RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
125 115 112 3 0 6 20 3 12 0

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

1. - CLUB MEDINA TRIATLO - 04:25:10
LLOCDORSALNOMTEMPS
11389EVER ALEJANDRO GOMEZ DIAZ01:26:43
21647ANIBAL FIDALGO LOPEZ01:27:36
31265ALBERT CAMPS SERRA01:30:51

2. - CLUB TRIATLO LLUÇANES - 04:30:44
LLOCDORSALNOMTEMPS
13895XAVIER MADRONA VILA01:28:05
2826OMAR MARTINEZ OSUNA01:29:40
31512SERGI CARDONA ROSANAS01:32:59

3. - C.N. REUS PLOMS - 04:35:55
LLOCDORSALNOMTEMPS
11220CARLOS PORTILLA PARRILLA01:27:46
23894MARC CASANOVA SOLA01:32:46
34501VICTOR PEREZ VAZQUEZ01:35:23

4. - C.N. VIC-ETB - 04:48:28
LLOCDORSALNOMTEMPS
1831ALBERT TARTER BRAVO01:31:20
22053EDUARD RODELLAS PLA01:36:01
31154TONI CASALS CASTELLAR01:41:07

5. - T-BIKES CLUB TRIATLO - 04:50:06
LLOCDORSALNOMTEMPS
1436JORDI BONET NIETO01:29:05
25409PEP TATCHÉ LLONCH01:39:09
33214DANI CUARTERO PASTOR01:41:52

6. - C. TRIATLO MONTORNES - 04:53:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
15997ISMAEL VENTURA SANCHEZ01:25:43
23213PASCUAL RODRIGUEZ REQUENA01:43:02
33244JORDI TRUYOLS MORETÓ01:44:33

7. - A.C. PARETS RAVET BIKE - 04:55:54
LLOCDORSALNOMTEMPS
14738LUIS BIELSA ALLOZA01:35:00
22153LLUIS MARTINEZ RAVETLLAT01:39:29
33458JESUS TORRES PEREZ01:41:25

8. - CLUB TRIATLO GRANOLLERS - 05:03:08
LLOCDORSALNOMTEMPS
11484ORIOL AGUILERA AGUSTÍ01:39:08
21746BERNAT RAMON CASTELLA01:41:55
32808PEDRO J. OLIVEROS OLIVEROS01:42:05

9. - PRAT TRIATLO 1994 - 05:19:52
LLOCDORSALNOMTEMPS
1867SANTI BARRERA MARTINEZ01:42:43
25899JOSEP LLEONART SUBIRANA01:46:13
31543JESUS MANUEL SONO RAZURI01:50:56

10. - CERRR IGUALADA - 05:31:41
LLOCDORSALNOMTEMPS
14802CARLES TORRENTS RODRIGUEZ01:37:16
2803XAVIER ROCA DALMAU01:51:59
3877MANEL VIVANCOS GONZALEZ02:02:26

11. - SOC ATLETICA CORBERA - 05:48:09
LLOCDORSALNOMTEMPS
1161LLUÍS AMAT TARDIU01:49:17
2435CARLOS MENDEZ VILLALVILLA01:57:17
33253ÒSCAR FERNÁNDEZ02:01:35

12. - CLUB TRIATLÓ LLEIDA - 05:50:18
LLOCDORSALNOMTEMPS
11747ENEKO FERNANDEZ GONZALEZ01:54:22
22673OSCAR RAMON IBAÑEZ01:56:14
33028JAVIER PRETEL MESA01:59:42

13. - C.E.T. DISTANCE - 05:54:59
LLOCDORSALNOMTEMPS
15507CLAUDIO DI PIETRO01:55:37
25887XAVIER GRAELLS MONTE01:58:36
31427ESTEBAN ARAUZO PALACIOS02:00:46

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32