RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
136 130 126 2 2 2 1000 2 21 22

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:32:423200:08:361500:14:454067.8000:23:212700:09:2100:00:0000:00:00
2 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:35:015200:09:091900:15:133943.0400:24:227500:10:3900:00:0000:00:00
3 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:35:134700:08:583900:16:293640.0400:25:273800:09:4600:00:0000:00:00
4 1833CLARA AULINAS PRATCLUB NATACIO OLOTCDF00:35:368200:09:402600:15:353850.2700:25:156200:10:2100:00:0000:00:00
5 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:35:43000:00:00000:00:000.0000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
6 6167MARTINA MORENO MONTEYSC.N. VIC-ETBCDF00:35:466600:09:223500:16:113707.5200:25:335300:10:1300:00:0000:00:00
7 409NAIARA GONZALEZ HIDALGOCLUB ESPORTIU Z5ABF00:36:075500:09:114300:16:353618.0900:25:466300:10:2100:00:0000:00:00
8 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:188400:09:433100:16:043734.4400:25:477100:10:3100:00:0000:00:00
9 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:36:346500:09:223400:16:073722.8500:25:298700:11:0500:00:0000:00:00
10 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:36:397000:09:234000:16:293640.0400:25:527900:10:4700:00:0000:00:00
11 8003SÒNIA ROJAS FARRERASLLICENCIA DE DIAABF00:36:497200:09:295600:17:063508.7700:26:355400:10:1400:00:0000:00:00
12 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:179200:09:583800:16:263651.1200:26:248200:10:5300:00:0000:00:00
13 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:37:489500:10:065900:17:133485.0000:27:196900:10:2900:00:0000:00:00
14 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:576800:09:227500:18:153287.6700:27:375900:10:2000:00:0000:00:00
15 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:38:008600:09:446000:17:183468.2100:27:028400:10:5800:00:0000:00:00
16 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:065400:09:108800:19:133122.2900:28:233400:09:4300:00:0000:00:00
17 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:38:326000:09:148900:19:163114.1900:28:304500:10:0200:00:0000:00:00
18 6148LAURA FABREGAS CUADRASCLUB TRIATLO SABADELLSUB23F00:38:5311200:10:502800:15:583757.8300:26:4810900:12:0500:00:0000:00:00
19 120LESLIE VIOLIC.N. REUS PLOMSABF00:39:5610500:10:347400:18:133293.6900:28:479000:11:0900:00:0000:00:00
20 8002MARIA JESUS SANTOS BLANCHLLICENCIA DE DIAV1F00:40:0210400:10:337800:18:223266.7900:28:558900:11:0700:00:0000:00:00
21 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:40:1210200:10:257000:18:043321.0300:28:2910100:11:4300:00:0000:00:00
22 1912MERCE ASENSIO MIGUELC.N. CATALUNYAV1F00:40:2110000:10:237200:18:083308.8200:28:3110300:11:5000:00:0000:00:00
23 3585MARTA COSANO BOFILLCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:40:2610600:10:376800:17:573342.6200:28:3410400:11:5200:00:0000:00:00
24 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:41:399600:10:139200:19:313074.3000:29:4410500:11:5500:00:0000:00:00
25 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:42:3511100:10:499600:19:423045.6900:30:3110800:12:0400:00:0000:00:00
26 8001ANNA BELTRAN CABECERANSLLICENCIA DE DIAABF00:43:188000:09:3611200:22:282670.6200:32:049300:11:1400:00:0000:00:00
27 6068MONICA MINGUET ADROHERTG TRIATLO SITGESV1F00:44:0810300:10:3310400:20:462889.2500:31:1912100:12:4900:00:0000:00:00
28 6239BLANCA REVUELTA LOPEZ-COC.N. REUS PLOMSCDF00:44:4111300:10:5810600:20:532873.1000:31:5112200:12:5000:00:0000:00:00
29 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZCERRR IGUALADAV1F00:45:1610700:10:3911400:22:422643.1700:33:2110600:11:5500:00:0000:00:00
30 6247EVELYN MARTIN PEREZPRAT TRIATLO 1994ABF00:45:3912000:11:2410800:21:482752.2900:33:1211500:12:2700:00:0000:00:00
31 1970NURI LOZADA ESPÍCLUB NATACIO SITGESV1F00:46:4811600:11:0012200:24:142475.9300:35:149800:11:3400:00:0000:00:00
32 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:46:5811800:11:1011700:23:352544.1700:34:4511100:12:1300:00:0000:00:00
33 8009VERÓNICA OLLÉ SESÉLLICENCIA DE DIAV1F00:47:3511700:11:0712000:24:102482.7600:35:1711300:12:1800:00:0000:00:00
34 1830MARIONA ESCAÑO FERRANTC.N. REUS PLOMSCDF00:47:4112300:12:1710200:20:362912.6200:32:5312400:14:4800:00:0000:00:00
35 475PAULA MALLADO DIÉGUEZC.N. SABADELLCDF00:48:0612500:12:4910000:20:052987.5500:32:5412500:15:1200:00:0000:00:00
36 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:51:1312200:12:0812300:25:122380.9500:37:2012300:13:5300:00:0000:00:00
37 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:52:0512400:12:2012500:27:012220.8500:39:2112000:12:4400:00:0000:00:00






NP 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F
NP 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF
NP 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32