RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 115 112 3 0 6 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALSINAGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:25:25200:17:49300:57:1820.9401:15:07100:10:180:00:000:00:00
2 5997ISMAEL VENTURA SANCHEZC. TRIATLO MONTORNESABM01:25:431400:18:53100:55:3221.6101:14:25900:11:180:00:000:00:00
3 1389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:43500:18:22200:56:3621.2001:14:581900:11:450:00:000:00:00
4 1647ANIBAL FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:36100:17:47600:58:5020.4001:16:37300:10:590:00:000:00:00
5 1220CARLOS PORTILLA PARRILLAC.N. REUS PLOMSABM01:27:46700:18:28500:58:1220.6201:16:40500:11:060:00:000:00:00
6 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:051100:18:42400:58:0020.6901:16:421400:11:230:00:000:00:00
7 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:05300:18:11700:59:3620.1301:17:47800:11:180:00:000:00:00
8 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:40400:18:19800:59:5920.0101:18:181300:11:220:00:000:00:00
9 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:51900:18:361001:01:1319.6001:19:49400:11:020:00:000:00:00
10 3471CARLOS DELGADO GARCIACLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:12800:18:30901:01:0819.6301:19:381700:11:340:00:000:00:00
11 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:31:201000:18:371101:01:2319.5501:20:001000:11:200:00:000:00:00
12 3614ROBERTO FIDALGO LOPEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:571600:18:551201:01:4119.4501:20:361100:11:210:00:000:00:00
13 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:32:461500:18:541401:02:3919.1501:21:33700:11:130:00:000:00:00
14 1512SERGI CARDONA ROSANASCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:591700:18:561501:02:4219.1401:21:381200:11:210:00:000:00:00
15 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:35:00600:18:251701:04:3818.5701:23:032100:11:570:00:000:00:00
16 4501VICTOR PEREZ VAZQUEZC.N. REUS PLOMSABM01:35:233500:20:191301:02:2319.2401:22:423600:12:410:00:000:00:00
17 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:36:012800:20:031601:03:1019.0001:23:133800:12:480:00:000:00:00
18 8003DAVID LASCORZ MORENOFEECABM01:36:552300:19:531801:04:5918.4701:24:522400:12:030:00:000:00:00
19 4802CARLES TORRENTS RODRIGUEZCERRR IGUALADAV1M01:37:161900:19:211901:05:3018.3201:24:513200:12:250:00:000:00:00
20 416RAFAEL TORO MARTINEZCLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:351300:18:522801:08:1117.6001:27:031600:11:320:00:000:00:00
21 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:38:582600:20:012601:07:2917.7801:27:301500:11:280:00:000:00:00
22 1484ORIOL AGUILERA AGUSTÍCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:082000:19:262301:06:5317.9401:26:193900:12:490:00:000:00:00
23 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:39:093600:20:202101:06:3618.0201:26:562700:12:130:00:000:00:00
24 2153LLUIS MARTINEZ RAVETLLATA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:293700:20:212001:06:2218.0801:26:433700:12:460:00:000:00:00
25 5872ALBERT TORRES CARLES C.N. REUS PLOMSV1M01:40:184300:20:422201:06:4617.9701:27:284000:12:500:00:000:00:00
26 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:443200:20:122701:07:3817.7401:27:504300:12:540:00:000:00:00
27 1154TONI CASALS CASTELLARC.N. VIC-ETBV1M01:41:072500:20:013001:09:0717.3601:29:082200:11:590:00:000:00:00
28 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:252700:20:033101:09:0717.3601:29:102800:12:150:00:000:00:00
29 3247JORDI ROTA GARROSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:513000:20:062501:07:2717.7901:27:337200:14:180:00:000:00:00
30 3214DANI CUARTERO PASTORT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:41:521200:18:514401:12:1216.6201:31:03200:10:490:00:000:00:00
31 1746BERNAT RAMON CASTELLACLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:553300:20:133701:10:3217.0101:30:45600:11:100:00:000:00:00
32 2808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:053800:20:223201:09:2617.2801:29:482900:12:170:00:000:00:00
33 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:204400:20:423301:09:2717.2801:30:092500:12:110:00:000:00:00
34 867SANTI BARRERA MARTINEZPRAT TRIATLO 1994V2M01:42:432900:20:043801:10:4316.9701:30:472000:11:560:00:000:00:00
35 3213PASCUAL RODRIGUEZ REQUENAC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:025900:22:112401:07:0717.8801:29:186100:13:440:00:000:00:00
36 5898FRANCESC LOPEZ MARISCALCLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:135100:21:152901:09:0217.3801:30:174400:12:560:00:000:00:00
37 3293GENÍS MATEU SALARICHCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:264100:20:363601:10:1117.1001:30:473500:12:390:00:000:00:00
38 8002RICARD ANGUERA CAMÓSLLICENCIA DE DIAV1M01:43:552400:19:574601:12:1816.6001:32:151800:11:400:00:000:00:00
39 633ALBERT FUMANYA SALVANSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:594000:20:333901:10:5416.9301:31:273400:12:320:00:000:00:00
40 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:104700:20:593501:10:0017.1401:30:594800:13:110:00:000:00:00
41 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:184600:20:513401:09:4417.2101:30:356000:13:430:00:000:00:00
42 3244JORDI TRUYOLS MORETÓC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:333100:20:074501:12:1416.6101:32:212600:12:120:00:000:00:00
43 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:45:523400:20:194701:12:2616.5701:32:454600:13:070:00:000:00:00
44 7009TONI VIDAL PUIGDEMONTFEECV1M01:46:094200:20:384301:12:0316.6601:32:415400:13:280:00:000:00:00
45 5899JOSEP LLEONART SUBIRANAPRAT TRIATLO 1994V1M01:46:135200:21:414001:11:0416.8901:32:455300:13:280:00:000:00:00
46 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:46:133900:20:265401:13:4716.2601:34:132300:12:000:00:000:00:00
47 8010POL ESPINOSA VALEROLLICENCIA DE DIAJNM01:46:332200:19:515701:14:1716.1501:34:083100:12:250:00:000:00:00
48 800ALBERT PUYAL MASGORETCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:47:595400:21:535001:12:5716.4501:34:504700:13:090:00:000:00:00
49 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:48:225600:21:574901:12:5416.4601:34:515700:13:310:00:000:00:00
50 996SANTI RIBOT TERRICABRASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:365300:21:525101:13:1316.3901:35:055600:13:310:00:000:00:00
51 1112JOSE MARIA RODRIGUEZ CARMCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:556200:22:274101:11:4316.7301:34:107500:14:450:00:000:00:00
52 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:135700:21:585501:13:5416.2401:35:525200:13:210:00:000:00:00
53 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:49:176300:22:295201:13:4216.2801:36:114500:13:060:00:000:00:00
54 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:217200:23:004801:12:5116.4701:35:515500:13:300:00:000:00:00
55 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:594800:21:004201:11:5016.7101:32:509900:17:090:00:000:00:00
56 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:50:004900:21:026101:15:0715.9801:36:096300:13:510:00:000:00:00
57 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:50:156400:22:305301:13:4316.2801:36:136600:14:020:00:000:00:00
58 1543JESUS MANUEL SONO RAZURIPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:50:566800:22:415601:14:0216.2101:36:436900:14:130:00:000:00:00
59 4765JOAN IGLESIES BARCIAT-BIKES CLUB TRIATLOV2M01:51:256500:22:316201:15:0715.9801:37:386200:13:470:00:000:00:00
60 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:51:327300:23:015901:14:3316.1001:37:346400:13:580:00:000:00:00
61 7010FRANCESC FERRER PÉREZFEECV1M01:51:494500:20:466401:17:2115.5101:38:075800:13:420:00:000:00:00
62 4721PACO GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:51:557100:22:476001:14:5616.0101:37:436700:14:120:00:000:00:00
63 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:51:591800:19:177101:19:0015.1901:38:175900:13:420:00:000:00:00
64 2183GERMAN GARROTE BORRULLC.N. MATAROABM01:52:425500:21:546701:17:2815.4901:39:225100:13:200:00:000:00:00
65 1747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:54:227400:23:186301:16:1415.7401:39:327700:14:500:00:000:00:00
66 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:55:115000:21:047001:18:5415.2101:39:588100:15:130:00:000:00:00
67 3606RAMON SANCHEZ FONTCUBERTAINDEPENDENTV1M01:55:126700:22:357201:19:4615.0401:42:214100:12:510:00:000:00:00
68 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:55:372100:19:388301:23:3114.3701:43:093300:12:280:00:000:00:00
69 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:56:149400:25:525801:14:3216.1001:40:248900:15:500:00:000:00:00
70 1159MIGUEL ANGEL MARTINEZ ALFPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:576600:22:347601:21:3114.7201:44:054200:12:520:00:000:00:00
71 435CARLOS MENDEZ VILLALVILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:57:177900:23:536901:18:4115.2501:42:347400:14:430:00:000:00:00
72 1766EMILIO BLANCO NEBREDAPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:426000:22:227801:22:0014.6301:44:225000:13:200:00:000:00:00
73 4097BLANCA VALLES MEJIASCERRR IGUALADAJNF01:58:118700:24:496801:18:3615.2701:43:257600:14:460:00:000:00:00
74 5887XAVIER GRAELLS MONTEC.E.T. DISTANCEABM01:58:367500:23:357701:21:4114.6901:45:164900:13:200:00:000:00:00
75 1559DANIEL REYES HIDALGOVEC CYCLING & RUNSUB23M01:58:599800:26:366601:17:2515.5001:44:018000:14:580:00:000:00:00
76 7012MIGUEL ANGEL RIOS ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M01:59:116100:22:268001:22:3214.5401:44:586800:14:130:00:000:00:00
77 1329JOSEP COSTA MARGENETCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:247700:23:487401:20:4314.8701:44:317900:14:530:00:000:00:00
78 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:59:427000:22:437501:21:0214.8101:43:459200:15:570:00:000:00:00
79 7003ANNA BELLO RECASENSLLICENCIA DE DIAABF01:59:459500:26:086501:17:2415.5001:43:329400:16:130:00:000:00:00
80 3219ADRIÀ LORENTE JUSTICIAT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:178300:24:267301:20:0714.9801:44:338500:15:440:00:000:00:00
81 1427ESTEBAN ARAUZO PALACIOSC.E.T. DISTANCEV2M02:00:465800:22:039001:26:2213.8901:48:253000:12:210:00:000:00:00
82 3733NARCISO PÉREZ GONZÁLEZPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:178400:24:297901:22:3114.5401:47:007100:14:170:00:000:00:00
83 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:357600:23:388101:22:4114.5101:46:198300:15:160:00:000:00:00
84 877MANEL VIVANCOS GONZALEZCERRR IGUALADAV2M02:02:268200:24:168401:24:0914.2601:48:256500:14:010:00:000:00:00
85 5166ARANTXA MEJIAS REBERTCERRR IGUALADAABF02:04:338900:25:198201:23:2514.3901:48:448800:15:490:00:000:00:00
86 7005JOSEP MESTRE HONDARUBIALLICENCIA DE DIAV1M02:04:498500:24:318601:24:2214.2201:48:539100:15:560:00:000:00:00
87 3556MONTSE MASIP ARAGONESCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:06:139200:25:498801:25:3214.0301:51:217800:14:520:00:000:00:00
88 7007FRANCESC XAVIER SUBIRANA FEECV3M02:07:269900:27:138501:24:1914.2301:51:329000:15:540:00:000:00:00
89 8005JORDI BELTRAN ANDUJARLLICENCIA DE DIAV2M02:07:298000:24:059401:27:2613.7201:51:319300:15:580:00:000:00:00
90 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:396900:22:419201:27:1213.7601:49:5310100:17:460:00:000:00:00
91 5185ERICA CALATRAVA ZOMEÑOCERRR IGUALADAABF02:07:569000:25:199301:27:2213.7401:52:418200:15:150:00:000:00:00
92 7002RAFA CEREZUELA LORENZOLLICENCIA DE DIAV1M02:08:508600:24:359501:30:0013.3301:54:357000:14:150:00:000:00:00
93 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:09:398800:25:128901:26:1213.9201:51:2410500:18:150:00:000:00:00
94 2837ELOI JULIA BONMATITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M02:10:4510200:27:458701:24:5814.1201:52:4310300:18:020:00:000:00:00
95 3203DANIEL SANCHEZ GONZALEZC.N. REUS PLOMSABM02:11:4110900:30:349101:26:3713.8501:57:117300:14:300:00:000:00:00
96 7004EDUARD LA FUENTE SALALLICENCIA DE DIAV1M02:15:197800:23:4910001:35:4612.5301:59:358400:15:440:00:000:00:00
97 7006FICO VILA MATEOS LLICENCIA DE DIAV1M02:15:208100:24:079901:35:2812.5701:59:358600:15:450:00:000:00:00
98 2682FRANCESC LUGO GUTIERREZCLUB MEDINA TRIATLOV1M02:16:209100:25:489701:34:1412.7302:00:029500:16:180:00:000:00:00
99 5172MONICA OLIVER HERREROPRAT TRIATLO 1994V1F02:17:0310600:29:029601:30:5313.2001:59:559800:17:080:00:000:00:00
100 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:18:249700:26:259801:35:0712.6202:01:329700:16:520:00:000:00:00
101 8008JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:27:579600:26:1710301:45:0311.4202:11:209600:16:370:00:000:00:00
102 2174RAMON PICAS FARRIOLSCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:31:0210800:29:3610201:41:5611.7702:11:3210700:19:300:00:000:00:00
103 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:32:1310100:27:4410401:48:4111.0402:16:258700:15:480:00:000:00:00
104 1947PATRICIA ARAMBURU ZUÑIGACLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:33:2811200:31:5810101:41:1611.8502:13:1411000:20:140:00:000:00:00
105 1812CAROLINA AYZA DONATOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:36:1210300:28:1410501:50:1810.8802:18:3210000:17:400:00:000:00:00
106 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:41:1710700:29:2010601:52:5210.6302:22:1210600:19:050:00:000:00:00
107 1944SILVIA CORBERA SASTRECLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:41:2910400:28:2510701:53:1410.6002:21:3910900:19:500:00:000:00:00
108 7011RAQUEL CECILIA COSTAFEECABF02:43:2210500:28:5011001:56:2210.3102:25:1210400:18:100:00:000:00:00
109 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑEZCERRR IGUALADAV1F02:45:089300:25:4911202:01:289.8802:27:1710200:17:510:00:000:00:00
110 5028ADRIANA TARRE CASABLANCASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:45:4611100:31:3710801:53:3510.5602:25:1211200:20:340:00:000:00:00
111 7008EUGENI MAYORGAS ORTEGALLICENCIA DE DIAV1M02:45:5710000:27:4411101:58:2410.1402:26:0810800:19:490:00:000:00:00
112 5030SUSANA MENDOZA MORALESPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:46:4311000:30:4210901:55:4310.3702:26:2511100:20:180:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32