RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 171 170 1 0 2 1000 2 21 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5199ANNA CARRIÓN I BARECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:35:327500:09:232500:15:523781.5100:25:156400:10:1700:00:0000:00:00
2 64GEMMA DIAZ RUIZPRAT TRIATLO 1994CDF00:37:309400:09:424100:16:553546.800:26:379400:10:5300:00:0000:00:00
3 7013CRISTINA BATLLES PRLLICENCIA DE DIACDF00:40:0911800:10:217100:18:313240.3200:28:5211100:11:1700:00:0000:00:00
4 6184CARLA PÉREZ DE LA VCLUB NATACIO BARCELONACDF00:40:1110900:10:038200:18:543174.600:28:5710800:11:1400:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4667ENRIC JOAN TEJEDOR C.E. MASQUES ST ANDREUCDM00:31:401300:08:03900:14:334123.7100:22:361300:09:0400:00:0000:00:00
2 3270ALBERT HERNANDEZ SECLUB TRIATLO GRANOLLERSCDM00:32:313000:08:381000:14:344118.9900:23:122300:09:1900:00:0000:00:00
3 7016MARC ZARAGOZA CARBALLICENCIA DE DIACDM00:33:033200:08:401100:14:374104.900:23:173900:09:4600:00:0000:00:00
4 5594MARC SANCHO ESPASAC.N. REUS PLOMSCDM00:33:212300:08:282000:15:343854.3900:24:022200:09:1900:00:0000:00:00
5 2124IÑAKI MORET MARTINEC. TRIATLO MONTORNESCDM00:35:133100:08:393400:16:253654.8200:25:045600:10:0900:00:0000:00:00
6 4491MARC ZNAIDA GONZÁLEGAVA TRIATLOCDM00:42:2511300:10:159600:19:253090.1300:29:4014500:12:4500:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 45LAIA CONESA I MURFASTTRIATLON - C.N. MONTJJNF00:36:245000:08:584700:17:013525.9500:25:597100:10:2500:00:0000:00:00
2 6214SOFIA AGUAYO MAURIPRAT TRIATLO 1994JNF00:37:278700:09:344200:16:563543.3100:26:309700:10:5700:00:0000:00:00
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYAJNF00:41:0710800:10:037800:18:503185.8400:28:5313200:12:1400:00:0000:00:00
4 7022LAURA FABREGAS CUADLLICENCIA DE DIAJNF00:41:2114200:11:215800:17:413393.0300:29:0213300:12:1900:00:0000:00:00
5 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994JNF00:41:3810100:09:5511400:20:292929.2100:30:2410700:11:1400:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5341ALBERT MARTINEZ SEDPRAT TRIATLO 1994JNM00:31:24700:07:54700:14:194190.9200:22:131600:09:1100:00:0000:00:00
2 4760OSCAR CLEMENTE VIDAPRAT TRIATLO 1994JNM00:34:174000:08:491300:14:404090.9100:23:299000:10:4800:00:0000:00:00
3 337CARLOS CERVERA GARCC.A. IGUALADAJNM00:34:18600:07:466100:17:593336.4200:25:45300:08:3300:00:0000:00:00
4 7023PAU ARENAS PUJOLLLICENCIA DE DIAJNM00:41:219300:09:4111500:20:292929.2100:30:1010600:11:1100:00:0000:00:00
5 4296ESTEBAN AVILA GONZAC. TRIATLO MONTORNESJNM00:41:238600:09:3411900:20:512877.700:30:259800:10:5800:00:0000:00:00
6 253CHRISTIAN TORRES GOVILADECANS TRIATLOJNM00:41:5613600:10:596900:18:163284.6700:29:1514400:12:4100:00:0000:00:00
7 2695ROGER CALSINA FÍGOLCLUB TRIATLO BERGACDM00:43:228400:09:3213200:22:182690.5800:31:5011900:11:3200:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 40ANNA FLAQUER PORTIFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23F00:34:163900:08:492300:15:493793.4700:24:383200:09:3800:00:0000:00:00
2 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYAABF00:37:398200:09:314900:17:083501.9500:26:399900:11:0000:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 493ANDRES EDUARDO DIAZFASTTRIATLON - C.N. MONTJSUB23M00:29:45300:07:39300:13:554311.3800:21:34200:08:1100:00:0000:00:00
2 8022ANTONI LLULL AMERINDEPENDENTSUB23M00:31:521100:08:021600:15:143938.7300:23:16500:08:3600:00:0000:00:00
3 4846MARTÍ MORENO PRATS C.N. REUS PLOMSSUB23M00:35:562000:08:256700:18:093305.7900:26:342600:09:2200:00:0000:00:00
4 8018RAÚL CEJUDO ALBALLICENCIA DE DIASUB23M00:37:342900:08:3610500:19:463035.4100:28:221700:09:1200:00:0000:00:00
5 441DAVID BAELL OLIVERATRIDIRSUB23M00:37:365800:09:076800:18:143290.6800:27:216100:10:1500:00:0000:00:00
6 566RUBÉN RIBERA MOYATRIATLO TERRASSASPORTS-CISUB23M00:38:216500:09:137900:18:503185.8400:28:036500:10:1800:00:0000:00:00
7 1616JORDI JIMENEZ OLMEDVILADECANS TRIATLOSUB23M00:38:539700:09:526300:18:013330.2500:27:5310000:11:0000:00:0000:00:00
8 7014GUILLERMO APARICIO LLICENCIA DE DIASUB23M00:42:155900:09:0713900:23:142582.500:32:214500:09:5400:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3579ANNA SUBIRANA FRIGOCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABF00:36:436200:09:094500:16:593532.8800:26:088100:10:3500:00:0000:00:00
2 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:37:285500:09:067300:18:313240.3200:27:374100:09:5100:00:0000:00:00
3 29CLARA CANOVAS SANTOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:38:3710200:09:555600:17:313425.3100:27:2610500:11:1100:00:0000:00:00
4 5104DESIREE VIDAL COMASCLUB NATACIO SITGESABF00:43:4712600:10:3812300:21:152823.5300:31:5312900:11:5400:00:0000:00:00
5 1943ALBA GRACIA PAÑELLATG TRIATLO SITGESABF00:44:0614000:11:1411000:20:182955.6700:31:3214000:12:3400:00:0000:00:00
6 1959VERÓNICA ÁVILA LAGOCLUB NATACIO SITGESABF00:44:2412700:10:4013000:22:082710.8400:32:4812000:11:3600:00:0000:00:00
7 4055CARLA FIGUERA FERREFASTTRIATLON - C.N. MONTJABF00:48:3216600:14:5711700:20:452891.5700:35:4214700:12:5000:00:0000:00:00
8 8012MARTA GUILLÉN CAMPOLLICENCIA DE DIAABF00:51:5516500:13:2714400:23:522513.9700:37:1916500:14:3600:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 300ALBERT PARREÑO SAMPFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:29:38200:07:38200:13:514332.1300:21:29100:08:0900:00:0000:00:00
2 4863JOSÉ SANTOS GARCÉSC.N. REUS PLOMSABM00:30:01100:07:38100:13:484347.8300:21:26400:08:3500:00:0000:00:00
3 519MARTIN OLIVER ROSTAPRAT TRIATLO 1994ABM00:31:001600:08:05600:14:034270.4600:22:08900:08:5200:00:0000:00:00
4 5479JOSEP M. DABADFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:31:562100:08:25500:14:024275.5300:22:273100:09:2900:00:0000:00:00
5 2117POL SENABRE SUÑERFASTTRIATLON - C.N. MONTJABM00:32:501000:07:582100:15:393833.8700:23:371900:09:1300:00:0000:00:00
6 406FERRAN BETLLOCH SANC.E. MASQUES ST ANDREUABM00:32:541500:08:051400:15:073969.1300:23:123600:09:4200:00:0000:00:00
7 2304SAMUEL DELGADO NIETCERRR IGUALADAABM00:36:065400:09:063600:16:333625.3800:25:397400:10:2700:00:0000:00:00
8 1078SERGI PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:36:413400:08:465400:17:233451.5800:26:097900:10:3200:00:0000:00:00
9 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM00:37:233500:08:477600:18:403214.2900:27:274800:09:5600:00:0000:00:00
10 7024BERNDT VERTOMMENLLICENCIA DE DIAABM00:37:586600:09:149900:19:313074.300:28:451800:09:1300:00:0000:00:00
11 2865TONI SOLA SANCHEZC.N. BADALONAABM00:38:048000:09:287000:18:173281.6800:27:456900:10:1900:00:0000:00:00
12 5628RODOLPHE THUILLIER TG TRIATLO SITGESABM00:41:026100:09:0912100:21:042848.100:30:139100:10:4900:00:0000:00:00
13 574ARTURO SEPULVEDA BRGAVA TRIATLOABM00:41:4311700:10:2111600:20:322922.0800:30:539300:10:5000:00:0000:00:00
14 7012HUGO SANCHEZLLICENCIA DE DIAABM00:42:458800:09:3512500:21:212810.300:30:5612800:11:4900:00:0000:00:00
15 7006MARC JARRILLLICENCIA DE DIAABM00:43:3711400:10:1612900:21:572733.4900:32:1311300:11:2400:00:0000:00:00
16 1059ENRIQUE CASAS GALLECLUB ESPORTIU DUETTRIABM00:45:3814400:11:3112000:21:022852.6100:32:3315200:13:0500:00:0000:00:00
17 4837FREDDY CHILAN SANTCLUB NATACIO RUBIABM00:46:3714700:11:4412600:21:322786.3800:33:1615500:13:2100:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 43CARMEN MARIA RODRÍGTRITEAM GIRONAABF00:35:464900:08:574300:16:573539.8200:25:544200:09:5200:00:0000:00:00
2 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:38:508100:09:298600:19:023152.3600:28:316700:10:1900:00:0000:00:00
3 5137AITANA DOMÈNECH MARPRAT TRIATLO 1994ABF00:41:149100:09:3812400:21:172819.1100:30:556800:10:1900:00:0000:00:00
4 7003ITZIAR AMAIA REAL OLLICENCIA DE DIAABF00:41:2413400:10:536600:18:083308.8200:29:0113400:12:2300:00:0000:00:00
5 7025ALEXANDRA LOPEZ ULLLLICENCIA DE DIAABF00:41:509900:09:5410700:20:132967.8500:30:0712600:11:4300:00:0000:00:00
6 3529CHIARA TRONCARELLIC.E. PICORNELLABF00:43:5614500:11:3210000:19:333069.0500:31:0514800:12:5100:00:0000:00:00
7 5180ESTHER LARROSA MONTTG TRIATLO SITGESABF00:49:5415100:12:0114700:24:152474.2300:36:1616100:13:3800:00:0000:00:00
8 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF00:54:4316300:12:4715900:26:432245.7900:39:3016600:15:1300:00:0000:00:00
9 7002SARA GARCÍA DIAZLLICENCIA DE DIAABF01:05:0217000:15:1017000:33:101809.0500:48:2016800:16:4200:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2855ANTONIO ROLDAN GOMEMTC CABRERA DE MARABM00:31:181900:08:14400:13:594290.8200:22:131400:09:0500:00:0000:00:00
2 332SERGI MARTINEZ MEROC.N. CATALUNYAABM00:32:551700:08:102800:15:573761.7600:24:07700:08:4800:00:0000:00:00
3 618RAUL LORENZO MASEDAC.N. REUS PLOMSABM00:33:272800:08:351900:15:323862.6600:24:072500:09:2000:00:0000:00:00
4 3272MARC PI BOLTAC.N. CATALUNYAABM00:34:232200:08:263700:16:343621.7300:25:002800:09:2300:00:0000:00:00
5 1719JEREMIAS DIEZ NAVAINDEPENDENTABM00:34:314800:08:552700:15:553769.6300:24:503500:09:4100:00:0000:00:00
6 2251ALBERTO JAVIER MORECLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:36:422400:08:288000:18:523180.2100:27:202700:09:2200:00:0000:00:00
7 2929ANDREU HUIZINGA POLC.N. SABADELLABM00:36:453300:08:467400:18:333234.500:27:192900:09:2600:00:0000:00:00
8 8001ORIOL BONASTRE CABALLICENCIA DE DIAABM00:37:465200:09:038700:19:043146.8500:28:073300:09:3900:00:0000:00:00
9 7018IBRAHIM TAKLIATLLICENCIA DE DIAABM00:43:351800:08:1415600:25:282356.0200:33:424300:09:5300:00:0000:00:00
10 3230ANTONIO RUIZ ROMANCLUB TRIATLO SABADELLABM00:43:4512400:10:3011800:20:482884.6200:31:1813600:12:2700:00:0000:00:00
11 8008FRANC LÍRIA BERRUEZLLICENCIA DE DIAABM00:45:479600:09:5014800:24:322445.6500:34:2211400:11:2500:00:0000:00:00
12 7007FRANCESC ALCARAZ GALLICENCIA DE DIAABM00:51:3012800:10:4316000:26:482238.8100:37:3116300:13:5900:00:0000:00:00
13 7015JORGE DONOSO TRENADLLICENCIA DE DIAABM01:05:0216900:15:1016900:33:101809.0500:48:2016700:16:4200:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 34JUDITH ANDUJAR PIÑOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:39:4010500:09:568500:19:003157.8900:28:568800:10:4400:00:0000:00:00
2 6008NATÀLIA VALLS RUIZCLUB TRIBANDA TRIATLOABF00:45:3213700:11:0913700:22:472633.500:33:5612100:11:3600:00:0000:00:00
3 1924MÒNICA TORRA PÉREZCERRR IGUALADAABF00:48:5215800:12:1813500:22:312664.6900:34:4916400:14:0300:00:0000:00:00
4 6092MEERITXELL NOGUERA TG TRIATLO SITGESABF00:49:1415400:12:0315000:24:382435.7200:36:4113900:12:3300:00:0000:00:00
5 8011BEATRIZ GIMILIO CLLLICENCIA DE DIAABF00:50:1715900:12:2414500:24:022496.5300:36:2616200:13:5100:00:0000:00:00
6 8014OLGA DIAZ GARCIALLICENCIA DE DIAABF00:50:4314800:11:5015800:26:072297.3800:37:5714600:12:4600:00:0000:00:00
7 6199MERCÈ SUBILS TORRASCERRR IGUALADAABF00:56:3815500:12:1016800:31:251909.8100:43:3515100:13:0300:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DPRAT TRIATLO 1994ABM00:30:47400:07:39800:14:234171.4900:22:02600:08:4500:00:0000:00:00
2 778XAVIER CASAL ROMEROC.N. MATAROABM00:32:21800:07:561700:15:233900.3300:23:191200:09:0200:00:0000:00:00
3 3164JORGE LLORENTE QUIRTRIATLO TRAMUNTANA FIGUERABM00:34:054600:08:541800:15:273883.500:24:213700:09:4400:00:0000:00:00
4 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:34:421200:08:025500:17:303428.5700:25:321500:09:1000:00:0000:00:00
5 3087FR. XAVIER PI HEREDCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:35:234700:08:553200:16:223665.9900:25:175400:10:0600:00:0000:00:00
6 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM00:35:434200:08:514400:16:573539.8200:25:484600:09:5500:00:0000:00:00
7 4981CRISTIAN GUILLAMOT TRI PONS BCNABM00:36:137100:09:213000:16:093715.1700:25:308700:10:4300:00:0000:00:00
8 4500FREDERIC CORDERAS IABSOLUT SPORTABM00:36:273600:08:485300:17:233451.5800:26:116200:10:1600:00:0000:00:00
9 863JOAN CALABUIG I GASC.N. SABADELLABM00:36:375100:09:015700:17:333418.800:26:345300:10:0300:00:0000:00:00
10 1449ALBERT GISBERT BRULASS ESPORTIVA ROCKETSABM00:37:557400:09:236200:17:593336.4200:27:228000:10:3300:00:0000:00:00
11 4858RAFAEL LLAMAS URBANCLUB NATACIO SITGESABM00:38:004100:08:509300:19:163114.1900:28:064400:09:5400:00:0000:00:00
12 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM00:38:348900:09:366500:18:043321.0300:27:409500:10:5400:00:0000:00:00
13 5790OSCAR TORRES FALOMIC.A. IGUALADAABM00:38:366400:09:108800:19:083135.8900:28:186600:10:1800:00:0000:00:00
14 8009NOÉ RODRÍGUEZ LUQUELLICENCIA DE DIAABM00:39:057600:09:2410600:20:012997.500:29:253400:09:4000:00:0000:00:00
15 1186IVAN VICEDO BARRIENCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:5410300:09:558900:19:093133.1600:29:049200:10:5000:00:0000:00:00
16 2875XAVIER CELMA GAMOCLUB TRIBANDA TRIATLOABM00:40:174500:08:5412200:21:112832.4200:30:055900:10:1200:00:0000:00:00
17 3979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉCLUB TRIATLO SABADELLABM00:41:416300:09:0913300:22:202686.5700:31:296000:10:1200:00:0000:00:00
18 8019GERARD FARRA PORCELLICENCIA DE DIAABM00:42:1712300:10:2711100:20:202950.8200:30:4711800:11:3000:00:0000:00:00
19 8010MATÍAS NORIEGA LÓPELLICENCIA DE DIAABM00:44:1215000:12:019500:19:183108.8100:31:1914900:12:5300:00:0000:00:00
20 4182JAVIER FRANCO GÓMEZCLUB NATACIO SITGESABM00:45:359800:09:5315200:25:00240000:34:538600:10:4200:00:0000:00:00
21 7008JOSEP MUSSONS CALDÉLLICENCIA DE DIAABM00:51:4914100:11:1916400:27:282184.4700:38:4715000:13:0200:00:0000:00:00
22 8002OSCAR FONTANALS NAVLLICENCIA DE DIAABM00:52:5614900:11:5516600:28:252111.4400:40:2014100:12:3600:00:0000:00:00
23 8005DAVID ARIAS ORBANEJLLICENCIA DE DIAABM00:52:5716100:12:2816100:26:572226.3500:39:2515900:13:3200:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 60ANABEL GRACIA GARASFASTTRIATLON - C.N. MONTJV1F00:36:397200:09:225000:17:103495.1500:26:325500:10:0700:00:0000:00:00
2 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:37:0410400:09:553900:16:443585.6600:26:397200:10:2500:00:0000:00:00
3 6039SANDRA PEZONAGA MALTG TRIATLO SITGESV1F00:49:1015300:12:0315100:24:382435.7200:36:4113700:12:2900:00:0000:00:00
4 57ROSA PONCE RODATG TRIATLO SITGESV1F00:50:2016000:12:2414900:24:352440.6800:36:5915400:13:2100:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7021FRANCESC DE LANUZA LLICENCIA DE DIAV1M00:31:09500:07:401200:14:384100.2300:22:18800:08:5100:00:0000:00:00
2 667JORDI GARCIA BERCIACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:32:111400:08:031500:15:143938.7300:23:171000:08:5400:00:0000:00:00
3 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M00:33:392500:08:302400:15:523781.5100:24:222000:09:1700:00:0000:00:00
4 330RAÜL CARRIZOSA PEDRC.N. VILAFRANCA VBSPORTSV1M00:34:132700:08:343100:16:113707.5200:24:453000:09:2800:00:0000:00:00
5 2320JOSEP NEBOT AGUILARCLUB VO2 - SURALV1M00:35:415700:09:073500:16:313632.6900:25:385200:10:0300:00:0000:00:00
6 3156JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M00:36:026700:09:154000:16:463578.5300:26:015100:10:0100:00:0000:00:00
7 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:36:439500:09:483800:16:443585.6600:26:325800:10:1100:00:0000:00:00
8 8017ANDREU MARTINEZ MESLLICENCIA DE DIAV1M00:37:027000:09:195200:17:143481.6200:26:337600:10:2900:00:0000:00:00
9 7004JON UGARTE ZUAZOLLICENCIA DE DIAV1M00:37:286000:09:085900:17:413393.0300:26:498300:10:3900:00:0000:00:00
10 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M00:38:144400:08:539100:19:12312500:28:055700:10:0900:00:0000:00:00
11 3050JORGE MORILLAS SANCCLUB TRIATLÓ LLEIDA V1M00:38:244300:08:5210100:19:363061.2200:28:284900:09:5600:00:0000:00:00
12 8013OSCAR FRIGERIOLLICENCIA DE DIAV1M00:38:546900:09:1810400:19:463035.4100:29:044000:09:5000:00:0000:00:00
13 1642SERGIO JOSE MALLORQC.E. MASQUES ST ANDREUV1M00:39:3710700:10:018300:18:573166.2300:28:588200:10:3900:00:0000:00:00
14 7019CRISTÓBAL HERNANDEZLLICENCIA DE DIAV1M00:39:5811000:10:077500:18:333234.500:28:4011200:11:1800:00:0000:00:00
15 8015JOSE ANTONIO SANROMCLUB TRIATLÓ PEÑISCOLAV1M00:40:2912200:10:267700:18:483191.4900:29:1411000:11:1500:00:0000:00:00
16 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHV1M00:40:3111100:10:119400:19:173111.500:29:2810100:11:0300:00:0000:00:00
17 1053ALFONS MARTINEZ VALCLUB NATACIO MINORISAV1M00:41:2212500:10:3311200:20:222945.9900:30:557300:10:2700:00:0000:00:00
18 235JORDI CIVIT LIZARTECERRR IGUALADAV1M00:41:2813100:10:488400:18:583163.4400:29:4612400:11:4200:00:0000:00:00
19 4335JORDI ESCRIG I ESCOINDEPENDENTV1M00:41:4911600:10:2010300:19:423045.6900:30:0212700:11:4700:00:0000:00:00
20 1545IVAN BLANCO CAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:43:2211200:10:1213400:22:302666.6700:32:428500:10:4000:00:0000:00:00
21 7001JORGE BEJAR PACHECOLLICENCIA DE DIAV1M00:46:5215200:12:0213100:22:122702.700:34:1414200:12:3800:00:0000:00:00
22 8004CARLOS DIANALLICENCIA DE DIAV1M00:47:1513200:10:5114200:23:442528.0900:34:3514300:12:4000:00:0000:00:00
23 8003JOSEP MEDINA IZQUIELLICENCIA DE DIAV1M00:48:3314300:11:2615700:25:412336.1500:37:0711500:11:2600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1948ELENA HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:38:426800:09:189700:19:263087.4800:28:445000:09:5800:00:0000:00:00
2 4004Mª JESUS SANTOS BLACLUB TRIATLO BADIA DEL VAV1F00:39:5911500:10:187200:18:313240.3200:28:4910400:11:1000:00:0000:00:00
3 28ROSA MARIA GIBERGA CERRR IGUALADAV1F00:53:2216200:12:4116200:27:062214.0200:39:4716000:13:3500:00:0000:00:00
4 7009PAKY RODRIGUEZ VAZQLLICENCIA DE DIAV1F01:00:3216800:15:0616300:27:202195.1200:42:2617000:18:0600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5203JORGE DE ANDRES SANC.N. TARRACOV1M00:33:18900:07:573300:16:253654.8200:24:221100:08:5600:00:0000:00:00
2 874JOSEP MARTIN MARTINNATS SPORT SAV1M00:35:477700:09:242600:15:543773.5800:25:187700:10:2900:00:0000:00:00
3 8016IGNACIO DIAZ-CRESPOINDEPENDENTV1M00:36:339000:09:374600:17:013525.9500:26:384700:09:5500:00:0000:00:00
4 1052SIMON LOBERA  JONESTG TRIATLO SITGESV1M00:38:3510000:09:554800:17:023522.500:26:5712200:11:3800:00:0000:00:00
5 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M00:43:5812100:10:2512800:21:51274600:32:1612500:11:4200:00:0000:00:00
6 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M00:48:4213900:11:1215300:25:062390.4400:36:1813500:12:2400:00:0000:00:00
7 7017EMMANUEL GOHETLLICENCIA DE DIAV1M00:50:1614600:11:3715400:25:102384.1100:36:4715700:13:2900:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7005MARTINA HAUFELLICENCIA DE DIAV2F01:00:3216700:15:0516700:28:392094.2400:43:4416900:16:4800:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 457AMAND REDONDO BRUNECLUB NATACIO MINORISAV2M00:33:533700:08:482200:15:473801.4800:24:352100:09:1800:00:0000:00:00
2 4814EDUARDO BURGUETE BACLUB NATACIO SITGESV2M00:36:273800:08:482900:16:013746.100:24:4912300:11:3800:00:0000:00:00
3 830SALVADOR PEREZ CAYUPRAT TRIATLO 1994V2M00:37:077900:09:265100:17:13348500:26:397500:10:2800:00:0000:00:00
4 810ANDREU RAYMOND DE LC.N. CATALUNYAV2M00:38:215300:09:068100:18:533177.4100:27:597000:10:2200:00:0000:00:00
5 789JOSE ROQUE RIOS CUAC.A. IGUALADAV2M00:40:247300:09:2311300:20:222945.9900:29:458400:10:3900:00:0000:00:00
6 8006XAVIER GUAMIS SERRALLICENCIA DE DIAV2M00:40:499200:09:3910800:20:142965.400:29:539600:10:5600:00:0000:00:00
7 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:41:3613800:11:126000:17:543351.9600:29:0613800:12:3000:00:0000:00:00
8 3352TOMAS CORREDOR PERECLUB TRIBANDA TRIATLOV2M00:41:5312000:10:249800:19:273084.8300:29:5113100:12:0200:00:0000:00:00
9 8021JOAQUIN OLIVA ARMISINDEPENDENTV2M00:42:0813000:10:4610900:20:152962.9600:31:0110200:11:0700:00:0000:00:00
10 1050FRANCESC NAVARRO I C.N. MOLINS DE REIV2M00:43:508500:09:3414000:23:312551.3800:33:058900:10:4500:00:0000:00:00
11 2365CARLES LOMBARTE PERC.E. VILA OLIMPICAV2M00:45:5913300:10:5214100:23:402535.2100:34:3211600:11:2700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F00:41:1613500:10:569000:19:113127.7200:30:0710300:11:0900:00:0000:00:00
2 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:48:3515700:12:1613800:23:062597.400:35:2215300:13:1300:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3746XAVIER RICO CALDEROTRIATLO FISIORUTPUJOL.COMV2M00:37:262600:08:3110200:19:363061.2200:28:072400:09:1900:00:0000:00:00
2 968JOAN JOFRESA BARBANCLUB NATACIO CALDESV2M00:37:437800:09:256400:18:023327.1700:27:276300:10:1600:00:0000:00:00
3 895FCO. JOSE ALMANÇA DCERDANYOLA CHV2M00:39:168300:09:319200:19:153116.8800:28:467800:10:3000:00:0000:00:00
4 2031ENRIC GIL MARÈSC.N. VIC-ETBV2M00:41:245600:09:0613600:22:332660.7500:31:393800:09:4500:00:0000:00:00
5 3005JUAN PI MIRAC.N. CATALUNYAV2M00:45:2010600:09:5614600:24:092484.4700:34:0510900:11:1500:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 961ANTONIO PAREJA MOCHCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:44:0311900:10:2212700:21:432762.8500:32:0513000:11:5800:00:0000:00:00
2 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:50:5115600:12:1115500:25:172373.100:37:2815600:13:2300:00:0000:00:00
3 1001JURGEN DEPKENC.E.T. DISTANCEV3M00:53:4916400:12:4816500:27:302181.8200:40:1815800:13:3100:00:0000:00:00
GRUP: G65-69
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 984JOSEP COLOME SOMOZAC.N. SABADELLV3M00:46:0512900:10:4514300:23:512515.7200:34:3611700:11:2900:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32