RESULTATS »

INSCRITS PRESENTATS ACABEN RETIRATS DESQUALIFICATS DIST. TRAM 1 DIST. TRAM 2 DIST. TRAM 3 TEMP. EXT TEMP. AIGUA
189 182 4 3 2 1000 2 32 26

CLASSIFICACIÓ

MASCULÍ FEMENÍ CATEGORIES CLUBS (MASCULINA) CLUBS (FEMENINA) INDIVIDUALS GRUPS D'EDAT

GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 5027MARTA ROMANCE OMSC.N. SABADELLCDF00:44:286700:10:5810100:21:382773.500:32:366200:11:5200:00:0000:00:00
2 5054SILVIA ROSENDO NAVAC.N. SABADELLCDF00:45:5212900:12:333200:18:213269.7500:30:5415100:14:5800:00:0000:00:00
GRUP: G16
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3435ERIC FERRANDO MOLINC.N. SABADELLCDM00:42:518900:11:323900:18:383220.0400:30:108900:12:4100:00:0000:00:00
2 2494POL VERDAGUER SANCHCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVCDM00:43:509500:11:391900:17:423389.8300:29:2114600:14:2900:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 7017GEORGINA CONESA I MLLICENCIA DE DIAJNF00:40:515700:10:422900:18:113299.7300:28:536400:11:5800:00:0000:00:00
2 3553LAIA MARTIN MAGDALEGAVA TRIATLOJNF00:47:0112300:12:1910800:21:562735.5600:34:159200:12:4600:00:0000:00:00
3 3537ALBA AMAT FERNÀNDEZC.N. CATALUNYACDF00:47:0211200:12:0310500:21:502748.0900:33:5310700:13:0900:00:0000:00:00
4 4020MARIA CASTRO MARTINCLUB TRIATLO GRANOLLERSCDF00:48:5814900:12:5612200:22:302666.6700:35:2612100:13:3200:00:0000:00:00
5 5095CLAUDIA SOGAS LOPEZGAVA TRIATLOCDF00:49:3715700:13:2210600:21:502748.0900:35:1214400:14:2500:00:0000:00:00
6 1983JUDIT CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VACDF00:50:0916100:13:398600:21:012854.8800:34:4016300:15:2900:00:0000:00:00
7 1878PAULA MARTIN CASTELPRAT TRIATLO 1994CDF00:50:2911100:12:0314600:24:502416.1100:36:5312200:13:3600:00:0000:00:00
8 5150IRINA CUVIELLA MÉNDGAVA TRIATLOCDF00:53:5615900:13:2714800:25:082387.2700:38:3516100:15:2100:00:0000:00:00
9 50YAZMIN DEL MAR SANCC.N. TERRASSA-CICLES MOREJNF00:53:5717200:14:1814100:24:282452.3200:38:4615700:15:1100:00:0000:00:00
10 1842CLÀUDIA JÚDEZ CLAPÉABSOLUT SPORTJNF00:56:1616800:14:0316300:26:40225000:40:4316600:15:3300:00:0000:00:00
11 5033MIREIA PÉREZ GARCÍAABSOLUT SPORTCDF00:56:1617000:14:0816200:26:382252.8200:40:4616400:15:3000:00:0000:00:00
GRUP: G17-19
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3336JORDI GARCIA BERMÚDGAVA TRIATLOJNM00:38:272600:10:012000:17:543351.9600:27:552000:10:3200:00:0000:00:00
2 7010CARLOS PINTADO GRIMLLICENCIA DE DIAJNM00:39:166000:10:46400:16:433589.2300:27:295800:11:4700:00:0000:00:00
3 2993IVÁN BUSTOS LARAC.E. SISTRELLSJNM00:40:333100:10:075700:19:303076.9200:29:372400:10:5600:00:0000:00:00
4 2539POL FARELL GONZALOC.N. SABADELLCDM00:42:287200:11:086300:19:373058.6200:30:455400:11:4300:00:0000:00:00
5 4296ESTEBAN AVILA GONZAC. TRIATLO MONTORNESCDM00:43:265600:10:409900:21:362777.7800:32:163200:11:1000:00:0000:00:00
6 7015MARC TOSTLLICENCIA DE DIACDM00:44:128800:11:316000:19:343066.4400:31:0510400:13:0700:00:0000:00:00
7 5496ADRIAN ARRUFAT PEÑALA SALLE SPORTJNM00:45:473500:10:1513100:23:252562.2800:33:407100:12:0700:00:0000:00:00
8 5615MANEL PUIG DURANCERRR IGUALADACDM00:46:067300:11:0911900:22:172692.600:33:268800:12:4000:00:0000:00:00
9 1584MARC TRANI BUSTOSC.N. SABADELLJNM00:46:4913500:12:465500:19:273084.8300:32:1314800:14:3600:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1814LAIA PI BOLTAC.N. CATALUNYASUB23F00:41:527700:11:192600:18:093305.7900:29:287900:12:2400:00:0000:00:00
2 7001LORENA GARZON POYAC.T. CDM MONCADAABF00:45:2312800:12:297300:20:162960.5300:32:458400:12:3800:00:0000:00:00
3 7002ANDREA GARZON POYAC.T. CDM MONCADASUB23F00:45:2313100:12:407000:20:032992.5200:32:438700:12:4000:00:0000:00:00
4 3592ANDREA VICTORIA SANGAVA TRIATLOSUB23F00:49:2111500:12:0512900:23:202571.4300:35:2512900:13:5600:00:0000:00:00
5 38SARA GRACIA FERNANDC.N. BADALONASUB23F00:53:3016900:14:0413800:24:132477.6300:38:1715800:15:1300:00:0000:00:00
GRUP: G20-24
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1588NACHO VILLARRUEL PRAT TRIATLO 1994SUB23M00:36:38800:09:161200:17:233451.5800:26:391100:09:5900:00:0000:00:00
2 3326SERGI SAEZ DAMASCLUB TRIATLO GRANOLLERSSUB23M00:37:351900:09:342700:18:103302.7500:27:44400:09:5100:00:0000:00:00
3 4779FERRAN ANGUERA GARCPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:38300:08:544600:18:493188.6600:27:43700:09:5500:00:0000:00:00
4 3456ENRIC BASALLOTE BERC.N. SABADELLSUB23M00:37:57200:08:515800:19:303076.9200:28:21200:09:3600:00:0000:00:00
5 3134ENRIC CASTELLOTE TOTG TRIATLO SITGESABM00:43:484900:10:346800:19:553012.5500:30:2911600:13:1900:00:0000:00:00
6 1665ÀLEX CARRERAS RUIZCLUB TRIATLO BADIA DEL VASUB23M00:45:398100:11:275100:19:12312500:30:3915300:15:0000:00:0000:00:00
7 6002GUILLEM SERRAS FONTLLICENCIA DE DIASUB23M00:57:3914800:12:5617200:29:322031.600:42:2815600:15:1100:00:0000:00:00
8 6009ANDREU SERRAS FONTALLICENCIA DE DIASUB23M00:57:3914600:12:5517100:29:232041.9700:42:1816200:15:2100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 4003TANIA GUERRA ROMEROPRAT TRIATLO 1994ABF00:43:196600:10:578500:20:522875.400:31:494600:11:3000:00:0000:00:00
2 29CLARA CANOVAS SANTOC.N. BADALONAABF00:46:2410200:11:528800:21:092836.8800:33:0111900:13:2300:00:0000:00:00
3 3582MARTA MARIMON CASTECERRR IGUALADAABF00:47:1314400:12:549000:21:132827.9700:34:0710300:13:0600:00:0000:00:00
4 7005VERONICA AVILA LAGOLLICENCIA DE DIAABF00:51:3915300:13:1015100:25:122380.9500:38:2211400:13:1700:00:0000:00:00
5 3547LÍDIA RODRÍGUEZ RUACLUB TRIATLO L´EIX DE NAVABF00:53:5617700:14:4613300:23:39253700:38:2516500:15:3100:00:0000:00:00
6 1913CRISTINA GONZALEZ RTRIATLO L´HOSPITALETABF00:55:5517800:14:5115200:25:132379.3800:40:0417000:15:5100:00:0000:00:00
GRUP: G25-29
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 2928CARLOS MIR RIERACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:032200:09:452200:18:023327.1700:27:473700:11:1600:00:0000:00:00
2 7003ANDER MUÑOZ VITORIACLUB TRIATLÓ GANDIAABM00:39:311700:09:335600:19:293079.5600:29:021700:10:2900:00:0000:00:00
3 4880SERGIO RODRIGUEZ CACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:474600:10:29800:17:123488.3700:27:417000:12:0600:00:0000:00:00
4 2194SERGIO BURON DE LA CERRR IGUALADAABM00:40:054200:10:244000:18:393217.1600:29:032600:11:0200:00:0000:00:00
5 1115JAVIER NOTARIO PERIC.N. BADALONAABM00:41:106200:10:483800:18:343231.600:29:225900:11:4800:00:0000:00:00
6 4509JOSE FERNÁNDEZ ARANCLUB NATACIO SITGESABM00:43:424100:10:2311200:22:072712.8900:32:303400:11:1200:00:0000:00:00
7 5268ÓSCAR PÉREZ GARCÉSGAVA TRIATLOABM00:43:514800:10:3110400:21:482752.2900:32:194900:11:3200:00:0000:00:00
8 152ALBERT CALVO MORENOCLUB NATACIO RUBIABM00:44:0410300:11:535400:19:243092.7800:31:179300:12:4700:00:0000:00:00
9 4450SERGIO PULIDO PRATSCLUB NATACIO RUBIABM00:45:408500:11:2811000:22:042719.0300:33:327300:12:0800:00:0000:00:00
10 2351ALBERTO CORONADO COTRIATLO L´HOSPITALETABM00:45:519200:11:369800:21:312788.5400:33:079000:12:4400:00:0000:00:00
11 3046DAVID JURADO GUILLEC. TRIATLO MONTORNESABM00:45:552500:09:5513500:23:482521.0100:33:437500:12:1200:00:0000:00:00
12 5418RUBEN MARTINEZ RIVEC.N. BADALONAABM00:46:348400:11:287400:20:172958.0900:31:4514900:14:4900:00:0000:00:00
13 4930MIGUEL ANGEL DE PABC.E. 3DREAMABM00:47:169800:11:4712000:22:242678.5700:34:1110100:13:0500:00:0000:00:00
14 7016JAVI SOLDADO PRESUMLLICENCIA DE DIAABM00:47:488300:11:2812800:23:142582.500:34:4210200:13:0600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 12MAR CELMA MARINPRAT TRIATLO 1994ABF00:42:5610600:11:584800:18:543174.600:30:526800:12:0400:00:0000:00:00
2 7019GEMMA ZAPATER RODRÍLLICENCIA DE DIAABF00:45:1510700:11:595000:19:013155.1300:31:0013700:14:1500:00:0000:00:00
3 1906IRENE FONT PUJULÀCERDANYOLA CHABF00:45:4612200:12:187800:20:302926.8300:32:489800:12:5800:00:0000:00:00
4 3521MONICA CRISOL SALASCLUB NATACIO RUBIABF00:47:5712500:12:2211700:22:102706.7700:34:3212000:13:2500:00:0000:00:00
5 1857ISABEL MARIA CASTAÑCERRR IGUALADAABF00:50:1417900:14:535900:19:323071.6700:34:2516900:15:4900:00:0000:00:00
6 1962LAURA DOMINGUEZ DÍECERDANYOLA CHABF00:50:1510500:11:5715900:26:052300.3200:38:027600:12:1300:00:0000:00:00
7 5176ESTELA VALERO RÓDENPRAT TRIATLO 1994ABF00:52:4115600:13:2114500:24:442425.8800:38:0514700:14:3600:00:0000:00:00
8 3598ANA NAVARRO CANTOSCLUB TRIATLO BADIA DEL VAABF00:54:2017600:14:4413400:23:402535.2100:38:2417100:15:5600:00:0000:00:00
GRUP: G30-34
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 640MANUEL LLORET ZARAGCLUB NATACIO SITGESABM00:36:18500:09:011100:17:213458.2100:26:22800:09:5600:00:0000:00:00
2 2760EDMON MARTINEZ MARTPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:091600:09:311000:17:173471.5500:26:481400:10:2100:00:0000:00:00
3 876MARC COMELLAS GONZACLUB GASSS TRIATLOABM00:37:321800:09:331400:17:253444.9800:26:582200:10:3400:00:0000:00:00
4 4623CARLOS FERNANDEZ DEC.A. IGUALADAABM00:38:102000:09:382800:18:113299.7300:27:491500:10:2100:00:0000:00:00
5 1493JOAN ALARCÓN VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:39:441200:09:256900:19:573007.5200:29:221600:10:2200:00:0000:00:00
6 717DANIEL SEGURA ELVIRC.A. IGUALADAABM00:40:23600:09:107700:20:232943.5800:29:332300:10:5000:00:0000:00:00
7 4500FREDERIC CORDERAS ITG TRIATLO SITGESABM00:40:344700:10:304500:18:483191.4900:29:183600:11:1600:00:0000:00:00
8 6006ALBERTO VARÓN REDONLLICENCIA DE DIAABM00:40:476400:10:533500:18:283249.100:29:214400:11:2600:00:0000:00:00
9 3725ANDOR CANOVAS ALCALTRIATLO L´HOSPITALETABM00:41:013800:10:216200:19:373058.6200:29:582800:11:0300:00:0000:00:00
10 223MARC RELAÑO GUILLENCLUB POLIESPORTIU PUIGCERABM00:41:175100:10:374400:18:473194.3200:29:246300:11:5300:00:0000:00:00
11 4394SERGI VILCHEZ MUDARCLUB NATACIO MINORISAABM00:43:285900:10:439300:21:212810.300:32:044300:11:2400:00:0000:00:00
12 748IVÁN BERDUSÁN VEGAINDEPENDENTABM00:43:285800:10:438200:20:432896.2200:31:266600:12:0200:00:0000:00:00
13 6001RUBEN SARLE LAPLANALLICENCIA DE DIAABM00:44:4312000:12:163300:18:273252.0300:30:4313400:14:0000:00:0000:00:00
14 2113RAFAEL ÁNGEL CORONATG TRIATLO SITGESABM00:45:466900:11:0211100:22:052716.9800:33:078600:12:3900:00:0000:00:00
15 5452MIGUEL BEJARANO PAECLUB NATACIO MINORISAABM00:46:5811300:12:048100:20:422898.5500:32:4613600:14:1200:00:0000:00:00
16 4982DANI CAMPO FERNANDEC.N. BADALONAABM00:48:4813300:12:43000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
17 1067RUBÉN FERNÁNDEZ RIVC.E. 3DREAMABM00:49:5511800:12:1113700:24:072487.9100:36:1812300:13:3700:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1875ESTER FRANCO GARCIAC.N. SANTA PERPETUAABF00:44:5410900:12:027600:20:212948.400:32:238100:12:3100:00:0000:00:00
2 3501MIRIAM CODINA CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSABF00:46:138200:11:2712300:22:382650.9600:34:057400:12:0800:00:0000:00:00
3 1923CAROL MALDONADO BASCERRR IGUALADAABF00:48:2513600:12:4810300:21:432762.8500:34:3112700:13:5400:00:0000:00:00
4 3567SILVIA RODRIGUEZ DOCERDANYOLA CHABF00:49:3215400:13:1311800:22:122702.700:35:2513500:14:0700:00:0000:00:00
5 1949GEMMA CASULLERAS MAC.T. S.J. ABADESSESABF00:51:2913700:12:4815300:25:192369.9800:38:0711800:13:2200:00:0000:00:00
6 5036CAROL MACETRIATLO L´HOSPITALETABF00:53:0812400:12:2116400:26:492237.4100:39:1013200:13:5800:00:0000:00:00
7 3505NOEMI APARICIO CABAC.N. SABADELLABF00:53:3916600:14:0114300:24:372437.3700:38:3815500:15:0100:00:0000:00:00
8 7009ROSARIO CAÑETE JIMÉLLICENCIA DE DIAABF01:02:2517100:14:1217500:32:251850.900:46:3716800:15:4800:00:0000:00:00
GRUP: G35-39
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1301RAUL GOMEZ GARCES DC.N. TARRACOABM00:35:26400:09:00300:16:283643.7200:25:28900:09:5800:00:0000:00:00
2 1204VICTOR ESTEPA FONTACLUB NATACIO SALLENTABM00:36:211100:09:24500:17:043515.6300:26:28600:09:5300:00:0000:00:00
3 1436IVAN LIMIA BOOC. TRIATLO MONTORNESABM00:36:43100:08:414100:18:403214.2900:27:21100:09:2200:00:0000:00:00
4 430HECTOR NADAL PEREZC.N. CATALUNYAABM00:36:46900:09:171600:17:303428.5700:26:471000:09:5900:00:0000:00:00
5 667JORDI GARCIA BERCIAC.N. BADALONAABM00:36:501400:09:28700:17:113491.7600:26:391300:10:1100:00:0000:00:00
6 7004RUBEN BARRIO LORESPRAT TRIATLO 1994ABM00:37:19700:09:113000:18:183278.6900:27:29300:09:5000:00:0000:00:00
7 1369JUAN ANTONIO CALEROCLUB NATACIO RUBIABM00:37:425500:10:40100:16:00375000:26:402700:11:0200:00:0000:00:00
8 1595JAUME ROIG HERNANDOC.E. MEDITERRANIABM00:38:055000:10:35200:16:203673.4700:26:553100:11:1000:00:0000:00:00
9 2312JOSEBA ARANA ESCALACLUB NATACIO SITGESABM00:38:141000:09:243100:18:203272.7300:27:441900:10:3000:00:0000:00:00
10 4587CESAR HERNANDEZ CEBC.E. SISTRELLSABM00:38:513000:10:061800:17:413393.0300:27:472900:11:0400:00:0000:00:00
11 3087FR. XAVIER PI HEREDC.N. BADALONAABM00:39:262800:10:052500:18:073311.8700:28:123500:11:1400:00:0000:00:00
12 5561SERGI FERNÁNDEZ RAMC.N. SANTA PERPETUAABM00:39:356500:10:56600:17:043515.6300:28:005000:11:3500:00:0000:00:00
13 4483JAUME RELATS MORENOCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:40:063600:10:163400:18:273252.0300:28:434200:11:2300:00:0000:00:00
14 4453DAVID MARTINEZ MARTTG TRIATLO SITGESABM00:41:044400:10:274700:18:523180.2100:29:195600:11:4500:00:0000:00:00
15 7012JOAN FERRE BALMONLLICENCIA DE DIAABM00:42:094300:10:258000:20:372910.2700:31:023000:11:0700:00:0000:00:00
16 1479DANIEL ALARCON VILACLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:42:273300:10:118300:20:452891.5700:30:564700:11:3100:00:0000:00:00
17 4776OSCAR JUVEC.N. BADALONAABM00:42:3611700:12:101500:17:293431.8400:29:399600:12:5700:00:0000:00:00
18 5790OSCAR TORRES FALOMIC.A. IGUALADAABM00:42:445200:10:377500:20:192953.2400:30:566000:11:4800:00:0000:00:00
19 370JOSE ANTONIO VAZQUECLUB NATACIO RUBIABM00:42:476100:10:487200:20:092977.6700:30:576100:11:5000:00:0000:00:00
20 5543JOAN FRANCESC GABARCERRR IGUALADAABM00:44:083400:10:1412100:22:282670.6200:32:424500:11:2600:00:0000:00:00
21 769MIGUEL LOBERA JONESCLUB NATACIO SITGESABM00:44:357400:11:117900:20:302926.8300:31:419500:12:5400:00:0000:00:00
22 5677RAUL ALMENDROS SALACLUB ATLETIC PALAFRUGELLABM00:44:5214200:12:522300:18:023327.1700:30:5413100:13:5800:00:0000:00:00
23 2633RAFA MELENDEZ LOPEZCERDANYOLA CHABM00:45:328000:11:2311600:22:102706.7700:33:336500:11:5900:00:0000:00:00
24 754JOSEP MARTINEZ CORTC.A. IGUALADAABM00:45:5113200:12:428700:21:022852.6100:33:447200:12:0700:00:0000:00:00
25 396SERGIO DAVILA COZARCLUB NATACIO RUBIABM00:45:5811000:12:038900:21:102834.6500:33:139100:12:4500:00:0000:00:00
26 3109RICARDO GALINDO PINCLUB NATACIO SITGESABM00:46:229600:11:4111500:22:092708.800:33:508200:12:3200:00:0000:00:00
27 1093DAVID PEREZ REYESTRIATLO L´HOSPITALETABM00:47:356800:10:5913600:23:582503.4800:34:578500:12:3800:00:0000:00:00
28 5758SERGIO MONSALVE MORINDEPENDENTABM00:47:537900:11:2013000:23:242564.100:34:4410800:13:0900:00:0000:00:00
29 6003IGNASI GIMENO FIGUELLICENCIA DE DIAABM00:48:3613800:12:499500:21:232805.9200:34:1214300:14:2400:00:0000:00:00
30 1232JORDI SEGADE QUINTEPRAT TRIATLO 1994ABM00:48:4911900:12:1212400:22:422643.1700:34:5412800:13:5500:00:0000:00:00
31 5655JAVIER GOMEZ CONEJOC.N. BADALONAABM00:49:4516200:13:519700:21:302790.700:35:2114200:14:2400:00:0000:00:00
32 2664DAVID OTAL DE SANROCLUB TRIATLO GRANOLLERSABM00:49:528700:11:2915000:25:122380.9500:36:4111000:13:1100:00:0000:00:00
33 2450JEROME LOOSCERRR IGUALADAABM00:51:5515200:13:0914000:24:192467.4400:37:2814500:14:2700:00:0000:00:00
34 6008MIGUEL ANGEL ESCUDELLICENCIA DE DIAABM01:02:3516500:13:5717000:28:582071.3500:42:5517600:19:4000:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1988BELEN HIDALGO VALLSCERDANYOLA CHV1F00:41:077600:11:162400:18:063314.9200:29:225500:11:4500:00:0000:00:00
2 1800DOLORS PALAU CARULLCERRR IGUALADAV1F00:44:0910000:11:486600:19:473032.8600:31:358300:12:3400:00:0000:00:00
3 4034MARIA FIOL AIXARCHCLUB ATLETIC PALAFRUGELLV1F00:44:5114300:12:532100:18:003333.3300:30:5313300:13:5800:00:0000:00:00
4 1866ANTONIA CANO ALARCÓCASBOI TRIATLOV1F00:46:5810400:11:54000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
5 113ELISENDA PRACHT MONCLUB POLIESPORTIU PUIGCERV1F00:48:0010100:11:5112600:22:572614.3800:34:4811300:13:1200:00:0000:00:00
6 5096ANGELA AGUILAR FUENC.N. CATALUNYAV1F00:48:579700:11:4714700:24:562406.4200:36:437700:12:1400:00:0000:00:00
GRUP: G40-44
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3881OSCAR CIRUELOS CRUZGAVA TRIATLOV1M00:37:581300:09:263700:18:283249.100:27:541200:10:0400:00:0000:00:00
2 1057GABI RODRIGUEZ CALLCLUB TRIATLO GRANOLLERSV1M00:38:201500:09:294900:18:583163.4400:28:27500:09:5300:00:0000:00:00
3 354VICTOR DOBAÑO LAZARPRAT TRIATLO 1994V1M00:38:412100:09:443600:18:283249.100:28:121800:10:2900:00:0000:00:00
4 3156JUAN CARLOS SERRAT CLUB NATACIO SITGESV1M00:39:397000:11:041300:17:233451.5800:28:273300:11:1200:00:0000:00:00
5 1760JOAN NEBLEZA MIRABECLUB NATACIO SITGESV1M00:39:482400:09:535300:19:233095.4400:29:162100:10:3200:00:0000:00:00
6 2070DAVID SEVILLA CASTIC.A. IGUALADAV1M00:39:593900:10:214200:18:403214.2900:29:012500:10:5800:00:0000:00:00
7 3987JOSE FRANCISCO MUÑOCERRR IGUALADAV1M00:40:504500:10:274300:18:443202.8500:29:115300:11:3900:00:0000:00:00
8 5381CARLOS MORENO TIERNC.N. SABADELLV1M00:42:223200:10:107100:20:062985.0700:30:166900:12:0600:00:0000:00:00
9 5773TONI GARRIDO CASTILC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:42:535400:10:398400:20:512877.700:31:304100:11:2300:00:0000:00:00
10 905ALEX DOT PIULACHSCERDANYOLA CHV1M00:43:047500:11:145200:19:233095.4400:30:378000:12:2700:00:0000:00:00
11 4773FRANK GARCIA SOLERUNIO ATLETICA RUBIV1M00:43:302700:10:0410700:21:51274600:31:555100:11:3500:00:0000:00:00
12 607RAMON RICARD COMELLC.N. CASTELLET TRIATLÓV1M00:44:327800:11:206700:19:533017.600:31:1311700:13:1900:00:0000:00:00
13 3880CARLOS PARDOS MARINUNIO ATLETICA RUBIV1M00:45:576300:10:4913200:23:372540.5800:34:264800:11:3100:00:0000:00:00
14 3886TONI TIENDA MARTINEUNIO ATLETICA RUBIV1M00:46:294000:10:2214200:24:302448.9800:34:525200:11:3700:00:0000:00:00
15 2485DANIEL ALGUÉ GODOYCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1M00:46:559900:11:4810900:21:582731.4100:33:4610900:13:0900:00:0000:00:00
16 2537DAVID GARCIA PERUCHC.N. MOLINS DE REIV1M00:50:1111400:12:0415800:25:522319.5900:37:567800:12:1500:00:0000:00:00
17 7013JOSE ANTONIO CABALLLLICENCIA DE DIAV1M00:52:4412700:12:2415400:25:202368.4200:37:4415400:15:0000:00:0000:00:00
18 7018DAVID MARQUEZLLICENCIA DE DIAV1M00:54:1912600:12:2316600:27:392169.9800:40:0214000:14:1700:00:0000:00:00
19 7011JOSE MARIA MEJORADOLLICENCIA DE DIAV1M00:58:479100:11:3517700:34:201747.5700:45:559400:12:5200:00:0000:00:00
20 6004ANTONI ALSINA SIMALLICENCIA DE DIAV1M01:00:2516400:13:56000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
21 6007DANIEL MILA ABADLLICENCIA DE DIAV1M01:02:3617500:14:2816900:28:522078.5200:43:2017500:19:1600:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1851MARTA SANCHEZ SALINCLUB TRIATLO L´EIX DE NAVV1F01:00:5815800:13:2417400:31:591875.9800:45:2316700:15:3500:00:0000:00:00
2 28ROSA MARIA GIBERNA CERRR IGUALADAV1F01:06:0518000:16:3717600:33:071811.7800:49:4417300:16:2100:00:0000:00:00
GRUP: G45-49
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 1585ANTONI VENTEO I FERCLUB NATACIO RUBIV1M00:46:2711600:12:069400:21:212810.300:33:279900:13:0000:00:0000:00:00
2 3938MIQUEL SANROMA COMEPRAT TRIATLO 1994V1M00:47:269000:11:3212500:22:432641.2300:34:1511100:13:1100:00:0000:00:00
3 713OSCAR GOMEZ PAUC.E. PICORNELLV1M00:47:309300:11:3811300:22:072712.8900:33:4512400:13:4500:00:0000:00:00
4 2102DAVID ZARROCA CONILCERDANYOLA CHV1M00:49:1214700:12:5512700:23:102589.9300:36:0510500:13:0700:00:0000:00:00
5 4432SANTI SANZ LOPEZC.A. IGUALADAV1M00:50:499400:11:3915600:25:222365.3100:37:0112500:13:4800:00:0000:00:00
6 3957CHRISTOPHE LE GRIX CLUB NATACIO MINORISAV1M00:51:2413900:12:5013900:24:182469.1400:37:0813900:14:1600:00:0000:00:00
7 7014DAVID GARCIA FERRILLICENCIA DE DIAV1M00:51:3216700:14:019200:21:162821.3200:35:1717200:16:1500:00:0000:00:00
8 3105JOSEP CUBEDO BERGACLUB NATACIO SITGESV1M00:55:1514100:12:5116500:27:262187.1200:40:1715200:14:5800:00:0000:00:00
9 956F. JAVIER DIAZ-GONZCLUB TRIATLO SABADELLV1M00:58:1018200:18:036400:19:373058.6200:37:4017700:20:3000:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 3584ASSUMPTA CASTELLTORCERRR IGUALADAV2F00:46:5113000:12:349100:21:162821.3200:33:5010000:13:0100:00:0000:00:00
2 1920ESTER LAFITA SANCHECERDANYOLA CHV2F01:03:2218100:16:4316700:28:362097.900:45:1917400:18:0300:00:0000:00:00
GRUP: G50-54
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 787JULIO CESAR CERVANTC.N. SABADELLV2M00:39:123700:10:161700:17:363409.0900:27:523900:11:2000:00:0000:00:00
2 1181RAFAEL GOMEZ VELEZCASBOI TRIATLOV2M00:39:375300:10:37900:17:143481.6200:27:515700:11:4600:00:0000:00:00
3 1287JORDI MIRO I PEREZCLUB TRIATLO GRANOLLERSV2M00:42:047100:11:05000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00
4 886ALVARO CLERICO RODECLUB TRIATLO SABADELLV2M00:42:332300:09:529600:21:252801.5600:31:173800:11:1600:00:0000:00:00
5 1050FRANCESC NAVARRO PLC.N. MOLINS DE REIV2M00:43:168600:11:296500:19:443040.5400:31:136700:12:0300:00:0000:00:00
6 3887RICARD VALENZUELA CUNIO ATLETICA RUBIV2M00:46:492900:10:0515500:25:222365.3100:35:274000:11:2200:00:0000:00:00
7 3884JUAN JOSE SANCHEZ TUNIO ATLETICA RUBIV2M00:46:5010800:12:0110200:21:412767.100:33:4210600:13:0800:00:0000:00:00
8 999JOAN MAYOL I PIZAINDEPENDENTV2M00:48:2414500:12:5510000:21:382773.500:34:3312600:13:5100:00:0000:00:00
9 2981JESUS DEL RIO GABASTRIATLO L´HOSPITALETV2M00:50:4112100:12:1814900:25:112382.5300:37:2911200:13:1200:00:0000:00:00
10 4381EDU GUILLEN RUIZC.N. CASTELLET TRIATLÓV2M00:51:4715500:13:1715700:25:322349.8700:38:499700:12:5800:00:0000:00:00
11 1264FRANCISCO GASCON PEPRAT TRIATLO 1994V2M00:53:2716000:13:3114400:24:402432.4300:38:1115900:15:1600:00:0000:00:00
12 2335SALVADOR PONCE ZAMUCERRR IGUALADAV2M00:56:0415000:12:5716800:28:432089.3800:41:4014100:14:2400:00:0000:00:00
13 4385JOSÉ MARIA GUILLEN C.N. CASTELLET TRIATLÓV2M00:59:2516300:13:5117300:31:371897.7300:45:2813000:13:5700:00:0000:00:00
GRUP: G55-59
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 31MONTSE CUEVAS CASTICLUB TRIATLO GRANOLLERSV2F00:55:4317300:14:1916100:26:272268.4300:40:4615000:14:5700:00:0000:00:00
GRUP: G60-64
LLOCDORSALNOMCLUBCAT.T.META| P.Tram 1 || P.Tram 2 |Km/hTEMPS| P.Tram 3 |PARC_1PARC_2
1 839JOSEP Mª ESTEVA PAYC.A. XALOCV3M00:48:1614000:12:5011400:22:082710.8400:34:5811500:13:1800:00:0000:00:00
2 1423PERE PONTE PERISCLUB TRIATLO SABADELLV3M00:49:1117400:14:196100:19:343066.4400:33:5316000:15:1800:00:0000:00:00
3 961ANTONIO PAREJA MOCHTRIATLO OLESAV3M00:53:1313400:12:4416000:26:142287.1700:38:5813800:14:1500:00:0000:00:00
4 1013PEDRO NUNCIO HERNANTRIATLO BCN-TRIFORFUNV3M00:56:5015100:13:03000:00:00000:00:00000:00:0000:00:0000:00:00

FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
SEU CENTRAL I CORRESPONDÈNCIA: Rambla Guipúscoa 23-25 2on-D · 08018 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 35
ATENCIÓ AL PÚBLIC: Passeig Joan de Borbó, 93 (Club Natació Barcelona) · 08039 Barcelona · Tel / Fax : 93 307 93 32