RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
136 130 126 2 2 2 1000 2 21 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIA CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

CATEGORIA: CDM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:30:26300:07:42700:14:084245.2800:21:50400:08:3600:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:30:522200:08:09400:13:524326.9200:22:011100:08:5100:00:0000:00:00
3 4559MARCEL CAMPRUBI PIJUANCLUB NATACIO BARCELONACDM00:31:09600:07:441400:14:414086.2700:22:25900:08:4400:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:31:531900:08:051300:14:404090.9100:22:452200:09:0800:00:0000:00:00
5 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:31:58800:07:442500:15:323862.6600:23:16800:08:4200:00:0000:00:00
6 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOINDEPENDENTCDM00:32:312000:08:06900:14:224176.3300:22:284700:10:0300:00:0000:00:00
7 5877JOAQUIN MOJICA BAQUEROCLUB NATACIO BARCELONACDM00:33:071400:07:593600:16:123703.7000:24:111400:08:5600:00:0000:00:00
8 5970MARTI PALMA NOGUECLUB NATACIO OLOTCDM00:34:034200:08:501800:15:103956.0400:24:004600:10:0300:00:0000:00:00
9 254MARC FERRI MARTINEZINDEPENDENTCDM00:35:293800:08:393700:16:123703.7000:24:517400:10:3800:00:0000:00:00
10 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM00:37:198300:09:403200:16:053730.5700:25:459700:11:3400:00:0000:00:00
11 7103MARC DÒNIGA MARTINEZLLICENCIA DE DIACDM00:38:518700:09:447900:18:233263.8300:28:077800:10:4400:00:0000:00:00
12 7104ARNAU CASTRO GARCIALLICENCIA DE DIACDM00:40:088500:09:4410100:20:112972.7500:29:555200:10:1300:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:30:502300:08:10800:14:114230.3200:22:21200:08:2900:00:0000:00:00
2 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:03500:07:441100:14:274152.2500:22:111200:08:5200:00:0000:00:00
3 2014RAFAEL BEAUS IRANZOFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:34:584400:08:525100:16:443585.6600:25:362800:09:2200:00:0000:00:00
4 2023PEDRO AVELLO GOROSTIDIFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNM00:35:472400:08:138300:18:533177.4100:27:06700:08:4100:00:0000:00:00
5 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:35:483700:08:385300:16:553546.8000:25:335500:10:1500:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 806JOAQUIM GARCIA ROMERAPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:30:15100:07:34600:14:024275.5300:21:36500:08:3900:00:0000:00:00
2 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:112100:08:071700:15:083964.7600:23:151500:08:5600:00:0000:00:00
3 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:35:232900:08:335200:16:533553.8000:25:264300:09:5700:00:0000:00:00
4 4985PAU ARENAS PUJOLCLUB TRIATLO SABADELLSUB23M00:37:365700:09:126500:17:503364.4900:27:027200:10:3400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:32:381500:08:002200:15:193917.3000:23:192500:09:1900:00:0000:00:00
2 1195JORDI VIDAL MONCUNILLCLUB NATACIO MINORISAV1M00:32:453400:08:371000:14:254161.8500:23:023500:09:4300:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:32:573500:08:372000:15:173925.8500:23:541800:09:0300:00:0000:00:00
4 208PERE MARQUINA PEREZ DE LACLUB TRIATLO ANDORRAV1M00:33:192500:08:142700:15:463805.5000:24:002600:09:1900:00:0000:00:00
5 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:141800:08:045700:17:073505.3600:25:111900:09:0300:00:0000:00:00
6 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZINDEPENDENTV1M00:34:451100:07:575800:17:113491.7600:25:083200:09:3700:00:0000:00:00
7 4622JORDI BADIA SOLERCLUB NATACIO MINORISAV1M00:35:335600:09:124200:16:343621.7300:25:463900:09:4700:00:0000:00:00
8 2168JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:35:387500:09:302900:15:583757.8300:25:285100:10:1000:00:0000:00:00
9 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:017900:09:353000:15:593753.9100:25:346800:10:2700:00:0000:00:00
10 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:194800:08:585000:16:433589.2300:25:417300:10:3800:00:0000:00:00
11 1087JOSE LUIS BELVIS ROMEROCLUB TRIATLO VALLIRANAV1M00:37:126700:09:226100:17:193464.8700:26:417000:10:3100:00:0000:00:00
12 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:37:132800:08:328700:19:083135.8900:27:403100:09:3300:00:0000:00:00
13 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:38:084000:08:439400:19:413048.2600:28:243600:09:4400:00:0000:00:00
14 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:38:088800:09:475500:16:583536.3500:26:459400:11:2300:00:0000:00:00
15 8005JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:38:204600:08:569000:19:273084.8300:28:234400:09:5700:00:0000:00:00
16 2218JOSEP Mª ALMIÑANA MUNTANECLUB NATACIO SITGESV1M00:38:547100:09:268200:18:493188.6600:28:157600:10:3900:00:0000:00:00
17 2149JORDI ALSINA APARICIOINDEPENDENTV1M00:41:064900:09:0111000:22:142698.6500:31:154200:09:5100:00:0000:00:00
18 8008ANTONI PLAZA THEISINGLLICENCIA DE DIAV1M00:41:218100:09:3810300:20:372910.2700:30:158800:11:0600:00:0000:00:00
19 7102FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:42:209800:10:199300:19:393053.4400:29:5811400:12:2200:00:0000:00:00
20 3440MIQUEL JODAR CORREROC.E. RAYOTEAMV1M00:43:119400:10:0510700:21:252801.5600:31:309900:11:4100:00:0000:00:00
21 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:45:2910100:10:2411600:23:172576.9500:33:4110200:11:4800:00:0000:00:00
CATEGORIA: V2M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:263600:08:372400:15:313866.8100:24:082400:09:1800:00:0000:00:00
2 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:33:313300:08:362300:15:303870.9700:24:063000:09:2500:00:0000:00:00
3 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:36:226400:09:214900:16:423592.8100:26:035800:10:1900:00:0000:00:00
4 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:36:327400:09:304500:16:373610.8300:26:076600:10:2500:00:0000:00:00
5 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:37:105100:09:086900:17:583339.5200:27:064800:10:0400:00:0000:00:00
6 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:37:508900:09:486700:17:533355.0800:27:415000:10:0900:00:0000:00:00
7 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M00:38:127700:09:327600:18:203272.7300:27:526000:10:2000:00:0000:00:00
8 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:38:266300:09:217300:18:083308.8200:27:298300:10:5700:00:0000:00:00
9 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:38:316200:09:208400:18:553171.8100:28:155600:10:1600:00:0000:00:00
10 3070CESAR MIRANDA RENAUINDEPENDENTV2M00:39:095900:09:139700:19:483030.3000:29:014900:10:0800:00:0000:00:00
11 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:40:1211500:10:596300:17:413393.0300:28:409600:11:3200:00:0000:00:00
12 1042JOAN RECASENS ROSELLC.N. VILAFRANCA V2M00:41:459700:10:159900:20:042990.0300:30:199500:11:2600:00:0000:00:00
13 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:45:5012100:11:2710900:21:492750.1900:33:1611800:12:3400:00:0000:00:00
14 8007RAIMON MISERACHS GUIXLLICENCIA DE DIAV2M00:47:0711400:10:5811900:23:552508.7100:34:5311200:12:1400:00:0000:00:00
CATEGORIA: V3M
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:1411900:11:129100:19:303076.9200:30:4211700:12:3200:00:0000:00:00
2 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:45:2310900:10:4611100:22:242678.5700:33:1011000:12:1300:00:0000:00:00
3 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:45:2810800:10:4511800:23:382538.7900:34:238600:11:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: CDF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:35:368200:09:402600:15:353850.2700:25:156200:10:2100:00:0000:00:00
2 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF00:35:466600:09:223500:16:113707.5200:25:335300:10:1300:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:36:397000:09:234000:16:293640.0400:25:527900:10:4700:00:0000:00:00
4 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:179200:09:583800:16:263651.1200:26:248200:10:5300:00:0000:00:00
5 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:326000:09:148900:19:163114.1900:28:304500:10:0200:00:0000:00:00
6 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:44:4111300:10:5810600:20:532873.1000:31:5112200:12:5000:00:0000:00:00
7 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:47:4112300:12:1710200:20:362912.6200:32:5312400:14:4800:00:0000:00:00
8 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:48:0612500:12:4910000:20:052987.5500:32:5412500:15:1200:00:0000:00:00
CATEGORIA: JNF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:35:015200:09:091900:15:133943.0400:24:227500:10:3900:00:0000:00:00
2 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:40:1210200:10:257000:18:043321.0300:28:2910100:11:4300:00:0000:00:00
3 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:40:2610600:10:376800:17:573342.6200:28:3410400:11:5200:00:0000:00:00
CATEGORIA: SUB23F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:35:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:346500:09:223400:16:073722.8500:25:298700:11:0500:00:0000:00:00
3 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:38:5311200:10:502800:15:583757.8300:26:4810900:12:0500:00:0000:00:00
CATEGORIA: V1F
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:188400:09:433100:16:043734.4400:25:477100:10:3100:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:38:008600:09:446000:17:183468.2100:27:028400:10:5800:00:0000:00:00
3 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:065400:09:108800:19:133122.2900:28:233400:09:4300:00:0000:00:00
4 8002MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:40:0210400:10:337800:18:223266.7900:28:558900:11:0700:00:0000:00:00
5 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:40:2110000:10:237200:18:083308.8200:28:3110300:11:5000:00:0000:00:00
6 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F00:44:0810300:10:3310400:20:462889.2500:31:1912100:12:4900:00:0000:00:00
7 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F00:45:1610700:10:3911400:22:422643.1700:33:2110600:11:5500:00:0000:00:00
8 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:46:4811600:11:0012200:24:142475.9300:35:149800:11:3400:00:0000:00:00
9 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:46:5811800:11:1011700:23:352544.1700:34:4511100:12:1300:00:0000:00:00
10 8009VERÓNICA OLLÉ SESÉLLICENCIA DE DIAV1F00:47:3511700:11:0712000:24:102482.7600:35:1711300:12:1800:00:0000:00:00
11 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:51:1312200:12:0812300:25:122380.9500:37:2012300:13:5300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABM
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1997ADRIÀ MUÑOZ ILLANAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:19900:07:46100:13:064580.1500:20:52100:08:2700:00:0000:00:00
2 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:28400:07:43200:13:134539.7200:20:56300:08:3200:00:0000:00:00
3 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:30:361200:07:57300:13:504337.3500:21:471000:08:4900:00:0000:00:00
4 8010RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:12200:07:411600:14:504044.9400:22:31600:08:4100:00:0000:00:00
5 3649ORIOL MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABM00:31:221000:07:491200:14:334123.7100:22:221700:09:0000:00:0000:00:00
6 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:06700:07:44500:14:024275.5300:21:466100:10:2000:00:0000:00:00
7 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:33:151700:08:033300:16:063726.7100:24:092000:09:0600:00:0000:00:00
8 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:33:551300:07:595400:16:573539.8200:24:561600:08:5900:00:0000:00:00
9 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:33:571600:08:004100:16:333625.3800:24:332900:09:2400:00:0000:00:00
10 744MARC ROURA BARNÉSC.A. XALOCABM00:33:584500:08:522100:15:193917.3000:24:114000:09:4700:00:0000:00:00
11 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM00:34:082600:08:194800:16:393603.6000:24:582300:09:1000:00:0000:00:00
12 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:35:003100:08:364400:16:363614.4600:25:124100:09:4800:00:0000:00:00
13 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:152700:08:296600:17:513361.3400:26:201300:08:5500:00:0000:00:00
14 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:103900:08:436400:17:433386.6400:26:263700:09:4400:00:0000:00:00
15 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:36:236900:09:234700:16:393603.6000:26:026400:10:2100:00:0000:00:00
16 571NIELS DE GANGCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:36:375000:09:014600:16:383607.2100:25:398500:10:5800:00:0000:00:00
17 2138ALBERT PACHECO CAMARAC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:514100:08:497700:18:213269.7500:27:103300:09:4100:00:0000:00:00
18 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:36:526100:09:148000:18:313240.3200:27:452100:09:0700:00:0000:00:00
19 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:37:427300:09:296200:17:223454.8900:26:518000:10:5100:00:0000:00:00
20 1552ALBERTO PRADOS CORREDORCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABM00:37:523000:08:348500:18:593160.6700:27:335700:10:1900:00:0000:00:00
21 3681JOAN MARC GRUART BIGASINDEPENDENTABM00:38:045300:09:108100:18:333234.5000:27:436500:10:2100:00:0000:00:00
22 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:38:425800:09:138600:19:033149.6100:28:166700:10:2600:00:0000:00:00
23 7101OLIVER LIMIA BOOLLICENCIA DE DIAABM00:39:109000:09:537100:18:053317.9700:27:589200:11:1200:00:0000:00:00
24 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:39:124300:08:519500:19:413048.2600:28:327700:10:4000:00:0000:00:00
25 3141BORJA PARRA ALBARESTG TRIATLO SITGESABM00:42:209900:10:2110500:20:502880.0000:31:119100:11:0900:00:0000:00:00
26 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:42:319300:10:039800:19:533017.6000:29:5611900:12:3500:00:0000:00:00
27 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:567600:09:3111300:22:342658.7900:32:058100:10:5100:00:0000:00:00
28 8006SEBAS PALENZUELA TITOSLLICENCIA DE DIAABM00:46:069100:09:5612100:24:132477.6300:34:0910700:11:5700:00:0000:00:00
29 8004JONATHAN QUESADALLICENCIA DE DIAABM00:46:2911000:10:4811500:23:122586.2100:34:0011600:12:2900:00:0000:00:00
30 7106ARIEL KISIELNICKILLICENCIA DE DIAABM00:46:587800:09:3312400:25:422334.6300:35:1510000:11:4300:00:0000:00:00
CATEGORIA: ABF
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:423200:08:361500:14:454067.8000:23:212700:09:2100:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:35:134700:08:583900:16:293640.0400:25:273800:09:4600:00:0000:00:00
3 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:36:075500:09:114300:16:353618.0900:25:466300:10:2100:00:0000:00:00
4 8003SÒNIA ROJAS FARRERASLLICENCIA DE DIAABF00:36:497200:09:295600:17:063508.7700:26:355400:10:1400:00:0000:00:00
5 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:37:489500:10:065900:17:133485.0000:27:196900:10:2900:00:0000:00:00
6 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:576800:09:227500:18:153287.6700:27:375900:10:2000:00:0000:00:00
7 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:39:5610500:10:347400:18:133293.6900:28:479000:11:0900:00:0000:00:00
8 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:41:399600:10:139200:19:313074.3000:29:4410500:11:5500:00:0000:00:00
9 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:42:3511100:10:499600:19:423045.6900:30:3110800:12:0400:00:0000:00:00
10 8001ANNA BELTRAN CABECERANSLLICENCIA DE DIAABF00:43:188000:09:3611200:22:282670.6200:32:049300:11:1400:00:0000:00:00
11 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:3912000:11:2410800:21:482752.2900:33:1211500:12:2700:00:0000:00:00
12 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:52:0512400:12:2012500:27:012220.8500:39:2112000:12:4400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32