RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 182 4 3 2 1000 2 32 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DEL GARC.N. TARRACOABM00:35:26400:09:00300:16:283643.7200:25:28900:09:580:00:000:00:00
2 640MANUEL LLORET ZARAGOZICLUB NATACIO SITGESABM00:36:18500:09:011100:17:213458.2100:26:22800:09:560:00:000:00:00
3 1204VICTOR ESTEPA FONTANACLUB NATACIO SALLENTABM00:36:211100:09:24500:17:043515.6300:26:28600:09:530:00:000:00:00
4 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:36:38800:09:161200:17:233451.5800:26:391100:09:590:00:000:00:00
5 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:43100:08:414100:18:403214.2900:27:21100:09:220:00:000:00:00
6 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM00:36:46900:09:171600:17:303428.5700:26:471000:09:590:00:000:00:00
7 667JORDI GARCIA BERCIALC.N. BADALONAABM00:36:501400:09:28700:17:113491.7600:26:391300:10:110:00:000:00:00
8 2760EDMON MARTINEZ MARTIPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:091600:09:311000:17:173471.5500:26:481400:10:210:00:000:00:00
9 7004RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:19700:09:113000:18:183278.6900:27:29300:09:500:00:000:00:00
10 876MARC COMELLAS GONZALEZCLUB GASSS TRIATLOABM00:37:321800:09:331400:17:253444.9800:26:582200:10:340:00:000:00:00
11 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:37:351900:09:342700:18:103302.7500:27:44400:09:510:00:000:00:00
12 4779FERRAN ANGUERA GARCIAPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:38300:08:544600:18:493188.6600:27:43700:09:550:00:000:00:00
13 1369JUAN ANTONIO CALERO PASCUCLUB NATACIO RUBIABM00:37:425500:10:40100:16:003750.0000:26:402700:11:020:00:000:00:00
14 3456ENRIC BASALLOTE BERENGUERC.N. SABADELLSUB23M00:37:57200:08:515800:19:303076.9200:28:21200:09:360:00:000:00:00
15 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:37:581300:09:263700:18:283249.1000:27:541200:10:040:00:000:00:00
16 1595JAUME ROIG HERNANDOC.E. MEDITERRANIABM00:38:055000:10:35200:16:203673.4700:26:553100:11:100:00:000:00:00
17 4623CARLOS FERNANDEZ DE DIOSC.A. IGUALADAABM00:38:102000:09:382800:18:113299.7300:27:491500:10:210:00:000:00:00
18 2312JOSEBA ARANA ESCALADACLUB NATACIO SITGESABM00:38:141000:09:243100:18:203272.7300:27:441900:10:300:00:000:00:00
19 1057GABI RODRIGUEZ CALLEROCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:38:201500:09:294900:18:583163.4400:28:27500:09:530:00:000:00:00
20 3336JORDI GARCIA BERMÚDEZGAVA TRIATLOJNM00:38:272600:10:012000:17:543351.9600:27:552000:10:320:00:000:00:00
21 354VICTOR DOBAÑO LAZAROPRAT TRIATLO 1994V1M00:38:412100:09:443600:18:283249.1000:28:121800:10:290:00:000:00:00
22 4587CESAR HERNANDEZ CEBRIANC.E. SISTRELLSABM00:38:513000:10:061800:17:413393.0300:27:472900:11:040:00:000:00:00
23 2928CARLOS MIR RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:032200:09:452200:18:023327.1700:27:473700:11:160:00:000:00:00
24 787JULIO CESAR CERVANTES BLAC.N. SABADELLV2M00:39:123700:10:161700:17:363409.0900:27:523900:11:200:00:000:00:00
25 7010CARLOS PINTADO GRIMALLICENCIA DE DIAJNM00:39:166000:10:46400:16:433589.2300:27:295800:11:470:00:000:00:00
26 3087FR. XAVIER PI HEREDIAC.N. BADALONAABM00:39:262800:10:052500:18:073311.8700:28:123500:11:140:00:000:00:00
27 7003ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM00:39:311700:09:335600:19:293079.5600:29:021700:10:290:00:000:00:00
28 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMÍREZC.N. SANTA PERPETUAABM00:39:356500:10:56600:17:043515.6300:28:005000:11:350:00:000:00:00
29 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:39:375300:10:37900:17:143481.6200:27:515700:11:460:00:000:00:00
30 3156JUAN CARLOS SERRAT GURRERCLUB NATACIO SITGESV1M00:39:397000:11:041300:17:233451.5800:28:273300:11:120:00:000:00:00
31 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:441200:09:256900:19:573007.5200:29:221600:10:220:00:000:00:00
32 4880SERGIO RODRIGUEZ CAMACHOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:474600:10:29800:17:123488.3700:27:417000:12:060:00:000:00:00
33 1760JOAN NEBLEZA MIRABENTCLUB NATACIO SITGESV1M00:39:482400:09:535300:19:233095.4400:29:162100:10:320:00:000:00:00
34 2070DAVID SEVILLA CASTILLOC.A. IGUALADAV1M00:39:593900:10:214200:18:403214.2900:29:012500:10:580:00:000:00:00
35 2194SERGIO BURON DE LA TORRECERRR IGUALADAABM00:40:054200:10:244000:18:393217.1600:29:032600:11:020:00:000:00:00
36 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:063600:10:163400:18:273252.0300:28:434200:11:230:00:000:00:00
37 717DANIEL SEGURA ELVIRAC.A. IGUALADAABM00:40:23600:09:107700:20:232943.5800:29:332300:10:500:00:000:00:00
38 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM00:40:333100:10:075700:19:303076.9200:29:372400:10:560:00:000:00:00
39 4500FREDERIC CORDERAS IBARZTG TRIATLO SITGESABM00:40:344700:10:304500:18:483191.4900:29:183600:11:160:00:000:00:00
40 6006ALBERTO VARÓN REDONDOLLICENCIA DE DIAABM00:40:476400:10:533500:18:283249.1000:29:214400:11:260:00:000:00:00
41 3987JOSE FRANCISCO MUÑOZ CUEVCERRR IGUALADAV1M00:40:504500:10:274300:18:443202.8500:29:115300:11:390:00:000:00:00
42 7017GEORGINA CONESA I MURLLICENCIA DE DIAJNF00:40:515700:10:422900:18:113299.7300:28:536400:11:580:00:000:00:00
43 3725ANDOR CANOVAS ALCALDETRIATLO L´HOSPITALETABM00:41:013800:10:216200:19:373058.6200:29:582800:11:030:00:000:00:00
44 4453DAVID MARTINEZ MARTINEZTG TRIATLO SITGESABM00:41:044400:10:274700:18:523180.2100:29:195600:11:450:00:000:00:00
45 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:41:077600:11:162400:18:063314.9200:29:225500:11:450:00:000:00:00
46 1115JAVIER NOTARIO PERICASC.N. BADALONAABM00:41:106200:10:483800:18:343231.6000:29:225900:11:480:00:000:00:00
47 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:41:175100:10:374400:18:473194.3200:29:246300:11:530:00:000:00:00
48 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F00:41:527700:11:192600:18:093305.7900:29:287900:12:240:00:000:00:00
49 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:42:047100:11:05000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
50 7012JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAABM00:42:094300:10:258000:20:372910.2700:31:023000:11:070:00:000:00:00
51 5381CARLOS MORENO TIERNOC.N. SABADELLV1M00:42:223200:10:107100:20:062985.0700:30:166900:12:060:00:000:00:00
52 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:42:273300:10:118300:20:452891.5700:30:564700:11:310:00:000:00:00
53 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:42:287200:11:086300:19:373058.6200:30:455400:11:430:00:000:00:00
54 886ALVARO CLERICO RODESCLUB TRIATLO SABADELLV2M00:42:332300:09:529600:21:252801.5600:31:173800:11:160:00:000:00:00
55 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAABM00:42:3611700:12:101500:17:293431.8400:29:399600:12:570:00:000:00:00
56 5790OSCAR TORRES FALOMIRC.A. IGUALADAABM00:42:445200:10:377500:20:192953.2400:30:566000:11:480:00:000:00:00
57 370JOSE ANTONIO VAZQUEZ LUQUCLUB NATACIO RUBIABM00:42:476100:10:487200:20:092977.6700:30:576100:11:500:00:000:00:00
58 3435ERIC FERRANDO MOLINAC.N. SABADELLCDM00:42:518900:11:323900:18:383220.0400:30:108900:12:410:00:000:00:00
59 5773TONI GARRIDO CASTILLOC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:42:535400:10:398400:20:512877.7000:31:304100:11:230:00:000:00:00
60 12MAR CELMA MARINPRAT TRIATLO 1994ABF00:42:5610600:11:584800:18:543174.6000:30:526800:12:040:00:000:00:00
61 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:43:047500:11:145200:19:233095.4400:30:378000:12:270:00:000:00:00
62 1050FRANCESC NAVARRO PLATEROC.N. MOLINS DE REIV2M00:43:168600:11:296500:19:443040.5400:31:136700:12:030:00:000:00:00
63 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:43:196600:10:578500:20:522875.4000:31:494600:11:300:00:000:00:00
64 4296ESTEBAN AVILA GONZALESC. TRIATLO MONTORNESCDM00:43:265600:10:409900:21:362777.7800:32:163200:11:100:00:000:00:00
65 4394SERGI VILCHEZ MUDARRACLUB NATACIO MINORISAABM00:43:285900:10:439300:21:212810.3000:32:044300:11:240:00:000:00:00
66 748IVÁN BERDUSÁN VEGAINDEPENDENTABM00:43:285800:10:438200:20:432896.2200:31:266600:12:020:00:000:00:00
67 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M00:43:302700:10:0410700:21:512746.0000:31:555100:11:350:00:000:00:00
68 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANDACLUB NATACIO SITGESABM00:43:424100:10:2311200:22:072712.8900:32:303400:11:120:00:000:00:00
69 3134ENRIC CASTELLOTE TOSTTG TRIATLO SITGESABM00:43:484900:10:346800:19:553012.5500:30:2911600:13:190:00:000:00:00
70 2494POL VERDAGUER SANCHEZCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:43:509500:11:391900:17:423389.8300:29:2114600:14:290:00:000:00:00
71 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM00:43:514800:10:3110400:21:482752.2900:32:194900:11:320:00:000:00:00
72 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:44:0410300:11:535400:19:243092.7800:31:179300:12:470:00:000:00:00
73 5543JOAN FRANCESC GABARRÓ BISCERRR IGUALADAABM00:44:083400:10:1412100:22:282670.6200:32:424500:11:260:00:000:00:00
74 1800DOLORS PALAU CARULLACERRR IGUALADAV1F00:44:0910000:11:486600:19:473032.8600:31:358300:12:340:00:000:00:00
75 7015MARC TOSTLLICENCIA DE DIACDM00:44:128800:11:316000:19:343066.4400:31:0510400:13:070:00:000:00:00
76 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:44:286700:10:5810100:21:382773.5000:32:366200:11:520:00:000:00:00
77 607RAMON RICARD COMELLA GILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:44:327800:11:206700:19:533017.6000:31:1311700:13:190:00:000:00:00
78 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM00:44:357400:11:117900:20:302926.8300:31:419500:12:540:00:000:00:00
79 6001RUBEN SARLE LAPLANALLICENCIA DE DIAABM00:44:4312000:12:163300:18:273252.0300:30:4313400:14:000:00:000:00:00
80 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:44:5114300:12:532100:18:003333.3300:30:5313300:13:580:00:000:00:00
81 5677RAUL ALMENDROS SALASCLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:44:5214200:12:522300:18:023327.1700:30:5413100:13:580:00:000:00:00
82 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:44:5410900:12:027600:20:212948.4000:32:238100:12:310:00:000:00:00
83 7019GEMMA ZAPATER RODRÍGUEZLLICENCIA DE DIAABF00:45:1510700:11:595000:19:013155.1300:31:0013700:14:150:00:000:00:00
84 7001LORENA GARZON POYATOSC.T. CDM MONCADAABF00:45:2312800:12:297300:20:162960.5300:32:458400:12:380:00:000:00:00
85 7002ANDREA GARZON POYATOSC.T. CDM MONCADASUB23F00:45:2313100:12:407000:20:032992.5200:32:438700:12:400:00:000:00:00
86 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM00:45:328000:11:2311600:22:102706.7700:33:336500:11:590:00:000:00:00
87 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:45:398100:11:275100:19:123125.0000:30:3915300:15:000:00:000:00:00
88 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM00:45:408500:11:2811000:22:042719.0300:33:327300:12:080:00:000:00:00
89 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:45:4612200:12:187800:20:302926.8300:32:489800:12:580:00:000:00:00
90 2113RAFAEL ÁNGEL CORONADO PÉRTG TRIATLO SITGESABM00:45:466900:11:0211100:22:052716.9800:33:078600:12:390:00:000:00:00
91 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑALA SALLE SPORTJNM00:45:473500:10:1513100:23:252562.2800:33:407100:12:070:00:000:00:00
92 754JOSEP MARTINEZ CORTESC.A. IGUALADAABM00:45:5113200:12:428700:21:022852.6100:33:447200:12:070:00:000:00:00
93 2351ALBERTO CORONADO CORCHEROTRIATLO L´HOSPITALETABM00:45:519200:11:369800:21:312788.5400:33:079000:12:440:00:000:00:00
94 5054SILVIA ROSENDO NAVARROC.N. SABADELLCDF00:45:5212900:12:333200:18:213269.7500:30:5415100:14:580:00:000:00:00
95 3046DAVID JURADO GUILLENC. TRIATLO MONTORNESABM00:45:552500:09:5513500:23:482521.0100:33:437500:12:120:00:000:00:00
96 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIV1M00:45:576300:10:4913200:23:372540.5800:34:264800:11:310:00:000:00:00
97 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM00:45:5811000:12:038900:21:102834.6500:33:139100:12:450:00:000:00:00
98 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM00:46:067300:11:0911900:22:172692.6000:33:268800:12:400:00:000:00:00
99 3501MIRIAM CODINA CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:46:138200:11:2712300:22:382650.9600:34:057400:12:080:00:000:00:00
100 3109RICARDO GALINDO PINEDACLUB NATACIO SITGESABM00:46:229600:11:4111500:22:092708.8000:33:508200:12:320:00:000:00:00
101 29CLARA CANOVAS SANTOSC.N. BADALONAABF00:46:2410200:11:528800:21:092836.8800:33:0111900:13:230:00:000:00:00
102 1585ANTONI VENTEO I FERNANDEZCLUB NATACIO RUBIV1M00:46:2711600:12:069400:21:212810.3000:33:279900:13:000:00:000:00:00
103 3886TONI TIENDA MARTINEZUNIO ATLETICA RUBIV1M00:46:294000:10:2214200:24:302448.9800:34:525200:11:370:00:000:00:00
104 5418RUBEN MARTINEZ RIVEROSC.N. BADALONAABM00:46:348400:11:287400:20:172958.0900:31:4514900:14:490:00:000:00:00
105 3887RICARD VALENZUELA CRUZUNIO ATLETICA RUBIV2M00:46:492900:10:0515500:25:222365.3100:35:274000:11:220:00:000:00:00
106 1584MARC TRANI BUSTOSC.N. SABADELLJNM00:46:4913500:12:465500:19:273084.8300:32:1314800:14:360:00:000:00:00
107 3884JUAN JOSE SANCHEZ TEBARUNIO ATLETICA RUBIV2M00:46:5010800:12:0110200:21:412767.1000:33:4210600:13:080:00:000:00:00
108 3584ASSUMPTA CASTELLTORT AMORCERRR IGUALADAV2F00:46:5113000:12:349100:21:162821.3200:33:5010000:13:010:00:000:00:00
109 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:46:559900:11:4810900:21:582731.4100:33:4610900:13:090:00:000:00:00
110 1866ANTONIA CANO ALARCÓNCASBOI TRIATLOV1F00:46:5810400:11:54000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
111 5452MIGUEL BEJARANO PAEZCLUB NATACIO MINORISAABM00:46:5811300:12:048100:20:422898.5500:32:4613600:14:120:00:000:00:00
112 3553LAIA MARTIN MAGDALENAGAVA TRIATLOJNF00:47:0112300:12:1910800:21:562735.5600:34:159200:12:460:00:000:00:00
113 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF00:47:0211200:12:0310500:21:502748.0900:33:5310700:13:090:00:000:00:00
114 3582MARTA MARIMON CASTELLTORTCERRR IGUALADAABF00:47:1314400:12:549000:21:132827.9700:34:0710300:13:060:00:000:00:00
115 4930MIGUEL ANGEL DE PABLO MADC.E. 3DREAMABM00:47:169800:11:4712000:22:242678.5700:34:1110100:13:050:00:000:00:00
116 3938MIQUEL SANROMA COMESPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:269000:11:3212500:22:432641.2300:34:1511100:13:110:00:000:00:00
117 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M00:47:309300:11:3811300:22:072712.8900:33:4512400:13:450:00:000:00:00
118 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM00:47:356800:10:5913600:23:582503.4800:34:578500:12:380:00:000:00:00
119 7016JAVI SOLDADO PRESUMIDOLLICENCIA DE DIAABM00:47:488300:11:2812800:23:142582.5000:34:4210200:13:060:00:000:00:00
120 5758SERGIO MONSALVE MORENOINDEPENDENTABM00:47:537900:11:2013000:23:242564.1000:34:4410800:13:090:00:000:00:00
121 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:47:5712500:12:2211700:22:102706.7700:34:3212000:13:250:00:000:00:00
122 113ELISENDA PRACHT MONTAMATCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F00:48:0010100:11:5112600:22:572614.3800:34:4811300:13:120:00:000:00:00
123 839JOSEP Mª ESTEVA PAYTUVIC.A. XALOCV3M00:48:1614000:12:5011400:22:082710.8400:34:5811500:13:180:00:000:00:00
124 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:48:2414500:12:5510000:21:382773.5000:34:3312600:13:510:00:000:00:00
125 1923CAROL MALDONADO BASCONESCERRR IGUALADAABF00:48:2513600:12:4810300:21:432762.8500:34:3112700:13:540:00:000:00:00
126 6003IGNASI GIMENO FIGUERASLLICENCIA DE DIAABM00:48:3613800:12:499500:21:232805.9200:34:1214300:14:240:00:000:00:00
127 4982DANI CAMPO FERNANDEZC.N. BADALONAABM00:48:4813300:12:43000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
128 1232JORDI SEGADE QUINTELAPRAT TRIATLO 1994ABM00:48:4911900:12:1212400:22:422643.1700:34:5412800:13:550:00:000:00:00
129 5096ANGELA AGUILAR FUENTESC.N. CATALUNYAV1F00:48:579700:11:4714700:24:562406.4200:36:437700:12:140:00:000:00:00
130 4020MARIA CASTRO MARTINEZCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:48:5814900:12:5612200:22:302666.6700:35:2612100:13:320:00:000:00:00
131 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:49:1117400:14:196100:19:343066.4400:33:5316000:15:180:00:000:00:00
132 2102DAVID ZARROCA CONILLCERDANYOLA CHV1M00:49:1214700:12:5512700:23:102589.9300:36:0510500:13:070:00:000:00:00
133 3592ANDREA VICTORIA SANTA COLGAVA TRIATLOSUB23F00:49:2111500:12:0512900:23:202571.4300:35:2512900:13:560:00:000:00:00
134 3567SILVIA RODRIGUEZ DONAIRECERDANYOLA CHABF00:49:3215400:13:1311800:22:122702.7000:35:2513500:14:070:00:000:00:00
135 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOCDF00:49:3715700:13:2210600:21:502748.0900:35:1214400:14:250:00:000:00:00
136 5655JAVIER GOMEZ CONEJOSC.N. BADALONAABM00:49:4516200:13:519700:21:302790.7000:35:2114200:14:240:00:000:00:00
137 2664DAVID OTAL DE SANROMACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:49:528700:11:2915000:25:122380.9500:36:4111000:13:110:00:000:00:00
138 1067RUBÉN FERNÁNDEZ RIVERAC.E. 3DREAMABM00:49:5511800:12:1113700:24:072487.9100:36:1812300:13:370:00:000:00:00
139 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF00:50:0916100:13:398600:21:012854.8800:34:4016300:15:290:00:000:00:00
140 2537DAVID GARCIA PERUCHOC.N. MOLINS DE REIV1M00:50:1111400:12:0415800:25:522319.5900:37:567800:12:150:00:000:00:00
141 1857ISABEL MARIA CASTAÑO NUÑECERRR IGUALADAABF00:50:1417900:14:535900:19:323071.6700:34:2516900:15:490:00:000:00:00
142 1962LAURA DOMINGUEZ DÍEZCERDANYOLA CHABF00:50:1510500:11:5715900:26:052300.3200:38:027600:12:130:00:000:00:00
143 1878PAULA MARTIN CASTELLSEGUÉPRAT TRIATLO 1994CDF00:50:2911100:12:0314600:24:502416.1100:36:5312200:13:360:00:000:00:00
144 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:50:4112100:12:1814900:25:112382.5300:37:2911200:13:120:00:000:00:00
145 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:50:499400:11:3915600:25:222365.3100:37:0112500:13:480:00:000:00:00
146 3957CHRISTOPHE LE GRIX DE LA CLUB NATACIO MINORISAV1M00:51:2413900:12:5013900:24:182469.1400:37:0813900:14:160:00:000:00:00
147 1949GEMMA CASULLERAS MARTINEZC.T. S.J. ABADESSESABF00:51:2913700:12:4815300:25:192369.9800:38:0711800:13:220:00:000:00:00
148 7014DAVID GARCIA FERRILLICENCIA DE DIAV1M00:51:3216700:14:019200:21:162821.3200:35:1717200:16:150:00:000:00:00
149 7005VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF00:51:3915300:13:1015100:25:122380.9500:38:2211400:13:170:00:000:00:00
150 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M00:51:4715500:13:1715700:25:322349.8700:38:499700:12:580:00:000:00:00
151 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM00:51:5515200:13:0914000:24:192467.4400:37:2814500:14:270:00:000:00:00
152 5176ESTELA VALERO RÓDENASPRAT TRIATLO 1994ABF00:52:4115600:13:2114500:24:442425.8800:38:0514700:14:360:00:000:00:00
153 7013JOSE ANTONIO CABALLERO FULLICENCIA DE DIAV1M00:52:4412700:12:2415400:25:202368.4200:37:4415400:15:000:00:000:00:00
154 5036CAROL MACETRIATLO L´HOSPITALETABF00:53:0812400:12:2116400:26:492237.4100:39:1013200:13:580:00:000:00:00
155 961ANTONIO PAREJA MOCHALESTRIATLO OLESAV3M00:53:1313400:12:4416000:26:142287.1700:38:5813800:14:150:00:000:00:00
156 1264FRANCISCO GASCON PERIBAÑEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:2716000:13:3114400:24:402432.4300:38:1115900:15:160:00:000:00:00
157 38SARA GRACIA FERNANDEZC.N. BADALONASUB23F00:53:3016900:14:0413800:24:132477.6300:38:1715800:15:130:00:000:00:00
158 3505NOEMI APARICIO CABANILLASC.N. SABADELLABF00:53:3916600:14:0114300:24:372437.3700:38:3815500:15:010:00:000:00:00
159 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUANOCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:53:5617700:14:4613300:23:392537.0000:38:2516500:15:310:00:000:00:00
160 5150IRINA CUVIELLA MÉNDEZGAVA TRIATLOCDF00:53:5615900:13:2714800:25:082387.2700:38:3516100:15:210:00:000:00:00
161 50YAZMIN DEL MAR SANCHIS BOC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF00:53:5717200:14:1814100:24:282452.3200:38:4615700:15:110:00:000:00:00
162 7018DAVID MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:54:1912600:12:2316600:27:392169.9800:40:0214000:14:170:00:000:00:00
163 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:54:2017600:14:4413400:23:402535.2100:38:2417100:15:560:00:000:00:00
164 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M00:55:1514100:12:5116500:27:262187.1200:40:1715200:14:580:00:000:00:00
165 31MONTSE CUEVAS CASTILLOCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:55:4317300:14:1916100:26:272268.4300:40:4615000:14:570:00:000:00:00
166 1913CRISTINA GONZALEZ RAIGONTRIATLO L´HOSPITALETABF00:55:5517800:14:5115200:25:132379.3800:40:0417000:15:510:00:000:00:00
167 2335SALVADOR PONCE ZAMUDIOCERRR IGUALADAV2M00:56:0415000:12:5716800:28:432089.3800:41:4014100:14:240:00:000:00:00
168 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF00:56:1617000:14:0816200:26:382252.8200:40:4616400:15:300:00:000:00:00
169 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉSABSOLUT SPORTJNF00:56:1616800:14:0316300:26:402250.0000:40:4316600:15:330:00:000:00:00
170 1013PEDRO NUNCIO HERNANDEZTRIATLO BCN-TRIFORFUNV3M00:56:5015100:13:03000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
171 6009ANDREU SERRAS FONTANALSLLICENCIA DE DIASUB23M00:57:3914600:12:5517100:29:232041.9700:42:1816200:15:210:00:000:00:00
172 6002GUILLEM SERRAS FONTANALSLLICENCIA DE DIASUB23M00:57:3914800:12:5617200:29:322031.6000:42:2815600:15:110:00:000:00:00
173 956F. JAVIER DIAZ-GONZALEZ MCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:58:1018200:18:036400:19:373058.6200:37:4017700:20:300:00:000:00:00
174 7011JOSE MARIA MEJORADO ACOSTLLICENCIA DE DIAV1M00:58:479100:11:3517700:34:201747.5700:45:559400:12:520:00:000:00:00
175 4385JOSÉ MARIA GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M00:59:2516300:13:5117300:31:371897.7300:45:2813000:13:570:00:000:00:00
176 6004ANTONI ALSINA SIMALLLICENCIA DE DIAV1M01:00:2516400:13:56000:00:000.0000:00:00000:00:000:00:000:00:00
177 1851MARTA SANCHEZ SALINASCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:00:5815800:13:2417400:31:591875.9800:45:2316700:15:350:00:000:00:00
178 7009ROSARIO CAÑETE JIMÉNEZLLICENCIA DE DIAABF01:02:2517100:14:1217500:32:251850.9000:46:3716800:15:480:00:000:00:00
179 6008MIGUEL ANGEL ESCUDERO ALOLLICENCIA DE DIAABM01:02:3516500:13:5717000:28:582071.3500:42:5517600:19:400:00:000:00:00
180 6007DANIEL MILA ABADLLICENCIA DE DIAV1M01:02:3617500:14:2816900:28:522078.5200:43:2017500:19:160:00:000:00:00
181 1920ESTER LAFITA SANCHEZCERDANYOLA CHV2F01:03:2218100:16:4316700:28:362097.9000:45:1917400:18:030:00:000:00:00
182 28ROSA MARIA GIBERNA CONDECERRR IGUALADAV1F01:06:0518000:16:3717600:33:071811.7800:49:4417300:16:210:00:000:00:00






FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32