RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
136 130 126 2 2 2 1000 2 21 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:19900:07:46100:13:064580.1500:20:52100:08:2700:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:28400:07:43200:13:134539.7200:20:56300:08:3200:00:0000:00:00
3 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:30:15100:07:34600:14:024275.5300:21:36500:08:3900:00:0000:00:00
4 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:30:26300:07:42700:14:084245.2800:21:50400:08:3600:00:0000:00:00
5 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:30:361200:07:57300:13:504337.3500:21:471000:08:4900:00:0000:00:00
6 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:30:502300:08:10800:14:114230.3200:22:21200:08:2900:00:0000:00:00
7 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:30:522200:08:09400:13:524326.9200:22:011100:08:5100:00:0000:00:00
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:03500:07:441100:14:274152.2500:22:111200:08:5200:00:0000:00:00
9 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:09600:07:441400:14:414086.2700:22:25900:08:4400:00:0000:00:00
10 8010RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:12200:07:411600:14:504044.9400:22:31600:08:4100:00:0000:00:00
11 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:31:221000:07:491200:14:334123.7100:22:221700:09:0000:00:0000:00:00
12 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:31:531900:08:051300:14:404090.9100:22:452200:09:0800:00:0000:00:00
13 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:31:58800:07:442500:15:323862.6600:23:16800:08:4200:00:0000:00:00
14 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:06700:07:44500:14:024275.5300:21:466100:10:2000:00:0000:00:00
15 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:112100:08:071700:15:083964.7600:23:151500:08:5600:00:0000:00:00
16 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM00:32:312000:08:06900:14:224176.3300:22:284700:10:0300:00:0000:00:00
17 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:32:381500:08:002200:15:193917.3000:23:192500:09:1900:00:0000:00:00
18 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:423200:08:361500:14:454067.8000:23:212700:09:2100:00:0000:00:00
19 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:32:453400:08:371000:14:254161.8500:23:023500:09:4300:00:0000:00:00
20 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:32:573500:08:372000:15:173925.8500:23:541800:09:0300:00:0000:00:00
21 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:071400:07:593600:16:123703.7000:24:111400:08:5600:00:0000:00:00
22 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:33:151700:08:033300:16:063726.7100:24:092000:09:0600:00:0000:00:00
23 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:33:192500:08:142700:15:463805.5000:24:002600:09:1900:00:0000:00:00
24 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:263600:08:372400:15:313866.8100:24:082400:09:1800:00:0000:00:00
25 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:33:313300:08:362300:15:303870.9700:24:063000:09:2500:00:0000:00:00
26 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:551300:07:595400:16:573539.8200:24:561600:08:5900:00:0000:00:00
27 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:33:571600:08:004100:16:333625.3800:24:332900:09:2400:00:0000:00:00
28 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:33:584500:08:522100:15:193917.3000:24:114000:09:4700:00:0000:00:00
29 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM00:34:034200:08:501800:15:103956.0400:24:004600:10:0300:00:0000:00:00
30 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM00:34:082600:08:194800:16:393603.6000:24:582300:09:1000:00:0000:00:00
31 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:141800:08:045700:17:073505.3600:25:111900:09:0300:00:0000:00:00
32 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:34:451100:07:575800:17:113491.7600:25:083200:09:3700:00:0000:00:00
33 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:584400:08:525100:16:443585.6600:25:362800:09:2200:00:0000:00:00
34 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:35:003100:08:364400:16:363614.4600:25:124100:09:4800:00:0000:00:00
35 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:35:015200:09:091900:15:133943.0400:24:227500:10:3900:00:0000:00:00
36 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:35:134700:08:583900:16:293640.0400:25:273800:09:4600:00:0000:00:00
37 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:152700:08:296600:17:513361.3400:26:201300:08:5500:00:0000:00:00
38 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:232900:08:335200:16:533553.8000:25:264300:09:5700:00:0000:00:00
39 254MARC FERRI MARTINEZINDEPENDENTCDM00:35:293800:08:393700:16:123703.7000:24:517400:10:3800:00:0000:00:00
40 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M00:35:335600:09:124200:16:343621.7300:25:463900:09:4700:00:0000:00:00
41 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:35:368200:09:402600:15:353850.2700:25:156200:10:2100:00:0000:00:00
42 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:35:387500:09:302900:15:583757.8300:25:285100:10:1000:00:0000:00:00
43 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:35:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
44 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF00:35:466600:09:223500:16:113707.5200:25:335300:10:1300:00:0000:00:00
45 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:35:472400:08:138300:18:533177.4100:27:06700:08:4100:00:0000:00:00
46 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:483700:08:385300:16:553546.8000:25:335500:10:1500:00:0000:00:00
47 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:017900:09:353000:15:593753.9100:25:346800:10:2700:00:0000:00:00
48 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:36:075500:09:114300:16:353618.0900:25:466300:10:2100:00:0000:00:00
49 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:103900:08:436400:17:433386.6400:26:263700:09:4400:00:0000:00:00
50 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:188400:09:433100:16:043734.4400:25:477100:10:3100:00:0000:00:00
51 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:194800:08:585000:16:433589.2300:25:417300:10:3800:00:0000:00:00
52 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:36:226400:09:214900:16:423592.8100:26:035800:10:1900:00:0000:00:00
53 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:36:236900:09:234700:16:393603.6000:26:026400:10:2100:00:0000:00:00
54 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:36:327400:09:304500:16:373610.8300:26:076600:10:2500:00:0000:00:00
55 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:346500:09:223400:16:073722.8500:25:298700:11:0500:00:0000:00:00
56 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:36:375000:09:014600:16:383607.2100:25:398500:10:5800:00:0000:00:00
57 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:36:397000:09:234000:16:293640.0400:25:527900:10:4700:00:0000:00:00
58 8003SÒNIA ROJAS FARRERASLLICENCIA DE DIAABF00:36:497200:09:295600:17:063508.7700:26:355400:10:1400:00:0000:00:00
59 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:514100:08:497700:18:213269.7500:27:103300:09:4100:00:0000:00:00
60 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:526100:09:148000:18:313240.3200:27:452100:09:0700:00:0000:00:00
61 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:37:105100:09:086900:17:583339.5200:27:064800:10:0400:00:0000:00:00
62 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:37:126700:09:226100:17:193464.8700:26:417000:10:3100:00:0000:00:00
63 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:37:132800:08:328700:19:083135.8900:27:403100:09:3300:00:0000:00:00
64 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:179200:09:583800:16:263651.1200:26:248200:10:5300:00:0000:00:00
65 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:37:198300:09:403200:16:053730.5700:25:459700:11:3400:00:0000:00:00
66 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:37:365700:09:126500:17:503364.4900:27:027200:10:3400:00:0000:00:00
67 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:37:427300:09:296200:17:223454.8900:26:518000:10:5100:00:0000:00:00
68 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:37:489500:10:065900:17:133485.0000:27:196900:10:2900:00:0000:00:00
69 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:37:508900:09:486700:17:533355.0800:27:415000:10:0900:00:0000:00:00
70 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:523000:08:348500:18:593160.6700:27:335700:10:1900:00:0000:00:00
71 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:576800:09:227500:18:153287.6700:27:375900:10:2000:00:0000:00:00
72 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:38:008600:09:446000:17:183468.2100:27:028400:10:5800:00:0000:00:00
73 3681JOAN MARC GRUART BIGASINDEPENDENTABM00:38:045300:09:108100:18:333234.5000:27:436500:10:2100:00:0000:00:00
74 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:065400:09:108800:19:133122.2900:28:233400:09:4300:00:0000:00:00
75 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:38:088800:09:475500:16:583536.3500:26:459400:11:2300:00:0000:00:00
76 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:38:084000:08:439400:19:413048.2600:28:243600:09:4400:00:0000:00:00
77 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:38:127700:09:327600:18:203272.7300:27:526000:10:2000:00:0000:00:00
78 8005JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:38:204600:08:569000:19:273084.8300:28:234400:09:5700:00:0000:00:00
79 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:38:266300:09:217300:18:083308.8200:27:298300:10:5700:00:0000:00:00
80 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:38:316200:09:208400:18:553171.8100:28:155600:10:1600:00:0000:00:00
81 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:326000:09:148900:19:163114.1900:28:304500:10:0200:00:0000:00:00
82 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:38:425800:09:138600:19:033149.6100:28:166700:10:2600:00:0000:00:00
83 7103MARC DÒNIGA MARTINEZLLICENCIA DE DIACDM00:38:518700:09:447900:18:233263.8300:28:077800:10:4400:00:0000:00:00
84 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:38:5311200:10:502800:15:583757.8300:26:4810900:12:0500:00:0000:00:00
85 2218JOSEP Mª ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:38:547100:09:268200:18:493188.6600:28:157600:10:3900:00:0000:00:00
86 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M00:39:095900:09:139700:19:483030.3000:29:014900:10:0800:00:0000:00:00
87 7101OLIVER LIMIA BOOLLICENCIA DE DIAABM00:39:109000:09:537100:18:053317.9700:27:589200:11:1200:00:0000:00:00
88 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:39:124300:08:519500:19:413048.2600:28:327700:10:4000:00:0000:00:00
89 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:39:5610500:10:347400:18:133293.6900:28:479000:11:0900:00:0000:00:00
90 8002MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:40:0210400:10:337800:18:223266.7900:28:558900:11:0700:00:0000:00:00
91 7104ARNAU CASTRO GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:40:088500:09:4410100:20:112972.7500:29:555200:10:1300:00:0000:00:00
92 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:40:1210200:10:257000:18:043321.0300:28:2910100:11:4300:00:0000:00:00
93 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:40:1211500:10:596300:17:413393.0300:28:409600:11:3200:00:0000:00:00
94 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:40:2110000:10:237200:18:083308.8200:28:3110300:11:5000:00:0000:00:00
95 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:40:2610600:10:376800:17:573342.6200:28:3410400:11:5200:00:0000:00:00
96 2149JORDI ALSINA APARICIOINDEPENDENTV1M00:41:064900:09:0111000:22:142698.6500:31:154200:09:5100:00:0000:00:00
97 8008ANTONI PLAZA THEISINGLLICENCIA DE DIAV1M00:41:218100:09:3810300:20:372910.2700:30:158800:11:0600:00:0000:00:00
98 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:41:399600:10:139200:19:313074.3000:29:4410500:11:5500:00:0000:00:00
99 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M00:41:459700:10:159900:20:042990.0300:30:199500:11:2600:00:0000:00:00
100 7102FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:42:209800:10:199300:19:393053.4400:29:5811400:12:2200:00:0000:00:00
101 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM00:42:209900:10:2110500:20:502880.0000:31:119100:11:0900:00:0000:00:00
102 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:42:319300:10:039800:19:533017.6000:29:5611900:12:3500:00:0000:00:00
103 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:42:3511100:10:499600:19:423045.6900:30:3110800:12:0400:00:0000:00:00
104 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:567600:09:3111300:22:342658.7900:32:058100:10:5100:00:0000:00:00
105 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:43:119400:10:0510700:21:252801.5600:31:309900:11:4100:00:0000:00:00
106 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:1411900:11:129100:19:303076.9200:30:4211700:12:3200:00:0000:00:00
107 8001ANNA BELTRAN CABECERANSLLICENCIA DE DIAABF00:43:188000:09:3611200:22:282670.6200:32:049300:11:1400:00:0000:00:00
108 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F00:44:0810300:10:3310400:20:462889.2500:31:1912100:12:4900:00:0000:00:00
109 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:44:4111300:10:5810600:20:532873.1000:31:5112200:12:5000:00:0000:00:00
110 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F00:45:1610700:10:3911400:22:422643.1700:33:2110600:11:5500:00:0000:00:00
111 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:45:2310900:10:4611100:22:242678.5700:33:1011000:12:1300:00:0000:00:00
112 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:45:2810800:10:4511800:23:382538.7900:34:238600:11:0500:00:0000:00:00
113 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:45:2910100:10:2411600:23:172576.9500:33:4110200:11:4800:00:0000:00:00
114 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:3912000:11:2410800:21:482752.2900:33:1211500:12:2700:00:0000:00:00
115 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:45:5012100:11:2710900:21:492750.1900:33:1611800:12:3400:00:0000:00:00
116 8006SEBAS PALENZUELA TITOSLLICENCIA DE DIAABM00:46:069100:09:5612100:24:132477.6300:34:0910700:11:5700:00:0000:00:00
117 8004JONATHAN QUESADALLICENCIA DE DIAABM00:46:2911000:10:4811500:23:122586.2100:34:0011600:12:2900:00:0000:00:00
118 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:46:4811600:11:0012200:24:142475.9300:35:149800:11:3400:00:0000:00:00
119 7106ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM00:46:587800:09:3312400:25:422334.6300:35:1510000:11:4300:00:0000:00:00
120 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:46:5811800:11:1011700:23:352544.1700:34:4511100:12:1300:00:0000:00:00
121 8007RAIMON MISERACHS GUIXLLICENCIA DE DIAV2M00:47:0711400:10:5811900:23:552508.7100:34:5311200:12:1400:00:0000:00:00
122 8009VERÓNICA OLLÉ SESÉLLICENCIA DE DIAV1F00:47:3511700:11:0712000:24:102482.7600:35:1711300:12:1800:00:0000:00:00
123 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:47:4112300:12:1710200:20:362912.6200:32:5312400:14:4800:00:0000:00:00
124 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:48:0612500:12:4910000:20:052987.5500:32:5412500:15:1200:00:0000:00:00
125 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:51:1312200:12:0812300:25:122380.9500:37:2012300:13:5300:00:0000:00:00
126 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:52:0512400:12:2012500:27:012220.8500:39:2112000:12:4400:00:0000:00:00


NF 7105GOHET EMMANUELLLICENCIA DE DIAV1M00:00:00000:11:33000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
NF 491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMEZ C.N. REUS PLOMSV2M00:00:00000:11:11000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00




NP 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M
NP 1737JAUME LLORDES MATEUC.N. VILAFRANCAV1M
NP 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 166FERNANDO SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M
NP 7107JORDI ASENS MORESOLLICENCIA DE DIAJNM
NP 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF
NP 3890ERNEST LOPEZ PUIGVERTFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M
NP 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM
NP 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32