RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
238 230 230 0 0 2 1000 2 30 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1837INÉS ARAGUNDE BELMOFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:37:5916100:10:114700:17:463377.1100:27:5712800:10:0200:00:0000:00:00
2 6080JUDIT UGAS MERINOC.N. SABADELLCDF00:39:418500:09:0213900:21:242803.7400:30:266400:09:1500:00:0000:00:00
3 2215CRISTINA BATLLES PRFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:40:3614000:09:535700:18:073311.8700:28:0021600:12:3600:00:0000:00:00
4 483MERCÈ GIRALT MARTINPRAT TRIATLO 1994CDF00:40:3917300:10:269000:19:323071.6700:29:5816500:10:4100:00:0000:00:00
5 1821MIREIA CAVERO SIBERFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:0317500:10:307500:19:083135.8900:29:3819700:11:2500:00:0000:00:00
6 472ALBA PASTOR PESADOC.N. SABADELLCDF00:41:3519800:11:018200:19:143119.5800:30:1519300:11:2000:00:0000:00:00
7 2968MARIONA CESARI ROVIFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:41:5916200:10:1212600:20:572863.9600:31:0917400:10:5000:00:0000:00:00
8 475PAULA MALLADOC.N. SABADELLCDF00:46:0321900:12:2110800:20:242941.1800:32:4522000:13:1800:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4569PAUL LUCAS MAURUS MCLUB NATACIO BARCELONACDM00:32:413000:08:111300:16:00375000:24:112400:08:3000:00:0000:00:00
2 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM00:34:595000:08:333200:17:173471.5500:25:505700:09:0900:00:0000:00:00
3 5928PAU CASAS SERRATSC.N. SABADELLCDM00:36:302700:08:076900:18:423208.5600:26:4910200:09:4100:00:0000:00:00
4 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM00:40:3612800:09:4212300:20:522875.400:30:3412900:10:0200:00:0000:00:00
5 2567XAVIER CASAJOANA SAC.N. SABADELLCDM00:41:3012700:09:4111700:20:422898.5500:30:2318400:11:0700:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2057CLAUDIA PEREZ PAYC.N. SABADELLJNF00:33:567800:08:591000:15:353850.2700:24:347300:09:2200:00:0000:00:00
2 6238PAULA GUERRERO RUSIC.N. SABADELLJNF00:34:418200:09:011700:16:163688.5200:25:177500:09:2400:00:0000:00:00
3 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:37:0712100:09:315100:17:483370.7900:27:1911000:09:4800:00:0000:00:00
4 2229MARTA MARTÍN-MORAFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:38:0313800:09:525900:18:113299.7300:28:0312500:10:0000:00:0000:00:00
5 4002LARA AZNAR BELTRANCLUB NATACIO BARCELONAJNF00:39:1016500:10:163400:17:203461.5400:27:3620300:11:3400:00:0000:00:00
6 649ANNA MORALES VILAMACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:40:1315600:10:098600:19:223098.1100:29:3116600:10:4200:00:0000:00:00
7 6110CLARA PESO DOMINGUEFASTTRIATLON - C.N. MONTJCDF00:42:4516000:10:1114100:21:272797.200:31:3818300:11:0700:00:0000:00:00
8 6180ANNA ILLA GALERACLUB TRIATLO BAIX MONTSENCDF00:46:4715100:10:0219500:24:482419.3500:34:5020500:11:5700:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:31800:07:311200:15:583757.8300:23:29900:08:0200:00:0000:00:00
2 4795POL CLEMENTE GONZALCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:31:342400:08:06900:15:243896.100:23:301000:08:0400:00:0000:00:00
3 5770MARC ZARAGOZA CARBACLUB NATACIO CORNELLACDM00:32:063500:08:14800:15:183921.5700:23:322600:08:3400:00:0000:00:00
4 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLJNM00:32:352200:07:591500:16:103711.3400:24:092200:08:2600:00:0000:00:00
5 1251AXEL BADIA CELMACLUB NATACIO RUBICDM00:32:571800:07:562500:16:413596.400:24:371700:08:2000:00:0000:00:00
6 3924GERARD CAPELLADES MCLUB NATACIO BARCELONAJNM00:33:161500:07:512400:16:40360000:24:313900:08:4500:00:0000:00:00
7 5553FRAN TORVISCO EREÑAFLOR DE TRIATLOJNM00:33:363100:08:122200:16:323629.0300:24:444600:08:5200:00:0000:00:00
8 785ROGER MANYÀ VALENZUASS ESPORTIVA ROCKETSJNM00:33:44700:07:195000:17:473373.9500:25:063000:08:3800:00:0000:00:00
9 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:34:014600:08:272300:16:373610.8300:25:045000:08:5700:00:0000:00:00
10 1331BIEL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:34:433800:08:225400:17:563345.7200:26:182100:08:2500:00:0000:00:00
11 1710MARTI SENDER PRADOC.N. TERRASSA-CICLES MORECDM00:34:484100:08:244900:17:473373.9500:26:112900:08:3700:00:0000:00:00
12 2499ALEX MARTÍNEZ RUIZC.E. RAYOTEAMJNM00:37:074000:08:249900:19:533017.600:28:174500:08:5000:00:0000:00:00
13 2759MARC GASPAR GUARDIOCLUB NATACIO SITGESJNM00:38:385900:08:4611100:20:332919.7100:29:196800:09:1900:00:0000:00:00
14 820ROGER ARIBAU GISBERCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:39:2819700:11:003300:17:193464.8700:28:1918600:11:0900:00:0000:00:00
15 1033ADRIÀ MIQUEL ROCAC.N. SABADELLCDM00:39:308900:09:0510200:20:062985.0700:29:1114700:10:1900:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:33:194500:08:261600:16:113707.5200:24:373500:08:4200:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:35:239100:09:062700:16:493567.8900:25:558300:09:2800:00:0000:00:00
3 6251MONTSERRAT ESTANY DC.N. TERRASSA-CICLES MORESUB23F00:41:3210500:09:2316200:22:442639.300:32:077800:09:2500:00:0000:00:00
4 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F00:48:5021200:11:4119900:25:102384.1100:36:5120600:11:5900:00:0000:00:00
5 7015CARLA MARTIN TEJADALLICENCIA DE DIASUB23F00:50:4622300:12:4919600:24:522412.8700:37:4121900:13:0500:00:0000:00:00
6 6081MIREIA MCLEAN DANONC.N. SABADELLSUB23F00:54:5522000:12:3622200:28:172121.3900:40:5322300:14:0200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:16500:07:19400:14:394095.5600:21:58100:07:1800:00:0000:00:00
2 434VICENTE ZANABRIA JACLUB NATACIO BARCELONASUB23M00:32:211400:07:461900:16:213669.7200:24:071400:08:1400:00:0000:00:00
3 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:33:471300:07:445800:18:073311.8700:25:51700:07:5600:00:0000:00:00
4 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:34:191000:07:397100:18:553171.8100:26:34500:07:4500:00:0000:00:00
5 441DAVID BAELL OLIVERAFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:36:134200:08:247700:19:103130.4300:27:343100:08:3900:00:0000:00:00
6 937EDUARDO CAMPANARIOPRAT TRIATLO 1994SUB23M00:37:395700:08:458800:19:273084.8300:28:128200:09:2700:00:0000:00:00
7 2863MARC ORELLANATG TRIATLO SITGESSUB23M00:38:104700:08:2811800:20:422898.5500:29:105100:09:0000:00:0000:00:00
8 5233ALBERT SOLÉ SALCEDOC.A. IGUALADASUB23M00:38:202900:08:0813400:21:102834.6500:29:185500:09:0200:00:0000:00:00
9 1426GENÍS PURTÍ GRAUCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:38:245400:08:4212400:20:562866.2400:29:384000:08:4600:00:0000:00:00
10 253CHRISTIAN TORRES GOVILADECANS TRIATLOSUB23M00:38:5615800:10:106200:18:253257.9200:28:3514900:10:2100:00:0000:00:00
11 8019JESUS ASENCIO GONZÁLLICENCIA DE DIAABM00:39:112000:07:5715000:21:522743.900:29:497200:09:2200:00:0000:00:00
12 1271ARNAU BERENGUER MARCLUB TRIATLO BAIX MONTSENSUB23M00:39:5614200:09:538300:19:163114.1900:29:0917200:10:4700:00:0000:00:00
13 2947DANIEL GARCIA PARDOC.E. INEF LLEIDASUB23M00:40:585100:08:3515300:22:112704.7300:30:4614000:10:1200:00:0000:00:00
14 1259RUBÉN MOLINA RUIZC.N. TERRASSA-CICLES MOREABM00:41:0211000:09:2513800:21:212810.300:30:4614300:10:1600:00:0000:00:00
15 1013MIGUEL SANCHEZ RECHC.N. SABADELLSUB23M00:41:2512900:09:4214200:21:282795.0300:31:1014200:10:1500:00:0000:00:00
16 7017GUILLERMO APARICIO LLICENCIA DE DIASUB23M00:44:0212200:09:3719300:24:422429.1500:34:1910400:09:4300:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:35:487100:08:544200:17:353412.3200:26:296600:09:1900:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:398800:09:057800:19:113127.7200:28:167400:09:2300:00:0000:00:00
3 1853LAURA PEREZ CANTEROCLUB NATACIO RUBIABF00:39:1112400:09:388900:19:323071.6700:29:1012700:10:0100:00:0000:00:00
4 3582MARTA MARIMON CASTEC.A. IGUALADAABF00:39:5916700:10:197200:19:033149.6100:29:2216100:10:3700:00:0000:00:00
5 6043ALICIA CONDE LÓPEZC.E. VILA OLIMPICAABF00:43:1612300:09:3717900:23:532512.2100:33:3010800:09:4600:00:0000:00:00
6 5148AÏDA SOLÀ HERNÀNDEZC.A. IGUALADAABF00:43:357400:08:5720200:25:192369.9800:34:166700:09:1900:00:0000:00:00
7 3CARMINA CANDELLERO C.E. VILA OLIMPICAABF00:43:539400:09:1318900:24:292450.6500:33:4213700:10:1100:00:0000:00:00
8 6277ARANZAZU DE LAMO VAGAVA TRIATLOABF00:44:2318300:10:3815700:22:282670.6200:33:0619000:11:1700:00:0000:00:00
9 7019TAMARA CORDOBA LUNALLICENCIA DE DIAABF00:46:5719000:10:4819100:24:372437.3700:35:2520100:11:3200:00:0000:00:00
10 8001ARIADNA MARTIN MARCLLICENCIA DE DIAABF00:47:0617100:10:2520700:25:462328.5900:36:1117700:10:5500:00:0000:00:00
11 1306MARTA GUILLÉN CAMPOGOO SPORT CLUBABF00:49:3522500:13:1117300:23:322549.5800:36:4321700:12:5200:00:0000:00:00
12 6003MARI CARMEN GÓMEZ RGAVA TRIATLOABF00:50:2620700:11:2021900:27:412167.3700:39:0119800:11:2500:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5654MICHELE SARZILLAPRAT TRIATLO 1994ABM00:29:18400:07:18500:14:414086.2700:21:59200:07:1900:00:0000:00:00
2 2304SAMUEL DELGADO NIETC.A. IGUALADAABM00:35:136600:08:492900:17:043515.6300:25:536900:09:2000:00:0000:00:00
3 1228JOAN CARLES BLANCH TG TRIATLO SITGESABM00:37:132600:08:079400:19:343066.4400:27:418800:09:3200:00:0000:00:00
4 5464RUBEN LUIS MARTINEZC.N. VIC-ETBABM00:37:315800:08:459300:19:343066.4400:28:196100:09:1200:00:0000:00:00
5 5745BERNAT BAS PUJOLSC.E. KATOA BARCELONAABM00:38:018300:09:029200:19:333069.0500:28:357900:09:2600:00:0000:00:00
6 7009MARC JARRILLLICENCIA DE DIAABM00:39:536200:08:4612900:21:072841.3600:29:5312300:10:0000:00:0000:00:00
7 7014DENNIS RAMOS ROTLLICENCIA DE DIAABM00:40:167900:09:0014500:21:412767.100:30:419500:09:3500:00:0000:00:00
8 2092HUGO SANCHEZTG TRIATLO SITGESABM00:40:3613900:09:5312100:20:452891.5700:30:3812000:09:5800:00:0000:00:00
9 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM00:40:379600:09:1514300:21:322786.3800:30:4711200:09:5000:00:0000:00:00
10 1061SERGIO ESTEVE SÁNCHGAVA TRIATLOABM00:40:5415500:10:0711200:20:342917.3400:30:4114100:10:1300:00:0000:00:00
11 7018LUIS SEVILLA HERVÁSLLICENCIA DE DIAABM00:41:579000:09:0616300:22:472633.500:31:5313000:10:0400:00:0000:00:00
12 3470IGNASI BARBARROJA CC.N. SABADELLABM00:42:1110400:09:2315600:22:252676.5800:31:4815000:10:2300:00:0000:00:00
13 1030ORIOL ROVIRA RIBASCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:43:3311900:09:3016500:22:482631.5800:32:1818900:11:1500:00:0000:00:00
14 5418RUBEN MARTINEZ RIVECLUB ESPORTIU Z5ABM00:43:4516800:10:2013100:21:082839.1200:31:2821200:12:1700:00:0000:00:00
15 7012VICTOR MARTINEZ MURLLICENCIA DE DIAABM00:45:0511500:09:2819400:24:462422.6100:34:1417500:10:5100:00:0000:00:00
16 7003MARC FERRE CAMPOSLLICENCIA DE DIAABM00:47:1119400:10:5820100:25:172373.100:36:1517800:10:5600:00:0000:00:00
17 544SERGIO SANTIAGO GARGAVA TRIATLOABM00:47:5417600:10:3016100:22:432641.2300:33:1322700:14:4100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 33SARA LOEHR MUÑOZASS ESPORTIVA ROCKETSABF00:34:284300:08:253900:17:273438.400:25:522800:08:3600:00:0000:00:00
2 43CARMEN MARIA RODRÍGC.N. REUS PLOMSABF00:35:386300:08:474500:17:413393.0300:26:285900:09:1000:00:0000:00:00
3 112NURIA PUBILL LLEONACERRR IGUALADAABF00:36:5110300:09:235300:17:523358.2100:27:159800:09:3600:00:0000:00:00
4 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:42:5917800:10:3114800:21:51274600:32:2216200:10:3700:00:0000:00:00
5 1946MÒNICA BATLLE CARREPRAT TRIATLO 1994ABF00:44:5321100:11:3915200:22:102706.7700:33:4918100:11:0400:00:0000:00:00
6 8020MERITXELL MARTIN RELLICENCIA DE DIAABF00:45:0519900:11:0616700:23:012606.8100:34:0717900:10:5800:00:0000:00:00
7 5105GEMMA MORGADES DOMEC.A. IGUALADAABF00:48:5022600:13:1515400:22:162694.6100:35:3122100:13:1900:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:31600:07:19300:14:364109.5900:21:55300:07:3600:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSPRAT TRIATLO 1994ABM00:29:33100:07:18200:14:354114.2900:21:53400:07:4000:00:0000:00:00
3 2855ANTONIO ROLDAN GOMEC. TRIATLO MONTORNESABM00:31:281600:07:53600:15:103956.0400:23:032000:08:2500:00:0000:00:00
4 1247GUILLEM SAMANIEGO MFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:533200:08:121400:16:083719.0100:24:202500:08:3300:00:0000:00:00
5 876MARC COMELLAS GONZACLUB NATACIO MINORISAABM00:33:063400:08:131800:16:193677.2200:24:322700:08:3400:00:0000:00:00
6 2847JUAN JOSE MUÑOZ GARFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:33:281700:07:552600:16:463578.5300:24:414100:08:4700:00:0000:00:00
7 685ROMEN MEDINA GONZALABSOLUT SPORTABM00:34:0510900:09:241100:15:393833.8700:25:035400:09:0200:00:0000:00:00
8 3089IVAN SANCHEZ ALCARACLUB NATACIO SITGESABM00:34:193300:08:125200:17:493367.6300:26:011500:08:1800:00:0000:00:00
9 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:494900:08:303000:17:103495.1500:25:405800:09:0900:00:0000:00:00
10 223MARC RELAÑO GUILLENCERRR IGUALADAABM00:37:036400:08:476400:18:283249.100:27:1510900:09:4800:00:0000:00:00
11 1489JUAN TAJANC.E. KATOA BARCELONAABM00:38:1213400:09:496800:18:373222.9200:28:2610600:09:4600:00:0000:00:00
12 8005MARC TEIXÉ VILADOTLLICENCIA DE DIAABM00:38:339200:09:0710500:20:152962.9600:29:226000:09:1100:00:0000:00:00
13 5298PAU FONT VENDRELLCERRR IGUALADAABM00:40:237700:08:5913500:21:182816.900:30:1713300:10:0600:00:0000:00:00
14 664GUILLAUME ACHARD C.A. IGUALADAABM00:40:5314500:09:5612800:21:062843.600:31:0211300:09:5100:00:0000:00:00
15 1592DANIEL GUTIÉRREZ MOCLUB GASSS TRIATLO CERDANABM00:41:3710000:09:1914600:21:432762.8500:31:0216000:10:3500:00:0000:00:00
16 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:5714700:09:5812700:20:592859.4100:30:5718000:11:0000:00:0000:00:00
17 2928FRANC LIRIA BERRUEZCLUB NATACIO VALLDOREIXABM00:42:2511700:09:2917000:23:162578.800:32:4510100:09:4000:00:0000:00:00
18 2962OSCAR JIMENEZ GALLEPRAT TRIATLO 1994ABM00:43:1713200:09:4516900:23:072595.5300:32:5215400:10:2500:00:0000:00:00
19 5486DAVID URETA LÓPEZOPTIMS CLUB TRIATLOABM00:43:3312500:09:3918000:23:552508.7100:33:3412100:09:5900:00:0000:00:00
20 7021DAVID RODRIGUEZ GANLLICENCIA DE DIAABM00:43:5313000:09:4317600:23:422531.6500:33:2515600:10:2800:00:0000:00:00
21 7011PATRICIO NOVALESLLICENCIA DE DIAABM00:48:5115300:10:0622100:28:072133.9700:38:1316300:10:3800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 89EMMANUELLE GRANDINCERDANYOLA CHABF00:38:1614800:09:596300:18:283249.100:28:2711100:09:4900:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:38:3110100:09:209700:19:383056.0300:28:589000:09:3300:00:0000:00:00
3 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:40:2013500:09:5110900:20:322922.0800:30:2311800:09:5700:00:0000:00:00
4 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAABF00:41:0716900:10:2210400:20:122970.300:30:3415900:10:3300:00:0000:00:00
5 2766PATRÍCIA MARTÍNEZ SCLUB NATACIO SITGESABF00:43:3511800:09:3018400:24:082486.1900:33:3811700:09:5700:00:0000:00:00
6 5093ISA GAVINA TROYTIÑOGOO SPORT CLUBABF00:44:2617700:10:3117700:23:452526.3200:34:1613600:10:1000:00:0000:00:00
7 4041CAROLINA APARICIO CC.N. SABADELLABF00:44:4718600:10:4117800:23:482521.0100:34:2914600:10:1800:00:0000:00:00
8 1968SUSANNA LLOPART BELC.A. IGUALADAABF00:47:4020900:11:3518100:23:592501.7400:35:3420700:12:0600:00:0000:00:00
9 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3921400:11:4922700:32:191856.6300:44:0821500:12:3100:00:0000:00:00
10 7007NORMA ARTAL FONTLLICENCIA DE DIAABF01:00:4822700:13:3022800:32:351841.4300:46:0522800:14:4300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 280RODRIGO TORRES HERNASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:29:48200:07:18100:14:324128.4400:21:50800:07:5800:00:0000:00:00
2 8017RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:081100:07:40700:15:183921.5700:22:581200:08:1000:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:32:12300:07:182800:16:583536.3500:24:16600:07:5600:00:0000:00:00
4 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:33:501200:07:424800:17:463377.1100:25:281900:08:2200:00:0000:00:00
5 780CRISTIAN GUILLAMOT C.E.T. DISTANCEABM00:34:228400:09:022000:16:243658.5400:25:264900:08:5600:00:0000:00:00
6 1493JOAN ALARCÓN VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:082300:08:026000:18:223266.7900:26:243700:08:4400:00:0000:00:00
7 3194JOEL SIBILA DE TENACERRR IGUALADAABM00:35:105300:08:373800:17:243448.2800:26:015600:09:0900:00:0000:00:00
8 1479DANIEL ALARCON VILAC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:346100:08:464100:17:313425.3100:26:176500:09:1700:00:0000:00:00
9 5322MANUEL PEDRO CARO PC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:374400:08:256500:18:303243.2400:26:553400:08:4200:00:0000:00:00
10 3217JONATAN ALCARAZ CLUC. TRIATLO MONTORNESABM00:35:503900:08:238100:19:143119.5800:27:371300:08:1300:00:0000:00:00
11 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM00:36:20900:07:3911000:20:332919.7100:28:121100:08:0800:00:0000:00:00
12 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:36:234800:08:307400:19:063141.3600:27:364200:08:4700:00:0000:00:00
13 3625CINTO DOMENECHC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:273700:08:168500:19:223098.1100:27:384400:08:4900:00:0000:00:00
14 4342JAUME GONZALEZ INSEC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:393600:08:158700:19:243092.7800:27:395200:09:0000:00:0000:00:00
15 3218SERGI RIBA MASSANACLUB NATACIO SITGESABM00:37:157000:08:537600:19:093133.1600:28:026200:09:1300:00:0000:00:00
16 7004JORDI MANCHON BARRELLICENCIA DE DIAABM00:37:227500:08:577300:19:033149.6100:28:007100:09:2200:00:0000:00:00
17 1146NOÉ RODIGUEZ LUQUEPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:529800:09:1710000:19:563010.0300:29:133200:08:3900:00:0000:00:00
18 4428JOAN RIERA BALCELLSC.A. IGUALADAABM00:37:556500:08:479800:19:473032.8600:28:347000:09:2100:00:0000:00:00
19 5790OSCAR TORRES FALOMIC.A. IGUALADAABM00:38:447200:08:5410300:20:112972.7500:29:0510000:09:3900:00:0000:00:00
20 488JUAN MARTOS ARANDAASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:39:2510600:09:248400:19:173111.500:28:4116800:10:4400:00:0000:00:00
21 8002ISAAC CORTES DOMINGLLICENCIA DE DIAABM00:39:389700:09:169500:19:353063.8300:28:5117100:10:4700:00:0000:00:00
22 1678ALBERT ACOSTA VÁZQURICHARD CALLE TRIATLO CLUABM00:39:418000:09:0114000:21:262799.3800:30:276300:09:1400:00:0000:00:00
23 480ANDREU DICHÓS MUÑOZCLUB NATACIO SITGESABM00:40:316800:08:5214400:21:332784.2200:30:2513400:10:0600:00:0000:00:00
24 3021GERARD ROS ARAGOCLUB NÀUTIC MASNOUABM00:40:4516400:10:1511400:20:352914.9800:30:5011500:09:5500:00:0000:00:00
25 3023ORIOL DRAPER MUNTC.A. LES TORTUGUESABM00:40:5215900:10:1111900:20:442893.8900:30:5511600:09:5700:00:0000:00:00
26 452IVAN MORALESC.A. LES TORTUGUESABM00:41:0410200:09:2014700:21:462756.5100:31:0611900:09:5800:00:0000:00:00
27 8018FRANCESC SORIA MESALLICENCIA DE DIAABM00:41:1618900:10:4412200:20:512877.700:31:3510300:09:4100:00:0000:00:00
28 4192JUAN JAVIER GOMEZ GCERDANYOLA CHABM00:41:3814900:10:0113600:21:192814.700:31:2014400:10:1800:00:0000:00:00
29 1719TOMEU GOMILA POCOVICLUB ATLETISME OLESAABM00:43:528600:09:0320900:25:562313.6200:34:594700:08:5300:00:0000:00:00
30 8008SALVA MAS CAPDEVILALLICENCIA DE DIAABM00:44:4814400:09:5518700:24:152474.2300:34:1016400:10:3800:00:0000:00:00
31 5679DAVID CARRION GARCIC.A. LES TORTUGUESABM00:45:0815700:10:1019000:24:372437.3700:34:4714800:10:2100:00:0000:00:00
32 824XAVIER FONTSERE ROVC.A. LES TORTUGUESABM00:46:4018000:10:3621300:26:182281.3700:36:5410700:09:4600:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:36:3112000:09:313700:17:243448.2800:26:559600:09:3600:00:0000:00:00
2 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:37:2911200:09:266700:18:353228.700:28:018400:09:2800:00:0000:00:00
3 6164CRISTINA AGUILERA PCLUB NATACIO RUBIV1F00:41:1114300:09:5413000:21:082839.1200:31:0213500:10:0900:00:0000:00:00
4 113ELISENDA PRACHT MONCERRR IGUALADAV1F00:42:4516600:10:1915100:22:002727.2700:32:1915500:10:2600:00:0000:00:00
5 7001KAT ROBBLLICENCIA DE DIAV1F00:43:3617200:10:2516600:22:592610.5900:33:2413900:10:1200:00:0000:00:00
6 6092MERITXELL NOGUERA OTG TRIATLO SITGESV1F00:47:1318200:10:3720400:25:242362.200:36:0118800:11:1200:00:0000:00:00
7 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:48:1120800:11:3120000:25:162374.6700:36:4719600:11:2400:00:0000:00:00
8 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F00:49:4221300:11:4421500:26:272268.4300:38:1120000:11:3100:00:0000:00:00
9 7013LUCIENNE COLLET MONLLICENCIA DE DIAV1F00:53:2222200:12:4821800:27:402168.6700:40:2821800:12:5400:00:0000:00:00
10 6137Mª ROSARIO CAÑETE JCLUB TRIATLO CASTELLBISBAV1F00:55:5221800:12:1222300:31:111924.100:43:2321400:12:2900:00:0000:00:00
11 7010FRANCIS EMPERADORLLICENCIA DE DIAV1F01:01:3723000:14:2322400:31:371897.7300:46:0023000:15:3700:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA V1M00:33:002800:08:082100:16:253654.8200:24:332300:08:2700:00:0000:00:00
2 1011DAVID DE LA CRUZ SAINDEPENDENTV1M00:33:532100:07:583100:17:13348500:25:113600:08:4200:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:35:035500:08:424400:17:403396.2300:26:223300:08:4100:00:0000:00:00
4 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:36:136900:08:534600:17:443383.4600:26:379700:09:3600:00:0000:00:00
5 1589ENOC NAVARRO VALLESOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:211900:07:5610100:20:032992.5200:27:591800:08:2200:00:0000:00:00
6 437RICARD SOLA ABADOPTIMS CLUB TRIATLOV1M00:36:426000:08:468000:19:12312500:27:583800:08:4400:00:0000:00:00
7 4453DAVID MARTINEZ MARTCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:548100:09:016100:18:243260.8700:27:258600:09:2900:00:0000:00:00
8 3215JORDI VIDAL RUBIOC.E. PENEDES MARITIMV1M00:38:0113300:09:457000:18:463197.1600:28:318700:09:3000:00:0000:00:00
9 2507CARLOS DAPENA GONZACERDANYOLA CHV1M00:38:2612600:09:407900:19:12312500:28:529200:09:3400:00:0000:00:00
10 4441MIGUEL ANGEL RUIZ CCLUB NATACIO SITGESV1M00:38:2711600:09:296600:18:333234.500:28:0215200:10:2500:00:0000:00:00
11 8014JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAV1M00:39:128700:09:0411500:20:412900.8900:29:458100:09:2700:00:0000:00:00
12 3880CARLOS PARDOS MARINCLUB NATACIO RUBIV1M00:40:1611100:09:2512500:20:562866.2400:30:2111400:09:5500:00:0000:00:00
13 2720XAVI MATAS CARRERASC.N. SABADELLV1M00:40:439500:09:1414900:21:522743.900:31:069900:09:3700:00:0000:00:00
14 1396JOAN PRIETO MARTOSC.A. IGUALADAV1M00:41:189900:09:1815800:22:312664.6900:31:498500:09:2900:00:0000:00:00
15 4980ELÍAS FLORES DUQUEINDEPENDENTV1M00:41:576700:08:5018800:24:192467.4400:33:094300:08:4800:00:0000:00:00
16 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:42:2218500:10:3911300:20:352914.9800:31:1418500:11:0800:00:0000:00:00
17 8011DANIEL SEGURA FERRELLICENCIA DE DIAV1M00:42:3713700:09:5215900:22:412645.1100:32:3313100:10:0400:00:0000:00:00
18 3886TONI TIENDA MARTINECLUB NATACIO RUBIV1M00:44:1015200:10:0517500:23:412533.4300:33:4615100:10:2400:00:0000:00:00
19 7008FELIPE NOGUERA OTERLLICENCIA DE DIAV1M00:44:2619600:10:5916000:22:422643.1700:33:4116900:10:4500:00:0000:00:00
20 7022CEDRIC DERYCKELLICENCIA DE DIAV1M00:44:5017400:10:2917400:23:362542.3700:34:0517000:10:4500:00:0000:00:00
21 5472TIM EHLERSTG TRIATLO SITGESV1M00:45:0915000:10:0119700:25:022396.800:35:0313200:10:0600:00:0000:00:00
22 2143CONRADO PORTAINDEPENDENTV1M00:45:1119500:10:5816800:23:032603.0400:34:0118700:11:1000:00:0000:00:00
23 1657FRANCESC DACHS I TOC.N. MOLINS DE REIV1M00:47:2817000:10:2221400:26:222275.600:36:4416700:10:4400:00:0000:00:00
24 8013SERGIO SEGOVIA DIAZLLICENCIA DE DIAV1M00:47:4919300:10:5721000:25:592309.1700:36:5617600:10:5300:00:0000:00:00
25 5547JAUME COGUL LEIVAC.N. MOLINS DE REIV1M00:50:0021500:12:0320600:25:402337.6600:37:4321100:12:1700:00:0000:00:00
26 8010OSCAR BERMUDEZ CABRLLICENCIA DE DIAV1M00:52:4922400:12:4920500:25:272357.5600:38:1622500:14:3300:00:0000:00:00
27 7002JUDITH ALMONACID VILLICENCIA DE DIAV1M01:00:3322900:14:0722500:32:041871.100:46:1122400:14:2200:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:407600:08:5811600:20:412900.8900:29:395300:09:0100:00:0000:00:00
2 8012ESMERALDA ZARAGOZA LLICENCIA DE DIAV1F00:45:1219200:10:5118300:24:032494.800:34:5414500:10:1800:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:34:032500:08:074300:17:373405.8700:25:441600:08:1900:00:0000:00:00
2 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:5613600:09:523500:17:203461.5400:27:1210500:09:4400:00:0000:00:00
3 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:37:0411300:09:275600:18:033324.100:27:309300:09:3400:00:0000:00:00
4 2149JORDI ALSINA APARICINDEPENDENTV1M00:40:585200:08:3617200:23:262560.4600:32:024800:08:5600:00:0000:00:00
5 512EDUARDO ROS FERNÁNDC.E. VILA OLIMPICAV1M00:41:319300:09:0916400:22:482631.5800:31:579100:09:3400:00:0000:00:00
6 8016LLUÍS ALBERT SANCHELLICENCIA DE DIAV1M00:41:5418800:10:4413300:21:102834.6500:31:5412400:10:0000:00:0000:00:00
7 3831DAVID GARCIA FERRITRIATLO PALLEJAV1M00:45:3221600:12:0513200:21:092836.8800:33:1421300:12:1800:00:0000:00:00
8 8004PEDRO GARCIA MARTINLLICENCIA DE DIAV1M00:46:3220100:11:1018200:24:032494.800:35:1319200:11:1900:00:0000:00:00
9 8006CARLES SERRA CAMPAMLLICENCIA DE DIAV1M00:46:4514100:09:5321100:26:032303.2600:35:5617300:10:4900:00:0000:00:00
10 8015JORDI ROIG BOSCHLLICENCIA DE DIAV1M00:51:2021000:11:3721700:27:332177.8600:39:1020900:12:1000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5132MARÍA DEL SEÑOR VILGOO SPORT CLUBV2F00:50:2220200:11:1222000:27:462160.8600:38:5819500:11:2400:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:35:315600:08:453600:17:213458.2100:26:067700:09:2500:00:0000:00:00
2 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:36:4910700:09:245500:17:583339.5200:27:228000:09:2700:00:0000:00:00
3 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M00:37:597300:08:549100:19:323071.6700:28:268900:09:3300:00:0000:00:00
4 1041JOAN VALLEJO SERRANCLUB NATACIO MINORISAV2M00:39:5116300:10:159600:19:373058.6200:29:5212200:09:5900:00:0000:00:00
5 3884JUAN JOSE SANCHEZ TCLUB NATACIO RUBIV2M00:40:3915400:10:0610700:20:222945.9900:30:2813800:10:1100:00:0000:00:00
6 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M00:44:2414600:09:5719800:25:032395.2100:35:007600:09:2400:00:0000:00:00
7 491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMC.N. REUS PLOMSV2M00:45:0020600:11:1915500:22:202686.5700:33:3919400:11:2100:00:0000:00:00
8 2170MARCELO KRASNOV STOCLUB NATACIO SITGESV2M00:46:3117900:10:3420300:25:242362.200:35:5815800:10:3300:00:0000:00:00
9 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M00:46:4320300:11:1517100:23:172576.9500:34:3221000:12:1100:00:0000:00:00
10 8003JOSE LUCAS SENDER ALLICENCIA DE DIAV2M00:47:0920400:11:1618500:24:092484.4700:35:2520400:11:4400:00:0000:00:00
11 7006MARCELO CARAZO MARILLICENCIA DE DIAV2M01:00:4822800:13:3122900:32:401836.7300:46:1122600:14:3700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:48:5221700:12:0619200:24:392434.0800:36:4520800:12:0700:00:0000:00:00
2 1849TONA RIBAS DUCHC.E. VILA OLIMPICAV2F00:49:3420500:11:1721600:26:452242.9900:38:0220200:11:3200:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M00:39:1811400:09:2810600:20:152962.9600:29:439400:09:3500:00:0000:00:00
2 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M00:40:1010800:09:2412000:20:452891.5700:30:0912600:10:0100:00:0000:00:00
3 1181RAFAEL GOMEZ VELEZRICHARD CALLE TRIATLO CLUV2M00:42:0213100:09:444000:17:283435.1100:27:1222900:14:5000:00:0000:00:00
4 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M00:45:2718700:10:4318600:24:112481.0500:34:5415700:10:3300:00:0000:00:00
5 8009ESTEVE LLITRÀ VIRGILLICENCIA DE DIAV2M00:47:4220000:11:0621200:26:112291.5300:37:1715300:10:2500:00:0000:00:00
6 7020VICENTE ITURAT HERNLLICENCIA DE DIAV2M00:54:1918100:10:3722600:32:121863.3500:42:4919900:11:3000:00:0000:00:00
7 8007MIQUEL PEÑA PITARCHLLICENCIA DE DIAV2M01:02:0722100:12:4823000:35:461677.5400:48:3422200:13:3300:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5267JOSE UTGES MENDOZACLUB TRIATLO BLANESV3M00:43:2719100:10:4913700:21:192814.700:32:0819100:11:1900:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:47:3818400:10:3820800:25:552315.1100:36:3318200:11:0500:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32