RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 115 112 3 0 6 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4097BLANCA VALLES MEJIACERRR IGUALADAJNF01:58:118700:24:496801:18:3615.2701:43:257600:14:4600:00:4500:00:56
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 8010POL ESPINOSA VALEROLLICENCIA DE DIAJNM01:46:332200:19:515701:14:1716.1501:34:083100:12:2500:00:3400:00:27
2 1791SERGI SERNA ESPINART-BIKES CLUB TRIATLOJNM01:55:115000:21:047001:18:5415.2101:39:588100:15:1300:00:3300:00:41
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4021LUCIA OSCOZ MACAYACLUB TRIATLÓ LLEIDA SUB23F02:32:1310100:27:4410401:48:4111.0402:16:258700:15:4800:00:5700:01:00
2 5030SUSANA MENDOZA MORAPRAT TRIATLO 1994SUB23F02:46:4311000:30:4210901:55:4310.3702:26:2511100:20:1800:01:1100:00:51
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1512SERGI CARDONA ROSANCLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:32:591700:18:561501:02:4219.1401:21:381200:11:2100:00:3200:00:32
2 8003DAVID LASCORZ MORENFEECABM01:36:552300:19:531801:04:5918.4701:24:522400:12:0300:00:3800:00:37
3 1746BERNAT RAMON CASTELCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M01:41:553300:20:133701:10:3217.0101:30:45600:11:1000:00:4000:00:33
4 3293GENÍS MATEU SALARICCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:43:264100:20:363601:10:1117.101:30:473500:12:3900:00:3900:00:29
5 3240JOAN VILA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESSUB23M01:50:004900:21:026101:15:0715.9801:36:096300:13:5100:00:4800:01:05
6 1543JESUS MANUEL SONO RPRAT TRIATLO 1994SUB23M01:50:566800:22:415601:14:0216.2101:36:436900:14:1300:00:5700:00:49
7 1559DANIEL REYES HIDALGVEC CYCLING & RUNSUB23M01:58:599800:26:366601:17:2515.501:44:018000:14:5800:01:0000:00:55
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5138LAURA TERRADAS ILLCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF01:49:217200:23:004801:12:5116.4701:35:515500:13:3000:00:3700:00:38
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1389EVER ALEJANDRO GOMECLUB MEDINA TRIATLOABM01:26:43500:18:22200:56:3621.201:14:581900:11:4500:00:3100:00:29
2 1220CARLOS PORTILLA PARC.N. REUS PLOMSABM01:27:46700:18:28500:58:1220.6201:16:40500:11:0600:00:3300:00:27
3 826OMAR MARTINEZ OSUNACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:29:40400:18:19800:59:5920.0101:18:181300:11:2200:00:3200:00:32
4 3471CARLOS DELGADO GARCCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:12800:18:30901:01:0819.6301:19:381700:11:3400:00:0000:00:30
5 3894MARC CASANOVA SOLAC.N. REUS PLOMSABM01:32:461500:18:541401:02:3919.1501:21:33700:11:1300:00:2900:00:28
6 4501VICTOR PEREZ VAZQUEC.N. REUS PLOMSABM01:35:233500:20:191301:02:2319.2401:22:423600:12:4100:00:3800:00:32
7 2053EDUARD RODELLAS PLAC.N. VIC-ETBABM01:36:012800:20:031601:03:101901:23:133800:12:4800:00:3000:00:27
8 1484ORIOL AGUILERA AGUSCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:39:082000:19:262301:06:5317.9401:26:193900:12:4900:00:4200:00:42
9 633ALBERT FUMANYA SALVCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:43:594000:20:333901:10:5416.9301:31:273400:12:3200:00:3300:00:29
10 3219ADRIÀ LORENTE JUSTIT-BIKES CLUB TRIATLOABM02:00:178300:24:267301:20:0714.9801:44:338500:15:4400:00:4200:00:44
11 5824MARC RIERA BAILENC.N. VIC-ETBABM02:09:398800:25:128901:26:1213.9201:51:2410500:18:1500:00:5400:00:56
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7011RAQUEL CECILIA COSTFEECABF02:43:2210500:28:5011001:56:2210.3102:25:1210400:18:1000:00:4400:00:39
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5997ISMAEL VENTURA SANCC. TRIATLO MONTORNESABM01:25:431400:18:53100:55:3221.6101:14:25900:11:1800:00:3300:00:28
2 3895XAVIER MADRONA VILACLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:28:051100:18:42400:58:0020.6901:16:421400:11:2300:00:2900:00:27
3 4738LUIS BIELSA ALLOZAA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:35:00600:18:251701:04:3818.5701:23:032100:11:5700:00:4200:00:37
4 5898FRANCESC LOPEZ MARICLUB MEDINA TRIATLOABM01:43:135100:21:152901:09:0217.3801:30:174400:12:5600:00:3700:00:48
5 3363DAN COSTA CAPDEVILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM01:44:104700:20:593501:10:0017.1401:30:594800:13:1100:00:3700:00:38
6 2131ORIOL FORNS NADALA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:45:523400:20:194701:12:2616.5701:32:454600:13:0700:00:4600:00:36
7 4721PACO GIL GARCIATRI+9 EL MASNOUABM01:51:557100:22:476001:14:5616.0101:37:436700:14:1200:00:4900:01:00
8 803XAVIER ROCA DALMAUCERRR IGUALADAABM01:51:591800:19:177101:19:0015.1901:38:175900:13:4200:00:3300:00:40
9 1747ENEKO FERNANDEZ GONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:54:227400:23:186301:16:1415.7401:39:327700:14:5000:00:4600:00:31
10 5507CLAUDIO DI PIETROC.E.T. DISTANCEABM01:55:372100:19:388301:23:3114.3701:43:093300:12:2800:00:3600:00:44
11 5887XAVIER GRAELLS MONTC.E.T. DISTANCEABM01:58:367500:23:357701:21:4114.6901:45:164900:13:2000:00:4400:00:45
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7003ANNA BELLO RECASENSLLICENCIA DE DIAABF01:59:459500:26:086501:17:2415.501:43:329400:16:1300:00:5600:00:49
2 5166ARANTXA MEJIAS REBECERRR IGUALADAABF02:04:338900:25:198201:23:2514.3901:48:448800:15:4900:00:3500:00:32
3 3556MONTSE MASIP ARAGONCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:06:139200:25:498801:25:3214.0301:51:217800:14:5200:00:4300:00:46
4 5185ERICA CALATRAVA ZOMCERRR IGUALADAABF02:07:569000:25:199301:27:2213.7401:52:418200:15:1500:00:5800:00:39
5 1947PATRICIA ARAMBURU ZCLUB TRIATLÓ LLEIDAABF02:33:2811200:31:5810101:41:1611.8502:13:1411000:20:1400:01:0700:00:47
6 1812CAROLINA AYZA DONATCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF02:36:1210300:28:1410501:50:1810.8802:18:3210000:17:4000:01:0800:00:36
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1224FRANCESC FREIXER ALGRUP ESPORTIU ESTEVEABM01:25:25200:17:49300:57:1820.9401:15:07100:10:1800:00:2800:00:27
2 1647ANIBAL FIDALGO LOPECLUB MEDINA TRIATLOABM01:27:36100:17:47600:58:5020.401:16:37300:10:5900:00:3100:00:25
3 436JORDI BONET NIETOT-BIKES CLUB TRIATLOABM01:29:05300:18:11700:59:3620.1301:17:47800:11:1800:00:3900:00:26
4 831ALBERT TARTER BRAVOC.N. VIC-ETBABM01:31:201000:18:371101:01:2319.5501:20:001000:11:2000:00:3300:00:36
5 3614ROBERTO FIDALGO LOCLUB MEDINA TRIATLOABM01:31:571600:18:551201:01:4119.4501:20:361100:11:2100:00:2900:00:29
6 416RAFAEL TORO MARTINECLUB MEDINA TRIATLOABM01:38:351300:18:522801:08:1117.601:27:031600:11:3200:01:0000:00:42
7 2153LLUIS MARTINEZ RAVEA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:39:293700:20:212001:06:2218.0801:26:433700:12:4600:00:3900:00:31
8 3458JESUS TORRES PEREZA.C. PARETS RAVET BIKEABM01:41:252700:20:033101:09:0717.3601:29:102800:12:1500:00:3500:00:33
9 3247JORDI ROTA GARROSCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:41:513000:20:062501:07:2717.7901:27:337200:14:1800:00:4300:02:08
10 3213PASCUAL RODRIGUEZ RC. TRIATLO MONTORNESABM01:43:025900:22:112401:07:0717.8801:29:186100:13:4400:00:4200:00:40
11 2237JOSE HOYOS ARCET-BIKES CLUB TRIATLOABM01:44:184600:20:513401:09:4417.2101:30:356000:13:4300:00:5600:00:40
12 3244JORDI TRUYOLS MORETC. TRIATLO MONTORNESABM01:44:333100:20:074501:12:1416.6101:32:212600:12:1200:00:4600:00:37
13 693DAVID LOPEZ RUIZCLUB TRIATLO LLUÇANESABM01:49:135700:21:585501:13:5416.2401:35:525200:13:2100:00:4800:00:50
14 2513MARC FARRÉ CANALETASBR OPEN TEAMABM01:50:156400:22:305301:13:4316.2801:36:136600:14:0200:00:4800:00:37
15 2183GERMAN GARROTE BORRC.N. MATAROABM01:52:425500:21:546701:17:2815.4901:39:225100:13:2000:00:4500:00:46
16 3028JAVIER PRETEL MESACLUB TRIATLÓ LLEIDAABM01:59:427000:22:437501:21:0214.8101:43:459200:15:5700:00:4800:00:40
17 3733NARCISO PÉREZ GONZÁPRAT TRIATLO 1994ABM02:01:178400:24:297901:22:3114.5401:47:007100:14:1700:00:4500:00:45
18 3203DANIEL SANCHEZ GONZC.N. REUS PLOMSABM02:11:4110900:30:349101:26:3713.8501:57:117300:14:3000:00:3800:00:35
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3558TERESA PONS MUNILLPRAT TRIATLO 1994V1F01:51:327300:23:015901:14:3316.101:37:346400:13:5800:00:3900:00:43
2 5172MONICA OLIVER HERREPRAT TRIATLO 1994V1F02:17:0310600:29:029601:30:5313.201:59:559800:17:0800:01:0000:00:46
3 5028ADRIANA TARRE CASABCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1F02:45:4611100:31:3710801:53:3510.5602:25:1211200:20:3400:01:1800:00:56
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1265ALBERT CAMPS SERRACLUB MEDINA TRIATLOV1M01:30:51900:18:361001:01:1319.601:19:49400:11:0200:00:3600:00:29
2 4802CARLES TORRENTS RODCERRR IGUALADAV1M01:37:161900:19:211901:05:3018.3201:24:513200:12:2500:00:4700:00:43
3 3919SERGI ESCRIU MATEUCLUB TRI-BUV1M01:38:582600:20:012601:07:2917.7801:27:301500:11:2800:00:5100:00:38
4 5409PEP TATCHÉ LLONCHT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:39:093600:20:202101:06:3618.0201:26:562700:12:1300:00:3600:00:26
5 5872ALBERT TORRES CARLEC.N. REUS PLOMSV1M01:40:184300:20:422201:06:4617.9701:27:284000:12:5000:00:3400:00:28
6 1550RICARD VALL MALETVEC CYCLING & RUNV1M01:40:443200:20:122701:07:3817.7401:27:504300:12:5400:00:5200:00:37
7 3214DANI CUARTERO PASTOT-BIKES CLUB TRIATLOV1M01:41:521200:18:514401:12:1216.6201:31:03200:10:4900:00:5700:01:37
8 3242XAVI ABRIL DURANCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:42:204400:20:423301:09:2717.2801:30:092500:12:1100:00:5100:00:51
9 8002RICARD ANGUERA CAMÓLLICENCIA DE DIAV1M01:43:552400:19:574601:12:1816.601:32:151800:11:4000:00:4700:00:40
10 1429ROGER FARNES MALASCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:46:133900:20:265401:13:4716.2601:34:132300:12:0000:00:3800:00:38
11 1112JOSE MARIA RODRIGUECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:48:556200:22:274101:11:4316.7301:34:107500:14:4500:00:4200:00:38
12 3243JAVIER MORO BARRIOSCLUB MEDINA TRIATLOV1M01:49:594800:21:004201:11:5016.7101:32:509900:17:0900:00:4900:00:36
13 7010FRANCESC FERRER PÉRFEECV1M01:51:494500:20:466401:17:2115.5101:38:075800:13:4200:01:0500:00:39
14 3606RAMON SANCHEZ FONTCINDEPENDENTV1M01:55:126700:22:357201:19:4615.0401:42:214100:12:5100:00:4600:00:35
15 7012MIGUEL ANGEL RIOS OLLICENCIA DE DIAV1M01:59:116100:22:268001:22:3214.5401:44:586800:14:1300:01:0200:01:22
16 1329JOSEP COSTA MARGENECLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:59:247700:23:487401:20:4314.8701:44:317900:14:5300:00:5300:00:48
17 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M02:07:396900:22:419201:27:1213.7601:49:5310100:17:4600:00:4900:00:50
18 7002RAFA CEREZUELA LORELLICENCIA DE DIAV1M02:08:508600:24:359501:30:0013.3301:54:357000:14:1500:02:0200:01:02
19 2837ELOI JULIA BONMATITRIATLO GIRONA COSTA BRAVV1M02:10:4510200:27:458701:24:5814.1201:52:4310300:18:0200:01:4400:01:00
20 7004EDUARD LA FUENTE SALLICENCIA DE DIAV1M02:15:197800:23:4910001:35:4612.5301:59:358400:15:4400:00:0000:01:32
21 7006FICO VILA MATEOS LLICENCIA DE DIAV1M02:15:208100:24:079901:35:2812.5701:59:358600:15:4500:03:0000:01:32
22 2682FRANCESC LUGO GUTIECLUB MEDINA TRIATLOV1M02:16:209100:25:489701:34:1412.7302:00:029500:16:1800:00:4900:00:53
23 3600DANIEL MIRÓ FUENTESTRI2WINV1M02:18:249700:26:259801:35:0712.6202:01:329700:16:5200:01:0500:01:06
24 7008EUGENI MAYORGAS ORTLLICENCIA DE DIAV1M02:45:5710000:27:4411101:58:2410.1402:26:0810800:19:4900:00:5500:01:15
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1973BELINDA GÓMEZ IBÀÑECERRR IGUALADAV1F02:45:089300:25:4911202:01:289.8802:27:1710200:17:5100:01:0100:01:08
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1154TONI CASALS CASTELLC.N. VIC-ETBV1M01:41:072500:20:013001:09:0717.3601:29:082200:11:5900:00:3500:00:32
2 2808PEDRO J. OLIVEROS OCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M01:42:053800:20:223201:09:2617.2801:29:482900:12:1700:00:2900:00:32
3 7009TONI VIDAL PUIGDEMOFEECV1M01:46:094200:20:384301:12:0316.6601:32:415400:13:2800:00:0000:00:00
4 5899JOSEP LLEONART SUBIPRAT TRIATLO 1994V1M01:46:135200:21:414001:11:0416.8901:32:455300:13:2800:00:4800:00:37
5 2673OSCAR RAMON IBAÑEZCLUB TRIATLÓ LLEIDAV1M01:56:149400:25:525801:14:3216.101:40:248900:15:5000:00:4400:00:33
6 435CARLOS MENDEZ VILLASOC ATLETICA CORBERAV1M01:57:177900:23:536901:18:4115.2501:42:347400:14:4300:00:5900:01:11
7 1766EMILIO BLANCO NEBREPRAT TRIATLO 1994V1M01:57:426000:22:227801:22:0014.6301:44:225000:13:2000:00:4800:00:35
8 3253ÒSCAR FERNÁNDEZSOC ATLETICA CORBERAV1M02:01:357600:23:388101:22:4114.5101:46:198300:15:1600:00:4800:01:01
9 7005JOSEP MESTRE HONDALLICENCIA DE DIAV1M02:04:498500:24:318601:24:2214.2201:48:539100:15:5600:01:4400:01:05
10 8008JORDI UROZ MALLOLFEECV1M02:27:579600:26:1710301:45:0311.4202:11:209600:16:3700:01:1300:01:13
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1944SILVIA CORBERA SASTCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F02:41:2910400:28:2510701:53:1410.602:21:3910900:19:5000:01:0600:01:39
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 867SANTI BARRERA MARTIPRAT TRIATLO 1994V2M01:42:432900:20:043801:10:4316.9701:30:472000:11:5600:00:4000:00:37
2 3353SERGI SANCHEZ GRAUC.N. REUS PLOMSV2M01:48:225600:21:574901:12:5416.4601:34:515700:13:3100:00:4100:00:34
3 996SANTI RIBOT TERRICACLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M01:48:365300:21:525101:13:1316.3901:35:055600:13:3100:00:4500:00:39
4 4765JOAN IGLESIES BARCIT-BIKES CLUB TRIATLOV2M01:51:256500:22:316201:15:0715.9801:37:386200:13:4700:00:5200:00:58
5 1427ESTEBAN ARAUZO PALAC.E.T. DISTANCEV2M02:00:465800:22:039001:26:2213.8901:48:253000:12:2100:01:1000:01:04
6 8005JORDI BELTRAN ANDUJLLICENCIA DE DIAV2M02:07:298000:24:059401:27:2613.7201:51:319300:15:5800:02:3400:01:31
7 3273ANTONI GILI GUALCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M02:41:1710700:29:2010601:52:5210.6302:22:1210600:19:0500:01:1800:01:31
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 800ALBERT PUYAL MASGORCLUB MEDINA TRIATLOV2M01:47:595400:21:535001:12:5716.4501:34:504700:13:0900:00:5600:00:35
2 161LLUÍS AMAT TARDIUSOC ATLETICA CORBERAV2M01:49:176300:22:295201:13:4216.2801:36:114500:13:0600:00:4300:00:38
3 877MANEL VIVANCOS GONZCERRR IGUALADAV2M02:02:268200:24:168401:24:0914.2601:48:256500:14:0100:01:1700:00:43
4 2174RAMON PICAS FARRIOLCLUB TRIATLO LLUÇANESV2M02:31:0210800:29:3610201:41:5611.7702:11:3210700:19:3000:01:1400:01:13
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1159MIGUEL ANGEL MARTINPRAT TRIATLO 1994V3M01:56:576600:22:347601:21:3114.7201:44:054200:12:5200:01:0600:00:53
2 7007FRANCESC XAVIER SUBFEECV3M02:07:269900:27:138501:24:1914.2301:51:329000:15:5400:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32