALANC.A. IGUALADAV2M01:26:2725800:16:2445300:44:4426.8301:01:0841700:25:1900:00:0000:00:00
35 8015JOAN SALVADOR SAUCHLLICENCIA DE DIAV2M01:26:5842600:18:5648200:47:0525.4901:06:0119200:20:5700:00:0000:00:00
36 890JOSEP MARIA CASAJUANA VILCLUB TRIATLO SABADELLV2M01:29:5546900:20:1643600:43:4027.4801:03:5645000:25:5900:00:0000:00:00
37 7038VICENTE ITURAT HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV2M01:31:2750200:22:4843200:43:3327.5501:06:2140700:25:0600:00:0000:00:00
38 2269MANEL COLL FREIXANETINDEPENDENTV2M01:32:3650100:22:4144900:44:3526.9201:07:1641800:25:2000:00:0000:00:00
39 8009JAUME ROIGE SOLELLICENCIA DE DIAV2M01:33:1547000:20:1647500:46:1925.9101:06:3546800:26:4000:00:0000:00:00
40 3790JAUME CAROL RUBAUW3TRIBCNV2M01:33:2739200:18:2237600:41:0529.2100:59:2750700:34:0000:00:0000:00:00
41 2480JOSEP M. GAY VIDALINDEPENDENTV2M01:34:5749200:21:0447700:46:2625.8401:07:3047800:27:2700:00:0000:00:00
42 7002ROLAND SEITZLLICENCIA DE DIAV2M01:34:5948300:20:4645800:45:0326.6401:05:4949500:29:1000:00:0000:00:00
43 8020JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M01:35:0345200:19:4150200:49:3224.2301:09:1344100:25:5000:00:0000:00:00
44 775PACO CHAVEZ RODRIGUEZINDEPENDENTV2M01:37:5551000:33:1449400:48:0824.9301:21:22600:16:3300:00:0000:00:00
45 2758JOSE LUIS GASPAR NAVARROCLUB NATACIO SITGESV2M01:42:1647500:20:2748600:47:2425.3201:07:5150800:34:2500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M01:16:1028400:16:4821300:36:1433.1200:53:0233200:23:0800:00:0000:00:00
2 1114JOSEP LLUIS FRANCH HERNANINDEPENDENTV3M01:17:4434900:17:4527900:38:0631.5000:55:5124400:21:5300:00:0000:00:00
3 1499ANTONI SALANOVA ROCAC.A. IGUALADAV3M01:22:4547800:20:3038200:41:2229.0101:01:5218800:20:5300:00:0000:00:00
4 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M01:29:0321700:15:5249600:48:2924.7501:04:2140300:24:4200:00:0000:00:00
5 2220MARIO MESTRE MARTINEZCLUB TRIATLO BLANESV3M01:29:5539800:18:2646000:45:1326.5401:03:3945900:26:1600:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 101ANDREA LOPEZ RAMENTOLTRIACTIV LANZAROTECDF01:07:52000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6254JUDIT IBARRA CAZORLAC.A. IGUALADACDF01:09:471200:11:3127500:37:5531.6500:49:2615400:20:2100:00:0000:00:00
3 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF01:09:562600:12:0023800:36:5632.4900:48:5619500:21:0000:00:0000:00:00
4 59MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF01:11:128500:13:4323100:36:4832.6100:50:3117100:20:4100:00:0000:00:00
5 5145NÚRIA PRAT LANZACLUB NATACIO MINORISACDF01:13:185200:12:4926400:37:4231.8300:50:3130400:22:4700:00:0000:00:00
6 6172SÍLVIA CONDE TRAGANTCLUB NATACIO MINORISACDF01:18:4912300:14:2839300:41:4528.7400:56:1329500:22:3600:00:0000:00:00
7 6035IRENE PEREZ TORRESASS ESPORTIVA ROCKETSCDF01:19:2420500:15:4231800:39:2630.4300:55:0838700:24:1600:00:0000:00:00
8 7028ALBA BALLARÀ SALALLICENCIA DE DIACDF01:23:079700:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
9 6230ROSER SOLA ARMADASTRIACTIVA L AMETLLA DEL VCDF01:37:3023700:16:0648500:47:2425.3201:03:3050600:34:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 6034ANNA VALLVERDÚ CORTADACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:11:4512000:14:2421100:36:0833.2100:50:3221000:21:1300:00:0000:00:00
2 5108MARIA ESPINOSA DEL ALBACLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:2012200:14:2531200:39:0730.6800:53:3236200:23:4800:00:0000:00:00
3 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF01:17:556900:13:2139400:41:4628.7300:55:0730600:22:4800:00:0000:00:00
4 6233MERITXELL BOU PRATC.N. VIC-ETBJNF01:19:0812500:14:2937200:41:0129.2600:55:3035200:23:3800:00:0000:00:00
5 2196ALBA BELLOSTAS CARRERACLUB ESPORTIU TRI 4.40JNF01:20:1232300:17:2335600:40:2729.6700:57:5027500:22:2200:00:0000:00:00
6 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOJNF01:26:4614000:14:3942600:43:1027.8000:57:4949400:28:5700:00:0000:00:00
7 6234CLARA VERGÉS BALLESTEROSCLUB TRIATLO BLANESJNF01:40:4548000:20:4350400:50:2823.7801:11:1149600:29:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOSUB23F01:11:2315400:14:5121400:36:1633.0900:51:0714900:20:1600:00:0000:00:00
2 6255CARLA PALOMAR RIVASCLUB NATACIO CORNELLASUB23F01:17:1926800:16:3030500:38:5530.8400:55:2524800:21:5400:00:0000:00:00
3 6093PATRICIA PEREZ NAVARROCLUB NATACIO SITGESSUB23F01:18:36000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 6267MONICA ESTIVAL GARCIAASS ESPORTIVA ROCKETSSUB23F01:20:5936700:18:0232900:39:4530.1900:57:4733700:23:1200:00:0000:00:00
5 2943MARIA HERNÁNDEZ CONTIJOCHC.E. INEF LLEIDASUB23F01:22:3437100:18:0533500:39:5230.1000:57:5740100:24:3700:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4093EVA PEREZ DEL RIOCLUB NATACIO SITGESV1F01:18:0740200:18:2826700:37:4731.7600:56:1524000:21:5200:00:0000:00:00
2 6287TERESA POU SAÑEC.N. VIC-ETBV1F01:19:2235700:17:5028400:38:1031.4400:56:0034300:23:2200:00:0000:00:00
3 6031ROCIO DELGADO GARRIDOVILADECANS TRIATLOV1F01:19:2335900:17:5429500:38:4131.0200:56:3530700:22:4800:00:0000:00:00
4 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F01:19:4927000:16:3234900:40:1729.7900:56:4932000:23:0000:00:0000:00:00
5 3568MAITE MARZO GÓMEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESV1F01:21:0643200:19:0430000:38:5030.9000:57:5433600:23:1200:00:0000:00:00
6 102BELÉN RUBIELLA GONZALEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENV1F01:21:4041800:18:4333800:39:5430.0800:58:3732300:23:0300:00:0000:00:00
7 7044KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F01:22:0735300:17:4738400:41:2428.9900:59:1131500:22:5600:00:0000:00:00
8 5074ARACELI DE LA VEGA DOMINGCLUB NATACIO SITGESV1F01:22:4619300:15:3339500:41:5128.6700:57:2442000:25:2200:00:0000:00:00
9 5016BRITTA HENSELERCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1F01:23:5242000:18:4729900:38:4930.9100:57:3645800:26:1600:00:0000:00:00
10 751MARTA MUÑOZ RUIZTG TRIATLO SITGESV1F01:25:0834100:17:3739200:41:4128.7900:59:1844200:25:5000:00:0000:00:00
11 6151CLARA RUIZ RADIGALESC.A. IGUALADAV1F01:25:3037400:18:0840400:42:1128.4501:00:1941400:25:1100:00:0000:00:00
12 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F01:26:3337300:18:0641000:42:2428.3001:00:3045500:26:0300:00:0000:00:00
13 2966KARINA BARTRA HAUREBERGCLUB NATACIO SITGESV1F01:26:3943800:19:1543700:43:4327.4501:02:5835700:23:4100:00:0000:00:00
14 6162ROSA CASADO MIRALLESC.E.E. SANT GERVASIV1F01:26:4444700:19:2739700:41:5528.6301:01:2242100:25:2200:00:0000:00:00
15 7033LOURDES FERNÁNDEZ MUÑOZLLICENCIA DE DIAV1F01:27:1316100:14:5944700:44:3526.9200:59:3448100:27:3900:00:0000:00:00
16 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F01:27:1537700:18:1043300:43:3327.5501:01:4342900:25:3200:00:0000:00:00
17 6262REBECCA ROHDETG TRIATLO SITGESV1F01:27:5146000:20:0434200:40:0629.9301:00:1048200:27:4100:00:0000:00:00
18 4016SILVIA GARCIA XIFRÉCLUB TRIATLO BLANESV1F01:30:0447400:20:2539900:41:5728.6101:02:2248300:27:4200:00:0000:00:00
19 5025ROCÍO TORRE RUIZFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F01:30:0742100:18:4944300:44:2127.0601:03:1047100:26:5700:00:0000:00:00
20 6225ANNA SALVADOR GAZQUEZINDEPENDENTV1F01:34:1546400:20:0649500:48:1924.8401:08:2544400:25:5000:00:0000:00:00
21 8044LAURA PAYA RINCONLLICENCIA DE DIAV1F01:35:3323000:16:0248800:47:2825.2801:03:3050200:32:0300:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F01:18:0813000:14:3337800:41:1129.1400:55:4427800:22:2400:00:0000:00:00
2 7007NICOLA CHRISTOFOROULLICENCIA DE DIAV2F01:23:5834400:17:3941900:42:5227.9901:00:3134800:23:2700:00:0000:00:00
3 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F01:29:4245600:19:5745000:44:3726.9001:04:3441100:25:0800:00:0000:00:00
4 1966INES ENSEÑAT BESOFASTTRIATLON - C.N. MONTJV2F01:30:5644500:19:2342400:43:0827.8201:02:3149200:28:2500:00:0000:00:00
5 5129JANA HROMCOVÁ BIELACLUB TRIATLO SABADELLV2F01:31:3250300:23:0240000:42:0028.5701:05:0246200:26:3000:00:0000:00:00
6 1971ANNA BARBA SOLERCLUB NATACIO BANYOLESV2F01:32:2147300:20:2347400:46:0626.0301:06:2944500:25:5200:00:0000:00:00
7 92EVA DONAT VEIGAC.N. CATALUNYAV2F01:34:2546600:20:1148700:47:2525.3101:07:3647000:26:4900:00:0000:00:00
8 3562MARIA DAVILA RUEDAW3TRIBCNV2F01:37:5641400:18:3647600:46:2625.8401:05:0250500:32:5400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 20MONTSERRAT CLAVERO SANCHEC.N. REUS PLOMSV3F01:41:1644800:19:3450300:49:5924.0101:09:3350100:31:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:59:354000:12:34100:30:4039.1300:43:14400:16:2100:00:0000:00:00
2 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:59:38100:10:465200:32:1437.2300:43:00700:16:3800:00:0000:00:00
3 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM01:00:341700:11:353300:31:5037.7000:43:251000:17:0900:00:0000:00:00
4 3466SERGI JURADO FOIXCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:00:492800:12:181200:31:1138.4800:43:291300:17:2000:00:0000:00:00
5 4849SERGI LIZ MADRIDW3TRIBCNABM01:01:054100:12:34300:30:4738.9800:43:211700:17:4400:00:0000:00:00
6 340RICHARD CALLE MARTINEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:01:171800:11:362900:31:4137.8700:43:172900:18:0000:00:0000:00:00
7 1670DANIEL ANTUNEZ TIRADOFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:01:351500:11:343200:31:4537.8000:43:194100:18:1600:00:0000:00:00
8 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:01:503200:12:251500:31:1838.3400:43:433300:18:0700:00:0000:00:00
9 1158MANEL ZUÑIGA FERRECAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:01:521600:11:353000:31:4137.8700:43:165900:18:3600:00:0000:00:00
10 4947ALBERTO MONTES OLIVACLUB TRIATLO BLANESABM01:01:543500:12:281100:31:0838.5400:43:364400:18:1800:00:0000:00:00
11 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:01:58300:11:016600:32:3436.8500:43:354500:18:2300:00:0000:00:00
12 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:02:101100:11:313400:31:5037.7000:43:217200:18:4900:00:0000:00:00
13 2310ALEX SAURA BENAZETMARLINS TRIATLON MADRIDABM01:02:303600:12:281300:31:1238.4600:43:407300:18:5000:00:0000:00:00
14 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM01:03:134400:12:38800:31:0438.6300:43:4210700:19:3100:00:0000:00:00
15 692ISAAC PUIG LOPEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:03:155000:12:456800:32:3436.8500:45:192600:17:5600:00:0000:00:00
16 829ADRIAN ASENSIO TOBARRAC.E. NO TE PARESABM01:03:276200:13:134000:31:5837.5400:45:114200:18:1600:00:0000:00:00
17 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANCLUB ESPORTIU Z5ABM01:03:403700:12:312300:31:3837.9300:44:0910500:19:3100:00:0000:00:00
18 4356FERNANDO VAQUERO VAZQUEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:03:403800:12:321400:31:1638.3800:43:4813100:19:5200:00:0000:00:00
19 3828XAVI VIVES VILACLUB NATACIO SITGESABM01:03:456700:13:203900:31:5737.5600:45:175000:18:2800:00:0000:00:00
20 954VÍCTOR GARRO OLIVERACLUB NATACIO BARCELONAABM01:03:512500:11:595400:32:1737.1700:44:1611100:19:3500:00:0000:00:00
21 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM01:03:589200:13:521700:31:2338.2400:45:156700:18:4300:00:0000:00:00
22 3385XAVIER SOLÀ RUBIOC.N. VIC-ETBABM01:04:207600:13:312100:31:3637.9700:45:079000:19:1300:00:0000:00:00
23 4876PATRICIO ROSSICLUB ESPORTIU Z5ABM01:04:238300:13:412500:31:3937.9100:45:208100:19:0300:00:0000:00:00
24 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM01:04:386600:13:193600:31:5437.6200:45:139700:19:2500:00:0000:00:00
25 5411JORDI ALBA SANTAMARIAW3TRIBCNABM01:04:4315800:14:534700:32:0737.3600:47:001600:17:4300:00:0000:00:00
26 3792JORDI ALBERT RAMOS ORELLAC.N. VIC-ETBABM01:04:478200:13:391900:31:3138.0800:45:1011400:19:3700:00:0000:00:00
27 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM01:05:106100:13:134600:32:0337.4400:45:1613200:19:5400:00:0000:00:00
28 2065VÍCTOR GARANTO FAJOCERDANYOLA CHABM01:05:188400:13:427900:33:0136.3500:46:435800:18:3500:00:0000:00:00
29 1250CRISTIAN ARROYO CESPEDESCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:05:2514100:14:405500:32:1937.1300:46:594800:18:2600:00:0000:00:00
30 4465JOSE LUIS ALVAREZ ALBAC.N. VIC-ETBABM01:05:2714300:14:426500:32:3136.9000:47:134000:18:1400:00:0000:00:00
31 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:3312400:14:286700:32:3436.8500:47:025400:18:3100:00:0000:00:00
32 1128HUGO MENDEZ MARTINEZC.E. PICORNELLABM01:05:3514500:14:435600:32:2237.0800:47:055200:18:3000:00:0000:00:00
33 913MARC CODINA PRATSC.A. IGUALADAABM01:05:3617100:15:124100:31:5837.5400:47:104700:18:2600:00:0000:00:00
34 3166SERGIO GONZALEZ SANTOSRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:05:3811500:14:157500:32:5136.5300:47:065600:18:3200:00:0000:00:00
35 2991ANTONI CAPELL BUENDIACLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:05:3910000:13:597700:32:5736.4200:46:566800:18:4300:00:0000:00:00
36 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM01:05:5112100:14:256900:32:3936.7500:47:047000:18:4700:00:0000:00:00
37 4206JOSE ANGEL NAVARRO RODRIGCLUB ESPORTIU PRORUNNERSABM01:05:5510600:14:097200:32:4436.6600:46:537900:19:0200:00:0000:00:00
38 4374JOSE MIGUEL TOME NUEZC.E. RAYOTEAMABM01:06:065400:12:516200:32:2836.9600:45:1917700:20:4700:00:0000:00:00
39 2593IAGO RUBIO LUNACLUB TRIATLO BLANESABM01:06:268900:13:489000:33:2135.9800:47:099400:19:1700:00:0000:00:00
40 3681JOAN MARC GRUART BIGASINDEPENDENTABM01:06:309400:13:548800:33:1836.0400:47:129500:19:1800:00:0000:00:00
41 1079DANIEL AGUSTIN MANZANALC.N. MOLINS DE REIABM01:06:5411600:14:177400:32:4936.5700:47:0612600:19:4800:00:0000:00:00
42 5256GERARD FUMANYA SALVANSC.N. VIC-ETBABM01:07:0513400:14:346000:32:2637.0000:47:0014000:20:0500:00:0000:00:00
43 852VÍCTOR CORTINA HONRADOC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:07:087000:13:2112300:34:0835.1600:47:2911500:19:3900:00:0000:00:00
44 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM01:07:157700:13:319700:33:2635.8900:46:5715100:20:1800:00:0000:00:00
45 4479DANIEL SERRANO COLLC.E. PENEDES COSTA DAURADABM01:07:1610800:14:108500:33:1136.1600:47:2113300:19:5500:00:0000:00:00
46 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM01:07:1820100:15:4010400:33:4435.5700:49:242300:17:5400:00:0000:00:00
47 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM01:07:4725000:16:159100:33:2235.9600:49:373400:18:1000:00:0000:00:00
48 1004JAUME LLOVET BARBEROINDEPENDENTABM01:07:5411900:14:217300:32:4736.6000:47:0817600:20:4600:00:0000:00:00
49 4539JOAN SOLER GÜELLC.N. VIC-ETBABM01:07:569000:13:508700:33:1236.1400:47:0219000:20:5400:00:0000:00:00
50 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM01:07:597900:13:379200:33:2235.9600:46:5919300:21:0000:00:0000:00:00
51 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM01:08:2317400:15:1812100:34:0635.1900:49:247800:18:5900:00:0000:00:00
52 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:08:3313700:14:3616100:34:5134.4300:49:278600:19:0600:00:0000:00:00
53 1156VICTOR ROJAS CERVELLERAC.E. PICORNELLABM01:08:3718100:15:2313000:34:1135.1000:49:348300:19:0300:00:0000:00:00
54 362RODRIGO CARRIL MORALESCLUB NATACIO SITGESABM01:08:4026600:16:299600:33:2535.9100:49:546900:18:4600:00:0000:00:00
55 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM01:08:4111400:14:1414700:34:3534.7000:48:4913000:19:5200:00:0000:00:00
56 1956ANTONIO NEBRERA JIMENEZTG TRIATLO SITGESABM01:08:4723600:16:069900:33:3435.7500:49:408700:19:0700:00:0000:00:00
57 8018JUAN CAUBET FERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABM01:08:5516500:15:0217300:35:1634.0300:50:186100:18:3700:00:0000:00:00
58 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM01:09:0016800:15:0815700:34:4834.4800:49:568400:19:0400:00:0000:00:00
59 2011ALBERT SARDÀ GIMENOC.N. VILAFRANCA ABM01:09:0220000:15:3912500:34:0935.1400:49:489200:19:1400:00:0000:00:00
60 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM01:09:0815100:14:4913100:34:1135.1000:49:0014300:20:0800:00:0000:00:00
61 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM01:09:1123300:16:0410700:33:4535.5600:49:499600:19:2200:00:0000:00:00
62 1813DAVID RODRIGUEZ PEREZCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:09:1725300:16:1915600:34:4634.5200:51:053900:18:1200:00:0000:00:00
63 2707MARC VILA MIARONSC.N. VIC-ETBABM01:09:2220700:15:4412900:34:1035.1200:49:5410100:19:2800:00:0000:00:00
64 5996MARC PANEDAS SUBIRATSC.N. VIC-ETBABM01:09:2223400:16:0510000:33:3635.7100:49:4111700:19:4100:00:0000:00:00
65 4372EUSEBI PUJOL TORRADEFLOTCLUB NATACIO MINORISAABM01:09:2613800:14:3817200:35:1634.0300:49:5410900:19:3200:00:0000:00:00
66 2940ROGER BADÍA PUIGGALÍSBR OPEN TEAMABM01:09:2826700:16:294800:32:0737.3600:48:3618600:20:5200:00:0000:00:00
67 1547ALBERTO GONZALEZ RAMIREZCLUB TRIATLO ESPORTRISSIMABM01:09:322000:11:4119800:35:5333.4400:47:3425000:21:5800:00:0000:00:00
68 3201SERGIO JURADO GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:0225600:16:2216200:34:5134.4300:51:137100:18:4900:00:0000:00:00
69 3920JESUS AGUADO SAN MILLANVILADECANS TRIATLOABM01:10:0518400:15:2512200:34:0835.1600:49:3316400:20:3200:00:0000:00:00
70 2108RAUL SEGURA MORENOCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:0930400:17:0811100:33:5235.4300:51:008800:19:0900:00:0000:00:00
71 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM01:10:117400:13:2812700:34:0935.1400:47:3729400:22:3400:00:0000:00:00
72 2115RAMON SALVAT VIDALCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:10:1526200:16:2614900:34:3834.6500:51:048900:19:1100:00:0000:00:00
73 1787FRANCISCO GAITAN RUIZCLUB PROAMABM01:10:2010700:14:0922000:36:2932.8900:50:3811900:19:4200:00:0000:00:00
74 2676ALBERTO RODRIGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:10:3735200:17:4710600:33:4535.5600:51:328500:19:0500:00:0000:00:00
75 469RUBEN RODRIGUEZ SEGURACLUB NATACIO CALDESABM01:10:4217800:15:2215100:34:4134.6000:50:0317000:20:3900:00:0000:00:00
76 945JUAN JOSÉ ROBLES SANCHEZTRI2WINABM01:10:4331100:17:1311600:34:0035.2900:51:1310200:19:3000:00:0000:00:00
77 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM01:10:4818500:15:2613900:34:2234.9200:49:4819400:21:0000:00:0000:00:00
78 5692JAVIER MARCO LOPEZCLUB ESPORTIU Z5ABM01:10:5012900:14:3320100:35:5533.4100:50:2815600:20:2200:00:0000:00:00
79 742MARC MASSANA GARCIAC.N. MOLINS DE REIABM01:10:5911800:14:1919200:35:4533.5700:50:0419100:20:5500:00:0000:00:00
80 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM01:11:0617600:15:1916400:34:5734.3300:50:1618100:20:5000:00:0000:00:00
81 2675DANIEL RODRÍGUEZ MATAVILADECANS TRIATLOABM01:11:0624400:16:1210800:33:4935.4900:50:0120000:21:0500:00:0000:00:00
82 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM01:11:2818700:15:2719400:35:4533.5700:51:1215000:20:1600:00:0000:00:00
83 4395VICTOR RODRIGUEZ CASAFONTCLUB NATACIO MINORISAABM01:11:4028700:16:4915300:34:4134.6000:51:3014500:20:1000:00:0000:00:00
84 4229OSCAR TORRADES LOPEZCLUB TRIASME TRIATLOABM01:11:5120600:15:4322600:36:3832.7600:52:2110400:19:3000:00:0000:00:00
85 1245JUAN MANUEL FUENTES DIAZTG TRIATLO SITGESABM01:11:5333200:17:2716500:34:5934.3000:52:2610000:19:2700:00:0000:00:00
86 4982DANI CAMPO FERNANDEZC.N. VIC-ETBABM01:12:022200:11:4519700:35:5333.4400:47:3839000:24:2400:00:0000:00:00
87 5304SERGI PUIGFEL MORENOCLUB TRIATLÓ LLEIDA ABM01:12:0232700:17:2513200:34:1335.0700:51:3816000:20:2400:00:0000:00:00
88 5610ADRIAN LOPEZ VIDALCLUB PROAMABM01:12:1133100:17:2718600:35:4133.6300:53:088000:19:0300:00:0000:00:00
89 4626PEDRO PEREZ SANCHEZVILADECANS TRIATLOABM01:12:1731900:17:2117400:35:1734.0100:52:3811600:19:3900:00:0000:00:00
90 1999PABLO RODRIGUEZ PASCUALFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:12:3215300:14:5020600:36:0133.3200:50:5123400:21:4100:00:0000:00:00
91 2838JAVIER RUIZ SALVADORINDEPENDENTABM01:12:3626900:16:3121600:36:1833.0600:52:4912300:19:4700:00:0000:00:00
92 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM01:12:3720300:15:4124600:37:0932.3000:52:5012500:19:4700:00:0000:00:00
93 8047SERGI NUNEZ MARTINEZLLICENCIA DE DIAABM01:13:1821400:15:5121200:36:1133.1600:52:0221400:21:1600:00:0000:00:00
94 5874ALEX CASANOVAS FIGUERASTG TRIATLO SITGESABM01:13:2625700:16:2320000:35:5533.4100:52:1820400:21:0800:00:0000:00:00
95 2965FEDERICO IBAÑEZINDEPENDENTABM01:13:3522100:15:5425000:37:1132.2700:53:0516300:20:3000:00:0000:00:00
96 3398RAÚL PIÑA CASTETCLUB ESPORTIU I RUN WITH ABM01:13:4034500:17:4015500:34:4634.5200:52:2621100:21:1400:00:0000:00:00
97 4979JAVIER LEÓN BARGALLÓGAVA TRIATLOABM01:13:5222700:16:0023200:36:5032.5800:52:5019700:21:0200:00:0000:00:00
98 7054JAVIER LAMPREAVE CARRILLOSTADIUM CASABLANCA-ALMOZAABM01:13:5721600:15:5226100:37:3231.9700:53:2416600:20:3300:00:0000:00:00
99 5466ALBERTO RAMÍREZ AMAT INDEPENDENTABM01:14:1031700:17:2021800:36:2033.0300:53:4016200:20:3000:00:0000:00:00
100 2182SERGIO PINO REYESC.N. MOLINS DE REIABM01:14:1217000:15:1120800:36:0633.2400:51:1731300:22:5500:00:0000:00:00
101 3013ROBERT GIMÉNEZ SANZINDEPENDENTABM01:14:1432200:17:2218700:35:4133.6300:53:0320800:21:1100:00:0000:00:00
102 4179DAVID CALA ARANDACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:14:1431600:17:1918300:35:3433.7400:52:5321700:21:2100:00:0000:00:00
103 4798DANIEL HUERTAS BANEGASGAVA TRIATLOABM01:14:1519500:15:3624100:36:5932.4500:52:3523300:21:4000:00:0000:00:00
104 8030ADRIÁN LISÓN GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAABM01:14:3217500:15:1922700:36:4132.7100:52:0029300:22:3200:00:0000:00:00
105 4402SERGIO FUENTES ROSALESCLUB ESPORTIU Z5ABM01:14:3439900:18:2739600:41:5428.6401:00:21100:14:1300:00:0000:00:00
106 2139FRANCESC COSTAFREDA BOSCHASSOCIACIÓ ATLÈTICA XAFATABM01:15:0730800:17:1119100:35:4533.5700:52:5626200:22:1100:00:0000:00:00
107 5935RAÚL CEJUDO ALBAC.N. VIC-ETBABM01:15:1829000:16:5334700:40:1429.8300:57:073800:18:1100:00:0000:00:00
108 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM01:15:4127800:16:3724000:36:5832.4600:53:3525400:22:0600:00:0000:00:00
109 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM01:15:4118600:15:2715900:34:4934.4700:50:1642300:25:2500:00:0000:00:00
110 8011SERGIO ALVAREZLLICENCIA DE DIAABM01:15:5424900:16:1431600:39:2230.4800:55:3615200:20:1800:00:0000:00:00
111 5323LUIS ROMERO PORTACLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:16:0741300:18:3426200:37:3731.9000:56:1113400:19:5600:00:0000:00:00
112 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM01:16:1732000:17:2125800:37:2832.0300:54:4922500:21:2800:00:0000:00:00
113 857JOAN ORTEGA SENDRAABSOLUT SPORTABM01:16:1827400:16:3327700:38:0131.5700:54:3423600:21:4400:00:0000:00:00
114 2063ALEX COLL QUINTANACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:16:2523100:16:0327400:37:5431.6600:53:5728300:22:2800:00:0000:00:00
115 585ABEL MORA LIZANAVEC CYCLING & RUNABM01:16:2642500:18:5417600:35:2333.9100:54:1726000:22:0900:00:0000:00:00
116 8037ALVARO FUENTES GONZALEZTRICAM - VILLAVICIOSAABM01:16:3027500:16:3523600:36:5532.5100:53:3032100:23:0000:00:0000:00:00
117 5761JORDI GARCIA TEYCLUB NATACIO RUBIABM01:16:4638800:18:1929600:38:4231.0100:57:0112100:19:4500:00:0000:00:00
118 5494MIGUEL VIQUE GARROTEINDEPENDENTABM01:16:5314800:14:4626000:37:3131.9900:52:1740000:24:3600:00:0000:00:00
119 5311PAU BERGADA CUDOSCLUB TRIATLO SABADELLABM01:16:5717300:15:1725500:37:2432.0900:52:4138600:24:1600:00:0000:00:00
120 1815SANTOS ARZA CROSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:17:1924700:16:1423700:36:5532.5100:53:0938200:24:1000:00:0000:00:00
121 2035JOSEP LLUIS MORENO CAMPOSVILADECANS TRIATLOABM01:17:1938300:18:1625400:37:2432.0900:55:4023100:21:3900:00:0000:00:00
122 8039JOAQUIN DE ABREULLICENCIA DE DIAABM01:17:2334600:17:4027200:37:5131.7000:55:3124300:21:5200:00:0000:00:00
123 581ALBERT MARTINEZ FORTUNYC.N. REUS PLOMSABM01:17:2423500:16:0629300:38:3631.0900:54:4230100:22:4200:00:0000:00:00
124 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM01:17:2821300:15:5131300:39:0830.6600:54:5928600:22:2900:00:0000:00:00
125 3309JUAN JOSÉ MUÑOZ JIMÉNEZPRAT TRIATLO 1994ABM01:17:3030500:17:0921000:36:0733.2300:53:1638400:24:1400:00:0000:00:00
126 594JOSEP CASASAMPERE JIMENEZCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:17:4331400:17:1627600:37:5931.5900:55:1528500:22:2800:00:0000:00:00
127 1808JAVIER LACHETA CORTÉSCAMBRILS CLUB TRIATLOABM01:18:2639000:18:2030200:38:5230.8700:57:1221300:21:1400:00:0000:00:00
128 8031IVAN YEPES MALRASLLICENCIA DE DIAABM01:18:2934300:17:3826600:37:4731.7600:55:2532500:23:0400:00:0000:00:00
129 2980MARC CABISTAÑ BARRIENDOSINDEPENDENTABM01:18:3118000:15:2335800:40:2829.6500:55:5130000:22:4000:00:0000:00:00
130 3459IVÁN GARCÍA FERNÁNDEZVILADECANS TRIATLOABM01:18:3625500:16:2035300:40:2229.7300:56:4224600:21:5400:00:0000:00:00
131 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM01:18:4610500:14:0741300:42:3528.1800:56:4225300:22:0400:00:0000:00:00
132 2878RUBEN BENITEZ PEREZINDEPENDENTABM01:18:4833000:17:2630300:38:5330.8600:56:1928800:22:2900:00:0000:00:00
133 2726ALBERTO MESTRE CARRASCOCLUB ESPORTIU DUETTRIABM01:18:4831200:17:1426500:37:4431.8000:54:5836400:23:5000:00:0000:00:00
134 2540JOSEP MALAVE SOTERASC.A. IGUALADAABM01:18:5338500:18:1723400:36:5032.5800:55:0736000:23:4600:00:0000:00:00
135 604VÍCTOR MACHADO JIMENEZC.N. CASTELLET TRIATLÓABM01:19:0416000:14:5526800:37:4831.7500:52:4346100:26:2100:00:0000:00:00
136 1845MARC MONTAÑÁ RODRIGOCLUB ESPORTIU CUBE MANRESABM01:19:0544600:19:2524700:37:1032.2900:56:3529000:22:3000:00:0000:00:00
137 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM01:19:1330000:17:0532600:39:4230.2300:56:4728000:22:2600:00:0000:00:00
138 2179ALEIX CAMINAL BOBETTG TRIATLO SITGESABM01:19:2438100:18:1528800:38:1431.3900:56:2931200:22:5500:00:0000:00:00
139 7049EKAITZ IGLESIAS LOPEZLLICENCIA DE DIAABM01:19:3028100:16:4232400:39:3730.2900:56:1933400:23:1100:00:0000:00:00
140 783PAU GAMA PEREZITRIATLETES SOLIDARISABM01:19:5439300:18:2234300:40:0729.9100:58:2922200:21:2500:00:0000:00:00
141 8012JORDI MARTINEZ BERNALLLICENCIA DE DIAABM01:20:1730600:17:0935100:40:1929.7600:57:2830800:22:4900:00:0000:00:00
142 685ROMEN MEDINA GONZALEZABSOLUT SPORTABM01:20:192700:12:1416900:35:1234.0900:47:2650400:32:5300:00:0000:00:00
143 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM01:20:2447200:20:2128500:38:1131.4300:58:3224100:21:5200:00:0000:00:00
144 5981DAVID DE LA TORRE FELGUERC.N. VILAFRANCA ABM01:20:3233900:17:3333600:39:5230.1000:57:2533000:23:0700:00:0000:00:00
145 8045JOSÉ MARÍA BEA GONZÁLEZLLICENCIA DE DIAABM01:20:3540000:18:2838600:41:2928.9300:59:5716800:20:3800:00:0000:00:00
146 4312RAUL POZO ZAFRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM01:20:3523900:16:0734400:40:1329.8400:56:2038500:24:1500:00:0000:00:00
147 7015JONATAN VALVERDE CASTANLLICENCIA DE DIAABM01:21:0443700:19:1231900:39:2830.4100:58:4027700:22:2400:00:0000:00:00
148 2979ALBERT PUEYO VIDALCLUB NATACIO SITGESABM01:21:0419700:15:3832100:39:3030.3800:55:0844700:25:5600:00:0000:00:00
149 715XEVI PASCUET GONFAUSC.N. VIC-ETBABM01:21:0644400:19:2330600:38:5630.8200:58:1930500:22:4700:00:0000:00:00
150 5527FERNANDO SÁNCHEZ ALVAREZCLUB PROAMABM01:21:1223200:16:0434100:40:0129.9900:56:0540900:25:0700:00:0000:00:00
151 209XAVIER SANCHO GALLARTW3TRIBCNABM01:21:1645100:19:4135500:40:2629.6801:00:0720500:21:0900:00:0000:00:00
152 1221MARCELO ORTEGA CASTELLANOTRIATLO L´HOSPITALETABM01:21:2626500:16:2837700:41:0529.2100:57:3336600:23:5300:00:0000:00:00
153 4616TONI CAÑAS GUILLENC.A. IGUALADAABM01:21:2645400:19:4635400:40:2329.7201:00:0921500:21:1700:00:0000:00:00
154 5556MARIO DE FELIPE DIAZCLUB NATACIO SITGESABM01:21:3238700:18:1833700:39:5230.1000:58:1034400:23:2200:00:0000:00:00
155 4631DAVID JORDI TORRELLES NADCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABM01:21:5035600:17:5037000:40:5529.3300:58:4532700:23:0500:00:0000:00:00
156 7022SERGIO DE FELIPE DIAZLLICENCIA DE DIAABM01:22:0339400:18:2333100:39:4630.1800:58:0936700:23:5400:00:0000:00:00
157 7055VICENÇ SERRA GARCIALLICENCIA DE DIAABM01:22:2238900:18:1938100:41:1829.0600:59:3730300:22:4500:00:0000:00:00
158 8022ALBERT ESCOBEDO PASCUALLLICENCIA DE DIAABM01:22:4948600:20:4833200:39:4730.1601:00:3526600:22:1400:00:0000:00:00
159 8021SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM01:22:5639600:18:2537100:40:5829.2900:59:2335000:23:3300:00:0000:00:00
160 7031ELISEO DÍEZ CAÑADASLLICENCIA DE DIAABM01:23:3646300:20:0636300:40:3729.5401:00:4331000:22:5300:00:0000:00:00
161 8032JORDI DE LA CRUZ BARGUESLLICENCIA DE DIAABM01:23:3936800:18:0340700:42:1828.3701:00:2134100:23:1800:00:0000:00:00
162 8010AARON HOMPANERALLICENCIA DE DIAABM01:23:4435400:17:4946800:45:4126.2701:03:3014800:20:1400:00:0000:00:00
163 8042JOAN PINA OLLELLICENCIA DE DIAABM01:23:5543300:19:0438000:41:1829.0601:00:2234900:23:3300:00:0000:00:00
164 938CARLES NAVARRO MONTOYAINDEPENDENTABM01:24:1932900:17:2642300:43:0627.8401:00:3236100:23:4700:00:0000:00:00
165 7020IGNACIO HERNÁNDEZ BERMÚDELLICENCIA DE DIAABM01:25:1225100:16:1647300:46:0326.0601:02:1931100:22:5300:00:0000:00:00
166 8029DAVID MARTINEZ BERHTAUTLLICENCIA DE DIAABM01:25:4242200:18:4940900:42:2428.3001:01:1339400:24:2900:00:0000:00:00
167 2141FERMIN ISABEL FERNANDEZTG TRIATLO SITGESABM01:25:4342400:18:5242000:42:5327.9801:01:4537300:23:5800:00:0000:00:00
168 8026ANDERSON SOUSALLICENCIA DE DIAABM01:26:2448400:20:4638800:41:3228.8901:02:1837800:24:0600:00:0000:00:00
169 7047PIERRE MALCHAIRLLICENCIA DE DIAABM01:28:0237900:18:1245200:44:4126.8601:02:5341200:25:0900:00:0000:00:00
170 7036LUIS SEVILLA HERVÁSLLICENCIA DE DIAABM01:28:0747600:20:2846400:45:2126.4601:05:4927100:22:1800:00:0000:00:00
171 4565JUAN MOLINA SOLERI3 TRIATHLONABM01:28:3545300:19:4440500:42:1328.4201:01:5746400:26:3800:00:0000:00:00
172 4607CRISTIAN RODRIGUEZ RUIZCLUB NATACIO MINORISAABM01:29:2030200:17:0649000:47:3525.2201:04:4140200:24:3900:00:0000:00:00
173 1182JAVIER POVEDA NUÑEZCLUB NATACIO SITGESABM01:31:1448700:20:4942900:43:2227.6701:04:1147300:27:0300:00:0000:00:00
174 7013RAFAEL COLL CARRERASLLICENCIA DE DIAABM01:31:1542900:19:0248400:47:1525.4001:06:1740500:24:5800:00:0000:00:00
175 8006RAFAEL CAMPOS VALENCIALLICENCIA DE DIAABM01:31:2449500:21:4847100:45:5826.1101:07:4635400:23:3800:00:0000:00:00
176 1059ENRIQUE CASAS GALLEGOSINDEPENDENTABM01:32:0036000:17:5547800:46:3425.7701:04:2947900:27:3100:00:0000:00:00
177 5808JORDI VIDAL VAZQUEZINDEPENDENTABM01:33:0649800:22:1444200:44:1327.1401:06:2746700:26:3900:00:0000:00:00
178 5865DANIEL PAVON LÓPEZCLUB NATACIO SITGESABM01:36:4550800:25:0548300:47:1125.4301:12:1639500:24:2900:00:0000:00:00
179 8035GERARD CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM01:37:4844000:19:1648900:47:3225.2501:06:4849900:31:0000:00:0000:00:00
180 8025CRISTOBAL VILLANUEVA GOMELLICENCIA DE DIAABM01:38:0850500:24:0046300:45:2126.4601:09:2149300:28:4700:00:0000:00:00
181 7005ADRIAN DIEZ VENTEOLLICENCIA DE DIAABM01:42:3350900:27:3649800:48:5724.5101:16:3345300:26:0000:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5118EVA LEDESMA CALVETCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:06:115300:12:4915800:34:4834.4800:47:375700:18:3400:00:0000:00:00
2 3516NURIA PEIX TARRESC.N. VIC-ETBABF01:07:432400:11:5018900:35:4433.5800:47:3414400:20:0900:00:0000:00:00
3 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF01:11:3915900:14:5421500:36:1733.0700:51:1116100:20:2800:00:0000:00:00
4 5RAQUEL DEL AGUILA BRAVOW3TRIBCNABF01:11:5820400:15:4117900:35:2833.8300:51:0918000:20:4900:00:0000:00:00
5 51NURIA GARCIA GINJAUMEW3TRIBCNABF01:11:5813100:14:3422300:36:3432.8200:51:0818300:20:5000:00:0000:00:00
6 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF01:15:2314400:14:4329800:38:4830.9300:53:3123900:21:5200:00:0000:00:00
7 6268LAURA MAQUEDA MARCOSASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:15:299100:13:5024400:37:0532.3600:50:5539800:24:3400:00:0000:00:00
8 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF01:15:3941100:18:3324300:37:0332.3900:55:3613600:20:0300:00:0000:00:00
9 1898DELIA BANUS PEDRENYCLUB NATACIO SITGESABF01:17:3427300:16:3328000:38:0631.5000:54:3931400:22:5500:00:0000:00:00
10 6033MARIA JOSÉ MUÑOZ SANTAMANC.N. VILAFRANCA ABF01:17:3729400:16:5828200:38:0831.4700:55:0629100:22:3100:00:0000:00:00
11 2773EGUZKIÑE CIARRUSTACLUB NATACIO SITGESABF01:18:3536900:18:0428900:38:1831.3300:56:2226500:22:1300:00:0000:00:00
12 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SOLÉCLUB NATACIO SITGESABF01:19:0029100:16:5434500:40:1329.8400:57:0724500:21:5300:00:0000:00:00
13 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF01:19:0113300:14:3437300:41:0229.2400:55:3634700:23:2500:00:0000:00:00
14 5112MIREIA ROMERO CRIADOC.N. MOLINS DE REIABF01:19:0236100:17:5630900:39:0030.7700:56:5625800:22:0600:00:0000:00:00
15 5104DESIREE VIDAL COMASASS ESPORTIVA ROCKETSABF01:20:0122300:15:5836600:40:5029.3900:56:4833900:23:1300:00:0000:00:00
16 6141SERENA SERRA MASÓCLUB NATACIO SITGESABF01:21:5040500:18:2927100:37:4931.7300:56:1843000:25:3200:00:0000:00:00
17 6153SANDRA CUELLOTG TRIATLO SITGESABF01:22:0746100:20:0433300:39:4830.1500:59:5226700:22:1500:00:0000:00:00
18 6055AMPARO MUÑOZ SANTAMANSCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:22:1543900:19:1636100:40:3229.6100:59:4828200:22:2700:00:0000:00:00
19 6156ANDREA HOM DIAZCLUB NATACIO VALLDOREIXABF01:22:4537600:18:0936000:40:2929.6400:58:3838000:24:0700:00:0000:00:00
20 1941CRISTINA MARTINEZ RUBIOC.N. VIC-ETBABF01:22:5223800:16:0737500:41:0529.2100:57:1243500:25:4000:00:0000:00:00
21 7006CRISTINA MILLA NAVARROLLICENCIA DE DIAABF01:22:5829200:16:5740800:42:2228.3200:59:1935500:23:3900:00:0000:00:00
22 8049NURIA FEMENIAS TALTAVULLCLUB NATACIO JAMMAABF01:23:0811700:14:1742200:43:0127.9000:57:1844300:25:5000:00:0000:00:00
23 6186LORENA MARMANEU GILFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF01:24:0433800:17:3341400:42:3628.1701:00:0936900:23:5500:00:0000:00:00
24 5057GABRIELLA BUCCIC.N. MATAROABF01:24:3033600:17:3037400:41:0329.2300:58:3344800:25:5700:00:0000:00:00
25 5097GEMMA SAURET VIDALCLUB ESPORTIU TRI 4.40ABF01:25:0241700:18:4141100:42:2828.2601:01:0936500:23:5300:00:0000:00:00
26 1840JESSICA URBANO MARTINEZCAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:25:5041000:18:3331400:39:1530.5700:57:4848800:28:0200:00:0000:00:00
27 8046SONIA VENTOSALLICENCIA DE DIAABF01:26:3032100:17:2242500:43:0927.8101:00:3145100:25:5900:00:0000:00:00
28 6224CRISTINA ROIG ANTONERCLUB NATACIO BANYOLESABF01:26:5840700:18:3041200:42:3128.2201:01:0144900:25:5700:00:0000:00:00
29 7041MARIBEL CERDÀ HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAABF01:27:0430700:17:0946900:45:5226.1601:03:0137600:24:0300:00:0000:00:00
30 6163PATRICIA CAPAPEY MAGAÑACLUB NATACIO SITGESABF01:27:4444900:19:3545400:44:4426.8301:04:1934600:23:2500:00:0000:00:00
31 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF01:28:0437800:18:1141500:42:4028.1301:00:5147600:27:1300:00:0000:00:00
32 8014FRANCISCA PONS _BENEJAMLLICENCIA DE DIAABF01:28:4648200:20:4545500:44:4826.7901:05:3334000:23:1300:00:0000:00:00
33 6264ANNA LLAVERIA MEDINACAMBRILS CLUB TRIATLOABF01:29:1744200:19:2044000:44:0227.2501:03:2244600:25:5500:00:0000:00:00
34 8023IRIS MEDINA MARTINLLICENCIA DE DIAABF01:29:5920200:15:4148100:47:0025.5301:02:4147700:27:1800:00:0000:00:00
35 6036OLGA FERNANDEZ ORTEGACLUB TRIATLO SABADELLABF01:30:0141500:18:3747000:45:5626.1201:04:3342800:25:2800:00:0000:00:00
36 8036AMANDA MARTIN MAYORALLLICENCIA DE DIAABF01:30:0233400:17:2847900:46:5125.6101:04:1943700:25:4300:00:0000:00:00
37 5126MYRNA ROMERO VILLÁNINDEPENDENTABF01:31:0646800:20:1444100:44:1327.1401:04:2746600:26:3900:00:0000:00:00
38 6040MARTA MARIN BLANCOTG TRIATLO SITGESABF01:31:3849400:21:3740300:42:0828.4801:03:4548600:27:5300:00:0000:00:00
39 5041ALBA SANCHEZ NAVASCLUB TRIATLO SABADELLABF01:37:0249000:20:5549200:48:0224.9801:08:5748900:28:0500:00:0000:00:00
40 7032IRENE VAQUERO GUTIERREZLLICENCIA DE DIAABF01:38:1149900:22:3249100:47:5125.0801:10:2348400:27:4800:00:0000:00:00
41 2990ANNA MARIA SALUDES PIÑAC.N. SABADELLABF01:39:3150600:24:0149700:48:4124.6501:12:4246900:26:4900:00:0000:00:00
42 8043ALBA PORTALES CASASLLICENCIA DE DIAABF01:39:5337000:18:0550000:49:1924.3301:07:2450300:32:2900:00:0000:00:00
43 7043KARELY CHAMORRO ZAMBRANOLLICENCIA DE DIAABF01:58:3550700:24:2450900:56:0821.3801:20:3250900:38:0300:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32