RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
238 230 230 0 0 2 1000 2 30 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:29:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15654MICHELE SARZILLA00:29:18
24863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:29:33
38017RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:31:08

2. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:31:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1493ANDRES EDUARDO DIAZ00:29:16
2300ALBERT PARREÑO SAMPER00:29:31
31247GUILLEM SAMANIEGO MULLER00:32:53

3. - CLUB NATACIO BARCELONA - 01:36:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
14795POL CLEMENTE GONZALEZ00:31:34
2434VICENTE ZANABRIA JACQUES00:32:21
34569PAUL LUCAS MAURUS MAYORAL00:32:41

4. - C. TRIATLO MONTORNES - 01:38:39
LLOCDORSALNOMTEMPS
12855ANTONIO ROLDAN GOMEZ00:31:28
21436IVAN LIMIA BOO00:32:12
32124IÑAKI MORET MARTINEZ00:34:59

5. - C.N. SABADELL - 01:41:37
LLOCDORSALNOMTEMPS
12539POL FARELL GONZALO00:32:35
23456ENRIC BASALLOTE BERENGUERA00:34:19
31331BIEL FARELL GONZALO00:34:43

6. - ASS ESPORTIVA ROCKETS - 01:42:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
1280RODRIGO TORRES HERNAN00:29:48
2785ROGER MANYÀ VALENZUELA00:33:44
3488JUAN MARTOS ARANDA00:39:25

7. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:44:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
13326SERGI SAEZ DAMAS00:33:47
24880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHO00:34:49
33087FR. XAVIER PI HEREDIA00:36:13

8. - C.A. IGUALADA - 01:45:23
LLOCDORSALNOMTEMPS
14623CARLOS FERNANDEZ DE DIOS00:33:50
22304SAMUEL DELGADO NIETO00:35:13
3754JOSEP MARTINEZ CORTES00:36:20

9. - CLUB NATACIO SITGES - 01:47:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13089IVAN SANCHEZ ALCARAZ00:34:19
24858RAFAEL LLAMAS URBANO00:36:23
34453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:36:54

10. - TG TRIATLO SITGES - 01:52:27
LLOCDORSALNOMTEMPS
11052SIMON LOBERA  JONES00:37:04
21228JOAN CARLES BLANCH CABAU00:37:13
32863MARC ORELLANA00:38:10

11. - CERRR IGUALADA - 01:52:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
13194JOEL SIBILA DE TENA00:35:10
2223MARC RELAÑO GUILLEN00:37:03
35298PAU FONT VENDRELL00:40:23

12. - CLUB NATACIO RUBI - 01:53:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11251AXEL BADIA CELMA00:32:57
23880CARLOS PARDOS MARIN00:40:16
33884JUAN JOSE SANCHEZ TEBAR00:40:39

13. - C.N. REUS PLOMS - 01:54:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
15594MARC SANCHO ESPASA00:34:01
25872ALBERT TORRES CARLES 00:35:03
3491JOSÉ LUIS LOPEZ GOMEZ 00:45:00

14. - CERDANYOLA CH - 01:54:40
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:36:56
22507CARLOS DAPENA GONZALEZ00:38:26
3895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA00:39:18

15. - OPTIMS CLUB TRIATLO - 01:56:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
11589ENOC NAVARRO VALLES00:36:21
2437RICARD SOLA ABAD00:36:42
35486DAVID URETA LÓPEZ00:43:33

16. - C.A. LES TORTUGUES - 02:07:04
LLOCDORSALNOMTEMPS
13023ORIOL DRAPER MUNT00:40:52
2452IVAN MORALES00:41:04
35679DAVID CARRION GARCIA00:45:08

17. - GAVA TRIATLO - 02:09:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
14491MARC ZNAIDA GONZÁLEZ00:40:36
21061SERGIO ESTEVE SÁNCHEZ00:40:54
3544SERGIO SANTIAGO GARCIA00:47:54

18. - C.N. MOLINS DE REI - 02:21:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
11050FRANCESC NAVARRO I PLATERO00:44:24
21657FRANCESC DACHS I TORTOLA00:47:28
35547JAUME COGUL LEIVA00:50:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32