RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
238 230 230 0 0 2 1000 2 30 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:16500:07:19400:14:394095.5600:21:58100:07:1800:00:0000:00:00
2 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:29:18400:07:18500:14:414086.2700:21:59200:07:1900:00:0000:00:00
3 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:31600:07:19300:14:364109.5900:21:55300:07:3600:00:0000:00:00
4 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:29:33100:07:18200:14:354114.2900:21:53400:07:4000:00:0000:00:00
5 280RODRIGO TORRES HERNANASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:29:48200:07:18100:14:324128.4400:21:50800:07:5800:00:0000:00:00
6 8017RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:081100:07:40700:15:183921.5700:22:581200:08:1000:00:0000:00:00
7 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZC. TRIATLO MONTORNESABM00:31:281600:07:53600:15:103956.0400:23:032000:08:2500:00:0000:00:00
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:31800:07:311200:15:583757.8300:23:29900:08:0200:00:0000:00:00
9 4795POL CLEMENTE GONZALEZCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:342400:08:06900:15:243896.1000:23:301000:08:0400:00:0000:00:00
10 5770MARC ZARAGOZA CARBALLIDOCLUB NATACIO CORNELLACDM00:32:063500:08:14800:15:183921.5700:23:322600:08:3400:00:0000:00:00
11 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:32:12300:07:182800:16:583536.3500:24:16600:07:5600:00:0000:00:00
12 434VICENTE ZANABRIA JACQUESCLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:211400:07:461900:16:213669.7200:24:071400:08:1400:00:0000:00:00
13 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:32:352200:07:591500:16:103711.3400:24:092200:08:2600:00:0000:00:00
14 4569PAUL LUCAS MAURUS MAYORALCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:413000:08:111300:16:003750.0000:24:112400:08:3000:00:0000:00:00
15 1247GUILLEM SAMANIEGO MULLERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:533200:08:121400:16:083719.0100:24:202500:08:3300:00:0000:00:00
16 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:32:571800:07:562500:16:413596.4000:24:371700:08:2000:00:0000:00:00
17 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA V1M00:33:002800:08:082100:16:253654.8200:24:332300:08:2700:00:0000:00:00
18 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:33:063400:08:131800:16:193677.2200:24:322700:08:3400:00:0000:00:00
19 3924GERARD CAPELLADES MARZOCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:33:161500:07:512400:16:403600.0000:24:313900:08:4500:00:0000:00:00
20 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:33:194500:08:261600:16:113707.5200:24:373500:08:4200:00:0000:00:00
21 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARCIAFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:33:281700:07:552600:16:463578.5300:24:414100:08:4700:00:0000:00:00
22 5553FRAN TORVISCO EREÑASFLOR DE TRIATLOJNM00:33:363100:08:122200:16:323629.0300:24:444600:08:5200:00:0000:00:00
23 785ROGER MANYÀ VALENZUELAASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:33:44700:07:195000:17:473373.9500:25:063000:08:3800:00:0000:00:00
24 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:33:471300:07:445800:18:073311.8700:25:51700:07:5600:00:0000:00:00
25 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:33:501200:07:424800:17:463377.1100:25:281900:08:2200:00:0000:00:00
26 1011DAVID DE LA CRUZ SALGADOINDEPENDENTV1M00:33:532100:07:583100:17:133485.0000:25:113600:08:4200:00:0000:00:00
27 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:33:567800:08:591000:15:353850.2700:24:347300:09:2200:00:0000:00:00
28 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:34:014600:08:272300:16:373610.8300:25:045000:08:5700:00:0000:00:00
29 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:032500:08:074300:17:373405.8700:25:441600:08:1900:00:0000:00:00
30 685ROMEN MEDINA GONZALEZABSOLUT SPORTABM00:34:0510900:09:241100:15:393833.8700:25:035400:09:0200:00:0000:00:00
31 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:34:191000:07:397100:18:553171.8100:26:34500:07:4500:00:0000:00:00
32 3089IVAN SANCHEZ ALCARAZCLUB NATACIO SITGESABM00:34:193300:08:125200:17:493367.6300:26:011500:08:1800:00:0000:00:00
33 780CRISTIAN GUILLAMOT CAELLEC.E.T. DISTANCEABM00:34:228400:09:022000:16:243658.5400:25:264900:08:5600:00:0000:00:00
34 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:34:284300:08:253900:17:273438.4000:25:522800:08:3600:00:0000:00:00
35 6238PAULA GUERRERO RUSIÑOLC.N. SABADELLJNF00:34:418200:09:011700:16:163688.5200:25:177500:09:2400:00:0000:00:00
36 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:34:433800:08:225400:17:563345.7200:26:182100:08:2500:00:0000:00:00
37 1710MARTI SENDER PRADOSC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:34:484100:08:244900:17:473373.9500:26:112900:08:3700:00:0000:00:00
38 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:494900:08:303000:17:103495.1500:25:405800:09:0900:00:0000:00:00
39 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:34:595000:08:333200:17:173471.5500:25:505700:09:0900:00:0000:00:00
40 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:35:035500:08:424400:17:403396.2300:26:223300:08:4100:00:0000:00:00
41 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:082300:08:026000:18:223266.7900:26:243700:08:4400:00:0000:00:00
42 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:35:105300:08:373800:17:243448.2800:26:015600:09:0900:00:0000:00:00
43 2304SAMUEL DELGADO NIETOC.A. IGUALADAABM00:35:136600:08:492900:17:043515.6300:25:536900:09:2000:00:0000:00:00
44 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:239100:09:062700:16:493567.8900:25:558300:09:2800:00:0000:00:00
45 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:35:315600:08:453600:17:213458.2100:26:067700:09:2500:00:0000:00:00
46 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:346100:08:464100:17:313425.3100:26:176500:09:1700:00:0000:00:00
47 5322MANUEL PEDRO CARO PALMAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:374400:08:256500:18:303243.2400:26:553400:08:4200:00:0000:00:00
48 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOC.N. REUS PLOMSABF00:35:386300:08:474500:17:413393.0300:26:285900:09:1000:00:0000:00:00
49 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:35:487100:08:544200:17:353412.3200:26:296600:09:1900:00:0000:00:00
50 3217JONATAN ALCARAZ CLUAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:503900:08:238100:19:143119.5800:27:371300:08:1300:00:0000:00:00
51 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:36:136900:08:534600:17:443383.4600:26:379700:09:3600:00:0000:00:00
52 441DAVID BAELL OLIVERAS FASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:36:134200:08:247700:19:103130.4300:27:343100:08:3900:00:0000:00:00
53 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:36:20900:07:3911000:20:332919.7100:28:121100:08:0800:00:0000:00:00
54 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:211900:07:5610100:20:032992.5200:27:591800:08:2200:00:0000:00:00
55 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:36:234800:08:307400:19:063141.3600:27:364200:08:4700:00:0000:00:00
56 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:273700:08:168500:19:223098.1100:27:384400:08:4900:00:0000:00:00
57 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:36:302700:08:076900:18:423208.5600:26:4910200:09:4100:00:0000:00:00
58 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:3112000:09:313700:17:243448.2800:26:559600:09:3600:00:0000:00:00
59 4342JAUME GONZALEZ INSENSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:393600:08:158700:19:243092.7800:27:395200:09:0000:00:0000:00:00
60 437RICARD SOLA ABADOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:426000:08:468000:19:123125.0000:27:583800:08:4400:00:0000:00:00
61 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:36:4910700:09:245500:17:583339.5200:27:228000:09:2700:00:0000:00:00
62 112NURIA PUBILL LLEONARTCERRR IGUALADAABF00:36:5110300:09:235300:17:523358.2100:27:159800:09:3600:00:0000:00:00
63 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:548100:09:016100:18:243260.8700:27:258600:09:2900:00:0000:00:00
64 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:5613600:09:523500:17:203461.5400:27:1210500:09:4400:00:0000:00:00
65 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:036400:08:476400:18:283249.1000:27:1510900:09:4800:00:0000:00:00
66 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:37:0411300:09:275600:18:033324.1000:27:309300:09:3400:00:0000:00:00
67 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:37:074000:08:249900:19:533017.6000:28:174500:08:5000:00:0000:00:00
68 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:37:0712100:09:315100:17:483370.7900:27:1911000:09:4800:00:0000:00:00
69 1228JOAN CARLES BLANCH CABAUTG TRIATLO SITGESABM00:37:132600:08:079400:19:343066.4400:27:418800:09:3200:00:0000:00:00
70 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM00:37:157000:08:537600:19:093133.1600:28:026200:09:1300:00:0000:00:00
71 7004JORDI MANCHON BARREIRALLICENCIA DE DIAABM00:37:227500:08:577300:19:033149.6100:28:007100:09:2200:00:0000:00:00
72 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:37:2911200:09:266700:18:353228.7000:28:018400:09:2800:00:0000:00:00
73 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:37:315800:08:459300:19:343066.4400:28:196100:09:1200:00:0000:00:00
74 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:398800:09:057800:19:113127.7200:28:167400:09:2300:00:0000:00:00
75 937EDUARDO CAMPANARIO GALANPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:37:395700:08:458800:19:273084.8300:28:128200:09:2700:00:0000:00:00
76 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:529800:09:1710000:19:563010.0300:29:133200:08:3900:00:0000:00:00
77 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:37:556500:08:479800:19:473032.8600:28:347000:09:2100:00:0000:00:00
78 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:37:597300:08:549100:19:323071.6700:28:268900:09:3300:00:0000:00:00
79 1837INÉS ARAGUNDE BELMONTEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:5916100:10:114700:17:463377.1100:27:5712800:10:0200:00:0000:00:00
80 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:38:0113300:09:457000:18:463197.1600:28:318700:09:3000:00:0000:00:00
81 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM00:38:018300:09:029200:19:333069.0500:28:357900:09:2600:00:0000:00:00
82 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:38:0313800:09:525900:18:113299.7300:28:0312500:10:0000:00:0000:00:00
83 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M00:38:104700:08:2811800:20:422898.5500:29:105100:09:0000:00:0000:00:00
84 1489JUAN TAJANC.E. KATOA BARCELONAABM00:38:1213400:09:496800:18:373222.9200:28:2610600:09:4600:00:0000:00:00
85 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:38:1614800:09:596300:18:283249.1000:28:2711100:09:4900:00:0000:00:00
86 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:38:202900:08:0813400:21:102834.6500:29:185500:09:0200:00:0000:00:00
87 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:38:245400:08:4212400:20:562866.2400:29:384000:08:4600:00:0000:00:00
88 2507CARLOS DAPENA GONZALEZCERDANYOLA CHV1M00:38:2612600:09:407900:19:123125.0000:28:529200:09:3400:00:0000:00:00
89 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CUADRACLUB NATACIO SITGESV1M00:38:2711600:09:296600:18:333234.5000:28:0215200:10:2500:00:0000:00:00
90 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:38:3110100:09:209700:19:383056.0300:28:589000:09:3300:00:0000:00:00
91 8005MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:38:339200:09:0710500:20:152962.9600:29:226000:09:1100:00:0000:00:00
92 2759MARC GASPAR GUARDIOLACLUB NATACIO SITGESJNM00:38:385900:08:4611100:20:332919.7100:29:196800:09:1900:00:0000:00:00
93 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:407600:08:5811600:20:412900.8900:29:395300:09:0100:00:0000:00:00
94 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:38:447200:08:5410300:20:112972.7500:29:0510000:09:3900:00:0000:00:00
95 253CHRISTIAN TORRES GONZALEZVILADECANS TRIATLOSUB23M00:38:5615800:10:106200:18:253257.9200:28:3514900:10:2100:00:0000:00:00
96 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:39:1016500:10:163400:17:203461.5400:27:3620300:11:3400:00:0000:00:00
97 8019JESUS ASENCIO GONZÁLEZ LLICENCIA DE DIAABM00:39:112000:07:5715000:21:522743.9000:29:497200:09:2200:00:0000:00:00
98 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:39:1112400:09:388900:19:323071.6700:29:1012700:10:0100:00:0000:00:00
99 8014JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:39:128700:09:0411500:20:412900.8900:29:458100:09:2700:00:0000:00:00
100 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:39:1811400:09:2810600:20:152962.9600:29:439400:09:3500:00:0000:00:00
101 488JUAN MARTOS ARANDAASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:39:2510600:09:248400:19:173111.5000:28:4116800:10:4400:00:0000:00:00
102 820ROGER ARIBAU GISBERTCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:39:2819700:11:003300:17:193464.8700:28:1918600:11:0900:00:0000:00:00
103 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM00:39:308900:09:0510200:20:062985.0700:29:1114700:10:1900:00:0000:00:00
104 8002ISAAC CORTES DOMINGOLLICENCIA DE DIAABM00:39:389700:09:169500:19:353063.8300:28:5117100:10:4700:00:0000:00:00
105 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:39:418500:09:0213900:21:242803.7400:30:266400:09:1500:00:0000:00:00
106 1678ALBERT ACOSTA VÁZQUEXRICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:39:418000:09:0114000:21:262799.3800:30:276300:09:1400:00:0000:00:00
107 1041JOAN VALLEJO SERRANOCLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:5116300:10:159600:19:373058.6200:29:5212200:09:5900:00:0000:00:00
108 7009MARC JARRILLLICENCIA DE DIAABM00:39:536200:08:4612900:21:072841.3600:29:5312300:10:0000:00:0000:00:00
109 1271ARNAU BERENGUER MARTINEZCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:39:5614200:09:538300:19:163114.1900:29:0917200:10:4700:00:0000:00:00
110 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTC.A. IGUALADAABF00:39:5916700:10:197200:19:033149.6100:29:2216100:10:3700:00:0000:00:00
111 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:40:1010800:09:2412000:20:452891.5700:30:0912600:10:0100:00:0000:00:00
112 649ANNA MORALES VILAMAJOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:40:1315600:10:098600:19:223098.1100:29:3116600:10:4200:00:0000:00:00
113 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:40:1611100:09:2512500:20:562866.2400:30:2111400:09:5500:00:0000:00:00
114 7014DENNIS RAMOS ROTLLICENCIA DE DIAABM00:40:167900:09:0014500:21:412767.1000:30:419500:09:3500:00:0000:00:00
115 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:2013500:09:5110900:20:322922.0800:30:2311800:09:5700:00:0000:00:00
116 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM00:40:237700:08:5913500:21:182816.9000:30:1713300:10:0600:00:0000:00:00
117 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:40:316800:08:5214400:21:332784.2200:30:2513400:10:0600:00:0000:00:00
118 2215CRISTINA BATLLES PROKUSHEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:3614000:09:535700:18:073311.8700:28:0021600:12:3600:00:0000:00:00
119 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM00:40:3613900:09:5312100:20:452891.5700:30:3812000:09:5800:00:0000:00:00
120 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:40:3612800:09:4212300:20:522875.4000:30:3412900:10:0200:00:0000:00:00
121 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM00:40:379600:09:1514300:21:322786.3800:30:4711200:09:5000:00:0000:00:00
122 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARCLUB NATACIO RUBIV2M00:40:3915400:10:0610700:20:222945.9900:30:2813800:10:1100:00:0000:00:00
123 483MERCÈ GIRALT MARTINEZPRAT TRIATLO 1994CDF00:40:3917300:10:269000:19:323071.6700:29:5816500:10:4100:00:0000:00:00
124 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M00:40:439500:09:1414900:21:522743.9000:31:069900:09:3700:00:0000:00:00
125 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:40:4516400:10:1511400:20:352914.9800:30:5011500:09:5500:00:0000:00:00
126 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM00:40:5215900:10:1111900:20:442893.8900:30:5511600:09:5700:00:0000:00:00
127 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM00:40:5314500:09:5612800:21:062843.6000:31:0211300:09:5100:00:0000:00:00
128 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZGAVA TRIATLOABM00:40:5415500:10:0711200:20:342917.3400:30:4114100:10:1300:00:0000:00:00
129 2149JORDI ALSINA APARICIOINDEPENDENTV1M00:40:585200:08:3617200:23:262560.4600:32:024800:08:5600:00:0000:00:00
130 2947DANIEL GARCIA PARDOSC.E. INEF LLEIDASUB23M00:40:585100:08:3515300:22:112704.7300:30:4614000:10:1200:00:0000:00:00
131 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:41:0211000:09:2513800:21:212810.3000:30:4614300:10:1600:00:0000:00:00
132 1821MIREIA CAVERO SIBERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:0317500:10:307500:19:083135.8900:29:3819700:11:2500:00:0000:00:00
133 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM00:41:0410200:09:2014700:21:462756.5100:31:0611900:09:5800:00:0000:00:00
134 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:41:0716900:10:2210400:20:122970.3000:30:3415900:10:3300:00:0000:00:00
135 6164CRISTINA AGUILERA PORRASCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:1114300:09:5413000:21:082839.1200:31:0213500:10:0900:00:0000:00:00
136 8018FRANCESC SORIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:41:1618900:10:4412200:20:512877.7000:31:3510300:09:4100:00:0000:00:00
137 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M00:41:189900:09:1815800:22:312664.6900:31:498500:09:2900:00:0000:00:00
138 1013MIGUEL SANCHEZ RECHEC.N. SABADELLSUB23M00:41:2512900:09:4214200:21:282795.0300:31:1014200:10:1500:00:0000:00:00
139 2567XAVIER CASAJOANA SANTANDRC.N. SABADELLCDM00:41:3012700:09:4111700:20:422898.5500:30:2318400:11:0700:00:0000:00:00
140 512EDUARDO ROS FERNÁNDEZ-PORC.E. VILA OLIMPICAV1M00:41:319300:09:0916400:22:482631.5800:31:579100:09:3400:00:0000:00:00
141 6251MONTSERRAT ESTANY DE POUPC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:41:3210500:09:2316200:22:442639.3000:32:077800:09:2500:00:0000:00:00
142 472ALBA PASTOR PESADOC.N. SABADELLCDF00:41:3519800:11:018200:19:143119.5800:30:1519300:11:2000:00:0000:00:00
143 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOYACLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:41:3710000:09:1914600:21:432762.8500:31:0216000:10:3500:00:0000:00:00
144 4192JUAN JAVIER GOMEZ GARCIACERDANYOLA CHABM00:41:3814900:10:0113600:21:192814.7000:31:2014400:10:1800:00:0000:00:00
145 8016LLUÍS ALBERT SANCHEZ MANELLICENCIA DE DIAV1M00:41:5418800:10:4413300:21:102834.6500:31:5412400:10:0000:00:0000:00:00
146 7018LUIS SEVILLA HERVÁSLLICENCIA DE DIAABM00:41:579000:09:0616300:22:472633.5000:31:5313000:10:0400:00:0000:00:00
147 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:5714700:09:5812700:20:592859.4100:30:5718000:11:0000:00:0000:00:00
148 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:41:576700:08:5018800:24:192467.4400:33:094300:08:4800:00:0000:00:00
149 2968MARIONA CESARI ROVIRAFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:5916200:10:1212600:20:572863.9600:31:0917400:10:5000:00:0000:00:00
150 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:42:0213100:09:444000:17:283435.1100:27:1222900:14:5000:00:0000:00:00
151 3470IGNASI BARBARROJA CLARAMUC.N. SABADELLABM00:42:1110400:09:2315600:22:252676.5800:31:4815000:10:2300:00:0000:00:00
152 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:42:2218500:10:3911300:20:352914.9800:31:1418500:11:0800:00:0000:00:00
153 2928FRANC LIRIA BERRUEZOCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:2511700:09:2917000:23:162578.8000:32:4510100:09:4000:00:0000:00:00
154 8011DANIEL SEGURA FERRELLICENCIA DE DIAV1M00:42:3713700:09:5215900:22:412645.1100:32:3313100:10:0400:00:0000:00:00
155 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCERRR IGUALADAV1F00:42:4516600:10:1915100:22:002727.2700:32:1915500:10:2600:00:0000:00:00
156 6110CLARA PESO DOMINGUEZFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:4516000:10:1114100:21:272797.2000:31:3818300:11:0700:00:0000:00:00
157 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:42:5917800:10:3114800:21:512746.0000:32:2216200:10:3700:00:0000:00:00
158 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:1612300:09:3717900:23:532512.2100:33:3010800:09:4600:00:0000:00:00
159 2962OSCAR JIMENEZ GALLEGOPRAT TRIATLO 1994ABM00:43:1713200:09:4516900:23:072595.5300:32:5215400:10:2500:00:0000:00:00
160 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:2719100:10:4913700:21:192814.7000:32:0819100:11:1900:00:0000:00:00
161 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM00:43:3312500:09:3918000:23:552508.7100:33:3412100:09:5900:00:0000:00:00
162 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:43:3311900:09:3016500:22:482631.5800:32:1818900:11:1500:00:0000:00:00
163 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SOLÉCLUB NATACIO SITGESABF00:43:3511800:09:3018400:24:082486.1900:33:3811700:09:5700:00:0000:00:00
164 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:43:357400:08:5720200:25:192369.9800:34:166700:09:1900:00:0000:00:00
165 7001KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F00:43:3617200:10:2516600:22:592610.5900:33:2413900:10:1200:00:0000:00:00
166 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSCLUB ESPORTIU Z5ABM00:43:4516800:10:2013100:21:082839.1200:31:2821200:12:1700:00:0000:00:00
167 1719TOMEU GOMILA POCOVICLUB ATLETISME OLESAABM00:43:528600:09:0320900:25:562313.6200:34:594700:08:5300:00:0000:00:00
168 7021DAVID RODRIGUEZ GANLLICENCIA DE DIAABM00:43:5313000:09:4317600:23:422531.6500:33:2515600:10:2800:00:0000:00:00
169 3CARMINA CANDELLERO RAIMONC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:539400:09:1318900:24:292450.6500:33:4213700:10:1100:00:0000:00:00
170 7017GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIASUB23M00:44:0212200:09:3719300:24:422429.1500:34:1910400:09:4300:00:0000:00:00
171 3886TONI TIENDA MARTINEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:44:1015200:10:0517500:23:412533.4300:33:4615100:10:2400:00:0000:00:00
172 6277ARANZAZU DE LAMO VALVERDEGAVA TRIATLOABF00:44:2318300:10:3815700:22:282670.6200:33:0619000:11:1700:00:0000:00:00
173 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M00:44:2414600:09:5719800:25:032395.2100:35:007600:09:2400:00:0000:00:00
174 7008FELIPE NOGUERA OTEROLLICENCIA DE DIAV1M00:44:2619600:10:5916000:22:422643.1700:33:4116900:10:4500:00:0000:00:00
175 5093ISA GAVINA TROYTIÑO PÉREZGOO SPORT CLUBABF00:44:2617700:10:3117700:23:452526.3200:34:1613600:10:1000:00:0000:00:00
176 4041CAROLINA APARICIO CABANILC.N. SABADELLABF00:44:4718600:10:4117800:23:482521.0100:34:2914600:10:1800:00:0000:00:00
177 8008SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:44:4814400:09:5518700:24:152474.2300:34:1016400:10:3800:00:0000:00:00
178 7022CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M00:44:5017400:10:2917400:23:362542.3700:34:0517000:10:4500:00:0000:00:00
179 1946MÒNICA BATLLE CARRERASPRAT TRIATLO 1994ABF00:44:5321100:11:3915200:22:102706.7700:33:4918100:11:0400:00:0000:00:00
180 491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMEZ C.N. REUS PLOMSV2M00:45:0020600:11:1915500:22:202686.5700:33:3919400:11:2100:00:0000:00:00
181 7012VICTOR MARTINEZ MURILLOLLICENCIA DE DIAABM00:45:0511500:09:2819400:24:462422.6100:34:1417500:10:5100:00:0000:00:00
182 8020MERITXELL MARTIN REINALLICENCIA DE DIAABF00:45:0519900:11:0616700:23:012606.8100:34:0717900:10:5800:00:0000:00:00
183 5679DAVID CARRION GARCIAC.A. LES TORTUGUESABM00:45:0815700:10:1019000:24:372437.3700:34:4714800:10:2100:00:0000:00:00
184 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:45:0915000:10:0119700:25:022396.8000:35:0313200:10:0600:00:0000:00:00
185 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M00:45:1119500:10:5816800:23:032603.0400:34:0118700:11:1000:00:0000:00:00
186 8012ESMERALDA ZARAGOZA SÁEZLLICENCIA DE DIAV1F00:45:1219200:10:5118300:24:032494.8000:34:5414500:10:1800:00:0000:00:00
187 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:45:2718700:10:4318600:24:112481.0500:34:5415700:10:3300:00:0000:00:00
188 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:45:3221600:12:0513200:21:092836.8800:33:1421300:12:1800:00:0000:00:00
189 475PAULA MALLADOC.N. SABADELLCDF00:46:0321900:12:2110800:20:242941.1800:32:4522000:13:1800:00:0000:00:00
190 2170MARCELO KRASNOV STOLLERCLUB NATACIO SITGESV2M00:46:3117900:10:3420300:25:242362.2000:35:5815800:10:3300:00:0000:00:00
191 8004PEDRO GARCIA MARTINEZLLICENCIA DE DIAV1M00:46:3220100:11:1018200:24:032494.8000:35:1319200:11:1900:00:0000:00:00
192 824XAVIER FONTSERE ROVIRAC.A. LES TORTUGUESABM00:46:4018000:10:3621300:26:182281.3700:36:5410700:09:4600:00:0000:00:00
193 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:46:4320300:11:1517100:23:172576.9500:34:3221000:12:1100:00:0000:00:00
194 8006CARLES SERRA CAMPAMALLICENCIA DE DIAV1M00:46:4514100:09:5321100:26:032303.2600:35:5617300:10:4900:00:0000:00:00
195 6180ANNA ILLA GALERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF00:46:4715100:10:0219500:24:482419.3500:34:5020500:11:5700:00:0000:00:00
196 7019TAMARA CORDOBA LUNALLICENCIA DE DIAABF00:46:5719000:10:4819100:24:372437.3700:35:2520100:11:3200:00:0000:00:00
197 8001ARIADNA MARTIN MARCELLICENCIA DE DIAABF00:47:0617100:10:2520700:25:462328.5900:36:1117700:10:5500:00:0000:00:00
198 8003JOSE LUCAS SENDER AYUDALLICENCIA DE DIAV2M00:47:0920400:11:1618500:24:092484.4700:35:2520400:11:4400:00:0000:00:00
199 7003MARC FERRE CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM00:47:1119400:10:5820100:25:172373.1000:36:1517800:10:5600:00:0000:00:00
200 6092MERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESV1F00:47:1318200:10:3720400:25:242362.2000:36:0118800:11:1200:00:0000:00:00
201 1657FRANCESC DACHS I TORTOLAC.N. MOLINS DE REIV1M00:47:2817000:10:2221400:26:222275.6000:36:4416700:10:4400:00:0000:00:00
202 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:47:3818400:10:3820800:25:552315.1100:36:3318200:11:0500:00:0000:00:00
203 1968SUSANNA LLOPART BELLOCC.A. IGUALADAABF00:47:4020900:11:3518100:23:592501.7400:35:3420700:12:0600:00:0000:00:00
204 8009ESTEVE LLITRÀ VIRGILILLICENCIA DE DIAV2M00:47:4220000:11:0621200:26:112291.5300:37:1715300:10:2500:00:0000:00:00
205 8013SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M00:47:4919300:10:5721000:25:592309.1700:36:5617600:10:5300:00:0000:00:00
206 544SERGIO SANTIAGO GARCIAGAVA TRIATLOABM00:47:5417600:10:3016100:22:432641.2300:33:1322700:14:4100:00:0000:00:00
207 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:48:1120800:11:3120000:25:162374.6700:36:4719600:11:2400:00:0000:00:00
208 5105GEMMA MORGADES DOMENECHC.A. IGUALADAABF00:48:5022600:13:1515400:22:162694.6100:35:3122100:13:1900:00:0000:00:00
209 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:48:5021200:11:4119900:25:102384.1100:36:5120600:11:5900:00:0000:00:00
210 7011PATRICIO NOVALESLLICENCIA DE DIAABM00:48:5115300:10:0622100:28:072133.9700:38:1316300:10:3800:00:0000:00:00
211 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:48:5221700:12:0619200:24:392434.0800:36:4520800:12:0700:00:0000:00:00
212 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:49:3420500:11:1721600:26:452242.9900:38:0220200:11:3200:00:0000:00:00
213 1306MARTA GUILLÉN CAMPOSGOO SPORT CLUBABF00:49:3522500:13:1117300:23:322549.5800:36:4321700:12:5200:00:0000:00:00
214 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:49:4221300:11:4421500:26:272268.4300:38:1120000:11:3100:00:0000:00:00
215 5547JAUME COGUL LEIVAC.N. MOLINS DE REIV1M00:50:0021500:12:0320600:25:402337.6600:37:4321100:12:1700:00:0000:00:00
216 5132MARÍA DEL SEÑOR VILLAR GIGOO SPORT CLUBV2F00:50:2220200:11:1222000:27:462160.8600:38:5819500:11:2400:00:0000:00:00
217 6003MARI CARMEN GÓMEZ REALGAVA TRIATLOABF00:50:2620700:11:2021900:27:412167.3700:39:0119800:11:2500:00:0000:00:00
218 7015CARLA MARTIN TEJADALLICENCIA DE DIASUB23F00:50:4622300:12:4919600:24:522412.8700:37:4121900:13:0500:00:0000:00:00
219 8015JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M00:51:2021000:11:3721700:27:332177.8600:39:1020900:12:1000:00:0000:00:00
220 8010OSCAR BERMUDEZ CABRERALLICENCIA DE DIAV1M00:52:4922400:12:4920500:25:272357.5600:38:1622500:14:3300:00:0000:00:00
221 7013LUCIENNE COLLET MONTESLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2222200:12:4821800:27:402168.6700:40:2821800:12:5400:00:0000:00:00
222 7020VICENTE ITURAT HERNÁNDEZLLICENCIA DE DIAV2M00:54:1918100:10:3722600:32:121863.3500:42:4919900:11:3000:00:0000:00:00
223 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F00:54:5522000:12:3622200:28:172121.3900:40:5322300:14:0200:00:0000:00:00
224 6137Mª ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:55:5221800:12:1222300:31:111924.1000:43:2321400:12:2900:00:0000:00:00
225 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3921400:11:4922700:32:191856.6300:44:0821500:12:3100:00:0000:00:00
226 7002JUDITH ALMONACID VICTORIALLICENCIA DE DIAV1M01:00:3322900:14:0722500:32:041871.1000:46:1122400:14:2200:00:0000:00:00
227 7006MARCELO CARAZO MARINALLICENCIA DE DIAV2M01:00:4822800:13:3122900:32:401836.7300:46:1122600:14:3700:00:0000:00:00
228 7007NORMA ARTAL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:00:4822700:13:3022800:32:351841.4300:46:0522800:14:4300:00:0000:00:00
229 7010FRANCIS EMPERADORLLICENCIA DE DIAV1F01:01:3723000:14:2322400:31:371897.7300:46:0023000:15:3700:00:0000:00:00
230 8007MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:02:0722100:12:4823000:35:461677.5400:48:3422200:13:3300:00:0000:00:00






NP 3435ERIC FERRANDO MOLINAC.N. SABADELLCDM
NP 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORC.A. IGUALADAV2F
NP 7005GERARD PUJOL HERNANDEZLLICENCIA DE DIASUB23M
NP 7016CARLES SALGADO TAPIALLICENCIA DE DIAV1M
NP 7023IVAN HUGO GUTIERREZ ANDRELLICENCIA DE DIAABM
NP 121PILAR RUS GARCIAC.N. REUS PLOMSV1F
NP 473ENRIC TORRALLARDONA LOBATC.N. SABADELLCDM
NP 607RAMON RICARD COMELLA GILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32