RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 171 170 1 0 2 1000 2 21 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:38200:07:38200:13:514332.1300:21:29100:08:090:00:000:00:00
2 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:29:45300:07:39300:13:554311.3800:21:34200:08:110:00:000:00:00
3 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:30:01100:07:38100:13:484347.8300:21:26400:08:350:00:000:00:00
4 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47400:07:39800:14:234171.4900:22:02600:08:450:00:000:00:00
5 519MARTIN OLIVER ROSTANPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:001600:08:05600:14:034270.4600:22:08900:08:520:00:000:00:00
6 7021FRANCESC DE LANUZA GIMENOLLICENCIA DE DIAV1M00:31:09500:07:401200:14:384100.2300:22:18800:08:510:00:000:00:00
7 2855ANTONIO ROLDAN GOMEZMTC CABRERA DE MARABM00:31:181900:08:14400:13:594290.8200:22:131400:09:050:00:000:00:00
8 5341ALBERT MARTINEZ SEDOPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:24700:07:54700:14:194190.9200:22:131600:09:110:00:000:00:00
9 4667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIC.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:31:401300:08:03900:14:334123.7100:22:361300:09:040:00:000:00:00
10 8022ANTONI LLULL AMERINDEPENDENTSUB23M00:31:521100:08:021600:15:143938.7300:23:16500:08:360:00:000:00:00
11 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:562100:08:25500:14:024275.5300:22:273100:09:290:00:000:00:00
12 667JORDI GARCIA BERCIALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:111400:08:031500:15:143938.7300:23:171000:08:540:00:000:00:00
13 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:32:21800:07:561700:15:233900.3300:23:191200:09:020:00:000:00:00
14 3270ALBERT HERNANDEZ SERRANOCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:32:313000:08:381000:14:344118.9900:23:122300:09:190:00:000:00:00
15 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:501000:07:582100:15:393833.8700:23:371900:09:130:00:000:00:00
16 406FERRAN BETLLOCH SANDALINAC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:32:541500:08:051400:15:073969.1300:23:123600:09:420:00:000:00:00
17 332SERGI MARTINEZ MERODIOC.N. CATALUNYAABM00:32:551700:08:102800:15:573761.7600:24:07700:08:480:00:000:00:00
18 7016MARC ZARAGOZA CARBALLIDOLLICENCIA DE DIACDM00:33:033200:08:401100:14:374104.9000:23:173900:09:460:00:000:00:00
19 5203JORGE DE ANDRES SANCHEZC.N. TARRACOV1M00:33:18900:07:573300:16:253654.8200:24:221100:08:560:00:000:00:00
20 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:33:212300:08:282000:15:343854.3900:24:022200:09:190:00:000:00:00
21 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:33:272800:08:351900:15:323862.6600:24:072500:09:200:00:000:00:00
22 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M00:33:392500:08:302400:15:523781.5100:24:222000:09:170:00:000:00:00
23 457AMAND REDONDO BRUNETCLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:533700:08:482200:15:473801.4800:24:352100:09:180:00:000:00:00
24 3164JORGE LLORENTE QUIROGATRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:34:054600:08:541800:15:273883.5000:24:213700:09:440:00:000:00:00
25 330RAÜL CARRIZOSA PEDROLC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M00:34:132700:08:343100:16:113707.5200:24:453000:09:280:00:000:00:00
26 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:34:163900:08:492300:15:493793.4700:24:383200:09:380:00:000:00:00
27 4760OSCAR CLEMENTE VIDALPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:174000:08:491300:14:404090.9100:23:299000:10:480:00:000:00:00
28 337CARLOS CERVERA GARCIAC.A. IGUALADAJNM00:34:18600:07:466100:17:593336.4200:25:45300:08:330:00:000:00:00
29 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:34:232200:08:263700:16:343621.7300:25:002800:09:230:00:000:00:00
30 1719JEREMIAS DIEZ NAVARRETEINDEPENDENTABM00:34:314800:08:552700:15:553769.6300:24:503500:09:410:00:000:00:00
31 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:421200:08:025500:17:303428.5700:25:321500:09:100:00:000:00:00
32 2124IÑAKI MORET MARTINEZC. TRIATLO MONTORNESCDM00:35:133100:08:393400:16:253654.8200:25:045600:10:090:00:000:00:00
33 3087FR. XAVIER PI HEREDIACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:234700:08:553200:16:223665.9900:25:175400:10:060:00:000:00:00
34 5199ANNA CARRIÓN I BAREACLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:35:327500:09:232500:15:523781.5100:25:156400:10:170:00:000:00:00
35 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2 - SURALV1M00:35:415700:09:073500:16:313632.6900:25:385200:10:030:00:000:00:00
36 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:35:434200:08:514400:16:573539.8200:25:484600:09:550:00:000:00:00
37 43CARMEN MARIA RODRÍGUEZ GOTRITEAM GIRONAABF00:35:464900:08:574300:16:573539.8200:25:544200:09:520:00:000:00:00
38 874JOSEP MARTIN MARTINEZNATS SPORT SAV1M00:35:477700:09:242600:15:543773.5800:25:187700:10:290:00:000:00:00
39 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:35:562000:08:256700:18:093305.7900:26:342600:09:220:00:000:00:00
40 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:36:026700:09:154000:16:463578.5300:26:015100:10:010:00:000:00:00
41 2304SAMUEL DELGADO NIETOCERRR IGUALADAABM00:36:065400:09:063600:16:333625.3800:25:397400:10:270:00:000:00:00
42 4981CRISTIAN GUILLAMOT CAELLETRI PONS BCNABM00:36:137100:09:213000:16:093715.1700:25:308700:10:430:00:000:00:00
43 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:36:245000:08:584700:17:013525.9500:25:597100:10:250:00:000:00:00
44 4814EDUARDO BURGUETE BABICLUB NATACIO SITGESV2M00:36:273800:08:482900:16:013746.1000:24:4912300:11:380:00:000:00:00
45 4500FREDERIC CORDERAS IBARZABSOLUT SPORTABM00:36:273600:08:485300:17:233451.5800:26:116200:10:160:00:000:00:00
46 8016IGNACIO DIAZ-CRESPO VASALINDEPENDENTV1M00:36:339000:09:374600:17:013525.9500:26:384700:09:550:00:000:00:00
47 863JOAN CALABUIG I GASPARC.N. SABADELLABM00:36:375100:09:015700:17:333418.8000:26:345300:10:030:00:000:00:00
48 60ANABEL GRACIA GARASAFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:36:397200:09:225000:17:103495.1500:26:325500:10:070:00:000:00:00
49 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:36:413400:08:465400:17:233451.5800:26:097900:10:320:00:000:00:00
50 2251ALBERTO JAVIER MORENO GARCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:36:422400:08:288000:18:523180.2100:27:202700:09:220:00:000:00:00
51 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:439500:09:483800:16:443585.6600:26:325800:10:110:00:000:00:00
52 3579ANNA SUBIRANA FRIGOLACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF00:36:436200:09:094500:16:593532.8800:26:088100:10:350:00:000:00:00
53 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:36:453300:08:467400:18:333234.5000:27:192900:09:260:00:000:00:00
54 8017ANDREU MARTINEZ MESTRELLICENCIA DE DIAV1M00:37:027000:09:195200:17:143481.6200:26:337600:10:290:00:000:00:00
55 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:37:0410400:09:553900:16:443585.6600:26:397200:10:250:00:000:00:00
56 830SALVADOR PEREZ CAYUELAPRAT TRIATLO 1994V2M00:37:077900:09:265100:17:133485.0000:26:397500:10:280:00:000:00:00
57 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:37:233500:08:477600:18:403214.2900:27:274800:09:560:00:000:00:00
58 3746XAVIER RICO CALDERONTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:37:262600:08:3110200:19:363061.2200:28:072400:09:190:00:000:00:00
59 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF00:37:278700:09:344200:16:563543.3100:26:309700:10:570:00:000:00:00
60 7004JON UGARTE ZUAZOLLICENCIA DE DIAV1M00:37:286000:09:085900:17:413393.0300:26:498300:10:390:00:000:00:00
61 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:285500:09:067300:18:313240.3200:27:374100:09:510:00:000:00:00
62 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:37:309400:09:424100:16:553546.8000:26:379400:10:530:00:000:00:00
63 8018RAÚL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M00:37:342900:08:3610500:19:463035.4100:28:221700:09:120:00:000:00:00
64 441DAVID BAELL OLIVERAS TRIDIRSUB23M00:37:365800:09:076800:18:143290.6800:27:216100:10:150:00:000:00:00
65 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:37:398200:09:314900:17:083501.9500:26:399900:11:000:00:000:00:00
66 968JOAN JOFRESA BARBANYCLUB NATACIO CALDESV2M00:37:437800:09:256400:18:023327.1700:27:276300:10:160:00:000:00:00
67 8001ORIOL BONASTRE CABALLELLICENCIA DE DIAABM00:37:465200:09:038700:19:043146.8500:28:073300:09:390:00:000:00:00
68 1449ALBERT GISBERT BRULLASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:37:557400:09:236200:17:593336.4200:27:228000:10:330:00:000:00:00
69 7024BERNDT VERTOMMENLLICENCIA DE DIAABM00:37:586600:09:149900:19:313074.3000:28:451800:09:130:00:000:00:00
70 4858RAFAEL LLAMAS URBANOCLUB NATACIO SITGESABM00:38:004100:08:509300:19:163114.1900:28:064400:09:540:00:000:00:00
71 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:38:048000:09:287000:18:173281.6800:27:456900:10:190:00:000:00:00
72 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:38:144400:08:539100:19:123125.0000:28:055700:10:090:00:000:00:00
73 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:38:216500:09:137900:18:503185.8400:28:036500:10:180:00:000:00:00
74 810ANDREU RAYMOND DE LA NOUGC.N. CATALUNYAV2M00:38:215300:09:068100:18:533177.4100:27:597000:10:220:00:000:00:00
75 3050JORGE MORILLAS SANCHEZCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:38:244300:08:5210100:19:363061.2200:28:284900:09:560:00:000:00:00
76 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM00:38:348900:09:366500:18:043321.0300:27:409500:10:540:00:000:00:00
77 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:38:3510000:09:554800:17:023522.5000:26:5712200:11:380:00:000:00:00
78 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:38:366400:09:108800:19:083135.8900:28:186600:10:180:00:000:00:00
79 29CLARA CANOVAS SANTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:38:3710200:09:555600:17:313425.3100:27:2610500:11:110:00:000:00:00
80 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:426800:09:189700:19:263087.4800:28:445000:09:580:00:000:00:00
81 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:38:508100:09:298600:19:023152.3600:28:316700:10:190:00:000:00:00
82 1616JORDI JIMENEZ OLMEDOVILADECANS TRIATLOSUB23M00:38:539700:09:526300:18:013330.2500:27:5310000:11:000:00:000:00:00
83 8013OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M00:38:546900:09:1810400:19:463035.4100:29:044000:09:500:00:000:00:00
84 8009NOÉ RODRÍGUEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM00:39:057600:09:2410600:20:012997.5000:29:253400:09:400:00:000:00:00
85 895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVCERDANYOLA CHV2M00:39:168300:09:319200:19:153116.8800:28:467800:10:300:00:000:00:00
86 1642SERGIO JOSE MALLORQUIN GAC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:39:3710700:10:018300:18:573166.2300:28:588200:10:390:00:000:00:00
87 34JUDITH ANDUJAR PIÑOLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:39:4010500:09:568500:19:003157.8900:28:568800:10:440:00:000:00:00
88 1186IVAN VICEDO BARRIENTOSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:5410300:09:558900:19:093133.1600:29:049200:10:500:00:000:00:00
89 7019CRISTÓBAL HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M00:39:5811000:10:077500:18:333234.5000:28:4011200:11:180:00:000:00:00
90 4004Mª JESUS SANTOS BLANCHCLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:39:5911500:10:187200:18:313240.3200:28:4910400:11:100:00:000:00:00
91 7013CRISTINA BATLLES PROKUSHELLICENCIA DE DIACDF00:40:0911800:10:217100:18:313240.3200:28:5211100:11:170:00:000:00:00
92 6184CARLA PÉREZ DE LA VILLACLUB NATACIO BARCELONACDF00:40:1110900:10:038200:18:543174.6000:28:5710800:11:140:00:000:00:00
93 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:40:174500:08:5412200:21:112832.4200:30:055900:10:120:00:000:00:00
94 789JOSE ROQUE RIOS CUADROSC.A. IGUALADAV2M00:40:247300:09:2311300:20:222945.9900:29:458400:10:390:00:000:00:00
95 8015JOSE ANTONIO SANROMA COMECLUB TRIATLÓ PEÑISCOLAV1M00:40:2912200:10:267700:18:483191.4900:29:1411000:11:150:00:000:00:00
96 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:40:3111100:10:119400:19:173111.5000:29:2810100:11:030:00:000:00:00
97 8006XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:40:499200:09:3910800:20:142965.4000:29:539600:10:560:00:000:00:00
98 5628RODOLPHE THUILLIER BELMONTG TRIATLO SITGESABM00:41:026100:09:0912100:21:042848.1000:30:139100:10:490:00:000:00:00
99 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:41:0710800:10:037800:18:503185.8400:28:5313200:12:140:00:000:00:00
100 5137AITANA DOMÈNECH MARTÍNEZPRAT TRIATLO 1994ABF00:41:149100:09:3812400:21:172819.1100:30:556800:10:190:00:000:00:00
101 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:41:1613500:10:569000:19:113127.7200:30:0710300:11:090:00:000:00:00
102 7022LAURA FABREGAS CUADRASLLICENCIA DE DIAJNF00:41:2114200:11:215800:17:413393.0300:29:0213300:12:190:00:000:00:00
103 7023PAU ARENAS PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM00:41:219300:09:4111500:20:292929.2100:30:1010600:11:110:00:000:00:00
104 1053ALFONS MARTINEZ VALLSCLUB NATACIO MINORISAV1M00:41:2212500:10:3311200:20:222945.9900:30:557300:10:270:00:000:00:00
105 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESJNM00:41:238600:09:3411900:20:512877.7000:30:259800:10:580:00:000:00:00
106 7003ITZIAR AMAIA REAL ORTEGALLICENCIA DE DIAABF00:41:2413400:10:536600:18:083308.8200:29:0113400:12:230:00:000:00:00
107 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M00:41:245600:09:0613600:22:332660.7500:31:393800:09:450:00:000:00:00
108 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:41:2813100:10:488400:18:583163.4400:29:4612400:11:420:00:000:00:00
109 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:41:3613800:11:126000:17:543351.9600:29:0613800:12:300:00:000:00:00
110 1878PAULA MARTIN CASTELLSAGUÉPRAT TRIATLO 1994JNF00:41:3810100:09:5511400:20:292929.2100:30:2410700:11:140:00:000:00:00
111 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:416300:09:0913300:22:202686.5700:31:296000:10:120:00:000:00:00
112 574ARTURO SEPULVEDA BRAVOGAVA TRIATLOABM00:41:4311700:10:2111600:20:322922.0800:30:539300:10:500:00:000:00:00
113 4335JORDI ESCRIG I ESCODAINDEPENDENTV1M00:41:4911600:10:2010300:19:423045.6900:30:0212700:11:470:00:000:00:00
114 7025ALEXANDRA LOPEZ ULLODLLICENCIA DE DIAABF00:41:509900:09:5410700:20:132967.8500:30:0712600:11:430:00:000:00:00
115 3352TOMAS CORREDOR PEREZCLUB TRIBANDA TRIATLOV2M00:41:5312000:10:249800:19:273084.8300:29:5113100:12:020:00:000:00:00
116 253CHRISTIAN TORRES GONZALEZVILADECANS TRIATLOJNM00:41:5613600:10:596900:18:163284.6700:29:1514400:12:410:00:000:00:00
117 8021JOAQUIN OLIVA ARMISENINDEPENDENTV2M00:42:0813000:10:4610900:20:152962.9600:31:0110200:11:070:00:000:00:00
118 7014GUILLERMO APARICIO ESTREMLLICENCIA DE DIASUB23M00:42:155900:09:0713900:23:142582.5000:32:214500:09:540:00:000:00:00
119 8019GERARD FARRA PORCELLLICENCIA DE DIAABM00:42:1712300:10:2711100:20:202950.8200:30:4711800:11:300:00:000:00:00
120 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEZGAVA TRIATLOCDM00:42:2511300:10:159600:19:253090.1300:29:4014500:12:450:00:000:00:00
121 7012HUGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:42:458800:09:3512500:21:212810.3000:30:5612800:11:490:00:000:00:00
122 2695ROGER CALSINA FÍGOLSCLUB TRIATLO BERGACDM00:43:228400:09:3213200:22:182690.5800:31:5011900:11:320:00:000:00:00
123 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:43:2211200:10:1213400:22:302666.6700:32:428500:10:400:00:000:00:00
124 7018IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:43:351800:08:1415600:25:282356.0200:33:424300:09:530:00:000:00:00
125 7006MARC JARRILLLICENCIA DE DIAABM00:43:3711400:10:1612900:21:572733.4900:32:1311300:11:240:00:000:00:00
126 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:43:4512400:10:3011800:20:482884.6200:31:1813600:12:270:00:000:00:00
127 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF00:43:4712600:10:3812300:21:152823.5300:31:5312900:11:540:00:000:00:00
128 1050FRANCESC NAVARRO I PLATERC.N. MOLINS DE REIV2M00:43:508500:09:3414000:23:312551.3800:33:058900:10:450:00:000:00:00
129 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF00:43:5614500:11:3210000:19:333069.0500:31:0514800:12:510:00:000:00:00
130 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:43:5812100:10:2512800:21:512746.0000:32:1612500:11:420:00:000:00:00
131 961ANTONIO PAREJA MOCHALESCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:44:0311900:10:2212700:21:432762.8500:32:0513000:11:580:00:000:00:00
132 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF00:44:0614000:11:1411000:20:182955.6700:31:3214000:12:340:00:000:00:00
133 8010MATÍAS NORIEGA LÓPEZLLICENCIA DE DIAABM00:44:1215000:12:019500:19:183108.8100:31:1914900:12:530:00:000:00:00
134 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:44:2412700:10:4013000:22:082710.8400:32:4812000:11:360:00:000:00:00
135 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M00:45:2010600:09:5614600:24:092484.4700:34:0510900:11:150:00:000:00:00
136 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:45:3213700:11:0913700:22:472633.5000:33:5612100:11:360:00:000:00:00
137 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM00:45:359800:09:5315200:25:002400.0000:34:538600:10:420:00:000:00:00
138 1059ENRIQUE CASAS GALLEGOSCLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:45:3814400:11:3112000:21:022852.6100:32:3315200:13:050:00:000:00:00
139 8008FRANC LÍRIA BERRUEZOLLICENCIA DE DIAABM00:45:479600:09:5014800:24:322445.6500:34:2211400:11:250:00:000:00:00
140 2365CARLES LOMBARTE PEREZC.E. VILA OLIMPICAV2M00:45:5913300:10:5214100:23:402535.2100:34:3211600:11:270:00:000:00:00
141 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:0512900:10:4514300:23:512515.7200:34:3611700:11:290:00:000:00:00
142 4837FREDDY CHILAN SANTANACLUB NATACIO RUBIABM00:46:3714700:11:4412600:21:322786.3800:33:1615500:13:210:00:000:00:00
143 7001JORGE BEJAR PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M00:46:5215200:12:0213100:22:122702.7000:34:1414200:12:380:00:000:00:00
144 8004CARLOS DIANALLICENCIA DE DIAV1M00:47:1513200:10:5114200:23:442528.0900:34:3514300:12:400:00:000:00:00
145 4055CARLA FIGUERA FERRERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:48:3216600:14:5711700:20:452891.5700:35:4214700:12:500:00:000:00:00
146 8003JOSEP MEDINA IZQUIERDOLLICENCIA DE DIAV1M00:48:3314300:11:2615700:25:412336.1500:37:0711500:11:260:00:000:00:00
147 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:48:3515700:12:1613800:23:062597.4000:35:2215300:13:130:00:000:00:00
148 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M00:48:4213900:11:1215300:25:062390.4400:36:1813500:12:240:00:000:00:00
149 1924MÒNICA TORRA PÉREZCERRR IGUALADAABF00:48:5215800:12:1813500:22:312664.6900:34:4916400:14:030:00:000:00:00
150 6039SANDRA PEZONAGA MALAGRAVATG TRIATLO SITGESV1F00:49:1015300:12:0315100:24:382435.7200:36:4113700:12:290:00:000:00:00
151 6092MEERITXELL NOGUERA OTEROTG TRIATLO SITGESABF00:49:1415400:12:0315000:24:382435.7200:36:4113900:12:330:00:000:00:00
152 5180ESTHER LARROSA MONTEMAYORTG TRIATLO SITGESABF00:49:5415100:12:0114700:24:152474.2300:36:1616100:13:380:00:000:00:00
153 7017EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M00:50:1614600:11:3715400:25:102384.1100:36:4715700:13:290:00:000:00:00
154 8011BEATRIZ GIMILIO CLARLLICENCIA DE DIAABF00:50:1715900:12:2414500:24:022496.5300:36:2616200:13:510:00:000:00:00
155 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:50:2016000:12:2414900:24:352440.6800:36:5915400:13:210:00:000:00:00
156 8014OLGA DIAZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:50:4314800:11:5015800:26:072297.3800:37:5714600:12:460:00:000:00:00
157 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:50:5115600:12:1115500:25:172373.1000:37:2815600:13:230:00:000:00:00
158 7007FRANCESC ALCARAZ GALLEGOLLICENCIA DE DIAABM00:51:3012800:10:4316000:26:482238.8100:37:3116300:13:590:00:000:00:00
159 7008JOSEP MUSSONS CALDÉSLLICENCIA DE DIAABM00:51:4914100:11:1916400:27:282184.4700:38:4715000:13:020:00:000:00:00
160 8012MARTA GUILLÉN CAMPOSLLICENCIA DE DIAABF00:51:5516500:13:2714400:23:522513.9700:37:1916500:14:360:00:000:00:00
161 8002OSCAR FONTANALS NAVARROLLICENCIA DE DIAABM00:52:5614900:11:5516600:28:252111.4400:40:2014100:12:360:00:000:00:00
162 8005DAVID ARIAS ORBANEJALLICENCIA DE DIAABM00:52:5716100:12:2816100:26:572226.3500:39:2515900:13:320:00:000:00:00
163 28ROSA MARIA GIBERGA CONDECERRR IGUALADAV1F00:53:2216200:12:4116200:27:062214.0200:39:4716000:13:350:00:000:00:00
164 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M00:53:4916400:12:4816500:27:302181.8200:40:1815800:13:310:00:000:00:00
165 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF00:54:4316300:12:4715900:26:432245.7900:39:3016600:15:130:00:000:00:00
166 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3815500:12:1016800:31:251909.8100:43:3515100:13:030:00:000:00:00
167 7009PAKY RODRIGUEZ VAZQUEZLLICENCIA DE DIAV1F01:00:3216800:15:0616300:27:202195.1200:42:2617000:18:060:00:000:00:00
168 7005MARTINA HAUFELLICENCIA DE DIAV2F01:00:3216700:15:0516700:28:392094.2400:43:4416900:16:480:00:000:00:00
169 7002SARA GARCÍA DIAZLLICENCIA DE DIAABF01:05:0217000:15:1017000:33:101809.0500:48:2016800:16:420:00:000:00:00
170 7015JORGE DONOSO TRENADOLLICENCIA DE DIAABM01:05:0216900:15:1016900:33:101809.0500:48:2016700:16:420:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32