RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 171 170 1 0 2 1000 2 21 24

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - FASTTRIATLON - C.N. MONTJUIC - 01:31:19
LLOCDORSALNOMTEMPS
1300ALBERT PARREÑO SAMPER00:29:38
2493ANDRES EDUARDO DIAZ00:29:45
35479JOSEP M. DABAD00:31:56

2. - PRAT TRIATLO 1994 - 01:33:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
11301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARRO00:30:47
2519MARTIN OLIVER ROSTAN00:31:00
35341ALBERT MARTINEZ SEDO00:31:24

3. - C.N. REUS PLOMS - 01:36:49
LLOCDORSALNOMTEMPS
14863JOSÉ SANTOS GARCÉS00:30:01
25594MARC SANCHO ESPASA00:33:21
3618RAUL LORENZO MASEDA00:33:27

4. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 01:39:24
LLOCDORSALNOMTEMPS
1667JORDI GARCIA BERCIAL00:32:11
23270ALBERT HERNANDEZ SERRANO00:32:31
31493JOAN ALARCÓN VILA00:34:42

5. - C.N. CATALUNYA - 01:43:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
1332SERGI MARTINEZ MERODIO00:32:55
23272MARC PI BOLTA00:34:23
31078SERGI PI BOLTA00:36:41

6. - C.E. MASQUES ST ANDREU - 01:44:11
LLOCDORSALNOMTEMPS
14667ENRIC JOAN TEJEDOR SENOSIAIN00:31:40
2406FERRAN BETLLOCH SANDALINAS00:32:54
31642SERGIO JOSE MALLORQUIN GARRIDO00:39:37

7. - CLUB NATACIO SITGES - 01:50:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13156JUAN CARLOS SERRAT GURRERA00:36:02
24814EDUARDO BURGUETE BABI00:36:27
34858RAFAEL LLAMAS URBANO00:38:00

8. - C.N. SABADELL - 01:51:36
LLOCDORSALNOMTEMPS
1863JOAN CALABUIG I GASPAR00:36:37
22929ANDREU HUIZINGA POL00:36:45
35381CARLOS MORENO TIERNO00:38:14

9. - C.A. IGUALADA - 01:53:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
1337CARLOS CERVERA GARCIA00:34:18
25790OSCAR TORRES FALOMIR00:38:36
3789JOSE ROQUE RIOS CUADROS00:40:24

10. - CERRR IGUALADA - 01:54:57
LLOCDORSALNOMTEMPS
12304SAMUEL DELGADO NIETO00:36:06
22194SERGIO BURON DE LA TORRE00:37:23
3235JORDI CIVIT LIZARTE00:41:28

11. - TG TRIATLO SITGES - 01:55:20
LLOCDORSALNOMTEMPS
14453DAVID MARTINEZ MARTINEZ00:35:43
21052SIMON LOBERA  JONES00:38:35
35628RODOLPHE THUILLIER BELMONT00:41:02

12. - CERDANYOLA CH - 01:56:30
LLOCDORSALNOMTEMPS
1905ALEX DOT PIULACHS00:36:43
2895FCO. JOSE ALMANÇA DA SILVA00:39:16
32633RAFA MELENDEZ LOPEZ00:40:31

13. - CLUB TRIBANDA TRIATLO - 01:58:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
12251ALBERTO JAVIER MORENO GARCÍA00:36:42
22875XAVIER CELMA GAMO00:40:17
33352TOMAS CORREDOR PEREZ00:41:53

14. - CLUB TRIATLO SABADELL - 02:09:29
LLOCDORSALNOMTEMPS
13979JOSUÉ VALADEZ GUTIÉRREZ00:41:41
23230ANTONIO RUIZ ROMAN00:43:45
3961ANTONIO PAREJA MOCHALES00:44:03

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32